Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-22, 04:03   #4681
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
eNchaNted_ Hehe Wszyscy są przerażeni A tymczasem ja siedze o 4 nad ranem z rozjaśniaczem na odrochach Oczywiście 12% Jutro nie bedzie czasu na włosy...Ciasta czekają A odnośnie farbki - zupełnie nie pamietam co to było...To ubiegłoroczne wakacje...Potrafiłam nałożyć na włosy farbe 5 razy w tygodniu...Czasami 3 razy dziennie To było chore
To Ty hardkorowiec jesteś ja gdybym mogła to bym już smacznie spała na drugim boczku Daj później zdjęcia jak Ci wyszło

Ja też mam naturale ciemne, ale Ty pobijasz wszystkich A robie ostatnio podkład (tzn. farbka z rozjaśniaczem) a później na całość kłade kolor jaki mi się podoba niestety farbka z wodą 12 w moim przypadku rady nie daje i wychodzi miedziany odrost a chciałabym jedną farbką robić i po kłopocie..no cóż, natura niestety dla nas łaskawa nie była
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 05:50   #4682
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

_eNchaNted_- ja cierpie na bezsenność.. Strasznie uciążliwe...Ale jakieś korzyści z tego są Wyszło jak zawsze po rozjaśniaczu...Kurczak wielkanocny. Tak samo jak Ty musze nakładać dwa razy - najpierw rozjaśniacz a później jakąś farbke Zaciekawił mnie Twój podkład Jak to robisz? Mieszasz farbe z rozjaśniaczem?? Też chciałabym żeby wynaleźli specyfik na całe zło żeby nie trzeba było sie paprac z odrostami x2 Próbowałaś może rozjaśniacza xxl? Mam ochote wypróbować ale i tak zawsze skłaniam sie ku sprawdzonemu sposobowi..Mnie jeszcze czeka kolejny etap...Farba- mam przyszykowaną paletke a10- zobaczymy co z tego wyniknie..
__________________


Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 06:23   #4683
Dina156
Raczkowanie
 
Avatar Dina156
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: ŁDZ
Wiadomości: 31
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

A oto mój odrost po rozjaśniaczu ...jeszcze farbka ale to za 2-3 dni, żeby włoski i skóra chwile odpoczeły Dla przypomnienia załączam zdjęcie z naturalnym odrostem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL272448.jpg (30,0 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL272447.jpg (35,6 KB, 59 załadowań)
__________________



Edytowane przez Dina156
Czas edycji: 2010-12-22 o 06:24
Dina156 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:04   #4684
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
taki mam odrost kolor myszowaty a poziom hmm niewiem
Malenka prośba do bunny jaki mam poziom naturalków?????
Na tym zdjęciu jakiś 7-8 nawet.

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
Bunny super wyszło! i znów jesteś białowłosa
Princesska ja nie wiem co TY chcesz od Twoich włosów mi się podobają i żadnych rudości nie widzę!
Infatuated naprawdę super Ci w z tymi refleksami, dokładnie jak cieniutkie żyłki są! pożycz włosów, bo ja też chcę takie ładne
Yattamanka bidulka z Ciebie mam nadzieje, że przejdzie szybko!
a ja dzisiaj głos straciłam, dobrze, że na forum się piszę, a nie mówi :P io jeszcze przemarzłam na przystanku 40 minut bo autobus mi nie przyjechał także obawiam się, że święta spędzę w łóżku dodaj dzisiejsze zdjęcia przy oknie, kolor na żywo jest taki platynowo stalowy a odrost ton ciemniejszy i troche cieplejszy, ale da się przeżyc
Tak białe włoski dla mnie to jest to
A ty masz na masę platynowe, super... Tylko żeby ten odrost lepiej brał i już bym miała kolejną farbe do testow

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Fjuuuuu Fjuuuuu ile ładnych zdjęć po udanych farbowaniach aż miło się przegląda, chociaż szczerze, to już padam z nadrabiania

Na wstępie witam nowe twarzyczki


Kotka elegancja! Widze, że chyba przez jakiś czas pozostaniesz wierna Nutrissowi i dobrze, bo bardzo fajnie Ci wychodzi

infatuated pięknie Ci porobiła te niteczki i widać, że jesteś mega zadolonona Mam nadzieje, że kolacja smaczna i czas mile spędzony, w końcu przez żółądek do serca jak to się mówi

Agatka Tobie również ładnie wyszło, ale też mam wrażenie, że na odroście wyszło jakby cieplej? W każdym razie całość wygląda bardzo ładnie

blond bunny Po pierwsze - tymi zazdrośnicami nie ma co się martwić! Widzisz, przez takie gł**** du** chciałaś ściąć swoje skarby, a przecież kochana to Twój główny znak rozpoznawczy i jesteś tu dla nas wzorem! Dobrze, że dziewczyny stanęły murem i wybiły Ci szybko ten durny pomysł z głowy
Po drugie - to farbowanie chyba najlepsze ze wszystkich dotychczasowych, które pamiętam Wszystko ładnie zrównane i znów włoski bialutkie brawo

Dina a myślałam, że to ja mam naturale najciemniejsze z tego wątku Twoje moje pobijają napewno
Również jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej drogi do blonu, efekt końcowy - cudo! No tylko, że ten rozjaśniacz z wodą 12% przeraża..
Mam pytanie odnośnie trzeciego zdjecia, które wstawiałaś: pamiętasz jaką farbką wtedy robiłaś?

Princesska wg mnie kolorek już jest naprawde bardzo ładny Ja nie widze pasemek rudych, a beżowe i uważam, że super to wygląda, jakby było zamierzone nie kombinuj już nic do lutego, daj tym biednym włoskom rosnąć w spokoju

milusiaam kolor po c12 bardzo ładny

HopeMagda i Weronika pięknie, równiutko Wam wyszło. Nie zdradzajcie tego Syossa, bo to chyba farba stworzona z myślą o Was

Yattamanka kuruj się kochana
Mnie też coś gardziołko nawala, mam nadzieje, że to tylko przejściówka..

rabbitka no rzeczywiście, troszke kolor się różni, ale myślę, że po c12 już będzie ślicznie i równo przede wszystkim

asiabb coś rudo ten Syoss Ci wyszedł. Może spróbujesz wode podmienić na 12% następnym razem?

rosetta mogłaś potrzymać jeszcze z 5-10minut. Pokaż zdjecie jak rozjaśniło

Snow dawaj fotki


A w ogóle to kolor tej Kręglickiej - zaje*****
dziękuję Miło być dla was wzorem... A z włosków jestem mega zadowolona.

A teraz muszę to napisać....
DO NOWYCH DZIEWCZYN!!!
Proszę mi nie zawalać skrzynki priv bezsensownymi wiadomościami bo oświadczam ze dlużej na takie bzdety odpisywać nie będę i uprzejma tez nie będę. Nie toleruję lenistwa! Jeśli dla was takim kłopotem jest poczytanie naszego wątku/watków albo pogrzebanie w moich postach na fryzjerskim to sorry bardzo ale dla mnie problemem jest odpisywanie wam po raz tysięczny na to samo.
Swoją droga zachowanie co nie których jest bezczelne- nie będę wymieniać...
Ja przekazałam na to forum naprawdę olbrzymią część fryzjerskiej wiedzy- wystarczy poszukać i przeczytać.
i jeszcze jedno. Farba do włosów czy inne mazidło nie jest obojętne dla zdrowia ludzkiego. Przestańcie sobie bezsensownie nakładać te preparaty jeden za drugim jakby to była woda a potem pisać pomocy!
Najpierw przemyślcie dany kolor a potem kupujcie i nakładajcie.
To tyle
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:05   #4685
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

czesc kochane
ja zaraz znow jade na zakupy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:32   #4686
musicaloowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 16
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Najpierw przemyślcie dany kolor a potem kupujcie i nakładajcie.
To tyle
myślę, że to było m.in do mnie. niestety farba miała dobry kolor, końcówki i włosy podspodem są ciemniejsze niż grzywka jest lekko żółtawa. to wina farby nie moja

przemyślałam sprawę! kupuję srebrzyk, może chociaż pozbędę się tego koloru z grzywki..
musicaloowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:34   #4687
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
DO NOWYCH DZIEWCZYN!!!
Proszę mi nie zawalać skrzynki priv bezsensownymi wiadomościami bo oświadczam ze dlużej na takie bzdety odpisywać nie będę i uprzejma tez nie będę. Nie toleruję lenistwa! Jeśli dla was takim kłopotem jest poczytanie naszego wątku/watków albo pogrzebanie w moich postach na fryzjerskim to sorry bardzo ale dla mnie problemem jest odpisywanie wam po raz tysięczny na to samo.
Swoją droga zachowanie co nie których jest bezczelne- nie będę wymieniać...
Ja przekazałam na to forum naprawdę olbrzymią część fryzjerskiej wiedzy- wystarczy poszukać i przeczytać.
i jeszcze jedno. Farba do włosów czy inne mazidło nie jest obojętne dla zdrowia ludzkiego. Przestańcie sobie bezsensownie nakładać te preparaty jeden za drugim jakby to była woda a potem pisać pomocy!
Najpierw przemyślcie dany kolor a potem kupujcie i nakładajcie.
To tyle
Heh na serio piszą do Ciebie na priv??

No nie łaska poszukać naprawde
To juz chyba żart jakiś
A pogrubione to do mnie?
bo ja też tak nakladam

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc kochane
ja zaraz znow jade na zakupy
znowuuu??
Co Ty tam kupujesz ciekawego??

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2010-12-22 o 08:40
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 08:36   #4688
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Witam blondi
A ja wlasnie siedze ost dzien w pracy i mam jeszcze przed soba jakies 6 i pol godziny. A potem szybciutko dopakowac walizke i w droge.
Mi tam nieprzeszkadza ze dziewuszki tyle skrobia bo mam zajecie w pracy a i zawsze czytam was z najwieksza przyjemnoscia
Takim sposobem i moje farbowanko zbliza sie w nieziemskim tepie.

Bunny kochana nie denerwuj sie.

Dina
Nie no takiego skokobryka ro jeszcze tu nie bylo
4rano a ta dziala na calego i jeszcze jest zadowolona. Ale fajnie co wziol ten odrost. A co do podkladu to jest to farba np. Palett skandynawski blond 100. Zawiera aktywatory rozjasniacza czyli saszetki z rozjasniaczem. W zasadzie to farba ale po miedzy farba a rozjasniaczem jesli chodzi o szkody dla wlosow.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:53   #4689
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez musicaloowa Pokaż wiadomość
myślę, że to było m.in do mnie. niestety farba miała dobry kolor, końcówki i włosy podspodem są ciemniejsze niż grzywka jest lekko żółtawa. to wina farby nie moja

przemyślałam sprawę! kupuję srebrzyk, może chociaż pozbędę się tego koloru z grzywki..
Oczywiście że twoja a nie farby
Kładziesz farbę z rozjaśniaczem dającą biało kremowe włosy bo chcesz odświeżyć kolor na pudełku pisze wyraźnie rozjaśnia do 6 tonow!!!
A potem ups! Jak to przyciemnić? To wiedz teraz ze za pierwszym razem nie przyciemnisz bo z tej farby każdy inny kolor ci sie zmyje.
Ale powodzenia!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Heh na serio piszą do Ciebie na priv??

No nie łaska poszukać naprawde
To juz chyba żart jakiś
A pogrubione to do mnie?
bo ja też tak nakladam



znowuuu??
Co Ty tam kupujesz ciekawego??
Wku&^% mnie to bo co nie wejdę na wizaż to wiadomości od nowych lub obcych z innego wątku którym niby ta czy inna mnie poleciła
Co za ściemy w ogóle... I w każdym to samo ktora farba lepsza ta czy ta? A skąd ja mam wiedzieć co ona na tym glupim łbie chce mieć! Ani zdjeć, ani opisu farbowań, ani poziomu natury czy obecnej farby....
Ale sie dzis wpienilam. A jak nie odpisze to coraz nowe- odpiszesz mi? poradzisz? Kota dostaje. A przed świętami to juz chyba wszystkie ścieku d* dostają!
Nie do ciebie, bo ty chociaż kontrolowanie kładziesz kolejne farby...
Chyba że cos przed nami ukrywasz?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam blondi
A ja wlasnie siedze ost dzien w pracy i mam jeszcze przed soba jakies 6 i pol godziny. A potem szybciutko dopakowac walizke i w droge.
Mi tam nieprzeszkadza ze dziewuszki tyle skrobia bo mam zajecie w pracy a i zawsze czytam was z najwieksza przyjemnoscia
Takim sposobem i moje farbowanko zbliza sie w nieziemskim tepie.

Bunny kochana nie denerwuj sie.

Dina
Nie no takiego skokobryka ro jeszcze tu nie bylo
4rano a ta dziala na calego i jeszcze jest zadowolona. Ale fajnie co wziol ten odrost. A co do podkladu to jest to farba np. Palett skandynawski blond 100. Zawiera aktywatory rozjasniacza czyli saszetki z rozjasniaczem. W zasadzie to farba ale po miedzy farba a rozjasniaczem jesli chodzi o szkody dla wlosow.
Adzi no to weź sie nie denerwuj jak się nie da.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:08   #4690
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Witam blondi
A ja wlasnie siedze ost dzien w pracy i mam jeszcze przed soba jakies 6 i pol godziny. A potem szybciutko dopakowac walizke i w droge.
Mi tam nieprzeszkadza ze dziewuszki tyle skrobia bo mam zajecie w pracy a i zawsze czytam was z najwieksza przyjemnoscia
Takim sposobem i moje farbowanko zbliza sie w nieziemskim tepie.

Bunny kochana nie denerwuj sie.

Dina
Nie no takiego skokobryka ro jeszcze tu nie bylo
4rano a ta dziala na calego i jeszcze jest zadowolona. Ale fajnie co wziol ten odrost. A co do podkladu to jest to farba np. Palett skandynawski blond 100. Zawiera aktywatory rozjasniacza czyli saszetki z rozjasniaczem. W zasadzie to farba ale po miedzy farba a rozjasniaczem jesli chodzi o szkody dla wlosow.
Adzi już pewnie nie możesz się doczekać,co??

Bunny Ciebie mi jakoś nie zacytowało
Przed wami nie ukrywam bardziej przed TŻtem,ale on już się pogubił w tych moich farbkach i stracił rachubę więc nie ogarnia już biedny chłopak
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:16   #4691
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Blond Princesa
NO ale jak. Najlepiej to juz bym mogla siedziec w autokarze. A tu do 21 tyle czasu jeszcze. Ale za to moge was czytac w miedzy czasie to szybciel mi zleci.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-12-22 o 09:17
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 09:45   #4692
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Hej kochane Ja od dzis juz wolone ale tak nie do konca bo caly dzien zawalony :/ No ale tak to jest przed swietami Fotki juz zrobilam i wstawie za jakis czas bo teraz musze uciekac sie do konca ogarnac i pojechac z TZ do jego mamy bo w swieta nie bedziemy sie widziec..

Bunny kochana no to wspolczuje Ja tez czesto dostaje PW z zapytaniem o moje wlosy ale zazwyczaj sa to mile wiadomosci i az milo na takie odpisywac Na Twoim miejscu jednak tez bym sie niezle wkurzala

Dina nie no nie moge o 4 rano rozjasniacz klasc ale bardzo ladnie Ci wyszedl, w sumie nie ma sie co dziwic po rozjasniaczu i 12%.. Swoja droga jestem ciekawa ile tak pociagana Twoje wlosy Nie to ze jestem wredna czy cos po prostu to niezly hardcore to co im urzadzasz Tym bardziej jestem w szoku bo pisalas, ze po kursie fryzjerskim jestes. No ale czego to sie nie robi dla blondu

Milego dnia dziewczynki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:55   #4693
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość
dodaj dzisiejsze zdjęcia przy oknie, kolor na żywo jest taki platynowo stalowy a odrost ton ciemniejszy i troche cieplejszy, ale da się przeżyc
rabbitka --> piekny odcien, lubie taki wlasnie zimny sama niestety mam lekko rudawy odrost, wiec nie wiem, co robic (a podobno Lato jestem, haha)

Dina --> mialas taaaaki ciemny odrost!!! podziwiam podziwiam i jeszcze raz podziwiam,ze udaje ci sie uzyskac ladny chlodny blond!!!! wiesz,tez potrafilam nakladac po 3 farby co 2 dzien, zeby tylko zejsc z czerni
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:03   #4694
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jeszcze mam chwilke a wiec wklejam fotki Dla przypomnienie farbowalam L'oreal excell 10,13 i jestem jak zwykle zadowolona Pasemka ktore widac to te robione tydzien temu stockholmem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8895.jpg (17,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8906.jpg (27,5 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8907.jpg (27,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8910.jpg (33,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10.13-Lightest-Frosted-Blonde.jpg (31,2 KB, 33 załadowań)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:23   #4695
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada
Słońce ja fal nie moge mieć, musialabym je krecic codziennie, u mnie inaczej się nie da

Weronika

Mi też nie podoba sie taka pomaranczowa buzia i jasne włosy
Ja mam jasną cere, trochę naczynkowa, ale ogólnie to jestem blada, a jak pudrem się pomaluję to w ogóle biała jak ściana.
Nie uzywam samoopalaczy, bronzerów itd.
Ale powiem Ci ze w wakacje jak jetem na plazy to nie unika słońca.
Muszę stosować filtr 50 przez cały czas wakacji, ale wracam zawsze mocno opalona-i trudno, może nie wtglada to pięknie ale słonce i ciepłe kraje ładują mi baterie na cały rok

kaguya
Popielate nie tak trudno uzyskać Tylko jak widzisz na początku wychodzą szare.

Princeska
Super to dzieło
A włoski też, w ogole jeste zaskoczona:

Tak gdzie masz część rozpuszczoną, a część w klamrze to w tej klamrze masz tyle włosów, normalnie szok!

Princeska
To Ty Magda jestes?
Miło wiedzieć jak Dziewczyny z watku mają na imię, znamy już kilka imion, moje nie jest zagadką

musicalowa
Nałoż inną farbe, tylko nie za ciemną.

snowhitee
Na całości wiadomo-jest jak jest, ale jak bym się zdecydowała robić zawsze takim sposobem mysle ze zfarbowania na farbowanie może być lepiej.

Masz rację, blond bunny wyszło najlepiej ze wszystkim farbowań. Normalnie ma jedolity super jasny kolorek

rabbitka
Kuruj się w takim razie
A włoski masz bardzo ładne, ja nie widzę żeby ten odrost się jakoś szczególnie odrozniał

enchanted
Miło mi to słyszeć, że jest ciepło (myslałam że nigdy ntego nie powiem), ale tak miało być-ciepła baza, chłodne refleksy.

Dina

O 4 nad ranem, o tej porze nic nie da się robić

Adzi
Autokarem jedziesz kochana czy samolotem?

snowhitee bardzo ładnie Ci wyszło, musze stwierdzić (co oczywiscie jest komplementem) - jak zawsze
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:30   #4696
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

agatau --> w moim przypadku bedzie trudno, teraz probuje sie pozbyc czerni, w sumie to juz sie pozbylam, mam rudy: D

to teraz od razu rozjasniacz i jakis mrozny odcien, czy najpierw do cieplego blondu zejsc? nie znam sie,zawsze mi wychodzily zolte, wiec je musialam zafarbowywac na ciemniejszy, i tak oto moje marzenia o zblizonym do naturalnego srednim popielu legły w gruzach

moze pomozecie? bo nie wiem, jak to zrobic. oczywiscie, rozumiem,ze od razu sie nie da,ale nie chce zolci na wlosach

kolor mam teraz jak w zalazniku. nie wiem,czemu odrosty sa zlotawe, pewnie gdy rozjasnialam z czerni, troche na nie trafilo, bo ogolnie mam chlodnijeszy odcien, naturalki (ktorych nie mialam daaawno) to sredni myszaty

kolor "brudny", bo spiera sie po rozjasnianiu
naprawde mi zalezy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ws1.jpg (31,2 KB, 16 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:32   #4697
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Adzi już pewnie nie możesz się doczekać,co??

Bunny Ciebie mi jakoś nie zacytowało
Przed wami nie ukrywam bardziej przed TŻtem,ale on już się pogubił w tych moich farbkach i stracił rachubę więc nie ogarnia już biedny chłopak
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jeszcze mam chwilke a wiec wklejam fotki Dla przypomnienie farbowalam L'oreal excell 10,13 i jestem jak zwykle zadowolona Pasemka ktore widac to te robione tydzien temu stockholmem
No i co ja mam na to powiedziec?
Przeciez juz brak mi slow. O nie mam cos jeszcze.
Jak dla mnie masz najpiekniesze wloski na blondowym watku.
A to ost foto wloskow to przwmilcze.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:37   #4698
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

kaguya zrób jak Princeska jak Ci zależy. Jej wyszło a ze Ty chcesz chyba nie az tak jasny to pominiesz ostatni etap

snowhitee
kiedy ja zapuszcze takie włoski jak Ty, chyba lata świetlne przede mną

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-22 o 10:39
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:44   #4699
Antharas
Raczkowanie
 
Avatar Antharas
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lineage 2
Wiadomości: 32
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dina156... 3 razy dziennie?! szalone

snowhitee, dasz sobie radę, ja też muszę ze wszystkim teraz na szybko, a jeszcze na forum siedzę... śliczne włoski

kupiłam sobie szampon z joanny do rozjaśnianych w razie jakby wyszło za żółto i czytałam, że może przesuszać także kupiłam sobie odżywkę, dobry jest ten szampon w ogóle dziewczyny?
__________________

I will remember before I forget.

L I N E A G E 2

... ^
゙(゚、 。 7
 l、゙ ~ヽ
 じしf_, )ノ




Edytowane przez Antharas
Czas edycji: 2010-12-22 o 10:46
Antharas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 10:45   #4700
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Agatka
Tak kochana jade autokarem. Nie moge jechac autem bo nie nie puszcza w taka zime a zwlaszcza Tz . Ale wiosna latem i jesienia mykam autem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:47   #4701
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Adzi no ale jutro rano już bedziesz
W Polsce odwilż się zaczyna, dziś na plusie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 10:51   #4702
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczynki nie wiem czy jesteście tak bardzo zainteresowane moim farbowaniem bo przecież fryzjerka mi robiła, ale napiszę

Wklejam kilka zdjęc z mokrymi włosami (myłam bo dała mi lakier), kilka z podsuszonymi (prawie całkiem suche)

Niestety nie ma słonca i kolor wydaje się szarawy, powinnam dać zdjęcia w słoneczny dzień bo ta szaruga go psuje


Przede wszystkim bardzo fajna fryzjerka, poszłam do niej, powiedziałam co chcę, wysłuchała mnie uważnie. Obejrzała zdjęcia które miałam.
Dopiero potem sama się wypowiedziała, że ok, że dobrą mam wizję
Przedstawiłam tę wizję, że chciałabym mieć ciepłą bazę i refleksy.

Fryzjerka powiedziała że moj blond powinien być bardziej świetlisty, bo ja narzekałam że mam zbyt popielaty i szary.
Porozmawiałyśmy że nie chcę ani popielu ani rudości ani niczego chłodnego.
Chcę rozświetlić twarz, fryzurę, dlatego skłądniam się na ciepłą bazę i mleczne refleksy.

Najpierw robiła mi refleksy, na folię.
Przesiedziałam z nimi 15 minut.
Potem między foliami nakładała mi farbę na odrost.
Posiedziałam kolejne 15 minut.
Potem między tymi foliami nałożyła mi farbę na całość, tę samą co na odrost.
Kolejne 15 min.
Potem wiadomo płukanie, sauna na włosy, suszenie itd.

Niestety musiałam umyć włosy po powrocie do domu bo zanim się zorientowałam spryskała mi włosy lakierem

Kolor na całości jakoś mocno się nie zmienił.
Ale odrost jest jaki chciałam czyli ciepła baza i jasne refleksy.

Jeśli jesteście zainteresowane napisała mi na karteczce że baza to odcienie Keune 1517+10,25+8satin(S) + woda 6%.
Refleksy powiedziała że pamięta i wie czym więc nie zapisuje.

Obcielam około 1 cm.

I pani powiedziała że mam dużo małych rosnących włosków więc bardzo się ucieszyłam
Bardzo ładnie ci wyszło, widzę że jesteś bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
oto moje włoski po dzisiejszych refleksach

jestem zadowolona, bo mam to co chciałam czyli delikatne refleksy, subtelne rozświetlenie co daje naturalny efekt

refleksy są cieniutkie jak zyłki, blaszek było około 15-20stu-tylko na koronie.
na całości kolor jest trochę jasniejszy niż poprzednio lecz jest to taka jakby perłowa poswiata, fajnie się przeplatają z bazą ciezko mi to wytłumaczyc, ale bardzo mi się podoba jak wyszło
niestety nie zdarzyłam przez zmrokiem, ale jedna fotka w dziennym jest. Reszta z lampą.

kolorek to majirel 10 1/2(jedna druga) 1
woda 6%
czas trzymania 15-20 min.
No twoje włoski to po prostu kusicie dziewczyny i to strasznie

Cytat:
Napisane przez Dina156 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczęta
W końcu znalazłam odpowiednie forum dla siebie Cudownie Same fanki koloru blond też od niedawna mam platynowy blond..Dodam że miałam czarne farbowane włosy Extreeme
Witamy w naszym wątku No i wszystkie nowe dziewczyny, które tu zaglądają i mają zamiar zaglądać dłużej a nie tylko jak mają problem

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Agatau bo to tak jest, że rzadko kiedy od razu widać zniszczenia po rozjaśniaczu- to wychodzi po czasie. Mojej sis po dekolorze rozjaśniaczem wlosy zaczęły sie kruszyć i łamac na dlugości pół roku później. Do tej pory nie może ich wyrównac.

Dziewczynki daje fotki po moim c12 z wczoraj
Jestem mega happy bo zmalaksowałam na koniec na 10 minut i mam równiuśki kolor- oceńcie same
Adzi chyba nie masz już wątpliwości żeby tej farby użyć????
Jestem znów białowłosa yupppi!!!
Przełamałam rude po a10 i żólte po skandynawskim.

Załącznik 3617392Załącznik 3617393Załącznik 3617394Załącznik 3617395

I jak???
Pierwsze foto światło żarówki. Reszta słoneczko
Bunny twoje włoski super, ale ty przecież o tym wiesz, naprawdę super wyszło i tak równo na wszystkich, zdolnego masz tego tż że tak pięknie położył farbkę, a może przez ostatnie ciche dni się bardziej postarał bo wyszło pięknie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu jakiś 7-8 nawet.


Tak białe włoski dla mnie to jest to
A ty masz na masę platynowe, super... Tylko żeby ten odrost lepiej brał i już bym miała kolejną farbe do testow


dziękuję Miło być dla was wzorem... A z włosków jestem mega zadowolona.

A teraz muszę to napisać....
DO NOWYCH DZIEWCZYN!!!
Proszę mi nie zawalać skrzynki priv bezsensownymi wiadomościami bo oświadczam ze dlużej na takie bzdety odpisywać nie będę i uprzejma tez nie będę. Nie toleruję lenistwa! Jeśli dla was takim kłopotem jest poczytanie naszego wątku/watków albo pogrzebanie w moich postach na fryzjerskim to sorry bardzo ale dla mnie problemem jest odpisywanie wam po raz tysięczny na to samo.
Swoją droga zachowanie co nie których jest bezczelne- nie będę wymieniać...
Ja przekazałam na to forum naprawdę olbrzymią część fryzjerskiej wiedzy- wystarczy poszukać i przeczytać.
i jeszcze jedno. Farba do włosów czy inne mazidło nie jest obojętne dla zdrowia ludzkiego. Przestańcie sobie bezsensownie nakładać te preparaty jeden za drugim jakby to była woda a potem pisać pomocy!
Najpierw przemyślcie dany kolor a potem kupujcie i nakładajcie.
To tyle
Bunny się zdenerwowała i wcale się nie dziwię, Wszystkim nam pomaga jak tylko może, ale przecież nie może odpisywać na jakieś głupie pytania, na które i tak odpowiedzi są w wątku
Kochana nie denerwuj się nam bo Ci zmarszczki wyskaczą a wtedy to już nie będziesz taką super blondyną

Ja dziewczyny 20 oczywiście też farbowałam ale niestety zostawiłam swój aparat w domu i musiałam zrobić fotki mamy, no i teraz czekam aż moi bracia łaskawie mi je wyślą a im się nie śpieszy.
Jak tylko dostanę je to wam wkleję, najlepiej jakbym zrobiła jeszcze w dziennym ale niestety nie mam kiedy, no może w wigilię bo mam wolne od pracy ale jak wiadomo niezłe zamieszanie się zapowiada.
Tak czy inaczej pochwalę się tym co mi wyszło, chociaż mam mieszane uczucia to jestem ciekawa co mi powiecie
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:02   #4703
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Snow jak dla mnie super zresztą jak zawsze

Agatka a no ja Magda
ale co,że mam dużo włosów czy co?? ja mam dużo ich tylko cienkie są

Adzi zgadzam się co do wloskow Snow,ze ma najladniejsze wloski z checia bym je ukradla
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:03   #4704
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

marejta Dziękuje
Wstaw koniecznie zdjęcia i przypomnij juz przy zdjęciach czym farbowalas

Princeska no tak się wydaje że masz dużo-czesc masz luźno rospuszczoną i jeszcze dużą część w tej klamrze-wygląda jakby ich było i było
Magda - ładne imię To mamy 2 Magdy

A w ogóle zmieniam podpis:
już nie piszę cyferek, za każdym razem jak mierze wychodzi inaczej, i jeszcze TZ mi mierzy wiecznie inaczej np.
przed fryzjerem zmierzył mi kiedyś tam 37, potem nagle było 35, a dzien przed fryzjerem 38, po fryzjerze zmierzył 38 a dziś 36
Po prostu jak osiągnę zadowalającą długość to zmienię podpis
snowhitee jaką masz długość włosow?
infatuated a Ty?
Pytam bo taka długość najbardziej mi się podoba, a Wy chyba macie podobnie?
Napiszcie mi jak zmierzycie

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-12-22 o 11:25
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:21   #4705
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Jezu dziewczyny dziekuje Wam bardzo, jest mi bardzo milo po przeczytaniu takich rzeczy No az sie usmiecham sama do siebie Uciekam juz bo TZ na mnie wrzeszczy ze sie szykuje od 5godz

Milego dnia
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:29   #4706
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny dziekuje Wam bardzo, jest mi bardzo milo po przeczytaniu takich rzeczy No az sie usmiecham sama do siebie Uciekam juz bo TZ na mnie wrzeszczy ze sie szykuje od 5godz

Milego dnia
Nie masz za co dziękować,taka prawda
i nawzajem miłego dnia kliknelam Ci jeszcze w aniołka

Agatka
wlasnie mi tez podoba sie taka dlugość, jeszcze ze 2 lata i bedziemy mialy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:37   #4707
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Nie masz za co dziękować,taka prawda
i nawzajem miłego dnia kliknelam Ci jeszcze w aniołka

Agatka
wlasnie mi tez podoba sie taka dlugość, jeszcze ze 2 lata i bedziemy mialy
No tylko niech Dziewczyny nam napiszą jaka to długość
Ja mysle że do wakacji bede miała już zadowalającą długość, liczę że do wakacji urosną mi 10 cm. A potem juz tak liczyc nie bede
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:05   #4708
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No tylko niech Dziewczyny nam napiszą jaka to długość
Ja mysle że do wakacji bede miała już zadowalającą długość, liczę że do wakacji urosną mi 10 cm. A potem juz tak liczyc nie bede
Ja bym chciała mieć tak do zapięcia od stanika i bede zadowolona

a z tym mierzeniem to ja tez chyba nie umiem za kazdym razem wychodzi mi inaczej
wyrwalabym wlosa,ale mam obciete warstwowo więc to nic nie da
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:07   #4709
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Ja bym chciała mieć tak do zapięcia od stanika i bede zadowolona

a z tym mierzeniem to ja tez chyba nie umiem za kazdym razem wychodzi mi inaczej
wyrwalabym wlosa,ale mam obciete warstwowo więc to nic nie da
Ja mam tak samo, włosy pocieniowane, ale za kazdym obcinaniem bede schodziła z cieniowanie warstwowego, natomiast chcę mieć z przodu przy twarzy krótsze, dalej coraz dłuższe - tak jak mam teraz.
Byle się pozbyć tych warstw.
Do wakacji powinnyśmy mieć do tego stanika-o ile ja nie podetnę sporo wcześniej, może tak ze mną byc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:15   #4710
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Dziewczyny, zawsze możecie podciągnąć staniki i wtedy zapięcie będzie wyżej

Taki mały żarcik z mojej strony
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.