Second Hand "KOLA" - wrażenia i opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-24, 20:14   #1
NanaChan
Raczkowanie
 
Avatar NanaChan
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 126

Second Hand "KOLA" - wrażenia i opinie.


Ostatnio podczas ferii zaglądałam do sh we Wrocławiu i zaskoczył mnie sh "KOLA". Zaskoczył - negatywnie. Najpierw poszłam na ulicę Dubois. Beznadziejna jakość ubrań, nawet 50gr bym za to nie dała :/ Dużo ludzi w tym starsze babcie gadające coś pod nosem i kłócące się o to, która pierwsza zobaczyła dana bluzkę lub chodzące po całym sklepie i marudzące, czy ta bluzka im się przyda. Strasznie mnie to denerwowało i sprzedawczynie widocznie też, ponieważ nie była w zbyt dobrym humorze :/ Po godzinnych poszukiwaniach wyszłam z pustymi rękoma i poszłam do drugiego sh "KOLA" naprzeciwko. Żałowałam, że nie poszłam tam na początku, ponieważ tam rzeczy są dobrej jakości i nawet fajne ciuszki mają Widziałam jak inne klientki wynosiły torby cudownych sweterków i bluzeczek Ale gdy zaczęłam szperać między ubraniami i szukać coś dla mnie, to zauważyłam, że pani chodziła za mną (i nie tylko) i poprawiała wszystkie ubrania! Każdy kto poszedł do przymierzalni i odwieszał ubrania na pierwszy wieszak to ona się wkurzała i robiła awantury! Typu "a może by pani to poprawiła?! i co?! teraz nie ma się komu przyznać, tak?!". Jedną panią z byle powodu właścicielka ochrzaniła za to, że niby nie odwieszała rzeczy na miejsce. Rozumiem, mile upomnieć, że "Proszę następnym razem odwieszać ubrania", ale ona zrobiła to w taki niemiły sposób, że szkoda bło mi tej kobiety, która nic nie zrobiła :/ Wszystko to dokładnie obserwowałam i w końcu kupiłam tylko 1 bluzkę, bo miałam już dość tych 2 okropnych kobiet! Jak następnym razem będą się na kogoś darły i mówiły komentarze typu "O, czyżbyś nauczyła panią odwieszać rzeczy na miejsce?" to im coś powiem :/ Wszystkie klientki były zniesmaczone i było to widać :/ Ogólnie to załamałam się Kolą U Was też tak jest?
NanaChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:58.