Rozstanie z facetem, część XXVII - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-12, 14:17   #1
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106

Rozstanie z facetem, część XXVII


Witaj w kolejnej części.

W tym wątku głównie wspieramy się w okresie przed-po-w trakcie-rozstania i zawsze możemy na siebie liczyć



Link do części XXVI https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=670967

5 przykazań Bożo-porozstaniowych
które stworzyła Malla

1. Nie przestaje się kochać z dnia na dzień, tylko psuje się wcześniej.
2. Słowa i czyny, których odbiorcami jesteśmy między wygaśnięciem uczucia a tego werbalnym wyrażeniem, mogą być odzwierciedleniem stanu ducha na dany moment, a nie stanu permanentnego, ponadto mogą być przykryciem realnych uczuć, złudzeniem, że się coś poprawi, więc jeśli ktoś TERAZ mówi, że uczuć NIE MA, to teraz właśnie tak czuje, a to co, jest teraz, jest przecież najważniejsze i trzeba się z tym pogodzić.
3. Najzdrowszą formą kontaktu jest BRAK kontaktu. Kontakt wzbudza niepotrzebną nadzieję i frustrację, nie pozwala na odcięcie się i życie na własny rachunek.
4. Myślcie logicznie i dostrzeżcie wartość i siłę w samych sobie. Po co ma się Wami interesować były facet, któremu na Was nie zależy i który nie jest już Waszą bliską osobą? Po co ma wysłuchiwać Waszych narzekań, żali i aluzji, odpisywać na smsowe epopeje, odbierać telefony w środku nocy? Wyzwólcie swój instynkt samozachowawczy. Do przyjaźni po rozstaniu trzeba dorosnąć, a i nie zawsze jest ona możliwa, bo w grę wchodzą silne emocje.
5. Nie każdej parze wychodzi, nawet jeśli obie strony się starają. Kwestia statystyki. Uczmy się na błędach, przełykajmy gorzkie pigułki porażek, zaciśnijmy zęby i idźmy dalej.


12 znaków,że nadszedł czas na zakończenie związku:

1. Kiedy bardziej żyjesz wspomnieniami z przeszłości niż teraźniejszością
2. Kiedy związek przynosi Ci więcej bólu niż radości
3. Kiedy on/ona oczekuje, że się zmienisz
4. Kiedy pozostajesz w związku oczekując,że on/ona się zmieni
5. Kiedy cały czas usprawiedliwiasz jego zachowania przed sobą
6. Kiedy on/ona krzywdzi Cię emocjonalnie/fizycznie/werbalnie
7. Kiedy te same sytuacje /zachowania/problemy wciąż się powtarzają, mimo, że mówiłeś/Aś o tym swojej drugiej połówce
8. Kiedy on/ona nie wkłada najmniejszego wysiłku wbudowanie związku
9. Kiedy wasze fundamentalne wartości, plany na przyszłość są kompletnie różne
10. Kiedy związek Cię „przytrzymuje” i nie możecie się swobodnie rozwijać jako indywidualności
11. Kiedy tkwisz w związku,bo liczysz na to,że będzie lepiej i on/ona się poprawi
12. Kiedy nie czujecie do siebie tego samego
Znaki ostrzegawcze w relacjach (tzw. red flags albo czerwone światła) - na podstawie dr. Margaret Paul


1. Ten ktoś wydaje się idealny na początku, mówi Ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, komplementuje aż do przesady
2. Ten ktoś złości się, obraża się, staje się krytyczny lub wycofuje się, gdy mówisz "nie"
3. Ten ktoś udaje racjonalnego i pod tym płaszczykiem próbuje Ci wmówić, że Twoje uczucia i doświadczenia nie są ważne, wmawia Ci, że czujesz coś innego
4. Ten ktoś cały czas mówi o sobie i nie pyta o Ciebie za bardzo albo jest niezainteresowany, gdy mówisz o sobie
5. Ten ktoś to starszy mężczyzna lub kobieta, którzy nigdy nie byli w relacji, mieli wiele nieudanych relacji albo wiele nieudanych małżeństw
6. Ten ktoś doświadczył przemocy jako dziecko i nie uczestniczył w terapii/nie przeszedł procesu uleczania swoich ran
7. Temu komuś brakuje empatii i współczucia
8. Ten ktoś opuścił swoje dziecko.
9. Ten ktoś nie jest otwarty, aby uczyć się na konfliktach w związku
10. Ten ktoś ma nałogi, które dla Ciebie nieakceptowalne - narkotyki, papierosy, komputer, hazard, cokolwiek
11. Ten ktoś jest finansowo nieodpowiedzialny.
12. Wyczuwasz, że ten ktoś nie jest szczery.
13. Ten ktoś nie ma bliskich przyjaciół, nie jest blisko ze swoją rodziną.
14. Ten ktoś jest bardzo krytyczny wobec siebie i innych, często mówi o ludziach w upokarzający sposób.
15. Ten ktoś jest zaborczy i zazdrosny, staje się smutny, gdy zajmujesz się sobą
16. Ten ktoś ma kompletnie inne opinie i wartości od Twoich w sprawach takich jak religia, duchowość, zdrowie, odżywianie, chęć posiadania dzieci, polityka etc.
17. Ten ktoś ma mało zainteresowań.
18. Ten ktoś nie ponosi odpowiedzialności za swoje własne uczucia

12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło:
1. Myślisz o eksie bardzo często, częściej,niż powinnaś
2. Kiedy myślisz o eksie nawet jeśli tego nie chcesz.
3. Kiedy nadal przywołujesz z pamięci wspomnienia z nim związane, najczęściej te szczęsliwe.
4. Kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem.
5. Jeśli nadal masz pytania i wątpliwości co do przeszłości.Zastanawiasz się co mogłoby być gdyby,zastanawiasz się dlaczego wyszło tak a nie inaczej.
6. Kiedy obwiniasz o zerwanie siebie/jego/okoliczności.
7. Kiedy myśli o nim,znaki od niego nadal wywołują u Ciebie szczególne emocje: awersję, złość, irytację, frustrację, rezygnację
8. Kiedy cały czas próbujesz się zmienić i nad sobą pracować, bo uważasz,że nie byłaś dość dobra
9. Kiedy chcesz robić na złość eksowi, chcesz, żeby pożałował tego co zrobił/co się stało.
10. Jeśli nadal często wspominasz o nim w rozmowach, nawet jeśli nie mają one z nim związku
11. Jeśli masz ochotę nawiązywać z nim kontakt, namawiać go do utrzymywania kontaktu, nawet jeśli wcześniej powiedziałaś sobie, że tego nie chcesz.
12. Jeśli nadal żyjesz w tym samym bałaganie, powtarza się ten sam wzorzec: związek polega na ciągłym zrywaniu i wracaniu do siebie, jeśli związek do niczego nie prowadzi i nie ma przyszłości a mimo to nadal chciałabyś powrotu.


NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SZCZĘŚCIE
__________________
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu

Edytowane przez ania230
Czas edycji: 2013-06-12 o 15:48
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 14:53   #2
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Melduję się na wątku z nadzieją, że to będzie już ostatni rozstaniowy, w którym się udzielam
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:07   #3
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Melduję się na wątku z nadzieją, że to będzie już ostatni rozstaniowy, w którym się udzielam
ale bedziesz zaglądać w odwiedziny
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:14   #4
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
ale bedziesz zaglądać w odwiedziny
Tak, z perspektywy dającej dobre rady szczęśliwie zakochanej
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:22   #5
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Tak, z perspektywy dającej dobre rady szczęśliwie zakochanej
a kto tu jest zakochany ?
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:23   #6
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Hej
Wydaje mi się, że jest błąd w pierwszym poście, tzn. w rybryce "12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło", a dokładnie w punkcie 4.
Nie powinno być czasem "kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem"?
Mam nadzieję, że wątek będzie miał coraz mniej uczestniczek, każda odnajdzie swoje szczęscie
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:31   #7
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lemony Pokaż wiadomość
Hej
Wydaje mi się, że jest błąd w pierwszym poście, tzn. w rybryce "12 znaków, że jeszcze Ci nie przeszło", a dokładnie w punkcie 4.
Nie powinno być czasem "kiedy on jest pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed snem"?
Mam nadzieję, że wątek będzie miał coraz mniej uczestniczek, każda odnajdzie swoje szczęscie
no to trzeba sie zastanowic jak powinno poprawnie byc to zmienimy
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 15:41   #8
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

O jaaa, to już 27 część... A ja tu już 25 podczytywałam
Albo za dużo piszemy, albo ktoś powinien dać mi w pysk xD

No cóż, witam w nowym wątku
Na całe szczęście ostatnio też mam sporo zajęć, nie wiem już gdzie ręce wsadzić najpierw, ale w porównaniu z poprzednim miesiącem odnotowałam spadek nastroju Trzeba to zmienić, np. kupić nowy ciuch
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:41   #9
Lemony
Raczkowanie
 
Avatar Lemony
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 142
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

No właśnie, ja napisałam już poprawioną wersję
Lemony jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 15:49   #10
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Lemony Pokaż wiadomość
No właśnie, ja napisałam już poprawioną wersję
poprawione juz jest piknie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
O jaaa, to już 27 część... A ja tu już 25 podczytywałam
Albo za dużo piszemy, albo ktoś powinien dać mi w pysk xD

No cóż, witam w nowym wątku
Na całe szczęście ostatnio też mam sporo zajęć, nie wiem już gdzie ręce wsadzić najpierw, ale w porównaniu z poprzednim miesiącem odnotowałam spadek nastroju Trzeba to zmienić, np. kupić nowy ciuch
hahah nowe ciuszki to bardzo dobry pomysl haha
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 16:24   #11
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez ania230 Pokaż wiadomość
a kto tu jest zakochany ?
No nikt, chodzi mi o to, że fajnie byłoby, gdybym za jakiś czas pisała tu z innej perspektywy, czyli właśnie była zakochana

Co do ciuchów to ja mam ich za dużo, nie mieszczą się w szafach. W ogóle po wyprowadzce od eksa zobaczyłam ile rzeczy mi przybyło jak u niego mieszkałam, o matkoJakoś nie potrafię się zebrać, żeby to ogarnąć i większość rzeczy wciąż leży w pudłach na podłodze.

A poza tym dziś jest pierwszy dzień od rozstania, gdy czuję głód, to chyba dobry znak
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 16:54   #12
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
No nikt, chodzi mi o to, że fajnie byłoby, gdybym za jakiś czas pisała tu z innej perspektywy, czyli właśnie była zakochana

Co do ciuchów to ja mam ich za dużo, nie mieszczą się w szafach. W ogóle po wyprowadzce od eksa zobaczyłam ile rzeczy mi przybyło jak u niego mieszkałam, o matkoJakoś nie potrafię się zebrać, żeby to ogarnąć i większość rzeczy wciąż leży w pudłach na podłodze.

A poza tym dziś jest pierwszy dzień od rozstania, gdy czuję głód, to chyba dobry znak
kiedy na pewno napiszemy ze sie zakochalysmy każda to zrobi w swoim czasie


a co do ubrań to duża torbe odlożyłam i mam dla koleżanki cos na pewno sobie wybierze a a reszte ciuszków pójdzie dalej
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 16:59   #13
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Ja nie chcę się zakochiwać, chcę kochać Ale tak jak mówiłam, nie w najbliższym czasie
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:04   #14
ania230
Zakorzenienie
 
Avatar ania230
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16 106
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ja nie chcę się zakochiwać, chcę kochać Ale tak jak mówiłam, nie w najbliższym czasie
zeby kochać trzeba sie zakochać
__________________
To niemożliwe powiedział rozsądek to ryzykowne powiedziało doświadczenie to bezsensowne powiedziała duma mimo wszystko spróbuj powiedziało serce

11.06.2016 - Maja


15 kg do celu
ania230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:06   #15
Eileen_Prince
Raczkowanie
 
Avatar Eileen_Prince
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 44
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

I ja się niestety melduje
Również mam przeogromną nadzieję, że nie dotrwam tutaj do kolejnej części wątku...
Przed wczoraj wróciłam do domu, już mam wakacje Sesja się skończyła. Niestety nie mam pojęcia co mogłabym robić sama przez następne 3 miesiące. Pomocyy
Póki co mam 2 pomysły, które są jeszcze w mocnej fazie beta. Między innymi to pojechać do mojego przyjaciela za 2 tygodnie do Szczecina. A drugi pomysł to własnie pojechać z nim autostopem gdzieś w świat. Jeszcze nigdy nie byłam w górach
Eileen_Prince jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:08   #16
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

No też fakt Ech, mi się wydaje, że chyba mam za wysokie wymagania i dlatego tak odstraszam. Nawet jak się facetowi spodobam na początku, to z czasem wychodzi na to, że mam swoje wyobrażenie normalnego (nie idealnego!) partnera, a chyba 99% facetów go nie spełnia. Albo spełnia i okazuje się być kłamcą jak ostatnio.

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Eileen_Prince Pokaż wiadomość
I ja się niestety melduje
Również mam przeogromną nadzieję, że nie dotrwam tutaj do kolejnej części wątku...
Przed wczoraj wróciłam do domu, już mam wakacje Sesja się skończyła. Niestety nie mam pojęcia co mogłabym robić sama przez następne 3 miesiące. Pomocyy
Póki co mam 2 pomysły, które są jeszcze w mocnej fazie beta. Między innymi to pojechać do mojego przyjaciela za 2 tygodnie do Szczecina. A drugi pomysł to własnie pojechać z nim autostopem gdzieś w świat. Jeszcze nigdy nie byłam w górach
Co ja bym robiła jakbym miała wakacje...Niestety, sesja czeka, a potem też pewnie dostanę z tydzień-dwa urlopu raptem.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:11   #17
Marycha1977
Rozeznanie
 
Avatar Marycha1977
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 780
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

no to jedziemy w częsci 27mej
Marycha1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:35   #18
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Witam się

Cytat:
Napisane przez Lemony Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że wątek będzie miał coraz mniej uczestniczek, każda odnajdzie swoje szczęscie
Miejmy nadzieję, że wątek umrze śmiercią naturalną.


Ja siedzę na uczelni i nie mam ochoty wracać do domu, mimo że już od dwóch godzin nie mam zajęć. Nie chcę wracać do domu, bo wiem, że jest tam eks. Przynajmniej uczelnia punktuje, bo nadrobiłam dzisiaj kilka zaległych zadań do zrobienia.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 17:52   #19
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Motyle w brzuchu owszem są, i to co czuje kiedy z nim jest, ale on jest młodszy i stad moje obawy, że sie obudze za dwa trzy lata z 30 na karku i znów bede sama
__________________
Synek: 28.08.2015 !

Edytowane przez asia1010
Czas edycji: 2013-06-12 o 18:12
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 18:12   #20
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
Motyle w brzuchu owszem są, i to co czuje kiedy z nim jest, ale on jest młodszy i stad moje obawy..
Jeżeli mentalnie nie jest gówniarzem to nie powinno być źle.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:17   #21
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Jeżeli mentalnie nie jest gówniarzem to nie powinno być źle.
Jesli chodzi o wyglad i zachowanie to nie widze róznicy, ale ten wiek mi w głowie siedzi, na poczatku nic nie mówiłam raz cos mu o tym wspomniałam.
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:30   #22
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Asia a Ty w jakim jesteś wieku?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:42   #23
Marycha1977
Rozeznanie
 
Avatar Marycha1977
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 780
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

ale dałam se popalic z bieganiem......włosy mozna wykrecac Przynajmniej o eks nie myslalam. Dzis mam wrazenie ze jakos otworzyly mi sie oczy jak jest dobrze bez niego, podczas tego biegania zauwazylam moje zycie nie jest nudne we dwoje i nie jest podporzadkowane jemu tylko mnie

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Witam się


Miejmy nadzieję, że wątek umrze śmiercią naturalną.


Ja siedzę na uczelni i nie mam ochoty wracać do domu, mimo że już od dwóch godzin nie mam zajęć. Nie chcę wracać do domu, bo wiem, że jest tam eks. Przynajmniej uczelnia punktuje, bo nadrobiłam dzisiaj kilka zaległych zadań do zrobienia.
stworzymy nowy zakochane baby

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Eileen_Prince Pokaż wiadomość
I ja się niestety melduje
Również mam przeogromną nadzieję, że nie dotrwam tutaj do kolejnej części wątku...
Przed wczoraj wróciłam do domu, już mam wakacje Sesja się skończyła. Niestety nie mam pojęcia co mogłabym robić sama przez następne 3 miesiące. Pomocyy
Póki co mam 2 pomysły, które są jeszcze w mocnej fazie beta. Między innymi to pojechać do mojego przyjaciela za 2 tygodnie do Szczecina. A drugi pomysł to własnie pojechać z nim autostopem gdzieś w świat. Jeszcze nigdy nie byłam w górach
super pomysły jedz tam gdzie Cie jescze nie bylo
Marycha1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:51   #24
asia1010
Zadomowienie
 
Avatar asia1010
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 672
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Asia a Ty w jakim jesteś wieku?
27 w pazdzierniku
__________________
Synek: 28.08.2015 !
asia1010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:54   #25
Marycha1977
Rozeznanie
 
Avatar Marycha1977
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 780
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez asia1010 Pokaż wiadomość
27 w pazdzierniku
ja tu chyba tak patrze ze najstarsza bo 37
Marycha1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 18:58   #26
killka
Rozeznanie
 
Avatar killka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 625
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Ja niestety również melduję się na wątku

Dzień jakoś minął ale ciągle w głowie siedzi ex
killka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:10   #27
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez killka Pokaż wiadomość
Ja niestety również melduję się na wątku

Dzień jakoś minął ale ciągle w głowie siedzi ex
A ja się do domu wrócić boję :/ Nie chcę się na exa nadziać. Dalej siedzę na uczelni. Wrócę już tylko na prysznic i do łóżka spać.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Boję się, że może na mnie czekać i znowu prosić o szansę. A ja mientkiego serca jestem. :/
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:19   #28
killka
Rozeznanie
 
Avatar killka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 625
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A ja się do domu wrócić boję :/ Nie chcę się na exa nadziać. Dalej siedzę na uczelni. Wrócę już tylko na prysznic i do łóżka spać.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Boję się, że może na mnie czekać i znowu prosić o szansę. A ja mientkiego serca jestem. :/
Nie możesz tak od niego uciekać. Myslę, że to nie jest sposób. Ja na Twoim miejscu wróciłabym spokojnie do domu, zamkneła się w pokoju i tyle by mnie widział.
killka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:23   #29
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez killka Pokaż wiadomość
Nie możesz tak od niego uciekać. Myslę, że to nie jest sposób. Ja na Twoim miejscu wróciłabym spokojnie do domu, zamkneła się w pokoju i tyle by mnie widział.
Masz rację, tylko ciężko mi też, wiedząc, że on jest prawie za ścianą, że mogę go czasem usłyszeć. Rozstanie boli, bo kierowałam się rozumem, a nie sercem. Ale teraz i tak jest już dosyć późno i muszę wyjść z kryjówki.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-12, 19:26   #30
Marycha1977
Rozeznanie
 
Avatar Marycha1977
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 780
Dot.: Rozstanie z facetem, część XXVII

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A ja się do domu wrócić boję :/ Nie chcę się na exa nadziać. Dalej siedzę na uczelni. Wrócę już tylko na prysznic i do łóżka spać.

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Boję się, że może na mnie czekać i znowu prosić o szansę. A ja mientkiego serca jestem. :/
jak masz mietkie serce to trzeba miec twardą d...pę
Marycha1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.