Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 09:24   #3721
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dziekuje no wlasnie tak pracuje, w domciu dopiero tak na spokojnie ze moge do kompa usiasc to po 17 zazwyczaj, bo jeszcze musze zjesc obiad zawsze z TZ'em i z psem wyjsc a weekendy wlasciwie wolne, no co drugi szkola ale to tez nie zawsze jezdze

Lece spac dobranoc blondyny
To tak jak ja z tą szkołą Kto by jeździł co zjazd, przecież szkoda czasu ja zazwyczaj pilnuję magicznych 50% obecności. wolę sie sama uczyć z podręczników bo na zajęciach traktują nas jak bandę debili albo przedszkolaków... wkurza mnie to strasznie.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi ociepla wlosy odzywka garniera karite sam jej kolor juz duzo mowi jest dobra skladowo mozna tez joanny miod i cytryna pouzywac no o tym timotey tez slyszalam ze ociepla ale nie sprawdzilam na sobie
tak mysia wiem ze tez bylas ciemna (co za glupota mlodych lat)
Na szczęście mnie to ominęło- nigdy sie nie opalalam bo raz latem się poparzyłam- a byłam tylko 15 minut na pełnym słońcu! graliśmy w siatkówke w wodzie. I bąble na plecach z poparzeń... od tamtej pory nigdy na slońce nie wychodze. Wolę siebie białą.

A w ogóle powiem wam że przetestowałam szampon joanny naturia ten do rozjasnianych z lnem i rumiankiem i jest do d*%$!
Po spłukaniu wlosy masakrycznie tępe- gorzej niż po dzieciecych...nalożyłam mocna maskę, poczekałam 15 minut, chciałam rozczesać i myslałam że się zapłaczę- wlosy takie skołtunione i dalej tępe że czesałam po cm pasemkach chyba pół godziny. Wyrwałam sobie pół glowy... ten szampon to jakiś kiler dla moich włosów- pierwszy raz tak mam Dziś włosy już ładne i mięciutkie jak puszek- jak to mozliwe ale co z tego jak po myciu mam traumę.
Używała któraś tych szamponów naturia? Jak wrażenia?
W sumie KWC mnie ostrzegało...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:31   #3722
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

farbowańko zaplanowane na 20 .12 bo juz odrost
blond zostaje
sztywne takie włoski miałam po fioletowym szamponie z delii
takie suche,chropowate dziwne masakra i sie przestraszyłam ze pewnie dlatego ze na wodzie 9 farbowane blond i ze sie niszcza jednym słowem panika
teraz kupiłam szampon i balsam Mrs. Potter's i włoski wróciły do swojego stanu ufff , jakos przekonała mnie ta seria włoski nawet na 3 dzień sa jak zaraz po myciu ... a po innych na 2 dzień musiałam łepetynke myc bo kluchy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05446.jpg (91,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 250_39655844048d64790ecd75.jpg (9,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 280_258b16923b777a03a14b0eddc62950c3.jpg (28,3 KB, 7 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:35   #3723
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

lifunia, zrób lepsze zdjęcia, bo na tym to masz jakis dziwny ten kolor.

ta fryzurka nie taka krótka, fajna, ale miałam bardzo podobną na początku zapuszczania..

cascada, ja tez najdłuższe to miałam czarne, do pasa prawie. A potem miałam manie krótkich, ale juz nigdy wiecej takich krótkich. Teraz chce miec przynajmniej do połowy pleców.

--
niestety kolor ani drgnął. Jak były popielate, tak nadal są. Co za $%^&*$#@!

I przez ten popiel wydają się ciemne.

bunny, czy zmalaksowanie ich przez 5 minut excelle 10 kolorem 8.3 który mam w szafce, coś da? Choc odrobinkę beda cieplejsze? Czy lepiej dac ten szmapon koloryzujący? Tylko, ze on tez na poczatku przyciemnia, a ja nie chce ciemniej
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:38   #3724
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny u ciebie w miasteczku chyba tlocznie dzis co YCD ruszylo....

ja mam szampon joanna naturia miod i cytryna i sobie stoi bo wlosy cholernie plata uzylam dwa razy i to koniec ...lubie szampony bez silikonow i rozumiem ze wlosy po nich beda inne ale nie to co robi wlasnie joanna naturia uzywam dzieciece i inne bez silikonow i jest ok wlosy sa sztywne piszczace ale po masce/odzywce wracaja do normy
szampony z tej serii chyba sa do d***y

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny u ciebie w miasteczku chyba tlocznie dzis co YCD ruszylo....

ja mam szampon joanna naturia miod i cytryna i sobie stoi bo wlosy cholernie plata uzylam dwa razy i to koniec ...lubie szampony bez silikonow i rozumiem ze wlosy po nich beda inne ale nie to co robi wlasnie joanna naturia uzywam dzieciece i inne bez silikonow i jest ok wlosy sa sztywne piszczace ale po masce/odzywce wracaja do normy
szampony z tej serii chyba sa do d***y
ifrit swietna ta seria

cos mi zle sie edytowalo.....
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:40   #3725
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
Snow tez takie 3 dni nazywam maraton.Pracuje na stacji paliw jako obsługa klienta pracujemy tylko 15 dni w miesiącu po 12h dniówka od 6 do 18 i nocka 18 do 6 w miesiącu tylko 5 nocek mi teraz przypadaja w wigilie 1 i 2 swieto i potem 30 i 31 grudzień takze sylwester w pracy z przemiłym kolegą 50letnim heeh.Ogólnie nie narzekam tylko takie 3 dni po 12h to troszke cięzko no ale potem ma 3 wolne pózniej ide 2 dni i 2 wolne i tak w kółko!

HopeMAGDA mam do ciebie trochę dziwne pytanie ale związane z Twoją pracą
W Weekend byłam zatankować auto i podjeżdżam pod dystrybutor jak zawsze chwytam za wąż i się okazuje, że się nie chce wyzerować więc idę do kasy i pytam co jest a tam powstało wielkie zamieszanie bo się okazało ze ktoś kto był przede mną zatankował sobie auto do pełna i jakby nigdy nic wsiadł do samochodu i odjechał nie płacąc, jak wiadomo w weekend jest zawsze dużo ludzi na stacji więc nikt nie zauważył, dopiero jak poszłam to się okazało co i jak. Ja byłam w szoku, miły pan z kasy kazał mi podjechać do innego dystrybutora i znów musiałam stać w kolejce, ale moje pytanie co Wy robicie w takiej sytuacji? Czy takie rzeczy się często zdarzają? No i przede wszystkim kto jest za to odpowiedzialny i płaci? Tak mnie to zaciekawiło, więc jakbyś mogła odpowiedzieć to będę wdzięczna
Też kiedyś pracowałam w takim systemie że tyle ile dni byłam w pracy to potem tyle miałam wolnego ale ciężko ten czas wspominam

Acha dziewczyny kiedyś jak rozmawiałyśmy o paznokciach to obiecałam, ze Wam wstawię zdjęcia moich naturalnych paznokci jakie mam jak nie noszę żeli. Znalazłam tylko takie na telefonie i wiem, ze nie są najlepszej jakości ale wklejam, bo zawsze byłam dumna z moich naturalnych paznokci, zwłaszcza jak większość mi wmawiała że są to tipsy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (55,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p.jpg (57,9 KB, 19 załadowań)
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:43   #3726
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi07 no troszkę podrosły, ale niestety po przebojach przed wakacyjnych z farbowaniem jeszcze sie z kruszeniem nie uporałam, a co do kolorku to tak jak pisałam idę do fryzjerki 29.12 i zrobię odrost rozjaśniaczem na niskiej wodzie i na to to toner. chcę zobaczyć jak będzie z kodycją włosów.

infatuated ta szmponetka jest fajna i polecam ją jako przeczekalnię do następnego farbowania. ja zamierzam farbować co 2,5 miesiąca albo nawet trzy wiec napewno jeszcze nie raz zamaskuję nią odrosty
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:46   #3727
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia zrobiłam nowe w najwyższej rozdzielczosci

najdziwniejsze jest to ze jak na nie patrze bez lusterka tylko tak normalnie jak biorę w rękę to mają własnie taki kolor jak na zdjęciach.

A jak patrze do lusterka to widze rude. Nie wiem za czym to idzie.


EDIT: CHyba uchwyciłam ten nieszczęsny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy1.jpg (20,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (21,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00296.jpg (34,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy3.jpg (35,1 KB, 25 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:16
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 09:53   #3728
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

lifunia, no moje teraz tez wygladają podobnie do tych z Twoich zdjęc- takie szarawe ze złotawym połyskiem tu i ówdzie. Poziom koloru mamy taki sam. To jest w sumie jansy blond ale popielaty, wiec wydaje się,że to średni blond.

Jak ja patrze w lusterko, to mam zielonkawoszare. A jak w lustro zwykłe, to takie jak Ty ze zdjecia. Obejrzy włoski przy oknie. Czasem lustra maja dodatek koloru w szkle i wtedy zniekształcają kolor.

---jestem zdecydowana jutro zrobic palette migdałowy czar. nawet jak ciemniej bedzie to sie spłucze, ale na litosc boską, troszke cieplej, bo tej szarzyzny to nie moge przeżyc!
no, ale moze sie bunny jeszcze wypowie, czy zmalaksowanie na 8.3 nie da tego samego efektu?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:56   #3729
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

marejta tez mam taka dlugosc teraz

lifunia ale popielato wogole nie widac ze to rudy czy pomarancz czy te zdjecia dobrze oddaja kolor bo wczoraj to zupelnie inaczej wygladalo
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:57   #3730
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

o taki kolor widze w lustrze:

http://m-8.m.staticedi.com/c/60f/9e2...2f3dbecddc.jpg


jest zdecydowanie ciepły, mam nadzieje ze sie cos wypłuka


cascada: moje włosy zawsze w moim pokoju wychodza rude, zawsze. nawet jak miałam na brązowo pofarbowane, ale tylko u mnie w pokoju w aparacie z lampa. Sprawidzłam to już na kilku aparatach. Nie wiem o co chodzi.
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?

Edytowane przez LifUnia
Czas edycji: 2010-12-14 o 09:58
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 09:59   #3731
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
mysia zrobiłam nowe w najwyższej rozdzielczosci

najdziwniejsze jest to ze jak na nie patrze bez lusterka tylko tak normalnie jak biorę w rękę to mają własnie taki kolor jak na zdjęciach.

A jak patrze do lusterka to widze rude. Nie wiem za czym to idzie.
nawet jeśli są cieplejsze niż na zdjęciach to bardzo fajnie wyglada ten kolor nie za jasny nie za ciemny.

chciałaś mieć coś jak blake lively a ona ma takie rudawe blond z pasemkami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blake_Lively_On_New_York_Eating_Extravaganza.jpg (120,3 KB, 18 załadowań)
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 10:01   #3732
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kedud86 tak wiem że ona własnie takie ma

Ale patrząc teraz na jej włosy i moje, to moje są zdecydownie ciemniejsze.
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:02   #3733
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
mysia zrobiłam nowe w najwyższej rozdzielczosci

najdziwniejsze jest to ze jak na nie patrze bez lusterka tylko tak normalnie jak biorę w rękę to mają własnie taki kolor jak na zdjęciach.

A jak patrze do lusterka to widze rude. Nie wiem za czym to idzie.
No no jakie juz jasniutkie wloski. Jak dobrze pamietam to chcssz platyne ? w kazym razie wygladaja calkiem pozadnie. A kiedy kolejne farbowanie?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:04   #3734
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

nie nie platyne, taki kolorek


nasatepne farbowanie to pewnie w styczniu gdzieś pod koniec, zobacze co feryzjerka powie za 2 tyg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blake-lively.jpg (20,6 KB, 17 załadowań)
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:11   #3735
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
lifunia, zrób lepsze zdjęcia, bo na tym to masz jakis dziwny ten kolor.

ta fryzurka nie taka krótka, fajna, ale miałam bardzo podobną na początku zapuszczania..

cascada, ja tez najdłuższe to miałam czarne, do pasa prawie. A potem miałam manie krótkich, ale juz nigdy wiecej takich krótkich. Teraz chce miec przynajmniej do połowy pleców.

--
niestety kolor ani drgnął. Jak były popielate, tak nadal są. Co za $%^&*$#@!

I przez ten popiel wydają się ciemne.

bunny, czy zmalaksowanie ich przez 5 minut excelle 10 kolorem 8.3 który mam w szafce, coś da? Choc odrobinkę beda cieplejsze? Czy lepiej dac ten szmapon koloryzujący? Tylko, ze on tez na poczatku przyciemnia, a ja nie chce ciemniej
Będą ciemniejsze ale i cieplejsze.

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny u ciebie w miasteczku chyba tlocznie dzis co YCD ruszylo....

ja mam szampon joanna naturia miod i cytryna i sobie stoi bo wlosy cholernie plata uzylam dwa razy i to koniec ...lubie szampony bez silikonow i rozumiem ze wlosy po nich beda inne ale nie to co robi wlasnie joanna naturia uzywam dzieciece i inne bez silikonow i jest ok wlosy sa sztywne piszczace ale po masce/odzywce wracaja do normy
szampony z tej serii chyba sa do d***y

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------


ifrit swietna ta seria

cos mi zle sie edytowalo.....
Nawet nie wiedziałam że YCD będzie u nas... Ciekawe czy kogoś wezmą?
Czyli niestety naturia do d*!
Znów mam czym myć klatkę królicy

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
HopeMAGDA mam do ciebie trochę dziwne pytanie ale związane z Twoją pracą
W Weekend byłam zatankować auto i podjeżdżam pod dystrybutor jak zawsze chwytam za wąż i się okazuje, że się nie chce wyzerować więc idę do kasy i pytam co jest a tam powstało wielkie zamieszanie bo się okazało ze ktoś kto był przede mną zatankował sobie auto do pełna i jakby nigdy nic wsiadł do samochodu i odjechał nie płacąc, jak wiadomo w weekend jest zawsze dużo ludzi na stacji więc nikt nie zauważył, dopiero jak poszłam to się okazało co i jak. Ja byłam w szoku, miły pan z kasy kazał mi podjechać do innego dystrybutora i znów musiałam stać w kolejce, ale moje pytanie co Wy robicie w takiej sytuacji? Czy takie rzeczy się często zdarzają? No i przede wszystkim kto jest za to odpowiedzialny i płaci? Tak mnie to zaciekawiło, więc jakbyś mogła odpowiedzieć to będę wdzięczna
Też kiedyś pracowałam w takim systemie że tyle ile dni byłam w pracy to potem tyle miałam wolnego ale ciężko ten czas wspominam

Acha dziewczyny kiedyś jak rozmawiałyśmy o paznokciach to obiecałam, ze Wam wstawię zdjęcia moich naturalnych paznokci jakie mam jak nie noszę żeli. Znalazłam tylko takie na telefonie i wiem, ze nie są najlepszej jakości ale wklejam, bo zawsze byłam dumna z moich naturalnych paznokci, zwłaszcza jak większość mi wmawiała że są to tipsy
Bardzo ładne zadbane pazurki

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
lifunia, no moje teraz tez wygladają podobnie do tych z Twoich zdjęc- takie szarawe ze złotawym połyskiem tu i ówdzie. Poziom koloru mamy taki sam. To jest w sumie jansy blond ale popielaty, wiec wydaje się,że to średni blond.

Jak ja patrze w lusterko, to mam zielonkawoszare. A jak w lustro zwykłe, to takie jak Ty ze zdjecia. Obejrzy włoski przy oknie. Czasem lustra maja dodatek koloru w szkle i wtedy zniekształcają kolor.

---jestem zdecydowana jutro zrobic palette migdałowy czar. nawet jak ciemniej bedzie to sie spłucze, ale na litosc boską, troszke cieplej, bo tej szarzyzny to nie moge przeżyc!
no, ale moze sie bunny jeszcze wypowie, czy zmalaksowanie na 8.3 nie da tego samego efektu?
Efekt będzie inny. jak polożysz 8.3 to będzie złociej ale i ciemniej niż po szamponetce...
Niby moglabyś spróbować ale co jeśli zrobią ci sie ciemne wlosy?
Potem szamponetka tego nie wyciągnie...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:13   #3736
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

o dziekuje bunny za odpowiedz.

szampon bedzie tylko na chwile- przysłoni kłopot na pare tygodni.. po farbie bedzie za ciemno..

pupa normalnie.

dobra. szoruje dalej.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-12-14 o 10:17
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:18   #3737
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ale pewnie najlepsza w moim przypadku to byłaby kapiel rozjasniająca. No nic. Nie mozna miec wszytskiego. Buuu... normalnie jestem taka nieszczesliwa z tym szarym paskudem na łepetynie, że nawet nie wiecie.

tak mysle, ze moze zadziałaby ta excellka, bo ona normalnie działa w 10 minut, a bym ja nałozyła na całosc na minutek 5.. hmm.. moze spróbuje na pasemku czy to w ogole ma sens. z drugiej strony paletka pokrywa całosc kolorem nie niszczac włosów, wiec to tez by dało rade.

jutro jeszcze jedno mycie i poprawka. ale nie chce nic inwazyjnego, wiec pewnie zdecyduje sie na migdał.

wiem, ze macie mnie dosc ja siebie tez.
ja jakbym byla nieszczesliwa z tego powodu to bym zrobila za jednym zamachem porzadek lepiej odrazu i pozniej odzywiac wlosy dbac o nie niz ciagnac to ...
tak kiedys robilam cos nie tak na drugi dzien poprawka dzis tez bym tak zrobila gdyby kolor mi sie nie podobal...najwazniejsze jest moje samopoczucie ze dobrze wygladam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:20   #3738
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cześć dziewczyny miałam troche do nadrabiania, ale leże chora w łózku, więc mialam czas na czytanie...
wasienka widze, że dałaś czadu
ja ciągle myśle nad swoimi włosami, chcialabym żeby już byly takie żebym była z nich zadowolona, bo po zmyciu keune już jest kiepsko...
jedyny plus mojej choroby to, to, że przez tyle dni będe mogła chodzić z kokoskiem na głowie
wczoraj zamówiłam sobie jednak tą keratyne chi, podobno wczoraj juz zostala wyslana, a ze kurierem to moze juz dzisiaj będę ją miala

a teraz zmykam na jakieś sniadanko, bo głupia wziełam antybiotyk bez śniadania i teraz czuje sie koszmarnie
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:32   #3739
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
o dziekuje bunny za odpowiedz.

szampon bedzie tylko na chwile- przysłoni kłopot na pare tygodni.. po farbie bedzie za ciemno..

pupa normalnie.

dobra. szoruje dalej.
Niekoniecznie pupa... wszystko zalezy czy zaakceptujesz siebie w poziomie 8. jesli tak to daruj sobie szampon a kładź loreala.
Jeżeli wyjdzie za ciemno i sie kolor nie spierze lekko to następnym razem położysz na nie 9.3. I będziesz już wiedziała że lubisz poziom 9.
jedno farbowanie nie zrobi masakry.
przemyśl to mysiu.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 10:33   #3740
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny miałam troche do nadrabiania, ale leże chora w łózku, więc mialam czas na czytanie...
wasienka widze, że dałaś czadu
ja ciągle myśle nad swoimi włosami, chcialabym żeby już byly takie żebym była z nich zadowolona, bo po zmyciu keune już jest kiepsko...
jedyny plus mojej choroby to, to, że przez tyle dni będe mogła chodzić z kokoskiem na głowie
wczoraj zamówiłam sobie jednak tą keratyne chi, podobno wczoraj juz zostala wyslana, a ze kurierem to moze juz dzisiaj będę ją miala

a teraz zmykam na jakieś sniadanko, bo głupia wziełam antybiotyk bez śniadania i teraz czuje sie koszmarnie
wracaj do zdrowka

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Niekoniecznie pupa... wszystko zalezy czy zaakceptujesz siebie w poziomie 8. jesli tak to daruj sobie szampon a kładź loreala.
Jeżeli wyjdzie za ciemno i sie kolor nie spierze lekko to następnym razem położysz na nie 9.3. I będziesz już wiedziała że lubisz poziom 9.
jedno farbowanie nie zrobi masakry.
przemyśl to mysiu.
wazne to czuc sie dobrze ze swoim wygladem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:37   #3741
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
mi ociepla wlosy odzywka garniera karite sam jej kolor juz duzo mowi jest dobra skladowo mozna tez joanny miod i cytryna pouzywac no o tym timotey tez slyszalam ze ociepla ale nie sprawdzilam na sobie
tak mysia wiem ze tez bylas ciemna (co za glupota mlodych lat)
"głupota młodych lat" odezwała się ta stara Już nie przesadzaj tak z tym wiekiem Ja tam sobie zimą lubie pójść na solarium od czasu do czasu na poprawę humorku, a i latem też chętnie się poopalam - tylko nie ma kiedy jak człowiek od rana w pracy Lubię opaleniznę ale nie przesadzam, znam takie dziewczyny co chodzą minimum raz w tygodniu - czasem przeginają i nie wyglądają za dobrze...

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no to ja wam powiem ze cale zycie mam dlugie wlosy nigdy nie moglam sie zdecydowac na sciecie bo mam traume z dzieciecych lat jak mnie skrzywdzila babcia pozniej mama krotkim na "miske" cieciem
strasznie sie boje sciecia bo pozniej jak nie bedzie pasowac to co
wogole mam manie dlugich wlosow cale zycie zapuszczam jak mialam ciemne to mialam rekord dlugosc prawie do pasa ale znowu jak sa dlugie to ciezkie i tak wkolo
a ogolnie chcialabym zobaczyc jak mi jest w krotkiej seksi fryzurce bardzo podobaja mi sie tez proste wlosyale geste...
To tak jak ja - całe życie w długich i właśnie gęstych - choć z kolei wolałabym mieć kręcone, ale nie mogę bo jest ich zbyt dużo i są zbyt ciężkie i każde loki po godzinie są kaput
Ale jak to powiedziała lifunia zdaje się - chciałybyśmy miec to czego nie mamy

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle powiem wam że przetestowałam szampon joanny naturia ten do rozjasnianych z lnem i rumiankiem i jest do d*%$!
Po spłukaniu wlosy masakrycznie tępe- gorzej niż po dzieciecych...nalożyłam mocna maskę, poczekałam 15 minut, chciałam rozczesać i myslałam że się zapłaczę- wlosy takie skołtunione i dalej tępe że czesałam po cm pasemkach chyba pół godziny. Wyrwałam sobie pół glowy... ten szampon to jakiś kiler dla moich włosów- pierwszy raz tak mam Dziś włosy już ładne i mięciutkie jak puszek- jak to mozliwe ale co z tego jak po myciu mam traumę.
Używała któraś tych szamponów naturia? Jak wrażenia?
W sumie KWC mnie ostrzegało...
Ja z naturii mam tylko odżywkę bs z miodem i cytryną, ale już jej nie używam bo zażółcała mi włosy. Jak jej używałam to byłam całkiem zadowolona.. No a szampon, nie wiem może nie wyszedł im składowo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 10:51   #3742
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

zastanowie się.

mam wreszcie takie zdrowe włosy, jakich nigdy nie miałam. nie chce tego popsuc. nie wiem co gorsze- nieudany kolor na zdrowych włosach czy zniszcone włosy z odpowiednim kolorem. Ale pewnie dramatyzuje, bo mi to jedno farbowanie niewiele zmieni we włoskach..

co do poziomu, to farbowałam cały czas zakresem 8, potem w wakcje 9, było jasniej i wydawały mi się zbyt jasne, ale to tez inaczej jak słonce swieci i rozświetla kolor. odrosty mniej sie rzucają, wiec w sumie ta 8 moze poki co zostac. boje sie tylko, ze otrzymam bardzo ciemny kolor, ciemny blond czy cos w tym stylu..

a jakbym sie zdecydowała nałozyc excelke to kłąsc ja normalnie na 10 minut jak podaja na całosc czy na 5 i malaksowac?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

bunny, cascada dziekuje Wam bardzo
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:13   #3743
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
mysia zrobiłam nowe w najwyższej rozdzielczosci

najdziwniejsze jest to ze jak na nie patrze bez lusterka tylko tak normalnie jak biorę w rękę to mają własnie taki kolor jak na zdjęciach.

A jak patrze do lusterka to widze rude. Nie wiem za czym to idzie.


EDIT: CHyba uchwyciłam ten nieszczęsny kolor
a garnier nutrisse 111 z oryginalną wodą by ci tak nie wyszedł jak pokazałaś na zdjęciu poniżej???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:19   #3744
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia jedne farbowanie i to zmiana odcienia nie zrobi katastrofy dla wlosa naprawde tym bardziej ze dbasz o nie

yattamanka no ja latem tylko sie opalam na sloncu badz robie przed latem male przygotowanie skory do slonca w solarium ze dwie wizyty plus suplementy nadajace kolor ....kiedys latalam caly rok po kllka razy w tygodniu...
----- -----
a u mnie +6 a tak zimno jakby minus byl na zewnatrz..dziwny kraj...snieg to tylko podziawiam w tv polskiej bo tu nawet nie slychac o nim...szkodaaaa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-14 o 11:28
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:26   #3745
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka no ja latem tylko sie opalam na sloncu badz robie przed latem male przygotowanie skory do slonca w solarium ze dwie wizyty plus suplementy nadajace kolor ....kiedys latalam caly rok po kllka razy w tygodniu...
wow! no to rzeczywiście... mi to kasy żal na to.... a tylko 2 razy mialam faze na solarke że przez 2m-c chodzilam dwa razy w tygodniu..a tak to tylko w lato słonko
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:31   #3746
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wow! no to rzeczywiście... mi to kasy żal na to.... a tylko 2 razy mialam faze na solarke że przez 2m-c chodzilam dwa razy w tygodniu..a tak to tylko w lato słonko
rozumiem teraz tez mi szkoda wole jakis kosmetyk ciuch mam synka ale od zawsze bylam pracujaca i moglam sobie pozwolic na to zwlaszcza ze bylam sama bez obowiazkow
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:40   #3747
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
rozumiem teraz tez mi szkoda wole jakis kosmetyk ciuch mam synka ale od zawsze bylam pracujaca i moglam sobie pozwolic na to zwlaszcza ze bylam sama bez obowiazkow
ja tez pracuje ale mamie dokładam... i tak sie ciesze ze pare groszy dla siebie mam...bo jak chodzialm do szkoly bylo kiepsko
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:46   #3748
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tez pracuje ale mamie dokładam... i tak sie ciesze ze pare groszy dla siebie mam...bo jak chodzialm do szkoly bylo kiepsko
ja w wieku 18 lat juz wyfrunelam z domku za granice poszlam na swoje i tak jest do dzis wpadam do pl na wakacje czy swieta do rodzinki badz na jakis remont do naszego nowego domu z tz ...
pamietam ze kiedy wyjezdzalam w pl bylo gorzej niz teraz jesli chodzi o zamoznosc ludzi teraz obserwuje poprawe dlatego zamierzamy wrocic do PL

a ja wlasnie siedze i szukam gdzie tanio mozna nabyc puder smashboxa zakochalam sie w nim po tym jak zobaczylam go na KWC...idealny dla mnie..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-12-14 o 12:00
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 11:59   #3749
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kotka, hehe- ja to biegałam 6 dni w tygodniu na najmocniejsze lampy na sesje po 10-15 minut każda. Normalnie byłąm opalona jak czekolada, bo jeszcze stosowałam te brązujące balsamy, co tam się kupuje. Az dostałam uczulenia i bąbli na całym ciele od preparatu dezynfekujacego stosowanego w solariach. I musiałam przestac. Najpierw sie mecyzłam, ze jestem taka blada, ale potem stuknełam w głowe.

Samego opalania nie cierpiałam, ale czekoladowy odcien skory uwielbiałam.. nie wiem czemu. Głupia byłam. Do tego oczywiscie szła białorózowa szminka, tapeta na buzie i bardzo króka spodnica i białe kozaczki. Naprawde wygladałam okropnie
Kicz totalny

cascada, masz rację, ale jakos mam stracha, ze bedzie jeszcze gorzej..
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 12:00   #3750
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zastanowie się.

mam wreszcie takie zdrowe włosy, jakich nigdy nie miałam. nie chce tego popsuc. nie wiem co gorsze- nieudany kolor na zdrowych włosach czy zniszcone włosy z odpowiednim kolorem. Ale pewnie dramatyzuje, bo mi to jedno farbowanie niewiele zmieni we włoskach..

co do poziomu, to farbowałam cały czas zakresem 8, potem w wakcje 9, było jasniej i wydawały mi się zbyt jasne, ale to tez inaczej jak słonce swieci i rozświetla kolor. odrosty mniej sie rzucają, wiec w sumie ta 8 moze poki co zostac. boje sie tylko, ze otrzymam bardzo ciemny kolor, ciemny blond czy cos w tym stylu..

a jakbym sie zdecydowała nałozyc excelke to kłąsc ja normalnie na 10 minut jak podaja na całosc czy na 5 i malaksowac?

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

bunny, cascada dziekuje Wam bardzo
ja bym kładła na 10minut bo to i tak bardzo krotki czas a ty masz włosy farbowane a nie naturalne.

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja tez pracuje ale mamie dokładam... i tak sie ciesze ze pare groszy dla siebie mam...bo jak chodzialm do szkoly bylo kiepsko
To bardzo dobrze o tobie świadczy że pomagasz mamie. wszyscy moi znajomi są grubo po 20tce i nadal siedzą na garnuszku rodziców
Pracują ale na dom ani grosza nie daja tylko imprezy i alko
ja z domu poszłam w kłotni mając lat 20... mama nie chciała żebym szła na stancję z tż ale i tak swoje zrobiłam z dnia na dzień. Po roku znów zaczęlyśmy ze sobą rozmawiać...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.