Pieprzyk ,znamie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-01, 09:55   #1
awisz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1

Pieprzyk ,znamie


Opiszę co mnie trapi ,wiem ,że muszę wybać się do dermatologa ,ale korzystając z czasu pozostałego do wizyty napiszę tutaj.
Mam 25 lat, córeczka ostatnio zadrapała mi pieprzyk na szyi, brązowy wypukły (zwykły) ,bolało ,zauważyłam na pieprzyku 3 minimalne czarne kropeczki (wyglądają jak wągry) ,szczerze to nie wiem ,czy były one też przed zadrapaniem, nigdy nie przyglądałam się tak wnikliwie pieprzyką. Mam też jedno przebarwienie od słońca na plecach ,wiem ,że to napewno od słońca bo raz w życiu się opalałam i odrazu mi wyszła i na niej też są te kropki "wągry" . Co to jest ,już oczywiście mam najgorsze myśli ,najgorsze jest to ,że niewiem czy to było wcześniej, gdyby mi córeczka nie zadrapała nawet bym o tym nie pomyślała.
awisz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 18:05   #2
tortownica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 142
Dot.: Pieprzyk ,znamie

nikt ci tu nie pomoże. musisz iść do dermatologa. lekarz powinien zbadać WSZYSTKIE znamiona i pieprzyki pod specjalną lampą.nie zwlekaj!
__________________
http://katana2013.blogspot.com/
tortownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.