Tanie, dobre rolki - da się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-18, 13:24   #1
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491

Tanie, dobre rolki - da się?


Czy są tu osoby, które jeżdżą na rolkach? Ja jeździłam w dzieciństwie, nie wiem czy jeszcze cokolwiek pamiętam, chciałabym spróbować. Jednak z tego co widzę, ceny dobrych rolek wynoszą ok. 400 - 500 zł, nie chciałabym wydawać tyle pieniędzy na sam początek, jeśli jeszcze nie wiem czy spodoba mi się ten sport Z drugiej strony nie chciałabym też takich zwykłych rolek, hałasujących strasznie, o plastikowych kółkach Może ktoś będzie w stanie polecić mi coś w miarę dobrego w cenie ok. 200 zł?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:46   #2
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Cytat:
Napisane przez ever-dream Pokaż wiadomość
Czy są tu osoby, które jeżdżą na rolkach? Ja jeździłam w dzieciństwie, nie wiem czy jeszcze cokolwiek pamiętam, chciałabym spróbować. Jednak z tego co widzę, ceny dobrych rolek wynoszą ok. 400 - 500 zł, nie chciałabym wydawać tyle pieniędzy na sam początek, jeśli jeszcze nie wiem czy spodoba mi się ten sport Z drugiej strony nie chciałabym też takich zwykłych rolek, hałasujących strasznie, o plastikowych kółkach Może ktoś będzie w stanie polecić mi coś w miarę dobrego w cenie ok. 200 zł?
ja jakiś czas temu kupowałam bratu na urodzinki rolki w sklepie sportowym u mnie w miejscowości... i rolki są świetne... kółka kauczuki... w ogóle ich nie słychać... jeżdżą bardzo cichutko i szybko i powiem ci że jak po jakimś czasie chciałam się przejechać to jak wstawałam to bym się zabiła... bo tak je brat rozjeździł... a kosztowały mnie 150zł więc może przejdź się po sklepach sportowych i tam polukaj jak się mają ceny...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 13:53   #3
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Ja mam rolki kupione w Decathlonie - chciałam jakieś dobre, oryginalne, ale nie byłam sobie w stanie takich wtedy sprawić, tym bardziej, że była połowa sezonu i zanim bym uzbierała to by mi się skończył Branie kredytu na łyżworolki z kolei wydawało mi się lekką przesadą
W sumie jestem z nich zadowolona, nie chodzą głośno, jadą całkiem lekko. Dałam za nie jakieś 150 złotych. Nie mam jednak porównania z tymi oryginalnymi, a moje stare, gdy je wymieniałam miały jakieś.... dziesięć lat
Identyczne jak moje zakupił również mój TZet, który nie chciał wydawać kroci skoro nie umiał na nich kompletnie jeździć. Jeździć się nauczył, śmiga aż miło, a o wymianie rolek nie myśli.

Ja prawdopodobnie sprawię sobie oryginalne, bo jeżdżę na rolkach naprawdę dużo, a wymiana kółek przekroczyłaby pewnie wartość rolek Chcę je mieć już na lata. A dotychczasowe zapewne będą modelem awaryjnie przechowywanym w szafie w pracy, gdybym chciała pośmigać sobie na nich wychodząc wieczorem z roboty
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:03   #4
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
moje stare, gdy je wymieniałam miały jakieś.... dziesięć lat
Moje rolki mają 16 lat (dostałam je jak miałam 9 lat, teraz mam 25) i śmigają aż miło Kiedyś to jednak robili niezniszczalne rzeczy - o zmianie nie mam po co myśleć

Co do tematu: widywałam w supermarketach tańsze rolki z kauczowymi kółkami
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:05   #5
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Ja szukałam dwa czy trzy lata temu fajnych rolek tak do 200zł, po objechaniu wszystkich Decathlonów i innych GoSportów zwątpiłam i kupiłam dwa razy droższe . Ale ja szukałam w czerwcu, kiedy sezon był już w pełni, może teraz na wiosnę będą jakieś fajne promocje . Jeśli ma Ci się spodobać, to rolki MUSZĄ być wygodne, bo inaczej po prostu dwa razy się przejedziesz i tyle z tego będzie. Tylko niech nie będą ZBYT dobre, zwróć uwagę koniecznie na to, aby było to łożysko ABEC 5, bo kupując 7 albo 9 się po prostu zabijesz, jeśli nie umiesz jeździć 5 są zazwyczaj tańsze niż te z wyższym numerkiem (czyli bardziej "śliskie"), więc to akurat plus

"Kauczukowe kółka" to naprawdę nie wszystko, niech Cię to nie zwiedzie - przymierz sobie różne modele, z różnej półki cenowej, popróbuj pojeździć po sklepie. Pewnie, że można trafić tak, że kupi się bardzo fajne rolki za 200zł, ale to trochę jak z butami do biegania - "po co kupować drogie na początek", a potem po dwóch przebieżkach stawy bolą, kręgosłup chrupie i tyle ma człowiek z całego biegania

Edytowane przez szarri
Czas edycji: 2013-03-18 o 14:08
szarri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:13   #6
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Zgodzę się z radą dotyczącą jazdy po sklepie. Wybierając rolki razem z TŻetem spędziliśmy w sklepie dłuższy okres czasu. On najchętniej wziąłby pierwsze lepsze z brzegu, a ja musiałam przymierzyć nie tylko rozmiar, a także w nich pojeździć [mimo, ze po wiekszości sklepów to katorga ze względu na powierzchnię -_-]. Ostatecznie kupiłam model... męski. Bo damski odpowiednik okazał się kompletnie do chrzanu
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 17:35   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Dobre rolki to i za 100zł teraz dostaniesz, miałam kiedys bauery za 300 zł i niczym sie nie róznią od tych do teraz są za 100zł. A kółka kauczokowe sobie teraz kupisz osobno dośc tanio. Gumowe też są ciche ale pękają na pół czasami.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-28, 12:05   #8
bartekkunak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 7
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Nawet nie wiesz jak ogromna jest różnica pomiędzy rolkami za 100-150zł a takimi za 500-600zł. Nieporównywalny komfort i radość z użytkowania. Nie muszę się martwić, że coś pęknie czy po prostu się zniszczy. Zazwyczaj wszystko w takich modelach jest kilkanaście razy solidniejsze. Jeśli nie wiesz czym się kierować to zajrzyj do poradnika:
xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-28 o 14:52 Powód: reklama
bartekkunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-28, 14:40   #9
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Tanie, dobre rolki - da się?

Temat roczny - autorka pewnie rolki już sobie kupiła

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-28 15:40:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.