Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-26, 21:20   #241
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Nie wiem czy było - na oficjalnej stronie JMO - odżywki do włosów farbowanych, oczyszczajace serum do skóry głowy i matująca glinka do stylizacji włosów po 25 zł.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-26, 21:29   #242
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Poszukuję delikatnego szamponu do codziennego stosowania. Co możecie polecić? Tylko nic z polskich marek bo jestem za granicą i nie mam do nich niestety obecnie dostępu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jujka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 07:48   #243
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość

Tylko retinoidy i witamina C dawały mi jednak najbardziej widoczne rezultaty antystarzeniowe, taki kop, zastrzyk dla skóry.
Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mija trzeci dzien i jak na razie nic sie nie luszczy. Ktory raz juz stosujesz retinoidy?
a coś z naturalsów z retinolem jest u nas dostępne? Polecane?
ja ostatnie lata używałam kremu z iherba, ale wolałabym już się nie bawić w zamawianie z hameyki... teraz mam taki olejek Skincare LdeL Cosmetisc (Retinol facial oil) i nawet nie wiem, czy jest naturalny (dostałam bez kartonowego opakowania, więc nie znam składu
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 07:53   #244
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Zaszalałam i kupiłam taki zestaw marki SO BiO étic
- 5w1 krem pod oczy i do ust anti-aging 15ml
Bardzo lubię ten krem pod oczy. To będzie moje drugie opakowanie.
Coś więcej o kremie pod oczy, plis

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Beets coś dla Ciebie.


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Zrobiłam porządki w kosmetykach i zajmują mi, aż 3 kosmetyczki. Za dużo tego, nie chcę takiej ilości Gdzie te czasy, gdy mieściłam się w jednej małej kosmetyczce
Ja też zrobiłam porządki i wszystkie kosmetyki poza kolorówką i różnymi akcesoriami, które trzymam gdzie indziej zmieściły się w szafce pod umywalką na dwóch półkach i jeszcze zostało trochę miejsca, sukces

Cytat:
Napisane przez LilyVanDerWoodsen Pokaż wiadomość
Po regularnym podczytywaniu przez ostatni okres - dolaczam się
Witamy.


Moja skóra chyba przechodzi jesienny kryzys, nie wygląda najlepiej, tu i ówdzie wypryski się porobiły. Nie wiem, czy to z powodu pogody, ogrzewania, a może jakiegoś kosmetyku lub jego braku czy wszystkiego naraz. Od jakiegoś czasu mam podejrzenia, czy przypadkiem żel do mycia twarzy z wit. C Avalon nie nadaje się do mojej skóry. To dość mocny zawodnik, a ja na pieniące myjadła muszę bardzo uważać. Poza tym długo nie używałam żadnych kwasów, nawet w niskim stężeniu, chyba już pora wrócić do serum korygujacego Bielendy. Mam w zapasie sporo półproduktów, glukonolakton, kwas azelainowy, fulwowy i retinyl palmitate, ale mam strasznego lenia na nie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 08:57   #245
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Mnie ciagnie niestety do wszystkich kosmetykow i uwielbiam testowac czy znacie kosmetyki Jan Barba??
znamy Obecnie zachwycam się tym specyfikiem http://janbarba.com/produkt/krem/
Bardzo dobry krem, w sam raz na zimę i jesień Mam ochotę na pozostałe ich kosmetyki - tonik i balsam do ust. Jak zrobią jakąś promocję to capnę je też

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Ja też zrobiłam porządki i wszystkie kosmetyki poza kolorówką i różnymi akcesoriami, które trzymam gdzie indziej zmieściły się w szafce pod umywalką na dwóch półkach i jeszcze zostało trochę miejsca, sukces


Mnie z makijażowych rzeczy to ciągnie do pomadek i błyszczyków. Mam na oku kilka sztuk, ale najpierw postaram się zużyć to co mam. Może nie wycofają tamtych z sprzedaży, do tego czasu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 09:11   #246
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;66815626]Dzięki
Przypomniałam sobie, że chyba gdzieś mam próbkę tej soli z jakiegoś sklepu ze zdrową żywnością oraz że ktoś tu wspominał (Promolcia chyba??- nawiasem mówiąc, to gdzie ona się podziewa), że używa jej do pomidorów, bo mają ciekawszy smak; a Ty do czego jej używasz?
[/QUOTE]

Używam tak samo jak normalnej soli, do jedzenia po prostu, dodatkowo solę czasem wodę do picia. Zrobiłam test na pomidorze z tą i zwykłą solą i raczej nie ma tu jakiejś wielkiej różnicy w smaku, może ta himalajska jest ciut delikatniejsza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:02   #247
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;66821031]Bardzo ciekawa jestem jej smaku, a nie bardzo wiem, do czego mogłabym jej dodać; jak wróciłam z pracy to wszystkie pomidory były już niestety wyjedzone, więc muszę poczekać do jutra.
Aktualnie mam na stanie białą sól z Biedronki i aż sprawdziłam-nazywa się Culineo sól warzona spożywcza jodowana, a ogórki wychodzą mi teraz przepyszne (kiszę do bieżącego zużycia, nie w słoikach).

Edit. tą z Camargue miałam jednak wcześniej, a teraz mam (i ją właśnie dodawałam do tych ogórków, które się nie udały) szarą z Bretanii, z Guerande- jest to morska sól nieoczyszczona i pewnie zawiera jod, a także inne mikroelementy.
Edit. znalazłam taki skład:[/QUOTE]


Dla mnie smakuje zupełnie jak sól Nie widzę różnicy między różową, a białą Nie przepadam za kamienną czy właśnie morską, bo już mają delikatny zapaszek.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
To mój drugi góra trzeci rok bodajże, ale tylko z Retin A. Efekty zadowalające, ale nie spektakularne. Dlatego teraz bardziej świadomie i przemyślanie chcę to robić. Wcześniej stosowałam retinoidy bardziej z doskoku, bez planowej pielęgnacji. Chyba do wszystkiego trzeba dorosnąć

Tylko retinoidy i witamina C dawały mi jednak najbardziej widoczne rezultaty antystarzeniowe, taki kop, zastrzyk dla skóry.

Z witaminą C chwilowo się wstrzymam. Zobaczę jak skóra zareaguje na retinoidy. Natłuszczam się Antipodes i jak na razie łuszczenia brak.


Nie mam ostatnio ochoty na testowanie nowości. Wizja zalegających kosmetyków, które się nie sprawdzą skutecznie mnie odstrasza. Dostępu do próbek nie mam. Szczerze mówią nic mnie też nie zachwyciło.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy było - na oficjalnej stronie JMO - odżywki do włosów farbowanych, oczyszczajace serum do skóry głowy i matująca glinka do stylizacji włosów po 25 zł.

Dziękuję za informację. Zamówiłam odżywkę do brązowych i serum.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a coś z naturalsów z retinolem jest u nas dostępne? Polecane?
ja ostatnie lata używałam kremu z iherba, ale wolałabym już się nie bawić w zamawianie z hameyki... teraz mam taki olejek Skincare LdeL Cosmetisc (Retinol facial oil) i nawet nie wiem, czy jest naturalny (dostałam bez kartonowego opakowania, więc nie znam składu

Niestety nie. Ja stosuję maść na receptę od dermatolog.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 10:06   #248
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Coś więcej o kremie pod oczy, plis
Oj będzie ciężko bo nie jestem dobra w opisywaniu kosmetyków, a tym bardziej smarowideł pod oczy. Ja go stosuję dwa razy dziennie tylko na okolice oczu. Ma przyjemną konsystencję. Uważam, że całkiem przyzwoicie nawilża. Delikatnie wypełnia zmarszczki. Na pewno zmniejsza widoczność opuchlizny. Idealnie nadaje się pod makijaż. Ogólnie mówiąc jestem z niego zadowolona.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:12   #249
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

Mnie z makijażowych rzeczy to ciągnie do pomadek i błyszczyków. Mam na oku kilka sztuk, ale najpierw postaram się zużyć to co mam. Może nie wycofają tamtych z sprzedaży, do tego czasu
Mnie właśnie też do pomadek i błyszczyków ciągnie, ale na szczęście póki co nie mam nadmiaru

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Oj będzie ciężko bo nie jestem dobra w opisywaniu kosmetyków, a tym bardziej smarowideł pod oczy. Ja go stosuję dwa razy dziennie tylko na okolice oczu. Ma przyjemną konsystencję. Uważam, że całkiem przyzwoicie nawilża. Delikatnie wypełnia zmarszczki. Na pewno zmniejsza widoczność opuchlizny. Idealnie nadaje się pod makijaż. Ogólnie mówiąc jestem z niego zadowolona.
Jesteś

__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:33   #250
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację. Zamówiłam odżywkę do brązowych i serum.
Też zamówiłam odżywkę ale do włosów rudych bo mam tylko jedną na stanie. Wzięłam też matującą glinkę do stylizacji. Prawdę mówiąc z ciekawości bo nie mam nic w domu, a moje krótkie włosy czasami warto byłoby ujarzmić.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 10:51   #251
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
znamy Obecnie zachwycam się tym specyfikiem http://janbarba.com/produkt/krem/
Bardzo dobry krem, w sam raz na zimę i jesień Mam ochotę na pozostałe ich kosmetyki - tonik i balsam do ust. Jak zrobią jakąś promocję to capnę je też [COLOR="Silver"]
Dzieki za info
No to zamowilam musze wykorzystac to, ze akurat jestem w Pl

Edytowane przez kajaccn
Czas edycji: 2016-10-27 o 11:12
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 11:34   #252
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mnie właśnie też do pomadek i błyszczyków ciągnie, ale na szczęście póki co nie mam nadmiaru
Ja mam kilka na oku (np. Avril. Couleur Caramel). Niestety jedna sztuka jest niedostępna w Polsce, a bardzo ją chcę Phyt's odcień Soupçon de rose.
http://en.phyts.com/lips/lipsticks-44p.html

Te pomadki od Lippy Girl z Kanady też wyglądają fajnie http://lippygirl.com/lips/vego-mania...egan-lipsticks

Podobają mi się też pomadki z Danii od Tromborg.

Francuska marka Une też ciekawie wygląda https://www.unebeauty.com/en/products/make-up/lips.html

Jak oglądałam błyszczyki Burt's Bees to na pewno chcę odcień Ocean Sunrise.

Kiedyś tk maxx zaatakowała Kim Kardashian ze swoimi kosmetykami i perfumami. Jeden błyszczyk za 9,99 zł mi wpadł w oko, ale składu nie było, a necie na darmo szukać, więc odpuściłam, bo pewnie natury tam nie znalazłabym https://dirtylooks.com/kardashian-be...-shimmer-gloss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg burts.jpg (86,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lippyGirl.jpg (62,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tromborg.jpg (16,8 KB, 4 załadowań)
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 11:37   #253
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Dzieki za info
No to zamowilam musze wykorzystac to, ze akurat jestem w Pl
nie pożałujesz. A jak długo? Bo ta marka też jest świetna, ale na krem trzeba czekać tak z 10 dni, bo robią na zamówienie.
http://www.ekokrem.eu/
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 12:22   #254
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Poszukuję delikatnego szamponu do codziennego stosowania. Co możecie polecić? Tylko nic z polskich marek bo jestem za granicą i nie mam do nich niestety obecnie dostępu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też szukałam takiego wiosną, wyszedłszy z założenia, że więcej takich szamponów jest wśród eko kosmetyków. Kierowałam się głównie rodzajem detergentów tzn brakiem siarczanów. W ostateczności nic nie znalazłam i skończyło się na zwykłych szamponach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 12:37   #255
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Bardzo lubię szampony Giovanni i Desert Essence
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 13:59   #256
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja mam kilka na oku (np. Avril. Couleur Caramel). Niestety jedna sztuka jest niedostępna w Polsce, a bardzo ją chcę Phyt's odcień Soupçon de rose.
http://en.phyts.com/lips/lipsticks-44p.html

Te pomadki od Lippy Girl z Kanady też wyglądają fajnie http://lippygirl.com/lips/vego-mania...egan-lipsticks

Podobają mi się też pomadki z Danii od Tromborg.

Francuska marka Une też ciekawie wygląda https://www.unebeauty.com/en/products/make-up/lips.html

Jak oglądałam błyszczyki Burt's Bees to na pewno chcę odcień Ocean Sunrise.

Kiedyś tk maxx zaatakowała Kim Kardashian ze swoimi kosmetykami i perfumami. Jeden błyszczyk za 9,99 zł mi wpadł w oko, ale składu nie było, a necie na darmo szukać, więc odpuściłam, bo pewnie natury tam nie znalazłabym https://dirtylooks.com/kardashian-be...-shimmer-gloss
Opamiętaj się kobieto!!! Ledwo człowiek zaczął temat, a ta już wrzuca tyle cudeniek, że aż dziwi mnie kondycja mojego serca, naprawdę musi mieć się świetnie, bo niektórzy to już by ze 2 razy dostali zawału na ten widok
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 14:08   #257
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Opamiętaj się kobieto!!! Ledwo człowiek zaczął temat, a ta już wrzuca tyle cudeniek, że aż dziwi mnie kondycja mojego serca, naprawdę musi mieć się świetnie, bo niektórzy to już by ze 2 razy dostali zawału na ten widok
czyli oszczędzisz na kardiologu
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 14:19   #258
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a coś z naturalsów z retinolem jest u nas dostępne? Polecane?
ja ostatnie lata używałam kremu z iherba, ale wolałabym już się nie bawić w zamawianie z hameyki... teraz mam taki olejek Skincare LdeL Cosmetisc (Retinol facial oil) i nawet nie wiem, czy jest naturalny (dostałam bez kartonowego opakowania, więc nie znam składu
Chodzi Ci o takie dostępne w Polsce czy możliwe do kupienia do Polski, ale bez konieczności zamawiania z USA? Bo jak to drugie to są takie:
PurOrganica KLIK na ebayu i amazonie
Art Naturals KLIK to i to poniżej na amazonie
Mother Nature KLIK
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 15:38   #259
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o takie dostępne w Polsce czy możliwe do kupienia do Polski, ale bez konieczności zamawiania z USA? Bo jak to drugie to są takie:
PurOrganica KLIK na ebayu i amazonie
Art Naturals KLIK to i to poniżej na amazonie
Mother Nature KLIK
- zwłaszcza krem
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 15:42   #260
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;66801621]Też chętnie wróciłabym do tego serum, nawet pomimo, że mam teraz niezły zapasik serum Antipodes

Ta sól jest różowa może? Chyba ją widziałam, chociaż ostatnio było mnóstwo soli w postaci płatków z różnymi przyprawami, nawet smoke, czyli o smaku wędzonki

Vianek ma fajną wcierkę do skalpu bez alko http://www.nowafarmacja.pl/sylveco-v...cierka-d-skory[/QUOTE]

Zamawiamy?

Jest różowa, używam jej do wszystkiego, też do kiszenia.
U mnie też nie wszystkie kiszonki wychodzą, ale powodem pewnie jest gorszej jakość produkt (np. zbyt dużo chemii, oprysków), nieszczelność zakrętki itp.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
a to byo gdzies pisane o tym? poproszę jakiegoś linka czy coś
Pisałyśmy tutaj o pilingach solnych. Robiłam kilka razy, jednak ze względu na naczynka zaczęłam tylko przepłukiwać twarz wodą, w której rozpuszczam trochę soli.
Próbowałam też z solą epsom, ale nie odczuwam takiego nawilżenia, a wręcz ściągnięcie skóry, do tego zostawia biały nalot (ale podobno dobrze działa na zaskórniki).
Ciekawa jestem jeszcze soli z Kłodawy, bo jest tańszą alternatywą himalajskiej.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 15:46   #261
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o takie dostępne w Polsce czy możliwe do kupienia do Polski, ale bez konieczności zamawiania z USA? Bo jak to drugie to są takie:
PurOrganica KLIK na ebayu i amazonie
Art Naturals KLIK to i to poniżej na amazonie
Mother Nature KLIK
Z jakiego kraju pochodzi ten producent? nigdzie nie ma jego strony
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 16:36   #262
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Zamawiamy?

Jest różowa, używam jej do wszystkiego, też do kiszenia.
U mnie też nie wszystkie kiszonki wychodzą, ale powodem pewnie jest gorszej jakość produkt (np. zbyt dużo chemii, oprysków), nieszczelność zakrętki itp.
A chętnie- jest jeszcze ta promo na Miessence? (chociaż nawet bez promo jest warte swojej ceny no i aż 100ml przecież ).

U mnie właśnie już skończyła się dostępność tych małych ogórków do kiszenia i jestem w rozpaczy, bo doszłam już do wprawy i wychodziły mi naprawdę dobre, ale kisiłam w takim dużym kamionkowym naczyniu do bieżącego spożycia
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 17:30   #263
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny skąd chcecie zamawiać Miessence?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 17:38   #264
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Z jakiego kraju pochodzi ten producent? nigdzie nie ma jego strony
Na jednym ze zdjęć recenzji klientów widać na moje oko "Vienna, Austria", ale pewności nie mam. Składu to już się w ogóle nie idzie z tej foty doczytać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 19:04   #265
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Jest promocja -40% w Naturativ na niektóre produkty do twarzy: toniki, mleczko, maska, krem z serii AOX, produkty pod oczy i kremy koloryzujące BBB. Dziś jest ostatni dzień promocji.
Ja zamówiłam sobie tonik http://www.naturativ.pl/sklep/p-126-tonik-do-twarzy/. Jest to najlepszy tonik, jaki do tej pory miałam i jednocześnie bardzo wydajny, a co najważniejsze nie zostawia żadnej lepkiej warstwy na twarzy, koi podrażnienia, nawilża.

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Jeszcze info ze strony Pixie:
Jeśli cienie pod oczami są Twoim problemem, jest na to sposób! Wypróbuj nasz korektor pod oczy oparty wyłącznie na naturalnych, przyjaznych skórze i zdrowiu recepturach. Do końca października możesz go kupić stacjonarnie w sieci sklepów Fale Loki Koki w naszej promocyjnej cenie 19,90zł! Serdecznie zapraszamy do następujących miast: Bydgoszcz, Chojnice , Poznań, Lublin, Płock, Kutno, Zamość, Łódź, Kalisz, Konin, Olsztyn, Katowice, Sosnowiec, Tarnów, Nowy Targ, Przemyśl, Kraków, Toruń, Grudziadz, Wrocław, Legnica, Siedlce, Biała Podlaska, Warszawa, Zielona Góra, Leszno, Zabrze
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2016-10-27 o 19:08
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 19:06   #266
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

A czy ktoś stosuje produkty Dr. Hauschka? Jakiś czas temu zakupiłam ich kilka i moja skóra wygląda teraz naprawdę świetnie, choć początki były ciężkie. Dzięki że je poleciłyście

Jeśli ktoś byłby zainteresowany kremami Logona, z serii Clear Skin, do cery trądzikowej i Silicum Vegetale,do cery wrażliwej i suchej, to zapraszam, bo u mnie leżą i raczej nie będę ich stosować (mam inną cerę).
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 19:41   #267
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;66856646] A chętnie- jest jeszcze ta promo na Miessence? (chociaż nawet bez promo jest warte swojej ceny no i aż 100ml przecież ).

U mnie właśnie już skończyła się dostępność tych małych ogórków do kiszenia i jestem w rozpaczy, bo doszłam już do wprawy i wychodziły mi naprawdę dobre, ale kisiłam w takim dużym kamionkowym naczyniu do bieżącego spożycia [/QUOTE]

nadal -20
to jutro zamówię

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny skąd chcecie zamawiać Miessence?
http://www.beautifullyorganic.co.uk/
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 19:52   #268
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja mam kilka na oku (np. Avril. Couleur Caramel).
Mam z Avril dwie pomadki w kredce, te https://www.ecco-verde.pl/avril/szminka-w-olowku-jumbo i są rewelacyjne. Miękkie, nie wysuszają ust, trwałe lecz mało wydajne. Ale za tak niską cenę myślę, że warto. Jak będę robić kiedyś zakupy na Ecco Verde to na pewno jeszcze je kupię. Chyba, że gdzie indziej znajdę.

Edytowane przez agatanaturalnie
Czas edycji: 2016-10-27 o 19:54
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 20:02   #269
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wrzucam ostatnie zakupy;
Santaverde krem i maseczka - krem medium jest super, miałam już kiedyś próbki; maseczkę dopiero poznaję, używam głownie na noc, nie zmywam.
Kremy do rąk Lavera - SOS zapowiada się bardzo dobrze, Anty age jeszcze nie używałam.
Mydło Aleppo z czerwoną glinką - okropne mydło, bardzo miękkie i jakby nie wysycha, mam wrażenie, że bardziej się "zużywa" spływając z mydelniczki, niż przez samo mycie.
Papier d'Armenie - papier zapachowy (podobno najstarszy z produktów zapachowych), można spalać, albo włożyć do szafy, zapach trochę orientalny, ale nie tak kadzidłowy, dla mnie dość przyjemny. Tutaj więcej, jeśli kogoś interesuje http://anusia-sta.blogspot.ie/2013/0...starszy-z.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20161026_002.jpg (93,1 KB, 28 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-27, 20:19   #270
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

O, mam też Laverę z serii żurawinowej z olejkiem arganowym, ale kremowy żel pod prysznic. Fajnie zmiękcza, ale bardzo słabo się pieni, w porównaniu do przezroczystych żeli.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2016-10-27 o 21:03
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.