mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-23, 12:23   #1
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta

mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!


Nareszcie mam zdjecia!!! Moze nie sa najlepsze, ale sa... Wiem ze wygladam tragicznie i w ogole jestem zakompleksiona... wiec blagam pomozcie mi cos ze soba zrobic i Ty Agusiu!!! Chcialabym sie dowiedziec jak mam sie malowac, co zrobic z wlosami (koniecznie zachowac dlugie i koniecznie pomalowac!!!) Za dietke sie juz wzielam i jest lepiej niz na zdjeciach bo troszku schudlam... nio to teraz czekam na rady i opinie!))
Buziaczki dla wszytskich!!!;***
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 12:27   #2
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Oo dlaczego nei wyslalo??
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 12:45   #3
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Ooo chyba sie udalo sprobuje jeszcze jedno)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (76,1 KB, 475 załadowań)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 12:49   #4
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Nie chcialo sie wyslac bo bylo za duze! Alez ja jestem madra)) Wysle jeszcze jedno, tylko sie nie przestraszcie;** Ach... i nie ide do slubu, chociaz chociaz jak z NIM to bardzo chetnie;***
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (57,1 KB, 541 załadowań)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 14:35   #5
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Jeszcze na chwilke...;***

Ja juz ostatni raz) Na forum plotkowym napisalam dokladnie dlaczego i po co i w ogole) Ale napisze jeszcze raz tu)
Kochane moje!!! Jestem jak normalna mloda nastolatka zakochana) I mojego ukochanego zobacze dopiero w wakacje... ale ja jestem cierpliwa! Bardzo chcialabym sie zmienic dla niego i dla siebie! Chcialabym wreszcie zablysnac) Mam mnostwo kompleksow i MUSZE sie ich pozbyc! Chcialabym cos zrobic z wloskami, pomalowac, ale nie balejage alni pasemka, chcialabym jednolity kolor tylko nie wiem jaki! A wloski chcialabym pozostawic dlugie... moze bedzie mi pasowac grzywka, np jak u Hani Stach z idola?? I jeszcze jedna wazna sprawa: makijaz!!! nie mam pojecia jak sie malowac! Co z tuszem, kredka, cieniem i w ogole wszystkim, jestem taka biedna sierotka ktora nie ma o niczym pojecia! Blagam o pomoc wszystki rady sa dla mnie cenne! I prosze jak lukacie na moj wpisik to napiszcie conieco... pozdrowka))
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 14:39   #6
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jeszcze na chwilke...;***

a nie masz większego zbliżenia buzi?

poza tym bądź cierpliwa, myślisz, że tak łatwo coś wyszperać [img]icons/icon7.gif[/img] ?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 14:41   #7
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: Jeszcze na chwilke...;***

Jesteś bardzo podobna do Anny Przybylskiej - to najseksownijsza babeczka w tym kraju.... [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-04-23, 16:10   #8
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Witaj Margeretko [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesteś jak laleczka. [img]icons/icon7.gif[/img] Szkoda tylko, że te zdjęcia mają tak małe zbliżenie buzi. Ale dobrze, że widać generalnie Twoją posturę [img]icons/icon10.gif[/img]
Mam jeszcze pytanka. Czy tak jak widac na zdjęciach masz taką jaśniutką zaróżowioną karnację, czy też są tam piegi, czy ten kolorek włosków to taki piękny miedziany brąz??

i proszę o odrobinę cierpliwości, bo faktycznie niektóre metamorfozy, zdjęcia wymagają wielu poszukiwań [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 17:02   #9
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jeszcze na chwilke...;***

No coś Ty! [img]icons/icon24.gif[/img]
Nie znam żadnego faceta (chyba, że znam jakichś dziwnych), który uważałby A. Przybylską za seksowną!
Jest paskudna i ja sama na nią patrzeć nie mogę!
Ma okropne usta, coś dziwnego z twarzą, i pępkiem - na pierwszej reklamie miała go taki strasznie wielki i CZARNY. Yyyggghhh!
Jest ASEKSUALNA.
P.S. A w ogóle to wybaczcie to wtrącenie, ale aż mną zatrzęsło! [img]icons/icon12.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 17:47   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Jeszcze na chwilke...;***/Przybylska

Dziękuję, mam dziwnego tatę...

Margereta mi Przybylskiej akurat nie przypomina, ale akurat uważam ją - Przybylską, Margeretę zresztą też [img]icons/icon10.gif[/img] - za seksowną i moim kolegom sie podoba... Wnerrrwiła mnie tą reklamą z UE, ale ładna to to jest...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 17:56   #11
mala-czarna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 950
GG do mala-czarna
Re: Jeszcze na chwilke...;***/Przybylska

Wiadomo - rzecz gustu. [img]icons/icon7.gif[/img]
mala-czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-23, 18:32   #12
julita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 180
GG do julita
Re: Jeszcze na chwilke...;***/Przybylska

mój Amor też uważa Przybylską za najseksowniejszą aktorke w tym kraju [img]icons/icon24.gif[/img] A dla mnie to ona taka normalna panienka z podwórka [img]icons/icon12.gif[/img]
julita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 18:53   #13
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: Metamorfoza

Eh.Przybylska jest ładna.Każda z nas jest ładna.Zauważcie ,że prawie wogóle nie ma piosenkarek ani aktorek brzydkich.Moooże Sarah Connor(wielgachny nochal)jest brzydka.Ale tez ma w sobie cos pięknego.Gdybym ja byla aktorką jak Przybylska to też bym była sliczna.Dobra odczepmy sie od Przybyslkiej a zajmnijmy sie naszą biedulką, która potrzebuje metamorfozy.Wyglądasz jak laleczka.Usta zarózowione,cera lekko rózowa,blada.Jesteś ładna i nie potrzebujesz żadnej metamorfozy.Jak juz koniecznie potrzebujesz zmiany kolorku proponuje kolor rudy(np koniak lub miedź).Cos w tym stylu.Zeby kolorek wpadal w rudy.Ładnie jest ci w takim kolorku.Jak znajde jakieś makijaże co by ci pasowały to ci przyśle.
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-23, 19:19   #14
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Metamorfoza

Hmm.. nie wiedzialam ze jestem podobna do przybylskiej) Aczkowlwiek uwazam ze jest ladna aktorka, nie pieknal ale ladna) Ale co tam przybylska, ja jej nie dorownuje...<chlip> wlosy koniecznie inny niz miedziany!!! Cale zycie mam taki i juz nie moga na niego patrzec... <chlipek> blagam doradzcie cosik innego... myslalam o blondzie, ciemnym bronzie i ...czerwonym!))
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 14:59   #15
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Metamorfoza

Puk puk jest tam kto?? Dziewczyny tak bardzo na Was licze! Przeszperalam chyba caly internet i znalazlam kilka zdjec, ale nie wiem co o nich myslec... doradzcie cos wreszcie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: bmp z3.bmp (20,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4.jpg (10,7 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z5.jpg (34,0 KB, 55 załadowań)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 16:12   #16
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jeszcze na chwilke...;***

Przybylska jest bardzo ładna i zgrabna a co do mężczyzn to wypowiadają na jej temat dość skrajne opinie. Słyszałam, że jest sexowna, ale i również, że ma wytrzeszcz oczu. De gustibus non est disputandum.

Według mnie do Przybylskiej nie jesteś zupełnie podobna [ale każdy widzi co innego [img]icons/icon7.gif[/img]] i ufam, że nie zachowujesz się tak jak ona. Czy może któraś z Was widziała ją w jakimś wywiadzie lub teleturnieju. Zenada! Jak ta dziewczyna się popisuje! Oglądałam swego czasu odcinek "Grających fortepianów" [tak się nazywa ten program???] - Przybylska tak darła buźkę, że aż uszy więdły [żeby chociaż jeszcze nie fałszowała!!!] podrygiwała, wymachiwała rękami... to było przykre..

A powracając do wątku przewodniego - nadal zadaję pytanie: czy nie masz zdjęcia ze zbliżeniem buźki?
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 16:15   #17
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jeszcze na chwilke...;***/Przybylska

Dziwny tata? [img]icons/icon7.gif[/img] chi chi.

Nie przejmuj się Lejko - wedle moich obserwacji stopnień podobania się Przybylskiej danemu mężczyźnie nie jest wprost proporcjonalny do jego dziwności [img]icons/icon7.gif[/img].

W końcu gdyby każdemu podobało się to samo nudno by było na tym świecie.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-24, 16:23   #18
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: Jeszcze na chwilke...

ja chciałam powiedziec, dzien dobry [img]icons/icon7.gif[/img] i powiedziec, ze widziałam zdjecia i ze szukam fotek i ze juz pare mam, ale to jeszcze nie to [img]icons/icon7.gif[/img] ale szukam i jak znajde to o czym mysle to wkleje [img]icons/icon7.gif[/img]

o i juz [img]icons/icon7.gif[/img] i buzka [img]icons/icon7.gif[/img]

ps. swoją drogą margaretko [img]icons/icon7.gif[/img] masz faaantastyczną urodę [img]icons/icon7.gif[/img] uwielbiam Rudziaczki [img]icons/icon7.gif[/img] powinnam byc facetem [img]icons/icon12.gif[/img] bo podoba mi sie to co im [img]icons/icon10.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 00:10   #19
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Metamorfoza

Z całym szacunkiem, ale jeśli toto (toto) ma być seksowne, to ja jutro poproszę pierwszego napotkanego rzeźnika o korektę mojej seksualności.

Brytfanka Szpirsz:
BŁEEEEE!!!
ANTYSZEKSZ!!!
BEZGUŚCIE!!!

KYSZ! [img]icons/icon12.gif[/img]


margereta napisał(a):
> Puk puk jest tam kto?? Dziewczyny tak bardzo na Was licze! Przeszperalam chyba caly internet i znalazlam kilka zdjec, ale nie wiem co o nich myslec... doradzcie cos wreszcie!
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-04-25, 06:10   #20
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: Jeszcze na chwilke...

Chcialam dodac, ze zgadza sie mam jasna karnacje, wstretne piegi i troszke zarozowiona buzke niestety nie mam wiekszego zblizenia(
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 08:42   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Droga Margaretko na pewno nie zostawimy Cię bez odpowiedzi [img]icons/icon7.gif[/img] Ja niestety będę mogła cos konkretnego napisać i pokazać w poniedziałek, bo do tego czasu nie będę miała dostępu do skanera.

Także duże cmoczki [img]icons/icon7.gif[/img] I sorrki za trzymanie w niepewności [img]icons/icon10.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 13:51   #22
Kasiarzyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 348
GG do Kasiarzyna
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Hihihi.Mam juz pare porad.
Masz rude włoski prawda?Jesli masz oczy szare,niebieskie lub piwne to będzie super.Kolor szminki powinien być np: jasna i ciemna cegła oraz rude brązy.Najlepiej zrob taką technike jansa cegła na dzień ciemna zaś na wieczór.Będziesz wyglądać bosko.Już ci mówie co dalej.
PODKŁAD Dobrze dobrany, ale także dobrze nałożony podkład to podstawa dobrego makijażu. Możemy nim zakamuflować niedoskonałości naszej cery, ale i osiągnąć wręcz odwrotny skutek. I tak fluidy, będące emulsjami lepiej służą skórze tłustej, make-upy, które są bardziej gęstymi podkładami - nakładamy na suchą skórę, zaś sprasowane kompakty, pianki lub sztyfty, służą suchej i mieszanej cerze. Wybierzmy się więc na zakupy. No tak i tu powstaje odwieczny problem. Jaki kolor podkładu jest dla nas odpowiedni? Sprawdzamy to zawsze w świetle dziennym, na wewnątrznej stronie nadgarstka. Generalnie podkład powinien być w kolorze naszej cery, bądź o jeden ton jaśniejszy. Do jasnej karnacji najodpowiedniejsze będą chłodne beże. Ciepła, kremowa, brzoskwiniowa buzia wymaga podkładu z żółtymi pigmentami. Szarą i mieszaną cerę rozświetli zaś różowa baza. Powiedz mi tylko czy masz rzęsy słabe,cienkie i krutkie.Czy może inaczej.Musze ci przecież dać odpowiednie porady
Kasiarzyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-25, 16:55   #23
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Ooo jak miloosio!!! Mam rzesy slabe i krotkie, oczki zielone i jasne brwi... czekam na ciag dalszy!)
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 19:04   #24
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Helo! To jeszcze ja na chwilke, postanowilam ze chyba pomaluje wlosy na ciemny braz i kupie sobie albo zamowie ciemnobrazowe soczewki! Co Wy na to? Albo kasztanowe! Moja kolezanka tak zrobila a ma tez jasna karnacje i wyglada super! Albo cos takiego jak britney na tym zdjeciu drugim (pierwsze nie wiem czemu sie nie wkleilo!)... A tak w ogole gdzie mozna kupic soczewki?
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-26, 19:10   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

W salonie optycznym, musi Ci je dobrać oczolog.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 11:23   #26
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Droga Margaretko [img]icons/icon7.gif[/img]
Bardzo Cię proszę, abyś moje uwagi wzięła sobie mocno do serca. Jesteś śliczną dziewczyną i bardzo oryginalną i zrobisz ogromny błąd jeśli będziesz chciała na siłę zmienić kolor włosów, czy nie daj boże upodobnić się do, którejś z gwiazdeczek pop.

Zobacz na zdjęciach jak ogromnym atutem Twojej urody są przepiękne włosy, jaśniutka cera. wybrałam dla Ciebie specjalnie takie zdjęcia abyś mogła zwrócić uwagę na kolory i sposób wykonania makijażu.

Nie zmieniaj koloru na ciemny brąz, jedynie możesz je odpowiednio podciąć, wycieniować, nadać kształtu fryzurze. Zadbaj szczególnie aby nadal wyglądały tak zdrowo jak na zdjęciu.

Co do makijaży to powinny być delikatne, jaśniutki delikatnie kryjący podkład. Usteczka podkreślone błyszczykiem lub jasną kremowo brązową szminką. Delikatny róż na policzki, może odrobinka rozświetlacza.

Wszystko z ogromnym umiarem i wyczuciem.

Gorąco Cię pozdrawiam i przemyśl to co napisałam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (34,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (52,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (47,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image12.jpg (37,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image13.jpg (41,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (41,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image10.jpg (26,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (35,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (92,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 12:21   #27
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

Kochana Agniesiu!!! dziekuje Ci bardzo mocno!!! Wiedzialam ze sie nie zawiode i na Was dziewczyny tez! Tylkoze ja juz postanowila ze maluje wloski i musze to zrobic bo nienawidze wprost swojego koloru!!! Myslalam o kaszanowym... niech juz bedzie ze nie ciemny tylko taki sredni albo ciemny blond... ale zrozum Agusiu ja moich wloskow niecierpie!!! I musze je przemalowac bo nie moge juz na nie patrzec!!! Dziekuje za rady co do makijazu! Uwazasz, ze powinnam zrezygnowac z jakichkolwiek cieni?

Kasiarzynko Tobie rowniez dziekuje i co z dalszymi zakupami? [img]icons/icon12.gif[/img] Czekam z niecierpliwoscia!
Ach i chcialam jeszcze dodac ze bron Boze nie chce upodabniac sie do zadnych gwiazd, ale jak szukalam fryzur to nigdzie nie moglam znalezc, wiec sobie pomyslalam ze poszukam u gwiazdek) Nio to juz uciekam ale licze na kolejne odpowiedz (alez ja jestem zachlanna!) ;*** Caluski!!!
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 12:34   #28
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

To jeszcze ja! Powiedz mi prosz cio dalej?? Co z oczkami?? Jak je malowac?? Dol tez? Jak konkretnie? Jasas kreka na wieczoror a na dzien? Ja probowalam malowac na dole rzesy to wygladalam jak pajac...[img]icons/icon12.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 13:31   #29
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

dobra [img]icons/icon7.gif[/img] teraz ja [img]icons/icon10.gif[/img] hyhy , znalazłam kilka fotek, jak napisałam wczesniej, ze szperam, to juz musiałam [img]icons/icon12.gif[/img] Margaretko - JA SIE NIE ZAMIERZAM KŁÓCIC Z SZEFOWĄ [img]icons/icon29.gif[/img] jesli chodzi o Twoj kolor włosków [img]icons/icon7.gif[/img] JA SIE Z AGĄ W MILIONIE PROCENTÓW ZGADZAM!! [img]icons/icon7.gif[/img] tak, tak..moim mało liczącym się zdaniem Twoj urok polega własnie na jasnej, delikanie piegowanej buzi, na slicznych włoskach ( kolor i kondycja) oraz na takim dziwnym "czyms" co sprawia, ze nie mozna o Tobie zapomniec..jestes wyjatkowo przyjemnie intrygująca, jak dla mnie [img]icons/icon7.gif[/img]dla niego mam nadzieje równiez [img]icons/icon7.gif[/img]

Poogladaj pare fotek , które wyszperałam- tak Cie widze..wyobrazasz sobie te babki w innych kolorach włosków ?? bo ja nie i Olunia twierdzi nawet, ze w innym byłyby mniej sexowne [img]icons/icon10.gif[/img]

Nie popieram bardzo, ale jak juz musisz - to zdecydowanie miedz, moze jakies pare pasemeczek z koniakiem [img]icons/icon7.gif[/img] mniammm [img]icons/icon10.gif[/img]

a foty:

1. fajnie, jak je pokręcisz i zrobisz uroczy bałaganik z krzywym przedziałkiem [img]icons/icon7.gif[/img]


2. sympatycznie powywijane koncówki, lekki nieładzik,z Twoich włosków jak znalazł - góre mozesz podniesc na grubsze wałeczki [img]icons/icon7.gif[/img]

3. makijazyk- delikatnie podkreslone oczy- dla Ciebie raczej na wieczór- sliwka porozcierana [img]icons/icon10.gif[/img] naturalne , wybłyszczykowane usteczka [img]icons/icon7.gif[/img]

taaa..reszta w nast poscie, bo juz widze, ze przekroczyłam limit KB [img]icons/icon10.gif[/img] i Zło mnie zlinczuje jak wywale wizaz w kosmos [img]icons/icon12.gif[/img] heheh

[img]icons/icon7.gif[/img] w nastepnym poscie, nastepne [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-28, 13:36   #30
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: mam zdjecia!!! Pomozcie stworzyc zupelnie nowa dziewczyne!

i look jeszcze te i wyobraz sobie, ze mają inny kolor włosów [img]icons/icon10.gif[/img] brrr.. fuj [img]icons/icon12.gif[/img] a Angelica B na ostatnim zdjeciu to uosobienie kobiecosci i sexapilu- a ruda, jak 150 [img]icons/icon7.gif[/img] fantastyczna [img]icons/icon7.gif[/img]

i decyzja nalezy do Ciebie [img]icons/icon7.gif[/img] oglądaj i trenuj Kochanie [img]icons/icon7.gif[/img] jakby co - pytaj, ja wracam pracowac [img]icons/1cmok.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.