Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie! - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-11, 07:35   #3001
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Kaveri
A co do zdjęć z zaskoczenia, to one nie wychodzą dobrze. I już.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 07:49   #3002
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Jak włączyłam zdjęcie to od razu zobaczyłam Ciebie w tej sukience Mega pasuje do Ciebie. No mówię Ci, modelka miała Twoją twarz


Hej fajnie, że jesteś Podziwiam za silną wolę na wakacjach, ja poległam na całej linii Z przepisami bezmięsnymi raczej nie pomogę, ale jak będę robiła coś fajnego to na pewno się podzielę



O matko, to Ci się trafiło a Tż co na tą sytuacje? Nigdy nie zrozumiem matek, które tak bardzo chcą uprzykrzać życie swoim dzieciom...


Melduję wczorajsze 6 km biegania Dietka też na + i dziś waga wróciła do normy


---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Imp,
Higu i Fit mają rację, niezła Ci się teściowa trafiła. Powodzenia, bo wygląda na upartą i łątwo nie odpuści.

Przez weekend wszedł kilogram na wadze, ale mam wrażenie, że dwa dni i waga wróci.

Melduję siłownię i kombinuję jak ustawić dietę bo chciałabym zrezygnować na próbę z pieczywa....


---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
FitPleasure, haha, dziękuję mam nadzieję, że będzie mi pasować.
Gratuluję diety i aktywności!

U mnie wpadła siłka rano a wieczorem basen. Dziś idę na basen po południu na godzinkę, bo wieczorem widzę się z koleżanką. I dużo ostatnio spaceruję

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:46 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Imp, dziękuję

A do mamy Tż szkoda słów ale tutaj Ty sama za wiele nie zrobisz, skoro się uparła, to Tż musi ją "ustawić" i twardo stać przy swoim

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny po przerwie! Ten tydzień to był dla mnie sajgon - przyrzekam, że ani jeden dzień po pracy nie usiadłam na upie i nie odpoczęłam. Ciągle albo załatwiałam jakieś sprawy związane z dentystą (mam kilka zębów do leczenia, ale nie jakieś wielkie ubytki - jeden był spory a reszta raczej kosmetyczne sprawy) i zdjęciami RTG, a to zakupy po wypłacie rozpadających się części garderoby (musiałam nabyć kilka staników, bo moje były niemal wszystkie w fazie rozkładu - wyszły mi druty albo pękły druty w 3 stanikach w ciągu 2 tygodni ), spotkania z rodziną i przygotowania do krótkiego wyjazdu nad morze w weekend. Typowego treningu też nie uświadczyłam. Dużo chodziłam i kąpałam w morzu, ale nie było w ogóle biegania czy hula hoopu. Dieta tak na pół gwizdka - zjedliśmy pizzę raz na szybko na obiad (ale w ogóle taka fit, cienka na pół centymetra i w ogóle super!) a rzeczy w stylu drinki, słodycze, lody, chipsy czy gofry to ZERO.
Na wadze nie ma żadnego spadku (standard) i jak zobaczyłam siebie na zdjęciu w kostiumie to trochę się zniesmaczyłam, więc teraz szukam super fit przepisów i wprowadzam przymusowe bieganie więcej niż 5km co drugi dzień, plus ćwiczenia na brzuch i tyłek z Moniką Kołakowską i Mel B. Jak przed ten ponad miesiąc nic nie schudnę trzymając dietę i naku__iając to idę po ostatnią deskę ratunku - wybiorę się do dietetyka. Aaa. Jak macie jakieś super przepisy fit, najlepiej bezmięsne obiadowe, to podzielcie się.
Gratuluję wszystkim za spadki i aktywności! Mam nadzieję, że u Was wszystko gra. Fajnie, że Higurashi wróciła. A Geo nie miała czasem pracować na statku?
Gratuluje silnej woli na wczasach.

Niby miala no ale odwolala. Nie wiem czy wogole statki plywaja

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Melduje wczoraj gimnastyke slowianska i rozciaganie.

Ja nie moge jedc od paru dni. Wlasciwie tylko owoce i popijam winem. Sresbio 1600-1700 kcal. Taki upal, jeszcze stresy. Bo i syn w poniedzialek do szkoly i w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 08:19   #3003
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Dziunkowa, ogromne kciuki i dbaj o siebie brawo za aktywność! Muszę zacząć się regularnie rozciągać

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 08:51   #3004
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość

[/COLOR]Melduje wczoraj gimnastyke slowianska i rozciaganie.

Ja nie moge jedc od paru dni. Wlasciwie tylko owoce i popijam winem. Sresbio 1600-1700 kcal. Taki upal, jeszcze stresy. Bo i syn w poniedzialek do szkoly i w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną.
powodzenia na rozmowie . A jaka praca?
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 09:19   #3005
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Zbiorowe za treningi
dziunkowa- co to za praca? Już trzymam kciuki
Mi się wydaje, że przez koronawirusa Geo zrezygnowała z rejsu ale może coś się zmieniło i na spontanie pojechała?
Rose- a dużo jadłaś pieczywa do tej pory? Bez niego da się żyć, ja prawie w ogóle go nie jem. Ale za to nie umiem odstawić nabiału
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 09:52   #3006
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Rose- a dużo jadłaś pieczywa do tej pory? Bez niego da się żyć, ja prawie w ogóle go nie jem. Ale za to nie umiem odstawić nabiału
codziennie jem kanapkę na śniadanie. Potem owsianka i obiad i jakoś nie umiem sobie wyobrazić co zamiast tej kanapki...
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 10:44   #3007
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
codziennie jem kanapkę na śniadanie. Potem owsianka i obiad i jakoś nie umiem sobie wyobrazić co zamiast tej kanapki...

Takie codzienne "rytuały" są ciężkie do zmiany Ja na śniadania jem głównie jajka. W tygodniu zabieram śniadanie do pracy i zazwyczaj jest to albo omlet (z warzywami/ z serami/ ze szpinakiem) albo ostatnio zajadlam się taką salatko-pastą: gotowane jajka, losos, szpinak, orzechy wloskie, koperek i majonez. Z tym, że ja jadę na niskich węglach i wysokich tłuszczach Zamiast majonezu spokojnie może być jakiś jogurt grecki czy inny "łącznik". A może przesunąć owsiankę na śniadanie a na kolejny posiłek jeść jakiś koktajl/ sałatkę?
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 12:37   #3008
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Dzięki Dziewczyny za miłe słowa TŻ różnie, czasami jest stanowczy, czasami mu ciężko i chciałby załatwić to polubownie, ale z tym typem człowieka się nie da. Nie chcę też naciskać, bo jej o to chodzi, żebyśmy się kłócili a ja jej nie dam takiej satysfakcji.

dziunkowa, kciuki za rozmowę ☺

Dzisiaj kosiłam trawę na ogródku, więc trochę aktywności było
Może wieczorem po pracy poćwiczę, bo jakaś chęć mi przyszła. Oby się utrzymała do wieczora
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 17:02   #3009
katte25
Zakorzenienie
 
Avatar katte25
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 8 765
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Nigdy nawet krzywo na nią popatrzyłam ☺ choć zasługuje.
Chciała, żeby TŻ z nią mieszkał do pięćdziesiątki i ją utrzymywał, bo jej się tyłka do roboty nie chce ruszyć więc obwinia mnie, że ten układa sobie normalne, dorosłe życie.
Nie popieram jej spojrzenia na życie, nie dałam się urobić, więc jestem złą partią.


_____

Higu, ta sukienka jest tak bardzo Twoja super!
Jeżeli ta sytuacja powoli cię wykańcza musisz porozmawiać z TŻ bo inaczej bardzo odbije się to na twoim zdrowiu ( co prawda juz się odpija spadkiem wagi).

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 06:43 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------





---------- Dopisano o 06:44 ---------- Poprzedni post napisano o 06:43 ----------



---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------


Gratuluje silnej woli na wczasach.

Niby miala no ale odwolala. Nie wiem czy wogole statki plywaja

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Melduje wczoraj gimnastyke slowianska i rozciaganie.

Ja nie moge jedc od paru dni. Wlasciwie tylko owoce i popijam winem. Sresbio 1600-1700 kcal. Taki upal, jeszcze stresy. Bo i syn w poniedzialek do szkoly i w czwartek mam rozmowę kwalifikacyjną.
Mam nadzieję, że uda Ci się zdobyc pracę, powodzenia na rozmowie
__________________
Facet jest jak strumyk: miło popatrzeć, ale trzeba pamiętać, że nie każdy jest odpowiednio bystry
katte25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 19:44   #3010
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Melduję pierwszy trening od ponad dwóch miesięcy
Cardio z Kołakowską, prawie 40 minut, od czegoś musiałam zacząć
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 20:41   #3011
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Imp, brawo!
Melduję dziś basen i 18k kroków ale wypiłam dwie lemoniady w herbaciarni zamiast jednej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-11, 20:48   #3012
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Imp, brawo!
Melduję dziś basen i 18k kroków ale wypiłam dwie lemoniady w herbaciarni zamiast jednej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Dzięki i też brawo!
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:13   #3013
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dzięki i też brawo!


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-11, 21:39   #3014
Amarisha
Raczkowanie
 
Avatar Amarisha
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 198
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Hej.
Nadrobię Was za kilka dni, ostatnio trochę zabiegana jestem i mało tu wchodzę. Nadal nie ćwiczę, ten tydzień też odpuściłam. Noga jeszcze trochę boli, ale jest już dużo lepiej niż było, więc nie umawiałam się do lekarza.
Z jedzeniem słabo, ostatnio grzeszków było sporo, ale niedługo wrócę na dobre tory. Jak już pozałatwiam swoje sprawy to znów biorę się za siebie.
Amarisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 06:48   #3015
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Melduję pierwszy trening od ponad dwóch miesięcy
Cardio z Kołakowską, prawie 40 minut, od czegoś musiałam zacząć
brawo


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Imp, brawo!
Melduję dziś basen i 18k kroków ale wypiłam dwie lemoniady w herbaciarni zamiast jednej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
w takie upały to i dwie lemoniady to za mało


Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Hej.
Nadrobię Was za kilka dni, ostatnio trochę zabiegana jestem i mało tu wchodzę. Nadal nie ćwiczę, ten tydzień też odpuściłam. Noga jeszcze trochę boli, ale jest już dużo lepiej niż było, więc nie umawiałam się do lekarza.
Z jedzeniem słabo, ostatnio grzeszków było sporo, ale niedługo wrócę na dobre tory. Jak już pozałatwiam swoje sprawy to znów biorę się za siebie.
Dobrze, że z nogą już lepiej Życzę Ci, żebyś szybko pozałatwiała te sprawy i wróciła szybko do nas


Dzień dobry z ostatnio leje do kawy mniej mleka i o dziwo też mi smakuje Do tej pory piłam praktycznie pół na pół, więc bardzo mleko z kawą


Znacie mydełko marokańskie? Używałyście? Zamówiłam sobie, dziś odebrałam z paczkomatu i wieczorem będę testowała Zamówiłam też rękawice kessa, jest troche jak papier ścierny
Wczoraj miałam dzień wolny od cwiczen, dzis za to idę na zajęcia z crossu Moja siłownia w koncu coś zorganizowała, wprawdzie to beda zajecia na zewnątrz i nie wiadomo, czy beda dalej kontynuowane ale i tak się cieszę, bo brakowało mi treningów w grupie W sumie to mieli wprowadzić zajęcia już rok temu, remontowali nawet jakąś sale i ten remont trwa już tyle czasu i konca nie widać
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 07:02   #3016
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

FitPleasure, ja mydełka tego typu chyba raz używałam do twarzy, ale nie pamiętam, czy to na pewno takie było

Nie dotarłam dziś na siłownię, jestem jakaś wypompowana. Połączenie opakowań tabsow chyba było złym pomysłem, bo czuję, że wszystko bardziej przeżywam i przez wszystko jestem gotowa się rozkleić mam nadzieję, że jutro się na siłkę zbiorę. Dziś się widzę z koleżankami ze studiów, ale pewnie wypiję jakąś herbatę z nimi.
Mierzyłam się dziś i nic nie spadło, ale mosir sobie, że trzeba czasu no i jestem też trochę napuchnięta przez te tabsy chyba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:07   #3017
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez katte25 Pokaż wiadomość
Jeżeli ta sytuacja powoli cię wykańcza musisz porozmawiać z TŻ bo inaczej bardzo odbije się to na twoim zdrowiu ( co prawda juz się odpija spadkiem wagi).

Mam nadzieję, że uda Ci się zdobyc pracę, powodzenia na rozmowie
Ech, w rodzinie to tak ciężko się odseparować od takich toksycznych osób, nawet jakby się chciało. Dobrze, że Imperfecta nie daje się i nie wdaje w te głupie gierki. Masakra.
dziunkowa - trzymam kciuki za rozmowę! Daj znać jak było i jakie wrażenia.


Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Melduję pierwszy trening od ponad dwóch miesięcy
Cardio z Kołakowską, prawie 40 minut, od czegoś musiałam zacząć
Gratuluję! Od czegoś trzeba zacząć a 40 minut to już dobry wynik, a pewno trochę kalorii spaliłaś.


Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Imp, brawo!
Melduję dziś basen i 18k kroków ale wypiłam dwie lemoniady w herbaciarni zamiast jednej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Z tej ulubionej herbaciarnio-kawiarni, co wysyłałaś kiedyś zdjęcia? Jeśli tak, to wybaczymy A tak serio, to upały bez lemoniadki to nie upały



Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
FitPleasure, ja mydełka tego typu chyba raz używałam do twarzy, ale nie pamiętam, czy to na pewno takie było


Nie dotarłam dziś na siłownię, jestem jakaś wypompowana. Połączenie opakowań tabsow chyba było złym pomysłem, bo czuję, że wszystko bardziej przeżywam i przez wszystko jestem gotowa się rozkleić mam nadzieję, że jutro się na siłkę zbiorę. Dziś się widzę z koleżankami ze studiów, ale pewnie wypiję jakąś herbatę z nimi.
Mierzyłam się dziś i nic nie spadło, ale mosir sobie, że trzeba czasu no i jestem też trochę napuchnięta przez te tabsy chyba

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ja dziś spałam jak zabita, nie wstałam nawet z TŻ jak szedł do pracy, a zawsze się budzę i coś tam grzebię w necie jak się szykuje. Teraz dopiero jak wychodził mnie obudził żegnając się. Chyba bym spala do południa w innym przypadku Jestem wykończona; w weekend śpię do oporu.



Dziś u mnie tylko 3,3 km biegania, chociaż miałam pocisnąć, wiem... Ciężko było. Opaska pokazuje 220 kcal spalonych - zawsze coś.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 09:34   #3018
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Nie_powiem, tak, to to samo miejsce
Brawo za aktywność, ważne, że był ruch

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:44   #3019
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Melduję pierwszy trening od ponad dwóch miesięcy
Cardio z Kołakowską, prawie 40 minut, od czegoś musiałam zacząć
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-12, 10:46   #3020
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

nie_powiem- 3 kilometry to zawsze o krok dalej niż siedzenie na kanapie Każdy ruch się liczy! Organizm jest mądry i wie, kiedy musi wypocząć, mam nadzieję, że w weekend uda Ci się wyspać całe zmęczenie
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 10:55   #3021
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Imp, brawo!
Melduję dziś basen i 18k kroków ale wypiłam dwie lemoniady w herbaciarni zamiast jednej

Sent from my Mi A2 using Tapatalk


---------- Dopisano o 09:49 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

i
Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Ech, w rodzinie to tak ciężko się odseparować od takich toksycznych osób, nawet jakby się chciało. Dobrze, że Imperfecta nie daje się i nie wdaje w te głupie gierki. Masakra.
dziunkowa - trzymam kciuki za rozmowę! Daj znać jak było i jakie wrażenia.



Gratuluję! Od czegoś trzeba zacząć a 40 minut to już dobry wynik, a pewno trochę kalorii spaliłaś.





Z tej ulubionej herbaciarnio-kawiarni, co wysyłałaś kiedyś zdjęcia? Jeśli tak, to wybaczymy A tak serio, to upały bez lemoniadki to nie upały




Ja dziś spałam jak zabita, nie wstałam nawet z TŻ jak szedł do pracy, a zawsze się budzę i coś tam grzebię w necie jak się szykuje. Teraz dopiero jak wychodził mnie obudził żegnając się. Chyba bym spala do południa w innym przypadku Jestem wykończona; w weekend śpię do oporu.



Dziś u mnie tylko 3,3 km biegania, chociaż miałam pocisnąć, wiem... Ciężko było. Opaska pokazuje 220 kcal spalonych - zawsze coś.


---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

U mnie wczoraj gimnastyka slowianska i joga. Dzisiaj 9 km marszu.

Praca nic ambitnego. Sprzatanie na silowni . nawet nie maja wolnych etatow ale na rozmowe zaprosili. Pojde co mi szkodzi.
Ja za kiepsko wladam jezykiem na powazniejsza prace. Tzn tak o pogadac sobie to moge, ale do pracy z klientami niezbyt.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 14:31   #3022
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Amarisha Pokaż wiadomość
Hej.
Nadrobię Was za kilka dni, ostatnio trochę zabiegana jestem i mało tu wchodzę. Nadal nie ćwiczę, ten tydzień też odpuściłam. Noga jeszcze trochę boli, ale jest już dużo lepiej niż było, więc nie umawiałam się do lekarza.
Z jedzeniem słabo, ostatnio grzeszków było sporo, ale niedługo wrócę na dobre tory. Jak już pozałatwiam swoje sprawy to znów biorę się za siebie.
To dobrze, że z nogą lepiej!
Powodzenia w załatwianiu swoich spraw ☺


Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Znacie mydełko marokańskie? Używałyście? Zamówiłam sobie, dziś odebrałam z paczkomatu i wieczorem będę testowała Zamówiłam też rękawice kessa, jest troche jak papier ścierny
Wczoraj miałam dzień wolny od cwiczen, dzis za to idę na zajęcia z crossu Moja siłownia w koncu coś zorganizowała, wprawdzie to beda zajecia na zewnątrz i nie wiadomo, czy beda dalej kontynuowane ale i tak się cieszę, bo brakowało mi treningów w grupie W sumie to mieli wprowadzić zajęcia już rok temu, remontowali nawet jakąś sale i ten remont trwa już tyle czasu i konca nie widać
Udanych zajęć!
O mydełku słyszałam, ale nie używałam.

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Dziś u mnie tylko 3,3 km biegania, chociaż miałam pocisnąć, wiem... Ciężko było. Opaska pokazuje 220 kcal spalonych - zawsze coś.
Brawo za aktywność!

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj gimnastyka slowianska i joga. Dzisiaj 9 km marszu.

Praca nic ambitnego. Sprzatanie na silowni . nawet nie maja wolnych etatow ale na rozmowe zaprosili. Pojde co mi szkodzi.
Ja za kiepsko wladam jezykiem na powazniejsza prace. Tzn tak o pogadac sobie to moge, ale do pracy z klientami niezbyt.
Tak czy siak powodzenia na rozmowie i gratki za ćwiczenia
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-12, 18:51   #3023
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Dziunkowa- kazda praca jest dobra, zeby wyrwac sie z domu i dorobic a myslalas nad jakims kursem jezykowym?

Ja juz po zajeciach fajnie bylo robilismy dosc latwy WOD: cross brzuszki, przysiady, burpeesy itp. Jak dla mnie troche za duzo tlumaczenia na poczatek, chcialam od razu ogien w kazdym razie nawet mimo tego tlumaczenia czuje ze miesnie dostaly wycisk. Bedzie bolalo, oj bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 05:52   #3024
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Dziunkowa- kazda praca jest dobra, zeby wyrwac sie z domu i dorobic a myslalas nad jakims kursem jezykowym?

Ja juz po zajeciach fajnie bylo robilismy dosc latwy WOD: cross brzuszki, przysiady, burpeesy itp. Jak dla mnie troche za duzo tlumaczenia na poczatek, chcialam od razu ogien w kazdym razie nawet mimo tego tlumaczenia czuje ze miesnie dostaly wycisk. Bedzie bolalo, oj bedzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedys myslalam ale mi godziny nie pasowaly ucze sie caly czas on line Ja mysle ze potrzebuje po prostu wiecej gadac z ludzmi. Bo niby jakos rozumiem tylko zeby w miare sprawnie sklecic zdanie to jakos ciezko.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 07:53   #3025
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Dzień dobry,

waga znowu stoi. W przyszłym tygodniu idę do dietetyczki i muszę się Wam przyznać, że walczę ze sobą od kilku dni żeby zachować zdrowe podejście do jedzenia. Moja walka trwa już tak długo, kosztowała mnie tyle wysiłku, a efekty są dość mizerne. Nie raz myślałam o ominięciu posiłku, zapijaniu go wodą. Wiem, że to doprowadzi do choroby, ale chyba moja psychika jest ostatnio w słabszej kondycji...
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 08:07   #3026
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez Rosebrd Pokaż wiadomość
Dzień dobry,

waga znowu stoi. W przyszłym tygodniu idę do dietetyczki i muszę się Wam przyznać, że walczę ze sobą od kilku dni żeby zachować zdrowe podejście do jedzenia. Moja walka trwa już tak długo, kosztowała mnie tyle wysiłku, a efekty są dość mizerne. Nie raz myślałam o ominięciu posiłku, zapijaniu go wodą. Wiem, że to doprowadzi do choroby, ale chyba moja psychika jest ostatnio w słabszej kondycji...

Nie dziwie Ci się, że nachodzą Cię takie myśli Może warto byłoby przez jakiś czas zwiększyć kaloryczność, dac odpocząć organizmowi, pozwolić sobie na odstępstwa a po np. dwóch tygodniach znowu wrócić do diety? Oczywiście nie mam na myśli obżerania się Bo bycie na ciągłej redukcji też nie jest dobre i czasem organizm potrzebuje jakiegoś bodźca
Nie pamiętam czy pytałam- badałaś cukier i insulinę?
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 08:14   #3027
Rosebrd
Zadomowienie
 
Avatar Rosebrd
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 826
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez FitPleasure Pokaż wiadomość
Nie dziwie Ci się, że nachodzą Cię takie myśli Może warto byłoby przez jakiś czas zwiększyć kaloryczność, dac odpocząć organizmowi, pozwolić sobie na odstępstwa a po np. dwóch tygodniach znowu wrócić do diety? Oczywiście nie mam na myśli obżerania się Bo bycie na ciągłej redukcji też nie jest dobre i czasem organizm potrzebuje jakiegoś bodźca
Nie pamiętam czy pytałam- badałaś cukier i insulinę?
tak, mam w normie to wszystko. Odpoczynek od diety będę miała na urlopie, to jeszcze 2 tygodnie. Powiem o tym mojej dietetyczce, pewnie, tez powie, żebym trochę odpoczęła od diety, akurat się nadarza okazja. Jakoś mi ciężko ostatnio, nie mogę się dostać do endo, bo terminy zajęte na miesiac do przodu, w pracy są pewne problemy, więc nie mam nawet jak wyjść zrobić sobie kontrolnie badania krwi. Chyba muszę jakoś przetrwać do września.
__________________
To od początku, grunt to się nie poddawać
80=>79=>78=>77=>76=>75=>74=>73=>72=>71= >70=>69=>68=>67=>66=>65=> 64=>63=>62=>61=>60
Rosebrd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 09:12   #3028
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

W takim razie nie pozostaje Ci chyba nic innego niż czekać. Pomyśl, że to tylko 2 tygodnie Problemy w pracy potrafią niezle namieszać w głowie, wiem coś o tym
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 10:09   #3029
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Rosebrd, totalnie Cię rozumiem. Dla mnie to też jest frustrujące, zwłaszcza, że ja jestem typowym leniem kanapowym i naprawdę to nie jest tak, że uwielbiam ćwiczenia a bycie na diecie jest dla mnie super-łatwe. W dodatku, no nie ukrywajmy - nie da się zachować motywacji na długie miesiące gdy dzieje się jedno wielkie nic, mimo starań. Ja staram się sobie wmawiać, że to lubię, że to teraz taki styl życia, że zdrowie ponad wygląd i inne bzdety, no ale nie oszukujmy się; mózg doskonale sobie zdaje sprawę, że to bullshit.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-13, 10:47   #3030
FitPleasure
Zadomowienie
 
Avatar FitPleasure
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 730
Dot.: Dieta, trening, plotkowanie- tak nam leci odchudzanie!

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Rosebrd, totalnie Cię rozumiem. Dla mnie to też jest frustrujące, zwłaszcza, że ja jestem typowym leniem kanapowym i naprawdę to nie jest tak, że uwielbiam ćwiczenia a bycie na diecie jest dla mnie super-łatwe. W dodatku, no nie ukrywajmy - nie da się zachować motywacji na długie miesiące gdy dzieje się jedno wielkie nic, mimo starań. Ja staram się sobie wmawiać, że to lubię, że to teraz taki styl życia, że zdrowie ponad wygląd i inne bzdety, no ale nie oszukujmy się; mózg doskonale sobie zdaje sprawę, że to bullshit.

Szczególnie jak czyta się albo widzi kolejną osobę, która schudła nie stosując wcale super zdrowej diety albo jadła (wg wiekszosci) za mało kcal a wygląda świetnie i czuje się też dobrze Patrząc na jaslospisy niektorych fit gwiazdek z IG też nie wydaje mi się, zeby jadly ponad 1200 kcal.
__________________
Dbam o ciało ...
75-> 74->73->72->71-> 70->69->68->67->66-> 65->64->63->62-> 61-> 60->59->58->57->56->55
_________________________
... i duszę 9/52
FitPleasure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-26 13:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.