przedłużanie włosów- część II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 23:35   #1711
sugarcookie
Raczkowanie
 
Avatar sugarcookie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
GG do sugarcookie
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Swieta racja! Nic dodac, nic ujac.

Paryzanka ty chcesz nosic na clip on prawda?

To powiem tak tez jestem zwolenniczka profibrow, a ze mam je na racoon to nie moge ich sobie na noc sciagnac, musze je myc zawsze wtedy gdy myje swoje itd. itp. a mimo to po 3 miesiacach noszenia ich 24 h na dobe wygladaja jak w dniu zalozenia. Najgorsza katorga dla przedluzanych wlosow jest moim zdaniem spanie bo ja np straszliwie sie wierce jak spie i mimo ze zaplatam na noc warkocz to i tak po nocy wlosy moje wygladaja jak po przejsciu huraganu a mimo to profibry nie ulegly zadnemu uszkodzeniu, zniszczeniu czy pogorszeniu jakosci.
Potwierdzam, moje profibry tez bardzo dzielnie znosily spanie mimo, ze tez sie straszliwie wierce i rano moj zapleciony warkocz wygladal jakby piorun w miotle strzelil Co prawda zabilam je nurkowaniem i teraz musze wymienic na nowe, ale uwazam, ze bardzo dzielnie sie bronily
sugarcookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-15, 23:51   #1712
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Więc jestem, właśnie z pracy wróciłam Oczywiście na spróbowanie miałam włoski... Hhehee po 5 godzinach wszystko ok Nic nie spadło a machałam łepetyną i machałam :P

Tylko... Jak mam najwyższą warstwę to trochę się odznacza od moich włosów Jest taka górka... Co zrobić? Natapirować włosy? Czy dodać jeszcze jedną warstwę na samym czubku prawie i zakryć swoimi?
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 07:05   #1713
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Anariel moim zdaiem same sie ułozą ja mam na tasme przyszyta do warkocza i tez tak bylo na poczatku ze tasma sie odznaczala ale w domku przypinalam ja spinkami i na nastepm7y dzien bylo ok

Dziewczyny widze z wypowiedzi ze nosicie profibry nawet 3 miechy wow jestem zdziwiona czyli wychodzi na to ze zywotnosc naturalnych i syntetykow jest podobna;/ a z jakiej firmy macie swoje włoski?? i wiecie jak jest z monobraid?Bardzo prosze o odpowiedz dziewczyny ktore nosza clipy czy te wlosy z allegro sa wporzadku??
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:01   #1714
martaW19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 44
Red face Jak wygladały Wasze włoski po zdjęciu zgrzewów mikroringów taśm itd

Jak wygladały Wasze włoski po zdjęciu włosów przedłużanych?Czy to osłabia włosy i niszczy je,czy osłabia cebulki?Szczególnie interesuje mnie stan włosów po zdjęciu zgrzewów któe planuję sobie zrobić ale sie waham gdyż mam słabe delikatne i cienkie włoski rozjaśnione na jasny blond.Jak dotąd nosiłam tylko taśmy włosow na spinkach czyli metoda clip in.
martaW19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:32   #1715
Gwiazdeczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 176
GG do Gwiazdeczka90 Send a message via Skype™ to Gwiazdeczka90
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Jak te włosy będę musiała wymieniac to chyba się skuszę na profibry tylko szkoda ze odrazu ich nie sprzedaja z koncowka pod ringi
Gwiazdeczka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 09:35   #1716
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
dziewczynki mam do was pytanko mialam juz wlosy na ringi teraz nosze na tasme przyszyta do warkocza perwszym razem indyjskie- przetrwały 5 miechów ale ostatnie 1.5 miesiaca to ciagle je podcinalam teraz mam od 3.5 miesiaca europejskie i juz tez zaczynaja byc szorstkie zastanawiam sie nad clipami i mysle ze moze syntetyki, nosila bym je codziennie jak dlugo w waszym przypadku nosilyscie syntetyki? i jak mialo sie to w porownaniu do naturalnych?? i jeszcze pytanko czy któras z was miala te włoski http://allegro.pl/item327515556_wlos...e_70cm_.html?? co o nich myslicie troche dziwi mnie to ze paczka ma 95 gram a pisza ze potrzeba od 1.5 dp 2 paczek a przeciez wlosy syntetyczne sa lzejsze to zawsze wydawalo mi sie ze potrzeba ich znacznie mniej.. myle sie?? i boje sie ze te clipy mi zleca nie ma takiego ryzyka?? sorki za ttyle pytan ale jestem w kropce z góry dzieki Pozdrowionka
Dziwne że nie ma jasnych włosów na tasmie. Prawie 100 gram syntetykow i taśma prawie 200 cm powinny wystarczyć na całą głowę.
Dziwne te zdjęcia na ukcji. Poprpś przed zakupem o wiecej fotek na maila.

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Więc jestem, właśnie z pracy wróciłam Oczywiście na spróbowanie miałam włoski... Hhehee po 5 godzinach wszystko ok Nic nie spadło a machałam łepetyną i machałam :P

Tylko... Jak mam najwyższą warstwę to trochę się odznacza od moich włosów Jest taka górka... Co zrobić? Natapirować włosy? Czy dodać jeszcze jedną warstwę na samym czubku prawie i zakryć swoimi?

Przy przedłużaniu zawsze trzeba brac pod uwagę kształt swojej głowy. Nie możesz przedłużać w tym konkretnym miejscu, gdzie masz najbardziej wypukłą część głowy.
Przedłużasz 2-3 cm pod tymi uwypukleniami.

ANARIEL DAWAJ FOTKI !!!



W załączniku Mischa Barton. Powiekszyłam troche zdjęcia, dlatego jakość kiepska. Dokładnie widać od którego momentu ma przedłużone włosy. Widać też, gdzie kończą się jej naturalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg qqqq.JPG (80,3 KB, 205 załadowań)
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!

Edytowane przez anastazjaa
Czas edycji: 2008-03-16 o 11:10
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 11:46   #1717
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

anastazjaa Ty to masz łeb Dodam fotki ale wieczorkiem! Muszę jeszcze do jednej partii doszyć drugą taśmę (zrobię to jak mój Kurdupel pójdzie spać) i umyć swoje marnoty i zrobię fotkę. Będę jeszcze kombinować z tym przypięciem może niżej. Zobaczę

anastazjaa jestem bardzo wdzięczna za podpowiedzi
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 11:48   #1718
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
anastazjaa Ty to masz łeb Dodam fotki ale wieczorkiem! Muszę jeszcze do jednej partii doszyć drugą taśmę (zrobię to jak mój Kurdupel pójdzie spać) i umyć swoje marnoty i zrobię fotkę. Będę jeszcze kombinować z tym przypięciem może niżej. Zobaczę

anastazjaa jestem bardzo wdzięczna za podpowiedzi
Masz na clipy tak ?
To czekam na fotki

Jutro powinny dojsc moje black wlosy
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:11   #1719
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widze z wypowiedzi ze nosicie profibry nawet 3 miechy wow jestem zdziwiona czyli wychodzi na to ze zywotnosc naturalnych i syntetykow jest podobna;/ a z jakiej firmy macie swoje włoski?? i wiecie jak jest z monobraid?Bardzo prosze o odpowiedz dziewczyny ktore nosza clipy czy te wlosy z allegro sa wporzadku??
ja akurat nosze je tylko 3 miesiace bo co 3 miesiace wymieniam je na nowe (mam taki kaprys, by zupelnie nie zniszczone wlosy wyrzucac do kosza), ale co do zasady robi sie korekte czyli uzywa tych wlosow co mialo sie dotychczas.

a z jakiej firmy mozna miec profibry? dziwne pytanie
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:18   #1720
deangell
Raczkowanie
 
Avatar deangell
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dom Myszków
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to deangell
Dot.: przedłużanie włosów- część II

żaba84 dziekuje za porady co do włosów , obcięcia i wogóle jesteś równa babka , byle więcej takich na forum , POZDRAWIAM SERDECZNIE, DUŻA BUŹKA!!!
__________________
deangell
Niebo mnie nieche a, piekło obawia sie że nim zawładnę
deangell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 13:28   #1721
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie włosów- część II

a co sądzicie o tym http://allegro.pl/item326635357_pase...yna_luski.html

będę wdzięczna za odpowiedż.
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 14:23   #1722
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

To ja biorę się za przyszywanie kolejnych warst do tych clipów i odezwę się później. Hihi
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:26   #1723
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym http://allegro.pl/item326635357_pase...yna_luski.html

będę wdzięczna za odpowiedż.

Nie jest pisane jakiej grubości są te pasemka.
Najlepiej popytaj osoby, które juz je kupiły na alllegro. Ja tak zawsze robie
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:29   #1724
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie włosów- część II

czytalam w komentarzach sprzedajacego ze te wloski sa calkiem dobre i zastanawiam sie czy tak na pierwszy raz na probe czy beda dobre.
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:45   #1725
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

moze dziwne z tego co wiem to profibry jest to rodzaj wlosów tzn struktura tz ze nie sa proste tylko wywijaja sie naturalnie w kształcie litery S i wydaje mi sie ze moga byc z roznych firm, czyzby sie myle? jak tak to prosze wyprowadzic mnie z bledu na allegro znalazlam tylko jedne syntetyki na tasmie firmy latrend mam europejskie z latrend i sa srednie choc na poczatku przez pierwsze 2 miesiace byly sliczne, nie zrobil sie wielki koltun po 1 myciu, teraz niestety koncowki sa juz troche szorstkie Macie moze jakis sposob na te wloski aby znow byly bardziej miekkie? wiem ze czasu nie cofne i nie beda jak nowe ale moze chociaz troche?puki nie zakupie nowych. A co sadzicie o tych wloskach z linku ktory wrzucalam wyzej nie sa złe??

Anastazja chyba rozszyfrowalam o co chodzi z tym ze pisza ze potrzeba 1.5 do 2 paczek wlosow, ten sprzedawca ma tez synety6ki luzem i wtedy faktycznie tyle potrzeba a ten tekst jest skopiowany na wszytskie aukcje poprostu chyba ktos bezmyslnie skopiowal i nawet sie nie zastanowil a swoja droga gdzie ty kupilas woje krecone wloski bo wiem ze mialas problem ze znalezieniem takich jakie chcialas?
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:56   #1726
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o tym http://allegro.pl/item326635357_pase...yna_luski.html

będę wdzięczna za odpowiedż.
Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
czytalam w komentarzach sprzedajacego ze te wloski sa calkiem dobre i zastanawiam sie czy tak na pierwszy raz na probe czy beda dobre.

komentarze z allegro nic nie znaczą. Wystawiasz je zaraz po otrzymaniu przesyłki. Zapytaj wystawiających komentarze czy po 1 miesiącu byli tak samo zadowoleni z włosow jak w dniu zakupu

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
moze dziwne z tego co wiem to profibry jest to rodzaj wlosów tzn struktura tz ze nie sa proste tylko wywijaja sie naturalnie w kształcie litery S i wydaje mi sie ze moga byc z roznych firm, czyzby sie myle? jak tak to prosze wyprowadzic mnie z bledu na allegro znalazlam tylko jedne syntetyki na tasmie firmy latrend mam europejskie z latrend i sa srednie choc na poczatku przez pierwsze 2 miesiace byly sliczne, nie zrobil sie wielki koltun po 1 myciu, teraz niestety koncowki sa juz troche szorstkie Macie moze jakis sposob na te wloski aby znow byly bardziej miekkie? wiem ze czasu nie cofne i nie beda jak nowe ale moze chociaz troche?puki nie zakupie nowych. A co sadzicie o tych wloskach z linku ktory wrzucalam wyzej nie sa złe??

Anastazja chyba rozszyfrowalam o co chodzi z tym ze pisza ze potrzeba 1.5 do 2 paczek wlosow, ten sprzedawca ma tez synety6ki luzem i wtedy faktycznie tyle potrzeba a ten tekst jest skopiowany na wszytskie aukcje poprostu chyba ktos bezmyslnie skopiowal i nawet sie nie zastanowil a swoja droga gdzie ty kupilas woje krecone wloski bo wiem ze mialas problem ze znalezieniem takich jakie chcialas?

Tylko LaTrend produkuje "profibry". Tylko w polsce mamy taki fenomen, że na junkers wołamy Junkers i wszyscy chodzą w adidasach, ale nie koneicznie firmy Adidas.

Na stronie 42 podany link do aukcji z moimi włosami
__________________
Poszukuje X-POSE Stardust, Christina Aquilera !!!
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 14:59   #1727
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

nie! profibre to wlosy produkowane tylko i wylacznie przez Latrend. Juz kilka razy pisalam kto jakie wlosy produkuje - wystarczy cofnac sie kilka stron a nie po raz enty pytac o to samo! To nie jest nazwa struktury wlosa tylko znak firmowy zastrzezony dla jednego konkretnego produktu jednej konkretnej firmy. Czy np ipod to jest dla ciebie rodzaj odtrwarzacza mp3 dowolnej firmy czy produkt firmy Apple? Albo czy dowolny samochod mozna nazwac mustangiem czy tylko konkretny samochod forda? Wiesz co by bylo gdyby firma dupa maryna z pcima dolnego wypuscila na rynek wlosy ktore by nazwala profibre - bylaby wielka buba!

Napisze jeszcze raz krótkie zestawienie wlosow i producentow

1. LaTrend - profibre (wywniete koncowki)
- monobraid (proste jak druty)

2. Dome - monofile (struktura S)

3. Dama - Xmonofile (rozne rodzaje skretu od drutow po sprezynki)


[EDIT] - Anastazja mnie ubiegla w odpowiedzi
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:11   #1728
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Monisia_666 Pokaż wiadomość
moze dziwne z tego co wiem to profibry jest to rodzaj wlosów tzn struktura tz ze nie sa proste tylko wywijaja sie naturalnie w kształcie litery S i wydaje mi sie ze moga byc z roznych firm, czyzby sie myle? jak tak to prosze wyprowadzic mnie z bledu na allegro znalazlam tylko jedne syntetyki na tasmie firmy latrend mam europejskie z latrend i sa srednie choc na poczatku przez pierwsze 2 miesiace byly sliczne, nie zrobil sie wielki koltun po 1 myciu, teraz niestety koncowki sa juz troche szorstkie Macie moze jakis sposob na te wloski aby znow byly bardziej miekkie? wiem ze czasu nie cofne i nie beda jak nowe ale moze chociaz troche?puki nie zakupie nowych. A co sadzicie o tych wloskach z linku ktory wrzucalam wyzej nie sa złe??

Anastazja chyba rozszyfrowalam o co chodzi z tym ze pisza ze potrzeba 1.5 do 2 paczek wlosow, ten sprzedawca ma tez synety6ki luzem i wtedy faktycznie tyle potrzeba a ten tekst jest skopiowany na wszytskie aukcje poprostu chyba ktos bezmyslnie skopiowal i nawet sie nie zastanowil a swoja droga gdzie ty kupilas woje krecone wloski bo wiem ze mialas problem ze znalezieniem takich jakie chcialas?
ja i moje znajome uzywamy plynu do plukania ubran na wlosy zeby byly miekkie - umyj wlosy, zanurz w plynie do plukania, wetrzyj splucz, umyj i gotowe! wlosy sa miekkie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 15:20   #1729
Monisia_666
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_666
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 814
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba84 i anastazja dziekuje wam bardzo za odpowiedz:8 zaba nie denerwuj sie wiem ze to wkurzajace jesli cos bylo poruszane wczesniej ale watek jest wielllllgasnyod roku go sledze ale przez ostatnie 2 miesiace z braku czasu wypadlam z rytmu i mam troche stron zaleglosci- poprostu totalny brak czasu mam nadzieje, ze zrozumiecie i sie nie gniewacie(

Svinecka a na wlosy przed plukaniem tez odzywke nakladac czy tylko szampon, plukanie znow mycie i odzywka?? hehe nieraz mozna sie tu ciekawych rzeczy dowiedziec :Pniezly sposob jutro probuje :P
Monisia_666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-16, 15:28   #1730
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: przedłużanie włosów- część II

zaba ty tu nie wyskakuj z Pcimiem bo mieszkańcy się oburzą znowu że wykorzystujesz ich nazwę tak jak w tej reklamie Śmieje się bo mieszkam niedaleko tej miesjcowości
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:16   #1731
paryzanka202
Zakorzenienie
 
Avatar paryzanka202
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 239
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez sugarcookie Pokaż wiadomość
Potwierdzam, moje profibry tez bardzo dzielnie znosily spanie mimo, ze tez sie straszliwie wierce i rano moj zapleciony warkocz wygladal jakby piorun w miotle strzelil Co prawda zabilam je nurkowaniem i teraz musze wymienic na nowe, ale uwazam, ze bardzo dzielnie sie bronily


dziewczyny a ile by one mniej wiecej kosztowaly i gdzie mozna przez internet takie zakupic. no i kolejne pyt jak mam o nie dbac? jaka szczotka czesac,czy je myc,czy nakladac jakies preparaty? nie mamo tym pojecia.
paryzanka202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:31   #1732
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie włosów- część II

A jeszcze jedno czy moglby ktos podac linka z instrukcja jak dbac o takie doczepione wloski??
z gory przepraszam jezeli powtarzam ale nie moglam znalezc.
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 16:52   #1733
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
A jeszcze jedno czy moglby ktos podac linka z instrukcja jak dbac o takie doczepione wloski??
z gory przepraszam jezeli powtarzam ale nie moglam znalezc.
ludzkie czy syntetyki?
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 17:31   #1734
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: przedłużanie włosów- część II

włosy naturalne.
Niestety nie moge popytac innych kupujacych jak sie te wloski sprawuja bo nie mam konta na allegro jak cos to bede kupowac przez brata.

Edytowane przez senira666
Czas edycji: 2008-03-16 o 18:43
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:16   #1735
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Jak wygladały Wasze włoski po zdjęciu zgrzewów mikroringów taśm itd

Cytat:
Napisane przez martaW19 Pokaż wiadomość
Jak wygladały Wasze włoski po zdjęciu włosów przedłużanych?Czy to osłabia włosy i niszczy je,czy osłabia cebulki?Szczególnie interesuje mnie stan włosów po zdjęciu zgrzewów któe planuję sobie zrobić ale sie waham gdyż mam słabe delikatne i cienkie włoski rozjaśnione na jasny blond.Jak dotąd nosiłam tylko taśmy włosow na spinkach czyli metoda clip in.
Jesli napardę masz bardzo słabe, delikatne i cienkie włosy włosy i w dodatku mocno rozjaśniane to chyba bym Ci odradzała przedłużanie. A jeżli już , to chyba tylko taśme clip on, jak najczęściej zdejmowane, bądź taśme przyklejoną ( tę motodę stosuje się podobno zazwyczaj przy bardzo krótkich włosach zamiast doszywania taśmy). Ja miałam kiedyś zgrzewy, osobiście niezbyt mi się podobały bo włosy zwisają pasemkami, ale włosów mi nie zniszczyły. Ale jeżeli nam tu nie bujasz i napardę masz bardzo słabe włosy, to radziłąbym pogadać z dobrym zajmującym się tym fryzjerem i ustalić, czy Twoim włosom to nie zaszkodzi.
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 18:55   #1736
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Dziewczynki włoski już mam na głowie od dwóch godzin!! Zdjęcia porobione wstawię później bo teraz na chwile u mamy jestem Hihihi wszystkim sie podoba
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 19:40   #1737
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Cytat:
Napisane przez Anariel Pokaż wiadomość
Dziewczynki włoski już mam na głowie od dwóch godzin!! Zdjęcia porobione wstawię później bo teraz na chwile u mamy jestem Hihihi wszystkim sie podoba
To wstaw potem
Czekamy
a clip-ony masz tak ?
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 20:47   #1738
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomości: 2 470
Dot.: przedłużanie włosów- część II

clip on wstawię za jakąs godzinkę :P
Anariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:12   #1739
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie włosów- część II

Pytanko: poniewż wciąż mam problem z okresleniem, czy ma naturalane włosy koloru 1 czy 1b, podaję linki do zdjęć dziewczyn ( tez Tajek, żeby niekomplikować), które maja dokładnie taki sam kolor, jak ja. No i kombinujcie, czy to 1 czy 1b jest...

http://www.idolworld.com/actress/ploy/ploy_09.html

http://www.idolworld.com/actress/ning/ning_54.html


http://www.idolworld.com/actress/earn/earn_28.html

http://www.idolworld.com/actress/janie/jenny_41.html

No co to jest?
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-16, 21:29   #1740
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie włosów- część II

1 to mi się kojarzy z taką czarną smołą jak ja to nazywam czyli taki czarny czarny bez żadnych domieszek jakiegokolwiek innego odcienia. A wlosy na zdjeciach na taka czern mi nie wygladaja wiec to chyba raczej to 1b jest.
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.