Inglot cz. II - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 18:07   #2041
kociaczek88
Wtajemniczenie
 
Avatar kociaczek88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 599
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Może trzeba jakąś akcję blogowo fejsbukową zrobić - typu Panie Inglot pamiętaj o rodaczkach
hehe dobre albo petycje napisać ;D

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Padło pytanie o wymianę - można wymienić, jeśli jest oryginalnie zapakowany i niemacany paluchami
reklamacja 14 dni robaczych

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to 'formalnie' jest ale właśnie spisała protokół jakiś i dała mi nowy Może nie powinna, ale ja się cieszę
no to miałas szczęście
kociaczek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:27   #2042
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
O uczulaniu nic nie powiem, chciałam jednak zauważyć, ze nic, nigdy nie wysuszyło mi tak twarzy jak podkład AMC. Wiem, że to tylko moja opinia i możliwe, że wielu osobom bardzo te podkłady pasują, jednak mam cerę suchą w stronę normalnej, a po tym podkładzie z kilku miejsc skóra schodziła mi niemal płatami i dopiero bardzo intensywnie nawilżający krem pomógł (po kilku tygodniach), oczywiście w połączeniu z odstawieniem podkładu.
Jeśli więc któraś z Was ma cerę normalną/suchą radzę chociaż raz przetestować działanie podkładu na skórę.
Dziękuję za opinię Mam mieszaną więc może nie będzie tragedii A jak z kryciem i trwałością AMC wg Ciebie?
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:29   #2043
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Ja mam ten podkład AMC i wg mnie kryje średnio, trzyma się okolo 6-8 godzin. Ja go lubię
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:03   #2044
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez xsylax Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię Mam mieszaną więc może nie będzie tragedii A jak z kryciem i trwałością AMC wg Ciebie?
Krycie jest raczej średnie. Nie mam większych problemów z cerą, więc trudno mi ocenić jak sprawowałby się przy jakichś niedoskonałościach, jednak ja byłam zadowolona, na pewno bardzo ładnie wyrównywał koloryt, krył zaczerwienienia i niewielkie (ale naprawdę - nie bijące po oczach ) cienie pod oczami.
Nie pamiętam jak dokładnie było z trwałością, ale ok. 6 godzin wytrzymywał na pewno.
Ogólnie, gdyby nie sprawy o których wcześniej wspomniałam, które niestety go zupełnie dla mnie dyskwalifikują, chętnie bym go używała.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:43   #2045
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Ja mam ten podkład AMC i wg mnie kryje średnio, trzyma się okolo 6-8 godzin. Ja go lubię
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Krycie jest raczej średnie. Nie mam większych problemów z cerą, więc trudno mi ocenić jak sprawowałby się przy jakichś niedoskonałościach, jednak ja byłam zadowolona, na pewno bardzo ładnie wyrównywał koloryt, krył zaczerwienienia i niewielkie (ale naprawdę - nie bijące po oczach ) cienie pod oczami.
Nie pamiętam jak dokładnie było z trwałością, ale ok. 6 godzin wytrzymywał na pewno.
Ogólnie, gdyby nie sprawy o których wcześniej wspomniałam, które niestety go zupełnie dla mnie dyskwalifikują, chętnie bym go używała.
Dzięki dziewczyny. Czyli widzę, że może być podobnie jak z YSM Szkoda, nie chcę kupować takiego samego podkładu tylko w innej buteleczce...
A równoważący jak?? Ktoś wie jak z kryciem i trwałością?
Jak mnie wtedy malowała ta wizażystka nim to wydawał mi się dość kryjący ale to było ponad rok temu więc może źle pamiętam
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 10:05   #2046
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: Inglot cz. II

Pytałam ostatnio o możliwość wymiany cienia w Inglocie, potwierdzam, ze udało mi się bez żadnego problemu wymienić cień Warunkiem jest oczywiście paragon i nieotwarty cień. Szczerze mówiąc mile się zaskoczyłam, bo byłam pewna, ze odeślą mnie z kwitkiem

A jeszcze odnośnie podkładu AMC, kupiłam ze względu na jasny kolor i promocję, która wtedy na niego była. Na początku nie byłam zbytnio zadowolona, miałam trochę suchych skórek i moja cera nie byłą w dobrej kondycji, wtedy na niej nie leżał dobrze. Od kiedy doprowadziłam moją cerę do jakiegoś stanu normalnego, podkład ten sprawdza się idealnie, kryje delikatnie zaczerwienienia, wyrównuje koloryt cery, jest lekki i niewidoczny, cera jest bardziej promienna. Polecam! Sama skuszę się na drugie opakowanie, co z podkładem zdarzy mi się pierwszy raz.
__________________


Edytowane przez littlesmallfrog
Czas edycji: 2011-06-30 o 10:09
littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:29   #2047
2FemmeFatale
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 72
Dot.: Inglot cz. II

Jak sama szukałam podkładu, to Pani powiedziała mi, że z tych wszystkich podkładów równoważący jest najbardziej kryjący, ale nie mogę powiedzieć jak się sprawuje- nie ma dla mnie dobrego koloru
2FemmeFatale jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 11:32   #2048
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny czy któraś z Was wie jaka jest cena samej paletki (5 kwadratów) a jaka w momencie, kiedy kupuje się ją całkowicie uzupełnioną lub z jednym cieniem?

Czytałam gdzieś na forum, że wszystkie nowe kolory wychodzą wyłącznie w kwadratach... czy ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się właśnie czy nadal inwestować w kółka czy przejść na kwadraty...
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 11:51   #2049
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez aniaarch Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś z Was wie jaka jest cena samej paletki (5 kwadratów) a jaka w momencie, kiedy kupuje się ją całkowicie uzupełnioną lub z jednym cieniem?

Czytałam gdzieś na forum, że wszystkie nowe kolory wychodzą wyłącznie w kwadratach... czy ktoś może to potwierdzić? Zastanawiam się właśnie czy nadal inwestować w kółka czy przejść na kwadraty...
Kwadraty puste palety:

2- 12zł
3- 13zł
4- 13zł
5- 14zł
10 - 18zł
20- 32zł albo 36zł nie jestem pewna.

Z jednym cieniem nie ma zniżki, jak kupisz uzupełnioną paletę masz -10%.

Pisałam to już milion razy.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:27   #2050
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Kwadraty puste palety:

2- 12zł
3- 13zł
4- 13zł
5- 14zł
10 - 18zł
20- 32zł albo 36zł nie jestem pewna.

Z jednym cieniem nie ma zniżki, jak kupisz uzupełnioną paletę masz -10%.

Pisałam to już milion razy.
32

Eh, prosiłam ładnie panią na mojej wyspie, żeby się dowiedziała, gdzie są dostępne dokładnie te nowe maty i co? No i nico właśnie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:19   #2051
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

podobno jak na razie tylko warszawa i kraków. Ale spokojnie, w innych miastach też na pewno niedługo zaczną się pojawiać.:p

Dill, a ty masz tylko wyspę u siebie z tego co pamiętam, tak? I macie tam, te paletki zamykane magnetycznie? Bo u mnie na wyspach sa tylko te pro3, pro5 i bez przegródek, kasetki z lusterkiem.:p Te magnetyczne tylko w salonach, ale praktycznie tylko na kwadraty, bo kółkowe strasznie cięzko dostać, panie mówią, że zamawiają, ale centrala im nie przysyła. ;d
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 15:56   #2052
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
podobno jak na razie tylko warszawa i kraków. Ale spokojnie, w innych miastach też na pewno niedługo zaczną się pojawiać.:p

Dill, a ty masz tylko wyspę u siebie z tego co pamiętam, tak? I macie tam, te paletki zamykane magnetycznie? Bo u mnie na wyspach sa tylko te pro3, pro5 i bez przegródek, kasetki z lusterkiem.:p Te magnetyczne tylko w salonach, ale praktycznie tylko na kwadraty, bo kółkowe strasznie cięzko dostać, panie mówią, że zamawiają, ale centrala im nie przysyła. ;d
Gdzie w Krk?

Tak, tylko jedną wyspę mam I na tej wyspie są tylko pro3 i pro5, nie ma tych bez przegródek, ale druga wyspa, która niebawem wróci do nas, miała te nowe paletki.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:14   #2053
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Gdzie w Krk?
krakowska
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:24   #2054
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Inglot cz. II

czesc dziewczyny. Orientujecie sie moze czy w inglocie maja jeszcze na sprzedaz palety magnetyczne freedom - te bez przegrodek. Ile one teraz kosztuja?
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 21:15   #2055
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plastic_face Pokaż wiadomość
krakowska
No to przepadnę

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny. Orientujecie sie moze czy w inglocie maja jeszcze na sprzedaz palety magnetyczne freedom - te bez przegrodek. Ile one teraz kosztuja?
Głównie na wyspach, poniżej 20PLN.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 07:33   #2056
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Slyszalam ze w Gdansku maja nowe maty !
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:20   #2057
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Głównie na wyspach, poniżej 20PLN.
Palety bez przegródek 10zł + 3zł przegródki, chociaż w niektórych miejscach próbują wciskać puste za 15zł, więc nie wiem, czy cena się zmieniła, czy o co kaman.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:37   #2058
xsylax
Zadomowienie
 
Avatar xsylax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 638
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez littlesmallfrog Pokaż wiadomość

A jeszcze odnośnie podkładu AMC, kupiłam ze względu na jasny kolor i promocję, która wtedy na niego była. Na początku nie byłam zbytnio zadowolona, miałam trochę suchych skórek i moja cera nie byłą w dobrej kondycji, wtedy na niej nie leżał dobrze. Od kiedy doprowadziłam moją cerę do jakiegoś stanu normalnego, podkład ten sprawdza się idealnie, kryje delikatnie zaczerwienienia, wyrównuje koloryt cery, jest lekki i niewidoczny, cera jest bardziej promienna. Polecam! Sama skuszę się na drugie opakowanie, co z podkładem zdarzy mi się pierwszy raz.
Dziękuję za opinię
Cytat:
Napisane przez 2FemmeFatale Pokaż wiadomość
Jak sama szukałam podkładu, to Pani powiedziała mi, że z tych wszystkich podkładów równoważący jest najbardziej kryjący, ale nie mogę powiedzieć jak się sprawuje- nie ma dla mnie dobrego koloru
Oo to fajnie, że bardziej kryjący Z kolorem spróbuję 29 i zobaczę czy mi będzie odpowiadał. Dzięki
__________________
Zapraszam na mojego bloga:
Kosmetyki, makijaże, włosy

www.mysiblog.blogspot.com

--------------------------------

Odchudzam się! Paleo od 06.01.2014 r

-14.5 kg

86-85-84-83-82-81-80-79-78-77-76-75-74-73-72-71.5-70-69-68-67-66-65-64-63-62
xsylax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:45   #2059
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Palety bez przegródek 10zł + 3zł przegródki, chociaż w niektórych miejscach próbują wciskać puste za 15zł, więc nie wiem, czy cena się zmieniła, czy o co kaman.
Ja ostatnio kupowałam w salonie i Pani sprzedała mi za 15 zl wlasnie :|
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 11:48   #2060
aniaarch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 105
Dot.: Inglot cz. II

Pytanie do szczęściar, które miały okazję widzieć najnowszą kolekcję matów... Czy one są tylko w wersji kwadratowej czy można okrągłe też dostać?

Czy któraś z Was próbowała Lip Paint'y z Inglota? Co na ich temat sądzicie? Potrzebuję czegoś co w miarę długo wytrzyma na ustach
Czy te pomadki do freedom system to nie jest czasem mniejsza wersja lip paint'a? Czy to zupełnie takie normalne pomadki? Jakoś ich jeszcze sobie nigdy nie zmacałam
aniaarch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:49   #2061
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Hey kochane, mam do Was pytanie.
Inglot mam nie po drodze niestety, żadko bywam.
Szukam matowych cieni: zółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego.
Czy muszę czekać na tą nową kolekcję czy w starej tez coś znajdę? Chodzi mi o intensywne kolory.
Wolałabym także kółka, bo je zbieram, a słyszałam że nowa kolekcja będzie tylko w kwadratach.
Zresztą zanim ona dojdzie do Torunia minie jeszcze z rok.
A drugie pytanie to czy na wyspach dostane czerwony liner żelowy? o nie wystawiają wszystkich kolorów...
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:59   #2062
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Palety bez przegródek 10zł + 3zł przegródki, chociaż w niektórych miejscach próbują wciskać puste za 15zł, więc nie wiem, czy cena się zmieniła, czy o co kaman.

Dziekuje za odpowiedz. W takum razie chyba sie na nia skusze bo musze porzadek zrobic w swoich cieniachpozdraw iam
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:20   #2063
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Hey kochane, mam do Was pytanie.
Inglot mam nie po drodze niestety, żadko bywam.
Szukam matowych cieni: zółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego.
Czy muszę czekać na tą nową kolekcję czy w starej tez coś znajdę? Chodzi mi o intensywne kolory.
Wolałabym także kółka, bo je zbieram, a słyszałam że nowa kolekcja będzie tylko w kwadratach.
Zresztą zanim ona dojdzie do Torunia minie jeszcze z rok.
A drugie pytanie to czy na wyspach dostane czerwony liner żelowy? o nie wystawiają wszystkich kolorów...

Zobacz swatche na moim blogu, link w podpisie. Mam różne jaskrawe kolory z Inglota, może coś cię zainteresuje.
Na wyspach w ogóle nie ma linerów żelowych, przynajmniej u mnie, chyba że znajdzie się gdzieś jakas wyjątkowo super wyposażona wyspa.:p
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:31   #2064
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Zobacz swatche na moim blogu, link w podpisie. Mam różne jaskrawe kolory z Inglota, może coś cię zainteresuje.
Na wyspach w ogóle nie ma linerów żelowych, przynajmniej u mnie, chyba że znajdzie się gdzieś jakas wyjątkowo super wyposażona wyspa.:p
Dziękuje, rzeczywiście, jest żółty o jaki mi chodzi, i zieleń w odcieniu trawy
U mnie na wyspie np są żelowe eyelinery, ale nie wiem czy wszystkie odcienie.
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:35   #2065
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Zobacz swatche na moim blogu, link w podpisie. Mam różne jaskrawe kolory z Inglota, może coś cię zainteresuje.
Na wyspach w ogóle nie ma linerów żelowych, przynajmniej u mnie, chyba że znajdzie się gdzieś jakas wyjątkowo super wyposażona wyspa.:p
U mnie na wyspie jest cała kolekcja linerów
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:37   #2066
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Dziękuje, rzeczywiście, jest żółty o jaki mi chodzi, i zieleń w odcieniu trawy
U mnie na wyspie np są żelowe eyelinery, ale nie wiem czy wszystkie odcienie.
Tylko ten żółty to jest double sparkle, z drobinkami, a ty pisałaś że chcesz maty?

No, ja myślę, że żadna z nas ci nie powie czy akurat u ciebie na wyspie będzie czerwony eyeliner.

Ale ja bym ci radziła kupić lepiej duraline i wtedy możesz zrobić super kreski za pomocą dowolnego cienia. Czyli wydatek 20zł duraline + 10zł jakiś cień, to i tak taniej niż liner który kosztuje 32zł, a więcej możliwości zastosowania. Bo eyelinera żelowego w kolorze czerwonym raczej nie zużyjesz.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:37   #2067
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Malika_ Pokaż wiadomość
Hey kochane, mam do Was pytanie.
Inglot mam nie po drodze niestety, żadko bywam.
Szukam matowych cieni: zółtego, pomarańczowego, czerwonego, zielonego.
Czy muszę czekać na tą nową kolekcję czy w starej tez coś znajdę? Chodzi mi o intensywne kolory.
Wolałabym także kółka, bo je zbieram, a słyszałam że nowa kolekcja będzie tylko w kwadratach.
Zresztą zanim ona dojdzie do Torunia minie jeszcze z rok.
A drugie pytanie to czy na wyspach dostane czerwony liner żelowy? o nie wystawiają wszystkich kolorów...
Żółty mat jest tylko w tej nowej kolekcji matów, natomiast intensywny żółty z drobinkami, których praktycznie nie widać, to 474, czerwony jest na pewno, ale nie pamiętam numeru, a zieleń - 384.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 21:45   #2068
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
U mnie na wyspie jest cała kolekcja linerów
No to może tylko u mnie taka bida ze względu na to, że mam dwa salony, to na wyspach już nie dają linerów. Tzn te zwykłe są, ale żelowe tylko w salonach.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Żółty mat jest tylko w tej nowej kolekcji matów, natomiast intensywny żółty z drobinkami, których praktycznie nie widać, to 474, czerwony jest na pewno, ale nie pamiętam numeru, a zieleń - 384.

ładny intensywny żółty i też z drobinkami, tylko że AMC a nie DS to też nr 60.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:20   #2069
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
No to może tylko u mnie taka bida ze względu na to, że mam dwa salony, to na wyspach już nie dają linerów. Tzn te zwykłe są, ale żelowe tylko w salonach.

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------




ładny intensywny żółty i też z drobinkami, tylko że AMC a nie DS to też nr 60.
U mnie salonu nie ma, więc wyspa jest nieźle zaopatrzona (nie ma tylko części wkładów, w tym pomadek i szalonych rzęs)

W tym AMC drobinki widać po nałożeniu, w DS nie
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 18:26   #2070
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, ,mam pytanie, jakie najładniejsze fiolety ma w swojej ofercie wg was Inglot? Bo niedługo idę na wesele i chciałabym pomalować się na fioletowo-srebrno i chciałabym przy okazji zaopatrzyć się w kilka fajnych fioletowych cieni
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.