Sposoby Japonek na piękną cerę. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 18:07   #631
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Gdyby jeszcze ten makijaż był zrobiony z głową, to w porządku. Ale moja matematyczka powiedziała któregoś razu jednej dziewczynie: "Oczy zmalowane, pazury i włosy też, gdyby ci to jeszcze urody dodawało!"
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 15:00   #632
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Muszę podziękować założycielce za ten cudowny wątek,który wpoił mi systematyczność w pielęgnacji ciała i twarzy.Wcześniej myłam twarz tylko mydłem,robiłam peeling i maseczkę raz w miesiącu.
Teraz moja cera wygląda coraz to bardziej genialnie
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:58   #633
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
Gdzieś w wątku przeczytałam ze mocne filtry są u nas zabronione - bzdury.
Mam filtr 100, ze wzgeldu na przebarwienia, jakich po słońcu dostaje skóra mojej mamy - sama używam go na nos, żeby ograniczyć piegi - jest bardzo skuteczny. Nawet na plaży, nie nawabiłam się ich wiele tego lata.
Fakt, że być moze nie był tani, le skuteczny ;].

Co do sposobów azjatek - mam znajomą w korei, która powiedziała mi, ze skóra azjatek wcale nei jest taka jasna, jak pokazują to wszystkei zdjecia - naturalnie jest niekiedy nawet ciemniejsza od europejskiej. Młode dziewczyny mają taki sam problem z cerą, jak europejskie - wypryski, blizny, itp. Faktem jest, ze dbają lepiej o swoją skórę, niż przeciętna europejka, ale w duzym stopniu jest to spowodowane tym, ze nie nakładają grubej warstwy makijażu na codzień, jak to robią nasze młode rodaczki [mówie wciaż o młodych dziewczynach ] Ale tylko dlatego... że jest to zakazane w szkołach Tak myslę.
Ponoć nie chodzi o to, że to wysokie filtry są zakazane (jeszcze nie dawno można było kupić setkę z Pharmaceris, a moja znajoma używa setki zapisanej przez dermatologa), ale o to, że ich filtry i nasze chronią przed innymi promieniami - wiadomo, inny klimat.

Z kolorem cery to też pewnie tak jak w Europie - Finka będzie miała jaśniejszą skórę niż Hiszpanka, więc u nich też to pewnie jest uwarunkowane klimatem. Tyle, że tak jasna cera jest pożądana i bardzo dobrze, bo to oznaka zdrowia!

Ależ niektóre młode dziewczyny niestety muszą nakładać grubą tapetę na twarz, wiem, co mówię, bo niestety miałam naprawdę paskudny trądzik i nie mogłam się pokazać bez "szpachli" (tak tak, to jedyne, co mi Dermablend, którego używałam, przypomina). Teraz też się maluję, ale nie zauważyłam, żeby makijaż źle wpływał na moją skórę, a nawet wręcz przeciwnie, może dlatego, że zawsze dobierałam kosmetyki do potrzeb skóry

BTW w Japonii chyba nie jest zakazany makijaż w szkołach? Bo widziałam wiele zdjęć, kiedy dziewczyny są np. na wuefie, a wśród nich te "piękne" ganguro
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 07:28   #634
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
BTW w Japonii chyba nie jest zakazany makijaż w szkołach? Bo widziałam wiele zdjęć, kiedy dziewczyny są np. na wuefie, a wśród nich te "piękne" ganguro
Moze chodziło o prywatne szkoły?W kazdym razie u nas TEORETYCZNIE też jest zakazany makijaż,ale raczej nikt się nie przejmuje...
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-11, 07:43   #635
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

No... Ciekawe te artykuły, rzeczywiście . Chyba zacznę korzystać
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 19:58   #636
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez LaylaDamment Pokaż wiadomość
Moze chodziło o prywatne szkoły?W kazdym razie u nas TEORETYCZNIE też jest zakazany makijaż,ale raczej nikt się nie przejmuje...
Może Chociaż u nas też chyba nie we wszystkich jest zakazany, ale trudno powiedzieć, u mnie w gim też był zakazany tylko teoretycznie i pół szkoły nawet o tym zakazie nie wiedziało
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 22:05   #637
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Może Chociaż u nas też chyba nie we wszystkich jest zakazany, ale trudno powiedzieć, u mnie w gim też był zakazany tylko teoretycznie i pół szkoły nawet o tym zakazie nie wiedziało
No wiesz,dobry makijaż nie jest zły
Jeśli ktoś ładnie,estetycznie wygląda to nikt się nie czepia.Gorzej z tymi 'pięknymi' japonskimi koszmarami Nie wiem,jak u nich nauczyciele to akceptują.
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 18:04   #638
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Jak się ma Wasza pielęgnacja?

Ja jakiś czas temu złożyłam zamówienie na BU. Zamówiłam pomarańczowy olejek myjący, tonik z kwasami AHA/BHA 10% i olej z kocanki. Do tego koleżanka odsypała mi trochę swojego pudru bambusowego.
Jak na razie to jestem zachwycona - miałam problemy z pryszczami pojawiającymi się przy żuchwie i kiedy wyglądało to już bardzo nieciekawie dotarła paczka i mijają 2 tygodnie po kwasowej kuracji, a ja prawie gładziutka.
Do tego wągry się znacznie zmniejszyły. Są jeszcze 'dziurki', ale mniej widoczne, bo nie czarne.
I skóra bardziej napięta i 'zdrowsza'.


Dorzucam też kolejne przepisy na domowe peelingi:
Cytat:
ALMOND OATMEAL SCRUB RECIPE
1 tbsp cornstarch
1 tbsp dried chamomile
1/4 cup oatmeal
1/4 cup sliced almonds
Throw all the ingredients in a blender until they are a fine powder, then pour into a container or jar. When you are ready to use, mix a small handful in the palm of your hand with some water and smooth into a paste.
STRAWBERRY & BROWN SUGAR SCRUB RECIPE
1 large strawberry
1 tbsp oil
2/3 cup brown sugar
Sift the brown sugar into a bowl so it is fine and not clumpy. Chop the strawberry up and add it to the bowl. Using a fork, mash the sugar and strawberry together, adding the oil as you go, until it forms a paste.
NOTE: When making a scrub that involves sugar, take extra care to rinse off every last drop, or the sugar may irritate your skin and cause acne.
HONEY & LEMON FACIAL SCRUB
1 tbsp lemon juice
1 tbsp olive oil
1.5 tbsp sugar
2 tbsp honey
Throw all the ingredients into a small bowl and mix well, until they form a smooth paste.




http://mamasarollingstone.com/beauty...rubs/#comments
(Jeśli któraś potrzebuje tłumaczenia to piszcie, coś tam pokaleczę. )
Na razie mogę przyznać, że ten ostatni jest dobry, stosuję go już od dłuższego czasu, dwóch pierwszych jeszcze nie próbowałam (no może ten pierwszy, w sporej modyfikacji, ale to już dawnooo).
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:08   #639
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mówisz, że Twoja twarz jest gładsza? Bardzo Cię wybieliło?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:15   #640
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Mówisz, że Twoja twarz jest gładsza? Bardzo Cię wybieliło?
Powiem Ci, że jestem ostatnią osobą, którą należy pytać o efekty czegokolwiek, bo nigdy nie umiem porównać stanu przed i po. Ale tego, że skóra jest gładsza jestem pewna, wydaje się być bardziej napięta i 'świeża'.
Wieczorem zmywam makijaż olejkiem, przecieram skórę tonikiem (nie codziennie, raczej co drugi dzień) i po jakimś czasie nakładam olej z kocanki. Rano budzę się gładka, czego nigdy przedtem nie mogłam powiedzieć () i nakładam tylko filtr BD 50, no i tradycyjnie makijaż.
Co do tego jak mnie wybieliło, to po 2 tygodniach radykalnej zmiany raczej nie można się spodziewać, ale myślę, że skóra jest rozjaśniona już nawet z tego powodu, że zniknęły zaczerwienienia spowodowane wcześniejszą chemiczną pielęgnacją itd.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:18   #641
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziękuję za szybką i dokładną odpowiedź W takim razie ze zniecierpliwieniem czekam na paczuszkę z BU

A łuszczyłaś się mocno, czy raczej łagodnie przechodziłaś kurację?
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-17, 18:24   #642
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Dziękuję za szybką i dokładną odpowiedź W takim razie ze zniecierpliwieniem czekam na paczuszkę z BU

A łuszczyłaś się mocno, czy raczej łagodnie przechodziłaś kurację?
Szczerze mówiąc - myślałam, że będzie gorzej. Skóra schodziła tak, że było to prawie niewidoczne, właściwie to tylko z okolic gdzie policzek łączy się z nosem.

Co dla siebie zamówiłaś z BU?
Ja czekam, aż zużyję olejek pomarańczowy (używam go również do masażu twarzy - linki do instruktaży niedawno tu podawałam - i spisuje się świetnie) i zamawiam ten z ying yang.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:44   #643
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Jeszcze nie zamówiłam, to będzie mój prezent pod choinkę Na razie gromadzę wszystko w koszyku. Na pewno kwasy AHA/BHA, olejek pomarańczowy, olej z kocanki, jakieś hydrolaty, masło shea, serum z wit C...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 18:53   #644
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zamówiłam, to będzie mój prezent pod choinkę Na razie gromadzę wszystko w koszyku. Na pewno kwasy AHA/BHA, olejek pomarańczowy, olej z kocanki, jakieś hydrolaty, masło shea, serum z wit C...
Ja chciałam wziąć jeszcze hydrolat z kocanki, bo tu na wizażu jest zachwalany, ale mój budżet by tego nie wytrzymał.
Masz tyle lat na ile wskazuje nick? Wyczytałam gdzieś, że sera stosuje się po 20-tym roku życia, dlatego ja sobie tego z wit C nie zamawiałam, a też miałam na niego ochotę (mam niecałe 18lat). Chociaż nie wiem jak z tym, może nie ma przeciwwskazań co do wieku?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 19:09   #645
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Nie słyszałam o tym A możesz podać źródło?

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Przeznaczenie produktu: dla każdego typu skóry, cera sucha, tłusta, dojrzała, wrażliwa i naczynkowa, bez względu na wiek; zarówno dla osób młodych w ramach prewencji przeciwzmarszczkowej, jak i osób o cerze dojrzałej jako kuracja redukująca zmarszczki; dla osób z przebarwieniami skóry; o szarym i zmęczonym kolorycie; dla osób palących; dla skóry zniszczonej opalaniem; nadaje się także na okolice oczu, wspomaga redukcję tzw. kurzych łapek wokół oczu, rozjaśnia cienie; na szyję, dekolt i dłonie.
Cytat z Biochemii Urody. Gdyby się nie nadawało, na pewno by zaznaczyli...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:34   #646
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Mój tonik z kwasem AHA już przyszedł, ale jest u koleżnki. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej boję się, ze za dużo sobie wyobrażam W każdym bądź razie, jestem bardzo szczęśliwa
przykre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 10:41   #647
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Jeszcze nie zamówiłam, to będzie mój prezent pod choinkę Na razie gromadzę wszystko w koszyku. Na pewno kwasy AHA/BHA, olejek pomarańczowy, olej z kocanki, jakieś hydrolaty, masło shea, serum z wit C...
A ten olejek pomarańczowy,to jaki?Naturalny eteryczny,czy jak?
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 11:24   #648
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziewczyny, czy ta posypka na twarz to taka jak dla malutkich dzieci na pupę?
Zamierzam sobie kupić, tylko nie wiem jaką wybrać firmę.
satsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 12:13   #649
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

LaylaDamment, olejek myjący pomarańczowy z BU

satsu, tak, ja takiej kiedyś używałam, ale okropnie przesuszyła mi skórę. Teraz sypię punktowo na krosti i sobie bardzo dobrze z nimi radzi
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 15:23   #650
LaylaDamment
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 579
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
LaylaDamment, olejek myjący pomarańczowy z BU

satsu, tak, ja takiej kiedyś używałam, ale okropnie przesuszyła mi skórę. Teraz sypię punktowo na krosti i sobie bardzo dobrze z nimi radzi
Hmm,dzięki za info,właśnie odkryłam tą stronę Bardzo tam tanio! Chyba znowu przepuszczę wszystkie moje oszczędności

Zaraz idę do wanny i mam zamiar zrobić sobie peeling z ryżu.Muszę się najpierw zastanowić,jak go wykonać
LaylaDamment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 15:53   #651
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez rmiecia Pokaż wiadomość
Super, wszystko pięknie, ale obawiam się, że Azjatki piękna cerę maja w genach. Możemy lepiej się oczyszczac, kąpac w gorącej wodzie, jeśc morskie paskudztwa, ale zmarszczki i obwisłośc skóry i tak nam bardziej grozi niz Japonkom

Przypomniało mi się powiedzonko o tradycyjnej pięknej cerze Angielek, które zawdzięczają ją typowo angielskiej wilgotnej pogodzie.
Nie wiem ile w tym prawdy, ale klimat w Japonii jest nieporównanie bardziej wilgotny, do tego stopnia że produkują specjalne pojemniki próżniowe do przechowywania ubrań, butów, wszystkiego - bo jeśli nie zabezpieczą, to im.... pleśnieją w przyspieszonym tempie
Wilgoć bywa tam wyjątkowo uciążliwa.
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:14   #652
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
10 Home Made Recipes for Skin Whitening

White skin is one of the most sought after skin complexion around the world. Irrespective of age and gender, people put their best efforts to get lighter skin tone. Many people try lots of cosmetic products available in the market for skin whitening but the results are not so satisfactory. Instead of cosmetic products one can always rely on home remedies for skin whitening.

Listed below are 10 most effective home made recipes for skin whitening:

* Powder some sun dried orange peels and make a paste of it with the help of raw milk. Apply this paste on your skin daily and allow it to dry. Wash it off with lukewarm water. This is one the effective home remedies forskin whitening.
* Prepare a smooth paste of sandalwood powder, lemon juice, cucumber juice and tomato juice. Apply this paste on your face and neck and leave it to dry. This skin whitening home remedy will lighten your skin tone as well as even out your skin tone.
* Soak few almonds in water overnight. Next morning peel them off and grind them to make paste. To this paste add honey and apply it on your skin. Scrub it off once dried. This excellent home made recipe forskin whitening.
* To 2 tbsp of gram flour, add a pinch of turmeric and few drops of milk cream and lemon juice and make a smooth paste. Apply this paste on your skin and scrub it off once it dries. This skin whitening home remedy can be applied all over your body.
* You can even apply raw potato juice on your skin. Potato juice contains bleaching agents and hence it is effective in reducing blemishes and pigmentation. Thisskin whitening home remedy can be applied daily.
* To 1 tsp of milk powder add 1 tsp of lemon juice, 1 tsp of honey and ½ tsp of almond oil. Apply this skin whitening face pack and leave it for 15-20 minutes and then wash it off. Besides lightening your skin tone it is also effective in removing sun tan.
* Prepare a paste of oatmeal with tomato juice and curd and apply it on your skin. Allow it to stand for 20 minutes and then wash it off with cold water.
* To 1 tbsp of gram flour, mix 2-3 drops of lemon juice and 2 tsp of raw milk. Apply it on skin and leave it for 15 minutes. This home remedy for skin whitening should be followed at least once in week.
* Mix 2-3 drops of lemon juice to a grated tomato and apply this mixture on your face. Leave it for 20 minutes and then wash it off with water. For effective results follow this home remedy twice a day for at least 20 days.
* Soak 4 almonds in water overnight and next morning prepare a paste with the help of milk. Apply this paste and leave it overnight. Wash it off with cold water. For effective results, this home remedy should be followed for 15 days twice a day.
http://ygoy.com/naturecure/2009/04/0...kin-whitening/

__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:20   #653
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Kurczę, mam ochotę coś z tego ukręcić
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 18:37   #654
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Kurczę, mam ochotę coś z tego ukręcić
Ja też. Daj znać jak coś przetestujesz.


Artykuł o jasnej cerze w Azji: http://uniorb.com/ATREND/asianwhite.html
Bardzo fajny artukuł o Tajkach: http://www.associatedcontent.com/art..._thailand.html
i urodowe przepisy Tajek: http://www.associatedcontent.com/art...ts.html?cat=69 (większość już znam, chociaż ten peeling szafranowy mnie kusi )
Na koniec artykuł o Japonkach: http://www.marieclaire.com/hair-beau...e-beauty-japan Całego jeszcze nie przeczytałam, ale zapowiada się ciekawie.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:05   #655
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Ale mnie tu dawno nie było
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:25   #656
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Wkrótce zrobię sobie tę z migdałami i z miodem, tylko teraz nie chce mi się iść do sklepu
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:31   #657
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

HONEY & LEMON FACIAL SCRUB
1 tbsp lemon juice
1 tbsp olive oil
1.5 tbsp sugar
2 tbsp honey
Throw all the ingredients into a small bowl and mix well, until they form a smooth paste.

mogłaby któraś mi to przetłumaczyć (chodi mi o to tbsp) bo nie wiem co to jest a mogłabym sobie to zrobić akurat mam te składniki w domu

To jest na buzię? jakaś maseczka?
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:40   #658
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

1 tbsp - 1 tablespoon, czyli ok. 15 ml
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2009-10-24 o 12:41
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:41   #659
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
HONEY & LEMON FACIAL SCRUB
1 tbsp lemon juice
1 tbsp olive oil
1.5 tbsp sugar
2 tbsp honey
Throw all the ingredients into a small bowl and mix well, until they form a smooth paste.

mogłaby któraś mi to przetłumaczyć (chodi mi o to tbsp) bo nie wiem co to jest a mogłabym sobie to zrobić akurat mam te składniki w domu

To jest na buzię? jakaś maseczka?
tbsp - nie jestem w 100% pewna, ale ja sobie to tłumaczę jak tablespoon, czyli łyżka stołowa.
To jest peeling - scrub: sok z cytryny + oliwa z oliwek + cukier + miód.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:45   #660
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Sposoby Japonek na piękną cerę.

Dziękuję dziewczyny
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-04 23:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.