Wątek o sklepie ASOS.COM część 4 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 22:16   #3151
peonies
Zakorzenienie
 
Avatar peonies
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: NoweTristram
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez tabeczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już raz tutaj pisałam, pytałam się Was czy można anulować zamówienie na rzecz innej sukienki, jeśli płaciłam gift voucher'em. Jedna z Wizażanek poleciła mi dowiedzieć się u źródła, tak też zrobiłam i okazało się, że nie da rady, gdyż paczka została już wysłana i będę mogła zwrócić towar jak do mnie dojdzie. No i doszła do mnie ta sukienka, okazało się, że jest za duża, na metce widnieje literka S, ja zazwyczaj noszę M a tutaj niespodzianka, bo kiecka ze mnie spada chcę ją odesłać, tylko mam kolejny problem. Na paczce, która do mnie przyszła są umieszczone dwie naklejki, taka większa z moim adresem i jeszcze jedna, taka podłużna, z kodem kreskowym i jakimś numerem. Ja tej podłużnej nie mam, na kartce dotyczącej zwrotów, która była włożona do paczki z sukienką, jest tylko jedna naklejka z adresem asosa i obok powinna być jeszcze jedna (ta podłużna), niestety jej nie ma, jest odklejona. Pogmatwanie trochę to opisałam, ale mam nadzieję, że jak już coś odsyłałyście tam to wiecie o co mi chodzi. Czy musi być ta podłużna naklejka, żebym mogła odesłać sukienkę? Przepraszam, jeśli to pytanie jest banalne lub głupie, ale nic jeszcze nie zamawiałam z asosa i naprawdę nie wiem o co chodzi z tą naklejką

nie mam pojęcia o co chodzi z naklejkami o ktorych wspominasz - ja zwrot wysyłałam normalnie na adres asos w uk tylko do paczuchy wkładałam fa ktorą dostałam z ich przesyłką - i jest to zgodnie z ich zasadami bez względu na formę płatności.
__________________
kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1282752
peonies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 22:24   #3152
tabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Zrobię jutro zdjęcie tej kartki z naklejką, żeby było wiadomo o co mi chodzi a płaciłaś za przesyłkę jak robiłaś ten zwrot? ;>
tabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:03   #3153
pantera1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 39
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

hej robi ktos zamowienie?
pantera1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 11:14   #3154
Margolcia13
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia13
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 355
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez SzczerbataZuzia Pokaż wiadomość
Chciałabym na dniach zamówić tą sukienkę. Na stronie napisane jest, że to 100% skóra, ale ja nie jestem pewna i nie chciałabym, żeby potem okazało się, że to ekoskórka. Czy może któraś z was pozna po zdjęciu.
http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1467014

tam jest w opisie: Trim: 100% Leather, wiec to jest skóra
__________________
Margolcia
Margolcia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 13:49   #3155
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Hej,dostalam dzisiaj moje pierwsze zamowienie z as0sa-jeasny w stylu cheryl cole i sie zakochalam! rozmiar rowniez idealny
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:24   #3156
gggl10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 158
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Dojota wrzuc linka
gggl10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 16:38   #3157
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

pewnie o te chodzi?

http://www.asos.com/Cheryl-Cole/Asos...rt=-1&clr=Blue

__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 16:52   #3158
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Tak o te.Zdjecia sa na watku ze zdjeciami real -umieszczone przez inna uzytkowniczke.Kupilam te spodnie pod wplywem impulsu-ostatnia para za 14 f Spodnie sa dobre-dlugosc idealelna,nie za duze i nie za male Planuje kupic wiecej spodni ,bo tego na chwile obecna brakuje mi w mojej szafie.Czaje sie na jakas fajna obnizke
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:20   #3159
magdamat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 80
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Dziewczyny macie jakiś kodzik?
magdamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 20:20   #3160
Agniecha20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

mam pytanko dotyczące zaginionych przesyłek. Minęło 18 dni roboczych, zwrócili mi już pieniądze za zaginioną paczkę. Ale zastanawiam się, czy to oznacza, że paczka już na pewno nie dojdzie? Bo jak znam Pocztę Polską, to ta paczka może po prostu będzie szła ponad miesiąc? Nie wiem, czy mam zamawiać tę rzecz drugi raz, czy jest jeszcze możliwość, że ją dostanę z dużym opóźnieniem?

Napisali mi tak:

I have checked and can confirm that unfortunately the parcel has been lost with our carrier and , I have processed a refund for your order as the items are sadly no longer in stock.

W ogóle nie wiem co myśleć, bo dwie kolejne paczki powinny przyjść do dziś i też ich nie ma. A przesyłki z Polski przychodzą w miarę normalnie...
Agniecha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 21:44   #3161
tabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez tabeczka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny już raz tutaj pisałam, pytałam się Was czy można anulować zamówienie na rzecz innej sukienki, jeśli płaciłam gift voucher'em. Jedna z Wizażanek poleciła mi dowiedzieć się u źródła, tak też zrobiłam i okazało się, że nie da rady, gdyż paczka została już wysłana i będę mogła zwrócić towar jak do mnie dojdzie. No i doszła do mnie ta sukienka, okazało się, że jest za duża, na metce widnieje literka S, ja zazwyczaj noszę M a tutaj niespodzianka, bo kiecka ze mnie spada chcę ją odesłać, tylko mam kolejny problem. Na paczce, która do mnie przyszła są umieszczone dwie naklejki, taka większa z moim adresem i jeszcze jedna, taka podłużna, z kodem kreskowym i jakimś numerem. Ja tej podłużnej nie mam, na kartce dotyczącej zwrotów, która była włożona do paczki z sukienką, jest tylko jedna naklejka z adresem asosa i obok powinna być jeszcze jedna (ta podłużna), niestety jej nie ma, jest odklejona. Pogmatwanie trochę to opisałam, ale mam nadzieję, że jak już coś odsyłałyście tam to wiecie o co mi chodzi. Czy musi być ta podłużna naklejka, żebym mogła odesłać sukienkę? Przepraszam, jeśli to pytanie jest banalne lub głupie, ale nic jeszcze nie zamawiałam z asosa i naprawdę nie wiem o co chodzi z tą naklejką
Wklejam zdjęcia paczki, która do mnie przyszła i tej kartki dotyczącej ewentualnego zwrotu, która była w środku. I teraz proszę Was, powiedzcie mi, czy mając tę jedną naklejkę z adresem asosa, mogę zwrócić towar bez dodatkowych kosztów? Czy jak to jest? Będę wdzięczna za pomoc

http://img22.imageshack.us/i/30032011509.jpg/

http://img13.imageshack.us/i/30032011510.jpg/
tabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 22:02   #3162
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

A z jakiego powodu asos ma pokrywac koszty Twojej odsylki? Placisz normalnie na poczcie, ta naklejka ma Ci tylko ulatwic zycie ... aby nakleic ja na przesylce. Radze nadac poleconym.
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 22:24   #3163
tabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Przeczytałam na którymś forum, że zwrot jest darmowy i dlatego tak myślałam, tym bardziej, że wymiary sukienki się nie zgadzają z podanymi na stronie asosa, ale dziękuję bardzo za odpowiedź
tabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 23:35   #3164
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez tabeczka Pokaż wiadomość
Przeczytałam na którymś forum, że zwrot jest darmowy i dlatego tak myślałam, tym bardziej, że wymiary sukienki się nie zgadzają z podanymi na stronie asosa, ale dziękuję bardzo za odpowiedź
nic podobnego, czasem oddaja za wysylke, gdy blad lezy po ich stronie, jednak jak juz bylo pisane oddaja to w czeku , ktorego realicacja kosztuje 10-20zl , wiec szkoda czasu, aby do nich pisac o zwrot za wysylke...
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 00:04   #3165
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

a ja naklejalam wlasnie ta kartke z adresem asosa ktora jest dolaczona z zamowieniem i wszystko bylo ok. Zaznaczam ze pani na poczcie przyjela ja bez problemu i nic nie musialalam placic. Dodam tylko ze wysylalam ja z Francji ale to chyba nie ma znaczenia.pozdrawiam
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 00:14   #3166
tabeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 8
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez VeroniczkaA Pokaż wiadomość
nic podobnego, czasem oddaja za wysylke, gdy blad lezy po ich stronie, jednak jak juz bylo pisane oddaja to w czeku , ktorego realicacja kosztuje 10-20zl , wiec szkoda czasu, aby do nich pisac o zwrot za wysylke...
Rozumiem, to co przeczytałam na jakimś forum wcale nie musi być prawdą, chciałam tylko wytłumaczyć dlaczego myślałam, że zwrot jest darmowy

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
a ja naklejalam wlasnie ta kartke z adresem asosa ktora jest dolaczona z zamowieniem i wszystko bylo ok. Zaznaczam ze pani na poczcie przyjela ja bez problemu i nic nie musialalam placic. Dodam tylko ze wysylalam ja z Francji ale to chyba nie ma znaczenia.pozdrawiam
Może po prostu jak będę wysyłała, to zapytam pani na poczcie co i jak

Edytowane przez tabeczka
Czas edycji: 2011-03-31 o 00:17
tabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:33   #3167
martunia_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez Dojota Pokaż wiadomość
Hej,dostalam dzisiaj moje pierwsze zamowienie z as0sa-jeasny w stylu cheryl cole i sie zakochalam! rozmiar rowniez idealny
Hej! mam pytanie o rozmiar jaki wzięłaś i jaki nosisz na co dzień, bo ja noszę zazwyczaj 38, ale spodnie skinny wydają się być strasznie małe i zastanawiam się czy nie wziąć nr 12.
pozdrawiam

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Dziewczyny mam w koszyku tę sukienkę http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1119981 , pamiętam że któraś chciała. rozmiar 10UK.
martunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:34   #3168
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez martunia_87 Pokaż wiadomość

Dziewczyny mam w koszyku tę sukienkę http://www.asos.com/pgeproduct.aspx?iid=1119981 , pamiętam że któraś chciała. rozmiar 10UK.

ja ją straaasznie chciałam.
mogłabyś odstąpić ?
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 08:43   #3169
martunia_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość

ja ją straaasznie chciałam.
mogłabyś odstąpić ?
jasne, tylko jak to zrobić żeby nikt jej nie ukradł? mogę usunąć ją zaraz z koszyka a Ty sobie odświeżysz link, nie wiem czy tak to działa?
martunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 09:03   #3170
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość

ja ją straaasznie chciałam.
mogłabyś odstąpić ?
ja też ją mam w koszyku w razie czego rozmiar M, więc jak któraś chce z Was to piszcie

Edytowane przez cadbury
Czas edycji: 2011-03-31 o 09:04
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:04   #3171
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
ja też ją mam w koszyku w razie czego
a chcesz odstąpić ?
i jaki rozmiar ?

caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:07   #3172
cadbury
Raczkowanie
 
Avatar cadbury
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 80
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
a chcesz odstąpić ?
i jaki rozmiar ?


tak. ja ją też włożyłam do koszyka, bo widziałam, że ktoś prosił. Tu jest napisane M a dokładniej 12... więc chyba duże ale jak chcesz to mów.
cadbury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:09   #3173
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
tak. ja ją też włożyłam do koszyka, bo widziałam, że ktoś prosił. Tu jest napisane M a dokładniej 12... więc chyba duże ale jak chcesz to mów.
M to byłoby 10, a 12 to L,
ale jakbym się nie dogadała z martunią_87 to bym Cię prosiła o nią
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:29   #3174
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

w dalszym ciągu nie mam paczki z 15 marca jak do nich napisać o zwrot pieniędzy lub żeby ponownie wysłali rzecz, którą zamówiłam? Przez : "contact us - Where Is my order"? Czy jak ? Pomóżcie
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 09:46   #3175
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez cadbury Pokaż wiadomość
tak. ja ją też włożyłam do koszyka, bo widziałam, że ktoś prosił. Tu jest napisane M a dokładniej 12... więc chyba duże ale jak chcesz to mów.
dzięki wielkie, ale mam M !

ps. macie jakieś kody na dziś ?
i czy wysyłka do PL jest darmowa w dalszym ciągu ?
caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:05   #3176
martunia_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez caat Pokaż wiadomość
dzięki wielkie, ale mam M !

ps. macie jakieś kody na dziś ?
i czy wysyłka do PL jest darmowa w dalszym ciągu ?

z kodami ciężko, ale wysyłka darmowa
martunia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:13   #3177
caat
Zakorzenienie
 
Avatar caat
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 803
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

gdyby ktoś chciał to mogę odstąpić:

rozm. 8 (PL 36)
Ł12.00




taką, tylko szarą
rozm. 10 (PL 38)
Ł5.00

caat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:29   #3178
mainefetish
Przyczajenie
 
Avatar mainefetish
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 19
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

W koncu dostalam paczke z 21 a juz sie balam, ze nie dojdzie jak czytalam Wasze wpisy. A jednak Buciki sa cudowne, troche zalowalam na poczatku, ze nie wzielam innych, ale teraz normalnie...wariuje, tak mi sie spodobaly, w dodatku 16L? Super btw. zele do kapieli slicznie pachna, pewnie szybko je zuzyje przez te ich slodkie zapachy, no i ogolnie polecam je Wam, bo juz wyprobowalam i moja alergiczna skora nie reagowala tak jak przy innych specyfikach.

Jest jeden minus tych rzeczy, tzn. cos na co ja zwracam uwage, moze nikt wiecej...widniejacy napis na kazdym przedmiocie "made in China". Wiec pytanie do Was, czy kazda rzecz jest wytwarzana wlasnie w Chinach? Tak w sumie pytam, dlatego, ze rzeczy chociazby z tesco z F&F sa robione m.in. w Tajlandii, czy Turcji.
mainefetish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 10:47   #3179
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Cytat:
Napisane przez mainefetish Pokaż wiadomość
W koncu dostalam paczke z 21 a juz sie balam, ze nie dojdzie jak czytalam Wasze wpisy. A jednak Buciki sa cudowne, troche zalowalam na poczatku, ze nie wzielam innych, ale teraz normalnie...wariuje, tak mi sie spodobaly, w dodatku 16L? Super btw. zele do kapieli slicznie pachna, pewnie szybko je zuzyje przez te ich slodkie zapachy, no i ogolnie polecam je Wam, bo juz wyprobowalam i moja alergiczna skora nie reagowala tak jak przy innych specyfikach.

Jest jeden minus tych rzeczy, tzn. cos na co ja zwracam uwage, moze nikt wiecej...widniejacy napis na kazdym przedmiocie "made in China". Wiec pytanie do Was, czy kazda rzecz jest wytwarzana wlasnie w Chinach? Tak w sumie pytam, dlatego, ze rzeczy chociazby z tesco z F&F sa robione m.in. w Tajlandii, czy Turcji.
Made in China, Bangladesz tez widziałam na swoich itd. .
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2011-03-31 o 11:46
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-31, 13:13   #3180
frittt
Przyczajenie
 
Avatar frittt
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Wątek o sklepie ASOS.COM część 4

Rok temu robiłam pierwsze zamówienie w asos i przesyłka nie doszła. po dwóch tygodniach napisałam do nich, że nie otrzymałam przesyłki i w odpowiedzi poinformowano mnie, że będę musiała poczekać jeszcze 2 tygodnie bo może przesyłka jeszcze dojdzie. oczywiście nie doszła. po 4 tygodniach napisali mi, że wysyłają towar ponownie i po 4 dniach był u mnie. zwrócili mi jeszcze na konto cenę przesyłki. 2 tygodnie temu robiłam również zamówienie z asos i przesyłka doszła po 5 dniach. Za przesyłkę nie płaciłam tym razem nic. Może mi ktoś powiedzieć, czy przesyłki z asos są darmowe, czy po prostu trafiłam na taką okazję?
__________________
kod rabatowy 5% na www.callitlove.pl - r3bw4
frittt jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.