Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-14, 09:41   #1021
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
To jest moja ulubiona historia z wizażu . Z jednej strony zabawnie, że 26latka ma mentalność 15latki , ale z drugiej, ja trochę straciłam po raz kolejny wiarę w ludzi... I szczerze, wolałabym nie mieć przyjaciół, niż mieć takie fałszywki obok siebie.
i ja nie myślałam,że taka "Afera" znowu wypłynie hehe... ale w sumie żal..... dziewczyny jednak są jakie są (z tego co widzę faceci inaczej to rozwiążują), mimo wszystko ciężko w to uwierzyć, ja tu wracam ze spotkania, wchodzę na wizaż, tam tyle stron natrzaskanych, myśle co jest? jakaś afera? a potem szczęki z podłogi pozbierać nie mogę
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:43   #1022
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

było do przewidzenia, że teraz trafią tu wszystkie gwizdy yt, które będąc już bardziej popularne przestały się udzielać i zlecą się wszyscy obrońcy uciśnionych najeżdżając na wątek, jeszcze trochę i będą o nas mówić w telewizji

tak jak karo mówi, jeśli logowały się z tego samego komputera w czerwcu i wczoraj, no to wszystko powinno to wyjaśnić...
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:44   #1023
limonka119
Raczkowanie
 
Avatar limonka119
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 61
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

A ja mysle ze to moze byc prawda. Nie widze sensu robienia takich rzeczy, ale jak widac maxineczka nie byla jedyna osoba, ktora wpadla na taki pomysl. Nie tak dawno byla przeciez afera wsrod blogerek. Daisyline pisala na blogu w komentarzach u Fashionelki jaka ona cudowna, ladna,a za chwile podszywala sie pod kogos innego i krytykowala, ze post z dupy, ze blog schodzi na dno itd. Pozniej powiedziala, ze to jej chlopak wypisywal te obrazliwe komentarze Mozecie o tym poczytac tu: http://kominek.es/2011/08/dziewczyny...hac-szafiarek/
limonka119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:49   #1024
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Pamiętam tę aferę z blogerkami - też żenujące.
Faceci daliby sobie po pysku i poszli na piwo, a maxineczka będzie iść w zaparte i wymyślać niestworzone historię. Trochę jaj trzeba mieć.
Miejmy się na baczności, bo nigdy nie wiemy, co dobra koleżanka nam za numer wykręci .
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:51   #1025
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak wy ale jak ja ide do znajomej to nie siedzę u niej na wizażu a pytanie o tego samego maca ramony i maxi z dzisiejszej nocy jest glupie, bo ile to skorzystac z innego kompa... I tak, ja tez robię te same błędy ortograficzne i używam tych samych zwrotów co moje koleżanki
ja jakoś też nie
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:52   #1026
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ok!!! ok !! Ok!

Wczoraj każda z Nas była pod wpływem emocji, ale dziś gdy lekko opadły przeanalizowałam jeszcze raz i ...

...niestety maxi, ale tu NIE MA WĄTPLIWOŚCI !!

Dużo wpadek maxineczki zostało znalezionych, ale ok!
Niech będzie, że to zbiegi okoliczności...

Tylko jak wytłumaczyć fakt, że SAMA ZAINTERESOWANA zaczęła się tłumaczyć i NAGLE okazało się, że nadal kłamie podczas tłumaczeń ...

Po co? Pytam PO CO ??

Twierdzi, że logowała się na kompie RAMONY dawnoooooo!
Stąd cała afera...

Moderator mówi, że było to nie dawno, a ona Katosu tłumaczy, że rzeczywiście niedawno podczas jakiejś tam wizyty (bo dalej ma z nimi kontakt) i wtedy też z tego komputera korzystała...

Tańczysz maxi jak Ci zagrają?

Poza tym prosiłam wczoraj (w momencie gdy maxi była na forum i pisała z Nami) PISAŁAM ABY TAKŻE RAMONA SIĘ ODEZWAŁA... jednocześnie!!! ...ale niestety CISZA !!

No, ale jak niby miało się to odbyć jedna osoba nie może 2razy "wystąpić", bo odrazu byłoby widać, a to środek nocy był więc nikt też nie mógł maxi pomóc i za Ramone się podać aby nam udowodnić... sama Ramona też nie mogła się "pokazać", bo nie istnieje.

Dla mnie teatr odegrałaś nizły, Cyrk dosłownie!

Dziękuję! Dla mnie temat - zakończony
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 09:55   #1027
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

OMG, w tym świetle wzystkie wyzwiska, które maxineczka pisała pod filikami katosu nabierają innego wydźwięku

Nie, naprawdę, trudno mi pojąć że komuś się chciało snuć taką intrygę z tworzeniem kont na wizażu i facebooku, wymyślaniem pokrętnych historii i zapewne mąceniem w głowie katosu - żeby utrudnić jej racjonalne wyciąganie wniosków, jak mniemam.

Najwięcej na tej aferze zyska niesia25, bo nasza uwaga została skutecznie odwrócona od jej haniebnych postępków
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 09:57   #1028
greenorchid2
Raczkowanie
 
Avatar greenorchid2
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 385
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez limonka119 Pokaż wiadomość
A ja mysle ze to moze byc prawda. Nie widze sensu robienia takich rzeczy, ale jak widac maxineczka nie byla jedyna osoba, ktora wpadla na taki pomysl. Nie tak dawno byla przeciez afera wsrod blogerek. Daisyline pisala na blogu w komentarzach u Fashionelki jaka ona cudowna, ladna,a za chwile podszywala sie pod kogos innego i krytykowala, ze post z dupy, ze blog schodzi na dno itd. Pozniej powiedziala, ze to jej chlopak wypisywal te obrazliwe komentarze Mozecie o tym poczytac tu: http://kominek.es/2011/08/dziewczyny...hac-szafiarek/
tak, pamiętam tą afere...żenada
greenorchid2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:00   #1029
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Najwięcej na tej aferze zyska niesia25, bo nasza uwaga została skutecznie odwrócona od jej haniebnych postępków
a co zrobiła niesia25 ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:08   #1030
Maschenka
Raczkowanie
 
Avatar Maschenka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 148
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

kopara mi opadla jak czytam o tej aferze,jestem w ciezkim szoku nie wiem co myslec...maxi nie jest moja ulubiona ale podziwialam ja zawsze.Kurde noo

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a co zrobiła niesia25 ?
chyba chodzi o te ekomanie czy cos??
__________________
Piekno rodzi sie w sercu,
a zyje w naszych czynach
Maschenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:12   #1031
anttreee
Raczkowanie
 
Avatar anttreee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
My nikogo nie obrażamy - kulturalnie sobie dyskutujemy, co nam się podoba, a co nie. Zważ na to, iż pojawia się kupa pozytywnych opinii, ostatnio np. rozpoczęłam dyskusję o urodzie katosu, bo uważam, że jest piękną kobietą i to rozwścieczyło maxineczkę, która zaczęła po niej jechać. Jestem święcie przekonana, że najwięcej jadu wylewają tu użytkowniczki-youtuberki, które mają inne konta, a o których istnieniu się nie dowiemy. Po tym, co wczoraj przeczytałam straciłam wiarę w ludzi - widać, ile zawiści i zazdrości jest między kobietami. Szczerze, nie jestem zaskoczona, że maxineczka wywinęła taki numer - widać, że jest wredna i zawistna, ale jej linia obrony jest conajmniej żenująca. Takie opowiastki już nawet gimnazjalistce nie przystoją. Czekam na wersję z kotem!
Napiszę ostatniego posta. Nie bd nikogo bronić, ani oskarżać. Powiem wam tak - nie wiecie jak jest? Młode dziewczyny zakładają blogi i konta na YT, bo czują kasę. Nie jedna czytała wywiad z Szusz. Wiedzą, że poularniość = nowe kosmetyki od sponsora, czasem prezenty od widzek, kasa (mała, bo mała, ale zawsze) z reklam przed filmikiem, czy na blogu, no i kasa za recenzje sponsorowane (oczywiście jak by co, to one tego nie robią). Młode dziewczynki muszą zrobić wszystko, żeby to one były najpopularniejsze, żeby to wszystko mieć.

Owszem, zgodzę się z Tobą, nie jedna dziewczyna ma tu konto pod innym nikiem i pisze o sobie w superlatywach, a inne co to czytają - czy tak myślą, czy nie - wejdą na jej konto YT, wyświetlą jakieś filmiki, czy bd subskrybować czy nie, to zawsze nowe wyświetlenia = nowa kasa, nowe kosmetyki, itd.
A te starsze użytkowniczki YT też myślą tak samo, trzeba zrobić szum wokół siebie, bo nie ważne co mówią, ważne żeby mówili. Jęśli mówią źle, to zawsze kiedyś wszystko przycichnie, albo można się oczyścić z zarzutów jakimiś wymówkami.

Ta czy inna, one wszystkie są takie same. Nie widzę sensu bronić jednej czy 2. Chamstwem jest, gdy wizażanki, czy inne vlogerki/blogerki/osoby w sieci wyśmiewają się - o ta ma krzywe zęby/grube nogi/brzydkie włosy/itp. Wy jesteście idealne?

=> Ale wiecie co?? Mnie to nie obchodzi. Mam gdzieś jaki jest kto i co tam w jego chorej głowie siedzi. Mnie interesuje to czy zrobi ładny makijaż, czy czegoś się od niego mogę nauczyć, to że pokaże mi jakiś kosmetyk, o którym nie słyszałam, a być może bd fajny (oczywiście nie polecę od razu do sklepu i kupię go jak głupia, bo tamta z YT go pokazała, tylko poczytam jeszcze o nim gdzie indziej). Kanału urodowe na YT traktuja o kosmetykach, i o tym powinnyśmy tu rozmawiać.
anttreee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 10:17   #1032
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Z tego co ja widzę, wynika, że z komputera korzystala 2 miesiace temu, a nie lata.

Wiem, że nic Ciebie nie przekona, ale ona kłamie nawet w tym wątku. Powtarzam: korzystanie z cudzego komputera kilka lat temu nie ma znaczenia, chodzi o bardzo świeży kontakt
Jestem trochę do tyłu z wątkiem.

Mój odzew do Katosu:
Kochana, to już nawet nie rozchodzi się o adres IP czy komputera. Jeśli Ramona i Maxineczka nie były jakimiś wielkimi przyjaciółkami, to skąd ta pierwsza wie kiedy Maxineczka robi jakie błędy (np. ze, nie ważne). No chyba Ramona nie jest aż taką jej psychofanką by wyłapywać wszelkie błędy Maxineczki. Współczuję ci, że wierzysz takiej "przyjaciółce".

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Banderoza Pokaż wiadomość
...bo ona nie istnieje!
Teraz przydałyby się komentarze PRAWDZIWYCH znajomych Maxineczki ze studiów, czy ona na prawdę miała coś wspólnego z jakąś Ramoną czy to jakaś bujda na resorach.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:18   #1033
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez anttreee Pokaż wiadomość
Napiszę ostatniego posta. Nie bd nikogo bronić, ani oskarżać. Powiem wam tak - nie wiecie jak jest? Młode dziewczyny zakładają blogi i konta na YT, bo czują kasę. Nie jedna czytała wywiad z Szusz. Wiedzą, że poularniość = nowe kosmetyki od sponsora, czasem prezenty od widzek, kasa (mała, bo mała, ale zawsze) z reklam przed filmikiem, czy na blogu, no i kasa za recenzje sponsorowane (oczywiście jak by co, to one tego nie robią). Młode dziewczynki muszą zrobić wszystko, żeby to one były najpopularniejsze, żeby to wszystko mieć.

Owszem, zgodzę się z Tobą, nie jedna dziewczyna ma tu konto pod innym nikiem i pisze o sobie w superlatywach, a inne co to czytają - czy tak myślą, czy nie - wejdą na jej konto YT, wyświetlą jakieś filmiki, czy bd subskrybować czy nie, to zawsze nowe wyświetlenia = nowa kasa, nowe kosmetyki, itd.
A te starsze użytkowniczki YT też myślą tak samo, trzeba zrobić szum wokół siebie, bo nie ważne co mówią, ważne żeby mówili. Jęśli mówią źle, to zawsze kiedyś wszystko przycichnie, albo można się oczyścić z zarzutów jakimiś wymówkami.

Ta czy inna, one wszystkie są takie same. Nie widzę sensu bronić jednej czy 2. Chamstwem jest, gdy wizażanki, czy inne vlogerki/blogerki/osoby w sieci wyśmiewają się - o ta ma krzywe zęby/grube nogi/brzydkie włosy/itp. Wy jesteście idealne?

=> Ale wiecie co?? Mnie to nie obchodzi. Mam gdzieś jaki jest kto i co tam w jego chorej głowie siedzi. Mnie interesuje to czy zrobi ładny makijaż, czy czegoś się od niego mogę nauczyć, to że pokaże mi jakiś kosmetyk, o którym nie słyszałam, a być może bd fajny (oczywiście nie polecę od razu do sklepu i kupię go jak głupia, bo tamta z YT go pokazała, tylko poczytam jeszcze o nim gdzie indziej). Kanału urodowe na YT traktuja o kosmetykach, i o tym powinnyśmy tu rozmawiać.
- na tle magle, który się wytworzył i gnojówki, która się tu rozlała; bardzo mądry i pełen rozsądku głos.
Mam identyczne podejście do tych filmików; komentarze pod filmikami przestałam czytać, gdy widzę tam często wylew chorej zazdrości, niechęci, zamiast trzymać się merytorycznej dyskusji.
Mądry głos w tym całym maglu, który się zrobił.
madana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:18   #1034
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Tylko, że my nie krytykujemy (nie)urody użytkowniczek ... Piszemy o pięknych kobietach, a jak jakaś się nam nie podoba to nie mówimy nic. To był jednostkowy przypadek, że jakaś użytkowniczka napisała o krzywych zębach oleśki, ale to nie jest stała bywalczyni tego forum...
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:20   #1035
Maxineczka
Przyczajenie
 
Avatar Maxineczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 16
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Ja naprawdę nie rozumiem kilku rzeczy, ale przede wszystkim tego, dlaczego wszelkie niescisłości na moją niekorzyść przyjmowane i akceptowane sa bez mrugnienia okiem, ale ta które mnie tłumacza przyjmowane są jako wierutne kłamstwo.

Bez obrazy, Banderoza, ale z Twoim sposobem pisania i zamiłowania do szukania sensacji może powinnaś się w Fakcie zatrudnić?

Fakt jest taki, że ja nie wiem jak doszło do tego że dwa miesiące temu ktoś się logował z mojego konta 'tam', może byłam to ja, bo znajomych odwiedzałam (nie podam dokładnej daty i godziny bo nie siedziałam tam z zegarkiem w reku patrząc na kalendarz, jak to sie mówi), a możne po prostu zrobiłam głupio i dałam 'zapamiętaj hasło' kiedy logowałam sie pierwszy raz - NIE PAMIĘTAM, kto, na Boga, pamięta o różnych nieznacznych zachowaniach i drobnostkach sprzed kilku miesięcy? ja wiem, że w tej sytuacji nie wygląda to najlepiej, ale proszę Was, nie popadajmy w paranoje.
Kolejna kwestia - któraś z Was pisała, ze jak siedzi u znajomych to nie sprawdza wizażu - a ja akurat sprawdzałam, zarówno jak i facebooka, jak się siedzi i czeka aż się ktoś wyszykuje, to można i do neta zajrzeć, nie mylę się?

Najważniejsze pytanie pozostanie bez odpowiedzi - PO CO by mi to było? Naprawde, po co?

Najbardziej krzywdzące jest to, że wiele z Was wydało już na mnie osąd i nie ważne co powiem i tak jest źle. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, ale prawda jest taka, że nie mam sobie nic do zarzucenia.

Co do Ramony - napisała mi wczoraj, ze kasuje konto i z FB, i z wizażu (choć tego chyba nie można zrobić z tego co mi wiadomo), bo jest jej głupio i przeprasza, wiec doszukiwanie sie jakichś znowu spisków że nie chce się ona teraz odezwać jest żenujące.

Więcej juz nie będę raczej tu pisać, to co mialam wyjaśnić wyjaśniłam, ale widzę, że w oczach niektórych czy będę mówić cokolwiek, czy nie będę mówić nic i tak działa na moją niekorzyść. Ze swojej strony proszę o odrobinę spokoju i naprawdę zakończenie tematu, bo są to koszmarne pomówienia i nie życzyłabym nikomu trafienia w wir fałszywej sensacji.


PS: 'grochem o ścianę', oraz inne wyrażenia używane rzekomo przeze mnie jak i Ramonę są powszechnie używanymi stwierdzeniami i używa ich milion osób.
Maxineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:22   #1036
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mother hedgehog Pokaż wiadomość


teraz przydałyby się komentarze prawdziwych znajomych maxineczki ze studiów, czy ona na prawdę miała coś wspólnego z jakąś ramoną czy to jakaś bujda na resorach.
.....
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:22   #1037
gabriellakrk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
To był jednostkowy przypadek, że jakaś użytkowniczka napisała o krzywych zębach oleśki, ale to nie jest stała bywalczyni tego forum...
Był jeszcze jeden ostatnio - koński zgryz i krzywe zęby KatOsu Ale nie wiem co powiedzieć o jej autorce, bo wygląda na to że stale tu zagląda tylko pod innymi nickami

Cytat:
Napisane przez Maxineczka Pokaż wiadomość
Specjalnie na tę 'okazję' musiałam przypomnieć hasło na to konto, bo nie używałam go od dawna.
Cytat:
Napisane przez Maxineczka Pokaż wiadomość
Fakt jest taki, że ja nie wiem jak doszło do tego że dwa miesiące temu ktoś się logował z mojego konta 'tam', może byłam to ja, bo znajomych odwiedzałam (nie podam dokładnej daty i godziny bo nie siedziałam tam z zegarkiem w reku patrząc na kalendarz, jak to sie mówi), a możne po prostu zrobiłam głupio i dałam 'zapamiętaj hasło' kiedy logowałam sie pierwszy raz - NIE PAMIĘTAM, kto, na Boga, pamięta o różnych nieznacznych zachowaniach i drobnostkach sprzed kilku miesięcy? ja wiem, że w tej sytuacji nie wygląda to najlepiej, ale proszę Was, nie popadajmy w paranoje.
I tyle w tym temacie
__________________

Edytowane przez gabriellakrk
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:29
gabriellakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:27   #1038
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Czurenka Pokaż wiadomość
Boże, czytam to i dociera do mnie jaka polska młodzież jest niedouczona, żałosna i egoistyczna. Dziewczyny puknijcie się w głowę, a nie tworzycie jakieś durne intrygi! Jak dobrze, że kończą się wakacje, to może zajmiecie się nauką, a nie oczernianiem innych.
Tyle w temacie, dobranoc.
Cytat:
Napisane przez mishka 123 Pokaż wiadomość
A co było by dziwnego w tym, gdyby ramona przeczytała komentarz maxi pod filmikiem i zwyczajnie ją zacytowała???

Ramona nie jako jedyna stanęła w obronie maxi to raz, dwa ramona nie jako jedyna skomentowała katosu... Niejaka hikari rzuciła aluzję że to 2 konto maxi i nagle wszyscy podłapali??? Teraz każda osoba która będzie bronić maxi, będzie traktowana jak tylko kolejne jej konto????
Dlaczego takie komentarze piszą użytkowniczki z kilkoma postami zarejestrowane w roku 2011? Next afera?

Edytowane przez Mother Hedgehog
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:30
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:29   #1039
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Maxineczka - mniej trochę honoru, co? Twoja argumentacja jest tak naciągana, że musiałabym być chyba naćpana, żeby to łyknąć. Wyszło szydło z wora i skończ tę gadkę. Wiadomo zależy Ci, aby to ucichło - kasa leci...
Doprecyzowując swoją odpowiedź - po co Ci to było? Bo jesteś najzwyczajniej w świecie chorobliwie zazdrosna o popularność i talent Kasi. Z Twoich postów bije taka agresja, że czuć, że jesteś do wielu rzeczy zdolna.
__________________
Jest git

Edytowane przez bubus900
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:32
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 10:30   #1040
Czurenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
GG do Czurenka
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
powiem szczerze, że z tego wątku zrobił się gnój. szpiegowanie, poszukiwanie taniej sensacji.

jasne, że od tego jest internet. Ale po co to robić ?

najpierw szukanie i szpiegowanie męża nieesi25 na fejsie, wysyłanie potajemnie sobie jego profilu, instrukcje jak go znaleźć w google...

teraz jazda po maxineczce

5 stron bitej jazdy po lasce, bez 100% pewności, że to ona jest ramoną.
wywalanie z subskrybcji, pisanie, że nie ma wstydu, że powinna się przyznać, wyśmiewanie ...


ja pierniczę. jak szybko można osądzić człowieka ...

wstyd mi. nie ukrywam, lubię poplotkować, ale to co tu się ostatnio wyrabia, to przechodzi ludzkie pojęcie.

przy okazji, mnie samej parukrotnie w życiu zdarzyły mi się nieprawdopodobne zbiegi okoliczności, także wierzę, że to się zdarza

słowa moderatora to jedno, ale nie zawsze wszystko jest takie oczywiste.


pozdrawiam was dziewczyny i ochłońcie trochę.

---------- Dopisano o 03:30 ---------- Poprzedni post napisano o 03:15 ----------




też się nad tym zastanawiałam.
i dokopałam się do regulaminu moderatorów.

wyczytałam, że moderator to też użytkownik, który na wizaż.pl wchodzi dla przyjemności i z chęci niesienia pomocy innym.

oraz


Kodeks fair play moderatorów

1. Dbaj o to, żeby Twoje odpowiedzi były wyważone a w sporach nienacechowane osobistymi preferencjami i sympatiami.

2. System upomnień i banów musi dotyczyć wszystkich userów. Moderator musi być obiektywny!

3. Każdy moderator zajmuje się swoim forum i nie pisze moderatorskich postów / upomnień na "nieswoim" forum, najwyżej wysyła PW do odpowiedniego moderatora, jeśli zauważy nieprawidłowości.

4. Nie otwieraj wątków zamkniętych przez innego moda, bo podważasz tym jego decyzję. Jeżeli inni użytkownicy również uważają, że wątek powinien być jednak otwarty, to napisz PW do moda, który zamknął wątek i czekaj cierpliwie aż sam się tym zajmie.
To samo tyczy się wątków/postów usuniętych przez danego moderatora.

5. Dyskusje pomiędzy moderatorami powinny być toczone tylko tutaj, na forum Back-Office. Jeśli w wątku Moderator zwraca komuś uwagę, to inny Moderator w tym samym wątku nie powinien:

- potępiać jego decyzji. Proszę o polemikę Modów na wew. forum.
- czy dodatkowo, swoimi komentarzami pogłębiać efekt krucjaty na Użytkowniku;


6. W sprawach spornych, kontrowersyjnych kontaktujemy się w gronie moderatorów na BO.

7. Nie załatwiamy spraw "po swojemu" stosując taktykę cichych dni, czy strajku. Czujesz zmęczenie, masz własne problemy - nie zmuszaj się do moderowania, jeśli nie masz ochoty. Po prostu zawiadom kogokolwiek z administracji, że potrzebujesz przerwy - na przykład na BO


9. Nie zamieszczamy na forum publicznym, ani na BO prywatnej korespondencji bez zgody autora. Chyba, że dotyczy to wyzwisk, rasistowskich odzywek, pogróżek, spamu, czy wyraźnego łamania prawa;

10 . Nie zamieszczamy na forum publicznym, ani w prywatnej korespondencji, fragmentów dyskusji prowadzonych na BO. Dotyczy to również ogólnych sugestii i komentarzy.



Zamykanie wątków:

* Nie zamykamy wątków tzw. „iskrzących się”; Jeśli dyskusja wymyka się spod kontroli, staramy się swoją wypowiedzią uspokoić strony.



walka rozpoczęła się kiedy moderator ujawnił, że niejako maxi to ramona.

i zamiast dziewczyny uspokajać, moderator pisze do katOsu :

Wiem, że nic Ciebie nie przekona, ale ona kłamie nawet w tym wątku. Powtarzam: korzystanie z cudzego komputera kilka lat temu nie ma znaczenia, chodzi o bardzo świeży kontakt .


uważam, że dziewczyny trzeba tutaj uspokajać, bo się niezdrowo nakręcają, a nie dolewać oliwy do ognia.

to tylko moja opinia.
Święta prawda! Dziewczyny bez żadnego zastanowienia, bez ruszenia szarą komórką niszczą komuś życie...

A co do nieodpowiedzialnej moderatorki, która zamiast uspokajać dolewa oliwy do ognia, która łamie regulamin i najprawdopodobniej wcale go nie zna, to ktoś może wie gdzie to zgłosić? na redakcja@wizaz.pl ? Bo ja nie pozwolę, żeby ktoś taki moderował moje wypowiedzi i oczerniał innych...
__________________
Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane.
Czurenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:33   #1041
madziarushoffa
Raczkowanie
 
Avatar madziarushoffa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: eL
Wiadomości: 53
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Maxineczka ‎Krystyna Jarzębska po pierwsze nie mam maca, nie nawidze tych komputerow. po 2 - znam/znałam tę dziewczyne osobiscie, po 3 - widze ze nie wazne co powiem i tak jest odebrane negatywnie - wiec jaki w tym sens?
5 minut(y) temu · Lubię to! · 1

umarłam.
___

Cytat:
Napisane przez Katosu Pokaż wiadomość
Faktycznie okazało się, ze ze znajomymi z tego mieszkania ma nadal kontakt i sprawdzala cos na komputerze przy okazji wizyty - Maxi Wam tego nie napisze bo boi się, że kazde słowo będzie odbierane jako marna obrona, ale ja napisze (możesz mi dać klapsa :P) bo ZAWSZE jak jest taka pokićkana sprawa jest mnóstwo drobnych wiadomości, sytuacji, ktorych opowiadanie ze szczegółami byłoby niemozliwe, ale wpływają one na obraz całości.

truskawkowawiosna dałoby się jakoś teraz sprawdzić mac Aśki i porównać z tym ramony?

__

Witajcie, ja tylko na momencik, choć, czytam nieustająco wątek, ale po cichutku.
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, że raz słyszałam, że Maxi nie ma maca i ich "nie nawidzi", a potem Katosu wspomina o Macu Maxi ?!? Jak to zinterpretować?
madziarushoffa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:33   #1042
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Maxineczka Pokaż wiadomość
Ja naprawdę nie rozumiem kilku rzeczy, ale przede wszystkim tego, dlaczego wszelkie niescisłości na moją niekorzyść przyjmowane i akceptowane sa bez mrugnienia okiem, ale ta które mnie tłumacza przyjmowane są jako wierutne kłamstwo.

Bez obrazy, Banderoza, ale z Twoim sposobem pisania i zamiłowania do szukania sensacji może powinnaś się w Fakcie zatrudnić?

Fakt jest taki, że ja nie wiem jak doszło do tego że dwa miesiące temu ktoś się logował z mojego konta 'tam', może byłam to ja, bo znajomych odwiedzałam (nie podam dokładnej daty i godziny bo nie siedziałam tam z zegarkiem w reku patrząc na kalendarz, jak to sie mówi), a możne po prostu zrobiłam głupio i dałam 'zapamiętaj hasło' kiedy logowałam sie pierwszy raz - NIE PAMIĘTAM, kto, na Boga, pamięta o różnych nieznacznych zachowaniach i drobnostkach sprzed kilku miesięcy? ja wiem, że w tej sytuacji nie wygląda to najlepiej, ale proszę Was, nie popadajmy w paranoje.
Kolejna kwestia - któraś z Was pisała, ze jak siedzi u znajomych to nie sprawdza wizażu - a ja akurat sprawdzałam, zarówno jak i facebooka, jak się siedzi i czeka aż się ktoś wyszykuje, to można i do neta zajrzeć, nie mylę się?

Najważniejsze pytanie pozostanie bez odpowiedzi - PO CO by mi to było? Naprawde, po co?

Najbardziej krzywdzące jest to, że wiele z Was wydało już na mnie osąd i nie ważne co powiem i tak jest źle. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu, ale prawda jest taka, że nie mam sobie nic do zarzucenia.

Co do Ramony - napisała mi wczoraj, ze kasuje konto i z FB, i z wizażu (choć tego chyba nie można zrobić z tego co mi wiadomo), bo jest jej głupio i przeprasza, wiec doszukiwanie sie jakichś znowu spisków że nie chce się ona teraz odezwać jest żenujące.

Więcej juz nie będę raczej tu pisać, to co mialam wyjaśnić wyjaśniłam, ale widzę, że w oczach niektórych czy będę mówić cokolwiek, czy nie będę mówić nic i tak działa na moją niekorzyść. Ze swojej strony proszę o odrobinę spokoju i naprawdę zakończenie tematu, bo są to koszmarne pomówienia i nie życzyłabym nikomu trafienia w wir fałszywej sensacji.


PS: 'grochem o ścianę', oraz inne wyrażenia używane rzekomo przeze mnie jak i Ramonę są powszechnie używanymi stwierdzeniami i używa ich milion osób.
Dziewczyno brakmi na Ciebie słów, mogłaś to wszystkolepiej na spokojnie wymyśleć, cała na akcja z Ramoną na Twoim fb jest mega żałosna, zresztą myślę, że itak straciłaś już wiele w oczach przynajmniej niektórych Twoich widzów, i wiem że nigdy w życiu się nie przyznasz,ale to tylko świadczy o Twoim... tchórzostwie?,... chroń mnie Boże przed takimi ludźmi...

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Czurenka Pokaż wiadomość
Święta prawda! Dziewczyny bez żadnego zastanowienia, bez ruszenia szarą komórką niszczą komuś życie...

A co do nieodpowiedzialnej moderatorki, która zamiast uspokajać dolewa oliwy do ognia, która łamie regulamin i najprawdopodobniej wcale go nie zna, to ktoś może wie gdzie to zgłosić? na redakcja@wizaz.pl ? Bo ja nie pozwolę, żeby ktoś taki moderował moje wypowiedzi i oczerniał innych...
Dobrze, że są tacy ludzi jak moderator,przynajmniej nie jesteśmy dalej nabijani w butelkę.... a niech Ramona teraz się odeziwe i da dowód, że na prawdę istnieje, wtedy uwierzę.amen.

Edytowane przez b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:32
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:34   #1043
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez Mother Hedgehog Pokaż wiadomość
Dlaczego takie komentarze piszą użytkowniczki z kilkoma postami zarejestrowane w roku 2011? Next afera?
Boże, no nie popadajmy w paranoję. To już przesada. Prawdopodobnie to widzki Maxineczki które nie lubią wizażu bo tutaj jest 'chlew', konto możliwe że założyły żeby zobaczyć jak to funkcjonuje, napisały kilka wiadomości i tyle. Wiele osób które interesuje się kosmetykami ma tutaj konto, napisało kilka wiadomości bo 1) nie ma czasu się udzielać 2) woli czytać itd itd.

Z drugiej strony naprawdę współczuję Maxineczce. Przyjmijmy dwie ewentualności :

1) Gdyby to jednak była ona - Może miała już dość tej wszechobecnej słodyczy na YT pomiędzy kręcącymi, chciała wyrazić swoje zdanie jak każdy inny (A wszystkie wiemy że Maxi ma lekko wredny i zadziorny charakter ), wiadomo jako Maxineczka jej nie wypadało więc postanowiła na chwilę uciec od bycia Maxineczką i postanowiła pobyć zwykłą 'Ramoną'

2) Gdyby to jednak nie była ona - Pomyślcie co może teraz czuć, że przez kilka zbiegów okoliczności sypie się jej cała kariera, ludzie ją obrażają, traci widzów, czyli coś na co pracowała kilka miesięcy. I to wszystko przez zbieg niefortunnych zdarzeń.

Ja Maxineczkę lubię, nie odsubskrybuję kanału. Oglądam jej nie za to jaką osobą jest ale za to co ma mi do przekazania, za wszystkie rady, ciekawe pomysły makijażowe, recenzje.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:39
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:34   #1044
Mother Hedgehog
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 892
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez dominisia91l Pokaż wiadomość
a mam takie pytanie... jest takie imie Ramona?? bo az mi sie wierzyć nie chce... konto z fb fałszywe skasowane... jezeli sie znały maxineczka z ta ramona to skad maxi wiedziala ze to ta dziewczyna sprzed lat skoro tam byly inne zdjecia, 5 znajomych... ja nie mam w znajomych wszystkich "udajacych" i falszywe profile... o ile mialy sie w znajomych na prywatnych profilach bo nie zauwazylam.... jezeli ktos mnie zaprasza do znajomych patrze tez na zdjecie jezeli ktos ma kradzione "lub jest do siebie nie podobny" ... ehhh.... wiele tych watpliwosci
Znajome sprzed lat a logowanie w czerwcu tego roku.
Mother Hedgehog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:35   #1045
marudzenie
Zadomowienie
 
Avatar marudzenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Czytam sobie Was od nocy, jak zobaczyłam na fb kajmanowej o tej aferze. I.... OMG, ja nie wierzę. Wy się same na chama nakręcacie, serio. Nudzi się Wam? Boże, proszę... Jedna osoba rzuciła "pomysł", reszta łyknęła, wielka afera, zero przemyślenia. A moderatorki powinny być BEZSTRONNE, ale przecież i tak wyjdzie, że każdy kto broni Aśkę, to jest ONA. No tak, jasne. Nie wiem, bawi Was robienie komuś koło tyłka?!
Do cholery (!!), ale przepraszam, same ciśniecie po niej teraz, a nie jesteście kulturalne.
Nie wiem, ja już wątpię w polskie społeczeństwo.
Zaraz mnie się oberwie, też pewnie za nic...
Nakręcajcie się dalej, dobre w tym jesteście.
__________________
Ciekawe, co mówisz, gdy ktoś o mnie nie pyta.
marudzenie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:35   #1046
Banderoza
Rozeznanie
 
Avatar Banderoza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 853
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Maxi napisałam już dziś, że OK! Wszystko tłumaczę sobie jako mnóstwooooo zbiegów okoliczności ale jak wytłumaczyć to, ze TY SAMA wciąż kłamiesz (tłumacząc się), a tu proszę... znów ściemniasz jak już powyżej ktoś Cię zacytował ... nie pogrążaj się, bo strzeliłaś już ogrom goli samobójczych.
__________________
..Bóg Zawsze Po Mej Stronie Wiernie Trwa.. <Secret>
Banderoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:36   #1047
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

[1=b57b0c36aac5e3558a14a2d 0d269fc6e062f42ab_5d436f0 84516d;35883853]a niech Ramona teraz się odeziwe i da dowód, że na prawdę istnieje, wtedy uwierzę.amen.[/QUOTE]
A myślałam, że w tym kraju trzeba udowadniać winę, a nie niewinność.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!


Edytowane przez kaarooo
Czas edycji: 2012-08-14 o 10:38
kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:37   #1048
jasnosz
Zakorzenienie
 
Avatar jasnosz
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 236
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez gabriellakrk Pokaż wiadomość
Ok to może ja zbiorę to wszystko żeby przez kolejne 10 stron dziewczyny nie pisały "skąd to wiemy"

1. Ramona1980 we wszystkich swoich postach pałała wielkim uwielbieniem do Maxineczki oczerniając przy tym wiele dziewczyn nagrywających na YouTube.
2. Ramona nie udzielała się na forum w tym samym czasie, w którym Maxineczka przebywała na urlopie.
3. Ramona co najmniej dziwnie zaczęła się tłumaczyć, że zna Maxineczke, że to nie ona itp.
4. W tym samym czasie na profilu Maxineczki pojawił się wpis od niejakiej Ramony Tomczyk o treści mniej więcej "chciałam dobrze, ale chyba namieszałam".
5. Wpis został niebawem skasowany.
6. Konto Ramony miało bardzo mało znajomych, słownie: pięciu i zostało założone w tym czasie co konto na wizazu.
7. Jak udało się odkryć jednej z wizazanek kont z tym zdjęciem jest trochę na facebooku, więc jest to podpucha.
8. Zdjęcie przedstawiało miłą blondynkę podczas gdy Ramona pisała, że jest brunetką.
9. Niebawem zdjęcie profilowe zostało zmienione na 'stalk me on a facebook'
10. Wpisy Ramony na wizazu i Maxineczki są do złudzenia podobne zarówno poz względem budowy zdań, jak i używanych zwrotów.
11. W czasie kiedy Maxineczka udzielała się na swoim fanpage'u i kasowała komentarze Ramonka obserwowała co się dzieje na wizazu.
12. Moderatorki potwierdziły, że oba nicki korzystały z tego samego komputera.

Mam nadzieję, że nic nie pominęłam
haha no jaki ubaw
ja mam punkt kolejny
Ramona tak jak Maxineczka depiluje/goli ręce od LO
jasnosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:43   #1049
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 804
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A myślałam, że w tym kraju trzeba udowadniać winę, a nie niewinność.
wina została udowodniona, tylko winny nieudolnie się tłumaczy.Jakby chciał rozwiązać na prawdę tą aferę (co widać próbuje), to właśnie tak by zrobiła, ale co zrobić jak Ramona prawdopodobnie nie istnieje, albo nawet nie wie o tym wątku....
b57b0c36aac5e3558a14a2d0d269fc6e062f42ab_5d436f084516d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 10:44   #1050
Qloui
Rozeznanie
 
Avatar Qloui
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 593
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. VII

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
a co zrobiła niesia25 ?



CO ZROBIŁA NIESSIA25 ? Jestem ciekawa bo nic nie wiem na ten temat .
Qloui jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:32.