Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-26, 21:41   #91
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Jaki, jaki?
Dziwki i alfonsi
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:41   #92
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Polly oj testuje... ale finansowo to średnio wygląda bo kilka podkładów niewypałów leży i marnieje teraz chce zacząć z bb creamami
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:41   #93
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

chyba tu do Was pasuję
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 21:43   #94
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ooo gdzieś na wizazu już widziałam że ktoś pisał o takim temacie(może ty?) świetny jest!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:01   #95
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
No to może faktycznie warto przeprosić się z bazami pod cienie.

W chwili obecnej moim nr 1 na liście potrzeb jest korektor pod oczy albo wspomniany wcześniej Panstik MF. Jaśniejszy podkład też bym kupiła, ale skoro mam pełną butelkę L'oreala, to nie będę szaleć. I chyba skuszę się na próbkę jakiegoś BB kremu, ale ciężko mi się zdecydować który wybiorę na pierwszy raz.
nie wiem jak jasną masz cerę, ale bardzo jasny korektor ma NYX nie widziałam go już tylko na all, sama zresztą przejęłam po jednej z wizażanek... nie wiem co zrobię jak mi się skończy Chociaż w sumie pod misshę korektora nie używam
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:05   #96
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
chyba tu do Was pasuję
Skoro pasujesz, to pjona

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Ooo gdzieś na wizazu już widziałam że ktoś pisał o takim temacie(może ty?) świetny jest!
Nie ja, też to widziałam i się zastanawiam czy to czasem nie ktoś ode mnie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:10   #97
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ale się rozpisałyście witam wszystkie nowe blade buzie
ewalucja patrzyłam na Twój blog, jezus maria to twoje naturalne kręcioły:love : strasznie mi się ten skręt podoba
co do piegów, sama nie mam i nie chciałabym mieć ale np taka Cintia Dicker piękna pieguska
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 22:18   #98
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Nie chcę wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się, że naturalnymi metodami można nieco przyciemnić/pogłębić kolor brązu. Służyła do tego bodajże kora dębowa.

Ja na co dzień stosuję ciemny eyeliner, który dodatkowo przysypuję pudrem, bo w innym przypadku rozciera mi się dość szybko. To samo tyczy się cieni - mam wielki problem z ich rozcieraniem (gdy zamykam oko, to widać zlepiony pasek cienia, który odcisnął się niemal tuż pod brwią...nie wiem, czy wystarczająco obrazowo to opisałam) .

Więc takim typowym makijażem jest połączenie eyeliner + czarny/ciemnobrązowy tusz do rzęs + podkład + delikatny błyszczyk/pomadka ochronna. Czasem też stosuję róż na policzki. Oczy podkreślam dość mocno, więc pilnuję się, by reszta była stonowana i subtelna.
Dziewczyno wielbie cię Sprawdziłam to korze dębu , faktycznie przyciemnia i chyba spełnie marzenie,czyli bez niepotrzebnego farbowania jakimiś chemikaliami przyciemnie włosy
Ja i ciemne włosy
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:25   #99
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Skoro pasujesz, to pjona

właśnie jestem na etapie poszukiwań podkładu idealnego - w sumie najbardziej do tej pory przypasował mi Urban Shield Oriflame (odcień Porcelain), ale jednak ostatnio moja buzia jakoś kiepsko wygląda i przydałoby się coś o nieco mocniejszym kryciu...

no i korektor pod oczy, który mi w końcu ukryje cienie. czaję się po Nowym Roku na ten: http://agowepetitki.blogspot.com/201...-bb-cream.html
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:32   #100
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Dziewczyno wielbie cię Sprawdziłam to korze dębu , faktycznie przyciemnia i chyba spełnie marzenie,czyli bez niepotrzebnego farbowania jakimiś chemikaliami przyciemnie włosy
Ja i ciemne włosy
oj przyciemnianie ziołami to żmudny proces, napar z kory dębu jak i z liści orzecha włoskiego to bardzo stary sposób na przyciemnienie włosów trzeba tym płukać włosy po każdym myciu, możesz też wypróbowac maskę Kalpi Tone z helfów

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość

właśnie jestem na etapie poszukiwań podkładu idealnego - w sumie najbardziej do tej pory przypasował mi Urban Shield Oriflame (odcień Porcelain), ale jednak ostatnio moja buzia jakoś kiepsko wygląda i przydałoby się coś o nieco mocniejszym kryciu...

no i korektor pod oczy, który mi w końcu ukryje cienie. czaję się po Nowym Roku na ten: http://agowepetitki.blogspot.com/201...-bb-cream.html
ma dobre opinie ale taki jasny to on nie jest, zdjęcia są trochę prześwietlone. Ja korektora nie używam mimo cieni doszłam do wniosku że najlepszy efekt daje u mnie wklepanie pod oczy jakiegoś jasnego,kremowego rozświetlającego cienia to rozświetlenie w moim przypadku lepiej maskuje niż korektory które tylko zbierają się w zmarszczkach
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:36   #101
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

no ja bym chętnie spróbowała (na jednym z 'lokalnych' wątków dziewczyny chcą zrobić wspólne zamówienie, jak mi nie podejdzie to chętne się na pewno znajdą ) - bo nie mam podpuchnięć czy mocnych sińców, tylko właśnie takie 'półkola' jak Aga, niezależnie od tego czy się wyśpię czy nie.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 22:38   #102
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
oj przyciemnianie ziołami to żmudny proces, napar z kory dębu jak i z liści orzecha włoskiego to bardzo stary sposób na przyciemnienie włosów trzeba tym płukać włosy po każdym myciu, możesz też wypróbowac maskę Kalpi Tone z helfów
Wiesz może ile ona kosztuje ? Czy dostanę ją w aptece,czy raczej w drogeri ?
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:48   #103
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Nie ja, też to widziałam i się zastanawiam czy to czasem nie ktoś ode mnie.
hehe no to śmiesznie może się spotkacie

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ale się rozpisałyście witam wszystkie nowe blade buzie
ewalucja patrzyłam na Twój blog, jezus maria to twoje naturalne kręcioły:love : strasznie mi się ten skręt podoba
co do piegów, sama nie mam i nie chciałabym mieć ale np taka Cintia Dicker piękna pieguska
To chyba ja zaliczam się do nowych witam Moje kręcioły a jakże by inaczej chociaż jak to loki czasem tak się skręcą a czasem inaczej
A Cintia Dicker to niedość że piegi cudo to do tego rude włosy ja przy niej to piegów nie mama
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-26, 22:57   #104
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Wiesz może ile ona kosztuje ? Czy dostanę ją w aptece,czy raczej w drogeri ?
tutaj:
http://www.helfy.pl/ziola-wlosy-wzmo...nacja-ajurweda
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 09:48   #105
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Kolejny bladzioch się melduje
Ja obecnie używam Diora Forever odcień 010. Odcień dla mnie jest idealny i w sumie był to główny powód, dla którego go zakupiłam, bez wcześniejszego przetestowania. Teraz żałuję, bo podkład ciężko się rozprowadza (szybko zastyga) i podkreśla suche skórki. :\ Jakoś przeżyję do końca opakowania, ale więcej tego nie kupię ><
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 12:38   #106
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Kolejny bladzioch się melduje
Ja obecnie używam Diora Forever odcień 010. Odcień dla mnie jest idealny i w sumie był to główny powód, dla którego go zakupiłam, bez wcześniejszego przetestowania. Teraz żałuję, bo podkład ciężko się rozprowadza (szybko zastyga) i podkreśla suche skórki. :\ Jakoś przeżyję do końca opakowania, ale więcej tego nie kupię ><
witamy Diora nie miałam/nie próbowałam nigdy żadnego ale straszna lipa jak podkład tak drogiej firmy jest taki do i podkreśla skórki
mam dzisiaj załamanie skórne, strasznie mi wszystko oksyduje nie wiem czy to dlatego że od kilku dni używam kwasu azelainowego i mam teraz mały podsusz ale z feverleta zrobiła mi sie dzis brzoskwinia
dorwałam tą szminkę manhattannu 33N, wzięłam w ciemno bo tester jak zwykle ukradziony nie jest to do końca to co chciałam ale ujdzie, jutro mogę wrzucić zdjęcie jak na ustach się prezentuje
chciałabym coś w stylu NYX soda orange jakiś odpowiednik
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 13:10   #107
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
dorwałam tą szminkę manhattannu 33N, wzięłam w ciemno bo tester jak zwykle ukradziony nie jest to do końca to co chciałam ale ujdzie, jutro mogę wrzucić zdjęcie jak na ustach się prezentuje
chciałabym coś w stylu NYX soda orange jakiś odpowiednik
Wstawiaj, wstawiaj. Jestem bardzo ciekawa, jak wygląda.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 13:19   #108
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
witamy Diora nie miałam/nie próbowałam nigdy żadnego ale straszna lipa jak podkład tak drogiej firmy jest taki do i podkreśla skórki
mam dzisiaj załamanie skórne, strasznie mi wszystko oksyduje nie wiem czy to dlatego że od kilku dni używam kwasu azelainowego i mam teraz mały podsusz ale z feverleta zrobiła mi sie dzis brzoskwinia
dorwałam tą szminkę manhattannu 33N, wzięłam w ciemno bo tester jak zwykle ukradziony nie jest to do końca to co chciałam ale ujdzie, jutro mogę wrzucić zdjęcie jak na ustach się prezentuje
chciałabym coś w stylu NYX soda orange jakiś odpowiednik
iamsolucky: ja też wcześniej nie miałam, pani w Douglasie podczas prezentacji najjaśniejszych odcieni podkładów zaprezentowała mi właśnie Forever i jego odcień był najbardziej pasujący do mojej cery, więc dałam się zrobić wcześniej tak samo było z Double Wear, najjaśniejszy odcień niestety jest dla mnie za ciemny :/ teraz już nie jestem taka łatwa i biorę próbki ;-)
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 14:06   #109
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
teraz już nie jestem taka łatwa i biorę próbki ;-)
ja już nic w Douglasie bez wcześniejszego wypróbowania nie kupię, nacięłam się już wiele razy na wcale nie tanie rzeczy(np podkład shiseido)
mam paletkę cieni z D, co prawda ona akurat niefirmowa kosztowała 30zł więc na szczęście niedrogo ale są tak kiepskie te cienie że skandal, to już cienie za kilka złotych mają nieporównywalnie lepsza jakość
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-27, 14:52   #110
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Kolejny bladzioch się melduje
Ja obecnie używam Diora Forever odcień 010. Odcień dla mnie jest idealny i w sumie był to główny powód, dla którego go zakupiłam, bez wcześniejszego przetestowania. Teraz żałuję, bo podkład ciężko się rozprowadza (szybko zastyga) i podkreśla suche skórki. :\ Jakoś przeżyję do końca opakowania, ale więcej tego nie kupię ><
Ja dostałam na święta kompakt diora forever w kolorze 020 i pomyślałam, że będzie dobry na lato. Muszę spróbować na buzi, bo nie ma co go trzymać, jeśli też się tak zachowuje.
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 19:25   #111
magste_
Raczkowanie
 
Avatar magste_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdzieś we własnym świecie
Wiadomości: 180
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Dziękuję
Znacie może jakiś skuteczny,ale bardzo delikatny peeling do twarzy ?
Pani w sklepie poleciła mi lirene ,wziełam więc,sprawdziłam na KWC i okazuje się,że jakiś super to on nie jest,zobaczymy jak będzie sprawował się na mojej buzi.
__________________
Wpuść mnie do języka,do rozmytych ust,pod powieki Twoje ... Wpuść ...
magste_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-27, 23:52   #112
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
Znacie może jakiś skuteczny,ale bardzo delikatny peeling do twarzy ?
Pani w sklepie poleciła mi lirene ,wziełam więc,sprawdziłam na KWC i okazuje się,że jakiś super to on nie jest,zobaczymy jak będzie sprawował się na mojej buzi.
To zależy, kto co uważa za 'delikatny'. Ja np. trafiłam na peeling Garniera, Złuszczający peeling w kremie (o ten-> http://majae.pl/data/gfx/pictures/medium/3/1/2213_1.jpg ) i to chyba najlepszy, jaki stosowałam, a przy każdej skończonej tubce poszukuję nowego.
Mam delikatną skórę, skłonną do szybkich podrażnień i uczuleń, a ten nie zrobił mi krzywdy - moja skóra jest po nim super miękka i pozbawiona wszelkich suchych skórek
Ten peeling jest imo bardzo wydajny; bardzo dużo drobinek, grubo zmielony, ale nie zrażaj się tym. Oczywiście, delikatnie go wmasowuję w skórę
Obecnie używam Soraya Kuracja Matująca, peeling oczyszczająco - normalizujący i jest wyjątkowo kiepski.
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:10   #113
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez magste_ Pokaż wiadomość
Dziękuję
Znacie może jakiś skuteczny,ale bardzo delikatny peeling do twarzy ?
Pani w sklepie poleciła mi lirene ,wziełam więc,sprawdziłam na KWC i okazuje się,że jakiś super to on nie jest,zobaczymy jak będzie sprawował się na mojej buzi.
może peelingi enzymatyczne? Ja mam zwykły z Ziaja Ulga, nie podrażnia (u mnie bardzo łatwo o podrażnienia, nie używam peelingów mechanicznych) i sprawdza się ok, wystarczy leciutko wmasować, potrzymać z 10 minut i skóra gładka, miękka, nawilżona, bez podrażnień i czerwieni.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 00:24   #114
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Aveqiu Pokaż wiadomość
To zależy, kto co uważa za 'delikatny'. Ja np. trafiłam na peeling Garniera, Złuszczający peeling w kremie (o ten-> http://majae.pl/data/gfx/pictures/medium/3/1/2213_1.jpg ) i to chyba najlepszy, jaki stosowałam, a przy każdej skończonej tubce poszukuję nowego.
Mam delikatną skórę, skłonną do szybkich podrażnień i uczuleń, a ten nie zrobił mi krzywdy - moja skóra jest po nim super miękka i pozbawiona wszelkich suchych skórek
Ten peeling jest imo bardzo wydajny; bardzo dużo drobinek, grubo zmielony, ale nie zrażaj się tym. Oczywiście, delikatnie go wmasowuję w skórę
Obecnie używam Soraya Kuracja Matująca, peeling oczyszczająco - normalizujący i jest wyjątkowo kiepski.

mam ten peeling z Garniera, ale zaczęłam używać go do nóg, strasznie mnie podrażnia ogólnie jak ma się wrażliwą cerę to żaden mechaniczny nie jest delikatny ja uwielbiam ten:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy.html&next=1

i wszelkiego rodzaju żele eksfoliujące azjatyckie super czyściki są też z Misshy niby do częstego/nawet codziennego stosowania, bez drobinek a świetnie rozpuszczają martwy naskórek
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 07:02   #115
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja mam jakis peeling enzymatyczny z perfecty.
Ale uzywam go tylko po to aby wykonczyc.
Bo go sie stosuje na noc i polowe mimowolnie czasami wcieram w poduche.:P

kurde, na dniach sie wybieram do fryzjera i nie wiem czy rude czy brazowe wlosy zrobic:d
i czy grzywke zrobic czy zapuscic.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 08:45   #116
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jeśli chodzi o peelingi to polecam dwa:
- eznymatyczny z Biochemii Urody
http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html
- drobinkowy (tradycyjny super zdzierak)
Vulcamic Mat z Dax Cosmetics

Oba fajne, ale bardziej stawiam obecnie na enzymy, po przejściu na naturalną pielęgnację coraz mniej potrzebuję zdzieraków, bez których kiedyś nie mogłam istnieć.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:22   #117
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja obecnie używam tego morelowego z sorayi
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:30   #118
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Oj przydałby mi się dobry delikatny piling ale teraz szukam czegoś megaaa nawilżającego bo mam strasznie suchą skórę na brodzie i policzkach. Jeszcze nigdy tak nie miałam mimo tendencji do przesuszenia
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:51   #119
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Oj przydałby mi się dobry delikatny piling ale teraz szukam czegoś megaaa nawilżającego bo mam strasznie suchą skórę na brodzie i policzkach. Jeszcze nigdy tak nie miałam mimo tendencji do przesuszenia
To przybij piąteczkę. Tylko, że ja mam na czole i policzkach.
Jak myłam twarz olejkiem z shiseido to było ładnie, a teraz chciałam wypróbować 3 kroki z clinique i dupa.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-28, 09:54   #120
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31258702]Ja obecnie używam tego morelowego z sorayi [/QUOTE]

oo, ja kiedyś używałam do wszystkiego peelingu St.Ives a soraya to ponoć teraz odpowiednik, że identyko niby jest, pamiętam że był fajny, tylko mocny, ale jeden z lepszych

ewalucja widzę że też bierzesz udział w rozbiórkach, jest rozbierany (ale się nie może rozebrać) Natina perfect light bb cream(ponoć z tych jasnych) cena 1,20zł za jeden mililitr, namawiam do przyłączenia się żeby zygmus mógła go zamówić
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.