Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-10, 23:55   #511
susansue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: matte shellac

Mam pytanie Czy do Shellaca CND można używać innej niż oryginalna lampy UV?
Mam nałożony już po raz drugi Shellac i jestem zachwycona! U mnie bez problemu wytrzymuje 2 tyg. dałoby radę dłużej pewnie
susansue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 21:22   #512
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: matte shellac

Dziewczyny, bo już powariowałam. Kupiłam dziś lampę LED, będąc pewna, że dobrze zrobiłam. Chcę właśnie zamówić lakiery na allegro SHELLAC... i teraz się boję czy one się utwardzą w tej lampie?
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 07:29   #513
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

nie utwardzisz Shellac-a w lampie led, tylko zwykła uv.
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 12:46   #514
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

w załącznikach wstawiłam kolory ASPHALT (na zdjęciu wygląda na ciut zielonkawy, w rzeczywistości jest to czysta śliczna szarość) i zielono-turkusowy HOTSKI TO TCHOTCHKE
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020038.jpg (58,8 KB, 214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020248.jpg (30,4 KB, 200 załadowań)
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 20:25   #515
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez joojoo Pokaż wiadomość
nie utwardzisz Shellac-a w lampie led, tylko zwykła uv.
A mnie się wydaje, że utwardzisz, a nawet jestem pewna bo mam leda i utwardzam.
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 00:20   #516
joojoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

a mozesz pokazać linkiem, którą lampę led masz?
joojoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 20:10   #517
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Oczywiście , bardzo proszę:
http://www.misteromilano.pl/pl/zesta...v-led-12w.html
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-28, 12:34   #518
angelinna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

mam pytanie. Już drugi raz mam manicure hybrydowy, ale niestety dojeżdżam do kosmetyczki 60 km i cena pazurków wzrasta chciałabym sama robić paznokcie. Tylko tak czytam i się zastanawiam. Moja kosmetyczka nakłada base+jakiś żel(różowawy, który robi się bezwarwny+2*lakier+utward zacz, a z tego co widzę nikt tak nie robi. Pazurki mam śliczne, cieniutki i teraz po 4 tygodniach ściągałam. Faktycznie jest odrost, ale dobrałam sobie prawie identyczny lakier i nic widać nie było. Tak więc pomocy, co to za żel?
angelinna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 10:30   #519
karosola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Jak dobrze rozumiem w tej lampie utwardzasz Shellac-a ???
karosola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:08   #520
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Utwardzam żele hybrydowe typu Shellac np z Mistero Milano, LNC, Sun Flower i wszystko pięknie utwardzone. Czy coś Ci się nie utwardziło, że pytasz z takim niedowierzaniem? Czy wahasz się co do kupna tej lampki?
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 15:16   #521
ImmortalStar
Zadomowienie
 
Avatar ImmortalStar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 663
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hej dziewczyny. Mam pytanie i od razu przepraszam jeżeli już takie padło ale nie mam zbyt dużo czasu żeby wszystko przeczytać.

Czy można łączyć Shellaca z jakimiś innymi lakierami hybrydowymi? Bo ja mam bazę i top z Shellaca a chciałabym kupić jakieś tańsze lakiery, bo używam to tylko dla siebie w domu więc kasa mi się nie zwróci

Z góry dziękuję za odpowiedź
__________________
Moj wątek z wzorkami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241377

Człowiek ma po to uszy, aby się śmiać od ucha do ucha
ImmortalStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-12, 16:26   #522
karosola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Utwardzam żele hybrydowe typu Shellac np z Mistero Milano, LNC, Sun Flower i wszystko pięknie utwardzone. Czy coś Ci się nie utwardziło, że pytasz z takim niedowierzaniem? Czy wahasz się co do kupna tej lampki?
A to wszystko jasne, shellac-a nie da się taką lampą utwardzić.
Zresztą wydawać 470 zł na lampę MM to chyba lepiej trafić na jakąś promocję odnośnie lampy Shellac i kupić np za 500 zł, ja tak właśnie zrobiłam

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ImmortalStar Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie i od razu przepraszam jeżeli już takie padło ale nie mam zbyt dużo czasu żeby wszystko przeczytać.

Czy można łączyć Shellaca z jakimiś innymi lakierami hybrydowymi? Bo ja mam bazę i top z Shellaca a chciałabym kupić jakieś tańsze lakiery, bo używam to tylko dla siebie w domu więc kasa mi się nie zwróci

Z góry dziękuję za odpowiedź
Generalnie nie powinno się. Każdy producent rekomenduje używanie całego setu produktów jednej firmy, co nie oznacza że nie można, trzeba spróbować.
karosola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 22:30   #523
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Karosola, co to znaczy wszystko jasne? Lampa z Cnd jest zwykłą lampą ( no może wyróżnia ją to, że posiada wskaźnik zużycia żarówek). Aż sprawdzę w weekend- wezmę od koleżanki oryginalnego shellaca - czy się utwardzi.

No i sprawdziłam. Wzięłam 2 shellaki z CND jeden hollywood, a drugi taki blady biały, nie pamiętam nazwy. Bałam się trochę białego bo takie niezdecydowane kolory różnie się utwardzają. I muszę powiedzieć wszy stko super się utwardziło. I biały i czerwony. Także Karosola nie wiem dlaczego tak pesymistycznie podeszłaś do lampy MM, zresztą pewnie i do każdej nie z CND lampy. Podsumowując: Wszystkie lakiery hybrydowe utwardzają się w lampie LED. Dziękuję za cierpliwość.

Edytowane przez TOMASZKA
Czas edycji: 2012-04-16 o 21:07
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:56   #524
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Witam,
Dziewczyny znacie może jakiś sklep/hurtownię w warszawie gdzie można kupić shellac'a? Czy lepiej na allegro kupić? Może macie jakiegoś poleconego sprzedawcę? Interesuje mnie oryginalny.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 12:55   #525
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja oryginalne lakiery schellac kupuję na allegro jest taniej niż w sklepie interntowym
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 13:53   #526
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

cześć dziewczyny. Od niedawna robię paznokcie shellackiem,ale niestety u mnie się nie sprawdza, ponieważ szybko powstają pęcherzyki powietrza i lakier odpryskuje. Dodam ze staram się porządnie malować końcówki i odtłuszczać płytkę, a mimo to pęcherze są. Co mogę robić nie tak?
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 20:45   #527
beata_63
Przyczajenie
 
Avatar beata_63
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 23
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

pęcherzyki tworzą sie wówczas, gdy warstwa lakieru na paznokciu jest za gruba. duży wpływ na to ma gęstość lakieru [jak jest stary i zgęstniały to łatwiej doprowadzić do tego stanu] oraz grubość warstw jakie kładziemy.
beata_63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 10:14   #528
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez beata_63 Pokaż wiadomość
pęcherzyki tworzą sie wówczas, gdy warstwa lakieru na paznokciu jest za gruba. duży wpływ na to ma gęstość lakieru [jak jest stary i zgęstniały to łatwiej doprowadzić do tego stanu] oraz grubość warstw jakie kładziemy.

Dziękuję za odpowiedz Następnym razem spróbuję cieńszą warstwę i zobaczymy co z tego wyjdzie. pozdrawiam
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 13:10   #529
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

bąbelki tez moga się robić przez za wysoką temperaturę w lampie (czyli np. nie działa wiatraczek, paznokcie są za blisko lamp), ale to widać już podczas nakładania, a nie dopiero później podczas noszenia
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-03, 10:52   #530
Ona 12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Czy któraś z Was używała lakierów hybrydowych marki Charbonne? Kupiłam bazę i lakier, na razie jeden kolor, ale jeszcze nie testowałam. Może macie jakieś doświadczenia z tym produktem?
Ona 12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 22:55   #531
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Hej, ogólny temat o zakładaniu samemu żelu/lakieru hybrydowego ktoś przeniósł tu, więc w razie spamu, wybaczcie.
Irytuje mnie ogromnie fakt, że aby mieć ładne paznokcie muszę położyć odżywkę, dwie warstwy lakieru - po pół godziny na schnięcie i top coat - ok. godziny, co daje 2,5 h z życia wyjęte dziennie, bo w mojej pracy niestety lakier dłużej niż dzień nie wytrzymuje. Chciałam sobie położyć żel, ale cena 60 zł na trzy tygodnie mnie przeraża (jestem tylko studentką ).
Wklepałam hasło hybryd* w allegro i pokazało mi się tysiąc pięćset zestawów i zestawików. Jak myślicie, czy do stu zł da się kupić zupełnie amatorski zestaw? Po prostu chcę mieć lakier chociaż te dwa tyg. położone znacznie szybciej. Jeśli pytanie było wcześniej, przepraszam, nie mam czasu na czytanie całego wątku
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 09:04   #532
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
Hej, ogólny temat o zakładaniu samemu żelu/lakieru hybrydowego ktoś przeniósł tu, więc w razie spamu, wybaczcie.
Irytuje mnie ogromnie fakt, że aby mieć ładne paznokcie muszę położyć odżywkę, dwie warstwy lakieru - po pół godziny na schnięcie i top coat - ok. godziny, co daje 2,5 h z życia wyjęte dziennie, bo w mojej pracy niestety lakier dłużej niż dzień nie wytrzymuje. Chciałam sobie położyć żel, ale cena 60 zł na trzy tygodnie mnie przeraża (jestem tylko studentką ).
Wklepałam hasło hybryd* w allegro i pokazało mi się tysiąc pięćset zestawów i zestawików. Jak myślicie, czy do stu zł da się kupić zupełnie amatorski zestaw? Po prostu chcę mieć lakier chociaż te dwa tyg. położone znacznie szybciej. Jeśli pytanie było wcześniej, przepraszam, nie mam czasu na czytanie całego wątku
....
szkoda kasy na to allegrowe badziewie..powaznie.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 17:13   #533
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
Hej, ...Chciałam sobie położyć żel, ale cena 60 zł na trzy tygodnie mnie przeraża (jestem tylko studentką ).
...czy do stu zł da się kupić zupełnie amatorski zestaw?
Przykro mi ale NIE!!!
Podobno - biednego nie stać na tanie rzeczy . Jeśli możesz zainwestować sto złotych, możesz mieć oryginalny zestaw . Znajdź jeszcze 3-4 dziewczyny (pewnie nie jedna koleżanka ma taki problem/marzenie jak Ty) i stwórzcie "spółkę". Jeśli znajdziecie kolejne chętne to i wybór kolorów Wam się poszerzy.
Podróbki Cię rozczarują i zniszczą paznokcie . Oryginały (też dostępne na allegro) dadzą radość i satysfakcje. POWODZENIA .
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:10   #534
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zgadzam się. Tanie żele czy hybrydy nie nadają się do niczego. Kupisz zestaw za 100 zł, ale szybko go w kąt odstawisz... nie trzymają się. Mam tanie hybrydy - nie warto. Po 2 dniach odłażą! Teraz zbieram na shellac'a. Tani nie jest to prawda, ale mam nadzieję że spełni moje oczekiwania... przynajmniej wszyscy się tak o nim wypowiadają
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 22:05   #535
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dzięki za odpowiedź Dobrze, że się nie porwałam na kupowanie czegokolwiek. W takim razie może spróbuję składać taki zestaw "na raty". Najpierw lampa, potem reszta, żeby się trochę odciążyć ;P A czy o lampę uv mogę pytać tu, czy szukać innego wątku :P


Na innym forum dziewczyny pisały o: http://www.laperl.pl/sklep/lakiery Ktoś coś wie?
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.

Edytowane przez anjaa31
Czas edycji: 2012-05-18 o 01:40
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 21:47   #536
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Chyba za tanie... oryginał kosztuje min 60 zł za 7,5ml. Chcesz to próbuj

Ja mam pytanie odnośnie Shellaca Blu Skay - wiem że to podróba oryginału, i że niektórych wkurza że jest stylizowany na oryginalnego, ale jestem ciekawa jak z jego trwałością? Czy ktoś próbował?

A o lampy pytaj... w końcu do hybrydy też potrzebne... może ktoś odpowie... ja mam taką zwykłą... ale nie testowałam jeszcze na shellacu... testowałam na tanich żelach i hybrydach i problemów z utwardzaniem nie było...
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 22:55   #537
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Zastanawiałam się, czy wystarczy taka z jedną żarówką, bo jednak większość zestawów z allegro taką posiada. Chociaż znalazłam jeden w miarę ciekawy 4x9, chyba lepsza, prawda? Jak się nie sprawdzą lakiery, to chociaż żeby lampa została :P

btw. na jakimś forum czytałam, że to niby jakaś promocja LaPerl, ale podobnież niezbyt są, jakieś grudki mają czy coś
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.

Edytowane przez anjaa31
Czas edycji: 2012-05-18 o 22:56
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 08:40   #538
Ona 12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Ja mam taką zwykłą, białą, jakich pełno w sklepach internetowych, na 4 żarówki i sprawdza się ok.

Jak pisałam wcześniej testuję lakiery Charbonne, w zależności - no właśnie sama nie wiem od czego? - niektóre paznokcie po 10 dniach noszenia są idealne, inne mają lekko zapowietrzone brzegi. Pewnie to wina lakierów, ale też mojego małego doświadczenia. Szukam dalej.

Dziewczyny może macie jakieś uniwersalne, złote wskazówki nt technik wykonania i materiałów dla mało doświadczonych?

Czy używacie primera? Ja do przygotowania płytki stosowałam tylko cleaner, może to za mało?
Ona 12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 10:13   #539
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

w nowym In Style zrobili mały test na hybrydy i własnie Shellac najlepiej opisali
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-28, 21:09   #540
kwiatek101
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 251
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

hej dziewczyny! Możecie mi polecić jakieś lampy uv? Tylko konkretne, może firmę, moc itd, bo nie znam się na tym a chciałam zacząć w domu próbować Shellac Ile mniej więcej kosztuje lampa, która będzie ok ? Widzę na allegro nawet po 60zł (4x9) czy one są dobre?
kwiatek101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.