przedłużanie włosów- część II - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 11:25   #3091
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czarnula a ja kupiłam niedawno od tej samej osoby i po trzech dniach byly do du...y .
Jaki masz kolor?
Powiedz mi czym je pielegnujesz i czym myjesz.
Czy prostujesz itd
Bardzo prosze o dluzszy opis bo ja sobie za cholere nie moge z nimi poradzisz - proste DRUTY sianowate mi sie zrobiły po kilku dniach, jak podcielam koncówki to kilka dni ok a teraz znowu porazka
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:08   #3092
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

bo najlepsze wlosy naturalne sa tylko sciete prosto z glowy i zalozone.
te wszystkie poprzetrawiane chemicznie to bagno
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 13:32   #3093
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czy warto kupić szczotkę do włosów przedłużanych?
Czy jest o wiele lepsza od normalnej?
Mam taką szczotke.Kupiłam ją 3 miesiące temu z myślą ze na lato sprawie sobie ładne włoski.Odkąd ją mam to innymi już nie czesze włosów więc naprawde polecam
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 14:19   #3094
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Chciałabym takie troszkę za łopatki
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 11:48   #3095
marysha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie włosów- część II

pomóżcie dziewczyny! nie mam specjalnego płynu a chcę ściągnąć włosy doczepiane na klej na taśmie. czym mogę to zdjąć? tzn zdjąć jak zdjąć ale żeby zmyć ten klej...
marysha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:32   #3096
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Cool Przedluzanie wlosow - ale co potem? SKUTKI

Witajcie Dziewczyny!!

Juz od dawna meczy mnie pewna watpliwosc dotyczaca przedluzania wloskow, wiec wreszcie postanowilam skonsultowac sie z Wami, bo napewno wsrod Wziazanek sa takie, ktore maja juz dlugoterminowe doswiadczenie w tym wzgledzie. Otoz rzecz dotyczy skutkow przedluzania wlosow na dluzsza mete. Bo wiadomo ze zadna metoda nie jest dla wlosow obojetna. Mi chodzi tu szczegolnie o mikroringi lub tulejki. czy zaobserwowalyscie drogie kobitki znaczny ubytek waszych wlasnych wloskow np, po sciagnieciu na stale pasemek lub przy podciaganiu? A jesli tak to czy z miesiaca na miesiac bedzie gorzej? Przeciez wlosy wypadaja, wyrywaja sie, w koncu sa obciazone. boje sie ze po jakims czasie nie bedzie juz do czego doczepiac !!! prosze wszystkich o rade

p.s. jesli watek o takim temacie juz sie przewinal w historii tego forum to z gory przepraszam za niedopatrzenie. pozdrawiam wszystkich
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:44   #3097
halobaby
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Hair Extension

Dzien Dobry.
Chciałabym sie dowiedzieć więcej odnośnie przedłużania włosów metodą microrings hair extension.
Czy jest ona bezpieczna dla włosów?
Ile można przedłużane włosy nosić?
Czy te pierścienie są widoczne?
Ile to wszystko moze kosztować ( chciałabym sobie przedłużyć włosy do pasa)
halobaby jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 16:57   #3098
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosow - ale co potem? SKUTKI

z drugiej strony przyszlo mi do glowy ze metody te sluza tez zageszczaniu wlosow. moze wrazenie ubytku wlasnych wlosow spowodowane jest tym ze przeciez dziennie wypada nam do 100 wlosow. natomiast kiedy ma sie zalozone tulejki lub mikroringo to tego nie widac, bo wlosy zostaja w tulejkach, w ringach. dodatkowo zle przyczepione pasma, ktore nadmiernie obciazaja wlosy przyczyniaja sie do wyrywania wlasnych.... sama nie wiem co o tym wszystkim sadzic.....
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 17:08   #3099
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Hair Extension

Cytat:
Napisane przez halobaby Pokaż wiadomość
Dzien Dobry.
Chciałabym sie dowiedzieć więcej odnośnie przedłużania włosów metodą microrings hair extension.
Czy jest ona bezpieczna dla włosów?
Ile można przedłużane włosy nosić?
Czy te pierścienie są widoczne?
Ile to wszystko moze kosztować ( chciałabym sobie przedłużyć włosy do pasa)

droga halobaby!
nie zajmuje sie profesjonalnie przdluzaniem ale podpatrzylam moja stara fryzjerke i od dluzszego czasu sama doczepiam sobie wlosy, moge wiec udzielic ci rad wg mojego wlasnego doswiadczenia, nie popartego zadnym dyplomem, papierkiem. moze zreszta takie doswiadczenia sa cenniejsze. a wiec wg mnie metoda przedluzania wlosow hair extension lub na mikroringi jest najmniej inwazyjna i tak naprawde bardzo prosta a efekty sa cudne. w porownaniu z innymi metodami ktore wykorzystuja chemie albo bardzo wysokie temperatury te dwie metody ktore tu opisuje maja chyba najmniej efektow ubocznych, wszystko zalezy od zalozenia tak naprawde. jeli wszystko jest ok, a wloski sa ze sprawdzonego zrodla to naprawde niczym nie roznia sie od naszych. pierscienie nie sa widoczne, sa dobierane wg koloru wlosow. moga byc widoczne po zaniedbaniu dociagania, bo wiadomo wlosy rosna. ile to moze kosztowac? duzo zalezy od fryzjezra. jesli kupujesz wlosy sama i sama zakladasz to wychodzi to bardzo tanio. mi 150 zl plus cztery godziny zakladania. u fryzjera waha sie to chyba tak srednio od 600 zl ( z tym ze nie jestem pewna czy jakos wlosow przy tak niskiej cenie jest zadowalajaca) do okolo 2000 zl. pozdrawiam
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 17:27   #3100
Fureyka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 2 863
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A jakie wlosy polecacie? Chodzi mi o metode microringów. Przejrzalam troche forum i widzę ze polecacie d_o_n_y?
Wlosy się nie lamią i nie wypadaja po przedłużeniu? Mam słabe włosy i boje się, że przedlużanie mi jeszcze zaszkodzi i będe łysa .... ;D
Fureyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:20   #3101
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: Przedluzanie wlosow - ale co potem? SKUTKI

Cytat:
Napisane przez zla rusalka Pokaż wiadomość
z drugiej strony przyszlo mi do glowy ze metody te sluza tez zageszczaniu wlosow. moze wrazenie ubytku wlasnych wlosow spowodowane jest tym ze przeciez dziennie wypada nam do 100 wlosow. natomiast kiedy ma sie zalozone tulejki lub mikroringo to tego nie widac, bo wlosy zostaja w tulejkach, w ringach. dodatkowo zle przyczepione pasma, ktore nadmiernie obciazaja wlosy przyczyniaja sie do wyrywania wlasnych.... sama nie wiem co o tym wszystkim sadzic.....
bardzo dobrze odpowiedziałaś sobie sama na swoje pytanie jest dokładnie tak jak napisałas.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 18:43   #3102
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Przedluzanie wlosow - ale co potem? SKUTKI

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
bardzo dobrze odpowiedziałaś sobie sama na swoje pytanie jest dokładnie tak jak napisałas.

czyli nie obawiac sie? wiem od swojej fryzjerki ze sa dziewczyny ktore latami nosza doczepiane wlosy, hmm, no w sumie te co wypadly zaczynaja odrastac, i cykl zaczyna sie od nowa....
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 18:59   #3103
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nie obawiac tylko polozyc nacisk na druga czesc trojego posta dotyczaca zle zalozonych pasemek - tu jest pies pogrzebany i dotyczzy to kazdej metody (nie tylko ringow i tulejek) ale rowniez metod na cieplo i tasm. Czyli mowiac w telegraficznym skrocie - to jak wlosy beda wygladac po zdjeciu przedluzen zalezy przede wszystkim od umiejetnosci i doswiadczenia osoba ktora wlosy zaklada.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 19:11   #3104
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
nie obawiac tylko polozyc nacisk na druga czesc trojego posta dotyczaca zle zalozonych pasemek - tu jest pies pogrzebany i dotyczzy to kazdej metody (nie tylko ringow i tulejek) ale rowniez metod na cieplo i tasm. Czyli mowiac w telegraficznym skrocie - to jak wlosy beda wygladac po zdjeciu przedluzen zalezy przede wszystkim od umiejetnosci i doswiadczenia osoba ktora wlosy zaklada.
ok, dzieki za podpowiedz
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:06   #3105
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Sintagma może być tak, że włosy wyglądają źle bo są kiepskie (np pony) a wlosy pasemkuja ci sie i widac laczenia bo robota zostala spartolona. Z tego co sie orientuje metoda dome (z oryginale stworzona do monofibrow) jest dosc skomplikowana pod tym wzgldem ze trzeba miec naprawde talent by zrobic to dobrze (to nie jest nic keratynopochodnego ze rach ciach paluchami uformujesz maly zgrzewik) poza tym - to nie jest nasza wina ze ktos nam krzywde z wlosami robi - to ci specjalisci od siedmiu bolesci ktorzy potrafia doporowadzic spragniona dlugich wlosow kobiete na skraj zalamania nerwowego jak cuda wianki na glowie wyczaruja

Czy moglabys wrzucic fote tych warkoczykow?
dzieki wielkie za tak wyczerpującą odpowiedz jak narazie zbieram sie do sciągnięcia tej masy z głowy bo masakra i swędzi nie wiem czemuale nie wiem jak bo na zgrzewach jest keratyna a jak jednego warkoczyk ciachłam prostownicą zeby sie rozpusciła ta maż to nie dość ze sie ciągneło to sie sciągnąc n ie dałomusze isc do pani od zakładania.jak zrobie wczesniej zdjecie i sie naucze sztuki wrzucania na wizażu zdjec to dodam-ciekawa jestem co powieszpozdrawiam cieplutko
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:09   #3106
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Hair Extension

[quote=zla rusalka;7510810]droga halobaby!
nie zajmuje sie profesjonalnie przdluzaniem ale podpatrzylam moja stara fryzjerke i od dluzszego czasu sama doczepiam sobie wlosy,

strasznie jestem ciekawa jak sama sobie rzedłużasz wloski zwłaszcza z tyłu.napisz prosze jak to sie robi
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:15   #3107
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
dzieki wielkie za tak wyczerpującą odpowiedz jak narazie zbieram sie do sciągnięcia tej masy z głowy bo masakra i swędzi nie wiem czemuale nie wiem jak bo na zgrzewach jest keratyna a jak jednego warkoczyk ciachłam prostownicą zeby sie rozpusciła ta maż to nie dość ze sie ciągneło to sie sciągnąc n ie dałomusze isc do pani od zakładania.jak zrobie wczesniej zdjecie i sie naucze sztuki wrzucania na wizażu zdjec to dodam-ciekawa jestem co powieszpozdrawiam cieplutko
ty na tych zgrzewach masz keratyne? Znaczy sie masz warkoczyk z wlasnych i syntetykow i to pokryte keratyna? Matko bosko czestochowsko
Oznacza to że nie masz wcale metoda Dome robione (bo dokladnie sprawdzilam - w dome nie ma warkoczyka - pochrzanily mi sie metody, przy dome jest wlos syntetyczny spajany z wlasnym za pomocą ciepla) a warkoczyk sie robi przy metodzie japonskiej. Wiec nawet nie jestem w stanie okreslic co ci ta babka na glowie wyprodukowala. Nie mam pojecia jak sie keratyne sciaga. Wiem jak sobie z racoonem radzic, ale to nie jest to samo. Sprobuj nakladac na te laczenia odzywki do wlosow oraz jesli mozesz nafte kosmetyczna lub oliwke dla niemowlat - one rozmiekczaja zgrzewy (przy racoonie to dziala, ale nie daje gwarancji ze przy keratynie zadziala).
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 22:53   #3108
zla rusalka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 22
Dot.: Hair Extension

[quote=sintagma;7513998]
Cytat:
Napisane przez zla rusalka Pokaż wiadomość
droga halobaby!
nie zajmuje sie profesjonalnie przdluzaniem ale podpatrzylam moja stara fryzjerke i od dluzszego czasu sama doczepiam sobie wlosy,

strasznie jestem ciekawa jak sama sobie rzedłużasz wloski zwłaszcza z tyłu.napisz prosze jak to sie robi

wiesz ja sama mam wlosy za lopatki wiec jak wezme pasemko swoich wlosow tych z tyl glowy to i tak koniec mam przed oczami, przewlekam przez ring lub tulejeke a pozniej czuje wszystko pod palcami, i zaciskam. robie tak juz od dluzszego czasu, tzn kilka miesiecy i wszystko jest ok.
zla rusalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 09:54   #3109
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Maurita Ja je jakos szczegolnie nie dopieszczam.Stosuje odzywke loreal ta czerona dla wlosow farbowanych.Prostuje je codziennie bo niestety jestem maniaczka prostowania iii sa naprawde super ja jestem z nich zadowolona w najblizszym czasie dokupie sobie troche tasmy 60cm od tegop uzytkownika
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-11, 10:21   #3110
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: Hair Extension

[quote=sintagma;7513998]
Cytat:
Napisane przez zla rusalka Pokaż wiadomość
droga halobaby!
nie zajmuje sie profesjonalnie przdluzaniem ale podpatrzylam moja stara fryzjerke i od dluzszego czasu sama doczepiam sobie wlosy,

strasznie jestem ciekawa jak sama sobie rzedłużasz wloski zwłaszcza z tyłu.napisz prosze jak to sie robi
witaj ja rowniez poswiecam 4 godziny na przedluzenie wlasnych wlosow poprostu robie przedzialek biore lusterko w reke i w taki sposob wydzielam pasemko zakladam krazek ochronny przypinam go a reszta to juz na wyczucie poniewaz zajmuje sie [przrdluzaniem juz od 12 lat to idzie mi to calkiem niezle tyle ze rece cierpna mysle ze na poczatku bedzie Ci trudno tak sie gimnastykowac i nie wiem czy zrobisz to dobrze bo ja mam doswiadczenie w tym fachu i w takim gimnastykowaniu sie
zalaczylam fotki pierwsza to moje profibre po 6 tygodniach a 2 fotka to zaraz po doczepieniu ( wloski mam doczepione na keratyne i innej metody nigdy wiecej nie chce )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0860.jpg (51,4 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0846111111.JPG (9,9 KB, 240 załadowań)

Edytowane przez samirax
Czas edycji: 2008-05-11 o 14:47
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:41   #3111
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Chyba wiem czemu coś złego działo się z moimi profibrami. Gdzieś wyczytałam, że profibry można trwale wyprostować susząc je na szczotce. Jest to prawda, ale niestety nie znoszą tego najlepiej. Dzisiaj chciałam tak wyprostować kolejne pasemka które musiałam wymienić i wraz z przeciąganiem szczotką i suszarką po pasemkach zauważyłam, że robią się właśnie takie jakby popalone. Więc chyba na syntetyki podwyższona temperatura nie działa dobrze pod żadną postacią. Teraz nie będę suszyć i zobaczę czy nadal dzieje się z nimi coś złego.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 12:04   #3112
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Chyba wiem czemu coś złego działo się z moimi profibrami. Gdzieś wyczytałam, że profibry można trwale wyprostować susząc je na szczotce. Jest to prawda, ale niestety nie znoszą tego najlepiej. Dzisiaj chciałam tak wyprostować kolejne pasemka które musiałam wymienić i wraz z przeciąganiem szczotką i suszarką po pasemkach zauważyłam, że robią się właśnie takie jakby popalone. Więc chyba na syntetyki podwyższona temperatura nie działa dobrze pod żadną postacią. Teraz nie będę suszyć i zobaczę czy nadal dzieje się z nimi coś złego.
ja raz sprobowalam wyprostowac profibry prostownica i niestety wyprostowac sie wyprostowaly ale juz nie powrocily do stanu pierwotnego do tego zdjelam je po tygodniu po prostowaniu bo wlasnie zrobily sie sianowate na koncach wiec od tego czasu nic kompletnie z nimi nie kombinuje myje nakladam odzywke owijam w recznik glowe do wsiakniecia z nich wody roztrzepie palcami jedynie moje od gory lekko rozczesze a reszte pozostawiam do wyschniecia potem dopiero biore sie za rozczesanie i jest ok srednio zmieniam profibry co 6-8 tygodni i jestem bardzo zadowolona bo nie mam z nimi tylu problemow co z naturalnymi ktore nosilam przez blisko 11 lat !!
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 16:55   #3113
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
nie obawiac tylko polozyc nacisk na druga czesc trojego posta dotyczaca zle zalozonych pasemek - tu jest pies pogrzebany i dotyczzy to kazdej metody (nie tylko ringow i tulejek) ale rowniez metod na cieplo i tasm. Czyli mowiac w telegraficznym skrocie - to jak wlosy beda wygladac po zdjeciu przedluzen zalezy przede wszystkim od umiejetnosci i doswiadczenia osoba ktora wlosy zaklada.
tu rację przyznaje.na moich włosach fryzjerka sie bawiła i efekt taki,ze poprzecinały mi sie włosy.trzeba być bezrozumnym yeti,żeby nie kapnąc się iż tulejki z jednej strony są wywinięte,jakby zaokrąglkone.ta czesc powinna byc od głowy.ona jednak nie zwracała na to uwagi i te ostre krawędzie przecinały włosy.jedne pasemka dobrze założone były fajne,a te z`łe zostały prawie wycięte.
poza tym za cienkie pasna brała i zjeżdżały mi z głowy.
czekam,aż dostaną moj kolor na taśmie.

żabcia spytaj się jeszcze,czy pasekma zakłada się na KANAPKĘ-SKŁADANĄ,czy pojedyńczo i dokleja się samym paskiem,czy tylko taśmę z włosami
Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
ja raz sprobowalam wyprostowac profibry prostownica i niestety wyprostowac sie wyprostowaly ale juz nie powrocily do stanu pierwotnego do tego zdjelam je po tygodniu po prostowaniu bo wlasnie zrobily sie sianowate na koncach wiec od tego czasu nic kompletnie z nimi nie kombinuje myje nakladam odzywke owijam w recznik glowe do wsiakniecia z nich wody roztrzepie palcami jedynie moje od gory lekko rozczesze a reszte pozostawiam do wyschniecia potem dopiero biore sie za rozczesanie i jest ok srednio zmieniam profibry co 6-8 tygodni i jestem bardzo zadowolona bo nie mam z nimi tylu problemow co z naturalnymi ktore nosilam przez blisko 11 lat !!
samirax,gdzie ty kupujesz swoje włosy?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:51   #3114
samirax
Raczkowanie
 
Avatar samirax
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 175
GG do samirax
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=TmargoT;7520675]tu rację przyznaje.na moich włosach fryzjerka sie bawiła i efekt taki,ze poprzecinały mi sie włosy.trzeba być bezrozumnym yeti,żeby nie kapnąc się iż tulejki z jednej strony są wywinięte,jakby zaokrąglkone.ta czesc powinna byc od głowy.ona jednak nie zwracała na to uwagi i te ostre krawędzie przecinały włosy.jedne pasemka dobrze założone były fajne,a te z`łe zostały prawie wycięte.
poza tym za cienkie pasna brała i zjeżdżały mi z głowy.
czekam,aż dostaną moj kolor na taśmie.

żabcia spytaj się jeszcze,czy pasekma zakłada się na KANAPKĘ-SKŁADANĄ,czy pojedyńczo i dokleja się samym paskiem,czy tylko taśmę z włosami

samirax,gdzie ty kupujesz swoje włosy?[/qu
zamawiam je od jednej pani ona natomiast sprowadza wlosy z zagranicy sa super naprawde swietnie sie zachowuja przez dlugi okres noszenia .
jesli chcesz to podam Ci numer na priv do tej osoby ona wysyla wlosy a Ty wystarczy ze zamowisz u niej smsem i podasz kolor i ilosc jaka potrzebujesz a ona Ci te wlosy wysle i to w blyskawicznym tempie o ile ma w danym momencie dostepny koklor .
samirax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 20:54   #3115
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez samirax Pokaż wiadomość
ja raz sprobowalam wyprostowac profibry prostownica i niestety wyprostowac sie wyprostowaly ale juz nie powrocily do stanu pierwotnego do tego zdjelam je po tygodniu po prostowaniu bo wlasnie zrobily sie sianowate na koncach wiec od tego czasu nic kompletnie z nimi nie kombinuje myje nakladam odzywke owijam w recznik glowe do wsiakniecia z nich wody roztrzepie palcami jedynie moje od gory lekko rozczesze a reszte pozostawiam do wyschniecia potem dopiero biore sie za rozczesanie i jest ok srednio zmieniam profibry co 6-8 tygodni i jestem bardzo zadowolona bo nie mam z nimi tylu problemow co z naturalnymi ktore nosilam przez blisko 11 lat !!
Też chyba przestanę z nimi cudować i zobaczymy jak to będzie.
Tylko nie wiem jak to zrobię, bo czasami mam zajęcia od 8 do 20 i nie wyobrażam sobie czekania aż same wyschną. Mam nadzieję, że suszenie zimnym powietrzem im nie zaszkodzi.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:01   #3116
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

[quote=samirax;7523604]
Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
tu rację przyznaje.na moich włosach fryzjerka sie bawiła i efekt taki,ze poprzecinały mi sie włosy.trzeba być bezrozumnym yeti,żeby nie kapnąc się iż tulejki z jednej strony są wywinięte,jakby zaokrąglkone.ta czesc powinna byc od głowy.ona jednak nie zwracała na to uwagi i te ostre krawędzie przecinały włosy.jedne pasemka dobrze założone były fajne,a te z`łe zostały prawie wycięte.
poza tym za cienkie pasna brała i zjeżdżały mi z głowy.
czekam,aż dostaną moj kolor na taśmie.

żabcia spytaj się jeszcze,czy pasekma zakłada się na KANAPKĘ-SKŁADANĄ,czy pojedyńczo i dokleja się samym paskiem,czy tylko taśmę z włosami

samirax,gdzie ty kupujesz swoje włosy?[/qu
zamawiam je od jednej pani ona natomiast sprowadza wlosy z zagranicy sa super naprawde swietnie sie zachowuja przez dlugi okres noszenia .
jesli chcesz to podam Ci numer na priv do tej osoby ona wysyla wlosy a Ty wystarczy ze zamowisz u niej smsem i podasz kolor i ilosc jaka potrzebujesz a ona Ci te wlosy wysle i to w blyskawicznym tempie o ile ma w danym momencie dostepny koklor .
OK podaj mi jej numer.mam rozumieć,że to są kepki luzem?czy już jest na nich coś do klejenia,bo ja zgrzewarkę mam w domu.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:18   #3117
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ehhhhhh szukam włosów na taśmie dobraj jakości ale w cenie do 100 zł. i na allegro nic ciekawego nie moge znaleść,wiem ze za tą cene doskonałych włosów nie znajde ale może takie które ponosze kilka miesięcy...obciełam niedawno swoje i teraz żałuje,musiałam dociąć taśme do długości moich i wygląda to fatalnie,bardzo sztucznie szukam włsów najlepiej 30 cm może widziałyście gdzieś takie?bo wszędzie są albo 25 albo 40 a jak sie je samemu obetnie to wygląda to sztucznie...pomoże ktoś ?
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 21:37   #3118
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez kami828 Pokaż wiadomość
ehhhhhh szukam włosów na taśmie dobraj jakości ale w cenie do 100 zł. i na allegro nic ciekawego nie moge znaleść,wiem ze za tą cene doskonałych włosów nie znajde ale może takie które ponosze kilka miesięcy...obciełam niedawno swoje i teraz żałuje,musiałam dociąć taśme do długości moich i wygląda to fatalnie,bardzo sztucznie szukam włsów najlepiej 30 cm może widziałyście gdzieś takie?bo wszędzie są albo 25 albo 40 a jak sie je samemu obetnie to wygląda to sztucznie...pomoże ktoś ?
Czemu wyglądają sztucznie jak sama obcinasz? Obcinasz je u fryzjera cieniując końcówki? Bo tak powinnaś zrobić żeby wyglądąły naturalnie.
Potrzebujesz taśm do przedłużenia całych włosów czy tylko jednej taśmy do zagęszczenia? Bo jeśli chcesz przedłużyć całą głowę to za 100 zł na pewno nie znajdziesz włosów które ponoszisz kilka miesięcy. Mówię o naturalnych oczywiście.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 09:06   #3119
Basiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 330
Wyślij wiadomość przez ICQ do Basiula
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Witam kobietki Nie wiem czy było-jeśli tak wybaczcie...Jeśli nie to czy mogłaby któraś w jednym poście podsumować :
a) rodzaje włosów,różnice cenowe i wady oraz zalety,czas noszenia
b) metody przedłużania,wady i zalety
Wiem,że wszystko było omawiane w wielu wątkach ,ale ja się już pogubiłam
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Basiula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-12, 11:00   #3120
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Basiula Pokaż wiadomość
Witam kobietki Nie wiem czy było-jeśli tak wybaczcie...Jeśli nie to czy mogłaby któraś w jednym poście podsumować :
a) rodzaje włosów,różnice cenowe i wady oraz zalety,czas noszenia
b) metody przedłużania,wady i zalety
Wiem,że wszystko było omawiane w wielu wątkach ,ale ja się już pogubiłam
Z góry dziękuje i pozdrawiam
okay, to ja powiem,dla tych którym z lenistwa nie chce się czytac wątku:P
jak to z MOJEGO punktu widzenia wygląda i spróbuje ogarnąć
nieco temat

Włosy mamy do wyboru:
1.Sztuczne:
- profibry (ponoć te są najlepsze ze sztucznych)
- monofibry
-sztucznych nie wolno prostowac itd
2. Naturalne:
- słowiany (najdroższe, super jakość, warto je kupić do metody na stałe typu tujeki,zgrzewy jeśli ma sie kase itp)
- azjatyckie (azjatyckie też są naprawdę okay, dużo tansze niż słowiany)
- indyjskie (grube włosy, ich faktura często jest inna niż naszych europejskich przez co widać różnicę po doczepieniu-nie polecam)

włosy mogą miec formułę tanglee free czyli że wlosy są czymś pokryte i się nie plączą, oraz remy czyli cięte zgodnie z kierunkiem łuski. Jeśli wlosy są remy gwaratuje to brak sianowatości i plątania,zaś tanglee free ponoć utrzymuje się do iluś myć.

Metody:
1.Na stałe:
- tulejki
(najlepiej tulejki z silikonem, wlosy są łączone za pomocą owej tulejki z własnym pasemkiem, silikon sprawia ze wlosy się mniej niszczą, jednak włosy odrastą i co miesiąc - półtora trzeba tulejki otwierać i przepinac, jeśli masz kogoś kto ci to zrobi, nie ma prpblemu, ale u fryzjerki to kosztuje chyba (!) ok 150 zł przepiecie. Metode można wykonać samemu,wystarczy kupic włosy,tulejki (najlepiej M lub L),i specjalne cążki. Jednak metoda troszke niszczy wlosy (w miejscach gdzie są zacisniete tulejki)
- microringi, tak samo jak tulejki ale microringi są krótsze, ponoć dużo gorsze od tulejek
- zgrzewy (keratyna) zgrzewanie wlasnych włosów z innymi za pomocą keartyny, nie znam metody,nie polecam, chyba najbardziej inwazyjna,i najbardziej niszcząca wlasne wlosy (w miejscach zgrzewów)
- warkoczyk, stworzenie warkoczyka na głwoie (dookoła glowy) i doszycie wlosów do niego, fajna metoda jesli komuś nie będzie warkoczyk przeszkadzać, no i oczywiscie warto miec kogoś kto to zrobi bo warkoczyk odrasta wraz z włosami.
- racoon - nie znam

2. Nie na stałe:
- clipp in lub jak kto woli clipp on:
kupuje sie wlosy na taśmie, wygląda to tak że mamy po prostu z metr włosów doszytych do jakby tasiemki, nastepnie kupujemy spinki (inna nazwa grzebyki, klipsy), koniecznie z silikonami, w rozmiarze S, skladamy taśme na pół, tniemy na części takie jakie chcemy, zszywamy nitką (polecam jeden kawalek od ucha do ucha, drugi taśma zlozona z 4 razy zeby wyszlo ok 15 cm na sam tyl i ewentulanie po 10 cm na boki), spinek ok 20 wystarczy aż naddto. Spinki mogą byc doszywane np na 10 cm taśmy starczy spokojnie 2 spinki.Nie musi ich być dużo. Zalety metody są takie,że na noc odpinamy włosy i nie spimy z tym wszystkim, rzadko też myjemy te wlosy bo powli się brudzą, przez co starczą na bardzo długoo (rok, pół roku). Ponadto jest to metoda ktora najmniej niszczy wlasne wlosy gdyz dopinamy je tylko do kilku pasemek wlasnych tak naprawde tymi klipsami, no i na noc zdjemujemy.Nie musimy z tym chodzic wtedy gdy nie ma takiej potrzeby.Nie musimy zawsze swoich miec mega wyprostowanych Wady? naprawde dla mnie żadnych. Klipsy są niewidoczne Ja mam tą metode i polecam wszystkim.
- metoda tasmy doklejanej na jakies 2 tyg.ale slyszalam ,ze bardzo niszczy wlosy i wyrywa je przy zdjemowaniu.


Zakup włosów:

1.Waga :
Co do wlosów na taśmie:
- przewaznie w sklepach jest to ok 100 - 120 g (jest to waga w 100% wystarczajac na całą głowę)
- pamietajmy ze mimo dlugosci waga pozostaje ta sama a wiec im dluzsze wlosy tym ich mniej, ale nawet 100 g 55 cm wlosów starczy spokojnie na całą głowe.
Przy zakupie wlosów w pasemkach (do tulejek i zgrzewów),
- jedno pasemko to 1 g a wiec na całą głowe starczy 100- 120 gr więc ok 100 pasemek (to juz jest wogole max ilość, wiecej będzie za dużo)
2. Remy czy tanglee free?
Zdecydowanie kupujmy włosy REMY, ewentualnie jesli do metody na tasme to tanglee free mogą byc,ale remy są naj.
3.Sklepy,sprzedawcy:
- allegro: ja mam zle doswiadczenia, kupowalam wlosy na próbe i zawsze siano sie z nich robilo
- Sklepy internetowe: polecam, ja kupowalam w wlosy-online.pl,moge powiedziec,ze wszystkie naturalne na tasmie,od nich są super, mam remy, ale i tanglee free teraz i są git.
5. Cieniowane wlosy:
pamietajcie,ze jesli w opisie jest ze są cieniowane to z 15 cm trzeba bedzie obciac bo wlosy są zawsze za bardzo wycieniowane, wiec trzeba kupowac dluzsze.
6.Dlugosc: chcesz przedluzyc? kup 55 cm, chcesz zageciscic? kup 45 cm.

U fryzjera czy samemu?
1.Fryzjer: koszt od 600 zl wzwyż,polecam do racoon, czy jakies ultradzwieki,zgrzewy (keratyna),warkoczyk i wogole jesli sie nie wie nic
2.W domu: polecam metody clipp on, tulejki,warkoczyk,
koszt? cena wlosów czyli ok.200 zł (naturalne), klipsy (ok 30 zł), fryzjer zeby na koncu wycieniowac (ok 40 zl), farba (zeby wlasne byly jak te kupione), czyli jakies 300-350 zl i mozliwosc samemu zmieniania wszystkiego i poprawiania.Polecam.

Wlasne doswiadczenia:
Ja kupilam wlosy z wlosy online za 200 zl, spinki za 30 zl, farba za 20 zl, fryzjerka ktora pozniej po nalozeniu wlosów wycieniowala mi wszystko. Efekt wkleje niebawem

Ewentulane problemy:
Przy przedluzanych wlosach problemem moze byc:
- dopasowanie odcienia wlasnych do tych zakupionych (polecam farby Subrina ze sklepów fryzjerskich, jej kolory odpowidaja przewaznie kolorom tych kupowanych)
- to ze wlosy kupione są mega proste (trzeba bardziej dbac o swoje a kupione warto podkrecic lokówką). Warto zainwestowac w dobrą prostownice (polecam remingtona)

Kosmetyki:
- do naturalnych jak i swoich polecam odzywke Serical latte z proteinami, szampon nivea prostujący i spray babyliss termoochronny i prostujacy w czerwonym dozowniku.

mam nadzieje ze komus to pomoze. Podkreslam ze to moje wlasne poglądy



Edytowane przez Smile_Smile
Czas edycji: 2008-05-12 o 12:45
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.