Spa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 22:45   #1
Genowefa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4

Spa


Witam!
W najbliższy weekend wybieram się do Spa. Mam cerę tłustą, z trądzikiem, rozszerzonymi porami i bliznami po trądziku, planuję wykonać peeling kawitacyjny oraz thalgodermyl. Czy takie połączenie będzie korzystne dla mojej cery?
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
Genowefa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 13:35   #2
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: Spa

Cytat:
Napisane przez Genowefa89 Pokaż wiadomość
Witam!
W najbliższy weekend wybieram się do Spa. Mam cerę tłustą, z trądzikiem, rozszerzonymi porami i bliznami po trądziku, planuję wykonać peeling kawitacyjny oraz thalgodermyl. Czy takie połączenie będzie korzystne dla mojej cery?
Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie.
Witaj Widzę, że cera podoba do mojej, także się wypowiem. Moim zdaniem, połączenie wydaje się prawidłowe, jednak możesz także zasięgnąć opinii osób pracujących w SPA. Powinny tam pracować osoby wykwalifikowane i myślę, że one także będą mogły odpowiednio dobrać dla twojej cery odpowiednie zabiegi. Ja bym także spróbowała mocnej maseczki błotnej Pamiętaj jednak, że jednorazowe zabiegi nie dają spektakularnych efektów i należy takie zabiegi powtarzać kilka razy w miesiącu.
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 21:47   #3
Genowefa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Spa

Oczywiście zabiegi będę powtarzać a poleciłabyś mi coś z kosmetyków ogólnie dostępnych?
Genowefa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 11:10   #4
Szopenowa
Raczkowanie
 
Avatar Szopenowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 41
Dot.: Spa

Cytat:
Napisane przez Genowefa89 Pokaż wiadomość
Oczywiście zabiegi będę powtarzać a poleciłabyś mi coś z kosmetyków ogólnie dostępnych?
Hmmm to wszystko zależy od reakcji twojej cery na kosmetyki Mnie pomaga krem matujący antybakteryjny z Barwy oraz żel głęboko oczyszczający z peelingiem z L'oreal. Należy jednak wziąć pod uwagę, że ów żel, jak i reszta kosmetyków do pielęgnacji twarzy trądzikowej firmy L'oreal, są silnie wysuszające (za sprawą dwutlenku tytanu, tlenku cynku, glinki krzemowej oraz kwasu salicylowego), jednak jeżeli miałaś już do czynienia z takimi agresywnymi kosmetykami i efekty cię satysfakcjonowały to jak najbardziej polecam. W przeciwnym wypadku polecam kosmetyki dosyć łagodniejsze, zarówno z mydłem jak i bez mydła. Mnie pomaga, gdy mam przesuszenie od żelu L'oreal i Retinu A (mój krem na trądzik na receptę) mydło antybakteryjne z Polleny Savony (takie familijne, w kolorze zielonym, chyba dostępne w Carrefourze, na dolnych półkach ) Dobrze oczyszcza, dezynfekuje i cera tak się nie tłuści. Ze swojej strony nie polecam toników (mi są absolutnie zbędne, ale jak komuś pomaga to dobrze ) ani produktów do demakijażu jeżeli makijaż jest dosyć subtelny.
To, co może pomóc również w oczyszczaniu skóry to wycieranie jej ręcznikiem papierowym jednorazowego użytku

Pamiętaj jednak, że poddając swoją cerę takim zabiegom nie powinnaś jej dodatkowo obciążać przez pierwsze dni agresywnymi kosmetykami, tylko czymś łagodnym (ja poleciłam ów mydełko ). Jeżeli nie zapychają cię kremy z parafiną to polecam krem także z Polleny Savony, z czerwoną nakrętką, z witaminami. Zawiera retinol , lecz mnie zapycha (jak wszystko z parafiną) i stosuję go szyi

A wykonujesz makijaż? Jeśli tak to polecam podkłady i pudry mineralne
__________________
Pozdrawiam
Szopenowa

Dieta i ćwiczenia - te słowa nabrały znaczenia!
Kilogramy lecą w dół, tłuszczyk wypalany co dzień,
a samopoczucie: niesamowite!
Szopenowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:30.