Fitness i Si³ownia- KRAKÓW :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-02-10, 14:56   #241
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: fitness w Krakowie

Chêtnie bym zaczê³a od body ball, ale zgodnie z planem na stronie w tej chwili nie prowadza takich zajêæ na Krakowskiej.
http://www.multi-fitness.pl/oferta.php?info=krakowska
Mo¿e poszukam jednak innego fitnessu, gdzie bêda mieli takie zajêcia. A jak nie znajdê to pójde na zajêcia calisthenics
Dziêkujê za odpowied¼
agta85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-16, 22:31   #242
gafit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: fitness w Krakowie

A co powiecie na to:

www.energym.com.pl


jutro jade to sprawdzic i dam znac, pozdr
gafit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-18, 13:47   #243
Nutek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomo¶ci: 195
GG do Nutek
Dot.: fitness w Krakowie

Dziewczyny,
a jak to jest w tym multi fitnessie - kupuje karnet na fitness dwa razy w tygodniu i chodzê na dowolne dwa zajêcia,na jakie akurat mam ochotê, czy te¿ przy kupnie karnetu muszê siê zdeklarowaæ co do daty,godziny i rodzaju tych zajêæ na które bêdê chodziæ ca³y miesi±c?

Edytowane przez Nutek
Czas edycji: 2008-02-18 o 14:48 Powód: .
Nutek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-18, 18:35   #244
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: fitness w Krakowie

Musisz sie zdeklarowaæ. Wczesniej zapisujesz siê na zajêcia które Ci najbardziej odpowiadaj±. Ogólnie w multi-fitnessie jest du¿o chêtnych na zajêcia i nawet jak siê zapisujesz tydzieñ wcze¶niej to ju¿ praktycznie wszêdzie jest full.
__________________

Cytryna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-18, 19:41   #245
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 2 287
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Cytryna01 Poka¿ wiadomo¶æ
Musisz sie zdeklarowaæ. Wczesniej zapisujesz siê na zajêcia które Ci najbardziej odpowiadaj±.
A jak akurat nie bêdê mog³a pój¶æ w danym tygodniu, to zajêcia mi przepadaj±? Czy mo¿na je jako¶ odrobiæ id±c w nastêpnym tygodniu na zajêcia 2 razy?
agta85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-02-18, 20:59   #246
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: fitness w Krakowie

Nie przepadaj± Ci! Kupujesz karnet na 8 wej¶c (wa¿no¶æ 1 miesi±c), i wtedy kiedy przychodzisz na zajêcia pani odznacza ¿e by³a¶
__________________

Cytryna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-03-26, 19:46   #247
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez gafit Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na to:

www.energym.com.pl


jutro jade to sprawdzic i dam znac, pozdr
I jak tam grafit? Sprawdzi³a¶? Muszê przyznaæ ¿e wygl±da ca³kiem interesuj±co!
__________________

Cytryna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-03-31, 14:00   #248
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: fitness w Krakowie

To mój pierwszy post, na forum trafi³am bo szuka³am opinii w³a¶nie o klubach fitness. Do Sprintu chodzi³am przez rok poleci³a mi go znajoma. Rzeczywi¶cie ma³a salka, ale klimatyzacja dzia³a w miare Super atmosfera i poniewa¿ jest to ma³y klub wszyscy siê znaj± i wogóle fajnie. Ale ostatnio postanowi³am zmieniæ klub, szuka³am takiego z si³owni±, cen± karnetu skusi³ mnie Multi-fitness na Krakowskiej.....i bardzo ¿a³uje. Có¿ z tego ¿e sala wiêksza jak nie ma klimatyzacji, nawet jak zimno jest ciêzko, mam karnet tzn. nazywam go rezerwowym bo non stop jestem na rezerwie o czym zapisuj±c mnie na niby sta³± grupe Pani w recepcji mnie nie poinformowa³a. Ostatnio uda³o mi siê zapisaæ na zajêcia ale jak siê okazalo zosta³am wpisana na zupe³nie inna godzine. Si³ownia, no có¿ nie zbyt dla kobiet, ale do koñca karnetu tylko mi ona zosta³a. Wiêc powrócê do Sprint'u zapewne. Chyba ¿e kto¶ mo¿e poleciæ naprawde dobry klub z si³owni±
morfea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-01, 00:37   #249
fransiss
Przyczajenie
 
Avatar fransiss
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: fitness w Krakowie

Chodzi³am do Mulifitnessu przez d³ugi czas (spinning i pump) i by³am bardzo zadowolona, tylko trzeba siê zapisywaæ na samiu¶kim pocz±tku miesi±ca, bo inaczej ma³e szanse na za³apanie siê do "g³ównego sk³adu". Na spinningu zawsze by³o full zapisanych a sala na æwiczeniach ¶wieci³a pustkami...
Dajcie znaæ co z Energymem - z tego co s³ysza³am to jeszcze jest zamkniête... A tak w ogóle to jakie miejsca jeszcze polecacie? By³y¶cie mo¿e w tym klubie ko³o galerii kazimierz?
__________________
SB >> F: 1 >> D: 1

59 - 58 - 57 - 56 - 55 - 54 - 53 - 52
fransiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 11:55   #250
iceflower
Przyjació³ka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 16 370
Dot.: fitness w Krakowie

Podbijam.

Zastanawiam siê, czy kto¶ chodzi³ i ma jakie¶ informacje na temat Starego Kina na Stradomiu? Albo na temat klubu na Miodowej? Waham siê nad tymi dwoma oraz nad klubem na ul. Dolnych M³ynów.
__________________
nie musimy siê katowaæ
nienormaln± sytuacj±
nauczymy siê kochaæ
przestaniemy siê baæ
¿ycie stanie siê muzyk±
i stanie siê to co ma siê staæ
iceflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 13:44   #251
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez fransiss Poka¿ wiadomo¶æ
A tak w ogóle to jakie miejsca jeszcze polecacie? By³y¶cie mo¿e w tym klubie ko³o galerii kazimierz?
Tego klubu nie ma i ju¿ nie bêdzie...
Pozbierali kasê i siê wycofali, teraz ponoæ maj± oddawaæ...

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,44425,5063773.html
http://goldenrose2.wordpress.com/200...atne-pozyczki/

Cytat:
Napisane przez iceflower Poka¿ wiadomo¶æ
Zastanawiam siê, czy kto¶ chodzi³ i ma jakie¶ informacje na temat Starego Kina na Stradomiu? Albo na temat klubu na Miodowej? Waham siê nad tymi dwoma oraz nad klubem na ul. Dolnych M³ynów.
Na Miodowej nie chodzi³am (jaki tam jest klub), do Starego Kina kiedy¶ tak (2 lata temu, wiêc mog³o siê zmieniæ).
Do¶æ dobre warunki lokalowe, ale zdarza³o siê, ¿e na zajêciach by³o bardzo ch³odno, co szczególnie w zimie, by³o ma³o komfortowe.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-13, 15:22   #252
iceflower
Przyjació³ka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 16 370
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez annmarie Poka¿ wiadomo¶æ
Na Miodowej nie chodzi³am (jaki tam jest klub), do Starego Kina kiedy¶ tak (2 lata temu, wiêc mog³o siê zmieniæ).
Do¶æ dobre warunki lokalowe, ale zdarza³o siê, ¿e na zajêciach by³o bardzo ch³odno, co szczególnie w zimie, by³o ma³o komfortowe.
Na Miodowej jest co¶ takiego: http://www.fitstyl.pl/

A pamiêtasz mo¿e, jak by³o z cenami w Starym Kinie?
__________________
nie musimy siê katowaæ
nienormaln± sytuacj±
nauczymy siê kochaæ
przestaniemy siê baæ
¿ycie stanie siê muzyk±
i stanie siê to co ma siê staæ
iceflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 22:06   #253
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez iceflower Poka¿ wiadomo¶æ
Na Miodowej jest co¶ takiego: http://www.fitstyl.pl/

A pamiêtasz mo¿e, jak by³o z cenami w Starym Kinie?
To w fit na pewno nie by³am

Co do cen w SK - by³y wysokie, by³ to zreszt± jeden z powodów, dla których zrezygnowa³am.
Zreszt±, na ich stronie jest cennik, nadal ceny niema³e (ja ju¿ studentk± nie jestem - 200 z³ za karnet open, to jednak niema³o).
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-13, 22:11   #254
iceflower
Przyjació³ka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Po³udnie
Wiadomo¶ci: 16 370
Dot.: fitness w Krakowie

Faktycznie do¶æ drogo w tym SK, teraz dopatrzy³am siê cennika (wcze¶niej nie chcia³ mi siê otworzyæ).

Oczywi¶cie czekam na kolejne informacje o Miodowej i Dolnych M³ynów, je¿eli kto¶ ma.
__________________
nie musimy siê katowaæ
nienormaln± sytuacj±
nauczymy siê kochaæ
przestaniemy siê baæ
¿ycie stanie siê muzyk±
i stanie siê to co ma siê staæ
iceflower jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 07:50   #255
lady_dark
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: fitness w Krakowie

Ja chodze do Lady fit. Bylam juz z... 8 razy karnet na dwa razy w tygodniu kosztuje ze znizka 80 zl. Bardzo mi sie podoba choc nie mam zadnego porownania z innymi i tak pomyslalam jak tak zachwalacie to multifitness na krakowskiej bo mam blisko plus jest tez taki ze na krakowskiej zaczynaja juz od 8 rano a w lady fit dopiero od 10 i czasami ciezko jest sie zapisac na poranne godziny bo sa tylko o 10 i o 11 i pozniej dopiero od 16 ale ponoc maja o 14 wprowadzic jakies zajecia- i tak mnie to nie ratuje.
Jeszcze male pytanko czy znacie jakis klub fitnes gdzie bylby dostepny body space ?
I do dziewczyn ktore chodza do multifitnes- czy jest ciezko ? Zalezy mi na tym zeby bylo
lady_dark jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 10:42   #256
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lady_dark Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chodze do Lady fit. Bylam juz z... 8 razy karnet na dwa razy w tygodniu kosztuje ze znizka 80 zl. Bardzo mi sie podoba choc nie mam zadnego porownania z innymi i tak pomyslalam jak tak zachwalacie to multifitness na krakowskiej bo mam blisko plus jest tez taki ze na krakowskiej zaczynaja juz od 8 rano a w lady fit dopiero od 10 i czasami ciezko jest sie zapisac na poranne godziny bo sa tylko o 10 i o 11 i pozniej dopiero od 16 ale ponoc maja o 14 wprowadzic jakies zajecia- i tak mnie to nie ratuje.
Jeszcze male pytanko czy znacie jakis klub fitnes gdzie bylby dostepny body space ?
I do dziewczyn ktore chodza do multifitnes- czy jest ciezko ? Zalezy mi na tym zeby bylo
Ja koñcze moj± przygode z multifitness, jedyne zajêcia na jakie siê dosta³am to Latino - i ciê¿ko nie by³o nawet pod wzglêdem choreografii-ale fajnie w sumie. Dowiedzialam siê w koñcu,¿e jak kupie dok³adnie 1 dnia miêsi±ca karnet do gdzie¶ mnie wpisz± na sta³± grupê- ale ja lubiê zmieniaæ zajêcia
Mam pytanie czy która¶ mo¿e chodzi/ chodzi³a do Body Hit na Kazimierza Wielkiego, ceny s± fajne i jest si³ownia. Jaka jest tam sala, instruktorzy? Czy na si³owni jest du¿o urz±dzeñ aerobowych ??
morfea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-15, 18:38   #257
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 581
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez lady_dark Poka¿ wiadomo¶æ
I do dziewczyn ktore chodza do multifitnes- czy jest ciezko ? Zalezy mi na tym zeby bylo
Oj jest ciêzko, ale zalerzy u kogo. Je¶li chcesz siê zmêczyæ to polecam Przemka i Kasie, natomiast odradzam Dominike.
Dla mnie najlepsze s± zajêcia na stepie
Chodzia³am do LadyFit w tamtym roku, nie narzeka³am, ale jako¶ wole Multifitness
__________________

Cytryna01 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-22, 17:15   #258
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez gafit Poka¿ wiadomo¶æ
A co powiecie na to:

www.energym.com.pl


jutro jade to sprawdzic i dam znac, pozdr
By³am tam dzi¶...

Zacznê od tego co widaæ:
- wchodzi siê ¶miesznie, bo trzeba jakby wej¶æ do Biedronki i tam (nie na hali, przed ni±) s± schody na górê, do sklepu Agd i klubu (s± ko³o siebie)
- szatnia jest do¶æ ciasna; jest du¿o szafek, ale po treningu (choæ nie by³o nas du¿o) ciê¿ko by³o siê zmie¶ciæ miêdzy nimi
- jest 1 WC, 1 umywalka, za to a¿ 2 prysznice
- sala nie jest wielka, ale te¿ nie ma³a, rzeczy s± raczej nowe, lustra s± z przodu i z 1 boku
- trener ma podwy¿szenie, co trochê u³atwia, ¿eby by³o go widaæ
- sprzêtu jest sporo (choæ np. nie by³o mo¿liwo¶ci, ¿eby ka¿da z pañ wziê³a hantle 1 kg, niemniej stepów, mat jest du¿o) i w dobrym stanie (no, ale klub jest nowy )
- minusem jest to, ¿e do sali trzeba przej¶æ przez/obok si³owni - mnie to nie przeszkadza, ale wiem, ¿e niektórym osobom tak
- nie wiem czy jest tam klima, bo dzi¶ ch³odno na zewn±trz, tak¿e w sali nie by³o duszno
- zajêcia prowadzone w tempie (choæ ¶rednio urozmaicone), dok³adnie, instruktorka stara³a siê poprawiaæ przy b³êdach w wykonywaniu.

Teraz to, czego nie widaæ, a czego siê nas³ucha³am w szatni (uwaga, to mo¿e byæ plotka, ale czê¶æ z tego jest do¶æ niepokoj±ca, dlatego piszê):
- z klubu do¶æ szybko odchodz± instruktorzy (klub jest nowy, a ponoæ ju¿ odesz³o 3); potwierdza siê to równie¿ w tym, ¿e pani w recepcji nie ma grafiku na maj jeszcze, a na pytanie dlaczego i kiedy bêdzie, us³ysza³am, ¿e nie wiadomo ile zajêæ bêd± w stanie poprowadziæ (!)
- zajêcia odbywaj± siê tylko je¶li jest co najmniej 4 osoby (nie, nie chodzi o stworzenie grupy, tylko o przeprowadzenie zajêæ), co oznacza, ¿e je¶li w grupie jest np. 5 osób i 2 siê rozchoruj±, a nikt nie przyjdzie odrabiaæ, to zajêcia siê nie odbêd± (czyli mamy zmarnowany czas na przejazd, przebranie siê, kasê na bilet i nic z tego), ma³o tego, podobno by³y sytuacje, ¿e w takich wypadkach panie mia³y wykre¶lane te zajêcia z karnetu i by³y du¿e problemy, by je "przywróciæ" na karnet

By³y jeszcze 2 inne rzeczy, ale to kwestia prowadzenia klubu i oceny czy skutecznie czy nie, a taka zawsze jest subiektywna, wiêc tego nie bêdê przytaczaæ.

Niemniej, sumuj±c - nie jest to na pewno "najnowocze¶niejszy klub w Krakowie" (tak jest na plakatach), ale przyzwoity, niemniej to co by³o na zapleczu, mocno niepokoi, wiêc ja raczej podziêkujê...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-04-23, 08:15   #259
mmarsi
Raczkowanie
 
Avatar mmarsi
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 225
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
By³y jeszcze 2 inne rzeczy, ale to kwestia prowadzenia klubu i oceny czy skutecznie czy nie, a taka zawsze jest subiektywna, wiêc tego nie bêdê przytaczaæ.
Moze jednak? Ja tam chodze juz 1,5 mieisaca i teraz zaczelam sie zastanawiam czy nie zamkna

co do instruktorow to rzeczywiscie ostatnio na zajecia zaczeli przychodzic nie ci ktorzy mieli je poprowadzic. Ale co sie z tamtymi stalo - nie wiem.
mmarsi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 16:18   #260
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: fitness w Krakowie

Ja siê dziwiê temu co piszecie.
Klub jest nowy,a juz teraz pêka w szwach.
I nie jestem go³os³owna bo do Energym chodzê od samego otwarcia(czyli od ó¶mego marca) regularnie minimum 5 razy w tygodniu.
Jak siê chodzi regularnie to siê widzi i tych samych instruktorów i jako¶ nie zauwa¿y³am,zeby ich ubywa³o a wrêcz przeciwnie.
Co lepsze- zwróccie uwagê,¿e otworzyli klub tak¿e w niedzielê oraz wyd³u¿yli godziny pracy (od 6.00 do 23 w tygodniu-który klub tak pracuje?)Do³o¿yli zajêcia(w tym dla aktywnych mam) oraz musieli dokupiæ rowery bo na schwinn cycling nie mo¿na by³o siê zapisac,z powodu zbyt duzej ilosci chêtnych.
Chodzi³am do Xtreme na Filipa i choæ do kadry nie mam ¿adnych zastrzezen,to zapisaæ siê na zajêcia graniczy³o z cudem,szatnia ma³a,przechodnia - drzwi do szatni na wprost recepcji wiêc nieraz kto¶ wchodz±c otwiera³ drzwi na o¶cie¿ a moja pupa ¶wieci³a innym
Sala by³a mikro w porównaniu z Energym ,gdzie sala nie jest monstrualna ale chyba 2 razy wiêksza ni¿ na Filipa.
Klub ma klimê.
Nie mam problemu z zapisaniem sie na zajêcia.
Ja jestem bardzo zadowolona.
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-01, 16:29   #261
ankagl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: fitness w Krakowie

ja mam pytanie, czy je¶li jestem zapisana do multifitness na sta³± grupê, to muszê co tydzieñ potwierdzaæ ¿e przyjdê ( zapisywaæ siê), czy po prostu przychodzê?
ankagl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 08:51   #262
morfea
Raczkowanie
 
Avatar morfea
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: kraków
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ankagl Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam pytanie, czy je¶li jestem zapisana do multifitness na sta³± grupê, to muszê co tydzieñ potwierdzaæ ¿e przyjdê ( zapisywaæ siê), czy po prostu przychodzê?
Je¶li zostaniesz wpisana na sta³± grupê, nie musisz potwierdzaæ przyj¶cia. Natomiast musisz uprzedziæ o swojej nieobecno¶ci poniewa¿ wtedy przepadn± Ci zajêcia.
morfea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 10:21   #263
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 555
Dot.: fitness w Krakowie

Dziewczyny bardzo polecam klub Fitness Team przy Koronie, na ul. Kalwaryjskiej. Chodzê tam trochê ponad miesi±c na si³ownie i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Widujê tam du¿o dziewczyn, towarzystwo jest na poziomie, atmosfera b. mi³a. Instruktorki pomagaj± u³o¿yæ ca³y program æwiczeñ. Du¿o sprzêtu w bardzodobrym stanie, czysto. Chodzê tylko na si³ownie, ale wiele dziewczyn, z którymi æwicze chodzi te¿ na aerobic i bardzo sobie chwali

http://www.fitnessteam.net/oferta.php
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mog³y równie ³atwo prowadziæ do wiêzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 12:14   #264
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Porcelainnn Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny bardzo polecam klub Fitness Team przy Koronie, na ul. Kalwaryjskiej. Chodzê tam trochê ponad miesi±c na si³ownie i jestem bardzo, bardzo zadowolona. Widujê tam du¿o dziewczyn, towarzystwo jest na poziomie, atmosfera b. mi³a. Instruktorki pomagaj± u³o¿yæ ca³y program æwiczeñ. Du¿o sprzêtu w bardzodobrym stanie, czysto. Chodzê tylko na si³ownie, ale wiele dziewczyn, z którymi æwicze chodzi te¿ na aerobic i bardzo sobie chwali

http://www.fitnessteam.net/oferta.php
Cieszê siê, ¿e to napisa³a¶, bo w³a¶nie te¿ nad nimi siê zastanawia³am (ju¿ siê zapisa³am na trening próbny ) i ka¿da opinia jest cenna

Cytat:
Napisane przez DariannaKrak. Poka¿ wiadomo¶æ
Ja siê dziwiê temu co piszecie.
Klub jest nowy,a juz teraz pêka w szwach.
Napisa³am, to co zaobserwowa³am i us³ysza³am. Tylko tyle (co zreszt± uczciwie napisa³am w po¶cie).
Rano i przedpo³udniem klub nie pêka w szwach - na zajêciach by³y 2 panie na próbnym treningu, a spokojnie jeszcze 2-3 mog³yby æwiczyæ, na si³owni by³o kilka osób. Na pewno popo³udniu jest znacznie wiêcej osób (jak w ka¿dym klubie, bo osoby pracuj±ce w sta³ych, porannych godzinach chodz± do klubu popo³udniu), nie by³am, nie wiem, ale wiem, ¿e jak pyta³am o mo¿liwo¶æ przyj¶cia na trening popo³udniu, to pani powiedzia³a, ¿e nie ma mo¿liwo¶ci na ka¿dy trening, bo na niektórych jest pe³no, ale te¿ wskaza³a co najmniej 4 treningi w poniedzia³ek i wtorek, kiedy mo¿na by³oby przyj¶æ (w kwietniu, bo wtedy by³am, mo¿liwe, ¿e teraz jest inaczej).

Mo¿e tak trafi³am, mo¿e panie, które rozmawia³y w szatni, mia³y pecha i st±d ich taka, a nie inna opinia o klubie.

Co do godzin otwarcia - choæby wspomniany przez Porcelainnn Fitness Team pracuje w podobnych (6:30-23), a praca w niedzielê, to praktycznie ju¿ teraz standard w przypadku wiêkszych klubów fitness...
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez annmarie
Czas edycji: 2008-05-05 o 12:35
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 13:39   #265
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 555
Dot.: fitness w Krakowie

Cytat:
Napisane przez annmarie Poka¿ wiadomo¶æ
Cieszê siê, ¿e to napisa³a¶, bo w³a¶nie te¿ nad nimi siê zastanawia³am (ju¿ siê zapisa³am na trening próbny ) i ka¿da opinia jest cenna
Zapisujesz siê na aerobic czy si³ownie? Jak bêdziesz na miejscu, postaraj sie porozmawiaæ z pani± Dorotk±, bardzo konkretna babka, u³o¿y Ci ¶wietny trening.
Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona. Czekam na relacje after
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mog³y równie ³atwo prowadziæ do wiêzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-05, 14:09   #266
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Na próbê idê na aerobik, bo na pocz±tek chyba muszê od tego zacz±æ Mia³am kilka miesiêcy przerwy i wiem, ¿e muszê mieæ kopa konkretnych godzin.
Ale si³ownia te¿ mnie ci±gnie (kiedy¶ chodzi³am do¶æ systematycznie) no i tak sama nie wiem czego do koñca chcê

Relacjê zdam na pewno
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 09:08   #267
DariannaKrak.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 398
GG do DariannaKrak. Send a message via Skype™ to DariannaKrak.
Dot.: fitness w Krakowie

anmarie ja nie twierdze,ze mówisz nieprawde ale ja swoj± opiniê opieram na codziennym tam pobycie
Bywam tam te¿ w godz.10-11 rano i ¶rednia ilosc osób na treningu to 8.
Ale tak jak napisa³am-mój post nie by³ atakiem na Twoj± wypowiedz tylko pewnym sprostowaniem z mojego punktu widzenia.Pozdrowionka i powodzenia na aerobiku
__________________
All4Nails Team Kraków
DariannaKrak. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-06, 13:08   #268
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: fitness w Krakowie

Darianno, ja te¿ nie odebra³am tego jako atak, ale uzna³am, ¿e wyja¶niê sk±d wysnu³am pewne wnioski
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-08, 12:40   #269
agnes206
Raczkowanie
 
Avatar agnes206
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 36
Si³ownia,fitness Kraków

Dziewczyny
Ostatnio otwarto nowy Fitness Klub w Krakowie...By³am tam kilka razy i jest naprawdê super.Szukam wspó³ towarzyszki do si³owni i zajêæ fitness,samej trochê mi smutno

Znajdzie siê jaka¶???
agnes206 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-08, 17:26   #270
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 686
Dot.: Si³ownia,fitness Kraków

Cytat:
Napisane przez agnes206 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny
Ostatnio otwarto nowy Fitness Klub w Krakowie...By³am tam kilka razy i jest naprawdê super.Szukam wspó³ towarzyszki do si³owni i zajêæ fitness,samej trochê mi smutno

Znajdzie siê jaka¶???
A w jakim rejonie Krakowa????
Scarlet23 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-10-01 22:02:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.