ile lat macie a na ile wyglądacie? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-01, 14:58   #1
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91

ile lat macie a na ile wyglądacie? :D


Mam 28 lat skończone a wszyscy dosłownie wszyscy dają mi max 23.
I są w głębokim szoku jak mówie ile mam a ja jestem zażenowana, że jestem taka stara
Bo rozumiem 2-3 lata pomyłki ale zazwyczaj to jest 6-7.

Ma to swoje dobre strony bo łechta to moją próżność ale też minusy bo uganiają się za mną młodzi faceci
Średnia wieku 20-24 w wielkim stopniu.

A jak jest u Was?czy tylko ja jestem taki wybryk natury?
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:13   #2
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

mam 23, tż jak mnie poznał (byłam w ohydnym mundurku służbowym) myślał że mam 28...matka też mi ostatnio walnęła komplementem że staro wyglądam.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:15   #3
kiczia
Raczkowanie
 
Avatar kiczia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 66
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

W zeszłym roku jak miałam 21 lat to obca osoba dała mi 14 (a ja w sukience, makijażu i w butach na wysokich obcasach), pocieszam się, że za kilka lat przyda mi się taki młody wygląd
__________________
przeciąg trzaska złudzeniami...
kiczia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:16   #4
on_tiptoes
Rozeznanie
 
Avatar on_tiptoes
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 594
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Mam podobnie Lat mam 21, a dają mi 16 (a zdarza mi się słyszeć, że 14 - ale to głównie od starszych ludzi) wszyscy mówią, że kiedyś będzie mnie to cieszyć, i być może tak będzie, ale na dzień dzisiejszy irytuje mnie traktowanie mnie jak gówniarę.

Ale mimo wszystko wyglądanie młodo ma jednak chyba więcej plusów niż minusów

Edytowane przez on_tiptoes
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:17
on_tiptoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:16   #5
trudna sprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 599
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Jam młoda, bo rocznikowo 18, a ostatnio się dowiedziałam, że wyglądam na 23 co najmniej
trudna sprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:17   #6
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

w sumie nie wiem
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:17   #7
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

a i przypomniało mi się - jak miałam 14 lat to poszłam na imprezę z 7 lat starszą siostrą na jej dowód, jak miałam 17 lat to jej znajomi myśleli że ona jest tą młodszą
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 15:18   #8
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Mam 23 lata. Jak mam grzywkę spiętą do góry i nie mam standartowego mocnego makijażu wyglądam na 16
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:20   #9
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez NumberOneOnly Pokaż wiadomość
Mam 28 lat skończone a wszyscy dosłownie wszyscy dają mi max 23.
I są w głębokim szoku jak mówie ile mam a ja jestem zażenowana, że jestem taka stara
Bo rozumiem 2-3 lata pomyłki ale zazwyczaj to jest 6-7.

Ma to swoje dobre strony bo łechta to moją próżność ale też minusy bo uganiają się za mną młodzi faceci
Średnia wieku 20-24 w wielkim stopniu.

A jak jest u Was?czy tylko ja jestem taki wybryk natury?
Nie jesteś wybrykiem natury, ja pojutrze kończę 25 lat, a parę miesięcy na spotkaniu miałam taką sytuację, że 19letnia maturzystka spytała mnie, czy chodzę już do liceum, czy jeszcze do gimnazjum
A jak na tym spotkaniu się potem przedstawiłam i powiedziałam ile mam lat, to reakcja brzmiała "ILE? Chyba 15!"
W życiu może ze 2-3 razy zdarzyło mi się, że nie byłam poproszona o dowód kupując np piwo.
Zabawne jest też to, że jak idę z moim facetem (który jest ode mnie starszy o niecały rok), to ludzie przeważnie myślą, że jest między nami z 15 lat różnicy, bo on z kolei wygląda poważniej, spokojnie można mu dać powyżej 30 lat. W jednej pracy mi koleżanka obrobiła cztery litery, że sobie takiego starego pryka wzięłam, sponsoring i te sprawy, potem z TŻ się z tego śmialiśmy chyba z tydzień
Raz przy koleżance czytałam na jakimś portalu list czytelniczki, która się żaliła, że ma 30 lat, a wygląda na 20 i ja to skomentowałam, że mam podobny problem, a moja kumpela "ale wiesz, ona przynajmniej wygląda na pełnoletnią"
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:20   #10
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

23 (rocznikowo już 24 ), zazwyczaj ludzie obstawiają 18 lat albo pierwszy rok studiów, a już jestem na piątym.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:21   #11
lovelybaka
Zakorzenienie
 
Avatar lovelybaka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 800
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Rocznikowo 18, ludzie dają mi od 12/13 do max. 15/16 :| Czasem już mnie to denerwuje. ;p
__________________
09.07.12 - Zapuszczanie i pielęgnacja włosów

Ach, muzyka. To magia większa od wszystkiego, co my tu robimy! { last.fm }
lovelybaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 15:23   #12
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Ja mam 25 a przeważnie postarzają mnie tak o ok 5 lat
Ale myślę, ze to też wina mojego makijażu trochę, lubię mocny, wyrazisty. Często używam czerwonej szminki, co też niestety trochę postarza
__________________
Są takie błędy, ktorych nie da się naprawić...
Są takie słowa, ktorych nie da się cofnąć...
Są takie łzy, ktorych nie umiem powstrzymać...
Są takie gesty, którym nie umiem się oprzeć...
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć...
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:24   #13
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Zawsze mnie to zaskakuje, że na Wizażu jest tyle kobiet które otoczenie odbiera jako młodsze ja jakoś nie widzę wielu dziewczyn wyglądających na młodsze, raczej są to pojedyncze przypadki. Dziwi mnie tez postarzanie. Według mnie wystarczy się dokładnie przyjrzeć a prawdziwy wiek można z dużą dokładnością określić
Choć muszę przyznać, że sama się kiedyś na "odmłodzenie" żaliłam, ale teraz wystarczy bardziej elegancki strój i ludzie nie biorą mnie za gimnazjalistkę

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2013-01-01 o 15:27
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:25   #14
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

mam 22, w tym roku skończe 23 i ludzie dają mi po 14, 16 lat
czasem zdarza sie tak że nie zapytają ile mam, tylko od razu sie pytają do której klasy gimnazjum chodzę a w sklepie cały czas dowód pokazuje, masakra!!!
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:39   #15
NumberOneOnly
Raczkowanie
 
Avatar NumberOneOnly
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 91
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez kiczia Pokaż wiadomość
W zeszłym roku jak miałam 21 lat to obca osoba dała mi 14 (a ja w sukience, makijażu i w butach na wysokich obcasach), pocieszam się, że za kilka lat przyda mi się taki młody wygląd

bo teraz czternastolatki wyglądają starzej niż nie jedna 20 latka może dlatego
no potwierdzam przydaje się bardzo tylko te miny ludzi po podaniu swojego wieku, bezcenne

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie jesteś wybrykiem natury, ja pojutrze kończę 25 lat, a parę miesięcy na spotkaniu miałam taką sytuację, że 19letnia maturzystka spytała mnie, czy chodzę już do liceum, czy jeszcze do gimnazjum
A jak na tym spotkaniu się potem przedstawiłam i powiedziałam ile mam lat, to reakcja brzmiała "ILE? Chyba 15!"
W życiu może ze 2-3 razy zdarzyło mi się, że nie byłam poproszona o dowód kupując np piwo.
Zabawne jest też to, że jak idę z moim facetem (który jest ode mnie starszy o niecały rok), to ludzie przeważnie myślą, że jest między nami z 15 lat różnicy, bo on z kolei wygląda poważniej, spokojnie można mu dać powyżej 30 lat. W jednej pracy mi koleżanka obrobiła cztery litery, że sobie takiego starego pryka wzięłam, sponsoring i te sprawy, potem z TŻ się z tego śmialiśmy chyba z tydzień
Raz przy koleżance czytałam na jakimś portalu list czytelniczki, która się żaliła, że ma 30 lat, a wygląda na 20 i ja to skomentowałam, że mam podobny problem, a moja kumpela "ale wiesz, ona przynajmniej wygląda na pełnoletnią"

haha true

no mi się też zdarza chociaż już rzadko być pytaną o dowód
zawsze z dumą podaje i badam reakcje

ale kiedyś jak zostałam poproszona o dowód w sklepie nocnym pracował tam taki śmieszny Pan i jak już mu dałam dowód udając naburmuszoną to stwierdził, że wiedział że jestem pełnoletnia ale pomyślał , że mi walnie taki komplemencik z tym dowodem hihi
NumberOneOnly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:40   #16
abra_cadabra
Raczkowanie
 
Avatar abra_cadabra
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Mam 22 (ale za niedługo kończę 23) i mniej więcej wyglądam na swój wiek. Ludzie obstawiają najczęściej między 21 a 24.
abra_cadabra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:40   #17
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to zaskakuje, że na Wizażu jest tyle kobiet które otoczenie odbiera jako młodsze ja jakoś nie widzę wielu dziewczyn wyglądających na młodsze, raczej są to pojedyncze przypadki. Dziwi mnie tez postarzanie. Według mnie wystarczy się dokładnie przyjrzeć a prawdziwy wiek można z dużą dokładnością określić
Choć muszę przyznać, że sama się kiedyś na "odmłodzenie" żaliłam, ale teraz wystarczy bardziej elegancki strój i ludzie nie biorą mnie za gimnazjalistkę
Właśnie ja się ubieram elegancko, nie latam w bluzach i adidasach. Do tego mam bardzo "młody" głos I nie maluję się mocno. A dzisiejsze nastolatki wyglądają naprawdę poważniej, jak prawie 10 lat temu kończyłam gimnazjum, to dziewczyny w moim wieku jeszcze przeważnie dziecięco dość wyglądały, a teraz większość 15latek wygląda spokojnie na studentki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:47   #18
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Niedługo skończę 22 lata, a zawsze o kilka mnie postarzają. Tak było od zawsze, jako 15-latka mogłam bez problemu kupić w sklepie alkohol czy papierosy, prawdopodobnie przez mój wzrost i "dorosłą" budowę ciała. W liceum pierwszego dnia ludzie ode mnie z klasy myśleli, że jestem wychowawcą Akurat nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę, że nasza 24-letnia wychowawczyni wyglądała na makas 18-stkę - ubranie w stylu emo - pin up i okrągła, dziecięca buzia.
Nie przeszkadza mi to specjalnie, bo wiek ważny w kontaktach międzyludzkich nie jest i nie mam problemu z tym, że ktoś poznając mnie daje mi 26 lat, a nie 22. Na studiach na moim roku większość osób jest ode mnie starsza, ok. 23-26 lat, a nie różnimy się za bardzo pod względem zachowania czy charakteru
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 15:53   #19
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

ja jestem z tych uważanych za młodsze. kończę niedługo 22 lata, a na weselu w zeszłym roku dziewczyna 15-letnia była wielce zdziwiona, że jestem pełnoletnia i studiuję a jej 17-letni brat chyba też chciał mnie wyrywać

chociaż to zależy bardzo od stroju i makijażu; w sportowej zimowej kurtce wyglądam jak licealistka, a jak byłam w długim eleganckim płaszczu to kolega stwierdził że się "postarzałam"
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-01, 15:57   #20
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Mam 19, podobno wyglądam na 15/16, mimo wysokiego wzrostu. Może gdybym była starsza to byłoby mi to na rękę, teraz nie bardzo mi się to podoba...
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:03   #21
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Na pewno na mniej niż mam - a mam 26. Pytania o dowód to norma, ludzie są zdziwieni, jak podaję swój wiek, a zawsze jestem umalowana i ubieram się raczej elegancko z uwagi na charakter pracy. Mój facet ma tyle lat co ja i też wygląda sporo młodziej, można by go wziąć za początkującego studenciaka
Sama patrząc w lustro nie potrafię określić, na ile lat wyglądam
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:05   #22
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

rocznikowo 22, a usłyszałam pare miesięcy temu, że wyglądam na 12 a tak na codzień wszyscy dają mi 14-16
zawsze jestem popychadłem, a to mnie z kolejki wypchną, a to coś, a ja przez ten swój wygląd nie mam też pewności siebie i jestem nieśmiała w stosunku do starszych i nie potrafię kogoś opierdzielić
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:11   #23
panidominika
Przyczajenie
 
Avatar panidominika
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 15
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

A ja mam 17 lat i ludzie dają mi 25 lat
I nigdy nie pytają o dowód
Mam nadzieję, że jak będę miała 25 lat, to będę wyglądała na chociaż te 25, a nie na 35 :/
A nie maluję się mocno, jestem stateczna , ale żeby dawać ma 25 lat???
panidominika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:14   #24
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Ja mam 25, poszłam sobie z nudów na policealkę po studiach a tam mi dają max 19 lat... i zawsze są mocno zdziwieni jak mówię ile mam naprawdę lat no i o dowód też mnie pytają w sklepach, kiedyś wyszłam do pubu bez dowodu i nie sprzedano mi drinka...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:14   #25
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

To ja mam ponad 25 lat, dają mi tak poniżej 20 (bardzo często poniżej 18) - bardzo często kupując piwo czy wchodząc do klubu muszę się legitymować. O ile jeszcze takim codziennym ubraniu typu "do ludzi" (bo wiadomo, że po domu to w dresikach ) jakoś jeszcze te 20-parę mi dają, o tyle np. jak wchodzę na zajęcia w fartuchu, to studenci mnie odbierają często jako koleżankę z roku wyżej/równolatkę z innej grupy, która z nimi odrabia i śmiesznie się robi jak się zaczynam przedstawiać albo coś im każę zrobić (może też dlatego, że do dużych nie należę ).
Mój mąż ma podobnie - również wygląda na sporo młodszego niż jest (jego częściej niż mnie o dowód pytają), mimo, że jest 27 latkiem już. Nawet jakieś głupie komentarze się pojawiły od ludzi jak robiliśmy sobie sesję poślubną, że takie szczeniaki ślub biorą
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:15   #26
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Rocznikiem lat 23 ( ) i najczęściej biorą mnie za młodszą, zdarza się nawet że za niepełnoletnią
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:19   #27
Amy4594
Zakorzenienie
 
Avatar Amy4594
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14 927
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

mam (od dzisiaj ) rocznikowo 19 lat, jak jestem natural i mam spięte włosy to wyglądam gdzieś tak na 16, ale na co dzień wyglądam na starszą niż jestem
__________________
Put my little red party dress on,
Everybody knows that I'm the best, I'm crazy.
Amy4594 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:24   #28
tita89
Raczkowanie
 
Avatar tita89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 73
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Ja też z tych wybryków natury Mam 23 lata, ale mało kto podejrzewa mnie o bycie pełnoletnią :P
W wakacje podrywał mnie 16-latek, pytając, czy jestem jeszcze w gimnazjum, czy już szkoła średnia Chociaż i tak moją ulubioną sytuacją pozostaje inna wakacyjna, miałam wtedy ze 20 lat i szłam sobie w letniej sukience obok budowy. Jeden z robotników standardowo zaczął gwizdać, po czym drugi go skarcił: "Co ty, za dzieckiem się oglądasz?"
Ale tak naprawdę to nie cierpię tego, że wyglądam na młodszą. Może gdzieś tak po 30. zacznę się z tego cieszyć, na razie żadnych zalet nie dostrzegam.
tita89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:26   #29
darka135
Raczkowanie
 
Avatar darka135
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 36
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

mam rocznikowo 16, ale dają mi 2-4 lata więcej, nie maluje się mocno ani nic.
jestem wysoka może to dla tego i ostanio na 18 u znajomego dali mi 19 może dlatego , ze miałam poważna sukienkę sama nie wiem
darka135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 16:26   #30
snejku
Raczkowanie
 
Avatar snejku
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: ile lat macie a na ile wyglądacie? :D

Mam 30 lat, ludzie zazwyczaj dają mi 17-18, generalnie obojętne mi jak mnie ludzie oceniają, nie bulwersuję się gdy proszą mnie o dowód, parę razy nawet mnie przeproszono, moim zdaniem bez sensu, ale dowiedziałam się kiedyś od kasjerki, że niektóre panny focha o to rzucają.
snejku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 18:10:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.