Styczniowo - lutowe mamusie 2013 - cz. XXIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 10:44   #4981
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ewulka zachowuje się super. Tzn ten pies jest z mojego domu więc sie znają. Tylko on w domu nie zwracał uwagi na nią, a u nas w mieszkaniu to jedzenie dawał, czesal ją, badał gadał z nią, generalnie od 6 rano już z nią leżał pod kaloryferem

Ellmi spotkalas gdzieś przypadkiem podobny brelok jaki kupowałas Tztowi rok temu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 15:24   #4982
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Hejo

Kilka godzin grabiłam trawę na podwórku,dopiero wróciłam. Będą piękne seksowne odciski na łapach ;-) mam to jak w banku
Nie wspomnę że narazie ich nie czuje

Wczoraj zapomniałam wziąć piguły,wzięłam rano zaległą-powinno być git. Ciągle o nich zapominam ale przypominam sobie w porę. Dopiero drugi raz zdarzyło się że wzięłam na drugi dzień.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 16:34   #4983
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Mala, ja zwykle w pierwszym miesiącu średnio co 3-4 dni zapominam. Później juz nawyk sobie wyrabiam. Ale nigdy nie zaszłam biorąc tabletki.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 16:54   #4984
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Mala, ja zwykle w pierwszym miesiącu średnio co 3-4 dni zapominam. Później juz nawyk sobie wyrabiam. Ale nigdy nie zaszłam biorąc tabletki.
Łeeee o zajście w ciążę to ja sie nie boje bo niby z kim
Wiatropylna nie jestem a z mężem to ostatnio kiepścizna w tych sprawach także tego

Pstryniu- możesz założyć nowy wątek,nikt sie nie garnie coś
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:03   #4985
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Oddałam sprawozdanie
uff
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:09   #4986
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;61697796]Oddałam sprawozdanie
uff[/QUOTE]
A ja 10.06 oddałam pracę i została przyjęta do obrony ! ( jeszcze tylko test antyplagiatem br). Pijemy?:d
Mam jeszcze 2 egzaminy , jedno zaliczenie i projekt kończę a potem jeśli się to wszystko uda to mi zostaje obrona!

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Debrah
Czas edycji: 2016-06-13 o 19:11
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 19:23   #4987
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Szaja-brawo! Ja jutro rano jade oddac teczke to KO.
Debrah-super! Teraz kciuki za reszte!
Ja nie zaloze nowego watku bo nie umiem zrobic takiej wybajerzonej pierwszej strony takze tego ;-) niech ktoras bardziej ogarnieta zalozy ;-)

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 20:49   #4988
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

ja też nie umiem założyć nowego wątku

szaja, debrah - gratulacje!


powiedzcie mi, czy któraś z was może mi wytłumaczyć fenomen serialu gra o tron? bo mój mąż się wkręcił, od 3 tygodni dzień w dzień ogląda przynajmniej jeden odcinek, a powiem szczerze strasznie mnie ten serial drażni. albo się tam zabijają, albo d.pczą za przeproszeniem, w miedzyczasie jakieś zawiłości na poziomie mody na sukces - ten z tym, a tamten z tamtym, a jednak tego pojmali i się okazało że tamten jednak był za jeszcze innym nie no serio nie czuję klimatu, właśnie się o to pokłóciłam z mężem bo ileż można to znosić
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 21:44   #4989
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

hej

czy tylko ja tak mam, że zawsze jak zaczynają się wyprzedaże, to ja nie mam kasy?

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
po 3 ..powiem Wam, ze sie boje zamawiac juz paczki kurierem bo one 'lataja '
a niby kurierem tak bezpiecznie i to poczta jest beeee

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ellmi spotkalas gdzieś przypadkiem podobny brelok jaki kupowałas Tztowi rok temu?
ja ten breloczek zamówiłam po prostu na allegro (szukałam głównie matowego, bo tak, to wszystkie błyszczące) i podesłałam gościowi grafikę tego aniołka i tekst; identycznego nie widziałam nigdzie

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Wczoraj zapomniałam wziąć piguły,wzięłam rano zaległą-powinno być git. Ciągle o nich zapominam ale przypominam sobie w porę. Dopiero drugi raz zdarzyło się że wzięłam na drugi dzień.
dlatego tabletki nie dla mnie; brałam przez jakiś czas, ale ciągle zapominałam

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, czy któraś z was może mi wytłumaczyć fenomen serialu gra o tron? bo mój mąż się wkręcił, od 3 tygodni dzień w dzień ogląda przynajmniej jeden odcinek, a powiem szczerze strasznie mnie ten serial drażni. albo się tam zabijają, albo d.pczą za przeproszeniem, w miedzyczasie jakieś zawiłości na poziomie mody na sukces - ten z tym, a tamten z tamtym, a jednak tego pojmali i się okazało że tamten jednak był za jeszcze innym nie no serio nie czuję klimatu, właśnie się o to pokłóciłam z mężem bo ileż można to znosić
jak zaczęłam czytać pierwszą część, to też mnie szlag trafiał i zastanawiałam sie o co tym wszystkim ludziom chodzi; ale potem wciągnęłam się na maksa może spróbuj zacząć od początku oglądać, to go zrozumiesz

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:13   #4990
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ellmi to nie wiem czemu w głowie miałam, że konkretny brelok z tekstem znalazłaś - sorka.

Ewulka mój Tz też nie rozumie fenomenu także..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 22:38   #4991
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

ale jak chcesz, to ci podeślę grafikę tego aniołka, co ja robiłam; i znajdziesz sobie jakiś brelok na allegro i już; albo poszukam gdzieś w wiadomościach link do aukcji, na której kupwoałam, bo chyba już komuś w tamtym roku podawałam to
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 23:45   #4992
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
j
powiedzcie mi, czy któraś z was może mi wytłumaczyć fenomen serialu gra o tron? bo mój mąż się wkręcił, od 3 tygodni dzień w dzień ogląda przynajmniej jeden odcinek, a powiem szczerze strasznie mnie ten serial drażni. albo się tam zabijają, albo d.pczą za przeproszeniem, w miedzyczasie jakieś zawiłości na poziomie mody na sukces - ten z tym, a tamten z tamtym, a jednak tego pojmali i się okazało że tamten jednak był za jeszcze innym nie no serio nie czuję klimatu, właśnie się o to pokłóciłam z mężem bo ileż można to znosić
Oooo, kocham GoT. Ale to trzeba czuć, rozumieć , ja ogólnie lubię takie klimaty i zawsze lubiłam, więc ten serial całkowicie podbił moje serce.

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
Ewulka mój Tz też nie rozumie fenomenu także..
Mam to samo. Mój mąż się nie wkręcił, choć pierwsze dwa odcinki oglądaliśmy razem - jemu nie przypadło to do gustu.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 05:00   #4993
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ewulka, jestem z Toba. Tez mnie ten film nie kreci. Nie moje klimaty.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:24   #4994
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość


a niby kurierem tak bezpiecznie i to poczta jest beeee



Zapisz
No wlasnie, to tylko niby, nie no nie jest źle. Ale nie ma co sie oszukiwać paki latają, a co sie pewnie dzieje na sortowni :brzyda l:

C0 do GoT nie wiem w ogóle o co chodzi w tym serialu, nigdy się nie zagłębiałam, ale wszyscy znajomi oglądają, wiecmoze sie skusze kiedyś ;p teraz jest nowy sezon Devious maids
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.


Edytowane przez Delicjanka
Czas edycji: 2016-06-14 o 06:25
Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:37   #4995
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ellmi - ale chodzi o to, że to ja wyszłam z propozycją zaczęcia oglądania to i pierwsze 5 odcinków przespałam, takie to interesujące było ale jeszcze się mniej więcej orientowałam o co cho. Pierwszy sezon z nim oglądałam, ale im dalej w las, tym gorzej... więc chyba to jednak w moim przypadku też nie jest kluczem ale dziękuję za radę wychodzi na to, że muszę jeszcze przetrwać 2 sezony, bo już jest na czwartym
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:57   #4996
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Ellmi, to bardzo wdzięczna będę za przesłanie

O! Nie wiedziałam, że już nowy sezon Devious Maids! Black, Ty chyba też oglądasz?
Ja teraz zaczęłam oglądać Outcast, na razie tylko dwa odcinki, więc zobaczymy, co to będzie.

Ewulka skoro spałas na pierwszym sezonie, to na ostatnich dwoch w sen zimowy zapadniesz nie popisali się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:39   #4997
litllesweetangel
Lurker ;)
 
Avatar litllesweetangel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 112
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Tak juz leci nowe Devious Maids, obczailam tez nowy serial o podobnej tematyce Scream Queens.
Podczytuje ale nie za bardzo ogarniam, rozwalila sie nam elektryka w 2 pokojach i w sumie prad mam w pokoju malej, 3/4 kuchni i 1/4 salonu... A cos nie mozemy sie ugadac z elektrykiem :/.

Dziewczyny, ktorych maluchy chodza do prywatnych placowek- macie miesieczna przerwe wakacyjna? U nas jest, w dodatku nie ma przedszkola zastepczego, wiec bede siedziec caly miesiac w domu z mala, zamiast isc gdzies do pracy -.-

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________

It's okay
I got lost on the way
But I'm a supergirl
And supergirls don't cry
litllesweetangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:51   #4998
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Little, moja co prawda w państwowym. Ale w miescie kilka placówek prywatnych. Jedno otwarte przez wakacje. Inne nie wiem.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:55   #4999
Ifwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ifwka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 190
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość

Wczoraj zapomniałam wziąć piguły,wzięłam rano zaległą-powinno być git. Ciągle o nich zapominam ale przypominam sobie w porę. Dopiero drugi raz zdarzyło się że wzięłam na drugi dzień.
Jasię boję że ze mna tez by tak było dlatego mam wkładkę. teraz powtarzałam cytologie na nfz co by mój gin potwierdził albo zaprzeczył że mam jakąs tam bakterię ale ludzie.... wizytę na nfz mam na 29 sierpień, to prawie trzy miesiące - to jest jakas maskara.
Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość

powiedzcie mi, czy któraś z was może mi wytłumaczyć fenomen serialu gra o tron? bo mój mąż się wkręcił, od 3 tygodni dzień w dzień ogląda przynajmniej jeden odcinek, a powiem szczerze strasznie mnie ten serial drażni. albo się tam zabijają, albo d.pczą za przeproszeniem, w miedzyczasie jakieś zawiłości na poziomie mody na sukces - ten z tym, a tamten z tamtym, a jednak tego pojmali i się okazało że tamten jednak był za jeszcze innym nie no serio nie czuję klimatu, właśnie się o to pokłóciłam z mężem bo ileż można to znosić
Ze mną nie podyskutujesz bo ja jestem mega fanka GOT. Mój Tż tez chociaż teraz mniejszey ale to on mnie w to wciągnął. Przeczytałam książki i kompletuje sobie kolekcje w twardej oprawie.
Cytat:
Napisane przez elllmi Pokaż wiadomość
hej

czy tylko ja tak mam, że zawsze jak zaczynają się wyprzedaże, to ja nie mam kasy?


jak zaczęłam czytać pierwszą część, to też mnie szlag trafiał i zastanawiałam sie o co tym wszystkim ludziom chodzi; ale potem wciągnęłam się na maksa może spróbuj zacząć od początku oglądać, to go zrozumieszZapisz
Dokładnie Cie rozumiem, wyprzedaże a ja nie mam za bardzo kasy. Na dodatek nie potrafię się oprzeć i chociaż w portfelu pustki to
oliwce nie mogę się oprzeć żeby czegoś nie kupić, wczoraj np. kupiłam śpiewającą Anne z krainy lodu bo była za 40 dychy i nie mogłam przepuścić takiej promocji. Może z mama się dogadam żeby to od niej było.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9hyjkcm7lm.png
22.05.2008
14.08.2011
19.02.2013 - Oliwka
Ifwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 08:07   #5000
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Little u nas miesieczna przerwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:11   #5001
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
No wlasnie, to tylko niby, nie no nie jest źle. Ale nie ma co sie oszukiwać paki latają, a co sie pewnie dzieje na sortowni :brzyda l:

C0 do GoT nie wiem w ogóle o co chodzi w tym serialu, nigdy się nie zagłębiałam, ale wszyscy znajomi oglądają, wiecmoze sie skusze kiedyś ;p teraz jest nowy sezon Devious maids
Ja też oglądam Devious maids.
A teraz aktualnie oglądam "Gotowe na wszystko" kocham ten serial, a ostatnio ogladałam go 6 lat temu chyba nie ma lepszego serialu

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:36   #5002
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

A bo to z tymi tabletkami tak jest-tym bardziej jak męża nie ma w domu to tabletki mi nie w głowie jakoś To nie tak że całkiem zapominam bo to nie da rady,biorę je ponad 3 lata więc to kawał czasu i przyzwyczajenie ale jak jest pora wzięcia to odkładam na "zaraz wezmę" potem się czymś zazwyczaj zajmę i wezmę ją z opóźnieniem albo tak jak ostatnio poszłam sobie beztrosko spać i przypomniałam sobie o niej rano Ale przypomniałam
Może i też bym się zdecydowała na wkładkę ale z racji że pewnie jeszcze będziemy się starać o dzieciaczka to nie chce'bo to wiadomo na dłuższy czas jest. A nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będziemy się starać,może za rok,może za parę lat a może za dwa miesiące

Wczoraj siedziałam przed kompem i zdrętwiała mi noga a po coś musiałam akurat wstać i nie sądziłam że aż tak bardzo jej nie czuje ;-) i jakoś mi się podwinęła i całym ciężarem ciała stanęłam taką wykrzywioną. Dziś nie mogę na nią stanąć wcale i sine mi się zrobiło. Nie wiem czy skręcona,czy zwichnięta czy jeszcze co innego.

Black-a jak Twój palec? Był w końcu złamany?

Dziewczyny jakie UV powinny mieć okulary przeciwsłoneczne? Znalazłam fajne i chciałabym je kupić tylko właśnie nie wiem jak z tym UV to powinno wygladać.

Ellmi-ja może i mogłabym sobie pozwolić na zakupy z wyprzedaży ale w moim przypadku to szukanie bez efektów Jak z torebką. Teraz aktualnie szukam spodenek,ale albo są kuse albo drogie mimo wszystko. Także tego... Nie wiem co gorsze

Co do wątku to ja też nie bardzo się orientuje. Szajka Ty ostatnio zakładałaś,masz czas i chęci założyć kolejny? Już 5 tysi pyłko.
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:45   #5003
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Widzę, że grę o tron sie albo kocha, albo nienawidzi

Litlle - u nas też jest miesięczna przerwa, w tym roku w lipcu. Na szczęście dostałam 20 dni urlopu, więc od 1 do 20 lipca ja będę z Anią, a mam to szczęście, że teściowa mi pomaga i wzięła sobie urlop i do końca lipca z nią będzie. Nie wiem jak inni rodzice sobie radzą, serio bo jednak nie każdy ma możliwość wziąć tak długiego urlopu. Już się boję jak będzie chodzić do szkoły, co ja zrobię z feriami zimowymi, 2 miesiące wakacji itd

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Hope - no to super. Anie styczności z psami raczej nie ma, ale jak już ma to się boi
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 13:13   #5004
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Cytat:
Napisane przez litllesweetangel Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ktorych maluchy chodza do prywatnych placowek- macie miesieczna przerwe wakacyjna? U nas jest, w dodatku nie ma przedszkola zastepczego, wiec bede siedziec caly miesiac w domu z mala, zamiast isc gdzies do pracy -.-

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
u mnie czynne calym rokiem
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 15:36   #5005
elllmi
Zakorzenienie
 
Avatar elllmi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Beskid Sądecki
Wiadomości: 5 399
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

hej



Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Ellmi - ale chodzi o to, że to ja wyszłam z propozycją zaczęcia oglądania to i pierwsze 5 odcinków przespałam, takie to interesujące było ale jeszcze się mniej więcej orientowałam o co cho. Pierwszy sezon z nim oglądałam, ale im dalej w las, tym gorzej... więc chyba to jednak w moim przypadku też nie jest kluczem ale dziękuję za radę wychodzi na to, że muszę jeszcze przetrwać 2 sezony, bo już jest na czwartym
to znajdź mu coś równie wciągającego, ale żeby Cię nie drażniło


Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Ja też oglądam Devious maids.
A teraz aktualnie oglądam "Gotowe na wszystko" kocham ten serial, a ostatnio ogladałam go 6 lat temu chyba nie ma lepszego serialu
ja też go uwielbiam bardzo dawno oglądałam

kurde, kiedy Wy macie czas na te wszystkie seriale? i gdzie głównie oglądacie?

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Ellmi-ja może i mogłabym sobie pozwolić na zakupy z wyprzedaży ale w moim przypadku to szukanie bez efektów Jak z torebką. Teraz aktualnie szukam spodenek,ale albo są kuse albo drogie mimo wszystko. Także tego... Nie wiem co gorsze
ale ja głównie dla dzieci bym nakupiła, bo dla siebie też nigdy nic nie mogę znaleźć, standard

Zapisz
__________________






elllmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 17:19   #5006
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post61741871 tadam!
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 17:21   #5007
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Styczniowo - lutowe mamusie 2013

Dziekujemy Ci dobra kobieto! :-D

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-14 18:21:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.