przedłużanie włosów- część II - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-03, 12:07   #3361
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

OT:
MHS a zaba84 nie życzyła sobie by zwracać się do niej na PANI tylko PANNO a mimo tego dalej to robicie i cieszę się, że nie zamierzacie dalej offtopować-bo już zaśmieciliście wątek, takie sprawy to na PW (rozumiem jedną wypowiedź tłumaczącą i informację na koniec o stanie rozstrzygniętej rzeczy, ale NIE POLEMIKE!!)
Paris_Paris nie zachowuj się jak gówniara i rasistka
przyszłaś tu i zaczęłaś obrażać innych i krytykować
jak coś ci nie pasuje to nie wchodź a kąsliwe uwagi pozostaw dla siebie, bo psujesz tylko atmosferę forum...bez obrazy, ale zachowujesz się jakbyś miała kompleksy.

jak dla mnie wygląda to jakbyś miała coś wspólnego z 4Great-hair -pojawiłaś się tu mniej więcej w tym samym czasie (taką ilość postów łatwo szybko nabić) i po części zajęłaś stanowisko w w/w sprawie oczerniając forum...czyżby ktoś chciał zmniejszyć wiarygodność tego wątku?

wracając do tematu: po głębokich refleksjach stwierdzam, że zostaję (A WłAśCIWIE ZACZYNAM ) przy metodzie clip-on i też chyba samodzielnie zrobię je z taśmy...

zaba84 mam prośbę mogłabyś nakręcić film jak robisz te taśmy prrrrroooooszę bo ja szukałam na youtube i tylko filmiki z zakładaniem znalazłam i to nie po polsku Ja potrzebuję to tak krok po kroku widzieć, najlepiej z jakimś komentarzem

edytuję żeby ustosunkować się do wypowiedzi Cinderella Girl:

widzę, że kolejna osoba przyszła trollować nie powinnaś się wypowiadać w tak chamski sposób o innych ja osobiście uważam zabe84 za bardzo fajną i uczciwą dziewczynę,która jest tu by dzielić się z wiedzą z innymi a nie jak co poniektórzy jeździć i leczyć swoje kompleksy mieszając z gównem pozostałych...wydoroślej i jak coś ci nie pasuje to nie wchodź i "nie męcz się z nami"
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 12:36   #3362
mały_groszek
Zadomowienie
 
Avatar mały_groszek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź/Volos
Wiadomości: 985
GG do mały_groszek
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
Jasne, każdy ma prawo wypowiedzi też dzisiaj wstałam z lewej nogi więc odpowiem żabce. jak juz zauwazylas na chwilę obecną mam kilkanaście postów, czyli więcej niż ty lat. po poziomie twoich wypowiedzi widać, że waszym ulubionym zajęciem na wsi jest zdobywanie jak największej ilości postów na forach i super cieszy mnie to że masz jakiś cel w życiu

PS. tak z czystej ciekawości, „84” przy nicku to twoja waga czy IQ?
1 ostrzeżenie.
Proszę zejść z tego prześmiewczego tonu w stosunku do innej użytkowniczki.
Na tym forum nie tolerujemy i nie pozostajemy obojętni na przytki w odniesieniu do wyglądu czy IQ rozmówcy.

I nie mam w zwyczaju powtarzać się dwa razy.


Żaba84 i MH - proszę o przeniesienie dyskusji na PW.
Fatim i Cinderella Girl - proszę również o ważenie słów.
__________________
Przyjmę wszystko. Tylko pokaż mi sens.


mały_groszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:27   #3363
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

ja na ten temat już nic nie powiem, nie będę sobie szarpać nerwów i grzecznie wrócę do tematu

a więc tak...
zastanawiam się, które włosy mam zamówić i czy mam je sprowadzić z zagranicy (ebay) czy z allegro...
klipsy zamówię w rozmiarze m (tylko ile i jakie polecacie)
co powiecie o tych włosach?
http://allegro.pl/item363416458_natu...remy_hit_.html
http://allegro.pl/item371536542_wlos...0gr_150cm.html -wzięłabym ten rudy blond (skoro farbuję się na rudy to chyba z tego najlepiej wyjdzie)
http://allegro.pl/item370668103_natu...remy_hit_.html
http://allegro.pl/item371533122_wlos...0gr_150cm.html

w ogóle jaką mam wziąć długość (najbardziej odpowiadałaby mi 45cm,ale jest rzadko spotykana) 40cm czy 50cm skoro chcę mieć włosy tuż za cycki (pod,że się tak wyrażę) ?

co by się stało gdybym pofarbowała syntetyki?tylko kolor by nie złapał?
nie potrafię zapomnieć o tych lejących się falach a żaden z tych kolorów mi nie pasuje
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 13:57   #3364
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Fatim Ja tez mysle o przedluzeniu wlosow ;] i tez wlosami z tej pierwszej aukcji ;]
Oo jaki ładny rudy blond m isie tez podoba ) Ja bym zamawiała z allegro i chyba tak zrobie Daj znac jak Ci dojdą włosy to wtedy sie zastanowie czy tez mam z tej akucji zamowic ) Pozdrawiam ) (zawsze mozesz isc do fryzjera skrocic koncowki wlosow przedluzanych ) Aha tak wogole to lepiej sobie kupic remy.. niz syntetyki, naturalne bd miala dluzej i mozesz robic z nimi wszystko ze syntetykami nie bardzo;/
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:11   #3365
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

przpraszam,ale to ostatni raz.

po wyjasnieniach na PW. z firmą 4 GEAT -HAIR z gdyni zobowiązałam się zakończyć sprawę na forum

w dniu 03.06.08 odebrałam zwrot za reklamowany towar.dostałam przeprosiny i zapewnienia,ze winni tego zamieszania,będą ukarani.

W TAKIM RAZIE,UWAŻAM,ZE FIRMA ZACHOWAŁA SIĘ DOBRZE.
MAM NADZIEJE,ZE BĘDĄ MIEĆ WIELU KLIENTÓW.

zadowolony klient -wraca.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:13   #3366
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przpraszam,ale to ostatni raz.

po wyjasnieniach na PW. z firmą 4 GEAT -HAIR z gdyni zobowiązałam się zakończyć sprawę na forum

w dniu 03.06.08 odebrałam zwrot za reklamowany towar.dostałam przeprosiny i zapewnienia,ze winni tego zamieszania,będą ukarani.

W TAKIM RAZIE,UWAŻAM,ZE FIRMA ZACHOWAŁA SIĘ DOBRZE.
MAM NADZIEJE,ZE BĘDĄ MIEĆ WIELU KLIENTÓW.

zadowolony klient -wraca.
Jeżeli mogę coś jeszcze dla Pani zrobić, proszę pisać na PW.

Dziękuję i życzę miłego dnia.

Z pozdrowieniami,
Michał Starzyński
4Great-hair

Edytowane przez MHS
Czas edycji: 2008-06-04 o 06:55
MHS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 14:53   #3367
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: przedłużanie włosów- część II

MHS-dziekuje za edytowanie linka.I prosze jeszcze raz o przeniesienie tego tematu na PW do Tmargo.A do reszty uzytkownikow prosze nie robic off topow
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 15:19   #3368
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Wink

Cytat:
Napisane przez mały_groszek Pokaż wiadomość
1 ostrzeżenie.
Proszę zejść z tego prześmiewczego tonu w stosunku do innej użytkowniczki.
Na tym forum nie tolerujemy i nie pozostajemy obojętni na przytki w odniesieniu do wyglądu czy IQ rozmówcy.

I nie mam w zwyczaju powtarzać się dwa razy.


Żaba84 i MH - proszę o przeniesienie dyskusji na PW.
Fatim i Cinderella Girl - proszę również o ważenie słów.


obiecuje poprawe szefie, ale co do forum to i tak duzo tolerujecie i to wlasnie przez to stworzyl sie taki balagan, bo po za obgadywaniem wszytkich w kolo ostatnio malo mozna sie dowiedziec
ps. mam nadzieje ze czarna19 tez dostala ostrzezenie za informacjie,iz sie gowno znam tez bylo odniesieniem co do mojej osoby a skoro tego nie tolerujecie nagana jej sie tez nalezy

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
OT:
MHS a zaba84 nie życzyła sobie by zwracać się do niej na PANI tylko PANNO a mimo tego dalej to robicie i cieszę się, że nie zamierzacie dalej offtopować-bo już zaśmieciliście wątek, takie sprawy to na PW (rozumiem jedną wypowiedź tłumaczącą i informację na koniec o stanie rozstrzygniętej rzeczy, ale NIE POLEMIKE!!)
Paris_Paris nie zachowuj się jak gówniara i rasistka
przyszłaś tu i zaczęłaś obrażać innych i krytykować
jak coś ci nie pasuje to nie wchodź a kąsliwe uwagi pozostaw dla siebie, bo psujesz tylko atmosferę forum...bez obrazy, ale zachowujesz się jakbyś miała kompleksy.

jak dla mnie wygląda to jakbyś miała coś wspólnego z 4Great-hair -pojawiłaś się tu mniej więcej w tym samym czasie (taką ilość postów łatwo szybko nabić) i po części zajęłaś stanowisko w w/w sprawie oczerniając forum...czyżby ktoś chciał zmniejszyć wiarygodność tego wątku?

wracając do tematu: po głębokich refleksjach stwierdzam, że zostaję (A WłAśCIWIE ZACZYNAM ) przy metodzie clip-on i też chyba samodzielnie zrobię je z taśmy...

zaba84 mam prośbę mogłabyś nakręcić film jak robisz te taśmy prrrrroooooszę bo ja szukałam na youtube i tylko filmiki z zakładaniem znalazłam i to nie po polsku Ja potrzebuję to tak krok po kroku widzieć, najlepiej z jakimś komentarzem

edytuję żeby ustosunkować się do wypowiedzi Cinderella Girl:

widzę, że kolejna osoba przyszła trollować nie powinnaś się wypowiadać w tak chamski sposób o innych ja osobiście uważam zabe84 za bardzo fajną i uczciwą dziewczynę,która jest tu by dzielić się z wiedzą z innymi a nie jak co poniektórzy jeździć i leczyć swoje kompleksy mieszając z gównem pozostałych...wydoroślej i jak coś ci nie pasuje to nie wchodź i "nie męcz się z nami"

watek jest i tak malo wiarygody wiec nic wiecej nie trzeba dodawac, a co do moich kompleksow, to na moje szczescie zadnych nie mam, co do uwag jest to forum otwarte wiec zarowno ty(pani, panna czy jak wolisz) jak i ja mamy prawo, troche spostrzegawczosci i zauwazylabys ze zalogowana jestem od zeszlego roku a to ze nie zawsze mam czas odpisywania ta takie banialuki co wypisuja niektorzy nie nie twoja sprawa, to ze mierzycie wiedze czlowieka po ilosci postow to juz jest tylko i wylacznie wasza intelig....-malo rozsadne ale to moje prywatne zdanie, nie chcesz nie czytaj, nie komentuj bedziesz zdrowsza

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-03 o 15:56 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:14   #3369
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

MHS Dzien dobry,dziekujeNIe tlumacz sie juz wiecej siooooo idz z tego watku pierz brudy na pw!!!!!!!! hhmm..Ciekawa jestem czy twoja uprzejmosc nie procentuje w drugim nicu pt Paris_Paris..?!!!Ha zapewne macie cos ze soba wspolnego!

Zabciu oj tak zauwazylam szkoda,ze nie mozna tego tematu oczyscic z tych zbednych postow

Dziewczyny a Wy szuszycie suszarka wlosy na tasmie czy czekacie jak wsychna same??
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 17:42   #3370
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Oto nastała ta chwila - zdejmuje sobie racoon. Idzie mi to szybciutko, ale robota monotonna.

Pani od której loki i fale kupuje napisala ze wczoraj wloski pofrunely do Polski

Fatim - ja jestem zielona w kwestii tasm - to bedzie moj pierwszy raz z nimi ale sadze ze sobie poradze. Nie mam kamery ale wiem ze moge filmy na cyfrowce krecic to sprobuje sfilmowac jak te tasmy bede ciac i doszywac spinki. Mam nadzieje ze bedzie to w ten weekend. Duzo nas nosi tu wlosy na clipy wiecv to chyba nie est az tak bardzo skomplikowane. Mam nadzieje

Co do spinek to ja zamowilam "m" z silikonem - Pani u ktorej kupuje tasmy ma tez spinki ( i to bardzo oplacalne cenowo bo za 10 sztuk po 25 zl, a sa sklepy gdzie chca po 4 zl za jedna spinke). Duzo dziewczyn nosi "s", a np Vanessa ma "l" ale ona ma swoje wlosy krecone wiec wtedy trzeba wieksze spinki. Wiec ja ruskim targiem sie na "m" zdecydowalam.

Czarnula - widac nie ja jedna mam takie odczucia co do pewnych sytuacji ktore tu maja miejsce.

Pedze dalej eksterminowac racoon

[EDIT]

co za glut z tego racoona


sciaga się łatwo ale zostają we włosach takie kawałki glutowate tego łączenia Dzięki bogu to coś rozpuszcza nafta kosmetyczna więc da się te gluty usunąć ale capie naftą jak mała rafineria

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2008-06-03 o 18:39
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 19:17   #3371
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

kurde właśnie znalazłam kolor i fakturę włosa na jakim mi zależy, ale podliczając strasznie mało tego wychodzi

http://www.peruki.biz/product_info.php?products_id=3254

a ta kobitka od "lejących się fal" nie odpisuje mi wciąż a wysłałam już 2 maile...zaraz wyślę 3 żeby spytać się czy ma taki kolor jak powyżej z tych fal...
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 21:18   #3372
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Proszę o pomoc mogłybyście mi poradzić jaki rozmiar spinek kupić do taśm by przedłużyć metodą clip-on I czy z silikonem czy bez ?
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:20   #3373
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: przedłużanie włosów- część II

fatim ja nosze kolor 27 od honka ha kupuje ale on zupelnie inaczej u niej wyglada
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:25   #3374
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez barbieii92 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc mogłybyście mi poradzić jaki rozmiar spinek kupić do taśm by przedłużyć metodą clip-on I czy z silikonem czy bez ?
Bedzie jeden pewniak i jeden niepewniak Pewniak jest taki ze spinki z silikonem. Niepewniak dotyczy rozmiaru. Mialam ten sam problem i sie na "m" zdecydowalam. Ale równie dobrze "s" tez sie u ciebie sprawdzi bo duzo dziewczyn ma własnie na "s" tasmy.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:32   #3375
barbieii92
Raczkowanie
 
Avatar barbieii92
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 143
GG do barbieii92
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dzieki zaba84 a Ty aktualnie masz włosy przedłużone tą metodą ?
I jak gęste masz swoje naturalne włosy ? I czy jesteś/byłaś zadowolona z tych włosów ? )
barbieii92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:40   #3376
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez fatim Pokaż wiadomość
kurde właśnie znalazłam kolor i fakturę włosa na jakim mi zależy, ale podliczając strasznie mało tego wychodzi

http://www.peruki.biz/product_info.php?products_id=3254

a ta kobitka od "lejących się fal" nie odpisuje mi wciąż a wysłałam już 2 maile...zaraz wyślę 3 żeby spytać się czy ma taki kolor jak powyżej z tych fal...
ta firma na maile nie odpowiada.probowałam kiedyś pisac do nich o cennik hurtowy i nic.spróbuj telefonicznie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 21:55   #3377
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Czarnula, ja czekam, aż wyschną same. wolę dac włosom te trzy- cztery godziny powolnego schnięcia niż je torturowac suszarką. Wyjątek robię, jak np. mieszkam w hotelu, w którym jest zimno.

Pewnie wszystko zalezy od tego, jak często myjesz włosy, jak raz czy dwa razy na tydzień, to raczej nie ma problemu, żeby po tym chwilę psoiedzieć w domu, jak codziennie... To już może być trudniej. W każdym razie raczej bym się strałą nie suszyć przynajmniej okolic samej taśmy, bo w tym miejscu włoski najłatwiej się kołtunią i można je sobie splątać.

I tu jeszcze napiszę, że się wkurzyłam i odstawiłam leki, od których mi włoski zaczęły wypadać. od razu lepiej!
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-03, 22:04   #3378
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: przedłużanie włosów- część II

dziewczyny a co ile myjecie taśmy clip on ?? raz, dwa, trzy razy w tygodniu ?? bardzo się boje że wiatr będzie mi rozwiewał włosy i będzie mi widać taśmy... czy któraś z Was miała jakieś niemiłe doświadczenia z clipami, tzn. czy którejś z Was kiedyś się zsunęła naprzykład ?? bo tego najbardziej się obawiam... albo że usłysze za plecami jak wiatr zawieje "patrz przyczepione ma paski z włosami".. :P
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 08:23   #3379
Paris_Paris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 29
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Cczarnula19 Pokaż wiadomość
MHS Dzien dobry,dziekujeNIe tlumacz sie juz wiecej siooooo idz z tego watku pierz brudy na pw!!!!!!!! hhmm..Ciekawa jestem czy twoja uprzejmosc nie procentuje w drugim nicu pt Paris_Paris..?!!!Ha zapewne macie cos ze soba wspolnego!

Zabciu oj tak zauwazylam szkoda,ze nie mozna tego tematu oczyscic z tych zbednych postow

Dziewczyny a Wy szuszycie suszarka wlosy na tasmie czy czekacie jak wsychna same??

jaka ty dowcipna jestes jakbys nie zauwazyla sama napisalam ze przez te wszytkie posty forum spadlo na psy to sie na mnie rzucilysice z''buziami'' a teraz same piszecie zeby oczyscic forum ze zbednych problemow,jakbyscie sie milo zachowywaly to i ja bym byla mila ale jak to mowi przyslowie jak Kuba Bogu tak Bog Kubie!
Paris_Paris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-04, 08:51   #3380
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Paris_paris, ostatni raz proszę nie zaśmiecaj wątku, następna Twoja wypowiedz nie na temat :przedłużanie włosów- część II,dostaniesz punkty karne
a jeżeli watek również nie wroci do Tematu, po prostu go zamknę....
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 09:33   #3381
Cczarnula19
Raczkowanie
 
Avatar Cczarnula19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 202
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Teje Dziekuje za rade ja mylam juz raz te moje wloski na clipp same wysychaly mi pol dnia ;pale wole narazie je oszczedzac
neverstop Proponuje Ci potapirowac lekko wlosy skoro boisz sie,zeby wiatr ich nie rozwialJa Zawsze tapiruje bo wlasnie martwie sie,zeby ta tasma mi gdzies nie wylazla.
Czasem mam wrazenie,ze czarnowlosym latwiej przedluzyc wlosy tak,zeby byl naturalny efekt.Moja kuznka jest blondynka i widze,ze ma problem z tymi tasmami-a tu widac,a tu kolor nie ten uff
Zaba WArjocie ;p Jakie znowu gluty haha;p Ja mialam tez takie po keratynie ,ale tych pozbywalam sie chyba z tydzien ;/i co nie stracilas swoich duzo??
Fatim a ja widzialam taki kolor na allergo wloskow szukaj dokladnie napewno znajdziesz
Cczarnula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 09:39   #3382
myszaczek87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczyny proszę o szybką rade! Moje włosy są bardzo słabe i cienkie w sumie to byle jakiej długości mniej więcej za ramie! chciałabym je przedłużyć gdyż idę na wesele za 1,5 tyg. i będę starościna wiec jakoś wyglądać trzeba. Jaka metoda byłaby w moim przypadku najlepsza na te moje "piórka" tak żeby ich nie zniszczyć!!
myszaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 11:31   #3383
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Clip-in - najtaniej, najszybciej i jezeli zalezy Ci na zrobieniu WOW tylko na ta okazje, to TYLKO CLIP_IN !!!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 11:47   #3384
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: przedłużanie włosów- część II

myszaczek87 spróbuj metody clip-on, mi się wydaje ,że najmniej niszczy włosy, poza tym możesz zdjąć w każdym momencie a ja się tak zastanawiam czy nie dałoby rady zrobić takiego jednego podsumowania tych wszystkich metod i najczęściej zadawanych pytań (tak jak to zrobiła już jakaś użytkowniczka kilka stron wcześniej...nawet nie wiem czy nie smile_smile) i przykleić go na pierwszą stronę wątku?
Cczarnula19 no właśnie ja tak szukam i szukam i głównie to blondy,czernie i brązy widzę...ciężko mi trafić na ten odcień
TmargoT dzięki za radę, ale do nich to ja się jutro przejadę chodziło mi o tą aukcję z włosami http://allegro.pl/item369362264_sztu...ale_40cm_.html czy po prostu nie mają takiego odcienia jak ten rudy http://www.peruki.biz/product_info.php?products_id=3254

zależało mi żeby, włosy były naturalne ,ale nigdzie nie mogę znaleźć takich fal...jeśli już to tylko drobniejsze a mi się marzą takie duże pukle
zaba84 masz może numer do tej kobiety, u której zamawiałaś te loczki i fale, bo mi od kilku dni na maile nie odpisuje
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 12:37   #3385
maurita
Raczkowanie
 
Avatar maurita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 124
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Paris_Paris Pokaż wiadomość
Jasne, każdy ma prawo wypowiedzi też dzisiaj wstałam z lewej nogi więc odpowiem żabce. jak juz zauwazylas na chwilę obecną mam kilkanaście postów, czyli więcej niż ty lat. po poziomie twoich wypowiedzi widać, że waszym ulubionym zajęciem na wsi jest zdobywanie jak największej ilości postów na forach i super cieszy mnie to że masz jakiś cel w życiu

PS. tak z czystej ciekawości, „84” przy nicku to twoja waga czy IQ?
a paris paris to paris hilton czy nijaki obrońca uciśnionych ale pod innym pseudo ???
WIELKI LOL
odpuśćcie sobie
nie zamierzamy tego czytać :/
maurita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:10   #3386
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Fatim powinnam miec numer do niej (chyba w mailu z allegro jak zamowienie zlozylam) zaraz poszukam i ci na priva podesle.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:31   #3387
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez MHS Pokaż wiadomość
Odsyłam również do art. 24 KC oraz art. 14 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji. KK art. 212 widzę, że jest już znany.

Jednocześnie informuję, że nie będę już odpowiadał na takie posty, ponieważ są puste jak… (czasami milczenie jest złotem).

Proponuję mniej emocji podczas pisania.



…i nie jesteśmy na „Ty”, Panno Żabo.

Z poważaniem,
MS

hymmmmmmmmm...jakie fajne,nowe ciacho na forum
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:45   #3388
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Ja jeszcze chwilkę będę musiał poczekać, zanim sobie przedłużę włosy
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 13:50   #3389
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez mhs Pokaż wiadomość
ja Jeszcze Chwilkę Będę Musiał Poczekać, Zanim Sobie Przedłużę Włosy

;d
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-04, 14:17   #3390
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Przykro mi ze robicie z tego watku off top.Nie mam innej mozliwosci jak zamknac ten watek.Paris-Paris ostrzegam Cie ostatni raz zapoznaj sie z regulaminem forum lub bede zmuszona dac kolejne pkt;Tak samo maurita.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.