Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM2014cz7 - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 11:18   #4891
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
U nas też tylko postraszyło i już słoneczko świeci Co mnie wcale nie cieszy aż tak bardzo, bo zaczęłam stosować kwasy na twarz, a jeżeli chodzi o filtry to u mnie słabo z systematycznością No ale jak mus to mus
Mogę wiedzieć czego używasz?

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hah Nati mam to samo też mnie słońce przestało cieszyć, bo się boję niszczących skórę promieni
Ale ja używam tylko migdałowego, nawet się nie łuszczę, więc mam nadzieję, że nie będę miała żadnych przebarwień.
Filtry co prawda daję codziennie, dwie warstwy rano, ale cóż z tego, jak potem nakładam makijaż... A bez makijażu się w życiu nie pokażę. Będę musiała pozmieniać sobie kosmetyki na takie, które nie destabilizują filtrów, ale póki co mam pełne opakowanie nowego podkładu.
Widzisz już jakieś efekty?

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, w końcu nadeszła ta chwila, że i ja mogę się pochwalić, bo tak, tak, JESTEŚMY ZAPISANI w kościele a też se walnę na czerwono, a co ślubujemy

14 czerwca 2014 r. o godz. 14.00

ale jazda z tymi 14 strasznie się cieszę, tymczasem zbieram się na zakupy z TŻ i będę wieczorem jak TŻ pójdzie do pracy


Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!!!!

Boże, tak się cieszę

Dzisiaj W KOŃCU zrobię coś dla siebie - idę z kumpelami na kawę i ploty
Wielkie gratulacje Widzisz, dałaś radę

Dziewczyny tak piszecie o tych godzinach, że właśnie dzwoniłam na parafię Zapisy już trwają, więc idziemy zaklepać termin i godzinę

A teraz opiszę Wam pokrótce mój sen- koszmar!

Miałam kieckę koronkową, ze 3 rozmiary za duża na mnie. Rodzina schlała się u mnie w domu jeszcze przed ślubem! Nie chcieli jechać na salę, siostra była w ciąży i powiedziała, że w dupie ma mój ślub. Ja ciągle wyłam, że taki nie wypał. Ale przyszli znajomi z technikum z prezentem, zabrałam ich na salę i bawiliśmy się całą noc Bez rodziny
Mokra się obudziłam. Najbardziej przeraziła mnie ta kiecka, która mi ciągle spadała.
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:29   #4892
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Dziękuję dziewczyny

Też gratuluję zaklepanych godzin My idziemy zaklepać 15 lutego )

Dodaja, o masakra, jaki sen Ale ostatecznie jednak chyba dobrze wyszło skoro się do rana bawiłaś ze znajomymi, hehe
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:36   #4893
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość

Dodaja, o masakra, jaki sen Ale ostatecznie jednak chyba dobrze wyszło skoro się do rana bawiłaś ze znajomymi, hehe
Niby tak, ale byłam tak sfrustrowana tym, że moja rodzina się spiła, że nie chcieli jechać na przyjęcie i jeszcze ta moja siostra, która weszła w konspirację z drugą- obie nie chciały iść na wesele Już ja im dam jak tak będzie
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:38   #4894
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Niby tak, ale byłam tak sfrustrowana tym, że moja rodzina się spiła, że nie chcieli jechać na przyjęcie i jeszcze ta moja siostra, która weszła w konspirację z drugą- obie nie chciały iść na wesele Już ja im dam jak tak będzie
Na szczęście sny sprawdzają się na odwrót
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 11:39   #4895
Kasiulenkowo
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulenkowo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4 328
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez rom4ntyczk4 Pokaż wiadomość
Kasiulenkowo, podrzuć przepis lepiej Jakie ciasteczka będziesz robić?
mówisz i masz
rogaliki: http://www.mojewypieki.com/przepis/zatapiane-rogaliki
ciasteczka: http://www.mojewypieki.com/przepis/smietankowe-serca

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, w końcu nadeszła ta chwila, że i ja mogę się pochwalić, bo tak, tak, JESTEŚMY ZAPISANI w kościele a też se walnę na czerwono, a co ślubujemy

14 czerwca 2014 r. o godz. 14.00

ale jazda z tymi 14 strasznie się cieszę, tymczasem zbieram się na zakupy z TŻ i będę wieczorem jak TŻ pójdzie do pracy

aaa jeszcze mam pytanie, czy PM może mieć kolorowy krawat? w sensie np. koloru przewodniego? bo mój TŻ mówi, że nie chce ani białego ani czarnego wiem, że pewnie napiszecie, że spoko ale zastanawiam się co Wy o tym sądzicie
gratuluję godziny
jak dla mnie moze mieć taki krawta sama sie nad tym zastanawiam bo ja bede miec buty/bukiet/i kwiat we włosach w kolorze przewodnim a TŻ będzie miał krawat i butonierke
__________________
Opinia wyrażona w poście jest
aktualna jedynie w momencie jej pisania.
Autor zastrzega sobie prawo do zmiany
punktu widzenia w każdej chwili.



Kasiulenkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:00   #4896
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
hah Nati mam to samo też mnie słońce przestało cieszyć, bo się boję niszczących skórę promieni
Ale ja używam tylko migdałowego, nawet się nie łuszczę, więc mam nadzieję, że nie będę miała żadnych przebarwień.
Filtry co prawda daję codziennie, dwie warstwy rano, ale cóż z tego, jak potem nakładam makijaż... A bez makijażu się w życiu nie pokażę. Będę musiała pozmieniać sobie kosmetyki na takie, które nie destabilizują filtrów, ale póki co mam pełne opakowanie nowego podkładu.
Witam się dziewuchy
Z racji swojej wiedzy kosmetologicznej, podpowiadam, makijaż (podkład, puder) działa jak filtr fizyczny, ze względu na zawartość pigmentów, po prostu odbijają promienie, więc jeśli makijaż jest nie ma sensu stosować pod niego filtrów.
Jak macie jakieś pytania takiej natury, dawajcie śmiało, w końcu na coś tego mgr robiłam, jak nie mogę pracować, to może na coś się chociaż Wam przydam
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:14   #4897
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ja siedzę w pracy i zaraz tu zwariuje ;( jeszzcze 2 h..

mam tak dość tego tygodnia..
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 12:23   #4898
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

misia880 dziękuje
_ema_ dziękuje

minikkad gratulacje wszystko dobrze poszło a tak się bałaś

dodaja pewnie tż-cik był zachwycony że kiecuszka spadała a tak poważnie to takie sny są najgorsze bo wydają się takie realistyczne.

Proszę was jeszcze raz pomóżcie mi podjąć decyzję czy warto się rozglądać za takimi kieckami? Jak pisałam znalazłam fajną sukienkę (dla mnie fajną bo wam jak chcecie mieć princeski to się nie spodoba) ma tren piekny jak leży (fajnie będzie wygladał na zdjęciu) ale jak się go zapnie to hmmm...sama nie wiem. Na zdjęciu zawsze to gorzej wygląda ale i tak się dziwie że na zdjęciu mi się spodobała bo zazwyczaj suknie mi się podobają ale jak są na stronie salonu sukien a jak już zwykły śmiertelnik ją ubierze to mniej Proszę o szczere komentarze nawet jeśli będzie chciały napisać "badziew" Myślałam żeby może u krawcowej przerobić i bez trenu żeby była jeśli nie znajdę takiej podobnej bez trenu co wy na to?

dodałam zdjęcia bo stronka się nie chce poprawni skopiować

Opis sukienki od właścicielki:
"Sprzedam piękną suknię koronkową firmy ANNAIS koloru białego, rozmiar 36/38, wzrost 160cm + 8 cm obcas. Suknia jest jednoczęściowa, zapinana z tyłu na zamek. Posiada długi tren, który pięknie prezentuje się w kościele. Do tańca podpinany jest na trzy guziczki - nie przeszkadza i nadal ładnie się układa. Suknia w całości obszyta jest koronką, pokryta jest również kryształkami, które pięknie mienią się w słońcu. Pod biustem znajduje się satynowa kokardka - wydłuża optycznie sylwetkę i podkreśla talię. Suknia posiada wszyte halki, gratis dodaję koło i welon (z tej samej koronki co suknia) do kompletu. Posiadam również bolerko z tej samej koronki, którego nie widać na zdjęciach ponieważ podczas mojego ślubu był straszny upał ."
A na zdjęciach "salonowych" tak wyglada bo to chyba ta sama http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...,item,485.html
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2013-02-08 o 12:49
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:26   #4899
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Pochwalę się!
Dziś przedpołudniem siedziałam i malowałam kartki z różnymi napisami na filmik na podziękowania dla rodziców (jak tyko zrobi się cieplusio to będziemy kręcić), a teraz siedzę i szukam wzoru na księgę gości na odciski palców - w czwartek w lidlu kupiłam zestaw pięciu podobrazi i na jednym z nich namalować i właśnie chciałam drzewko, a teraz pomyślałam o domku na balonikach, tylko nie widzę nic ładnego na wzór, może tóraś z Was mi coś podrzuci.
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:47   #4900
kamilka:*
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 102
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Poszukam czegoś
kamilka:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:50   #4901
kamilka:*
Raczkowanie
 
Avatar kamilka:*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 102
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Na odciski palców coś takiego kiedyś znalazłam
Ja dla mamy myślałam żeby wyszyć taką chusteczkę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popkorn.pl_diy-zrob-to-sam_244852.jpg (35,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stylowi_pl_Slub-i-inne-wydarzenia_dla-mamuni_1728528.jpg (16,4 KB, 23 załadowań)
kamilka:* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 12:52   #4902
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Opis sukienki od właścicielki:
"Sprzedam piękną suknię koronkową firmy ANNAIS koloru białego, rozmiar 36/38, wzrost 160cm + 8 cm obcas. Suknia jest jednoczęściowa, zapinana z tyłu na zamek. Posiada długi tren, który pięknie prezentuje się w kościele. Do tańca podpinany jest na trzy guziczki - nie przeszkadza i nadal ładnie się układa. Suknia w całości obszyta jest koronką, pokryta jest również kryształkami, które pięknie mienią się w słońcu. Pod biustem znajduje się satynowa kokardka - wydłuża optycznie sylwetkę i podkreśla talię. Suknia posiada wszyte halki, gratis dodaję koło i welon (z tej samej koronki co suknia) do kompletu. Posiadam również bolerko z tej samej koronki, którego nie widać na zdjęciach ponieważ podczas mojego ślubu był straszny upał ."
A na zdjęciach "salonowych" tak wyglada bo to chyba ta sama http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...,item,485.html
Podoba mi się!!! Jak wszystko, co koronkowe z resztą Tylko jedną rzecz bym zmieniła - mianowicie podpięcie trenu. Mam sukienkę w takim samym fasonie i u mnie warstwa satynowa podwiązana jest pod spód, a koronka na wierzch. Nie wiem, czy to zrozumiale napisałam..... W tej "Twojej" zarówno koronka jaki i satyna podwiązane są do góry (na wierzch) i taki dziwny efekt wychodzi.... U mnie, to wygląda, tak jak na tym zdjęciu (mam taką samą sukienkę, tylko zdjęcie z netu jest )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2_san_patrick___rondalla_z_katowickiego_sa.jpg (22,2 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez niulka_1985
Czas edycji: 2013-02-08 o 12:56
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:56   #4903
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Pytanie mam do Was ma ktoras z Was jakas dobra kosmetyczke z okolic warszawy? potrzebuje zeby mi ktos pomogl ze skora moja
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 12:57   #4904
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

docik bardzo ładna ta sukienka, ja wolę bardziej koronkowe, na zdjęciach na modelce mi się nie podobała, ale na tej dziewczynie wygląda bardzo ładnie, więc na tobie pewnie też będzie ślicznie
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:04   #4905
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Witam się ale mam w tym tygodniu sajgon w pracy, masakra... nie wiem już jak mam na imię i nie wiem jak Was nadrobię u mnie w sumie nic nowego, jeszcze godzinka i weekend w niedziele jedziemy na te targi w Spodku

lupinka gratuluję zapisania w kościele bierzesz ślub tego samego dnia co ja tylko 2h wcześniej kochana

monikkad gratuluję!

dodaja to czekamy aż pochwalisz się zapisem w kościele co za sen ciekawe skąd się w ogóle takie sny biorą

misia880 ja też mam dość już tego tygodnia, taki sajgon w pracy. że masakra ale jeszcze godzinka i weekend co z tym fotografem? Pytałam wcześniej, ale kilka dni mnie nie było i zanim wrócę do tego co napisałaś to trochę minie

docik10 pewnie, że warto a ile ona kosztuje?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:14   #4906
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
niestety nie wiem co to za sukienki ale wydrukuj zdjęcia, i zapytaj w salonie

kurde mama mi własnie napisała ze jej na prześwietleniu wyszło, że ma skolioze dyskopatie i obnizone przestrzenie miedzy kręgowe...
czy któraś wie co to oznacza?

tez cierpie na skolioze i dyskopatie do tego wystający garbik
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:15   #4907
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Witam się ale mam w tym tygodniu sajgon w pracy, masakra... nie wiem już jak mam na imię i nie wiem jak Was nadrobię u mnie w sumie nic nowego, jeszcze godzinka i weekend w niedziele jedziemy na te targi w Spodku

lupinka gratuluję zapisania w kościele bierzesz ślub tego samego dnia co ja tylko 2h wcześniej kochana

monikkad gratuluję!

dodaja to czekamy aż pochwalisz się zapisem w kościele co za sen ciekawe skąd się w ogóle takie sny biorą

misia880 ja też mam dość już tego tygodnia, taki sajgon w pracy. że masakra ale jeszcze godzinka i weekend co z tym fotografem? Pytałam wcześniej, ale kilka dni mnie nie było i zanim wrócę do tego co napisałaś to trochę minie

docik10 pewnie, że warto a ile ona kosztuje?
więc speclajnie dla Ciebie mówie jeszcze raz he he ;d
UMOWE PODPISAŁAM 3500 zł za kamerzyste i fotografa
10 kpl DVD ( okolo 600 zdjec)
teledysk slubny
dwa duze zdjecia w ramkach dla rodzicow
zdjecie na płótnie - jakie saobie wybierzemy
zdjecia plenerowe - chyba 25 zdjec jak dobrze pamietam
album slubny 15 rozkładówek
gościu bardzo fajny i konkretny
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:16   #4908
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, w końcu nadeszła ta chwila, że i ja mogę się pochwalić, bo tak, tak, JESTEŚMY ZAPISANI w kościele a też se walnę na czerwono, a co ślubujemy

14 czerwca 2014 r. o godz. 14.00

ale jazda z tymi 14 strasznie się cieszę, tymczasem zbieram się na zakupy z TŻ i będę wieczorem jak TŻ pójdzie do pracy

aaa jeszcze mam pytanie, czy PM może mieć kolorowy krawat? w sensie np. koloru przewodniego? bo mój TŻ mówi, że nie chce ani białego ani czarnego wiem, że pewnie napiszecie, że spoko ale zastanawiam się co Wy o tym sądzicie



no to jest super sprawa, też mam kasety z dzieciństwa na płytach ale dzięki za pomysł z tym zeskanowaniem starych zdjęć rodziców, dobre do wklejenia do filmiku/prezentacji w ramach podziękowań dla rodziców, które planujemy zrobić, tym bardziej, że dokładnie w dzień naszego ślubu moi rodzice będą mieć rocznicę swojego
Gratuluje rezerwacji godziny

Ja mojemu Tz chce kupić w kolorze przewodnim

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!!!!

Boże, tak się cieszę

Dzisiaj W KOŃCU zrobię coś dla siebie - idę z kumpelami na kawę i ploty

Gratulacje )
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:17   #4909
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
więc speclajnie dla Ciebie mówie jeszcze raz he he ;d
UMOWE PODPISAŁAM 3500 zł za kamerzyste i fotografa
10 kpl DVD ( okolo 600 zdjec)
teledysk slubny
dwa duze zdjecia w ramkach dla rodzicow
zdjecie na płótnie - jakie saobie wybierzemy
zdjecia plenerowe - chyba 25 zdjec jak dobrze pamietam
album slubny 15 rozkładówek
gościu bardzo fajny i konkretny

a dasz linka do tych ktorych wybralas¿
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 13:19   #4910
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
misia880 dziękuje
_ema_ dziękuje

minikkad gratulacje wszystko dobrze poszło a tak się bałaś

dodaja pewnie tż-cik był zachwycony że kiecuszka spadała a tak poważnie to takie sny są najgorsze bo wydają się takie realistyczne.

Proszę was jeszcze raz pomóżcie mi podjąć decyzję czy warto się rozglądać za takimi kieckami? Jak pisałam znalazłam fajną sukienkę (dla mnie fajną bo wam jak chcecie mieć princeski to się nie spodoba) ma tren piekny jak leży (fajnie będzie wygladał na zdjęciu) ale jak się go zapnie to hmmm...sama nie wiem. Na zdjęciu zawsze to gorzej wygląda ale i tak się dziwie że na zdjęciu mi się spodobała bo zazwyczaj suknie mi się podobają ale jak są na stronie salonu sukien a jak już zwykły śmiertelnik ją ubierze to mniej Proszę o szczere komentarze nawet jeśli będzie chciały napisać "badziew" Myślałam żeby może u krawcowej przerobić i bez trenu żeby była jeśli nie znajdę takiej podobnej bez trenu co wy na to?

dodałam zdjęcia bo stronka się nie chce poprawni skopiować

Opis sukienki od właścicielki:
"Sprzedam piękną suknię koronkową firmy ANNAIS koloru białego, rozmiar 36/38, wzrost 160cm + 8 cm obcas. Suknia jest jednoczęściowa, zapinana z tyłu na zamek. Posiada długi tren, który pięknie prezentuje się w kościele. Do tańca podpinany jest na trzy guziczki - nie przeszkadza i nadal ładnie się układa. Suknia w całości obszyta jest koronką, pokryta jest również kryształkami, które pięknie mienią się w słońcu. Pod biustem znajduje się satynowa kokardka - wydłuża optycznie sylwetkę i podkreśla talię. Suknia posiada wszyte halki, gratis dodaję koło i welon (z tej samej koronki co suknia) do kompletu. Posiadam również bolerko z tej samej koronki, którego nie widać na zdjęciach ponieważ podczas mojego ślubu był straszny upał ."
A na zdjęciach "salonowych" tak wyglada bo to chyba ta sama http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...,item,485.html

Zastanów się nad trenem, moze i on ładnie wygląda w kościele jak idziesz do ołtarza, ale już na sali może być uciążliwy. Moja kuzynka miała piekny tren, pózniej go podpieła ale w tańcu zaczął się odczepiać aż się urwał. Dobrze że miała mama nitke i igłe i to szyły szybko
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:22   #4911
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

http://www.studiocinema.pl/ prosze
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:24   #4912
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

ane3kaa i jak sie czujesz?

docik10 gratuluję stałej umowy super! i śliczna suknia niestety na przeróbkach się nie znam

_ema_ gratuluję podpisanych umów

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
ja mam taki trochę głupi tytuł

Ram tam tam niedługo i MY będziemy na ołtarzu.. ooo tam! PM 2014
Nieustannie główkujemy co na ślubie mieć chcemy! PM 2014

Fajne tytuły, zwłaszcza ten drugi

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Ja złożyłam wniosek o staż jakieś 2 tyg temu do starostwa, a już na str. urzedu pracy pisze ze: " KOMUNIKAT Z DNIA 01.02.2013 R. - POWIATOWY URZĄD PRACY INFORMUJE, ŻE ILOŚĆ ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW O ZAWARCIE UMOWY O ZORGANIZOWANIE STAŻU PRZEKRACZA MOŻLIWOŚCI FINANSOWE URZĘDU."
No i o staż nie łatwo teraz..
Mnie się na szczęście udało, tzn. ja sama firmę znalazłam
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:24   #4913
Kishlaczkowa
Zadomowienie
 
Avatar Kishlaczkowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Niebo z widokiem na raj
Wiadomości: 1 733
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
kurde mama mi własnie napisała ze jej na prześwietleniu wyszło, że ma skolioze dyskopatie i obnizone przestrzenie miedzy kręgowe...
czy któraś wie co to oznacza?
Kochana, moja siostra ma skoliozę i dyskopatię. Skolioza to skrzywienie kręgosłupa. Na szczęście nie jest ono mocne u niej, więc widoczne jest to tylko na zdjęciach rtg, a dyskopatia to szerokie pojęcie obejmujące schorzenia krążka międzykręgowego. Niestety jest to wstępny etap chorób kręgosłupa, np. mogą wypadać dyski tak zwane. No i nie może dźwigać, ani robić przewrotów na wf-ie. Moja mama kupiła jej plecak Campusa na kółkach, wydała dużo kasy, a ona i tak z nim nie chodzi, bo dzieciaki w szkole się z niej śmiały... Masakra a gdy ważono im ciężar plecaków to wyszło, że noszą po 12-15 kg!!! I oczywiście nauczyciele tłumaczą, że ze wszystkich książek korzystają na każdej lekcji.

docik gratuluję!!! A co o filmu - to u mnie a sali niektórzy nie wstali, gdy światła się zapaliły

Zaś co do sukni, to nie boisz się, że będziesz mieć w niej ruchy skrępowane przy tańczeniu? Nie mierzyłam jeszcze żadnej sukni, więc nie wiem, jak można się w takiej czuć, dlatego pytam, bo tak to jest śliczna

lupinka gratuluję!!!
A mój TŻ będie miał albo muszkę, albo krawat i chciałabym aby miał w kolorze przewodnim moja znajoma miała błękit jako kolor przewodni i jej mąż na ślubie miał błękitny krawat i ślicznie to wyglądało

monikkad gratulację - idź i świętuj!!!

myha a jaki masz kłopot? moja znajoma chodziła do jakiejś w W-wie i jest z niej bardzo zadowolona, bo oczyściła jej twarz i nie ma już problemów.
__________________

"Nie wierzę takim obrońcom przyrody,
u których miłość do przyrody przeniknięta jest
nienawiścią do człowieka."

Kishlaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:28   #4914
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez niulka_1985 Pokaż wiadomość
Podoba mi się!!! Jak wszystko, co koronkowe z resztą Tylko jedną rzecz bym zmieniła - mianowicie podpięcie trenu. Mam sukienkę w takim samym fasonie i u mnie warstwa satynowa podwiązana jest pod spód, a koronka na wierzch. Nie wiem, czy to zrozumiale napisałam..... W tej "Twojej" zarówno koronka jaki i satyna podwiązane są do góry (na wierzch) i taki dziwny efekt wychodzi.... U mnie, to wygląda, tak jak na tym zdjęciu (mam taką samą sukienkę, tylko zdjęcie z netu jest )
Masz przepiękną suknieeee!!!!! ja też się w takich lubuje tylko zmuszona jestem szukać czegoś używanego, gdyż ceny sukien koronkowych to ok 3tys a nie stać mnie na taki wydatek bo sami z TŻ organizujemy wesele.Na twojej sukience bardzo ładnie to wygląda Myślisz że będzie się dało zmienić podpięcie czy muszę szukać sukni z takim podpięciem jak w twojej? Dziękuje za pomoc

Kishlaczkowa dziękuje za gratulacje co do sukienki to nie mierzyłam z tego rodzaju żadnej na swoim ślubie miałam bardziej princeskową ale mój gust się zmienił one trochę w nogach są szersze więc wydaje mi się że nie bede miała z tym problemu. Przymierze taką i potańczę żeby zobaczyć

Waniliova dziękuje
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:

Edytowane przez docik10
Czas edycji: 2013-02-08 o 13:33
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:29   #4915
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Kishlaczkowa dziękuje za wyjaśnienie
moja mama jest młoda bo ma 42 lata, ale jest fryzjerką i ciągle w pracy stoi.. więc to tez bardzo wpływa na jej kręgosłup.
Osttanio nie moge juz patrzec jak ją to boli .. brała zastrzyki, ale do pracy chodziła no bo uparta na l4 nie poszla eh
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:29   #4916
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

czolo sie przetluszcza policzki sa przesuszone kilka porow na czole jest ogromna robia mi wie wagry na nosie i generalnie skora wyglada kiepsko moim zdaniem
Cytat:
Napisane przez Kishlaczkowa Pokaż wiadomość
Kochana, moja siostra ma skoliozę i dyskopatię. Skolioza to skrzywienie kręgosłupa. Na szczęście nie jest ono mocne u niej, więc widoczne jest to tylko na zdjęciach rtg, a dyskopatia to szerokie pojęcie obejmujące schorzenia krążka międzykręgowego. Niestety jest to wstępny etap chorób kręgosłupa, np. mogą wypadać dyski tak zwane. No i nie może dźwigać, ani robić przewrotów na wf-ie. Moja mama kupiła jej plecak Campusa na kółkach, wydała dużo kasy, a ona i tak z nim nie chodzi, bo dzieciaki w szkole się z niej śmiały... Masakra a gdy ważono im ciężar plecaków to wyszło, że noszą po 12-15 kg!!! I oczywiście nauczyciele tłumaczą, że ze wszystkich książek korzystają na każdej lekcji.

docik gratuluję!!! A co o filmu - to u mnie a sali niektórzy nie wstali, gdy światła się zapaliły

Zaś co do sukni, to nie boisz się, że będziesz mieć w niej ruchy skrępowane przy tańczeniu? Nie mierzyłam jeszcze żadnej sukni, więc nie wiem, jak można się w takiej czuć, dlatego pytam, bo tak to jest śliczna

lupinka gratuluję!!!
A mój TŻ będie miał albo muszkę, albo krawat i chciałabym aby miał w kolorze przewodnim moja znajoma miała błękit jako kolor przewodni i jej mąż na ślubie miał błękitny krawat i ślicznie to wyglądało

monikkad gratulację - idź i świętuj!!!

myha a jaki masz kłopot? moja znajoma chodziła do jakiejś w W-wie i jest z niej bardzo zadowolona, bo oczyściła jej twarz i nie ma już problemów.
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:30   #4917
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, w końcu nadeszła ta chwila, że i ja mogę się pochwalić, bo tak, tak, JESTEŚMY ZAPISANI w kościele a też se walnę na czerwono, a co ślubujemy

14 czerwca 2014 r. o godz. 14.00

ale jazda z tymi 14 strasznie się cieszę, tymczasem zbieram się na zakupy z TŻ i będę wieczorem jak TŻ pójdzie do pracy

aaa jeszcze mam pytanie, czy PM może mieć kolorowy krawat? w sensie np. koloru przewodniego? bo mój TŻ mówi, że nie chce ani białego ani czarnego wiem, że pewnie napiszecie, że spoko ale zastanawiam się co Wy o tym sądzicie



no to jest super sprawa, też mam kasety z dzieciństwa na płytach ale dzięki za pomysł z tym zeskanowaniem starych zdjęć rodziców, dobre do wklejenia do filmiku/prezentacji w ramach podziękowań dla rodziców, które planujemy zrobić, tym bardziej, że dokładnie w dzień naszego ślubu moi rodzice będą mieć rocznicę swojego
gratuluje

u nas rodzice moi i TZa też mają rocznicę w nasz ślub

Cytat:
Napisane przez monikkad Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!!!!

Boże, tak się cieszę

Dzisiaj W KOŃCU zrobię coś dla siebie - idę z kumpelami na kawę i ploty

Cytat:
Napisane przez Kasiulenkowo Pokaż wiadomość
mówisz i masz
rogaliki: http://www.mojewypieki.com/przepis/zatapiane-rogaliki
ciasteczka: http://www.mojewypieki.com/przepis/smietankowe-serca


gratuluję godziny
jak dla mnie moze mieć taki krawta sama sie nad tym zastanawiam bo ja bede miec buty/bukiet/i kwiat we włosach w kolorze przewodnim a TŻ będzie miał krawat i butonierke
dziękuje za przepis, na pewno wypróbuje

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
misia880 dziękuje
_ema_ dziękuje

minikkad gratulacje wszystko dobrze poszło a tak się bałaś

dodaja pewnie tż-cik był zachwycony że kiecuszka spadała a tak poważnie to takie sny są najgorsze bo wydają się takie realistyczne.

Proszę was jeszcze raz pomóżcie mi podjąć decyzję czy warto się rozglądać za takimi kieckami? Jak pisałam znalazłam fajną sukienkę (dla mnie fajną bo wam jak chcecie mieć princeski to się nie spodoba) ma tren piekny jak leży (fajnie będzie wygladał na zdjęciu) ale jak się go zapnie to hmmm...sama nie wiem. Na zdjęciu zawsze to gorzej wygląda ale i tak się dziwie że na zdjęciu mi się spodobała bo zazwyczaj suknie mi się podobają ale jak są na stronie salonu sukien a jak już zwykły śmiertelnik ją ubierze to mniej Proszę o szczere komentarze nawet jeśli będzie chciały napisać "badziew" Myślałam żeby może u krawcowej przerobić i bez trenu żeby była jeśli nie znajdę takiej podobnej bez trenu co wy na to?

dodałam zdjęcia bo stronka się nie chce poprawni skopiować

Opis sukienki od właścicielki:
"Sprzedam piękną suknię koronkową firmy ANNAIS koloru białego, rozmiar 36/38, wzrost 160cm + 8 cm obcas. Suknia jest jednoczęściowa, zapinana z tyłu na zamek. Posiada długi tren, który pięknie prezentuje się w kościele. Do tańca podpinany jest na trzy guziczki - nie przeszkadza i nadal ładnie się układa. Suknia w całości obszyta jest koronką, pokryta jest również kryształkami, które pięknie mienią się w słońcu. Pod biustem znajduje się satynowa kokardka - wydłuża optycznie sylwetkę i podkreśla talię. Suknia posiada wszyte halki, gratis dodaję koło i welon (z tej samej koronki co suknia) do kompletu. Posiadam również bolerko z tej samej koronki, którego nie widać na zdjęciach ponieważ podczas mojego ślubu był straszny upał ."
A na zdjęciach "salonowych" tak wyglada bo to chyba ta sama http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...,item,485.html
mi się podoba, i cena też świetna
Cytat:
Napisane przez adziia13 Pokaż wiadomość
docik bardzo ładna ta sukienka, ja wolę bardziej koronkowe, na zdjęciach na modelce mi się nie podobała, ale na tej dziewczynie wygląda bardzo ładnie, więc na tobie pewnie też będzie ślicznie
mi też się bardziej podoba na dziewczynie niż na modelce

mam propozycję tytułu:
Przy takim towarzystwie i dobrym winie, nasz czas do ślubu coraz szybciej płynie PM2014
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:32   #4918
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

mnie sie bardzo podoba tytuł ;d Przy takim towarzystwie i dobrym winie, nasz czas do ślubu coraz szybciej płynie PM2014

____________
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:35   #4919
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
więc speclajnie dla Ciebie mówie jeszcze raz he he ;d
UMOWE PODPISAŁAM 3500 zł za kamerzyste i fotografa
10 kpl DVD ( okolo 600 zdjec)
teledysk slubny
dwa duze zdjecia w ramkach dla rodzicow
zdjecie na płótnie - jakie saobie wybierzemy
zdjecia plenerowe - chyba 25 zdjec jak dobrze pamietam
album slubny 15 rozkładówek
gościu bardzo fajny i konkretny
Dzięki wielkie i sorki, że jeszcze raz musiałaś to pisać

Gratuluję podpisania umowy 3500zł za taki pakiet, niedrogo, super my tak jak Ci mówiłam za tydzień się z nim spotykamy
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-08, 13:38   #4920
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Łognisty jeździec,kinder bueno szklanka,chodź mężu miły,jam Twoja wybranka!PM20

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie i sorki, że jeszcze raz musiałaś to pisać

Gratuluję podpisania umowy 3500zł za taki pakiet, niedrogo, super my tak jak Ci mówiłam za tydzień się z nim spotykamy
nie ma żadnego problemu )
też mi się wydaje, że całkiem spoko pakiet pokazywał nam filmy ze ślubu itp. mówił ze film może zrobić taki długi jak chcemy, najwiecej coś 3 h.
Ale ja mysle ze taki 2h- 1,5 to jest w sam raz. bo taki długi to po co?
no i mówił, że np. w kosciele on moze zrobic tylko przysięge i wejscie ( np. bez kazania) itp albo w formie takiego teledysku.. to jak chcemy i to sie z nim potem uzgadnia
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.