Fryzjer Szczecin - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-05, 21:57   #331
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Fryzjer Szczecin

A ja polecam P. Sebastiana Zająca. Chodzę do niego już ponad 7 lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona choć trzeba za ścięcie troszkę zapłacić (ja zawsze koło 100zł ) ale naprawdę warto.

Raz nawet się pofarbowałam i było tak jak chciałam naturalnie i żeby nie było widać odrostów. Wcześniej miał salon na przeciwko pleciugi a teraz na Pocztowej 4 (chyba). Salon teraz nazywa się San Sebastian Styl.
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:07   #332
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez monczka18 Pokaż wiadomość
A ja polecam P. Sebastiana Zająca. Chodzę do niego już ponad 7 lat i za każdym razem jestem bardzo zadowolona choć trzeba za ścięcie troszkę zapłacić (ja zawsze koło 100zł ) ale naprawdę warto.

Raz nawet się pofarbowałam i było tak jak chciałam naturalnie i żeby nie było widać odrostów. Wcześniej miał salon na przeciwko pleciugi a teraz na Pocztowej 4 (chyba). Salon teraz nazywa się San Sebastian Styl.
ciezko sie tam dostac, zawsze sa kolejki i zawsze trzeba sie zapisywac - bywa pare dni do przodu. ale to pewnie dlatego ze to malutki salon.
poza tym ja tam bylam - i akurat nie obcinal mnie on tylko jedna z pracujacych tam dziewczyn. i ona byla wporzadku, ale druga - nie wiem czy to byla uczennica czy jak, skutecznie mnie odstraszyla, wiecej tam nie poszlam... pisalam juz gdzies o tym na jakiejs poprzedniej str.
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 07:36   #333
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja nie zmienie zdania, ze najlepszym fryzjerem jest Marek polecam go wszytskim kolezankom i są bardzo zadowolone. Tym bardziej teraz jak przeszedl na swoje jest na sląskiej i i bierze mniej niz w imperium wizazu. Zgodze się z dziewczynami ze jest mistrzem w robieniu blondu, rózne inne odcienie nie zawsze wychodza tak rewelacyjnie , ale jak blond , ale również są to usługi na wysokim poziomie
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 19:21   #334
Saraswati
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Ja nie zmienie zdania, ze najlepszym fryzjerem jest Marek polecam go wszytskim kolezankom i są bardzo zadowolone. Tym bardziej teraz jak przeszedl na swoje jest na sląskiej i i bierze mniej niz w imperium wizazu.

Hej
Jak nazywa sie ten salon na Slaskiej, w ktorym pracuje pan Marek?

Mam na glowie katastrofe po wczorajszej wizycie u fryzjera i rozpaczliwie szukam dobrego fachowca dzieku kroremu nie bede sie wstydzila wychodzic z domu. dzieki za odpowiedz

pozdrawiam
Saraswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-23, 12:40   #335
Kezza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Dziewczyny, wybieram sie na przedluzanie wlosow do Enjoy'a, a pozniej chcialabym sie tam uczesac na swoj slub, czy moze ktoras z was korzystala z tego salonu ostatnimi czasy?
Kezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:00   #336
klijentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

posłuchajcie rzadko sie zdarza że fryzjer robi wszystko dobrze..albo jest dobry w strzyżeniu albo lepiej modeluje niż strzyże i tak naprawde nie ma kogos takiego co wszystko robi super dobrze, ja mieszkam w Szczecinie od urodzenie a że lubie próbowac wciąż czegoś nowego i zmieniam fryzjerów tak jak fryzury,byłam w wielu salonach i mogę polecic fryzjera od strzyżenia krótkich fryzur damskich dziewczyne z wieloletnim starzem która super strzyże dobiera fryzury i robi ekstra metamorfozy,jest młoda kreatywna i zawsze pełna pomysłów pracowała wcześniej na ul.malczewskiego przez 6 lat tam do niej przychodziłam, taraz pracuje w centrum handlowym FALA,pomimo że zapuściłyśmy teraz włosy jestem wciąz jej stałą klijentka bo robi najładniejsze pasemka w Szczecinie, blisko głowy bez żadnych odrostów i naprawde widac że to są pasemka.POLECAM ma na imię MONIKA

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

najlepsza reklama to reklama płynąca z ust zadowolonego Klijenta.polecam

Edytowane przez klijentka
Czas edycji: 2010-02-24 o 22:08
klijentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:25   #337
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Dot.: jaki dobry fryzjer ze Szczecina?

hej dziewczyny mam pytanie wiecie może ile kosztuje ścięcie u Sebastiana którego wyżej wymieniałyście
__________________
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-04, 17:04   #338
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Fryzjer Szczecin

Koszt zależy od długości włosów, ale cena to koło 100 zł.
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:15   #339
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

hej dziewczyny!! potrzebny mi dokładny adres salonu, gdzie pracuje p.Sebastian Zając, parę postów wcześniej była podana ul.Pocztowa, ale ja niestety nie znalazłam tam tego salonu. A może macie tel. do p.Sebastiana? z góry dziękuje za odp.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:01   #340
monczka18
Raczkowanie
 
Avatar monczka18
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gryfino
Wiadomości: 105
GG do monczka18
Dot.: Fryzjer Szczecin

Tel do salonu Sebastiana: 0914863232. To jest bodajże Pocztowa 4 ale zapytaj jeszcze jak zadzwonisz bo nie jestem pewna
monczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 20:38   #341
uUuAsissuUu
Zakorzenienie
 
Avatar uUuAsissuUu
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 003
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cześć
Szukam dobrego fryzjera w Szczecinie. Chciałabym zdekoloryzować włosy[brąz] i zafarbować albo na taki średniomysi blond z pasemkami albo na ładny blond, jeszcze nie wiem.
Z tego co wyczytałam[a nieźle się zamieszałam, przyznam] To p. Dawid z O'KEJ się do tego nadaje. Ile ok. kosztuje u niego taki zabieg? U mnie w mieście pani wyliczyła mi ok.160 zł bez podcinania, nie wiem czy to jest dużo czy mało. Nie znam też nikogo kto robiłby w tym salonie dekoloryzację i nie wiem jaki był tego efekt...
uUuAsissuUu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-09, 15:28   #342
HannaUll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Hej.
Ja wlasnie wybieram sie do P. Ewy z Okey. Przeczytalam prawie wszystkie wasze opinie i niemal zawrotu glowy mozna dostac, bo nie wiadomo na kogo sie zdeczydowac. Zaryzykowalam i wybralan Okey.
Podziele sie rowniez moimi doswiadczeniami. Pierwszy moj fryzjer w Szczecinie to Studio Lorena na Kopernika. Obcinalam i robilam "balejaz" - wlosy sredniej dlugosci - u p. Gosi. Wyszlo ok. Tylko ukladanie wlosow niezbyt mi sie podobalo, ale ja to juz mam tak z tym ukladniem, zawsze poprawiam po fryzjerze ;-). Pani Gosia wie co robi, ale chyba miala stresa, bo na usmiech nie mozna bylo u niej liczyc, a i ton glosu sugerowal, zeby lepiej nie pytac zbyt duzo. Chodze tam tez do kosmetyczki na zabiegi na twarz. Niedrogo i jestem zadowolona. Polecam.
Potem chcialam sprobowac cos innego i poszlam do Studia Artis na Bohaterow Warszawy. W zyciu nie spotkalam sie z takim nieprofesjonalnym podejsciem. Nie pamietam dokladnie imienia fryzjerki (ciemne, sredniej dlugosci wlosy, chyba Renata). Po pierwsze:
- robilam tylko balejaz (dwa kolory, braz i blad), siedzialam 4 godz,
- fryzjerka narzekala wciaz na swoja pracodawczynie,
- tak sie z tym grzebala, ze pod koniec nakladania zaczela mi myc to czesc glowy, ktora zaczynala najpierw, co w rezultacie doprowadzilo do tego, ze woda z rozjasniaczem polecila mi na kark i poplamila bluzke, co zobaczylam dopiero w domu,
- przy suszeniu wlosow, myslalam, ze mi wszystkie wlosy powyrywa,
- a po wysuszeniu wygladalam jak stara pieczarka....:-((
Po moich doswiadczeniach odradzam katgorycznie. Mozliwe, ze inne panie fryzjerki z tego salonu, maja bardziej profesjonalne podejscie do pracy.
Za dwa tygodnie i de do pani Ewy. Podziele sie z wami moimi doswiadczeniami.
HannaUll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 19:18   #343
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

do Monczka18- dziękuje ślicznie za odpowiedz pozdrawiam.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 20:06   #344
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja idę jutro do Pani Ewy z Okey. Chciałam do Dawida ale termin (w dogodnych dla mnie godzinach) jest dopiero w ...kwietniu! (a ja niestety już NIE wyglądam, moje włosy błagają o fryzjera). Więc zapisałam się do P. Ewy bo pamiętam, że opinie były dobre.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 11:12   #345
maya37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Fryzjer Szczecin

Zdecydowanie polecam p. Sebastiana - salon przy ul. Pocztowej. Uratował kolor moich włosów gdy próbowałam z szatynki stać się średnią blondynką (u innego fryzjera) zostałam obdarowana zielonożółtym kolorem włosów;/. Po wizycie u p. Sebastiana mam super kolor włosów - blond (taki niby baleyage ,cos w klimatach chłodnego beżu) i super fryzurę. Jestem baaaaardzo zadowolona !
maya37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 21:41   #346
HannaUll
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Ja idę jutro do Pani Ewy z Okey. Chciałam do Dawida ale termin (w dogodnych dla mnie godzinach) jest dopiero w ...kwietniu! (a ja niestety już NIE wyglądam, moje włosy błagają o fryzjera). Więc zapisałam się do P. Ewy bo pamiętam, że opinie były dobre.
Do bossy. Napisz jak wrazenia po fryzjerze, co mialas robione i jak drogo. Jak bedzie kiepsko, to mam czas sie jeszcze odmyslic ;-)).
HannaUll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:27   #347
AdiQa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja po przeczytaniu Waszych pozytywnych opinii również idę do p. Ewy z Okeya w przyszłym tygodniu. Oczywiście podzielę się potem wrażeniami
AdiQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:27   #348
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam wczoraj u Pani Ewy z okey. I jestem bardzo zadowolona! Kolor zrobiła mi idealnie. Tak, jak przez ostatnie 4 farbowania fryzjer nie mógł mi dać! Dodatkowo po Waszych opiniach zdecydowałam, że ona mnie zetnie. Miałam włosy długie, do połowy pleców a wyszłam z przedłużanym z przodu bobem, gdzie z tyłu mam włosy do połowy karku!
Świetne ścięcie. I poza tym Pani Ewa to przemiła osoba. Już nie będę skakać po fryzjerach to tu to tam Zawsze będę dzwonić do Pani Ewy
Aha i zapłąciłam 150zł (mam b.dużo włosów więc sporo roboty przy balejażu) a mimo to cena w sumie zachęca
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.

Edytowane przez bossy
Czas edycji: 2010-03-11 o 16:28
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:49   #349
clau993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Szczecin

możecie mi powiedzieć, gdzie aktualnie przyjmuje Dawid? nie mogę się doszukać

Edytowane przez clau993
Czas edycji: 2010-03-12 o 18:00
clau993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-14, 13:25   #350
andine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Ja osobiscie z kolezankami z pracy chodzimy do Marcina z Evolution na pocztowej. Jest o tyle zaje...ty ze wszystkie mamy podobny typ urody a kazda co innego na glowie. I jest to zawsze dopracowane wyglada naturalnie a nie jak u sztucznej lali z bazaru. Juz nie raz na ulicy zaczepialy mnie kobiety i pytaly do ktorego fryzjera chodze bo wygladam swietnie z klasa i ze smakiem. Poza tym to pierwszy facet ktory zna sie na rzeczy!!! No i nie robi plot a to chyba njawazniejsze ze mozna sie wygadac o wszystkim i niczym a to nie pojdzie dalej do kolejnej klientki. Z przyjemnoscia patrze w lustro po kazdej wizycie u niego.
andine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 20:27   #351
Margarithes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer Szczecin

Kilka dni temu byłam w salonie Okey przy ul. Stoisława u mojej fryzjerki p.Emilii, której doświadczenie i kreatywność w pełni zadowala moje wieczne marudzenie i strach przed codzienną pielęgnacją włosów. Strzyżenie bez zarzutu, myję włosy i suszę, układają się jak należy, do farbowania nie mam żadnych zastrzeżeń. Myślę, że w salonie pracują sami specjaliści, jest tam miło i tak zawsze sobie wyobrażałam mój odpoczynek i poprawę nastroju. Polecam! Sam fakt, że do niej wracam, co miesiąc od kilku lat... Pozdrawiam
Margarithes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 21:10   #352
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez clau993 Pokaż wiadomość
możecie mi powiedzieć, gdzie aktualnie przyjmuje Dawid? nie mogę się doszukać
W salonie Okey na stoisława
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 19:49   #353
aggie30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 363
Dot.: Fryzjer Szczecin

jakiś czas temu byłam w Keune u Przemka. Człowiek zachwalany od ucha do ucha. mam problematyczne włosy-b.kręcone-nie łatwo je podciąć. no i mi je podciął...miałam do łopatek a mam do szyi i gdyby nie prostownica to masakra by była. a tłumaczyłam spokojnie i dokładnie że to są włosy problematyczne i nie łatwe w układaniu no i...raczej tam nie wróce. to na tyle.
aha najważniejsz-dostałam MEGA łupieżu!!! nigdy nie miałam tego problemu. masakra.

Edytowane przez aggie30
Czas edycji: 2010-03-27 o 14:19
aggie30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:16   #354
LaraKraft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Co powiecie o Lorenie? Warto iść ? i kogo polecacie ?A właściwie to muszę zmienić wizerunek a nie wiem gdzie sie wybrać.
LaraKraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 21:06   #355
LaraKraft
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer Szczecin

Moje drogie byłam w Lorenie. Jestem Zachwycona Robiłam koloryzację u Faceta tego co tam pracuje (na marginesie fajne ciasteczko) wyszło super!!!!!!!!! Polecam
LaraKraft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 09:15   #356
Joanna27W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer Szczecin

Czy Panie, które były już w salonie Okey mają możliwość podania telefonu bezpośrednio do fryzjera ? Ja jak się już zdecyduję na wizytę to muszę już i to zaraz mieć termin . Jestem strasznie niecierpliwa. A tu trzeba czekać .....Będę wdzięczna za wszelki kontakt

A i jeszcze jedno pytanie: Czy któraś z Pań była może u fryzjera w Sterze na Ku Słońcu?

pozdrawiam

Edytowane przez Joanna27W
Czas edycji: 2010-03-29 o 09:17
Joanna27W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 10:27   #357
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Fryzjer Szczecin

Cytat:
Napisane przez Joanna27W Pokaż wiadomość
Czy Panie, które były już w salonie Okey mają możliwość podania telefonu bezpośrednio do fryzjera ? Ja jak się już zdecyduję na wizytę to muszę już i to zaraz mieć termin . Jestem strasznie niecierpliwa. A tu trzeba czekać .....Będę wdzięczna za wszelki kontakt
Ale to nic nie zmieni. Przecież jak mają zapisy.. Poza tym jak dzwonisz na główny to i tak podadzą Ci do telefonu wybranego fryzjera i z nim będziesz rozmawiała.
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:50   #358
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: Fryzjer Szczecin

Byłam parę dni temu u Dawida, robiłam kolor. Wyszło super, ładny zimny blond bez żółtych refleksów, jestem bardzo zadowolona z resztą jak zawsze. Dawid sie stara i zna na rzeczy. Widziałam p. Ewę, którą tak tu zachwalacie, i rzeczywiście muszę powiedzieć, że to bardzo miła osoba i widać, że profesjonalistka, bo dziewczyna, którą właśnie ścinała była bardzo zadowolona z efektu. W salonie pracuje również taki młody chłopak ma na imię Grzesiek, taki blondynek, była któraś z was u niego podobno tez fajnie ścina i dobiera kolorek. Pozdrawiam i życzę Wesołych i spokojnych Swiat.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 11:25   #359
Pani Stomatolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 16
GG do Pani Stomatolog
Dot.: Fryzjer Szczecin

Gdzie ścina ten Pan Dawid? Proszę o dokładny adres i numer telefonu. Z góry dziękuję.
Pani Stomatolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:37   #360
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Fryzjer Szczecin

Co sadzicie o Imperium Wizazu?
wybieram sie tam w pszyszlym tygodniu i mam mieszane uczucia czy to dobry wybor

Edytowane przez limonka119
Czas edycji: 2010-04-06 o 09:55
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 18:33:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.