Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 12:13   #1381
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A po myciu juz nie dajesz odzywki?

Szampon moze byc byle jaki?
nalepiej bez silikonów... joanna rzepa albo jakiś dziecinny albo ziolowy ja robie sposobem caskady... polewam wodą daje mrs poters potem myje skalp rzepą spłukuje i daje kalosa plancete... zamierzam kupić jeszcze jakąs maske
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:13   #1382
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Magda obawiam się że n&e ci nie wyrówna
Bo te od spodu mają ton ciemniejszy i jak położysz z wodą 6%- czyli do tonowania bądź pojaśnienia do tonu to wraz nierówno będzie. Co najwyżej kolor będzie chlodniejszy. Tyle że to sie powinno wyrównać przy farbowaniu przez jakiś czas jedna stałą farbą.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:25   #1383
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

dobre sa jeszcze zwykle aloesowe odzywki z lidla CIEN do metodu omo albo zabezpieczania wloskow albo nawet do stosowania jako same odzywki dziewczyny z zakreconego watka sobie je chwala podobno aloes wspomaga skret wiec pewnie dlatego i skladowo sa dobre

chyba czas sie wybrac do Lidla
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:31   #1384
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascada, bez fal, bo żeby miec fale musze się tak nagimnastykowac, ze mam zwyczajnie tego dośc. A uzyskanie gładkich lśniacyh włosków nie stanowi żadnego kłopotu od kiedy stosuje odpowiednia pielegnację. Nosze je tak jak na zdjeicu niżej i tak mi się podoba, jakos do fal na swojej głowie przekonac sie nie moge. Moze jak będa dłuzsze, bo teraz to mi się taki trapez z nich robi i wyglądam jakbym nałozyła czapke z włosów na głowe. A jak bedą do połowy pleców, to beda inaczej wyglądac.

Wczoraj zrobiłam sobie fale, powygniatałam i się tak strasznie mocno skręciły, że sięgały tylko do konca ucha i niektóre pasma to były jak spirale, czułam sie w tym strasznie i za chwile umyłam jeszcze raz i ułozyłam juz na prosto.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:33   #1385
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

hej blondynki
mam włosowego doła.otoz wlosy mam jasne blond,zapuszczalam parwie 2 lata,a gdy juz zpuscilam do zapiecia stanika ,to mi sie zmian zachcialo i scielam do ramion,teraz mam ochote sciac sie "na chłopaka",nie na łyso ale krociotko i zapuszczac naturalne,wszyscy mi mowia ze w blondzie mi najladniej,ale odrosty to zmora ,no i mnostwo kasy wydaje na kosmetyki bo wiadomo,ze blond wlosy sa wymagajace.ktoras miala taki odchyl?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:39   #1386
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hej blondynki
mam włosowego doła.otoz wlosy mam jasne blond,zapuszczalam parwie 2 lata,a gdy juz zpuscilam do zapiecia stanika ,to mi sie zmian zachcialo i scielam do ramion,teraz mam ochote sciac sie "na chłopaka",nie na łyso ale krociotko i zapuszczac naturalne,wszyscy mi mowia ze w blondzie mi najladniej,ale odrosty to zmora ,no i mnostwo kasy wydaje na kosmetyki bo wiadomo,ze blond wlosy sa wymagajace.ktoras miala taki odchyl?
ja miałam, ścięłam włosy ponad 15 cm, a potem kolejne z 10 i zaczełam zapuszczac naturalne. Po 3 miesiacach zrobiłam an reszte włosów farbe w odcieniu identycznym jak nturalny.. i.. płakałam przez kilka dni bez przerwy. Okazało sie, że w naturalnym kolorze wyglądam płasko i nijako, a na takie krótkie włosy nie mogłam patrzec. Czym prędzej wróciłam do ulubionego jasnego blondu i zaczełam zapuszczac.

Jesli nie jestes pewna efektu koncowego, to lepiej nie ryzykuj, bo mozesz strasznie żałowac. Ale jesli wiesz, ze ściecie na chłopaka bedzie Ci pasowac do buzi a kolor do wymarzonego wizerunku, to raz kozie śmierc.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:44   #1387
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia mozliwe ze sa za krotkie zeby sie ladnie skrecic brakuje im dlugosci i miejsca na to dlatego sie zawijaja tylko
ale wlosy rosna wiec wszystko przed toba

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hej blondynki
mam włosowego doła.otoz wlosy mam jasne blond,zapuszczalam parwie 2 lata,a gdy juz zpuscilam do zapiecia stanika ,to mi sie zmian zachcialo i scielam do ramion,teraz mam ochote sciac sie "na chłopaka",nie na łyso ale krociotko i zapuszczac naturalne,wszyscy mi mowia ze w blondzie mi najladniej,ale odrosty to zmora ,no i mnostwo kasy wydaje na kosmetyki bo wiadomo,ze blond wlosy sa wymagajace.ktoras miala taki odchyl?
powiem ci tak jak mialam czarne to tyle samo wydawalam kasy na wlosy co teraz na blond a teraz to niewiem czy nie mniej wydaje na kosmetyki odkad odrzucilam szampony reklamowane uzywam odzywek czytajac sklad wczesniej bralam najdrozsze i reklamowane
mysle ze trzeba poznac na czym polega "swiadoma pielegnacja wlosow " teraz inwestuje tylko w dobre maski ktorych uzywam raz w tyg
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 12:47   #1388
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Kotka a Ty uzywasz juz tego toniku Alpecin?
Jak czesto będziesz go używała?
Umyłam głowę i nałożyłam ten tonik i mam dziwne oczucie zimna, chłodu, szczypania na glowie Bede kontrolować skórę czy nie mam uczulenia na niego, ale wydaje mi się że nie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:48   #1389
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja miałam, ścięłam włosy ponad 15 cm, a potem kolejne z 10 i zaczełam zapuszczac naturalne. Po 3 miesiacach zrobiłam an reszte włosów farbe w odcieniu identycznym jak nturalny.. i.. płakałam przez kilka dni bez przerwy. Okazało sie, że w naturalnym kolorze wyglądam płasko i nijako, a na takie krótkie włosy nie mogłam patrzec. Czym prędzej wróciłam do ulubionego jasnego blondu i zaczełam zapuszczac.

Jesli nie jestes pewna efektu koncowego, to lepiej nie ryzykuj, bo mozesz strasznie żałowac. Ale jesli wiesz, ze ściecie na chłopaka bedzie Ci pasowac do buzi a kolor do wymarzonego wizerunku, to raz kozie śmierc.
tzn kiedys zafarbowalam sie na ciemny blond to plakalam i szybko wrocilam do jasnego,ale teraz mi sie zachcialo w pelni naturalnych wloso,niefarbowanych na zblizony do naturalnych.troche sie boje,bo krotkie wlosy mialam,ale jako dziecko w podstawowce.juz nie wiem co robic,najgorsze jest moje otoczenie,mowia mi ze moja pielgnacja ( olejowanie,maski pod folie i recznik)mija sie z celem,ze tylko niefarbowane wlosy moga byc zdrowe,a ja wiem ze jak bym nie pielegnowala wlosow to mialabym siano.juz nie wiem co robic
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:49   #1390
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

cascado, masz racje z tym, ze im dłuższe, tym lepiej się falują, najdłuzsze pasma zaczynaja się jakby zamykac w spirale, a te krótsze są powywijane za zewnatrz. Poczekam na odpowiednia długośc, bo pielegnacje juz znalazłam.
Pochwale sie falkami na wakacje 2011 wtedy juz bedzie je dobrze widac

astra, ale ja pofarbowałam tylko czesc rozjasnianą, odrostu nie ruszałam, widac było jak na dłoni, ze to identyczny kolor
farbowane włosy tez moga byc zdrowe, duzo osób ma naturalne a wcale nie wyglada to ładnie, bo stosują nieprawidłową pielęgnację albo zwyczajnie natura sie troszkę pomyliła w dobrze odcienia. Mozesz zaczac wsyztsko od poczatku, włosy na pewno odrosną, ale jak bedzie źle, to 2 lata masz w plecy, jesli chodzi o przecietną długosc do ramion.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-23 o 12:51
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:54   #1391
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

mysia m ciesz się ze masz takie prościutkie, zazdroszcze ci a szczerze to fajnie masz ze możesz siedzieć w domciu masz więcej czasu zeby o nie zadbać... ja to od pon do sob w pracy i nigdy na nic czasu nie mam... a tak bym sobie rano na luziku umyła a na noc kładła olej...ehh... ale co zrobić i tak sie ciesze ze praca jest bo z kaską krucho...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 12:54   #1392
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:39 ----------


powiem ci tak jak mialam czarne to tyle samo wydawalam kasy na wlosy co teraz na blond a teraz to niewiem czy nie mniej wydaje na kosmetyki odkad odrzucilam szampony reklamowane uzywam odzywek czytajac sklad wczesniej bralam najdrozsze i reklamowane
mysle ze trzeba poznac na czym polega "swiadoma pielegnacja wlosow " teraz inwestuje tylko w dobre maski ktorych uzywam raz w tyg
nie uzywam sklepowych produktowtez czytam skaldy,,szamponu uzywam prostego,bez silikonow.tylko mi choodzi tez o to ze robienie odrostow u fryzjera tanie nie jest wiec to by odpadlo przy naturalnych wlosach i masek uzywalabym rzadziej niz teraz wiec tez bym zaoszczedzila
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:57   #1393
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m ciesz się ze masz takie prościutkie, zazdroszcze ci a szczerze to fajnie masz ze możesz siedzieć w domciu masz więcej czasu zeby o nie zadbać... ja to od pon do sob w pracy i nigdy na nic czasu nie mam... a tak bym sobie rano na luziku umyła a na noc kładła olej...ehh... ale co zrobić i tak sie ciesze ze praca jest bo z kaską krucho...
Ja mam studia dzienne, dom, nauka więc tez nie mam czasu. Kotka jakoś damy rade

Kotka a Ty uzywasz juz tego toniku Alpecin?
Jak czesto będziesz go używała?
Umyłam głowę i nałożyłam ten tonik i mam dziwne oczucie zimna, chłodu, szczypania na glowie Bede kontrolować skórę czy nie mam uczulenia na niego, ale wydaje mi się że nie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:59   #1394
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość

astra, ale ja pofarbowałam tylko czesc rozjasnianą, odrostu nie ruszałam, widac było jak na dłoni, ze to identyczny kolor
farbowane włosy tez moga byc zdrowe, duzo osób ma naturalne a wcale nie wyglada to ładnie, bo stosują nieprawidłową pielęgnację albo zwyczajnie natura sie troszkę pomyliła w dobrze odcienia. Mozesz zaczac wsyztsko od poczatku, włosy na pewno odrosną, ale jak bedzie źle, to 2 lata masz w plecy, jesli chodzi o przecietną długosc do ramion.
wiem,ze mozna dobrac identyczny kolor i pofarowac rozjasniana czesc nie ruszajac odrostow,ale jak dla mnie to te wlosy juz nie beda cale naturalne bo juz wczesniej byly rozjasniane,juz sama nie wiem co robic,troche mnie przeraza wizja krotkich wlosow,do jasnego koloru zawsze mozna wrocic,a na dlugosc to juz trzeba czasu i cierpliwosci
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:59   #1395
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

HEJ DZIEWCZYNKI!
doszłam do wniosku że farbami to ja nigdy nie dojdę do ładnego blondu równiutkiego ,ponieważ mam pozostałości po ciemnych włosach i góra jasna a doły ciemniejsze i właśnie umówiłam się do fryzjerki na jutro ,żeby powyciągała jak najwięcej tych ciemnych i wyrównała kolor . mam nadzieje że już gorzej nie będzie i już niedługo będę cieszyć się równym ładnym blondem
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 12:59   #1396
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka a Ty uzywasz juz tego toniku Alpecin?
Jak czesto będziesz go używała?
Umyłam głowę i nałożyłam ten tonik i mam dziwne oczucie zimna, chłodu, szczypania na glowie Bede kontrolować skórę czy nie mam uczulenia na niego, ale wydaje mi się że nie.
wczoraj wieczorem używalam i postaram sie go używać codziennie... na zapuszczlskim wątku dziewczyny mówiły ze szczypanie i mrowienie przy nim to normalka... a ja szok nic nie czułam! nie wiem czy to jakaś podroba czy co??? ale strasznie śmierdzi to jak facetowskie perfumy i wali alkoholem,twój tez?? a Jennifer85 urosły w miesiąc włosy po nim 3cm
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:00   #1397
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Umyłam głowę i nałożyłam ten tonik i mam dziwne oczucie zimna, chłodu, szczypania na glowie Bede kontrolować skórę czy nie mam uczulenia na niego, ale wydaje mi się że nie.
ja mialam identyczne odczucia po szamponie Alpecin
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:02   #1398
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mysia m ciesz się ze masz takie prościutkie, zazdroszcze ci a szczerze to fajnie masz ze możesz siedzieć w domciu masz więcej czasu zeby o nie zadbać... ja to od pon do sob w pracy i nigdy na nic czasu nie mam... a tak bym sobie rano na luziku umyła a na noc kładła olej...ehh... ale co zrobić i tak sie ciesze ze praca jest bo z kaską krucho...
prościutkie?? to one nie są

tak wyglądaja, jak schną same bez rozczesania, po wgnieceniu pianki tu efekt po miesiacu stosowania zasad dla kręconowłosych Wczoraj były 3 razy bardziej skręcone i nie mogąc na nie patrzec, umyłam je i ułozyłam po swojemu.

co do czasu. pogadamy, jak będziesz miałą małe dziekco i dom na głowie wolałabym pracowac od pon do piątku, naprawde. opieka nad dzieckiem i praca w domu, to praca 24h na dobe. tym bardziej, gdy jestes cały czas sama.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:04
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:03   #1399
margalit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ok. Warszawy
Wiadomości: 60
Dot.: Szukam idealnego odcienia blondu!

Cytat:
Napisane przez margalit Pokaż wiadomość
Witajcie!
Niedługo planuję zafarbować włosy na blond, jednak mam problem z dobraniem odpowiedniego odcienia. Chciałabym żeby kolor wyglądał jak najbardziej naturalnie.
Najważniejsza kwestia: ciepły czy zimny? Mam bardzo jasną karnację o różowym rumieńcu i szaroniebieskie oczy, czyli typowe lato. Jedni mówią, że takiemu typowi kolorystycznemu najbardziej pasują zimne blondy a inni, że ciepłe, bo w zimnych lato wygląda na zmęczone. I bądź człowieku mądry

Pierwsze zdjęcie to mój naturalny kolor włosów a dalej odcienie, nad którymi się zastanawiam:
Hej, dziewczyny, nic mi nie doradzicie?
margalit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 13:06   #1400
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Szukam idealnego odcienia blondu!

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja mialam identyczne odczucia po szamponie Alpecin
Ja mam zestaw-szampon i tonik, wlasnie umyłam i łeb zimny, szczypie, masakra

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem używalam i postaram sie go używać codziennie... na zapuszczlskim wątku dziewczyny mówiły ze szczypanie i mrowienie przy nim to normalka... a ja szok nic nie czułam! nie wiem czy to jakaś podroba czy co??? ale strasznie śmierdzi to jak facetowskie perfumy i wali alkoholem,twój tez?? a Jennifer85 urosły w miesiąc włosy po nim 3cm
Smierdzi mesko Zapach da sie wytrzymać, tyle że ja mam szampon i tonik i tak mnie szczypie po tym zestawie.
A tonik bezpośrednio z butelki dozujesz na głowę?

Cytat:
Napisane przez margalit Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, nic mi nie doradzicie?
Ale chyba nie dalas zdjecia swojej buzi?
Zeby doradzić kolor twarz jest niezbedna
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:17   #1401
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Szukam idealnego odcienia blondu!

dziewczyny, tak mi się przypomniało, wczoraj będąc w rosmanie dojrzałam ten szampon http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=34873&next=1 w promocji-cena na do widzenia za 18zł, ponoć przyśpiesza porost włosów i hamuje wypadanie, pamiętam, że kiedyś z mamą kupiłyśmy go tacie, ale jakie były efekty to nie wiem.. Używała któraś z Was? bo na kwc opinie nie ciekawe, a nóż by coś dało...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:19   #1402
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
tzn kiedys zafarbowalam sie na ciemny blond to plakalam i szybko wrocilam do jasnego,ale teraz mi sie zachcialo w pelni naturalnych wloso,niefarbowanych na zblizony do naturalnych.troche sie boje,bo krotkie wlosy mialam,ale jako dziecko w podstawowce.juz nie wiem co robic,najgorsze jest moje otoczenie,mowia mi ze moja pielgnacja ( olejowanie,maski pod folie i recznik)mija sie z celem,ze tylko niefarbowane wlosy moga byc zdrowe,a ja wiem ze jak bym nie pielegnowala wlosow to mialabym siano.juz nie wiem co robic
ze tak powiem brzydko olej otoczenie wiesz zawsze sie zastanawiam co kieruje niektorymi ze posiadaja naturalne wlosy a wygladaja one gorzej od farbowanych...k westia posiadania zdrowych wlosow nie jest to czy sa one naturalne ale to w jakim sa stanie kolorze i jaka maja strukturewole swoje farbowane niz takie "niewiadomo co" ale naturalne
i szczerze to malo osob z naturalnymi wlosami moze mnie zachwycic

mysia oo tak opieka nad dzieckiem to ciezka praca moj wlasnie urzadzil sobie drzemke a ja gotuje obiad pozniej sprzatanie chaty spacer....i wieczorem padam gorzej od tz z nog ...
no ale niedlugo to sie zmieni jak wyrusze do pracki chociaz nie bedzie mnie w domku tylko do poludnia...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-11-23 o 13:22
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:31   #1403
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
prościutkie?? to one nie są

tak wyglądaja, jak schną same bez rozczesania, po wgnieceniu pianki tu efekt po miesiacu stosowania zasad dla kręconowłosych Wczoraj były 3 razy bardziej skręcone i nie mogąc na nie patrzec, umyłam je i ułozyłam po swojemu.

co do czasu. pogadamy, jak będziesz miałą małe dziekco i dom na głowie wolałabym pracowac od pon do piątku, naprawde. opieka nad dzieckiem i praca w domu, to praca 24h na dobe. tym bardziej, gdy jestes cały czas sama.
dla tego nie chce mieć dziecka jak najdłużej żeby się młodością nacieszyć
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:37   #1404
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kotka na pewno zauważysz różnicę z czasem- zwłaszcza po jakości końcówek- a przy długich włosach to bardzo mocno zauważalne.

Powiem wam szczerze że nie wiem jak przy myciu szamponami dzieciecymi wlosy mogą być nieprzyjemne czy szorstkie
Oczywiście mokre są tępe i skrzypiące ale po odżywce/masce i wyschnieciu są miękkie jak puszek Czy jest ktoś kto ma inaczej???
Do tego są bardzo puszyste i jest ich dużo- jakby takie lekkie były.
J&J dobrze oczyszcza z silikonu bo ma sls.
Ostatnio babydreamem zmywałam tonę lakieru z loczków makaronów i powiem wam że jedno mycie starczyło- wiec one zmywają jednak.

mysia ja zrozumiałam jak cięłaś- ciesze sie że moja rada ci sie przydała.
Ładnie sobie obcięłaś, na zdjeciach fajnie wyglądało.
Może tak być że szampon zgasił popiel, ciekawe czy z czasem popiel nie zacznie przebijać jak szampon sie totalnie zmyje?

paulcia schnięcie włosów jest w dużej mierze indywidualne i nie m tu prawidlowego czasu. Ja ostatnio zostawiłam mokre- bez suszarki myłam wlosy o 20 a wstałam o 8 rano i głowa z tyłu całkiem mokra
Nawet nie wilgotna, a normalnie mokra i musiałam suszyć rano żeby z psem na dwór wyjść. Dlatego postanowiłam że trudno, po myciu muszę je zacząć podsuszac bo musiałabym chyba na wyschniecie naturalne czekać z 12 godzin
Co do szamponu J&J ja używam lawendowego bo tak go zachwalałaś fajnie pachnie i nawet mi się podoba - ale ja nie mam tępych skrzypiących włosków - normalne gładziutkie, a silikonów nie używam przecież od sierpnia..

Co do schnięcia włosów.. Jak już zdecydowałam że tnę bo są po prostu zniszczone i się gumują, postanowiłam, że umyję głowę i dam im wyschnąć sobie przez noc (na rano miałam fryzjera umówionego). A ja rano wstaje a włosy jak były mokre tak są musiałam na biegu suszyć by zdążyć... I powiedziałam to fryzjerce to mi powiedziała, że po prostu jak włosy są popalone i zniszczone to bardzo chłoną wilgoć i dlatego bardzo wolno schną..

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
czesc.Wstawiam fotki robione przed chwilka dwa pierwsze w domku kolejne na dworze,nie jest najgorzej ale jak zauwazycie na tej na dworze widac jaki mam miks kolorów pod spodem pytanko czy ta N&e mi to w miare wyrówna,odczekałabym tydz i z woda rozcienczona na 6% próbowała to farbnąc.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Magda obawiam się że n&e ci nie wyrówna
Bo te od spodu mają ton ciemniejszy i jak położysz z wodą 6%- czyli do tonowania bądź pojaśnienia do tonu to wraz nierówno będzie. Co najwyżej kolor będzie chlodniejszy. Tyle że to sie powinno wyrównać przy farbowaniu przez jakiś czas jedna stałą farbą.
Zgadzam się z Bunny - nie ruszaj ich by nie niszczyć przy kolejnych farbowaniach tą samą farbą będzie Ci się wyrównywać. A teraz nie wyglądają źle więc nie martw się tak

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
hej blondynki
mam włosowego doła.otoz wlosy mam jasne blond,zapuszczalam parwie 2 lata,a gdy juz zpuscilam do zapiecia stanika ,to mi sie zmian zachcialo i scielam do ramion,teraz mam ochote sciac sie "na chłopaka",nie na łyso ale krociotko i zapuszczac naturalne,wszyscy mi mowia ze w blondzie mi najladniej,ale odrosty to zmora ,no i mnostwo kasy wydaje na kosmetyki bo wiadomo,ze blond wlosy sa wymagajace.ktoras miala taki odchyl?
ja tak mam codziennie także nie przejmuj się nie jesteś sama

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kotka a Ty uzywasz juz tego toniku Alpecin?
Jak czesto będziesz go używała?
Umyłam głowę i nałożyłam ten tonik i mam dziwne oczucie zimna, chłodu, szczypania na glowie Bede kontrolować skórę czy nie mam uczulenia na niego, ale wydaje mi się że nie.
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wczoraj wieczorem używalam i postaram sie go używać codziennie... na zapuszczlskim wątku dziewczyny mówiły ze szczypanie i mrowienie przy nim to normalka... a ja szok nic nie czułam! nie wiem czy to jakaś podroba czy co??? ale strasznie śmierdzi to jak facetowskie perfumy i wali alkoholem,twój tez?? a Jennifer85 urosły w miesiąc włosy po nim 3cm
To normalne, że ma się poczucie takiego chłodu na glowie i mrowienia - zupełnie jakbyśmy chłodnym powietrzem z suszarki kierowali na głowę. Adzi mi tłumaczyła, że to znaczy, że kofeina zawarta w alpecinie działa - czyli skoro działa to włosy powinny szybciej rosnąć.. Jedna zużyłam całą butelkę - przy każdym myciu miałam to uczucie chłodu (a ja tego nie lubię bo ogólnie zimno a tu jeszcze zimno w głowę ) i nic - porost mi sie nie poprawił.. nie zauważyłam żadnej zmiany..





Tak swoją drogą nie powinnam olejować włosów przed farbowaniem ?

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
co do czasu. pogadamy, jak będziesz miałą małe dziekco i dom na głowie wolałabym pracowac od pon do piątku, naprawde. opieka nad dzieckiem i praca w domu, to praca 24h na dobe. tym bardziej, gdy jestes cały czas sama.
nie strasz
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:37   #1405
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Yatamanka a farbujesz?
Wg.mnie olejować przed nie powinnac, moze tydzien przed ale nie bezposrednio, jak nie zmyjesz oleju to farba źle się przyjmie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:39   #1406
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
dla tego nie chce mieć dziecka jak najdłużej żeby się młodością nacieszyć
hehe dobre
ja tam mlodoscia ciesze sie nadal czasami nawet jestem za dziecinna co drazni tz
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:39   #1407
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Szukam idealnego odcienia blondu!

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja mam zestaw-szampon i tonik, wlasnie umyłam i łeb zimny, szczypie, masakra

Smierdzi mesko Zapach da sie wytrzymać, tyle że ja mam szampon i tonik i tak mnie szczypie po tym zestawie.
A tonik bezpośrednio z butelki dozujesz na głowę?
aha.. no to chyba że tak! ja daje na palce a potem na glowe bo jak próbowałam dozować z butelki to mi sie tyle wylało że az na bluzke poleciało ! zapach da sie wytrzymać ale z rąk cieżko bylo to zmyć! ja planuje przelać to do butelki z psikaczem
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:42   #1408
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Szukam idealnego odcienia blondu!

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak mi się przypomniało, wczoraj będąc w rosmanie dojrzałam ten szampon http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=34873&next=1 w promocji-cena na do widzenia za 18zł, ponoć przyśpiesza porost włosów i hamuje wypadanie, pamiętam, że kiedyś z mamą kupiłyśmy go tacie, ale jakie były efekty to nie wiem.. Używała któraś z Was? bo na kwc opinie nie ciekawe, a nóż by coś dało...
szkoda ze nie ma podanego skladu bo mozliwe ze to pic na wode
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:44   #1409
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Yatamanka a farbujesz?
Wg.mnie olejować przed nie powinnac, moze tydzien przed ale nie bezposrednio, jak nie zmyjesz oleju to farba źle się przyjmie.
Mhm.. no właśnie widzisz dałam ciała.. mogłam pomyśleć o tym wcześniej
Tak będę farbować. Czekałam aż szamponetka się całkiem wypłucze - wczoraj jeszcze umyłam głowę nizoralem i myślę, że już całkiem się wypłukało. Tak więc teraz czekam na tłuściocha i będę robić

A później jeśli kolor wyjdzie mi taki jak chcę to znów będę bała się olejować by nie zażółcić włosów.. :/
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-23, 13:44   #1410
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hehe dobre
ja tam mlodoscia ciesze sie nadal czasami nawet jestem za dziecinna co drazni tz
to super ja jakoś do dzieci nie jestem przekonana... moja siostra ma 18 lat a je uwielbia i wogóle, ciągle niańczy, bo w rodzinie mamy dużo maluchów... a ja jakoś chyba sie do tego nie nadaje jak jakies zaczyna krzyczeć to uciekam
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.