Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-07, 11:44   #4681
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Ile macie zamiar przeznaczyć pieniędzy na suknie ślubna? Ja wymarzyłam sobie taką pokrytą koronka i pomimo że ona jest z kolekcji 2012 to i tak ok 3 tys kosztuje chciałabym dać max 2 tys. ale obawiam się ze z koronki nie kupie w takiej cenie.

No moja wynosi jakoś koło 2,5-3 tys. i mam nadzieję, że jak pójde na wyprzedaże to będzie tańsza. Jest z kolekcji 2013.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Jak dobrze pójdzie to za jakiś czas będę miała fajną pracę, trzymajcie kciuki!!
Trzymamy, trzymamy pochwal się jak będzie już wiadomo
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:44   #4682
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

moja tez z 2013, wiec moze bedzie tansza pod koniec roku ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:44   #4683
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Super mój TŻ mi zrobił mega niespodziankę z tymi zaręczynami. Jak zaczynałam rozmowę na temat ślubu to mój TŻ mówił że on ma zamiar zmienić pracę i to jest dla niego teraz priorytetem, a ja patrzyłam ze szklistymi oczami za szybę w aucie. Po 2 tygodniach od tej przykrej rozmowy pojechaliśmy do Zakopanego i tam się mi oświadczył . Przez kilka długich sekund nie mogłam nic powiedzieć byłam w takim szoku, aż mój TŻ zapytał po dłuższym moim milczeniu "to co zgadzasz się??" Potem jak już emocje opadły to mówię do niego - przecież nie chciałeś nawet na ten temat rozmawiać?? a on do mnie - ja wiedziałem już parę miesięcy wcześniej że to będzie w Zakopcu a ty wszystko musisz wiedzieć i jakbym zaczął mówić Ci cokolwiek o małżeństwie to byś na pewno wyniuchała że chce Ci się oświadczyć

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------



Ja też myślałam o używanej, żeby znaleźć coś w stylu mojej wymarzonej ale nie może być wypożyczona bo chce mieć zdjęcia w plenerze w innym terminie niż ślub i nie chce jej oszczędzać
ja też się zupełnie nie spodziewałam najlepsze jest to, że miesiąc przed śniło mi się, że miałam brodę i koleżanki strasznie się ze mnie śmiały zrozpaczona im wszystko opowiedziałam i kazały mi ten sen sprawdzić w senniku, sprawdziłam i okazało się, że broda oznacza dla panny szybkie za mąż pójście a dla mężatki szansa na syna No i opowiadam Tztowi przez telefon mój sen i jego znaczenie, a on zaczął się strasznie denerwować i śmiać za razem ale myślałam, że chodzi mu o tego syna a później po tym jak mi się oświadczył zapytał czy pamiętam jak do niego dzwoniłam z tym snem o brodzie i powiedział mi wtedy, że dzień wcześniej kupił mi pierścionek zaręczynowy - wszystko mi się wyśniło i od tamtej pory boi się, że jestem jakąś czarownicą

co do mojej ewentualnej używanej to też tylko i wyłącznie w grę wchodzi zakup

Edytowane przez karoolecka
Czas edycji: 2013-02-07 o 11:45
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:48   #4684
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
co planujecie na Walentynki?
Nothing
Ewentualnie jakiś romantyczny wieczór, wspólne masaże


Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość



mi endo tłumaczył, że może i wynik tsh w normie, bo tarczyca ma "braki" i pobiera sobie te braki z całego organizmu, więc wydaję się, że jest ok, ale za to w organiźmie zaczyna brakowac tych składnikow co tarczyca zabiera...i na to wskazują moje objawy no sama nie wiem co o tym myśleć, też idę powtórzyć sobie badania w przyszłym tygodniu, ciekawa jestem jaki będę miała teraz wynik skoro biorę ten hormon tarczycy...
A na tamtym wątku już napisałam
Ja już sama się w tym gubię. Gdzie tu szukać kompetentnego lekarza ?

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Ile macie zamiar przeznaczyć pieniędzy na suknie ślubna? Ja wymarzyłam sobie taką pokrytą koronka i pomimo że ona jest z kolekcji 2012 to i tak ok 3 tys kosztuje chciałabym dać max 2 tys. ale obawiam się ze z koronki nie kupie w takiej cenie.
Ja myślę o 3 000, ale sama nie wiem ile uda nam się uzbierać. Sami też chcemy zapłacić część wesela, także zobaczymy jak to będzie.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:49   #4685
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
No moja wynosi jakoś koło 2,5-3 tys. i mam nadzieję, że jak pójde na wyprzedaże to będzie tańsza. Jest z kolekcji 2013.

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------



Trzymamy, trzymamy pochwal się jak będzie już wiadomo
Ja jeszcze nie chodzę po salonach ślubnych. U mnie będzie trudno z ddoborem sukni ślubnej, bo jestem drobniutka i niska (163 cm) także pewnie żadna nie będzie na mnie lezeć dobrze... aż już się denerwuję na myśl o przymiarkach

Na suknie mam juz uzbierane 1500 zł mam zamiar też się zmieścić w 3tys.
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:52   #4686
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja też jestem drobniutka i niska hehe ;p 160 cm i 50 kg ;d

jak gąska wyścigowa ;p
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 11:55   #4687
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Ale się cieszę ŁAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! Dzwoniłam dziś do orkiestry mają jeszcze termin wolny koszt 2700 bez limitu godzinowego, czteroosobowy, efekty świetlne mają przygotowane w przyszły piątek albo czwartek jedziemy na próbę i podpiszemy z nimi umowę a tak się bałam że będą mieli zajęty termin
jak tanio, super u mnie w rejonie są inne ceny, ale 3,5 tys jak na moje rejony to tanio także nie mam na co narzekać

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Wysłałam mojemu TŻ co chce na walentynki
hahaha też takie chcę haha
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 11:58   #4688
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

witam się po prawie dwudniowej nieobecności stęskniłam się za Wami i cieszę się, że znalazłam teraz chwilkę (po egzaminie, a przed wyjściem do roboty), żeby nadrobić moj Tata znowu w szpitalu i chodzę roztrzęsiona, najgorsze, że jak pojedziemy teraz do domu na weekend to nie wyjdzie, a odwiedzać go też nie możemy i strasznie mi przykro, bo rzadko jeździmy do domu, ale chyba zacznę częściej..
po ponad dwóch tygodniach wolnego wróciłam do pracy i teraz latam rano na egzaminy, a popołudniu do pracy i uczę się po nocach, ale już prawie koniec ten rozciągniętej przez chorobę sesji jeszcze 19.02 jeden egzamin, ale skoro mam tyle czasu to codziennie po trochę będę się systematycznie uczyć i może nie będzie problemu codzienna systematyczna nauka - taaa jasne
Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Propozycja: "Na targi jeździmy, oferty przeglądamy i godziny w kościele zaklepane już mamy"
nieeee ja jeszcze nie mam zaklepanej ale mam nadzieję, że dzisiaj moja mama podejdzie do kancelarii, a jak znowu jej się nie uda to w sobotę/niedzielę wbijam z TŻ na plebanię do proboszcza o 6 rano
Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Odpisał mi foto, o ten:
http://www.glamour-studio.pl/
chcą 2400, chyba, że zarezerwuję do końca marca to 2100 jutro do nich dzwonię i umawiam się na spotkanie
PIANKKA, JAK CHCESZ TO CI WYŚLĘ CENNIK MA MAILA
TANI NIE SĄ....
velika a czy to jest jakiś konkretny fotograf, który się zajmuje foto ślubną? bo zdjęcia mają świetne, ale to jest chyba studio więc bym się bała czy nie podsyłają różnych fotografów na różne zlecenia, a wiadomo jeden drugiemu nierówny... także jestem ciekawa co Ci napisali w ofercie?
Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
A wszystkie z Was, które chcą mieć kolor czerwony będą miały róże w bukiecie ?
na dzień dzisiejszy chcę chyba czerwony (jestem prawie-pewna ) ale róże niekoniecznie, myślałam o czymś takim jak w załączniku, ale jeszcze przemyślę

no to uciekam, nie piszcie za dużo bo znowu nie będzie kiedy nadrabiać hehe, żartuję, zamelduję się jutro na pewno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bouq.jpg (25,1 KB, 4 załadowań)
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:00
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:01   #4689
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dziewczyny, a macie zamiar mieć welon do sukni? Bo ja właśnie nie chcę mieć, albo jak już to tyylko do Kościoła... Nie dość, że za fajny płaci się 300 wzwyż to jeszcze młoda musi się z nim użerać
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:03   #4690
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja chce mieć, ale własnie mnie wczoraj dziewczyny u fryzjera uświadomiły jaki jest koszt welonu
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:09   #4691
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

KaEs TAAAAAK!!!! Musi być, długi ciągnący się po ziemi, delikatny i robiący wrażenie. No, to do kościoła A potem taki do pasa, dwuwarstwowy najlepiej. No,to do oczepin. A potem jakiś fajny grzebyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model-V-2010.jpg (24,2 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez misiadelko
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:11
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 12:15   #4692
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

hmmm a ja zastanawiam się, czy chcę welon
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:17   #4693
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

No właśnie dlatego zastanawiam się czy jest sens wydawać pieniądze na welon jak to nigdy nie było moim marzeniem jeszcze pewnie to wszystko będzie zależeć od sukni ślubnej

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

misiadelko - ten welon jest przeooooogromny u mnie taki na pewno odpada...
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:19   #4694
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Hej dziewczyny, jesteeeem
Nie zapomniałam o Was, podczytuję i nadrabiam powolutku (bo lubię wiedzieć o czym smarujecie ) tylko z czasem kiepsko, bo moja sesja jest w tym roku baaaardzo długa... I nie chce się skończyć

Jeżeli chodzi o tematy ślubne to zaczynam powoli panikować, bo my z TŻ nie mamy załatwione ABSOLUTNIE NIC
Byliśmy na targach ślubnych w Gdańsku, nałowiliśmy ulotek i teraz trzeba przysiąść i pooglądać... Wczoraj byliśmy na PIERWSZEJ sali, żeby oglądać na wiosce u TŻ i tam jest dworek, który ma 3 sale i TŻ nie bardzo się podoba, bo tam odbywają się 3 wesela w jednym czasie (co prawda każda sala ma oddzielne wejścia, nie ma przejścia miedzy salami), ale TŻ powiedział, że on jest indywidualistą i wolałby sam
I dzisiaj jedziemy jeszcze obejrzeć inną salę, która po zdjęciach bardzo mi się podoba: http://www.merkury24.com/ zobaczymy jak wygląda na żywo..
I ogólnie wczoraj policzyliśmy wstępnie listę gości i wyszło nam mniej niż sądziłam (myślałam, że na oko będzie 120-130 osób), a wychodzi na to, że będziemy zapraszać 100, a będzie pewnie 80-90
I wstępne koszty wesela - 40000...
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:19   #4695
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Ja mam skłonności do przesady

I nikt nie potrafi mnie przystopować

Powinna być emotka :bridezilla:
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:21   #4696
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie zamiar mieć welon do sukni? Bo ja właśnie nie chcę mieć, albo jak już to tyylko do Kościoła... Nie dość, że za fajny płaci się 300 wzwyż to jeszcze młoda musi się z nim użerać
ja chcę mieć jako dziecko zakładałam sobie bezrękawnik biały na głowę i zawijałam się w firanki - prawdziwa panna młoda
ja swój welon sama robię siostrze robiłam na panieński z czerwonego tiulu i super wyszedł podrzucam załącznik, chcę mieć taki delikatny, prosty tasiemka, tiul, spinka taki grzebyk i gorący klej - gotowe

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja mam skłonności do przesady

I nikt nie potrafi mnie przystopować

Powinna być emotka :bridezilla:
haha taak ! powinna być
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_1750990.jpg (22,1 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez karoolecka
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:23
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:21   #4697
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Nothing
Ewentualnie jakiś romantyczny wieczór, wspólne masaże



Ja już sama się w tym gubię. Gdzie tu szukać kompetentnego lekarza ?



Ja myślę o 3 000, ale sama nie wiem ile uda nam się uzbierać. Sami też chcemy zapłacić część wesela, także zobaczymy jak to będzie.

My z TŻ sami organizujemy całe wesele ja chciałam na początku mieć małe przyjęcie ze wzgledu na to że za pierwsze wesele rodzice płacili. Wszystko sponsorowali jedyną rzeczą którą sobie sama za swoje pieniądze kupiłam były perełki na szyje tylko tyle. Nie chciałam prosić tym razem rodziców o wyprawienie drugiego wesela dlatego chciałam małe przyjęcie ale mój TŻ powiedział że damy rade odłożyć i że sami sobie wesele zorganizujemy nie wiem dlaczego nie chciał poprosić swoich żeby się coś dołożyli. Słyszałam od bratowej TŻ że w przypadku ich wesela mieli jedni i drudzy dać po połowie a okazało się że moi teście
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:22   #4698
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jesteeeem
Nie zapomniałam o Was, podczytuję i nadrabiam powolutku (bo lubię wiedzieć o czym smarujecie ) tylko z czasem kiepsko, bo moja sesja jest w tym roku baaaardzo długa... I nie chce się skończyć

Jeżeli chodzi o tematy ślubne to zaczynam powoli panikować, bo my z TŻ nie mamy załatwione ABSOLUTNIE NIC
Byliśmy na targach ślubnych w Gdańsku, nałowiliśmy ulotek i teraz trzeba przysiąść i pooglądać... Wczoraj byliśmy na PIERWSZEJ sali, żeby oglądać na wiosce u TŻ i tam jest dworek, który ma 3 sale i TŻ nie bardzo się podoba, bo tam odbywają się 3 wesela w jednym czasie (co prawda każda sala ma oddzielne wejścia, nie ma przejścia miedzy salami), ale TŻ powiedział, że on jest indywidualistą i wolałby sam
I dzisiaj jedziemy jeszcze obejrzeć inną salę, która po zdjęciach bardzo mi się podoba: http://www.merkury24.com/ zobaczymy jak wygląda na żywo..
I ogólnie wczoraj policzyliśmy wstępnie listę gości i wyszło nam mniej niż sądziłam (myślałam, że na oko będzie 120-130 osób), a wychodzi na to, że będziemy zapraszać 100, a będzie pewnie 80-90
I wstępne koszty wesela - 40000...
Fajna ta sala, ale nie wydaje Ci się za mała? Jakoś tak mało miejsca do tańców mi się wydaje :P
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:23   #4699
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość

velika a czy to jest jakiś konkretny fotograf, który się zajmuje foto ślubną? bo zdjęcia mają świetne, ale to jest chyba studio więc bym się bała czy nie podsyłają różnych fotografów na różne zlecenia, a wiadomo jeden drugiemu nierówny... także jestem ciekawa co Ci napisali w ofercie?
nie wiem Na blogu widnieje dwóch fotografów. Dzisiaj się z nimi umówię na przyszły tydzień
Jak chcesz to ci wrzucę cennik na maila, tylko napisz mi na PW
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 12:26   #4700
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez karoolecka Pokaż wiadomość
ja chcę mieć jako dziecko zakładałam sobie bezrękawnik biały na głowę i zawijałam się w firanki - prawdziwa panna młoda
ja swój welon sama robię siostrze robiłam na panieński z czerwonego tiulu i super wyszedł podrzucam załącznik, chcę mieć taki delikatny, prosty tasiemka, tiul, spinka taki grzebyk i gorący klej - gotowe



haha taak ! powinna być
Taki mi się podoba! Jeszcze ta korardka , fajnie hmm może też sama coś wykombinuje... chociaż z samego tiulu kupi się do 100 zł do tego jakąś kokardkę przykleić

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
nie wiem Na blogu widnieje dwóch fotografów. Dzisiaj się z nimi umówię na przyszły tydzień
Jak chcesz to ci wrzucę cennik na maila, tylko napisz mi na PW
Ja zastrzegłam, że główno-dowodzący ma robić, ale on w pomocników na szczęście się nie bawi
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:26   #4701
cikulada
Zadomowienie
 
Avatar cikulada
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 638
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie zamiar mieć welon do sukni? Bo ja właśnie nie chcę mieć, albo jak już to tyylko do Kościoła... Nie dość, że za fajny płaci się 300 wzwyż to jeszcze młoda musi się z nim użerać
Ja koniecznie chcę welon Niestety wiem, że welony są strasznie drogie i dlatego liczę, że uda mi się jakiś fajny upolować na allegro za niską cenę
__________________

cikulada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:28   #4702
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

A co myślicie na temat barmana na weselu??/
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:28   #4703
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość

Ja zastrzegłam, że główno-dowodzący ma robić, ale on w pomocników na szczęście się nie bawi
umówiłam się na wtorek, więc wszystkiego się dowiem. Jak okażą się spoko, to podpisuję od razu umowę, nie chce mi się do Kalisza w kółko jeździć A wybieranie foto mnie bardzo męczy, ile ja się tego naoglądałam
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:30   #4704
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja gdzieś za niedługo pojadę tą pooglądać

http://zdjecia.planujemywesele.pl/normal/110539.JPG
http://zdjecia.planujemywesele.pl/normal/110540.JPG
http://zdjecia.planujemywesele.pl/normal/110543.JPG
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:31   #4705
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Witam w ten piękny dzień Piękny bo spędzam go na L4, pierwszy raz w swojej karierze, nadmiar wolnego czasu bardzo mnie cieszy


Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
Witam w TŁUSTY CZWARTEK ;d
Witam i melduję,że kupiłam 8 pączków, a jeszcze żadnego nie pochłonęliśmy

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
Ja oprócz tego mam jeszcze fuksję, ale nie wiem czy na sali coś będzie w tym kolorze. Moje druchny będą miały kokardy na włosach w kolorze fuksji a drużbowie śledzie. No i w bukiecie chcę tą fuksję, chyba nigdzie indziej. Aaaa jeszcze na masce samochodu.
Mucha? planujecie frak czy coś
Bo ja ostatnio zastanawiałam się w co ubrać tż i czy przypadkiem nie w coś bardziej eleganckiego niż sam garnitur
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:31   #4706
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie zamiar mieć welon do sukni? Bo ja właśnie nie chcę mieć, albo jak już to tyylko do Kościoła... Nie dość, że za fajny płaci się 300 wzwyż to jeszcze młoda musi się z nim użerać
Ja nieeee. Dwa razy złapałam welon na weselu i tak się z nim męczyłam od północy do końca wesela (bo niby taka tradycja, że nie mogłam ściągnąć), jakaś masakra, strasznie mi przeszkadzał, jak tańczyłam z TŻ to co chwilę mi za niego ciągnął, przyciskał do pleców. NIGDY WIĘCEJ
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:32   #4707
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Aaa welon chcę przymusowo
a sukienkę max 3 tysiące, ale będę szukać okazji,żeby wydać mniej
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:32   #4708
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez KaEs Pokaż wiadomość
A co myślicie na temat barmana na weselu??/

fajna sprawa na ostatnich dwóch weselach u znajomych był barman, wiecznie oblegany jeden z nich robił popis- wszystkim się podobało
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:37   #4709
KaEs
Wtajemniczenie
 
Avatar KaEs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 318
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Faajna sala jaśniutka, wyjdą fajne zdjęcia
__________________
***


***


KaEs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 12:38   #4710
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

KaEs ja nie chce mieć welonu tylko we włosach wpięty kwiat nie chce mieć też rękawiczek szanuje wybór dziewczyn które sie decydują na welony, rękawiczki ale ja bym się czuła jak choinka poubierana

myboyismine sala ładna, najbardziej podoba mi się kolorystyka ale stoły już nie tzn. ja wolę jeden długi stół wtedy mam wrażenie że ludzie się bardziej ze sobą integrują a tak tworzą się grupki
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:40
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.