Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-31, 21:13   #61
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ja to bym mogła mieszkać w tropikach, kocham takie upalne dni. Dziwna jestem

Araczki to mamy tak samo z teściowymi, moja tez fajna ale irytująca
Curly córcia boska Przykro mi z powodu tż, czyli wizyta u psychologa pomogła na chwile Ja ostatnio mam z moim podobnie.
Kardashi Blanka Takiej to dobrze

A ja zawsze chciałam mieć córeczkę, niestety nie wyszło. W pierwszej ciąży wiedziałam od początku, że będzie chłopak, w drugiej wszyscy mi robili nadzieję, że tym razem będzie córka, trochę nawet uwierzyłam, ale drugie usg nie pozostawiało wątpliwości. Ostatnio mało kto ma parkę zauważyłyście?

dla Kornelci za chodzenie
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:35   #62
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Kto wykablowal ?...bo ona nie jadla...

Idziemy na zywiol...a jesli nic to nie da to bedziemy kombinowac jak ostatnio
To fakt, dziewczynki sa super ale w zasadzie moglabym sie nawet przekonac jak jest z malutkim synkiem
z malutkim synkiem jest mega super
niezly numer z ogorami -

Kardashi - Blanka super sie bawi, Stefek tez uwielbia kapiele, nie daje sie wyciagnac z brodzika wieczorem, przykleja sie do dna czterema konczynami i napiera ciezarem ciala na dno szok
Curly malutka wyglada jak wiosenny kwiatuszek
Olivka, Curly trzymam kciuki za zazegnanie konfliktow domowych, tez to przechodzilismy
Szaja glupia sprawa z tym donoszeniem co to za przeproszeniem meda donosi ze tez takie gadziny musza sie paletac

ale macie fajnie z tym sloneczkiem, u nas dopiero dzis po obiedzie zniknely na chwile chmury az od razu czlowiek inaczej sie czuje
torcik sie fajnie udal, bylismy dzis na zakupkach i kupilismy Malemu fajne sandalki i takie gumowe butki na basen
martwie sie, ze Stefciu uklada stopki do wewnatrz jak chodzi, chce sie wybrac do ortopedy jak bedziemy w PL, czytalam, ze to nie jest dobrze
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:40   #63
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Ja to bym mogła mieszkać w tropikach, kocham takie upalne dni. Dziwna jestem

Araczki to mamy tak samo z teściowymi, moja tez fajna ale irytująca
Curly córcia boska Przykro mi z powodu tż, czyli wizyta u psychologa pomogła na chwile Ja ostatnio mam z moim podobnie.
Kardashi Blanka Takiej to dobrze

A ja zawsze chciałam mieć córeczkę, niestety nie wyszło. W pierwszej ciąży wiedziałam od początku, że będzie chłopak, w drugiej wszyscy mi robili nadzieję, że tym razem będzie córka, trochę nawet uwierzyłam, ale drugie usg nie pozostawiało wątpliwości. Ostatnio mało kto ma parkę zauważyłyście?

dla Kornelci za chodzenie


U mnie w moim najbliższym otoczeniu nie ma ani jednej dziewczynki

Jedynie 2 lata starsza Maja, siostrzenica mojej przyjaciółki i to wszystko.. Na placach zabaw sami chłopcy, w wózkach sami chłopcy, wśród znajomych sami chłopcy. A jak już, to nie z okolic, tylko z Wawy.. Mam 2 miesięczną Polę i w lipcu urodzi się Blanka. I to wsio


Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
z malutkim synkiem jest mega super
niezly numer z ogorami -

Kardashi - Blanka super sie bawi, Stefek tez uwielbia kapiele, nie daje sie wyciagnac z brodzika wieczorem, przykleja sie do dna czterema konczynami i napiera ciezarem ciala na dno szok
Curly malutka wyglada jak wiosenny kwiatuszek
Olivka, Curly trzymam kciuki za zazegnanie konfliktow domowych, tez to przechodzilismy
Szaja glupia sprawa z tym donoszeniem co to za przeproszeniem meda donosi ze tez takie gadziny musza sie paletac

ale macie fajnie z tym sloneczkiem, u nas dopiero dzis po obiedzie zniknely na chwile chmury az od razu czlowiek inaczej sie czuje
torcik sie fajnie udal, bylismy dzis na zakupkach i kupilismy Malemu fajne sandalki i takie gumowe butki na basen
martwie sie, ze Stefciu uklada stopki do wewnatrz jak chodzi, chce sie wybrac do ortopedy jak bedziemy w PL, czytalam, ze to nie jest dobrze

A ja zauważyłam że Blanka lewą stópką jakoś tak macha
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 21:47   #64
szalony Buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar szalony Buziaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 173
GG do szalony Buziaczek
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam
To i ja się melduje na nowym wątku .
Przyznam że ostatnio mam mało czasu na net. Z małą jestem cały czas na dworzu a wieczorem padam. Uwielbiam taką pogodę ale za to wieczorem szybko padam.

Spóźnione życzenia dla naszych kochanych milusińskich:
Wita, Blanki, Bogusia, Amelki, Adrianka ,Laury i Natalki
Wszystkiego co najlepsze dla WAS samych pomyślności zdrówka i uśmiechu .

Dzieciaczki na zdjęciach cudne, Malwinka, Luiza, Alicja, Blanka
ps. Blanka to taki łobuziak na zdjęciach .

Oki Kochane wkleję jeszcze zdjęcia z roczku i zmykam buziaki

O i też muszę basenik kupić mam kilka na oku jak się zdecyduje to pokaże jaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3190a.jpg (46,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3207a.jpg (96,6 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_3214a.jpg (198,3 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1314.jpg (163,0 KB, 59 załadowań)
__________________
Wiktoria

Ząbki

Edytowane przez szalony Buziaczek
Czas edycji: 2011-05-31 o 22:14
szalony Buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:19   #65
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

To i ja sisie zamelduje w nowym watku
Przesylam spoznione zyczenia dla solenizanow

Bardzo Wam zazdroszcze tej pieknej pogody,ja kocham upaly... A w tym roku w Anglii poki co kwiecien byl cieplejszy od maja i czekam i czekam na lato i sie doczekac nie moge.... I jeszcze nie kupilam baseniku,bo w ogole sie zastanawiam czy sie przyda w tym roku...

Dzieciaczki cudne macie,wszystkie

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:23   #66
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jola, bardzo mi przykro...
nie wiem, co Ci napisać... ale zostajesz w UK?
A próbowaliście rodzinnej terapii? wizyty u psychologa?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-31, 22:48   #67
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27237446]Jola, bardzo mi przykro...
nie wiem, co Ci napisać... ale zostajesz w UK?
A próbowaliście rodzinnej terapii? wizyty u psychologa? [/QUOTE]

Dziekuje kochana
Tu juz nic nie pomoze..."Do tanga trzeba dwojga..."
Niestey musze zostac w UK ze wzgledow finansowych...Jest ciezko,bo mamy tutaj tylko siebie z Oliverem.Ale mam nadzieje,ze damy rade...
Do Polski lecimy 27 czerwca na 18 dni Juz sie nie moge doczekac....
Troszke odpoczne tam psychicznie,a mama pomoze przy malym
Bedzie dobrze,bo przeciez musi byc
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 05:13   #68
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość


U mnie w moim najbliższym otoczeniu nie ma ani jednej dziewczynki
A ja zauważyłam że Blanka lewą stópką jakoś tak macha
u nas na odwrot, wszedzie dziewuszki, smiejemy sie, ze Maly bedzie mial do wyboru, choc zdecydowanie wybiera swoja Malvisie, jak tylko widzi Jej zdjecie to mowi aaaaaaaaaa, mamy ubaw z Malzem, ze rasowy facio nam rosnie
ech, z tymi stopkami - mam nadzieje, ze nasze dzieciaczki wyrosna z tego po prostu

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
O i też muszę basenik kupić mam kilka na oku jak się zdecyduje to pokaże jaki
Przepiekny torcik i bardzo fajna rodzinka, fajne sa takie zdjatka

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Kochana, jest mi b.przykro, w takich chwilach faktycznie ciezko cos powiedziec, bo wszystko brzmi trywialnie, na pewno jest Ci ciezko i dlatego dobrze zrobi Ci pobyt w Polsce odpoczniesz, nabierzesz dystansu, teraz faktycznie zycie zacznie sie od nowa, bedziesz potrzebowac duzo sil dla swojego Dzidka i nie mniej dla siebie, zycze widzenia perspektyw na przyszlosc i zachowania tego co sie stalo jako waznego doswiadczenia, dacie rade, mocno sciskam!!
------------------------------------------------------------
heja kobitki, nie wierze, ale od rana bezchmurne niebo i bezwietrznie, normalnie wypas
Malucho obudzil sie o 5.15 z krzykiem o butle, dostal mleka, przebralam osikusa i kima dalej przytulony do swojej flachy - ostatnio to ja traktuje jak maskotke-przytulanke
jutro tutaj wolny dzien, wiec wyciagne gdzies Malza na spacerek, w weekend Malz jedzie na wycieczke z zakladem pracy, wiec jestesmy ze Stefciem sami w domku bedzie biba, hehe
kusicie tymi basenikami, ale tu ze wzgledu na pogode na pewno nam sie nie sprawdzi moze u tesciow w Polsce kupie mam nadzieje, ze pogoda bedzie
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53

Edytowane przez justin18061976
Czas edycji: 2011-06-01 o 05:14
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 05:33   #69
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Ja ogorkow nie dawalam jeszcze (a po ostatnich informacjach zaczelam sie ich bac )
ale moja lubi cebule i szczypior

Ja od zawsze wiedzialam, ze bede miala SYNA cala ciaze bylam tego 100% pewna
Tylko Margo znala prawde
bo margo to wiedźma

festyn sie udał, małż przyjechał z Ewcią. nie obyło się bez histerii - 3 razy. raz jakiś gruby babon wlazł prosto w nich i Ewcia została uderzona w główkę. dwa - pękł balon, którego jej dałam na pocieszenie i się wystraszyła, aż się zaniosła. trzy - jakiś chłopiec nadepnął jej na rączkę na zjeżdżalni.

dziś w nocy obudziła się na jedzonko tylko o 1. może się już zorientowała, że nie ma potrzeby budzić się o 4.
teoretycznie od dziś się odstawiamy całkowicie.

dziś przyjeżdża teściowa - lubię, ale też bywa irytująca.

próbowałam gadać z małżem, ale stwierdził, że nie chce, bo jest zmęczony

Jolu - będzie dobrze, na pewno sobie poradzicie z Olim

wszystkiego naj naszym dzieciaczkom w dniu ich święta!
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 07:06   #70
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Velluto, Tesciowej zazdroszcze. Moja niby fajna ale irytujaca
A ostatnio powiedziala, ze moaje ogorki kiszone wyszly nie dobre bo dalam za duzo przypraw. I tak sie zastanawiam skad ona do diabla wie, ze byly nie dobre ???
Kto wykablowal ?...bo ona nie jadla...

Idziemy na zywiol...a jesli nic to nie da to bedziemy kombinowac jak ostatnio

moja tez szynki nie bardzo tylko po kielbase wyciaga rece a jak ma w jednej kielbache a w drugie cebule to juz jej nic nie trzeba wiecej
czyżby mąż poskarżył sie mamie na niedobre ogórki żony?

to życze powodzenia i mocno mocno zaciskam kciuki, żeby wszystko się udało

To ona je cebule jak jabłka?

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27234899]

lepiej nie, kuzynka mojej znajomej tak próbuje syna trafić... dwa tygodnie temu urodziła 6 córkę.
[/QUOTE]
uparci są
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Mam nadzieję, że jednak wszystko dobrze się ułoży
A Twoi starsi synowie nie mieszkają z Toba w UK?

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Zapomniała sie pochwalić, że u nas jakby nocki tez zmierzały ku lepszemu Juz od kilku dni tylko 1 pobudka, tfu tfu żeby nie zapeszyć
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 07:39   #71
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fotki z niedzieli...
przyznaj sie lubisz fiolet

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość




Moja uwielbia metki od ubrań I buuty! Jak ktoś do nas przychodzi to ona idzie od razu i ogląda buty. Ze swoimi sandałkami chodzi po domu, w rączkach nosi


To posłuszna jest Moja rozumie 'niewolno'. Wyciągała często płyty dvd z półki, ja mowiłam niewolno a ta się smiała i udawała że sie gdzies patrzy a rączką po cichutku wywalała
Ale teraz nie rusza. I jak cos mowię że nie wolno to zostawia to.
Ścielimy łóżko razem, ona wyciąga prześcieradło, poduszki.. i kładzie je na łózko, wyjmuje ze zmywarki sztućce, z pralki wyjmuje mokre i wkłada brudne


a
dokładnie jak Gabi uwielbia , kapcie , buty i metki
przynosi pieluszki , i co jej tam każe i pomaga mi w wyjmowaniu garów ze zmywarki , w sensie nie wyżuca jak kiedyś tylko wszystko podaje do reki i cieszy sie że pomaga , jak coś psoci i ją na tym przyłapie to udaje że jej tam nie ma

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość



A tu moja moczy-dupcia


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;27234899]


lepiej nie, kuzynka mojej znajomej tak próbuje syna trafić... dwa tygodnie temu urodziła 6 córkę.


[/QUOTE]

o matko

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość


Oki Kochane wkleję jeszcze zdjęcia z roczku i zmykam buziaki

O i też muszę basenik kupić mam kilka na oku jak się zdecyduje to pokaże jaki


Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość


Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie









czy wasze dzieci też wstają o 5tej wymiekam ........
co dzien to budzi sie wczesniej
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 07:40   #72
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
A ja zawsze chciałam mieć córeczkę, niestety nie wyszło. W pierwszej ciąży wiedziałam od początku, że będzie chłopak, w drugiej wszyscy mi robili nadzieję, że tym razem będzie córka, trochę nawet uwierzyłam, ale drugie usg nie pozostawiało wątpliwości. Ostatnio mało kto ma parkę zauważyłyście?
Ja mam dokladnie odwrotne wrażenie...u nas wszystkim sie udaje mieć parkę...zarówno w rodzinie taka tendencja jak i wśród znajomych
Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
O rany! Bardzo i przykro...

My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy http://allegro.pl/basen-brodzik-zabk...631878324.html

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!:ro za:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5313442.jpg (94,6 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P5313447.jpg (74,9 KB, 58 załadowań)
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka

yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:14   #73
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

melduję się

Najserdeczniejsze życzenia dla Natalki i Adriana!

Blanka łobuziak

Alicja fioletowa śmieszka

Natalka ciemnooka ślicznotka

Amelka elfik

Malvinka coraz piękniejsza (Araczku,zdecydowan ie wypiękniała! a nie zbrzydła )

dla Kornelci!

chodzeniem/układaniem stópek dzieci na razie się nie martwcie.Mnie ortopeda kazał przyjść jak dziecko przechodzi samo min.pół roku-rok.WTedy można sprawdzać i ewent.korygować

Margo-super Wam idzie!

Velluto-moja miała długo 1 pobudkę a później sama zrezygnowała.Niestety z każdego-nie tylko nocnego-cyca.

Jola-3maj się kochana mam nadzieję,że w PL naładujesz akumulatory w którym kierunku Pl jedziesz?

Mój mi powiedział ostatnio,że praca w domu to żadna praca bo nie daje pieniędzy! Co za dupek! ja tez pracuje i zarabiam ,ale nie mam zamiaru się tymi pieniędzmi z nim dzielić (ponieważ nie pomaga mi w pracach domowych) i to go bardzo denerwuje.ALe dopóki będzie jak jest to na pewno nie dostanie moich pieniędzy a za ten tekst,którym pojechał będzie sobie dodatkowo sam prasował koszule
Skoro to żadna praca to nie będę się nadwerężać.
Z następnym tekstem to będzie sobie sam prał
WIęc nie wiem czym to się skończy
Zapierdalam jak dziki osioł a ten mi wylatuje z takim tekstem


Tośka nadal przesypia nocki,średnio od 20.30/21-6.30/7 chyba,że drzemka wypada dość wcześnie i za długo nie śpi to pada już o 19.
Cyc poszedł w zapomnienie :rycz-smarkam: ale jakaś część mnie już się z tym pogodziła...
Szyneczkę uwielbia,często wyjada ją najpierw z kanapki

No to się wyżaliłam,zameldowałam i lecę dalej,może mi się teraz uda na bierząco czytać

edit-
Buziaczku-Wiktoria śliczna,zdmuchnęła swieczki? bo taka zdziwiona (jak moja Tośka )

Yolanda-aaaaale zadowolony! basenik ze zjeżdżalnią i bajerami?


jeszcze apropo roczku to moja wybrała kieliszek i ksążeczkę
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"

Edytowane przez annLee
Czas edycji: 2011-06-01 o 08:18
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:28   #74
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ale fajnie Blance w tym baseniku

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Oki Kochane wkleję jeszcze zdjęcia z roczku i zmykam buziaki
sliczne i fajna z Was rodzinka!

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
To i ja sisie zamelduje w nowym watku
Przesylam spoznione zyczenia dla solenizanow

Bardzo Wam zazdroszcze tej pieknej pogody,ja kocham upaly... A w tym roku w Anglii poki co kwiecien byl cieplejszy od maja i czekam i czekam na lato i sie doczekac nie moge.... I jeszcze nie kupilam baseniku,bo w ogole sie zastanawiam czy sie przyda w tym roku...

Dzieciaczki cudne macie,wszystkie

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Jola, bardzo to smutne! Dobrze, ze mimo wszystko masz konkretne plany, czujesz sie silna i wiesz, ze sobie poradzisz....
Trzymaj sie dzielnie bo masz racje, musi sie wszystko udac

Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
u nas na odwrot, wszedzie dziewuszki, smiejemy sie, ze Maly bedzie mial do wyboru, choc zdecydowanie wybiera swoja Malvisie, jak tylko widzi Jej zdjecie to mowi aaaaaaaaaa, mamy ubaw z Malzem, ze rasowy facio nam rosnie
ech, z tymi stopkami - mam nadzieje, ze nasze dzieciaczki wyrosna z tego po prostu
No ja mysle
Stopkami sie nie przejmuj jeszcze. Najpierw zbadajcie u lekarza.



Przepiekny torcik i bardzo fajna rodzinka, fajne sa takie zdjatka



Cytat:
Napisane przez justin18061976 Pokaż wiadomość
heja kobitki, nie wierze, ale od rana bezchmurne niebo i bezwietrznie, normalnie wypas
Malucho obudzil sie o 5.15 z krzykiem o butle, dostal mleka, przebralam osikusa i kima dalej przytulony do swojej flachy - ostatnio to ja traktuje jak maskotke-przytulanke
jutro tutaj wolny dzien, wiec wyciagne gdzies Malza na spacerek, w weekend Malz jedzie na wycieczke z zakladem pracy, wiec jestesmy ze Stefciem sami w domku bedzie biba, hehe
kusicie tymi basenikami, ale tu ze wzgledu na pogode na pewno nam sie nie sprawdzi moze u tesciow w Polsce kupie mam nadzieje, ze pogoda bedzie
u nas tez w koncu cieplo a nawet goraco i tez mamy jutro wolny dzien a ja dostalam i wolny piatek



Velluto,
wlasnie sie obawiam, ze mogl sie poskarzyc albo tak chwalil jej kiszone, ze musial powiedziec iz moje sa gorsze

Cebule je elegancko pokrojona w talarki czy jak to zwal lubi bardzo

To kciuki za noce bez pobudek ja takie mam od konca grudnia

Margo, fajnie ze festyn sie udal ale Ewcia tam bidna swoje przeszla...buziak dla niej
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:33   #75
Dilayla
Zadomowienie
 
Avatar Dilayla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 235
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Oo poszłabym do jakiegoś wesołego miasteczka

Ale u mnie nima..


W biedrze fajna promocja.. 2 mleka Bebiko 2 lub 3 plus kaszka gratis.. Ja mam akurat waniliową, bo Tz kupował a on bierze pierwszą lepszą, za 22zł..

A tu moja moczy-dupcia

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
To i ja sisie zamelduje w nowym watku
Przesylam spoznione zyczenia dla solenizanow

Bardzo Wam zazdroszcze tej pieknej pogody,ja kocham upaly... A w tym roku w Anglii poki co kwiecien byl cieplejszy od maja i czekam i czekam na lato i sie doczekac nie moge.... I jeszcze nie kupilam baseniku,bo w ogole sie zastanawiam czy sie przyda w tym roku...

Dzieciaczki cudne macie,wszystkie

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
wszystko--sie--ulozy-
wszystkim--dzieciaczkom-wszystkiego--naj--naj--w--dniu-ich--święta--
__________________
„…to żaden powód nic nie robić tylko dlatego,
że nie można zrobić wszystkiego…”

Dilayla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 08:46   #76
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
Ja mam dokladnie odwrotne wrażenie...u nas wszystkim sie udaje mieć parkę...zarówno w rodzinie taka tendencja jak i wśród znajomych

O rany! Bardzo i przykro...

My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy http://allegro.pl/basen-brodzik-zabk...631878324.html

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!:ro za:
U nas w rodzinie tez parki
Basenik super i ten zabka i ten rozowy! Ale synek fajniejszy

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Malvinka coraz piękniejsza (Araczku,zdecydowan ie wypiękniała! a nie zbrzydła )
Mój mi powiedział ostatnio,że praca w domu to żadna praca bo nie daje pieniędzy! Co za dupek! ja tez pracuje i zarabiam ,ale nie mam zamiaru się tymi pieniędzmi z nim dzielić (ponieważ nie pomaga mi w pracach domowych) i to go bardzo denerwuje.ALe dopóki będzie jak jest to na pewno nie dostanie moich pieniędzy a za ten tekst,którym pojechał będzie sobie dodatkowo sam prasował koszule
Skoro to żadna praca to nie będę się nadwerężać.
Z następnym tekstem to będzie sobie sam prał
WIęc nie wiem czym to się skończy
Zapierdalam jak dziki osioł a ten mi wylatuje z takim tekstem
dziekuje za Malvinke

Moj we wtorek sie spieszyl bo wyjezdzal sluzbowo i cos tam pokrzykiwal, pakowal sie jak zwykle na ostatnia chwile, wszystko go wkurzalo i na jakis moj sprzeciw powiedziel, ze on do pracy idzie zarabiac pieniadze...jakby dal do zrozumienia, ze powinnam w takim razie posypywac mu droge platkami roz i sie dostosowac...tylko zapomnial, ze ja tez do pracy chodze.... i robie milion roznych rzeczy....nawet nie chcialo mi sie juz klocic, powiedzialam tylko aby nie dzwonil...i nie dzwoni
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:00   #77
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Fotki z niedzieli...

Śliczna śmieszka. Cudnie wygląda w kapelusiku


Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

mam pytanko:dawałyście już dzieciaczkom ogóry kiszone albo kapustę kiszoną? trzeba jakoś specjalnie sprawdzać przed czy nie zaszkodzi?



ja już postanowiłam, że jak druga nie będzie córcia to chyba będę próbować do skutku

Moja jadła ogórkową, ale dostała uczulenia A tak jej smakowała Poczekam jeszcze troche i znowu jej podam, może już będzie dobrze.

Znam takich co sie czają na syna i tym sposobem mają 5 córek...........zresztą bardzo ładnych


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość

A tu moja moczy-dupcia
Mały smerfik

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość

Oki Kochane wkleję jeszcze zdjęcia z roczku i zmykam buziaki
Ślicznie


Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Baaardzo mi przykro, ale lepiej sie rozstać, niż wiecznie miec awantury w domu. Szkoda, żeby dziecko widziało takich awanturujących się rodziców. Trzymaj się kochana

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

dziś w nocy obudziła się na jedzonko tylko o 1. może się już zorientowała, że nie ma potrzeby budzić się o 4.
teoretycznie od dziś się odstawiamy całkowicie.

dziś przyjeżdża teściowa - lubię, ale też bywa irytująca.

próbowałam gadać z małżem, ale stwierdził, że nie chce, bo jest zmęczony

Gratuluję nocek

Mąż Jeszcze zatęskni za Tobą


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość


Zapomniała sie pochwalić, że u nas jakby nocki tez zmierzały ku lepszemu Juz od kilku dni tylko 1 pobudka, tfu tfu żeby nie zapeszyć
No ja też tak nieśmiało powiem, że nocki są coraz lepsze

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy http://allegro.pl/basen-brodzik-zabk...631878324.html
Świetny brzdąc
Basenik suuuuper.

My basenik mamy u teściowej, jak będzie ciepło, to jedziemy wniedzielę testowac

A ja chcę kupic na balkon dużą miskę i lac do niej wody, żeby mała się chlapała. Robiłam tak jak Łuki był mały......niezłą miał frajdę

Aaaale u nas jest parno, chyba spacer przełożę na popołudnie.
Wczoraj o 17 poszlismy z mężem i Luizą do lasu, ale i tak gorąco było. Wieczorem padłam

Najlepsze życzenia dla wszystkich naszych dzieciaczków

U mnie wokół jest mało parek, przeważają chłopcy
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-06-01 o 09:03
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 09:36   #78
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam!

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
przyznaj sie lubisz fiolet
Uwielbiam.
Jolaoo współczuję...Nie wiem co powiedzieć.Mężczyzni to jednak jakiś felerny gatunek...Trzymaj się .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:02   #79
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Och kuurdee. Ale lepiej żyć osobno niż w ciągłych kłótniach.. Trzymaj sie kochana


Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość


Zapomniała sie pochwalić, że u nas jakby nocki tez zmierzały ku lepszemu Juz od kilku dni tylko 1 pobudka, tfu tfu żeby nie zapeszyć


Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość





czy wasze dzieci też wstają o 5tej wymiekam ........
co dzien to budzi sie wczesniej
Nieee, Blanek wstaje o 8

Może budzi się bo jest za jasno?

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość


Mój mi powiedział ostatnio,że praca w domu to żadna praca bo nie daje pieniędzy! Co za dupek! ja tez pracuje i zarabiam ,ale nie mam zamiaru się tymi pieniędzmi z nim dzielić (ponieważ nie pomaga mi w pracach domowych) i to go bardzo denerwuje.ALe dopóki będzie jak jest to na pewno nie dostanie moich pieniędzy a za ten tekst,którym pojechał będzie sobie dodatkowo sam prasował koszule
Skoro to żadna praca to nie będę się nadwerężać.
Z następnym tekstem to będzie sobie sam prał
WIęc nie wiem czym to się skończy
Zapierdalam jak dziki osioł a ten mi wylatuje z takim tekstem





jeszcze apropo roczku to moja wybrała kieliszek i ksążeczkę
Oszz.. :gan:

ooo kurde zapomniałam zrobić wróżbe Blance


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy http://allegro.pl/basen-brodzik-zabk...631878324.html

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!:ro za:

Ja chciałam tą żabkę kupić
Ale stwierdziłam że całość zajmie dużo miejsca a samego basenu będzie mało i kupiłam normalny w normalnym sklepie i wyszło mnie taniej niz na all


Matko jak gorąco
A dziś mamy szczepienie bo przekładałam i przekladałam..
I chyba na noc na działkę skoczymy, bo tam zawsze chłodniej

Nocki u nas też fajne.. Zasypie po 20 budzi się o 6 na jeść i wstaje ok 8.


A co do problemów rodzinnych.. ja także takowe mam
Mieszkaliśmy z Tż u jego rodziców.. a tam ciagłe kłótnie, spięcia i wyzwiska.. Z tżem też ciagłe kłótnie.. Wzięlam się i wyprowadziłam
Z tż jestem, ale mieszkać nie mieszkamy razem. co będzie dalej zobaczem..
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-01, 10:26   #80
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Curly córcia boska Przykro mi z powodu tż, czyli wizyta u psychologa pomogła na chwile Ja ostatnio mam z moim podobnie.
Dzięki.
Jedna wizyta niewiele może zdziałać,trzeba chodzić regularnie i wszystko sobie powyjaśniać...Generalnie jest lepiej niż było ale są dni kiedy ręcę mi opadają i robię się zielona ze złości.Mój tż to uparty osiół a wnerwia mnie regularnie.Ostatnio widzę,że się stara ale cięzko jest mu się zmienić a do tego jest nerwowy i nie panuje nad językiem.Mruczy ciągle coś pod nosem i mnie denerwuje.Pociesza mnie tylko jedno,że chce się zmienić,przynajmniej tak mówi i stara się ale nie wychodzi mu jeszcze zabardzo.Trudny ma charakter jak wszyscy mężczyzni w jego rodzinie.Ale jego rodzinka to osobny temat na długie wieczory.

Co do dziewczynek to u mnie w rodzinie rodzi się wiecej chłopców.Mój wujek miał 5ciu synów.! ale znowu moja ciotka ma 5wnuczek i 1 wnuka.A moi rodzice mają 5cioro wnuków i 4 wnuczki.Ja bym chciała same dziewczynki mieć ale w sumie mogłabym sie też przekonac jak to jest miec chłopca.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Śliczna śmieszka. Cudnie wygląda w kapelusiku
Dzieki

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Oki Kochane wkleję jeszcze zdjęcia z roczku i zmykam buziaki
Fajne fotki.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-06-01 o 10:11
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:29   #81
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

U mnie z kolei same dziewczynki się w okolicy urodziły

yolanda my mamy podobny tyle że kupiony a Auchan i w kształcie pingwinka a na łapkach ma takie piłeczki do zabawy.

Jola strasznie współczuje, ale przypuszczam że to musiała być baardzo cięzka decyzja i na pewno długo rozważana, więc na pewno dobra Dacie sobie radę na pewno jesteś silna i mądra kobita

Ja nie wiem co Ci faceci tak szaleją, u nas z kolei zaczęło się od kłótni dotyczącej podziału obowiązków no i podziału opłat. Poszłam do pracy miał pomagać a nawet jak nie powiem że poranie wyprane i do powieszenia nie powiesi- generalnie nie wiem co on robi całe dopołudnie bo ja jak siedziałam z małą to musiałam ogarnąć dom, wysprzątać , ugotować, poprać itp. A ja przychodzę z pracy a tu jedynie naczynia umyte a reszta woła o rozpacz. Wkurzyłam się i jak tak chce to proszę niech sobie obiadki gotuje sam i odnośnie podziąłu kasy też się wpieniłam i nie robie od kilku dni zakupów- ot tyle co małej i sobie do pracy. Zobaczymy jak długo bez obiadów wytrzyma
Generalnie nie rozmawiam prawie ale za to mam wolne wieczory na czytanie książek bo tak nie miałam na to czasu.
Zobaczymy co będzie dziś.

Wszystkiego najlepszego maluszki z okazji dnia dziecka
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:43   #82
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

yolanda9,kardashi fajnie popatrzeć jak dzieci się pluskają.Ja nie mam gdzie rozłozyc baseniku,na balkonie mogę jej miskę postawić i to wszystko.Może u rodziców jej rozstawię basen jak pojedziemy.Jaką temp. wody wlewacie do basenu?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Ja nie wiem co Ci faceci tak szaleją, u nas z kolei zaczęło się od kłótni dotyczącej podziału obowiązków no i podziału opłat. Poszłam do pracy miał pomagać a nawet jak nie powiem że poranie wyprane i do powieszenia nie powiesi- generalnie nie wiem co on robi całe dopołudnie bo ja jak siedziałam z małą to musiałam ogarnąć dom, wysprzątać , ugotować, poprać itp. A ja przychodzę z pracy a tu jedynie naczynia umyte a reszta woła o rozpacz. Wkurzyłam się i jak tak chce to proszę niech sobie obiadki gotuje sam i odnośnie podziąłu kasy też się wpieniłam i nie robie od kilku dni zakupów- ot tyle co małej i sobie do pracy. Zobaczymy jak długo bez obiadów wytrzyma
Podobno własnie najczesciej ludzie kłocą sie o to co piszesz..podział obowiązków i opłaty.Mój tż długo bez obiadów wytrzymał.Odporny typ.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 10:46   #83
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
yolanda9,kardashi fajnie popatrzeć jak dzieci się pluskają.Ja nie mam gdzie rozłozyc baseniku,na balkonie mogę jej miskę postawić i to wszystko.Może u rodziców jej rozstawię basen jak pojedziemy.Jaką temp. wody wlewacie do basenu?

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------


Podobno własnie najczesciej ludzie kłocą sie o to co piszesz..podział obowiązków i opłaty.Mój tż długo bez obiadów wytrzymał.Odporny typ.

Ja wlewałam normalną z rzeki, bo byłam nad wodą Trochę postało to się nagrzało
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:02   #84
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Co z tymi chłopami sie dzieje?
U nas tez w ostatnich czasach jeśli jakieś spięcia były, to wlaśnie o podział obowiązków Jak byłam na macierzyńskim i siedziałam w domu, to było oczywiste ze robiłam więcej, ale teraz jak chodze do pracy to nie ma przeproś Choć i tak jak kładę się spać to szanowny juz dawno śpi, a jak rano wstaje, to on jeszcze śpi
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:07   #85
yolanda9
Zadomowienie
 
Avatar yolanda9
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 675
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
czy wasze dzieci też wstają o 5tej wymiekam ........
co dzien to budzi sie wczesniej
Mój brzdąc spi od 20.30 do 6
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Yolanda-aaaaale zadowolony! basenik ze zjeżdżalnią i bajerami?
Nie jest z bajerami Z przodu ma wielka głowę słonia i na zdjęciu załapalo sie jedno ucho, co może wygądać jak zjeżdżalnia

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Basenik super i ten zabka i ten rozowy! Ale synek fajniejszy
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Świetny brzdąc
Basenik suuuuper.

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja chciałam tą żabkę kupić
Ale stwierdziłam że całość zajmie dużo miejsca a samego basenu będzie mało i kupiłam normalny w normalnym sklepie i wyszło mnie taniej niz na all
Kupiliśmy w Kauflandzie i to taniej niz na allegro
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jaką temp. wody wlewacie do basenu?
My laliśmy zimną z kranu i miała się na słońcu podgrzać...ale jakoś długo to trwało, więc dolaliśmy trochę wrzątku z czajnika
__________________
Mój Skarbek
Moja Kruszynka


Edytowane przez yolanda9
Czas edycji: 2011-06-01 o 11:09
yolanda9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 11:17   #86
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Buziaczku - dziekuję za życzenia urodzinowe Fajnie wyglądacie tak razem

U nas w rodzinie same dziewczynki Moja babcia na 13 wnucząt miała tylko 2 wnuków na szczęście wśród prawnucząt proporcje już troche wyrównuja sie
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Najserdeczniejsze życzenia dla Natalki i Adriana!
Natalka ciemnooka ślicznotka

Velluto-moja miała długo 1 pobudkę a później sama zrezygnowała.Niestety z każdego-nie tylko nocnego-cyca.
dziekuję
Może moja tez sama zrezygnuje? Marzy mi się takie samo-odstawienie A Ty nie płacz tylko ciesz się, że tak gładko Wam z tym poszło, bez płaczu i histerii Choć wiadomo, że troche żal...
A męża to... Ehhh oni chyba na prawdę są z innej planety
Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Velluto,
wlasnie sie obawiam, ze mogl sie poskarzyc albo tak chwalil jej kiszone, ze musial powiedziec iz moje sa gorsze

Cebule je elegancko pokrojona w talarki czy jak to zwal lubi bardzo

To kciuki za noce bez pobudek ja takie mam od konca grudnia
Widze, że Twoj tez z innej planety i jeszcze dodatkowo na ogórki kabluje!
W szoku jestem, że Malvi tak zajada się surową cebulą Ale na pewno pójdzie jej na zdrowie
Dziekuję Twoja Malvi zawsze była aniołkiem pod względem nocnych pobudek...
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
No ja też tak nieśmiało powiem, że nocki są coraz lepsze
Oby tak dalej
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
ooo kurde zapomniałam zrobić wróżbe Blance
ha ha ha ja tez

Trzymam kciuki za zażegnanie wszystkich kryzysów małżeńsko - rodzinnych Jednak pojawienie sie dziecka to prawdziwa rewolucja w życiu i niestety odbija sie to na wielu płaszczyznach

Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-06-01 o 11:19
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 12:39   #87
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że jednak wszystko dobrze się ułoży
A Twoi starsi synowie nie mieszkają z Toba w UK?


Nie,moi starsi synowie mieszkaja z ojcem w Polsce

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość

O rany! Bardzo i przykro...


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Jola-3maj się kochana mam nadzieję,że w PL naładujesz akumulatory w którym kierunku Pl jedziesz?

Mój mi powiedział ostatnio,że praca w domu to żadna praca bo nie daje pieniędzy! Co za dupek!


A Twoj to faktycznie dupek...Badz twarda
Co sie dzieje z tymi facetami...
Mieszkam w Lubelskim

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Jola, bardzo to smutne! Dobrze, ze mimo wszystko masz konkretne plany, czujesz sie silna i wiesz, ze sobie poradzisz....
Trzymaj sie dzielnie bo masz racje, musi sie wszystko udac


Cytat:
Napisane przez Dilayla Pokaż wiadomość

wszystko--sie--ulozy-


Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Baaardzo mi przykro, ale lepiej sie rozstać, niż wiecznie miec awantury w domu. Szkoda, żeby dziecko widziało takich awanturujących się rodziców. Trzymaj się kochana

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Jolaoo współczuję...Nie wiem co powiedzieć.Mężczyzni to jednak jakiś felerny gatunek...Trzymaj się .


Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Och kuurdee. Ale lepiej żyć osobno niż w ciągłych kłótniach.. Trzymaj sie kochana

A co do problemów rodzinnych.. ja także takowe mam
Mieszkaliśmy z Tż u jego rodziców.. a tam ciagłe kłótnie, spięcia i wyzwiska.. Z tżem też ciagłe kłótnie.. Wzięlam się i wyprowadziłam
Z tż jestem, ale mieszkać nie mieszkamy razem. co będzie dalej zobaczem..


Przykro mi,mam nadzieje,ze Wam sie jednak ulozy Bede trzymac kciuki...

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość

Jola strasznie współczuje, ale przypuszczam że to musiała być baardzo cięzka decyzja i na pewno długo rozważana, więc na pewno dobra Dacie sobie radę na pewno jesteś silna i mądra kobita

Ja nie wiem co Ci faceci tak szaleją, u nas z kolei zaczęło się od kłótni dotyczącej podziału obowiązków no i podziału opłat. Poszłam do pracy miał pomagać a nawet jak nie powiem że poranie wyprane i do powieszenia nie powiesi- generalnie nie wiem co on robi całe dopołudnie bo ja jak siedziałam z małą to musiałam ogarnąć dom, wysprzątać , ugotować, poprać itp. A ja przychodzę z pracy a tu jedynie naczynia umyte a reszta woła o rozpacz. Wkurzyłam się i jak tak chce to proszę niech sobie obiadki gotuje sam i odnośnie podziąłu kasy też się wpieniłam i nie robie od kilku dni zakupów- ot tyle co małej i sobie do pracy. Zobaczymy jak długo bez obiadów wytrzyma
Generalnie nie rozmawiam prawie ale za to mam wolne wieczory na czytanie książek bo tak nie miałam na to czasu.
Zobaczymy co będzie dziś.

Wszystkiego najlepszego maluszki z okazji dnia dziecka


Oj szleja te chlopy... BAdz twarda i powodzenia

--------------------------------------------------------

Nie zacytowalo mi wszystkiego

Dziewczyny jestescie kochane DZiekuje za slowa otuchy i wsparcie

Wszystkim naszym kochanym dzieciaczkom wszystkiego naj naj naj z okazji Dnia Dziecka

Oli mi sie rozchorowal...Pozniej napisze wiecej,bo juz mi nie daje...
__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 14:33   #88
xxNiuniaxx
Raczkowanie
 
Avatar xxNiuniaxx
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 426
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

hej dziewczęta Melduję sie w nowym wątku- tytuł rewela

Wszystkiego najlepszego, duuzo zdrówka dzieciaczki dla solenizantów
__________________
Laura jest już z nami
xxNiuniaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:09   #89
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
J
My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
chodzeniem/układaniem stópek dzieci na razie się nie martwcie.Mnie ortopeda kazał przyjść jak dziecko przechodzi samo min.pół roku-rok.WTedy można sprawdzać i ewent.korygować

jeszcze apropo roczku to moja wybrała kieliszek i ksążeczkę
zgadza się. nasze dzieciaczki dopiero stawiaja pierwsze kroczki, więc musza opanować technikę.

kieliszek i książka...- może będzie jakąś poetką pijaną....

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A co do problemów rodzinnych.. ja także takowe mam
Mieszkaliśmy z Tż u jego rodziców.. a tam ciagłe kłótnie, spięcia i wyzwiska.. Z tżem też ciagłe kłótnie.. Wzięlam się i wyprowadziłam
Z tż jestem, ale mieszkać nie mieszkamy razem. co będzie dalej zobaczem..
o kurcze, nie wiedziałam lub nie doczytałam....
i jak Wy tak funkcjonujecie? jak narzeczeństwo? Ty mieszkasz ze swoimi rodzicami? w jednej miejscowości?

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Nie,moi starsi synowie mieszkaja z ojcem w Polsce
ile lat mają?
dla Olinka.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-01, 15:51   #90
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez yolanda9 Pokaż wiadomość
My równiez mieliśmy premierę baseniku! Synek dostał też basenik na dzień dziecka...ale to nie ten ze zdjęcia....o taki kupiliśmy http://allegro.pl/basen-brodzik-zabk...631878324.html

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!!!:ro za:
ale superowe foteczki

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
.nawet nie chcialo mi sie juz klocic, powiedzialam tylko aby nie dzwonil...i nie dzwoni
i kij Mu w ....hehe, a czasem faktycznie lepiej odpuscic

Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
A co do problemów rodzinnych.. ja także takowe mam
Mieszkaliśmy z Tż u jego rodziców.. a tam ciagłe kłótnie, spięcia i wyzwiska.. Z tżem też ciagłe kłótnie.. Wzięlam się i wyprowadziłam
Z tż jestem, ale mieszkać nie mieszkamy razem. co będzie dalej zobaczem..
oby udalo sie zamieszkac razem

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Generalnie nie rozmawiam prawie ale za to mam wolne wieczory na czytanie książek bo tak nie miałam na to czasu.
nie ma to jak znalezc plusy w trudnej sytuacji

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Choć i tak jak kładę się spać to szanowny juz dawno śpi, a jak rano wstaje, to on jeszcze śpi
taaaaa, dokaldnie to samo przerabiamy u nas

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
Oli mi sie rozchorowal...Pozniej napisze wiecej,bo juz mi nie daje...
zdrowka dla Maluszka
---------------------------------------------------
i znowu deszcz, plucha, wiatrzysko, bleeeeeeeeeeeee
STO LAT dla Dzidkow
Stefek wlasnie zakimal mi po raz drugi dzisiaj, pewnie pospi nie dluzej niz pol godzinki
a ja dzis w ramach diety tylko torta wsuwam - nic wiecej,
cos kiepsko mi to odchudzanie idzie
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.