Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 18:06   #3811
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
infatuated pewnie że się cały czas nie uczę
Ale musze na bieżąco bo mamy wejściówki i kolokwia co chwila.
A powiem Ci ze mój TZ równiez studiuje, ale na 4 roku i prawo-i oni tam nic nie robią
Do tego studiuje dziennie więc powinni ich cisnąć-ale gdzie tam, od początku roku miał 1 kolokwium!!! A ja chyba ze 20.
Ale zmuszam go do nauki bo musi mieć nie tylko papierek ale też wiedzę, bo to kończymy studia

A Ty co studiujesz?
Studiuje medycyne, kierunek lekarski, jestem na 3 roku.

ah no to rzeczywiście-na lekarskim masz sporo nauki wiem coś o tym, bo mam przyjaciołkę na stomatologii i podobnie ma jak Ty..
ale fajne masz studia bardzo, też kiedyś marzyłam ale niestety ja i chemia to pomyłka

ja studiuje prawo dziennie, jak Twoj TZ tyle, że ja na 3 roku jestem.

I powiem Ci, że mam tak samo jak on, mało co robimy w trakcie semestru, max 3 kolokwia się trafią, generalnie powinniśmy się uczyć systematycznie w domu bo materiału jest mega dużo, ale wiesz jak to jest, póki nie musimy to się nie uczymy a potem jak nadchodzi sesja to się robi masakra wtedy ostre zakuwanie non stop, ja się ucze nawet po 12h dziennie żeby to wszystko ogarnąć. Ale to nie jest tak, że po egzaminie nic nie pamietam nie ucze się bezsensownie na pamięc, tylko na podstawie kazusów, staram się wcielić przepisy w zycie..bo inaczej to by było bez sensu :P
Nas bardzo cisną na egzaminach, wiekszość jest ustnych także dodatkowy stres no i wymagania spore, weszłam kiedyś z koleżanką na egz, na wszystkie pytania odpowiedziała dobrze, byłam pewna że 3 jak nic bedzie a tu 2. Prof wyjaśniła jej że odpowiadała niepewnie i nieprzekonująco i że w sądzie się tak nie może wypowiadac



Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Hehe u nas tez tak było - mąż na prawie, ja zarządzanie I ja co chwila jakies kolokwia projekty, cudy.. a on nic No tyle, że na prawie jak im przyjdzie egzamin to jest co zakuwać i jeszcze trzeba ten bełkot zrozumieć. Choć mąż miał w grupie dużo osób które kuły na blachę i potem zapominały - a to przecież bez sensu jest.
Tak jak mówisz, do szkoły się idzie nie po papierek.
a tak z ciekawości-mąż jaką aplikację zrobił ?
ja chyba będę szła w stronę adwokackiej, choc prokuratorska mnie kreci, ale to chyba jednak nie dla kobiety odpowiednie miejsce


Dziewczyny, wypowiadałyście się negatywnie nt osob które siedzą na utrzymaniu rodziców no to nie bijcie ale ja się do takich zaliczam ale żadnych wyrzutów sumienia z tego powodu nie mam, bo taka panuje u nas zasada, że dopóki studiuje to mogę liczyc na pomoc finansową z ich strony.
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:13   #3812
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Ja też na razie na utrzymaniu rodziców no i trochę TŻta
ale nie mialabym kiedy pracowac przez ta druga szkole,na I roku pracowalam na 1/2 etetu w sklepie z ciuchami i troche ciezko bylo
wychodzilam z domu o 7 rano,a wracalam o 21 i wiadomo troche sie przytylo,bo jedzenie to tylko na miescie

Ja studiuje Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi,nas tak nie cisna,tylko na zaliczeniach,ktore sie zblizaja i bedzie kucie
ale na razie zyje Swietami i Sylwestrem

tez chcialam isc na Prawo,niestety rodzice sie rozwodzili kiedy szlam na studia i nie bylo czasu na myslenie i wydawanie pieniedzy na moje studia
dlatego musialam isc na miejscowa uczelnie,a tu zbyt ciekawych kierunkow nie ma ...
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:16   #3813
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Przyszedł mi mój Majiblond jutro farbuję

a co do piesków akcja na Szrloku zakończona,wiele piesków znalazło nowy dom i dużo zostalo nakarmionych

Moja mała za to uparła się na przegryzanie kabla od telewizora i TŻ tylko naprawia,ostatnio rzadko byłam na Wizażu,bo pomagalam przyjaciolce w przeprowadzce
oo ciekawa jestem jak Ci wyjdzie a kiedy robisz?
wlasnie chcialam kliknac dokarmic pieska a tu taka mila wiadomosc ze wszystkie nakarmione
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:27   #3814
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:37   #3815
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
hehe zatankował za 240 zł mówisz no to sprytny bardzo, zna skubany prawo, bo jeżeli wartość rzeczy będącej przedmiotem czynu nie przekracza kwoty 250 zł to taki czyn jest kwalifikowany jako wykroczenie a nie przestępstwo także jak go złapią to grozi mu co najwyżej grzywna
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:48   #3816
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
no to ladnie trzeba miec nerwy jak nic
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 18:52   #3817
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
trzymam kciuki zeby wyszly dobrze
Dziękuję - ja jakoś tak jestem negatywnie nastawiona :/ Może mi przejdzie.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Hej blondaski

Przyszedł mi mój Majiblond jutro farbuję

a co do piesków akcja na Szrloku zakończona,wiele piesków znalazło nowy dom i dużo zostalo nakarmionych

Moja mała za to uparła się na przegryzanie kabla od telewizora i TŻ tylko naprawia,ostatnio rzadko byłam na Wizażu,bo pomagalam przyjaciolce w przeprowadzce
No to super psiaki szczęśliwe - a Ty koniecznie pochwal się foteczkami jak zrobisz

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
No to nieźle. Ludzie to jednak są bezczelni

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
a tak z ciekawości-mąż jaką aplikację zrobił ?
ja chyba będę szła w stronę adwokackiej, choc prokuratorska mnie kreci, ale to chyba jednak nie dla kobiety odpowiednie miejsce
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe zatankował za 240 zł mówisz no to sprytny bardzo, zna skubany prawo, bo jeżeli wartość rzeczy będącej przedmiotem czynu nie przekracza kwoty 250 zł to taki czyn jest kwalifikowany jako wykroczenie a nie przestępstwo także jak go złapią to grozi mu co najwyżej grzywna
On nie robił aplikacji, bo to jest wydział prawa i administracji - ale nie stricte prawo -ala adwokat. Też pewnie na waszym Uniwerku jest taki wydział - nie wiem jak to Ci wytłumaczyć
W każdym razie licencjata ma z prawa pracy, a mgra z prawa antykorupcyjnego.

I też nie raz mówi do mnie w taki sposób jak Ty tutaj o tym czynie kwalifikowanym A ja na niego patrzę i mówię - mów normalnie.. a on - no dla mnie to jest normalnie

A co do aplikacji to uważam, że jeśli masz chęć robić prokuratorską, to czemu nie co kobiety są gorsze od mężczyzn ?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 18:59   #3818
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam was kochane musze sie przyznac ze sie dzis lekko zalamalam. Otoz zauwazylym u siebie bardzo duzo pokruszonych wlosow. Nie wiem czy to przez to ze zmienilam szampon bo po baby drim to mam tak tepe wlosy ze masakra. I podejzewam ze wlasnie wtedy sie lamia zamin je obrobie i doprowadze do pozadku to troche trwa. Zadko ost. susze susarka bo myje w takich godz ze moga sobie spokojnie same schnac. Maskuje je gloria i odzywkami ost farbowanie bylo przed 5tyg i to nie mocnymi farbami.
Wiecie od kad przeszlam na odzywianie bezsylikonowe to widze znaczne pogorszenie sie wlosow. I to wlasnie po jakims czasie. Gdy by to. Nastapilo od razu po odatawieniu silikonow mogla bym myslec ze wlosy odkrywaja prawdziwe swoje oblicze. Ale po paru miesiacach powinno byc coraz lepiej a nie coraz gorzej. Teraz to az zaczynam sie obawiac tego jak to bedzie jak zrobie kapoel i poloze na to farbe. Najgorzej ze one sie krusza w roznych czesciach tz. na dlugosci. Dziewczyny jestem zalamana. :rycze-

smarkam:
Chyba jutro polece na zakupie jakis szamon i maske Lolerala ta czerwona. Nie pamietam jak sie zwie. O matko mam nadzieje ze dojda do siebie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:02   #3819
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
hehe zatankował za 240 zł mówisz no to sprytny bardzo, zna skubany prawo, bo jeżeli wartość rzeczy będącej przedmiotem czynu nie przekracza kwoty 250 zł to taki czyn jest kwalifikowany jako wykroczenie a nie przestępstwo także jak go złapią to grozi mu co najwyżej grzywna
Dokładnie masz racje,kiedyś czytałam w prasie ze na kilku stacjach gosc tankował nie wiecej niż 240 zl i nic mu nie zrobia no chyba ze udowodnia ze wszedzie to był on to zsumują,i go maja.Takie zycie Kurcze najchetniej juz bym te włoski farbneła heh ale kusiiii mnie ta farbka na półeczce.
WSTAWIAM fotke PARIS podoba mi sie jej kolorek wiem ze są jakieś żółtawe ale dla mnie ładne,kurcze no
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hiltonówna.jpg (25,6 KB, 21 załadowań)
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...

Edytowane przez HopeMAGDA
Czas edycji: 2010-12-14 o 19:15
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:12   #3820
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam was kochane musze sie przyznac ze sie dzis lekko zalamalam. Otoz zauwazylym u siebie bardzo duzo pokruszonych wlosow. Nie wiem czy to przez to ze zmienilam szampon bo po baby drim to mam tak tepe wlosy ze masakra. I podejzewam ze wlasnie wtedy sie lamia zamin je obrobie i doprowadze do pozadku to troche trwa. Zadko ost. susze susarka bo myje w takich godz ze moga sobie spokojnie same schnac. Maskuje je gloria i odzywkami ost farbowanie bylo przed 5tyg i to nie mocnymi farbami.
Wiecie od kad przeszlam na odzywianie bezsylikonowe to widze znaczne pogorszenie sie wlosow. I to wlasnie po jakims czasie. Gdy by to. Nastapilo od razu po odatawieniu silikonow mogla bym myslec ze wlosy odkrywaja prawdziwe swoje oblicze. Ale po paru miesiacach powinno byc coraz lepiej a nie coraz gorzej. Teraz to az zaczynam sie obawiac tego jak to bedzie jak zrobie kapoel i poloze na to farbe. Najgorzej ze one sie krusza w roznych czesciach tz. na dlugosci. Dziewczyny jestem zalamana. :rycze-

smarkam:
Chyba jutro polece na zakupie jakis szamon i maske Lolerala ta czerwona. Nie pamietam jak sie zwie. O matko mam nadzieje ze dojda do siebie.
Kochana nie placz nam tu moze to przez pogode? tzn pore roku i zwiazane z nia zmiany temp. itd? A z masek loreala to moze wez nie czerwona a ta biala total repair czy jakos tak? I glowka do gory ale to juz
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:21   #3821
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatta
Ja jak slyslysze wlasnie zawsze takie dziwne slowa lub takie co idzie jezyk polamac to tez zawsze sprowadzam na ziemie. Do mnie to trzeba po Polsku mowic
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 19:23   #3822
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Umówiłam się do fryzjera. Pokazałam mojej fryzjerce włosy i powiedziałam, że taki chcę kolor - powiedziała, że to sztuczne i na pewno mi takie nie wyjdą. Że może położyć matrixa,żeby mi poszarzyć te włosy. Ale przecież doczepki są ciemniejsze :/ a nie bardziej szare. Tak czy tak się umówiłam, ale sama nie wiem :/
Mnie to się w ogóle wydawało że doczepki są beżowe w kolorze...
Ja bym do tej fryzjerki nie poszła Co to znaczy poszarzyć?! Przecież jak będą bardziej szare to klipy będą cieplejsze
Nie wiem... ja bym nie poszła do niej i już.

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam was kochane musze sie przyznac ze sie dzis lekko zalamalam. Otoz zauwazylym u siebie bardzo duzo pokruszonych wlosow. Nie wiem czy to przez to ze zmienilam szampon bo po baby drim to mam tak tepe wlosy ze masakra. I podejzewam ze wlasnie wtedy sie lamia zamin je obrobie i doprowadze do pozadku to troche trwa. Zadko ost. susze susarka bo myje w takich godz ze moga sobie spokojnie same schnac. Maskuje je gloria i odzywkami ost farbowanie bylo przed 5tyg i to nie mocnymi farbami.
Wiecie od kad przeszlam na odzywianie bezsylikonowe to widze znaczne pogorszenie sie wlosow. I to wlasnie po jakims czasie. Gdy by to. Nastapilo od razu po odatawieniu silikonow mogla bym myslec ze wlosy odkrywaja prawdziwe swoje oblicze. Ale po paru miesiacach powinno byc coraz lepiej a nie coraz gorzej. Teraz to az zaczynam sie obawiac tego jak to bedzie jak zrobie kapoel i poloze na to farbe. Najgorzej ze one sie krusza w roznych czesciach tz. na dlugosci. Dziewczyny jestem zalamana. :rycze-

smarkam:
Chyba jutro polece na zakupie jakis szamon i maske Lolerala ta czerwona. Nie pamietam jak sie zwie. O matko mam nadzieje ze dojda do siebie.
Adzi głowa do góry. Myśle że to przez sezon zimowy- przez centralne ogrzewanie mi też sie zdaje że mam więcej poniszczonych wlosow bo po prostu one bardziej sterczą. i bardziej je widac niz zwykle.
Maskę czerwoną loreala polecam, szampon nie bo mnie po nim swędzi.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:33   #3823
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

bunny jaki odcień ma paris?
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:35   #3824
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Coś mi się popitoliło z wizażem bo co chcę zacytować jakąś wiadomość to mi nic nie pokazuje :/

W każdym razie Adzi On tak na co dzień mówi staram się do tego przyzwyczajać

A co do włosków to podtrzymuję zdanie Bunny. Sama mówiłaś, że chorowałaś - to też na pewno na nie wpłynęło A odżyweczka na pewno im nie zaszkodzi

Bunny no ja właśnie nie wiem - tak trochę boję się iść ale w sumie nigdy mnie nie zawiodła więc dam jej szanse. Bo sama już nie mam pomysłów, a nie znam innego fryzjera do którego mogłabym pójść (z tymi fryzjerami to różnie bywa).
Dlaczego Ty nie mieszkasz w moim mieście
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:35   #3825
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość



On nie robił aplikacji, bo to jest wydział prawa i administracji - ale nie stricte prawo -ala adwokat. Też pewnie na waszym Uniwerku jest taki wydział - nie wiem jak to Ci wytłumaczyć
W każdym razie licencjata ma z prawa pracy, a mgra z prawa antykorupcyjnego.

I też nie raz mówi do mnie w taki sposób jak Ty tutaj o tym czynie kwalifikowanym A ja na niego patrzę i mówię - mów normalnie.. a on - no dla mnie to jest normalnie

A co do aplikacji to uważam, że jeśli masz chęć robić prokuratorską, to czemu nie co kobiety są gorsze od mężczyzn ?
hmm mój wydział też jest prawa i administracji, ale tzn że są dwa kierunki : prawo i administracja. Prawo jest jednolite i po 5 latach jest się magistrem prawa, a administracja jest w systemie bolońskim, czyli najpierw 3 lata licencjat a potem 2 lata uzupełniające i ma się tytuł magistra. Także zaskoczyłaś mnie bo nie słyszałam, zeby ktoś na prawie miał i licencjat i magisterium ale to na Uniwerku studiował?

hehe to masz na co dzień język prawniczy, jak ktoś z boku słucha to rzeczywiście brzmi to niezrozumiale, ale my tak mamy codziennie na zajęciach i to dla mnie już normalne
mi się podoba tłumaczenie na 'nasz' język. Na przykład : ktoś kupuje kopię obrazu w przeświadczeniu że jest to oryginał to powiemy,jest to wada oświadczenia woli w postaci błędu, czyli mylne wyobrażenie osoby składającej oświadczenie woli o faktycznym stanie rzeczy
ahh nie będę Ci już wiecej gadac bo pewnie masz dosyc

jeszcze pomysle nad aplikacją, ale wydaje mi się, że jednak adwokacka..
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:36   #3826
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Snow
Dziekuje kochana
no juz nie wiem co mam myslec. Czy to wlosy ktore byly talko mocno wycieniowane. A tak w ogole to jestem zla na siebie ze dalam tak pocieniowac wlosy. No nic bede probowac ratowac to co mozma jeszcze uratowac. A tu nie widzialam tej bialej maski tylko czerwona i zolta. Musze popatrzec i cos znesc. Jutro wyruszam na zakupy.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:41   #3827
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
HEJ BLONDINY no i nadrobiłam troszke tego było
Wielkie dzieki za porady co do podcięcia włosków jak sie uda to już w piątek pójdą pod nozyczki ale najpierw farbka no i podetne tak zeby mogła choc maleńka kitke zrobić
STACJA PALIW godzina 13:25 podjezdza autko bordowe ja jestem na zapleczu robie herbatke bo troszke przeziebiona jestem koleznka na sklepie pilnuje przez te wielkie szyby facet tankuje widzi go na dosłownie chwilke odwraca głowe w strone sklepu a nie patrzy na dystrybutory a koleś wchodzi do auta w tym czasie ja wracam a ona krzyczy kurde ucieka lec zobacz tablice rejestracyjne ja wybiegam a widze całe auto od śniegu i nic nie moge odczytać no i pojechał.....co nam pozostało dzwonic na policje zgłosic przestepstwo kradziez podac dane które zapamietalismy TAKI MIAŁAM DZISIAJ DZIEŃ W PRACY FACET ZATANKOWAŁ ZA 240ZŁ I POJECHAŁ W SINĄ DALLLL.A WIEC ZGŁASZAMY NA POLICJE ONI PISZA PROTOKÓŁ NO I NIE PŁACIMY ALE ZDAZYŁO SIE ZE KTOŚ ZATANKUJE ZA TAKĄ KWOTE NP 20 LU 50 ZŁ TO ROBIMY ZRZUTE DZIELIMY NA DWIE I PŁACIMY.BO NIE ZAWSZE COKOLWIEK WIDAC OGÓLNIE CZESTO SIE TO NIE ZDARZA.ALE SIE ROZPISAŁAM SORKI
No to nieźle właśnie o tym pisałam, a ty dzisiaj takie wiadomości nam tu opowiadasz. Kurcze ludzie mają tupet, ja to bym trupem padła pod tym dystrybutorem zanim bym wsiadła i odjechała. O ile jeszcze jestem wstanie zrozumieć kogoś takiego jak piszesz, że zatankował za 20 zł. No to jeszcze mogłabym znaleźć wytłumaczenie, że nie miał kasy a musiał gdzieś jechać i tylko za trochę zatankował, ale napełnić bak to już przesada. Mi kiedyś ukradli w samochodzie tablice jak zgłosiłam to na policji to policjant mi powiedział, ze dobrze, że zrobiłam to od razu bo pewnie na te tablice ktoś zatankuje na stacji i odjedzie no jak ja bym takiego dorwała to
No ale cóż ludzie są różni.
Dobra dziewczyny chciałabym z Wami posiedzieć ale musze napoisać korpus mojej magisterki i wysłać do jutra promotorowi więc same rozumiecie. Może zajrzę do Was później
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:44   #3828
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Znów mi się nie wyświetla

Infatuated - Tak na uniwerku - no ja mówię prawo bo jego przedmioty tak wyglądały Chodziło o administrację, ale ja zawsze mówię nazwę wydziału bo dla mnie szarego człowieka jeden i ten sam bełkot

Dla mnie wiele z tych prawniczych rzeczy można by napisać w bardziej przystępny sposób, by ludzie zrozumieli, no ale dla prawnika już wartość merytoryczna nie jest taka sama bo a to przecinek nie w tym miejscu, a to "i" zamiast "lub"..
Miałam podstawy prawa u siebie na studiach i masakra miałam z tego tróję. Ja bym sie tego nie mogła uczyć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 19:58   #3829
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny wy wiecie jal podtrzymac na duchu.
Yatta.
No nie wiem co sie dzieje ale przez chorobe to chyba nie bo choruje dopiero tydzien a przeciez w tak krotkim czasie to nie sadze aby sie tak zgorszyly.

Bunny
A wiesz ze to moze byc od tego. Ostanio musialam siedziec duzo w domu. I wszedzie
mialam rozkrecone kaloryfery bo wiadomo jak jest sie chorym to wiecznie zimno itd. Bo jak pracuje to zadko grzeje w domu bo mnie prawie nie ma a przez ost dni to sie zasiedzialam. Kochana ale mnie pocieszylas.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 20:06   #3830
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
bunny jaki odcień ma paris?
Jakiś bardzo jasny blond na poziomie 10.0 lub 11.0

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wy wiecie jal podtrzymac na duchu.
Yatta.
No nie wiem co sie dzieje ale przez chorobe to chyba nie bo choruje dopiero tydzien a przeciez w tak krotkim czasie to nie sadze aby sie tak zgorszyly.

Bunny
A wiesz ze to moze byc od tego. Ostanio musialam siedziec duzo w domu. I wszedzie
mialam rozkrecone kaloryfery bo wiadomo jak jest sie chorym to wiecznie zimno itd. Bo jak pracuje to zadko grzeje w domu bo mnie prawie nie ma a przez ost dni to sie zasiedzialam. Kochana ale mnie pocieszylas.
To się cieszę że pocieszylam
Ale na serio moje włosy też gorzej wyglądają odkąd zaczęło się grzanie- taki czas, trzeba przecierpiec i nie dawać sie zwariować
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:21   #3831
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
To się cieszę że pocieszylam
Ale na serio moje włosy też gorzej wyglądają odkąd zaczęło się grzanie- taki czas, trzeba przecierpiec i nie dawać sie zwariować
Wreszcie się udało No ja też mam praktycznie non stop kaloryfer włączony i to na fula - szczególnie jak głowę myję bo nie lubię zimna :/ i z suszarką też nie mogę się rozstać - miałam kupić tą z chłodnym nawiewem, ale nie mogę się pzrełamać
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:24   #3832
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Paulcia666
Oj kochana wspolczuje Ci ze i CIebie dopadlo i rozlozylo. Ale prosze cie nastepnym razem nigdy wiecej nie wrzucaj w siebie antybiotyku lub innych lekarstw na pusty zoladek. Przeciez wyzadzasz mu taka krzywde i sobie rowniez. A teraz duzo zdrowka i stawaj na nogi.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:26   #3833
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Wciąż też poszukuję dobrych odżywek, zamawiałam jak i Wy (całkiem niedawno) Absolut Repair z L'oreal (odżywkę, nie maseczkę) i dla mnie jest raczej słaba spodziewałam się czegoś lepszego. Myję włosy codziennie, wieczorem i rano najczęściej wstawałam z szopenem na pół głowy. Wczoraj dostałam zamówioną maseczkę z Kerastase z Oleo Relax i Elixir z tej serii i jestem zachwycona pierwszy raz od niepamiętnych czasów wstałam gładkimi pięknymi, włosami przez cały dzień nie puszą się, nie stroszą. Niesamowicie pachnie ta seria żałuję, że wzięłam maseczkę tylko 200 ml zamiast od razu 500 ml bo bardzo szybko zużywam
Może tez kiedyś spróbuję Oleo, napisz jak wrażenia na następny dzien

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ja też tak mialam ale sie uspokoiłam i przestałam mysleć ciągle o tym ze mam lekko ciemniejszy odrost bo w miare farbowań wszystko sie będzie zrównywać a farbować odroscik bede w poniedzialek 20.12
To farbujesz tak jak ja A czym farbujesz?

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Umówiłam się do fryzjera. Pokazałam mojej fryzjerce włosy i powiedziałam, że taki chcę kolor - powiedziała, że to sztuczne i na pewno mi takie nie wyjdą. Że może położyć matrixa,żeby mi poszarzyć te włosy. Ale przecież doczepki są ciemniejsze :/ a nie bardziej szare. Tak czy tak się umówiłam, ale sama nie wiem :/
Na kiedy się umówiłaś?
Jak już sie zapisalaś idz-potem będziesz zalować że nie poszłaś.

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Dopiero zaczynam swoją przygodę z takimi lepszymi odżywkami i wiem, że dzięki Wam poszerzę znacząco swoją wiedzę na ten temat i nie tylko na ten zapewne Ogólnie to na razie Kerastase mnie zachwyciło bo moje włosy są wreszcie takie jak być powinny i błyszczą się jak "trza"

Śliczne te pieskowe kuleczki

Przedstawię Wam w takim razie moją puchatą kulkę.Oto Emma dzisiaj
Co to za kotek?
Moja kotka rosyjska wygląda identycznie, tyle że jest malutka.

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ah no to rzeczywiście-na lekarskim masz sporo nauki wiem coś o tym, bo mam przyjaciołkę na stomatologii i podobnie ma jak Ty..
ale fajne masz studia bardzo, też kiedyś marzyłam ale niestety ja i chemia to pomyłka

ja studiuje prawo dziennie, jak Twoj TZ tyle, że ja na 3 roku jestem.

I powiem Ci, że mam tak samo jak on, mało co robimy w trakcie semestru, max 3 kolokwia się trafią, generalnie powinniśmy się uczyć systematycznie w domu bo materiału jest mega dużo, ale wiesz jak to jest, póki nie musimy to się nie uczymy a potem jak nadchodzi sesja to się robi masakra wtedy ostre zakuwanie non stop, ja się ucze nawet po 12h dziennie żeby to wszystko ogarnąć. Ale to nie jest tak, że po egzaminie nic nie pamietam nie ucze się bezsensownie na pamięc, tylko na podstawie kazusów, staram się wcielić przepisy w zycie..bo inaczej to by było bez sensu :P
Nas bardzo cisną na egzaminach, wiekszość jest ustnych także dodatkowy stres no i wymagania spore, weszłam kiedyś z koleżanką na egz, na wszystkie pytania odpowiedziała dobrze, byłam pewna że 3 jak nic bedzie a tu 2. Prof wyjaśniła jej że odpowiadała niepewnie i nieprzekonująco i że w sądzie się tak nie może wypowiadac
Jak jest sesja to zakuwa nawet 20 godzin na dobe, na serio.
A ja mu mówie Było się uczyć regularnie
Tyle że my mamy kolokwia, on nie ma więc trudniej się zmobilizować
I egzaminy mają prawie wszystkie ustne.

Ja jakoś strasznie duzo nauki nie mam - I rok to była masakra, II lepiej, teraz na III jest jeszcze lepiej - nie ma wcale dużo kucia.
Troszkę jest fakt, ale są już przedmioty kliniczne, mamy zajęcia w szpitalu.

Wydział TZta to tez wydział prawa i adm.
Jako osobne kierunki.
Prawo jednolite magisterskie, adm. dzielona na 3 i 2.
On studiuje po prostu prawo dzienne magisterskie czy jakoś tak.
Teraz na IV roku zapisują się na seminaria zeby prace pisać więc coś tam robi w tym kierunku

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja też na razie na utrzymaniu rodziców no i trochę TŻta
ale nie mialabym kiedy pracowac przez ta druga szkole,na I roku pracowalam na 1/2 etetu w sklepie z ciuchami i troche ciezko bylo
wychodzilam z domu o 7 rano,a wracalam o 21 i wiadomo troche sie przytylo,bo jedzenie to tylko na miescie

Ja studiuje Zarzadzanie Zasobami Ludzkimi,nas tak nie cisna,tylko na zaliczeniach,ktore sie zblizaja i bedzie kucie
ale na razie zyje Swietami i Sylwestrem

tez chcialam isc na Prawo,niestety rodzice sie rozwodzili kiedy szlam na studia i nie bylo czasu na myslenie i wydawanie pieniedzy na moje studia
dlatego musialam isc na miejscowa uczelnie,a tu zbyt ciekawych kierunkow nie ma ...
Wszytsko przed Tobą Zawsze możesz iść na prawo, poprawiać mature, jesli marzyłaś o tym to z marzeń się nie rezygnuje-możesz potem zalować że się nie zdecydowałaś na prawo.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oo ciekawa jestem jak Ci wyjdzie a kiedy robisz?
wlasnie chcialam kliknac dokarmic pieska a tu taka mila wiadomosc ze wszystkie nakarmione
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:29   #3834
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

No dziewczyny jak Bunny mowi musimy to przeczelac.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:34   #3835
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na kiedy się umówiłaś?
Jak już sie zapisalaś idz-potem będziesz zalować że nie poszłaś.



Co to za kotek?
Moja kotka rosyjska wygląda identycznie, tyle że jest malutka.
Na kotach się nie znam, ale "minę" ma śmieszną

A ja umówiłam się na wtorek przyszły.
Ja to się bardziej martwię co to będzie jak nie wyjdzie tak jak chciałabym bo wtedy to już nie mam pomysłów
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:49   #3836
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Na kotach się nie znam, ale "minę" ma śmieszną

A ja umówiłam się na wtorek przyszły.
Ja to się bardziej martwię co to będzie jak nie wyjdzie tak jak chciałabym bo wtedy to już nie mam pomysłów
Wyjdzie Spokojnie, bedzie dodrze, myślę że bedziesz zadowolona
Czyli juz za 6 dni Wspólne odliczanie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 20:49   #3837
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No dziewczyny jak Bunny mowi musimy to przeczelac.
ja miałam to samo po odstawieniu silikonów przez cztery miesiące się tak męczyłam i mi wogóle włosy na długości nie rosły tylko się łamały. musiałam wrócić do silikonów bo bez nich moje włosy to sianko nawet z waxem. teraz przynajmniej jest jakiś przyrost.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:02   #3838
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny mam pytanie ile razy mozna plukac wlosy octem jablkowym?Po kazdym myciu. Czy to za czesto ? Pomoc jak sie zakwasza wlosy to sa bardziej gladkie bo lusli sie podomykaja ?
Wie ktos czy co mycie to nie za czesto i czy po tej plokance juz nie polewam wloda?

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
ja miałam to samo po odstawieniu silikonów przez cztery miesiące się tak męczyłam i mi wogóle włosy na długości nie rosły tylko się łamały. musiałam wrócić do silikonów bo bez nich moje włosy to sianko nawet z waxem. teraz przynajmniej jest jakiś przyrost.
No dlatego jutro zasowam na zakupy po maske no i moze jakis szampon wezme ,zobacze jeszcze. A co do masek drogeryjnych to jakie sa jeszcze dobre? Znacie jakies.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:06   #3839
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi07 ja jeszcze nie uzywałam ale moja koleżanka poleca bardzo pantene program odnowy, ja natomiast uwielbiam glisskur i szampony i odżywki, ostatnio mam płynny jedwab, ale ten kaszmir też miałam i jest super, i ta do blond włosów odżywka glisskur jest fajna.
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 21:20   #3840
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Na pewno cos wybiore tylko ze ja chce maske a nie odzywke. A co do placenty to na razie nie mam dostepu bo nie ma mnie w kraju a tu takich nie maja. Ale dziekuje za propozycje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.