belissa CERA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 08:39   #31
ptaszyna_90
Przyczajenie
 
Avatar ptaszyna_90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: belissa CERA

hej, ja również chciałabym zacząć stosować Belisse Cere. Moim największym zmartwieniem są małe zaskórniki na całej twarzy. Jednak boję się, że pogorszenia stanu mojej cery. Moje pytanie brzmi: czy Belissa Cera pomoże mi pozbyć się zaskórników?

Edytowane przez ptaszyna_90
Czas edycji: 2011-05-02 o 14:19
ptaszyna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-02, 13:01   #32
gryzon89
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

hej dziewczyny ja belisse cere stosuje juz misiac i efekty sa paznokcie wzmocnione skora tez w3idze poprawe juz nie wyskakuja mi pryszcze tak jak kiedys, a te co sa znikaja powoli ale znikaja. Ale mam tez do was pytanie czy ktoras z was miala taki problem ze kiedy brala tableki belissa cera to opoznial sie okres?
gryzon89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-04, 13:00   #33
BiRi
Przyczajenie
 
Avatar BiRi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: belissa CERA

Kończę właśnie drugi blister, 2 dni temu znów mnie wysypało, ale tym razem sytuacja jest do opanowania - krostki podskórne, niewielkie, goją się troszkę szybciej. Przed 'wysypaniem' stan skóry trochę się poprawił. Nie jest to preparat cud, ale myślę, że w jakimś stopniu na pewno pomoże
No i włosów wypada mi zdecydowanie mniej, niż podczas stosowania zwykłej Belissy
BiRi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-09, 08:08   #34
asiak103
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

Również zaczęłam używać belissę cera i moja cera naprawdę uległa znacznej poprawie, a jestem dopiero w połowie pierwszego opakowania Moja cera była tragiczna, rozszerzone pory, pełno zaskórników, bardzo wolne gojenie a teraz jestem mile zaskoczona, oby tak dalej. Co do wysypu- to może nieznacznie coś tam mi wyskoczyło więcej, ale nie było to takie tragiczne bo w swoim życiu wyglądałam gorzej. Dodam jeszcze, że brałam kiedyś Cera Nova, potem Visaxinum, ale po tamtych tabletkach w ogóle nie widziałam efektu. Mam tylko nadzieję, że po skończeniu opakowania nie wysypie mnie ze zdwojoną siłą.
asiak103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 00:35   #35
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: belissa CERA

A czy ktoś mógłby przepisać z opakowania skład..

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:30 ----------

Już znalazłam ciekawe, który składnik działa przeciwbakteryjnie..w składzie widzę dwa komponenty, których nie znam..
I jak tam wyglądają Wasze twarze po dłuższym okresie stosowania? Polecacie nadal?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 11:15   #36
bohho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: belissa CERA

Mineły 3 tygodnie od kiedy zaczełam łykać belise. Jak na razie nie widzę poprawy, pogorszenia też nie. Przez 4 miesiące brałam antybiotyk tetre i belisą chciałam wzmocnić cere oraz pomóc moim włosom, które zaczęły wypadać garsciami. Mam nadzieje ze jak skończę brać 50 tabletek to już coś się zmieni. W planach mam brać je przez 100 dni. Jeżeli macie bardzo nasilony trądzik to wybierzcie się do demratologa, leczenie na własną rękę nigdy nie przynosi efektów. NIESTETY..... ;(
bohho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:22   #37
ptaszyna_90
Przyczajenie
 
Avatar ptaszyna_90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: belissa CERA

Ja stosuje Belisse Cere dopiero od tygodnia. Narazie nie zauważyłam poprawy wyglądu mojej cery, ale za to moje włosy się wzmocniły. Już aż tak mi nie wypadają. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu poprawi się również moja cera
ptaszyna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 09:51   #38
BiRi
Przyczajenie
 
Avatar BiRi
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 25
Dot.: belissa CERA

Kończę brać trzeci blister i jak wcześniej pisałam - blizny powoli znikają (zaczęłam wspomagać je pilingiem enzymatycznym Ziai), a wypryski jak były tak są, jednak w mniejszej ilości.
Wniosek: jeśli ma się umiarkowane kłopoty z trądzikiem (ja przez długi czas miałam z nim spokój, po czym nagle zasypało mi całą twarz), Belissa może lekko wspomóc, ale na pewno nie zlikwiduje problemu. To na pewno nie jest specyfik-cud, w poważnych przypadkach nie zastąpi dermatologa - w końcu to tylko suplement
BiRi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 16:40   #39
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: belissa CERA

działanie antybakteryjne ma Laktoferyna
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 03:46   #40
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: belissa CERA

Bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytanie
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 17:30   #41
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: belissa CERA

Powiem szczerze, że czytając te pozytywne opinie o działaniu tego specyfiku poszłam od razu do apteki i go kupiłam. Nie przepadam ogólnie mówiąc za belissą, bo nigdy mi za bardzo nie pomogła, a wręcz pogorszyła (tylko hydro jest wyjątkiem ) ale "reklama dźwignią handlu". Co do efektów to wydawało mi się, że po 5 tabletkach BYŁY... naprawdę cera zaczynała być ładna i się cieszyłam też wzmocnieniem paznokci. ALE... potem stało się coś strasznego. Spodziewałam się wysypu, bo używałam Effaclaru K, i wiem co to znaczy działanie oczyszczające na zewnątrz z wewnątrz, jednak wątpię, aby te krostki, co mi wyskoczyły były działaniem oczyszczającym. Powiedziałabym raczej, że jakaś nadwrażliwość na składnik preparatu (podejrzewam jod i skrzyp), bo miałam czerwoną (nawet zaognioną), malutką kaszkę przy linii włosów i powiększającą się na resztę czoła. Potem to przeszło na skronie. W dodatku miałam śliczny, gładki dekolt, a teraz to.... lepiej nie mówić.
Naprawdę jest mi przykro, bo jeszcze sporo tabletek mi zostało. Od kiedy odstawiłam tabletki widzę poprawę i KASZKA PRAWIE ZNIKNĘŁA (a nie jem chyba z 4 dzień); także jeżeli komuś pomagają kosmetyki zewnętrzne niech lepiej nie kombinuje z działaniem od wewnątrz, bo może zaszkodzić.

Ale jeżeli komuś pomaga to bardzo się cieszę i gratuluję sukcesów

Tak nawiasem to na trądzik w tej belissie działa tylko laktoferyna o działaniu bakteriobójczym ale ktoś już o tym napisał wyżej
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!

Edytowane przez Szopenowa
Czas edycji: 2011-05-16 o 17:32
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 11:33   #42
dwiescie
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: belissa CERA

Muszę przyznać szczerze, że wcześniej używałam zwykłej belissy i kondycja paznokci poprawiła się ogromnie ! Natomiast jeśli chodzi o belissę CERA którą mam aktualnie to niestety nie zauważyłam żadnej poprawy jeśli chodzi o cerę (mieszana) a pazokcie powróciły do stanu wcześniejszego czyli są łamliwe, rozdwajają się. Beznadzieja.
dwiescie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-17, 14:01   #43
Angela_0001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: belissa CERA

dzisiaj zakupiłam bellisse. Po przeczytaniu Waszych recenzji uznałam ze moze i mi pomoze. Wziełam 1 tabletke. odezwe się po 3 blistrze.
Angela_0001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-19, 11:27   #44
ziutka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Dot.: belissa CERA

niedawno skonczylam cale opakowanie belissy cera, ona mi nie pomogła. Znaczna poprawę przyniósł za to Brevoxyl - krem o ktorym pisalam wczesniej. Juz prawie skonczylam tubkę. Nalezy go stosowac ostroznie bo wysusza skore i po kilku dniach podraznia, ale potem przechodzi (wystarczy odstawic na dzien lub dwa). Uzywam go juz prawie dwa miesiace. Pryszczy jest znacznie mniej, wyskakuja duzo rzadziej i sa mniejsze. No cóż wyglada na to ze aby calkiem sie pozbyc problemu musze odwiedzic dermatologa. Mimo wszystko Brevoxyl jest godny polecenia! Niedrogi, wydajny i naprawde działa.
ziutka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:21   #45
SkazanaNaSurrealizm
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1
GG do SkazanaNaSurrealizm
Wink Dot.: belissa CERA

Właśnie kończę trzeci blister Belissy Cera i muszę powiedzieć, ze jestem mile zaskoczona. Co prawda nie istnieją preparaty cud, ale Belissa Cera naprawdę daje radę Przestały mi wyskakiwać duże wypryski, skóra jest bardziej promienna. Preparat ten oczyszcza skórę od wewnątrz, przez co trzeba się przygotować na maleńkie, prawie niewidoczne grudki , u mnie wyszły na czole. Widać je tylko z bliska, nie mają zmienionego koloru, płaczu nie ma, po oczyszczeniu się skóry same zejdą Myślę, że jak skończę to opakowanie to zdecyduję się na następne
SkazanaNaSurrealizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 16:12   #46
sphinx123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 34
GG do sphinx123
Dot.: belissa CERA

Patrząc na skład jakiejkolwiek wersji Belissy nie uświadczymy żadnych cudownych składników. Ot mikroelementy i witaminy, które znajdziemy w diecie większości ludzi. Trochę niepokojące jest to, że ludzie biorą ostatnio suplementy diety garściami bez uzgodnienia z lekarzem. "Uzupełnianie" składników, których tak naprawdę nie brakuje nam w organizmie jest szkodliwe, poza tym to zwykła strata pieniędzy.
sphinx123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 22:24   #47
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez sphinx123 Pokaż wiadomość
Patrząc na skład jakiejkolwiek wersji Belissy nie uświadczymy żadnych cudownych składników. Ot mikroelementy i witaminy, które znajdziemy w diecie większości ludzi. Trochę niepokojące jest to, że ludzie biorą ostatnio suplementy diety garściami bez uzgodnienia z lekarzem. "Uzupełnianie" składników, których tak naprawdę nie brakuje nam w organizmie jest szkodliwe, poza tym to zwykła strata pieniędzy.
Właśnie niestety w diecie większości ludzi codziennie brakuje potrzebnych mikroelementów i witamin racja, że zdrowiej byłoby tę dietę tak komponować aby było wszystko, co potrzeba ale właśnie większość tym nie zawraca sobie głowy..Akurat w tym preparacie jest skladnik antybakteryjny, którego działanie mnie interesuje, w diecie raczej go sobie nie dostarczę ale zgadzam się z Tobą, że bzdurą jest wrzucanie w siebie wszystkiego, co reklamowane, bez opamiętania, bo to może zaszkodzić
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-24, 07:33   #48
bohho
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33
Dot.: belissa CERA

Ja również skończyłam 3 blister i również jestem bardzo zadowolona. Może nie dokońca z efektów widocznych na mojej twarzy, ale włosy przestały mi wypadac! zrobiły się jakby silniejsze i bardziej lśniące. Paznokcie nadal łamliwe, a cera.. hmmm tu chyba potrzeba czasu by nabrala zdrowego wyglądu
bohho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 20:10   #49
toffi_muffin
Przyczajenie
 
Avatar toffi_muffin
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: belissa CERA

Również skusiłam się na Bellisę Cera i chyba jestem na etapie wysypu. Nie wiem czy to możliwe tak wcześnie, bo dzisiaj wzięłam dopiero czwartą tabletkę. U was też było tak wcześnie?
Cóż, cudownie raczej nie wyglądam ale zaciskam zęby, gdyż wiem, że to w "imię większego dobra"
Dam znać jeśli zauważę jakąś poprawę
toffi_muffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 22:15   #50
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez toffi_muffin Pokaż wiadomość
Również skusiłam się na Bellisę Cera i chyba jestem na etapie wysypu. Nie wiem czy to możliwe tak wcześnie, bo dzisiaj wzięłam dopiero czwartą tabletkę. U was też było tak wcześnie?
Cóż, cudownie raczej nie wyglądam ale zaciskam zęby, gdyż wiem, że to w "imię większego dobra"
Dam znać jeśli zauważę jakąś poprawę
Nie wiem skąd miałaby występować ta prawidłowość wysypu trochę mnie przestraszyłaś
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:35   #51
ptaszyna_90
Przyczajenie
 
Avatar ptaszyna_90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez toffi_muffin Pokaż wiadomość
Również skusiłam się na Bellisę Cera i chyba jestem na etapie wysypu. Nie wiem czy to możliwe tak wcześnie, bo dzisiaj wzięłam dopiero czwartą tabletkę. U was też było tak wcześnie?
Cóż, cudownie raczej nie wyglądam ale zaciskam zęby, gdyż wiem, że to w "imię większego dobra"
Dam znać jeśli zauważę jakąś poprawę

Spokojnie, mnie też wysypało jakoś na początku pierwszego blistra, ale trwało to niecały tydzień. Teraz jestem na 3blistrze i widzę poprawę stanu mojej skóry. Fakt, od czasu do czasu wyskakują mi krostki, ale są pojedyncze, małe i po posmarowaniu rano korektorem antybakteryjnym, wieczorem ich już nie ma
ptaszyna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 15:56   #52
toffi_muffin
Przyczajenie
 
Avatar toffi_muffin
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 6
Dot.: belissa CERA

ptaszyna_90 Trochę mnie pocieszyłaś, bo naprawdę teraz chce mi się płakać jak patrzę w lustro. Bałam się, że już mi tak zostanie, ale skoro mówisz, że przejdzie to ok. Dam radę ( będę to powtarzać tak długo aż sama w to uwierzę)
toffi_muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:56   #53
ptaszyna_90
Przyczajenie
 
Avatar ptaszyna_90
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9
Dot.: belissa CERA

Będzie dobrze ja też na początku się bałam, że ten stan skóry się utrzyma, ale wszystko minęło głowa do góry
ptaszyna_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:22   #54
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: belissa CERA

Zgłosiłam kilka postów stąd do moderacji: dziwna sprawa, chyba z 6 odpowiedzi dotyczących spektakularnej poprawy stanu skóry od osób, które mają tylko jeden (ten!) post na koncie... dziewczyny, nie dajcie się nabrać, jak dla mnie coś tu nie gra
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:37   #55
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: belissa CERA

To ja powiem, że nie znoszę Belissy, zero efektów, co najwyżej uboczne

A jak słyszę reklamy Belissy to mnie skręca i robi mi się niedobrze. Dziewczyny, unikajcie Belissy jak ognia, to badziewie i nic więcej
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 07:42   #56
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: belissa CERA

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Zgłosiłam kilka postów stąd do moderacji: dziwna sprawa, chyba z 6 odpowiedzi dotyczących spektakularnej poprawy stanu skóry od osób, które mają tylko jeden (ten!) post na koncie... dziewczyny, nie dajcie się nabrać, jak dla mnie coś tu nie gra
Masz rację, tutaj działa agencyjka marketingu szeptanego. Blokuję naciągaczy, złodziei i cwaniaczków.

W dodatku finezja działania jak u drwali. Jakaś przygłupia ta agencja - kradnie w biały dzień pod komisariatem.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-29 o 07:49
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:36.