Adipex - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-03, 09:42   #211
nadia2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Trzymam za słowo Klaudia

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

A może Pani była za chuda więc nie chcieli ryzykować

Witam!

potrzebuję namiar na uczciwego sprzedawcę Adipexu
nadia2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 10:13   #212
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Adipex

Hej, ale tutaj się głośno zrobiło
wczoraj się ważyłam (niestety byłam najedzona bo byłam na imieninach, ale z najedzeniem 5kg mniej) więc chyba nie jest najgorzej, tym bardziej, ze wraz z upływem czasu jakoś przestałam się pilnować, ale nadal jadłam mniej

Dzisiaj wezme Adiego i zostana mi jeszcze dwa, pozniej chwila przerwy i składam zamówienie a zapach mają faktycznie taki miły, słodki az normalnie (sama się zdziwiłam na początku)

Adriana74 ja zacznę tydzień po Tobie kolejną kurację, zastanawiam się nad tym czy nie zrobić sobie dwa miesiące pod rząd - z tymi 20 dniami miałabym prawie pełne 3 miesiące.

marynka42 a nie możesz sobie przygotować jakiejs przekąski żeby na takiej krótkiej przerwie sobie coś chrupnąć i nie być głodną? Ja polecam pomidorki koktajlowe lubie je wcinać z marchewkami w pracce, mało kalorii a jakie pyszności! Ja akurat mam taką możliwość, że mogę jeść w pracce - otwieram szufladę a tam same pyszności, nie mają dużo kalorii i są w miare "łatwe" w przygotowaniu

I co Wam dziewczynki powiem, to Wam powiem - najlepiej odchudzać się z koleżankami z pracy

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Aaa, i ja wolę brać Adi ok 12 w południe. Dłużej nie chce mi się jeść, ale to wszystko zależy od organizmu. Każda z Was na pewno sobie ustawi po swojemu - bo jak wzięłam np o 7 rano to głodzik przychodził :P a wtedy to tylko szklanka mleka i ze dwie łyżeczki otrąb owsianych mnie ratują
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 11:08   #213
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: Adipex

Hej dziewczyny. Ja dziś zaczynam kuracje z Adipex'em. Mam 22 lata i przy wzroście 162cm waże aż 73kg , a chciałabym ważyć tak z 55kg. Próbowałam już różnych diet i preparatów, oraz chodzenie na spacery (bo to ćwiczeń nie mam zabardzo motywacji). (Mam BMI powyżej 27 , także kwalifikuje się do brania Adipex'u, gdzieś czytałam że jest przeznaczony dla osób z otyłością równą BMI 27kg/m2 lub większą i równą lub większa BMI 30 kg/m2) Odrazu też napisze,że wiem co robie biorąc te tabletki, a że nie zamierzam brać więcej niż 1 dziennie, to chyba wszytsko powinno być wporządku...Wiem, też ,że same tabletki nie wiele mi dadzą, ale słyszałam że one dobrze poskramiają apetyt,a mi właśnie o to chodzi, bo mogłabym jeść i jeść... Oczywiście nie będe robiła tak,że nic nie będe przy nich jadła,bo wtedy po odstawieniu efekt jo-jo murowany, tylko poprostu będe jadła racjonalnie i w mniejszych porcjach, oraz chodziła na dłuższe spacery codziennie minimum 30minut.
A jeszcze mam pytanko, to tych dziewczyn które już biorą ten specyfik: Jak te tabletki powinny wyglądać? To takie małe,żółte,lekko pachnące tabletki? Ja właśnie takie mam, w opakowaniu 20tabl. w listku... To dobre mam te tabletki , to jest Adipex?
Dziś przy sniadanku wziełam pierwszą tabletkę, tyle się o tym naczytałam,że bałam się że będe miała jakieś skutki uboczne odrazu (typu kołatanie serca, trudności w oddychaniu), a jak narazie to tylko bardzo chce mi się pić, no i mam zimne ręce... Mam nadzieję,że te tabletki mi pomogą.
A i powiedzcie mi,czy one zadziałają, jak nie mam dużego brzucha, tylko tłuszczyk na biodrach? I jestem szeroka a nie gruba - w sensie dużego wystającego brzucha?

Edytowane przez agresk7
Czas edycji: 2011-03-03 o 11:28
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:06   #214
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
Rozumiem , chodziło mi tylko o to czy był ktos teraz i czy jednak jest w aptekach, moze ktos mógłyby napisac, bo inaczej wyprawa na darmo... chyba mnie rozumiecie. Inaczej przeciez nie zrealizuje recepty, trzeba byc osobiscie myslalam tez to internetowej aptece ale to tez nie wchodzi w gre. Pytałam jeszcze czy wieci ile kosztuje adi np za 100sztop. Bardzo prosze o odpowiedz
Ogólnie jest szeroko dostepny Pewna Pani była i powiedziała że w aptekach czeskich nic nie wiedzą o wycofaniu leku także A cena zależy od kursu korony... Ale w granicach 155zł za 100szt

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Hej, ale tutaj się głośno zrobiło
wczoraj się ważyłam (niestety byłam najedzona bo byłam na imieninach, ale z najedzeniem 5kg mniej) więc chyba nie jest najgorzej, tym bardziej, ze wraz z upływem czasu jakoś przestałam się pilnować, ale nadal jadłam mniej

Dzisiaj wezme Adiego i zostana mi jeszcze dwa, pozniej chwila przerwy i składam zamówienie a zapach mają faktycznie taki miły, słodki az normalnie (sama się zdziwiłam na początku)

Adriana74 ja zacznę tydzień po Tobie kolejną kurację, zastanawiam się nad tym czy nie zrobić sobie dwa miesiące pod rząd - z tymi 20 dniami miałabym prawie pełne 3 miesiące.

marynka42 a nie możesz sobie przygotować jakiejs przekąski żeby na takiej krótkiej przerwie sobie coś chrupnąć i nie być głodną? Ja polecam pomidorki koktajlowe lubie je wcinać z marchewkami w pracce, mało kalorii a jakie pyszności! Ja akurat mam taką możliwość, że mogę jeść w pracce - otwieram szufladę a tam same pyszności, nie mają dużo kalorii i są w miare "łatwe" w przygotowaniu

I co Wam dziewczynki powiem, to Wam powiem - najlepiej odchudzać się z koleżankami z pracy

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Aaa, i ja wolę brać Adi ok 12 w południe. Dłużej nie chce mi się jeść, ale to wszystko zależy od organizmu. Każda z Was na pewno sobie ustawi po swojemu - bo jak wzięłam np o 7 rano to głodzik przychodził :P a wtedy to tylko szklanka mleka i ze dwie łyżeczki otrąb owsianych mnie ratują
Cześć Pani kochana

Ja będę brała tak długo aż nie osiągnę wymarzonej wagi wg mnie
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:42   #215
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Adipex

Hej dziewczynki! Długo mnie nie było na moim ukochanym fioletowym forum zapragnęło mi się adipexu i pierwsze co to pomyślałam żeby zaglądnąć właśnie tutaj! ... ciekawe dlaczego...
Czy można go kupić w aptekach w Austrii? czy tylko w Czechach? I jakie w Austrii mają ceny? ktoś się orientuje może?
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:11   #216
kochana1989
Zakorzenienie
 
Avatar kochana1989
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 5 854
Dot.: Adipex

we wiedniu jak pytalam o adipex to spojzeli na mnie jak na wariatke i powiedzieli ze nie maja wiec chyba nie ale to bylo dawno troszke wiec moze cos sie zmienilo ale wystarczy sprawdzic w aptekach internetowych w austrii ja nic nie znalazlam
__________________
kochana1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:43   #217
hadebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Adipex

Poszukuję w Polsce uczciwego sprzedawcy adipexu . Proszę o pomoc
hadebra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 15:13   #218
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

[QUOTE=Adriana74;25484765]Ogólnie jest szeroko dostepny Pewna Pani była i powiedziała że w aptekach czeskich nic nie wiedzą o wycofaniu leku także A cena zależy od kursu korony... Ale w granicach 155zł za 100szt[COLOR="Silver"]

Dziękuje za odpowiedz, dzis postanowilam zadzwonic do 2 czeskich aptek i powiedziano mi ze 30szt kosztuje 287koron, natomiast 100sztuk 780koron, i ze sa w ciaglej sprzedazy , takze , ja wybieram sie na zakupy... Pozdrawaim
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 15:56   #219
hadebra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 5
Dot.: Adipex

wiola o930 wysłałam Ci PW . Bardzo proszę o odpowiedź.
hadebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 21:48   #220
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Adipex

Dziewczyny a jaką macie pewność że to co kupicie od kogoś z forum bądź nie wiem... z allegro powiedzmy, to oryginalne tabletki? Słyszałam że po sieci krąży masa podróbek i wiele osób się nacięło na nieuczciwych sprzedawców. Macie kogos zaufanego którego mogłybyscie mi polecić? (jeśli tak bardzo prosze o wiadomość na pw).

Widzę że pojawiają się tu osoby zainteresowane tylko handlem adim. Jaką macie pewność że osoba która na wizażu pisze swój pierwszy post to nie np policjant/ sledczy który chce wyłapać handel w sieci niedozwolonymi w PL tabletkami? pytam dlatego że na forum beautywpolsce była kiedyś wielka afera... Wybaczcie że pytam ale przejżałam cały prawie wątek i pierwsze co wzbudziło we mnie podejrzenie to własnie nowe osoby i ich dziwny sposób formułowana wiadomość na forum...
__________________


Edytowane przez Cytryna01
Czas edycji: 2011-03-03 o 21:50
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 07:49   #221
Olafia72
Raczkowanie
 
Avatar Olafia72
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 317
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Cytryna01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jaką macie pewność że to co kupicie od kogoś z forum bądź nie wiem... z allegro powiedzmy, to oryginalne tabletki? Słyszałam że po sieci krąży masa podróbek i wiele osób się nacięło na nieuczciwych sprzedawców. Macie kogos zaufanego którego mogłybyscie mi polecić? (jeśli tak bardzo prosze o wiadomość na pw).

Widzę że pojawiają się tu osoby zainteresowane tylko handlem adim. Jaką macie pewność że osoba która na wizażu pisze swój pierwszy post to nie np policjant/ sledczy który chce wyłapać handel w sieci niedozwolonymi w PL tabletkami? pytam dlatego że na forum beautywpolsce była kiedyś wielka afera... Wybaczcie że pytam ale przejżałam cały prawie wątek i pierwsze co wzbudziło we mnie podejrzenie to własnie nowe osoby i ich dziwny sposób formułowana wiadomość na forum...
Jestem nowicjuszką na wizażu aczkolwiek "podczytywałam" go już od bardzo dawna korzystając z profilu córki. Wątek o Adi to jeden z kilku które dziennie śledzę , uaktywniam się mało dlatego , że czekam na tabletki i jak dojdą i zacznę je stosować to mam nadzieję na częstszą wymianę poglądów tj. bliższą znajomość z dziewczynami z tego forum.
"Nowym" trudno się jest wtrącać w prowadzone przez bardziej doświadczone wizażanki dyskusje , stąd może lakoniczne czy jak to określasz "dziwne" sformułowania. Piszę za siebie , ale dla mnie taka podejrzliwość na wstępie jest przykra. Pozdrawiam i życzę więcej wiary w ludzi.
Olafia72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 08:51   #222
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Olafia72 Pokaż wiadomość
Jestem nowicjuszką na wizażu aczkolwiek "podczytywałam" go już od bardzo dawna korzystając z profilu córki. Wątek o Adi to jeden z kilku które dziennie śledzę , uaktywniam się mało dlatego , że czekam na tabletki i jak dojdą i zacznę je stosować to mam nadzieję na częstszą wymianę poglądów tj. bliższą znajomość z dziewczynami z tego forum.
"Nowym" trudno się jest wtrącać w prowadzone przez bardziej doświadczone wizażanki dyskusje , stąd może lakoniczne czy jak to określasz "dziwne" sformułowania. Piszę za siebie , ale dla mnie taka podejrzliwość na wstępie jest przykra. Pozdrawiam i życzę więcej wiary w ludzi.
Aczkolwiek ja rozumiem podejrzliwość koleżanki na samym początku jak czytasz różne fora to naprawdę piszą tam wszystko to co pisała Pani powyżej I naprawdę dziwne jest to że pojawia się ktoś nowy i chce namiary na uczciwego sprzedawcę... Hmmmm.... Chociaż ja sama tak zaczynałam bo czytając forum wiedziałam że dziewczyny które już tu są to sobie mimo wszystko pomagają bo te które naprawdę ważą do 30kg+ do swojej wagi, wiedzą co to znaczy i jakiego można mieć doła Ja w każdym bądz razie będę wdzięczna swojej wybawczyni za okazane zaufanie i poświęcenie:c mok: I niech jej bozia w dzieciach wynagrodzi- nie koniecznie ilością ale mądrością,zdrowiem dla tego co już ma- ale się rozpisałam
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:00   #223
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Adipex

Adriana74 wczoraj wychodziłam z takiego samego założenia jak Ty: będę brała do momentu aż schudnę do mojego celu wagowego ALE wczoraj w pracy myślałam, że umrę! Było mi tak... dziwnie? Słabo, duszno, niedobrze jednym słowem (przy 17 tabletce Adipexu pojawiły się skutki uboczne???) Poprzedniego dnia bolały mnie plecy i moje kontuzjowane kolano, ale to był taki ból, że nie spałam całą noc pomimo zażycia specjalnej maści przeciwbólowej którą przepisał mojemu TŻ lekarz sportowy :|

Tak się przestraszyłam, że odstawiam na razie Adi, robie przerwe bo się po prostu boję jak nigdy miałam tak dziwne i niepokojące objawy, stosowałam wiele różnych środków, ale wczoraj to się mega przestraszyłam

Cytryna01 ja dostałam tabsy oryginalne, i jak to napisałam na forum, że polecono mi uczciwego sprzedawce zasypano mnie wiadomościami z prośbą o kontakt - wiele osób to nowicjusze, dlatego nie odpowiadam wszystkim.

agresk7 witamy ja mam 170 cm wzrostu i jak zaczynałam miałam 75 kg, po 15 dniach miałam 5kg mniej, ale jak już wyżej pisałam jak na razie przerywam kurację aczkolwiek nie ukrywam, że być może będę nadal kontynuować moje odchudzanie bo jeszcze troche mi zostało niby przy mojej "nadwadze" stosowanie Adi w ogole nie powinno wchodzić w rachubę, ale postanowiłam spróbować i była to BARDZO świadoma decyzja.
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:02   #224
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

W każdym bądz razie dziękuję,dziękuję,dziękuj ę Pani..... Nigdy nie można napisać komu ale to osoba uczciwa i godna zaufania
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:05   #225
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Dziwczyny czyli rozumiem iż lepiej nie podawać nikomu z forum od kogo się ma tabletki i nikomu nie polecac. Ja tak jak pisalam jade sobie sama i juz tez nigdy nie kupie od nikogo z netu, raz kupilam podrobione(nic nie dzially) drygi raz zamiast leku przyszedł mi APAP !!! tAK dosłaownie myslałam wtedy ze oszaleje , ale co zrobić , wszędzie oszuści. także najlepiej kupowac samemu. zaczynam jak tylko wroce po 12-tym wiec zobaczymy jak bedzie u mnie z wagi 80kg przy 170cm , bardzo chciałabym tak 65kg...
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:22   #226
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez stalovka Pokaż wiadomość
Adriana74 wczoraj wychodziłam z takiego samego założenia jak Ty: będę brała do momentu aż schudnę do mojego celu wagowego ALE wczoraj w pracy myślałam, że umrę! Było mi tak... dziwnie? Słabo, duszno, niedobrze jednym słowem (przy 17 tabletce Adipexu pojawiły się skutki uboczne???) Poprzedniego dnia bolały mnie plecy i moje kontuzjowane kolano, ale to był taki ból, że nie spałam całą noc pomimo zażycia specjalnej maści przeciwbólowej którą przepisał mojemu TŻ lekarz sportowy :|

Tak się przestraszyłam, że odstawiam na razie Adi, robie przerwe bo się po prostu boję jak nigdy miałam tak dziwne i niepokojące objawy, stosowałam wiele różnych środków, ale wczoraj to się mega przestraszyłam


Stalovka Kochanie bo Ty za mało ważysz do tych tabletek Tobie leniuszku wystarczyła by sama dietka a do ślubu osiągneła byś wagę poniżej Twojego BMI

Cytryna01 ja dostałam tabsy oryginalne, i jak to napisałam na forum, że polecono mi uczciwego sprzedawce zasypano mnie wiadomościami z prośbą o kontakt - wiele osób to nowicjusze, dlatego nie odpowiadam wszystkim.

agresk7 witamy ja mam 170 cm wzrostu i jak zaczynałam miałam 75 kg, po 15 dniach miałam 5kg mniej, ale jak już wyżej pisałam jak na razie przerywam kurację aczkolwiek nie ukrywam, że być może będę nadal kontynuować moje odchudzanie bo jeszcze troche mi zostało niby przy mojej "nadwadze" stosowanie Adi w ogole nie powinno wchodzić w rachubę, ale postanowiłam spróbować i była to BARDZO świadoma decyzja.
Stalovka kochanie Ty za mało ważysz do tych tabletek Tobie leniuszku wystarczyła by dieta a do ślubu pewnie ważyłabyś poniżej swojego BMI

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
Dziwczyny czyli rozumiem iż lepiej nie podawać nikomu z forum od kogo się ma tabletki i nikomu nie polecac. Ja tak jak pisalam jade sobie sama i juz tez nigdy nie kupie od nikogo z netu, raz kupilam podrobione(nic nie dzially) drygi raz zamiast leku przyszedł mi APAP !!! tAK dosłaownie myslałam wtedy ze oszaleje , ale co zrobić , wszędzie oszuści. także najlepiej kupowac samemu. zaczynam jak tylko wroce po 12-tym wiec zobaczymy jak bedzie u mnie z wagi 80kg przy 170cm , bardzo chciałabym tak 65kg...
Wiola to nie tak zależy gdzie mieszkasz? Bo jeżeli blisko granicy a nie chce Ci się jechać to lenistwo,tak? Bo mój bilet na pociąg w dwie strony wyniósł tyle co Adipex(3op np po 100 tabl) i jeszcze nie było pewności że zdąze na połączenie Warszawa-Pardubice o odwrotnie czy zdążę na pociąg Pardubice-Warszawa a docelowo do Gdyni.... Wtedy naprawdę ciężko bo o ile uda nam się uzbierać na tabletki to drugie tyle na podróż (zakładając że zdążę na te połączenia - a wtedy akurat mówili o wycofaniu kilku pociągów do Pardubic - więc dodatkowo 2 noclegi?)to jak w moim przypadku(straciłam pracę bo nie jestem w stanie zmieścić się w rozmiarówkę odzieżową do L i tym samym reklamować ubrań ) naprawdę nie do zapłacenia
Ale już mi lepiej Mam to co tak bardzo chciałam i schudnę i dostanę pracę
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:25   #227
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Ja mam 290km do granicy , ale juz jestem tak nastawiona ze... musze . to jeszcze nie tak daleko jak maja inni np 1000km w obie strony.
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:33   #228
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
Rozumiem , chodziło mi tylko o to czy był ktos teraz i czy jednak jest w aptekach, moze ktos mógłyby napisac, bo inaczej wyprawa na darmo... chyba mnie rozumiecie. Inaczej przeciez nie zrealizuje recepty, trzeba byc osobiscie myslalam tez to internetowej aptece ale to tez nie wchodzi w gre. Pytałam jeszcze czy wieci ile kosztuje adi np za 100sztop. Bardzo prosze o odpowiedz
Kochanie nie czytasz forum powyżej są ceny ok 330koron za 30tabl i 780 koron za 100tabl i jest w aptekach bo Dziewczyna dzwoniła
sama i potwierdziła. I nie trzeba byś osobiście gdzie Ty to wyczytałaś
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:41   #229
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

No wlasnie to ja dzwoniłam do aptek i podano mi ceny wczoraj 287koron za 30szt . czytam czytam a to czy trzeba byc osobiście miałam na mysli iz z recepta w czechach, a wykupic moze mi kazdy recepte .

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

To ja wczoraj pisałam na forum ze dzwonilam do apteki do cieszyna czeskiego i do bohumina

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Bycie osobiste chodzilo mi o to ze apteka nie wysle do Polski i trzba jechac z recepta a czy to bedze ja czy moja mama czy mąż to juz obojętne
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 09:56   #230
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
No wlasnie to ja dzwoniłam do aptek i podano mi ceny wczoraj 287koron za 30szt . czytam czytam a to czy trzeba byc osobiście miałam na mysli iz z recepta w czechach, a wykupic moze mi kazdy recepte .

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

To ja wczoraj pisałam na forum ze dzwonilam do apteki do cieszyna czeskiego i do bohumina

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Bycie osobiste chodzilo mi o to ze apteka nie wysle do Polski i trzba jechac z recepta a czy to bedze ja czy moja mama czy mąż to juz obojętne
Hahahahha nie apteka Ci nie wyśle bo u nas ten lek i wycofany i zabroniony bo tak by nie nadążyli z produkcją hahahhahaa. Chociaż ja osobiście jestem za wysłką Apteki czeskie powinny wysyłać lek skoro jest recepta Może jakaś petycja by coś dała? co wy na to Kobitki
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 09:59   #231
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Własnie produkcja by nie wyrobiła się) A własnie to miałam na mysli ze nie wyślą gdyz nie moga.. ale jestem bardzo za żeby mogli wysyłac gdy jest recepta ha ha czylli co petycja hahaha
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:04   #232
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
Własnie produkcja by nie wyrobiła się) A własnie to miałam na mysli ze nie wyślą gdyz nie moga.. ale jestem bardzo za żeby mogli wysyłac gdy jest recepta ha ha czylli co petycja hahaha

Petycja Dziewczyny stwórzmy petycję żeby apteki czeskie wysyłały Adipex jak jest recepta

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Zaraz mnie policja namierzy i będzie po mnie
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:07   #233
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Petycja Dziewczyny stwórzmy petycję żeby apteki czeskie wysyłały Adipex jak jest recepta

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Zaraz mnie policja namierzy i będzie po mnie
ha ha ha może nie będzie tak źle))
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 12:20   #234
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość


Zaraz mnie policja namierzy i będzie po mnie
Miałam na myśli sprzedawców a nie kupujących

To nie tak że nie wierze w ludzi. Po prostu w sieci niczego do końca nie można byc pewnym i to chyba nic dziwnego że mam obawy kupując te tabletki.
__________________


Edytowane przez Cytryna01
Czas edycji: 2011-03-04 o 12:31
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 13:39   #235
katoloski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Adipex

Mówiąc szczerze jestem po przeczytaniu wypowiedzi Pani o nicu Cytryna zdegustowana . Jestem nowa i czuję się tak jak Olafia72 niesprawiedliwie oceniona. Przeczytałam cały wątek i jakoś wcześniej nie natrafiłam na wypowiedzi tej osoby dotyczące adipexu a to że ktoś jest wcześniej zarejestrowany to nie znaczy że nie może być z policji. Ja szukałam pomocy i wsparcia osób borykających się z tym samym problemem. A napuszczanie innych a wręcz namawianie żeby nie pomagać jest lekko mówiąc niesmaczne. Zresztą ta osoba sama chciała kupić więc coś jest chyba nie tak. Ja w każdym razie dziękuję za pomoc pewnej osobie i życzę owocnych rozmów.
katoloski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 14:45   #236
Stareczka
Przyczajenie
 
Avatar Stareczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Adipex

Witam
Jestem nowa i od razu mam prosbe.
Slicznie prosze o jakies namiary na jakiegos uczciwego sprzedawce Adiego.
Z gory slicznie dziekuje
Stareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 16:57   #237
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Stareczka Pokaż wiadomość
Witam
Jestem nowa i od razu mam prosbe.
Slicznie prosze o jakies namiary na jakiegos uczciwego sprzedawce Adiego.
Z gory slicznie dziekuje
serio, to się naprawdę robi mało ciekawe
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:11   #238
Stareczka
Przyczajenie
 
Avatar Stareczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 16
Dot.: Adipex

Mam jeszcze takie male pytanie - moze troche glupie.
Jak ostatnio kupowalam Adipex ( gdzies w 2007 , moze 2008 ) listki leku byly po 10 tab. - 2 rzedy po 5 szt.
Teraz jak przegladala ogloszenia listki sa po 20 tab. ( 4 rzedy po 5 tab) lub sa dostepne sa listki po 10 tab - te stare.
O co tu chodzi??? "Pojemnosc" listka sie zmienila??? Ktore listki sa oryginalne??
Stareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:35   #239
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez katoloski Pokaż wiadomość
Mówiąc szczerze jestem po przeczytaniu wypowiedzi Pani o nicu Cytryna zdegustowana . Jestem nowa i czuję się tak jak Olafia72 niesprawiedliwie oceniona. Przeczytałam cały wątek i jakoś wcześniej nie natrafiłam na wypowiedzi tej osoby dotyczące adipexu a to że ktoś jest wcześniej zarejestrowany to nie znaczy że nie może być z policji. Ja szukałam pomocy i wsparcia osób borykających się z tym samym problemem. A napuszczanie innych a wręcz namawianie żeby nie pomagać jest lekko mówiąc niesmaczne. Zresztą ta osoba sama chciała kupić więc coś jest chyba nie tak. Ja w każdym razie dziękuję za pomoc pewnej osobie i życzę owocnych rozmów.
A możesz mi powiedzieć gdzie i kogo napuszczam lub namawiam do niepomagania? Nie prawda! Piszę tylko żebyście uważały bo akcja miała już miejsce na innych forach! Złapano tam z tego co pamiętam chłopaka i dziewczyne ze Śląska którzy sprzedawali adipex.
Nie mówie o każdej nowej osobie! Po prostu zwróciłam uwagę na dziwną treść wypowiedzi niektórych osób które pierwszego posta napisały akurat w tym wątku.
Wielokrotnie na tym forum dziewczyny mi pomogły oraz ja im. Sama tym razem potrzebuję pomocy... Powinnyśmy przekazywać sobie informacje które wizażanki są godne polecenia, a które oszukują! I się wspierać!

Dziewczyny, nie chciałam żeby moje posty zostały opatrznie zrozumiane! Po prostu może trochę zaniepokoiłam się trochę. Nie chciałam urazić uczciwych wizażanek!
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 18:45   #240
xxxklaudii
Raczkowanie
 
Avatar xxxklaudii
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Adipex

obozeeee oryginalne są Teraz sa pakowane w blistry po 20szt a nie jak kiedys po 10. No chyba ze 30 sa dalej po 3x10

mi przyszly 2 razy podróbki a że bralam wczesniej to odrazu wiedzialam.
Jedne na 1 rzut oka byly identyczne, jedyne co to brak na blistrze na sreberku napisu 'gerot' , a drugie nie pachniały ani nie smakowały waniliowo.

co do skutków ubocznych...hmmm.... od 6 lat nic nie dostrzeglam.


buziole odchudzaczki
__________________
W Tym dzikim dla Nas świecie gdzie o miłości mówi się źle, gdzie sex jest lekarstwem na nudę, a narkotyk pomaga znieść życie, nie wyrzekaj się własnych praw i bądź zawsze człowiekiem...


xxxklaudii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.