Lepsza suknia szyta czy kupiona? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-22, 15:45   #1
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554

Lepsza suknia szyta czy kupiona?


Witam cieplutko,

jesli jest już taki wątek (lub podobny) to bardzo proszę o połączenie do właściwego i z góry przepraszam ale nie znalazłam takiego wątku.

Mam do Was pytanie: jak uważacie co jest lepszym rozwiazaniem - uczycie sukni u krawcowej czy zakup (nowej/używanej) sukni ?

Zastanawiam się własnie nad tymi dwiema opcjami. Planuję raczej oszczędnościowe rozwiazanie czyli albo uszycie sukni albo poszukanie używanej sukni na np. all.
Ostatnio kiedy pytałam różne mężatki o opinię na ten temat - to spotkałam się z duża krytyką szytych sukni.

A czy Wy spotkałyście z niezadowolonymi z efektu PMkami, które szyły suknie?

A Wy szyjecie czy kupujecie nowe/używane?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 15:57   #2
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja planuje szyć, ale myślę, że zakup na allegro używanej to duża oszczędnośc.
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:04   #3
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja kupiłam i nie brałam pod uwagę szycia, po katastrofie z koszmarną sukienką na studniówkę, którą szyła mi krawcowa z polecenia, mająca dużo klientek etc. Studniówkę przeżyłam, ale w dniu ślubu bym się załamała mając taką kieckę.

Wiadomo, zamawiając suknię, tez nie mamy pewności jak to będzie, ale po to mierzę model wystawowy, żeby jakieś tam pojęcie o mnie w danym modelu mieć
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:04   #4
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Polecam kupno
Chyba, że ma się sprawdzoną krawcową, chociaz tu też bywa różnie... 3 dziewczyny z mojej rodziny szyły suknie u krawcowej. Szyte były wg zdjęcia, ale czy były takie same? Były jedynie trochę podobne... Materiały też pozostawiały wiele do życzenia
Ślub jest raz w życiu Jeśli chce się wyglądać olsniewająco może warto zaoszczędzić na czymś innym, albo poszukać używanej właśnie Wbrew pozorom szycie u krawcowej nie jest takie tanie. Zawsze możesz pochodzić po salonach i poszukać kiecek na wyprzedażach
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:26   #5
malaMiduzaMi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 44
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

A ja miałam szytą i byłam bardzo zadowolona Suknia taka jaką chciałam, krój, materiał po prostu wszystko dodatkowo welon miałam szyty. Oczywiście chodziłam po salonach i mierzyłam kiecki żeby wiedzieć w jakim fasonie będę dobrze wyglądać.
malaMiduzaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:48   #6
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

To jak będzie uszyta zależy od krawcowej... Taka prawda. No i jak dokładnie opiszemy jej nasz projekt.
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 21:22   #7
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Kupiona suknia też jest przecież szyta I dlatego wydaje mi się, że jest lepsza o tyle, że możesz przed zamówieniem sprawdzić, jak będziesz w niej wyglądać. Kiedy szyjesz, to wielka niewiadoma - nigdy nie wiesz, co dostaniesz.

Ja jestem bardzo wymagającą osobą, wypróbowałam w życiu kilka krawcowych - w tym własną mamę - i zawsze rezultat różnił się od moich wyobrażeń, bo na przykład nie wzięłam pod uwagę, jak dany fason będzie mi się układał na figurze, a krawcowa nie przeczytała mi w myślach (bezczelna ).

Tak że polecałabym raczej kupienie - nawet używanej - i ewentualne poprawki krawieckie.
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-23, 10:25   #8
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

U mnie zaczęło się od tego, że w salonie uszyją mi suknię, ale po przymiarkach w innych miejscach stanęło na tym, że pójdę do krawcowej. Suknia może nie była identycznym odwzorowaniem salonowej, ale była uszyta idealnie na mnie. W trakcie szycia wszystko dokładnie omówiłyśmy i byłam (nadal jestem) bardzo zadowolona A no i zapłaciłam 1/4 ceny sukni z salonu.
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 14:41   #9
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez nasturcja1308 Pokaż wiadomość
U mnie zaczęło się od tego, że w salonie uszyją mi suknię, ale po przymiarkach w innych miejscach stanęło na tym, że pójdę do krawcowej. Suknia może nie była identycznym odwzorowaniem salonowej, ale była uszyta idealnie na mnie. W trakcie szycia wszystko dokładnie omówiłyśmy i byłam (nadal jestem) bardzo zadowolona A no i zapłaciłam 1/4 ceny sukni z salonu.
To zależy od użytego materiału. Moja kieca z salonu wyszła taniej (miałam jeszcze dodatkową zniżkę, bo brałam model z ekspozycji), niż gdybym szyła ją u krawcowej. Powód był prozaiczny - duża firma, która wstawia suknie do salonu, miała bardzo duży upust w hurtowni i materiał (jedwabna gaza) był "tani" (w cudzysłowie, bo i tak cena jednak kosmiczna).
Zakłady krawieckie, które pytałam o wycenę nie miały tak korzystnych rabatów (sądząc po cenie sukni).
Poza tym gaza i tak musiałby być importowana, bo u nas jej (wtedy) nie było. To droga i mało popularna tkanina - fakturą przypomina gazę opatrunkową, luźno tkane włókna, prześwitująca (u nas raczej schodzi tafta, czy satyna, a mnie one się nie podobają).
Ja, mimo, że pracuję w branży tekstylnej, miałam problem żeby znaleźć coś podobnego u zaprzyjaźnionych hurtowników i importerów.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"


Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 17:43   #10
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

ja planowałam szyć ale wyszło tak, że na tablicy wpadła mi jedna w oko i odkupiłam ją od innej PM za psie pieniądze
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 21:22   #11
Karo89
Zakorzenienie
 
Avatar Karo89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 7 493
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja szyłam i na pewno drugi raz bym się na to zdecydowała.
Sama sobie kupiłam materiał, wiedziałam ile za niego zapłaciłam, czyli praktycznie płaciłam za samo uszycie. Z tym, że mi szyła ciocia, i na sam koniec się okazało, że za szycie mi nic nie wzięła, i potraktowała to jako prezent dla mnie.
Jedyny minus jaki bym powiedziała, to taki, że trochę nie doradziła mi obiektywnie co do kroju?! nie wiem jak to nazwać. mam mały biust, więc nie chciałam zbyt głębokiego dekoltu, żeby nie czuć się jakoś skrępowanie podczas ruchów, sądziłam że prosty będzie ok, jednak patrząc na zdjęcia już po ślubie, mam wrażenie, że jeszcze bardziej mi go optycznie zmniejszyło?! no już nie istotne, w tej chwile. ważne, że jestem zadowolona z tego wyboru. Ślub brałam 3 lata temu.
Najważniejsze, by mieć kogoś zaufanego i sprawdzonego jeśli się decydujemy na szycie u "prywatnej"krawcowej.
__________________
E.M♥



Edytowane przez Karo89
Czas edycji: 2014-05-24 o 21:26
Karo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-25, 07:13   #12
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

ja ostatecznie mogę wypowiedzieć się za tydzień (wtedy odbieram szytą suknie). Ale to co do tej pory doświadczyłam z jej szyciem to jakiś koszmar, mam nadzieję, że chociaż efekt końcowy będzie ok, ale drugi raz ie zdecydowałabym się na szycie.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-25, 11:57   #13
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
ja ostatecznie mogę wypowiedzieć się za tydzień (wtedy odbieram szytą suknie). Ale to co do tej pory doświadczyłam z jej szyciem to jakiś koszmar, mam nadzieję, że chociaż efekt końcowy będzie ok, ale drugi raz ie zdecydowałabym się na szycie.
a co się dzieje z suknią?
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 22:12   #14
Ada1600
Raczkowanie
 
Avatar Ada1600
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 137
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Moja znajoma szyła u krawcowej, nie dość że dopiero tydzień przed ślubem zobaczyła efekt końcowy, to pamiętam że gdy w dniu ślubu wiązałam jej gorset, był tak luźny że mogłam pod spód całą rękę wsunąć i jeszcze był luz. A zapłaciła tylko 400 zł mniej niż ja za moją w salonie.
__________________
16.02.2010
26.08.2012
19.07.2014
30.04.2015
Ada1600 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 05:40   #15
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a co się dzieje z suknią?
Ja mam szyta na podstawie 2 modeli które najbardziej mi się podobaly. Oprócz tego chciałam np troszkę krótszy gorset małe zmiany w aplikacjach. .. ale krawcowa nie zapisywala tego bo wiecznie miała czas A potem zaczęła szyć po swojemu. A wtedy ciężko wnieść poprawki.

I jej zachowanie w stosunku do mnie całkowicie nie kulturalne, ale to już osobna kwestia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 06:55   #16
glantineola
Raczkowanie
 
Avatar glantineola
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja wybrałam sobie suknie w salonie i będzie taka sama uszyta specjalnie dla mnie. W miedzy czasie mam 3 przymiarki, żeby ją dobrze dopasować i zrobić ewentualne poprawki. Z uwagi na to, że jest ona szyta od podstaw mogłam sobie zażyczyć zmiany w stosunku do pierwowzoru. Natomiast po ślubie oddaje ją do salonu, dzięki czemu za suknie płace 60% jej ceny, czyli działa to jak wypożyczenie a mam suknie nową, nie używaną i to szyta specjalnie dla mnie.
glantineola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 07:24   #17
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja zamówiłam sukienkę w salonie, ale była szyta specjalnie na moje wymiary, mogłam też wprowadzać do niej poprawki (tylko nieco zmodyfikowałam górę, ale mogłam też np. połączyć dwa modele w jeden). Zapłaciłam 1900 zł (ale dostałam 500 zł rabatu), w porównaniu z innymi sukniami, które mierzyłam, to nie tak wiele.

Nie wiem, jaką masz figurę, ale może warto poszukać czegoś na wyprzedażach - zaczną się już niedługo? Najczęściej salony sprzedają wtedy modele wystawowe (czyli już przez kogoś mierzone), ale za ułamek ceny. Moja koleżanka upolowała na takiej wyprzedaży cudowną suknię całą z koronki za 1200 zł, dopasowanie i pranie w cenie. Podejrzewamy, że nawet nie zwróciło im się za materiał.
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 07:35   #18
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Ja mam szyta na podstawie 2 modeli które najbardziej mi się podobaly. Oprócz tego chciałam np troszkę krótszy gorset małe zmiany w aplikacjach. .. ale krawcowa nie zapisywala tego bo wiecznie miała czas A potem zaczęła szyć po swojemu. A wtedy ciężko wnieść poprawki.

I jej zachowanie w stosunku do mnie całkowicie nie kulturalne, ale to już osobna kwestia.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
uuu to nie dobrze
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 08:09   #19
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Dziękuje dziewcyzny za wszystkie wypowiedzi!

Właśnie najbardziej boje sie, że suknia szyta będzie bardziej zgodna z wizją krawcowej a nie zgodnie z moją. Niestety ale coraz częściej słyszę właśnie o takich praktykach i o tym, że suknie dopiero odbiera się max tydzień przed ślubem - kiedy już za późno aby zrobić cokolwiek innego niż włożyć to co jest.

A wiecie kiedy zaczynają się wyprzedaze w salonach? Po sezonie slubnym - sierpień-wrzesień?
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 09:03   #20
valaquenta
Zadomowienie
 
Avatar valaquenta
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 153
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez Ada1600 Pokaż wiadomość
Moja znajoma szyła u krawcowej, nie dość że dopiero tydzień przed ślubem zobaczyła efekt końcowy, to pamiętam że gdy w dniu ślubu wiązałam jej gorset, był tak luźny że mogłam pod spód całą rękę wsunąć i jeszcze był luz. A zapłaciła tylko 400 zł mniej niż ja za moją w salonie.
Mogła schudnąć. Moja koleżanka schudła 2 rozmiary w 2 tygodnie przed ślubem i sukienka była dużo za duża.

Cytat:
Napisane przez Eowina1818 Pokaż wiadomość
A wiecie kiedy zaczynają się wyprzedaze w salonach? Po sezonie slubnym - sierpień-wrzesień?
W niektórych już teraz, ale w większości we wrześniu.
__________________
Czytając moje posty, ćwicz mięśnie Kegla. Kiedyś mi za to podziękujesz...

Relacja z mojego ślubu - przeczytaj!
valaquenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 18:33   #21
Agusia1306
Raczkowanie
 
Avatar Agusia1306
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 126
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Zależy czy krawcowa jest sprawdzona, czy słucha jakie masz zdanie i czy nie forsuje swojego... Kuzynka szyła na zamówienie i wyglądała cudnie, ja też tak zrobię Z drugiej strony w salonie widzisz od razu efekt ale trzeba się liczyć z kosztem
Gdybym miała furę kasy może bym sobie tka sprawiła
__________________
He is the only reason, why I know what love is
Agusia1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 10:56   #22
iLoNuS_ktl
Zadomowienie
 
Avatar iLoNuS_ktl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 1 624
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja swoją suknię kupiłam w salonie na wyprzedażach we wrześniu. Zapłaciłam za nią 1700 zł (kosztowała 3400zł). Była akurat promocja -50 % na suknie salonowe z okazji piątku trzynastego Oczywiście przy takich promocjach na suknie salonowe trzeba mieć na uwadze, że suknie były mierzone, wiszą już jakiś czas na wieszakach. Moja akurat była w stanie idealnym, panie mówiły, że w salonie dłużej wisiał mój model w innym kolorze. I faktycznie dało się zauważyć różnicę, niektóre suknie były poszarzałe, brakowało aplikacji. Myślę, że warto poczekać na promocje
Moja koleżanka suknię szyje na wzór - niestety nie da się odzwierciedlić oryginału, a i tak zapłaciła za nią ponad 2000 zł
__________________
02-08-2014
06-06-2015 Szymek
18-06-2018 ??
iLoNuS_ktl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 08:38   #23
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Ja kupowałam w salonie, ale też jest szyta specjalnie na moje wymiary Miałam jednak dylemat pomiędzy moją wybraną, a inną bardzo podobna i można było wziąć model tzw "z wieszaka". Była dużo tańsza, prawie 50%. Była na mnie prawie dobra, wymagała lekkich poprawek, w tym skrócenia, ale salon robił to w cenie sukni, więc nie byłoby problemu. Byłaby ona także czyszczona, więc byłaby jak nowa. Zdecydowałam się jednak na inną Głównie dlatego, że dostałam na nią duży rabat z okazji dnia kobiet. Kosztowała 2500 zł, a tamta z wieszaka 2300 zł więc dołożyłam te 200 zł, a jest szyta specjalnie dla mnie
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 10:08   #24
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

ja wolałabym kupić suknię w salonie, ale niestety moja wymarzona kosztuje prawie 5 tys złotych i dla mnie to cena nie do przejścia używanej nie mogłam kupić, bo to suknia z najnowszej kolekcji. W żadnym innym salonie nie znalazłam sukni nawet trochę podobnej, poza tym wydaje mi się, że nawet jakbym kupiła swoją nową to później bym jej nie sprzedała. Efekt taki że postanowiłam suknię uszyć - na razie ze współpracy jestem zadowolona bo pani krawcowa stosuje się do moich wskazówek i konsultuje ze mną wszystko. We wtorek idę na drugą miarę, mam nadzieję, że będę zadowolona z tego co zobaczę
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 15:13   #25
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

odebrałam szytą suknię i wyszła pieknie tylko co wcześniej musiałam sie nastresować to inna sprawa
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 18:25   #26
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
odebrałam szytą suknię i wyszła pieknie tylko co wcześniej musiałam sie nastresować to inna sprawa
w takim razie gratulacje
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:09   #27
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Dzięki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-31, 19:14   #28
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
Dzięki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pokaż myboy
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:14   #29
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

A co jeżeli nigdzie nie ma idealnej sukni? Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale przejrzałam sporo zdjęć w necie, ale nigdzie nie widziałam nic co by było zbliżone do moich wyobrażeń. Poza tym ostatnio chodziłam po salonach towarzyszyć koleżance i strasznie mi się tandetne to wszystko wydało, tzn. kiepskie materiały, jakieś kiczowate koronki i cekiny... No a krawcowa chyba użyła by takich materiałów jak ja chcę? Z drugiej strony, czy umiałaby to jakoś spójnie zaprojektować (nie mam konkretnego wzoru sukni)?
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 14:24   #30
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Lepsza suknia szyta czy kupiona?

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
A co jeżeli nigdzie nie ma idealnej sukni? Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale przejrzałam sporo zdjęć w necie, ale nigdzie nie widziałam nic co by było zbliżone do moich wyobrażeń. Poza tym ostatnio chodziłam po salonach towarzyszyć koleżance i strasznie mi się tandetne to wszystko wydało, tzn. kiepskie materiały, jakieś kiczowate koronki i cekiny... No a krawcowa chyba użyła by takich materiałów jak ja chcę? Z drugiej strony, czy umiałaby to jakoś spójnie zaprojektować (nie mam konkretnego wzoru sukni)?
A czego szukasz mniej więcej? Może coś pomożemy?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-29 22:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.