Jak to wszystko stosować? :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 16:15   #1
marlenka5122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7

Jak to wszystko stosować? :/


Byłam dziś u Pani dermatolog. Dostałam kilka rzeczy do stosowania: effaclar duo, duac, cetaphil md dermoprotektor i żel do mycia twarzy effaclar. Teraz zastanawiam się w jaki sposób mam to wszystko stosować i czy wogóle używać tego cetaphilu? Planuję rano i wieczorem myć twarz żelem, dodatkowo na noc będę nakładała na całą twarz duac (omijając oczywiście wrażliwe okolice oczu), na następną noc będę nakładać na twarz effaclar duo, a na następną cetaphil i tak w kółko Jak myślicie czy to dobry pomysł? Czy może cetaphil stosować na dzień? Dodaję, że mam tylko troszkę trądziku na jednym policzku ( jak stwierdziła pani dermatolog). Proszę o szybką pomoc...
marlenka5122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:55   #2
freak123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 77
Dot.: Jak to wszystko stosować? :/

Sporo tego dostałaś jak na "troszke trądziku na jednym policzku". Na duac uważaj, bo może Cię podrażnić (mi dość mocno dał w kość na początku stosowania). A co do stosowania, to ja również używałabym żelu do mycia twarzy rano i wieczorem. Co drugą noc możesz spróbować effaclar duo a co drugą duac. Rano nawilżaj obowiązkowo twarz cetaphilem bo możesz mieć ją dość mocno przesuszoną. Powinien się wchłonąć dość szybko i do matu. Mnie osobiście nie przypadł on do gustu bo jakoś niefajnie mi się potem makijaż po nim robiło, ale może u Ciebie będzie inaczej.
I życzę powodzenia Obyś się szybko pozbyła swoich problemów
freak123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:29   #3
marlenka5122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Jak to wszystko stosować? :/

Dziękuję za odpowiedź, mam nadzieję, że ta kuracja będzie trafiona

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

A czy ten cetaphil nie zapycha ? :/
marlenka5122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.