Adipex - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 08:42   #421
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

[QUOTE=Adriana74;25882109]Wiola trzymam kciuki Myślę, że wolniej to lepiej chociaż marzy mi się żeby to 30kg zgubić w miesiąc Może spróbujemy serię Ziaji i folię i spacery, co? A jak kondycja podskoczy to bieganie?

Policja jest na forum i sprawdza z tego powodu,że Adik jest u nas zakazany a jak Cię złapią to walą takie kary że głowa boli - widać że co nie które panie, nie znają historii jak jedna dziewczyna (kupująca!!!) wpadła i miała sprawę i na dzień dobry 5tys kary[COLOR="Silver"]

Dokładnie tak sprzedaz adipexu jest zakazana w Polsce i grozi taki sam wyrok jak za sprzedaż narkotyków, nie mozna sprzedawać ani tez dawac namiarów. Jesli kupujemy same to dla własnego uzytku i nie jest zakazane posiadanie dla samej siebie .

Adrianko, ja od jutra zaczynam wiec wieczorne spacerki z kijkami, a na serie Ziaji + foli chętnie dam sie namówić , tylko napisz kochana jak to stosować, wieczorkiem raz dziennie owijamy sie czy jak?? A jak tylko podskoczy mi kondycja po kijkach to oczywiście biegamy
Zrobię dzis kilka brzuszków -ciekawe ile mi się uda
Musi się nam udać!!!!

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez cytryna308 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to nie jest zakazany ,ponieważ doktorzy nasi przepisują go.Gdyby był zakazany to byłby zakaz go wypisywania .Nasze polskie leki zostały wycofane ,ale Adik można dostac normalnie na receptę fakt że w Czechach,więc nie wiem dlaczego od razu policja miałaby kogoś kasować za odsprzedanie jakiś tabletek.Każda z nas je posiada ,jedni z recepty inni odkupili od kogoś...
Dokładnie tak sprzedaz adipexu jest zakazana w Polsce i grozi taki sam wyrok jak za sprzedaż narkotyków, nie mozna sprzedawać ani tez dawac namiarów. Jesli kupujemy same to dla własnego uzytku i nie jest zakazane posiadanie dla samej siebie .

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anitka2255 Pokaż wiadomość
Ja wam powiem tak. Adipex biorę od 17 stycznia. Na początku wogóle na mnie nie działał, apetyt się nie zmniejszył. Po kilku dniach brałam nawet po dwie tabletki ale też zero efektów Wieczorami byłam tylko mocno nerwowa i robiło mi się strasznie zimno. To są podobno skutki uboczne. Ale wagi ani nie drgnęła. Lecz brałam Adi nadal. I dopiero po miesiącu ciągłego brania coś ruszyło. Organizm musiał się chyba przyzwyczaić do tabletek. Po miesiącu apetyt się zmniejszył, więc mniej jadłam i dopiero waga zaczęła powoli spadać. Bardzo powoli, ok 1kg na 2 tygodnie. Dziś nadal biorę adi i mam tylko 5 kilo mniej od 17 stycznia. Faktem jest że teraz gdy biorę Adi aptetytu nie odczywam wogóle i mogłabym nie jesć cały dzień ale wiem że nie o to chodzi aby nic nie jeść, więc bardzo malutko jem. Ale moim problemem są... zaparcia i myślę że to dlatego waga spada w takim wolnym tempie.
Tak więc dziewczyny nie martwcie się że na początku Adi na was nie działa, to jest szok dla organizmu i musi się po prostu przyzwyczaić.
Anitka , wierze mocno w to że Twoje słowa się sprawdzą i waga zacznie mi spadać, bo jak na razie to tak cieniutko, 1,5 kg w 7dni-troszkę mało , poprzednio jak barała adi było dużo szybciej. Ale może tak jak pisała Adriana że wolniej może zdrowiej)
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 08:48   #422
cytryna308
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Adipex

nie bronię tu osób sprzedających ,ale narkotyków nie możesz nawet miec w posiadaniu dla swoich potrzeb i to różnica tabletki a narkotyki,,a czy jest jakis konkretny paragraf mówiący o zakazie sprzedarzy tych tabletek hmmm nie wiem nie zajmuję sie tym.Sama biorę od tygodnia Adik ciężko było go kupić więc wiem co to znaczy dla kogoś kto sie stara o nie ,,,
pomijając kupno-sprzedaż chciałabym sie dowiuedziec jaką dietę stosujecie biorąc Adik?
cytryna308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 08:57   #423
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez cytryna308 Pokaż wiadomość
nie bronię tu osób sprzedających ,ale narkotyków nie możesz nawet miec w posiadaniu dla swoich potrzeb i to różnica tabletki a narkotyki,,a czy jest jakis konkretny paragraf mówiący o zakazie sprzedarzy tych tabletek hmmm nie wiem nie zajmuję sie tym.Sama biorę od tygodnia Adik ciężko było go kupić więc wiem co to znaczy dla kogoś kto sie stara o nie ,,,
pomijając kupno-sprzedaż chciałabym sie dowiuedziec jaką dietę stosujecie biorąc Adik?
Tabletki mozesz miec dla własnego uzytku bo przeciez kupujesz je na recepte legalnie , ja tak zrobiłam w czechach. Natomiast wiem napewno ze za sprzedaż grodzi taka sama kara jak za handel narkotykami.

A co do diety to nie stosuję specjalnej , jem poprostu mniej , nie jadam ziemniaków pieczywa jasnego , tylko razowe i orkiszowe, zero makaronów nie smaze na oleju ani go nie dodaję do sałatek , nie jem majonezu oraz zółtego sera . Jogurty kupuje tylko z mała zawartościa tluszczu. I tyle ... a od jutra zaczynam spacerki z kijkami i pije dużo wody
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:03   #424
cytryna308
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Adipex

ja jestem troszkę chyba leniwa i kupiłam sobie orbitrek więc codziennie 15 min biegam na nimmuszę schudnąc ok 10kg,,,
cytryna308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 09:21   #425
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez cytryna308 Pokaż wiadomość
ja jestem troszkę chyba leniwa i kupiłam sobie orbitrek więc codziennie 15 min biegam na nimmuszę schudnąc ok 10kg,,,
Ja mam rower stacjonarny, ale 4 minuty na nim i 3km to jest wszystko wysiadam poprostu , brak mi wogóle kondycji. Ale mam nadzieje ze zdobęde ja po spacerkach z kijkami

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Adrianko napisz mi kochana dokładnie nazwe tego zelu i jak mam sie owijac na noc te folia rozumiem. Zaczniemy cos robic może się ruszy )
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 11:13   #426
agresk7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 62
Dot.: Adipex

Dziewczyny, czy przy Adim można brać No-spe ? Dostałam @ i brzuch tak mnie boli ,że nie wytrzymam ... I nie wiem, czy moge ją zażyć przy Adipexie, czy są jakieś przeciwskazania?
agresk7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 12:12   #427
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez wiola0930 Pokaż wiadomość
Ja mam rower stacjonarny, ale 4 minuty na nim i 3km to jest wszystko wysiadam poprostu , brak mi wogóle kondycji. Ale mam nadzieje ze zdobęde ja po spacerkach z kijkami

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:05 ----------

Adrianko napisz mi kochana dokładnie nazwe tego zelu i jak mam sie owijac na noc te folia rozumiem. Zaczniemy cos robic może się ruszy )

Owijaj się tą folią jak idziesz na spacerki z kijkami A żel jest firmy Ziaja seria Rebuild(czerwona) i jest chłodzący albo rozgrzewający - ja tam wolę rozgrzewający tak żebym poczuła że coś mi się topi do tego folia i spacer 1h Po przyjściu folia będzie mokra uwierz mi

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Albo jak jezdzisz na rowerze tak ok 45min

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez agresk7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przy Adim można brać No-spe ? Dostałam @ i brzuch tak mnie boli ,że nie wytrzymam ... I nie wiem, czy moge ją zażyć przy Adipexie, czy są jakieś przeciwskazania?

Nie wiem jak No-spa ale Ketanol forte normalnie biorę i nic mi nie jest ale to zawsze zależy od organizmu
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 13:09   #428
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Owijaj się tą folią jak idziesz na spacerki z kijkami A żel jest firmy Ziaja seria Rebuild(czerwona) i jest chłodzący albo rozgrzewający - ja tam wolę rozgrzewający tak żebym poczuła że coś mi się topi do tego folia i spacer 1h Po przyjściu folia będzie mokra uwierz mi

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Albo jak jezdzisz na rowerze tak ok 45min

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------




Nie wiem jak No-spa ale Ketanol forte normalnie biorę i nic mi nie jest ale to zawsze zależy od organizmu
Dziękuje bardzo , jutro polece do apteki po żel i będe sie owijac może cos pomoże, a dziś dostałam przesyłkę z kijkami takze pojdę na spacerek już dzisiaj Pozdrawiam cieplutko
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 14:17   #429
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Adipex

dziewczyny, mam pytanie... czy mialyscie jakies problemy z uzyskaniem recepty od lekarza w Pl? Czy wypisywal Wam recepte lekarz pierwszego kontaktu czy jakis prywatnie? w sumie to troche sie boje ze lekarz mi odmowi
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 15:08   #430
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Nie każdy lekarz przepisuje receptę. Ja byłam u lekarza pierwszego kontaktu a że mam problem z wagą to dostałam bez problemu.....
Wiola ale z Ciebie szczęściara Ale napisz czy żel na Ciebie też tak działa jak na Basię....
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 15:42   #431
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Adipex

dziekuje za odpowiedz na pewno duzo zalezy od lekarza, ale moja waga dziala w tym przypadku na moja korzysc mam nadzieje ze uda mi sie zdobyc recepte
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-22, 16:11   #432
agatka161980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Adipex

jestem nowa ale prosze o zaufanie i prosze o namiary kupna adika na agnieszka_janiak@o2.pl
agatka161980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:19   #433
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez agatka161980 Pokaż wiadomość
jestem nowa ale prosze o zaufanie i prosze o namiary kupna adika na agnieszka_janiak@o2.pl

Mamy kalendarzową wiosnę i ruch na forum Oby wszystkim się tak udało jak nie którym dziewczynom tzn 20-30kg
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 18:27   #434
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Nie każdy lekarz przepisuje receptę. Ja byłam u lekarza pierwszego kontaktu a że mam problem z wagą to dostałam bez problemu.....
Wiola ale z Ciebie szczęściara Ale napisz czy żel na Ciebie też tak działa jak na Basię....
Adrianko[B] jutro napisze jak tylko kupie i zastosuję , mam nadzieję że będzie działał. JESTEM PO PIERWSZYM SPACERKU -WYKOŃCZONA...
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:36   #435
HardLola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Adipex

Ja narazie czekam na ten adipex i czekam...Oj
Dziewczyny jak tuu się ograniczyć z tym jedzeniem? No po prostu ciągle jem...ciągle czuję ssanie w żołądku a jak się najem i to ssanie zanika to wciąż bym sobie coś zjadła ;D Masakra.Do tego jem posiłki nieregularnie i jeden jest ogromny a drugi malutki...np.sniadanie średnie,potem drugie śniadanie np.jogurt a potem obiaaaad : a tu to sobie pozwalam. W między czasie zdarza mi się coś podjeść.Oj.. Na szczęście nie jem po godzinie 16..po prostu tracę apetyt jak się ściemnia.Dziwne,nie?
HardLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 19:43   #436
cytryna308
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Adipex

to nic Ci nie pozostało jak siedziec miesiąc w ciemnościach hehehehe
przepraszam (żartuje)ale tak jakos mi się to wyobraziło
cytryna308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-22, 20:38   #437
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez HardLola Pokaż wiadomość
Ja narazie czekam na ten adipex i czekam...Oj
Dziewczyny jak tuu się ograniczyć z tym jedzeniem? No po prostu ciągle jem...ciągle czuję ssanie w żołądku a jak się najem i to ssanie zanika to wciąż bym sobie coś zjadła ;D Masakra.Do tego jem posiłki nieregularnie i jeden jest ogromny a drugi malutki...np.sniadanie średnie,potem drugie śniadanie np.jogurt a potem obiaaaad : a tu to sobie pozwalam. W między czasie zdarza mi się coś podjeść.Oj.. Na szczęście nie jem po godzinie 16..po prostu tracę apetyt jak się ściemnia.Dziwne,nie?

Cześć Naprawdę nie wiem co z Tobą zrobić bo jesteś w jednym żarciu od rana do prawie wieczora a za chwilę przestawiamy zegar to jeszcze dłużej A spróbuj może rozbić obiad na II części,co? I drugą porcję za 2godz? Jak to zrobisz to będzie krok do przodu Co ty na to? Zawalcz o siebie Uwierz,że ja też tak miałam ale się zawziełam i naprawdę teraz jem 3/4 mniej z tego co żarłam Skoro mnie się udało to Tobie też się uda
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:04   #438
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Policja jest na forum i sprawdza z tego powodu,że Adik jest u nas zakazany a jak Cię złapią to walą takie kary że głowa boli - widać że co nie które panie, nie znają historii jak jedna dziewczyna (kupująca!!!) wpadła i miała sprawę i na dzień dobry 5tys katy
A śmiałyście się ze mnie jak Was ostrzegałam że pilnują fora! Nieładnie!
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 10:36   #439
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Cytryna01 Pokaż wiadomość
A śmiałyście się ze mnie jak Was ostrzegałam że pilnują fora! Nieładnie!
Boże broń Ja się nie śmiałam A dziewczyny raczej też nie bo na jakie kolwiek forum nie wejdziesz to ostrzegają przed tajniakami

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Aj ,Wiola nic nie mów Ja po swoich spacerach jestem wykończona - ręce mi puchną i mam nerwobóle z lewej stony od serca przez ramię i szyję na plecy -Masakra!!!! ;( Ale trzeba dalej!!!!! Na początku pewnie każdy tak ma ,kto się nie rusza przez 2,5 roku...... Dam radę - w sumie to muszę
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 11:48   #440
joaana_jr
Raczkowanie
 
Avatar joaana_jr
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 171
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Boże broń Ja się nie śmiałam A dziewczyny raczej też nie bo na jakie kolwiek forum nie wejdziesz to ostrzegają przed tajniakami

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Aj ,Wiola nic nie mów Ja po swoich spacerach jestem wykończona - ręce mi puchną i mam nerwobóle z lewej stony od serca przez ramię i szyję na plecy -Masakra!!!! ;( Ale trzeba dalej!!!!! Na początku pewnie każdy tak ma ,kto się nie rusza przez 2,5 roku...... Dam radę - w sumie to muszę
Ale ty masz kobito wiarę w siebie, chyba wiekszą niż my tu wszyskie razem wzięte... daj jej tropchę... nie ubiżając tutaj nikomu....
joaana_jr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 12:11   #441
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Boże broń Ja się nie śmiałam A dziewczyny raczej też nie bo na jakie kolwiek forum nie wejdziesz to ostrzegają przed tajniakami

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Aj ,Wiola nic nie mów Ja po swoich spacerach jestem wykończona - ręce mi puchną i mam nerwobóle z lewej stony od serca przez ramię i szyję na plecy -Masakra!!!! ;( Ale trzeba dalej!!!!! Na początku pewnie każdy tak ma ,kto się nie rusza przez 2,5 roku...... Dam radę - w sumie to muszę
Hej, własnie wybrałam się do warzywniaka po jabłka - NA ROWERZE!
Myslałam że zejde po drodze przejechałam może 2 km.. 50m do domu rower prowadziłam- tak minie bolały nogi . Jestem okropna , nie mam kondycji zapuściłam się jak... masakra.
Ostro biorę się za siebie !!!
Adrianko pewnie że da się radę , jest wiosna i niebawem będziemy wyglądać ślicznie -WSZYSTKIE.)
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 14:21   #442
HardLola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez cytryna308 Pokaż wiadomość
to nic Ci nie pozostało jak siedziec miesiąc w ciemnościach hehehehe
przepraszam (żartuje)ale tak jakos mi się to wyobraziło
No ale to wcale nie taki zły pomysł Może bym wtedy schudła ,kto mnie tam wie

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Cześć Naprawdę nie wiem co z Tobą zrobić bo jesteś w jednym żarciu od rana do prawie wieczora a za chwilę przestawiamy zegar to jeszcze dłużej A spróbuj może rozbić obiad na II części,co? I drugą porcję za 2godz? Jak to zrobisz to będzie krok do przodu Co ty na to? Zawalcz o siebie Uwierz,że ja też tak miałam ale się zawziełam i naprawdę teraz jem 3/4 mniej z tego co żarłam Skoro mnie się udało to Tobie też się uda
Ciężki jestem przypadek Ale...ale... UWAGA UWAGA ... Mam adipex !
Hurraaaa ;D Przyszedł dzisiaj - w listku,na nim napisane adipex retard kaps. ,czyli jest w kapsułkach i tak ładnie pachnie.. Jak moja waniliowa odżywka białkowa Czyli wszystko okej. Od jutra zaczynam kurację. Coś mi się wydaje,że teraz uda mi się rozbić ten wielki obiad Dzięki za wspracie ;*
HardLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:37   #443
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez joaana_jr Pokaż wiadomość
Ale ty masz kobito wiarę w siebie, chyba wiekszą niż my tu wszyskie razem wzięte... daj jej tropchę... nie ubiżając tutaj nikomu....
Dziewczyny!!!!

Bierzcie ile wlezie Nie mam nic przeciwko To nie wiara to mus joanna jakby Ciebie krzyż bolał raz w tygodniu prze 4 dni to też byś miała dość leżenia,stękania bo każdy ruch sprawia ból

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Brawo Wiola masz tak jak ja i tak trzymaj Nie za ostro bo się zniechęcisz. Powoli tyle ile jesteś wstanie + ciut więcej Damy radę
Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 15:52   #444
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!

Bierzcie ile wlezie Nie mam nic przeciwko To nie wiara to mus joanna jakby Ciebie krzyż bolał raz w tygodniu prze 4 dni to też byś miała dość leżenia,stękania bo każdy ruch sprawia ból

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Brawo Wiola masz tak jak ja i tak trzymaj Nie za ostro bo się zniechęcisz. Powoli tyle ile jesteś wstanie + ciut więcej Damy radę
Adrianko wróciłam ze sklepu mam żel termo wyszczuplanie-rozgrzewający Ziaja czerwony rebuild a do tego reduktor cellulitu -serum drenujące też serii rebuild- tylko czarne .
Także dziś wieczorkiem spacerek z kijami , owinięta folia a jak wróce prysznic i wetrę to czarne serum. ZOBACZYMY
Nie poddajemy się, brak sił nas nie zniechęci, musimy trzymac wszystkie razem będzie nam łatwiej
Dziś po tej przejażdzce po jablka padłam , ale teraz nie dam się . Małymi kroczkami, zdobędziemy wielkie efekty . Wiem o tym!!!
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:05   #445
Adriana74
Rozeznanie
 
Avatar Adriana74
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 858
GG do Adriana74 Send a message via Skype™ to Adriana74
Dot.: Adipex

Wiola napisz czy żel rozgrzewa tłuszczyk na brzuszku

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Adriana74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 16:08   #446
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Wiola napisz czy żel rozgrzewa tłuszczyk na brzuszku

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Jak tylko wróce napisze
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:25   #447
basia8323
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mysłowice/Chorzów/Imielin
Wiadomości: 78
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Boże broń Ja się nie śmiałam A dziewczyny raczej też nie bo na jakie kolwiek forum nie wejdziesz to ostrzegają przed tajniakami

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Aj ,Wiola nic nie mów Ja po swoich spacerach jestem wykończona - ręce mi puchną i mam nerwobóle z lewej stony od serca przez ramię i szyję na plecy -Masakra!!!! ;( Ale trzeba dalej!!!!! Na początku pewnie każdy tak ma ,kto się nie rusza przez 2,5 roku...... Dam radę - w sumie to muszę
Aduś kup Nimesil na te bóle ( w sumie on jest super na kręgosłup zęby jak rece drętwieją on jest tez przeciwzapalny) kosztuje 11,50 na recepte ale mozna tez kupić bez ale to juz kwota okolo 30 zeta a zapomniałam to sa takie saszetki do wody.

Kurcze jestem taka głodna ale walcze bo wstałam rano zrobilam sobie sałatke do pracy i ....no właśnie zapomnialam adiego z domu. Do tego miałam mnóstwo pacjentów na konsultacje. Do tego u mnie w pracy pacjenci dostaja obiady ( myślalam że oszaleje te zapachy) i juz niemoge zjadłam jabłko banana i mnie ssie.
basia8323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 18:27   #448
joaana_jr
Raczkowanie
 
Avatar joaana_jr
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 171
Dot.: Adipex

A po wycięczającym spacerze prysznic z żelem wyszczuplającym i masażerem nawet takim za 5 zł kupionym w kiosku, najlepszy sposób na te bułeczki po bokach. Na mnie podziałało
joaana_jr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:13   #449
wiola0930
Raczkowanie
 
Avatar wiola0930
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 101
Dot.: Adipex

Cytat:
Napisane przez Adriana74 Pokaż wiadomość
Wiola napisz czy żel rozgrzewa tłuszczyk na brzuszku

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Adrianko , wróciłam spacerek równą godzinkę posmarowałam brzuch żelem , owinełam folia a ciepło poczułam dosłownie po chwili. Folia oczywiście mokra a brzuszek czerwony jak po opalaniu. Wiesz to chyab będzie działac . Teraz po prysznicu , posmarowałam uda , pośladki i brzuch tym serum czarnym, po wchłonięciu czuje na ciele lekkie chłodzenie .
Dziękuję za rade, warto. Grzać grzeje , brzuch sie poci..oj
A teraz ide oglądać"Na wspólnej) papatki do jutra

p.s. mam jakoś dziś dużo energii w sobie , chyba to wszystko pozytywne myślenie
wiola0930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-23, 19:22   #450
justyna251184
Przyczajenie
 
Avatar justyna251184
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 8
Wyślij wiadomość przez Yahoo do justyna251184
Dot.: Adipex

Cześć Dziewczyny ! Jestem drugi dzień z Adim i jest ok jem malutko- nie łączę węglowodanów z białkiem , prawie samo mięso i warzywa lub sam ser biały np. i owoc ale tylko przed śniadaniem ograniczam cukry zero słodyczy i piję dużo wody , no i oczywiście ruszam się jak naj naj naj więcej Prace w ogrodzie , szybkie spacery i steper za jakiś czas się odezwę jak mi idzie a przedemną dłuuuuuuuuuuga droga do normalnej wagi ok 25 kg do wypocenia czytam Wasze posty i są mi bardzo pomocne cieszę się niesamowicie że trafiłam na tą stronę Trzymam za Was kciuki i powodzenia kochane
justyna251184 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.