Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-07, 09:50   #121
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez mskladaczek Pokaż wiadomość
We Wroclawiu wlasnie zaczyna sie burza
Szkoda, że od razu po swoim poście wyszłam Nie wiedziałam, że będzie padało. Wyszłam, doszłam na imprezę i lunęło! Gdyby wzięła wczoraj zakupione turkusowe butki (a miałam taką ochotę ) to by było już po mnie i po nich.

Niczym nie pachnę, może tylko zionie mi z ust kefirem , bo właśnie go piję (bolesna prawda - sklepy dzisiaj zamknięte).

Niedługo będę testować Donna Felice i Znak Subtelności Faberlica.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 10:09   #122
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
następny tydzień 3 koła i egzamin, a mnie się tak nie chce nic, że aż wstyd

Mam dokładnie taki sam rozkład w przyszyłym tygodniu, przyznam, że przeraża mnie to trochę...Oj, będzie wesoło

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
A hiszpanski jest pieknym jezykiem, moze tak mowic do mnie godzinami... niewazne, ze wiekszosci nie rozumiem (rozmawiamy po angielsku).

Doskonale Cię rozumiem, ja też uwielbiam słuchać, jak ktoś mówi po hiszpańsku, kwestia zrozumienia nie gra pierwszoplanowej roli (dopiero się uczę). Do tego dochodzi jeszcze fakt, że mężczyźni z Ameryki Południowej często mają świetne głosy o niskim, męskim brzmieniu Brak TŻ z tamtych stron rekompensuję sobie oglądając/słuchając hiszpańskojęzyczne tv/stacje, póki co musi mi to wystarczyć .


Nebrasko, piękny avatar, widzę, że autorstwa mojego ulubionego fotografa Eugenio Recuenco, z sesji inspirowanej baśniami braci Grimm (myślalam ostatnio, czy by sobie nie wlepić w avek Czerwonego Kapturka ).


Na razie pachnę różową mambą, czyli balsamem malinowym AA. Później dołączy do niego Zielona Herbata YR, jako że przede mną dzień pełen intensywnej nauki, a mam ostatnio poważne problemy, żeby się skupić na tych moich nieszczęsnych notatkach.


Miło do Was znów zajrzeć
__________________

Dallale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 10:43   #123
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Na jednym nadgarstku (tak jak zapowiadałam) Donna Felice (ładny), a na drugim Znak Subtelności (dla baaardzo męskiej kobiety).

A na Allegro kupiłam właśnie 50ml Hypnotic Poison. Całe dla mnie (tzn. dostanę je na rocznicę )
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 10:46   #124
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4507685]Dziękuję.
Specjalnie dla Ciebie kilka zdjęć Torunia nocą
A może i inne Wizażanki zerkną.[/quote]
Kijanko uwielbiam Toruń . dziękuję za przepiękne zdjęcia .chciałabym mieszkać w Toruniu......

a w temacie nadal Herba Fresca
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:03   #125
Po la
Raczkowanie
 
Avatar Po la
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 362
Dziś trzeźwię się Pampelune (dla mnie to głównie liście czarnej porzeczki i cytryny) więc się nadaje.

Wczoraj wyszłam z pracy o 20.30 (po prawie 12 godz. pracy) - patrzę a tu piękny ciepły wieczór, coż może być lepszego w gorący wieczór po 12h pracy - zimne piwko - a co może być jeszcze lepszego - kilka zimnych piw.

Tylko dopiero rano przypomniałam sobie, że to już nie te czasy gdy wypicie kilku piw i pójście spać o drugiej w nocy uchodziło bezkarnie .


Toruń też bardzo lubię, oj dużo piwka się tam kiedyś wypiło jeszcze w czasach gdy mój organizm lepiej to znosił ....
Może kiedyś się wybiorę - na pizzę albo spaghetti do "Browarnej" na ul. Mostowej o ile jeszcze jest, ciekawe czy Pilon jest...
oj dawno nie byłam w Toruniu...

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-06-07 o 17:51 Powód: post pod postem
Po la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:24   #126
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Coco Mademoiselle i muszę stwierdzić, że nawet w taki upał pachnie bosko i wspaniale się rozwija. Zdecydowanie muszę nabyć kolejną, większą flaszkę

Zaraz pójdę za dom i rozłożę swoje zwłoki na trawniku... może choć trochę zbrązowieję, bo jak na razie wyglądam niczym córka młynarza...
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 11:31   #127
ida74
Raczkowanie
 
Avatar ida74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin -:)
Wiadomości: 285
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Kolejny dzień z Eternity ale może by tak jutro jakaś odmianka ?
__________________
Idź przez życie z podniesionym czołem, a nie zadartym nosem
ida74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 12:11   #128
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość

Nebrasko, piękny avatar, widzę, że autorstwa mojego ulubionego fotografa Eugenio Recuenco, z sesji inspirowanej baśniami braci Grimm (myślalam ostatnio, czy by sobie nie wlepić w avek Czerwonego Kapturka ).

Dziekuję Dallale mnie się też podobają jego zdjęcia.

Niczym nie pachnę i łaczę się w bólu z leczącymi kaca
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 14:20   #129
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Wczoraj Stella. Okazuje się, że było to bardzo krótkotrwałe zauroczenie. Nie czułam żadnego poruszenia, kiedy wąchałam nadgarstek w ciągu dnia, więc rozstajemy się.

A dzisiaj Tabac Blond, które pokazują swoje wyrafinowane oblicze w wyższych temperaturach. Aż mi niezręcznie, że mając je na nadgarstku, jestem ubrana w zwykły t-shirt.
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 14:59   #130
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Ja już niczym nie pachnę i chyba dziś dam sobie spokój... usmażyłam się na słoneczku i cudnie brązowieje. Jutro będzie opalania część druga. Jak uzyskam odpowiedni kolor nie będę musiała chodzić do solarium w którym mówiąc szczerze jeszcze nigdy nie byłam .
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 15:10   #131
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

A ja rano uzylam Euphorii, ktora blyskawicznie sie ze mnie ulotnila. Obecnie z gory na dol wypachniona jestem dezo Darling, ktory mi sie bardzo podoba Ale wiadomo, dezo to dezo, czyli dosc slaby zapach. Moze jednak kupie EDP
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 15:50   #132
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Kijanko, zdjęcia dosłownie zapierające dech Może w tym roku, jesli moje plany studiowania na UG nie wypalą wyemigruję na Uniwersytet w Toruniu

Pachnę uroczym Wishem, za który zebrałam wczoraj ogrom komplementów Niektóre nawet od pracowników PKP
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 16:40   #133
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4509633]Rachelo, mam nadzieję ,że fotka będzie dobra.[/quote]Dotarła, bardzo Ci dziękuję!

Właśnie się dowiedziałam, że nie zaliczyłam HESa
Jakieś cholerne techniki konwersacji, test wielokrotnego wyboru napisany bełkotliwym, pseudointelektualnym stylem. Jestem na siebie strasznie zła, bo oczywiście kto ode mnie ściągał, to zaliczył; ale ja nie

Jedyne pocieszenie to to, że spędziłam dzisiaj cudowny dzień z moim TŻ, opierniczaliśmy się i kruszyliśmy w łóżku pizzą Pachnę Mustem, szkoda że tylko z próbki (na Allegro taka ładna 30stka, a ja oczywiście już się spłukałam... )
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 17:31   #134
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Rachelo, zdarza sie najlepszym

Ja spędziłam cały (no, dobra, pół - po wczorajszym piwku wstałam dzis sporo po 12.00 - za to bez kaca) leżąc na słoneczku i wydzielając z siebie opary balsamu do opalania Ziaji, zaraz wyprysznicuję swoje brązowe zwłoki i sie wieczornie wypachnie, o, już nawet wiem czym - Tea for Two

Na marginesie - listonosza - a raczej panią Individuelle jednak zanmorduję - L`Instant nie doleciał i dotrze zapewne dopiero w poniedziałek
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 18:14   #135
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Dziś Roberto Cavalli-just her-mmmm
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 18:49   #136
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Kijanko, zdjęcia dosłownie zapierające dech Może w tym roku, jesli moje plany studiowania na UG nie wypalą wyemigruję na Uniwersytet w Toruniu
Daigee, polecam bardzo

Rachelo, takie wypadki przy pracy się zdarzają niestety

Dziś pachnę tylko na jednym nadgarstku Boss woman Dziś mają przyjść do mnie Skin i mam nadzieję, że pan kurier się pospieszy. Już chce nimi pachnieć!
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 18:59   #137
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

W ramach testów:
NL - Angelique Lilas
NP - Mandarine Basilic
Jednak zaraz pozbywam się tego i na wieczorną imprezę przywdziewam Nu
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:02   #138
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez tornado Pokaż wiadomość
Daigee, polecam bardzo

Rachelo, takie wypadki przy pracy się zdarzają niestety

Dziś pachnę tylko na jednym nadgarstku Boss woman Dziś mają przyjść do mnie Skin i mam nadzieję, że pan kurier się pospieszy. Już chce nimi pachnieć!
A dlaczego polecasz ?
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:13   #139
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Eternity.
Swoja drogą bardzo dziwny zapach. Miałam kiedyś próbkę, na początku mi się podobała, ale później już nie. Oddałam. Po jakimś czasie zatęskniłam, nie pamiętając jak dokładnie pachnie. Musiałam kupić ponownie. I teraz znowu jej nie chcę. Ma coś w sobie co przyciąga, ale mi nie pasuje.
Jest magnetyczna.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-07, 19:18   #140
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Kijowy dziś dzień mam, boli mnie migdał jak jasna cholera, na pysku cudna opryszczka, a na deser rozwala mi prawą zatokę.
W ten fantastyczny czas wypachniłam się NR edt, ale to nie pogoda jednak, musi być upał, inaczej mi nie gra.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:27   #141
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kijowy dziś dzień mam, boli mnie migdał jak jasna cholera, na pysku cudna opryszczka, a na deser rozwala mi prawą zatokę.


Chyba się dopsikam Eternity (narobiłyście mi ochoty) i pójdę posprzątać łazienkę, z nauki dzisiaj nici...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:28   #142
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

A ja dziś globalnie niczym nie pachniałam - zawsze tak mam w piżamowe dni, kiedy nic się nie chce, nawet łapy po flaszkę ruszyć

A teraz wieczorową porą testowo z próbek od Evee : na prawej łapie Kyoto CdG, na lewej Cedre Lutensa. I jeszcze nie wiem, co myślę

ps jako żywo w pierwszych sekundach Kyoto przypomina mi Hirisa Hermesa, co jest???

Edytowane przez joasiak1
Czas edycji: 2007-06-08 o 17:20 Powód: literówka
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:39   #143
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Coco Mademoiselle po wieczornym prysznicu... nie mogę się oprzeć temu zapachowi
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:43   #144
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Kijanko piękne fotki Torunia wkleiłaś, jak miło wrócić wspomnieniami do lat dziecięcych.
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Kijanko uwielbiam Toruń . dziękuję za przepiękne zdjęcia .chciałabym mieszkać w Toruniu......
Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Kijanko, zdjęcia dosłownie zapierające dech Może w tym roku, jesli moje plany studiowania na UG nie wypalą wyemigruję na Uniwersytet w Toruniu
Narobiłam reklamy Toruniowi , a na Wizażu ponoć reklama płatna .
Tak, Toruń ma swoją atmosferę . Wszyscy ludzie, z którymi byłam na roku, wspominają to miasto z rozrzewnieniem.
Daigee zapraszamy.

Pachnę dziś EC
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 19:58   #145
daigee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 841
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4513862]Narobiłam reklamy Toruniowi , a na Wizażu ponoć reklama płatna .
Tak, Toruń ma swoją atmosferę . Wszyscy ludzie, z którymi byłam na roku, wspominają to miasto z rozrzewnieniem.
Daigee zapraszamy.

Pachnę dziś EC[/QUOTE]
Boję się pobytu w akademiku Nie mogę się jakoś przekonać do atrakcji typu: koedukacyjne prysznice, mieszkanie na gromadzie z kilkoma dziewczynami... A na to musiałabym być przygotowana w przypadku studiów w Toruniu, bo nie mam tam niestety żadnej rodziny, która by mnie przechowała

Jeśli udałoby mi się dostać na UG (jednak obawiam się, że to prawie niemożliwe) to wszystko byłoby mniej skomplikowane...
__________________
***
daigee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:06   #146
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Boję się pobytu w akademiku Nie mogę się jakoś przekonać do atrakcji typu: koedukacyjne prysznice, mieszkanie na gromadzie z kilkoma dziewczynami... A na to musiałabym być przygotowana w przypadku studiów w Toruniu, bo nie mam tam niestety żadnej rodziny, która by mnie przechowała

Jeśli udałoby mi się dostać na UG (jednak obawiam się, że to prawie niemożliwe) to wszystko byłoby mniej skomplikowane...
W takim razie trzymam kciuki za UG
A do Torunia na pierniki i pyszną herbatę z cynamonem na ul.Żeglarskiej ( restauracja Vinci)

Joasiak, w Cedre przeszkadza mi tuberoza. Tego Lutka nie lubię
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:20   #147
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

[1=2fc115705b804dd24ceafb6 c62ae2b078a3b7407_5febc32 a8749f;4514019]W takim razie trzymam kciuki za UG
A do Torunia na pierniki i pyszną herbatę z cynamonem na ul.Żeglarskiej ( restauracja Vinci)

Joasiak, w Cedre przeszkadza mi tuberoza. Tego Lutka nie lubię[/quote]

Kijanko, ja dopiero Lutensy poznaję- dzięki Evee, bo do tej pory znałam tylko Fleurs d'Oranger i jak na razie jestem po testach Gris Clair i Cedre właśnie. To były testy nadgarstkowe tylko, więc trudno mówic o spójnych moich przemyśleniach, ale oba zapachy zarazem mi sie podobają i jakoś odrzucają... W Gris Clair odrzuca i przyciąga mnie ten dziwny chłód i wspomnienie zapachu z dzieciństwa, które jakos mi się z GC kojarzy - nie wiem, co to mogło być - kredki, gumka...? Urzeka mnie za to lawenda, której do tej pory unikałam, a tu jest piękna. A w Cedre tuberoza mi nie przeszkadza, bo i tak wyraźniej czuję cynamon i goździki Podoba mi się w Cedre taka drażniąca nos nutka, której nie potrafię zidentyfikować...
A przede mną jeszcze Datura Noir i Fumerie Turque - jeszcze raz dziękuję Evee

ps a na łapy dowałiłam jeszcze jaśminową Organzę i Zagorsk i jak na razie to jedyny z kadzidlaków CdG, który mnie nie mdli i mogłabym nosić...
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:23   #148
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
A dlaczego polecasz ?
Klimatyczne miasto i dobry uniwersytet (chociaż to akurat zależy od kierunku). Chyba robię się sentymentalna

Pachnę DKNY woman. Z mojego dzisiejszego pachnięcia Skin nici - kurier dzwonił do innych drzwi i zostawił kartkę, że nikogo nie zastał. A tak na nie czekałam
tornado jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:31   #149
tulipanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że nie zaliczyłam HESa
Jakieś cholerne techniki konwersacji, test wielokrotnego wyboru napisany bełkotliwym, pseudointelektualnym stylem. Jestem na siebie strasznie zła, bo oczywiście kto ode mnie ściągał, to zaliczył; ale ja nie

Jedyne pocieszenie to to, że spędziłam dzisiaj cudowny dzień z moim TŻ, opierniczaliśmy się i kruszyliśmy w łóżku pizzą Pachnę Mustem, szkoda że tylko z próbki (na Allegro taka ładna 30stka, a ja oczywiście już się spłukałam... )

nie bądź zła na siebie, każdemu się zdarza
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kijowy dziś dzień mam, boli mnie migdał jak jasna cholera, na pysku cudna opryszczka, a na deser rozwala mi prawą zatokę.
W ten fantastyczny czas wypachniłam się NR edt, ale to nie pogoda jednak, musi być upał, inaczej mi nie gra.


ja dzisiaj chodzę strasznie senna, mimo że wstałam o 11 czuję się, jakby ktoś ze mnie wypuścił powietrze
pachniałam przez chwilę Ghost'em, ale błyskawicznie przestał być wyczuwalny i dobrze, bo nie chce mi się pachnieć
tulipanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-07, 20:39   #150
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XIII

Globalnie Smok
LN - Innocent (raczej nie będzie mój)
PN - Aniołek Fiołek (raczej będzie mój)

Generalnie to mam dość wszystkiego, głowa mnie boli, plecy mnie bolą...
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.