Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 09:33   #241
cyrylka
Zadomowienie
 
Avatar cyrylka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 609
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez albi_mk Pokaż wiadomość
Też jestem chętna na wycieczkę po Kortowie a w jakiej cenie bilety?
Bilety za darmo, ewentualnie kwestia "ekwipunku" Im nas więcej, tym fajniej
Jedynym problemem w studiowaniu na różnych wydziałach może być latanie z jednego na drugi O innych nie słyszałam.
__________________
Życiowy cel: każdego dnia być coraz lepszą.


<3
cyrylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 11:51   #242
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

W końcu znalazłam watek o UWM Dostałam sie na Administracje ;] Kortowa też nie znam, ba! Olsztyna nie znam. Wczoraj się nałaziłam jak głupia. Z dworca głównego na Kortowo szłam pieszo, teraz wiem że z zachodniego byłoby szybciej

Mam nadzieję, że kierunek przyjemny. W sumie moim piorytetem była geodezja, ale niestety...

Pozdrawiam wszystkie studentki
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:31   #243
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

ja takze zlozylam dzis dokumenty Kortowo w miare poznalam na Kortowiadzie. a co mozecie powiedziec o akademikach spoza Kortowa? bo na wydzial nauk spolecznych, to blizej by bylo z innych, a bylam tylko w tych na Kortowie i spodobaly mi sie zwykle kojaryzly mi sie ze starymi meblami, obdrapanymi scianami i ogolnie obskornie i taki tez mialam okazje zobaczyc w innej miejscowosci, ale po pobycie w kortowskim zmienilam zdanie, mam nadzieje,ze inne olsztynskie akadmeiki sa rownie fajne

halo halo czy sa tu jacys pedagodzy?
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:44   #244
Kasiuniaa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Pedagogów nie widzę ale przyszła pani prawnik jest Pytanie do "maRUDZIAK" mieszkasz na Piastowskiej? W przyszłym tygodniu jadę obejrzeć mój mam nadzieję nowy pokój na poddaszu :P Mogę uzyskać kilka informacji o tym mini akademiku? Długo się idzie na wydział WPiA ewentualnie jedzie mpkiem ? :P aaa i jestem chętna na wycieczkę
Kasiuniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 14:50   #245
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Moja koleżanka dostała się na... jak to było? (oli(coś tam)pedagogike) :P cięzka nazwa. Też szuka akademika koło wydziału. Możę się dowiem czegoś od niej.

Jesli chodzi o wycieczke, to ja też
__________________




Edytowane przez Lorelei24
Czas edycji: 2010-07-20 o 14:54
Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:18   #246
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

fajnie,ze wsrod studentek uwm jest tyle siostr wizazanek swoja droga - <- ta emotka wymiata
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:23   #247
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

tak będę wyglądac jak pójdę na studia. Nie mam zielonego pojęcia co mnie czeka ! I boję się
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 15:49   #248
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

nie boj sie, damy rade bedziemy sie wspierac :p ja juz przez to przechodizlam,bo zaczelam studia na innej uczelni,ale niestety to nie byl kierunek dla mnie, wiec rzucilam teraz mysle,ze bedzie ok
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:10   #249
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Fajny kierunek wybrałaś W rodzinie mi truli żebym poszła na pedagogike, ale nie mam cierpliwości do dzieci. W sumie do połowy gimnazjum marzyła mi się kariera nauczycielki, ale teraz wiem że to trudny żywot a zarazem ciekawy )
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 17:21   #250
sweetlittlegirl
Raczkowanie
 
Avatar sweetlittlegirl
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 63
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Zjawiam się tu skorzystawszy z zaproszenia Cyrylki od października zacznę drugi rok studiów... I mam nieco obaw jak pierwszoroczniak- po roku mieszkania na stancji w centrum- ds 119 wita. Jestem ciekawa jak to będzie.
sweetlittlegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 18:14   #251
Paulisia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Hej Robaczki Oczywiscie pomysl z wycieczka kortowską jest bardzo sympatyczny A ja dostalam sie na prace socjalna i jutro lece zawieść dokumenty..Powiem szczerze ze Olsztyna tez za bardzo nie znam ale mysle ze jakos sobie poradze a sluchajcie jak to jest z tymi egzaminami wstepnymi? Dziekuje i pozdrawiam
Paulisia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 18:31   #252
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

O ile wiem egzaminy mają studenci z architektury, sztuk plastycznych i muzycznych.
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 18:34   #253
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

.
__________________



Edytowane przez pavas55
Czas edycji: 2014-11-12 o 14:56
pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:00   #254
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

egzaminy wstepne sa, tak jak napisala wyzej kolezanka, tylko na architekture i te plastyczno-artystyczne kierunki. Jesli chodzi o kierunek,to trudno powiedziec,kogo beda suzkac na rynku pracy za 5 lat, ale jesli chodzi o miasto i ludzi, to uwazam, ze Olsztyn jest bardzo fajny i lubie studentow olsztynskich, sa bardzo weseli, przynajmniej wszyscy, ktorych znam i potrafia sie fajnie bawic dokumenty skladamy do biblioteki (jest na niej duzy banner z napisem rekrutacja), najblizej do Kortowa jest z dworca Olsztyn Zachodni
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:19   #255
Paulisia1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Slyszalam o tych egzaminach wiec wolalam sie upewnic i dziekuje za informacje Hmm dla mnie osobiscie kierunek pasuje bo skonczylam Liceum Profilowane wlasnie o profilu socjalnym... no tak jest niespotykany nie wiem czasem czy nie calkiem nowy Hmm...Elblag to ladne miasto tyle ze troche daleko..Wybierz tak aby potem nie zalowac
Paulisia1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 19:48   #256
maRudziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Nie było mnie kilka godziń a już takie zaległości? Hoho, widzę, że rozwijamy się
Dzisiaj zawiozłam dokumenty. Troszkę nastałam się w kolejce, nie powiem, że nie, ale cieszę się, że mam to już za sobą
albi_mk szczerze mówiąc nie bardzo. Zresztą od października sama będę miała okazję przekonać się co i jak. Zawsze można zacząć coś dodatkowego, prawda? Także póki co- oby do przodu.
Jeśli chodzi o mniejsce zamieszkania, Kasiuniaa007, to jeszcze tam nie mieszkam, ale prawdopodobnie zacznę się przenosić jakoś pod koniec września. Mieszkanko miałam okazje "pozwiedzać" wcześniej, bo mieszkał tam mój facet. Piastowska 4, konkretnie. Zaraz za Qotłownią. Dobra lokalizacja, ludzka cena, jedyny minus, to mała kuchnia, ale przecież nie wyjeżdżam do Olsztyna, żeby stać przy garach
maRudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:06   #257
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Melduję sie z Olsztyna



Cytat:
Napisane przez cyrylka Pokaż wiadomość
Bilety za darmo, ewentualnie kwestia "ekwipunku" Im nas więcej, tym fajniej
Jedynym problemem w studiowaniu na różnych wydziałach może być latanie z jednego na drugi O innych nie słyszałam.
oczywiście, że za darmo co do ekwipunku to tak tak, słuchajmy sie Cyrylki


Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam watek o UWM Dostałam sie na Administracje ;] Kortowa też nie znam, ba! Olsztyna nie znam. Wczoraj się nałaziłam jak głupia. Z dworca głównego na Kortowo szłam pieszo, teraz wiem że z zachodniego byłoby szybciej

Mam nadzieję, że kierunek przyjemny. W sumie moim piorytetem była geodezja, ale niestety...

Pozdrawiam wszystkie studentki
łoo mamuniu z dworca na kortowo? raz szłam,ale to tak niechcący wyszło i że tak powiem "na raty"
pytanie namber łan: ogolna czy Systemy?
pytanie namber tu: bolą Cie nogi od tych kilometrów?

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
ja takze zlozylam dzis dokumenty Kortowo w miare poznalam na Kortowiadzie. a co mozecie powiedziec o akademikach spoza Kortowa? bo na wydzial nauk spolecznych, to blizej by bylo z innych, a bylam tylko w tych na Kortowie i spodobaly mi sie zwykle kojaryzly mi sie ze starymi meblami, obdrapanymi scianami i ogolnie obskornie i taki tez mialam okazje zobaczyc w innej miejscowosci, ale po pobycie w kortowskim zmienilam zdanie, mam nadzieje,ze inne olsztynskie akadmeiki sa rownie fajne

halo halo czy sa tu jacys pedagodzy?
ja bywalam w bratniaku, to ds 11...i duzo osob mowi, ze to slaby ds delikatnie mowiac, ale znam wiele ludzi z tego dsu i nie narzekaja, super atmosfera, no moze wyposazenie nie jest takie jak np. w ds 119 czy ds 8,10 w tych wyremontowanych, ale ma swoj klimat jest wieeeelki i jest zawsze wesoło

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka dostała się na... jak to było? (oli(coś tam)pedagogike) :P cięzka nazwa. Też szuka akademika koło wydziału. Możę się dowiem czegoś od niej.

Jesli chodzi o wycieczke, to ja też
mam koleżanke na OLIGOFRENOPEDAGOGICE

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
tak będę wyglądac jak pójdę na studia. Nie mam zielonego pojęcia co mnie czeka ! I boję się
spokjnie, nie nerwowo wycieczka bedzie nalepszym rozwiazaniem, cudwnym lekiem na Twoj lęk

Cytat:
Napisane przez sweetlittlegirl Pokaż wiadomość
Zjawiam się tu skorzystawszy z zaproszenia Cyrylki od października zacznę drugi rok studiów... I mam nieco obaw jak pierwszoroczniak- po roku mieszkania na stancji w centrum- ds 119 wita. Jestem ciekawa jak to będzie.
łaaaa ds 119 jest super! tzn. od towarzystwa też zalezy w pazdzierniku pochwal sie ktory segment to Twoj, moze Cie odwiedze

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
egzaminy wstepne sa, tak jak napisala wyzej kolezanka, tylko na architekture i te plastyczno-artystyczne kierunki. Jesli chodzi o kierunek,to trudno powiedziec,kogo beda suzkac na rynku pracy za 5 lat, ale jesli chodzi o miasto i ludzi, to uwazam, ze Olsztyn jest bardzo fajny i lubie studentow olsztynskich, sa bardzo weseli, przynajmniej wszyscy, ktorych znam i potrafia sie fajnie bawic dokumenty skladamy do biblioteki (jest na niej duzy banner z napisem rekrutacja), najblizej do Kortowa jest z dworca Olsztyn Zachodni
wiecie co, od wielu osob slysze to, ze olsztynscy studenci sa bardzo weseli i takie tam...co w tym musi byc!

jutro ide zaniesc dokumenty sialalalala
zte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:12   #258
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

w bratniaku moj brat mieszkal 3 lata a moze mi ktos podpowiedziec, z jakich akademikow jest najblizej do Wydzialu Nauk Spolecznych? szkoda, ze nie jest on na Kortowie, bo bym miala wszystko na miejscu lacznie z Kuznia Smakow i smaczna pizzeria<3
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:32   #259
albi_mk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 20
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
w bratniaku moj brat mieszkal 3 lata a moze mi ktos podpowiedziec, z jakich akademikow jest najblizej do Wydzialu Nauk Spolecznych? szkoda, ze nie jest on na Kortowie, bo bym miala wszystko na miejscu lacznie z Kuznia Smakow i smaczna pizzeria<3
ds 11 i ds 13 akademiki są przydzielone do wydziałów i tylko te dwa dla WNS i można powiedzieć ze jest z nich naprawde blisko chociarz nie poszłam i nie zwiedziłam bo po 4 godz jazdy samochodem to nogi nie chciały współpracować...tylko sie zastanawiam do którego złożyć podanie ale na to chyba mam jeszcze czas..
albi_mk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 20:36   #260
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

dzieki, wlasnie tez znalazlam ta informacje

Edytowane przez queen0power
Czas edycji: 2010-07-20 o 20:53
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:38   #261
Kasiuniaa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Ja w przyszłym tyg jadę "pozwiedzać" mieszkano, już z facetem 'Szefuniem' się umówiłam z tego co mówił to dwa bloki są, ciekawe czy trafimy do tego samego hehe Kuchnię widziałam na zdjęciu i faktycznie mała jest ale jak napisałaś ja również "nie jade tam, żeby stać przy garach" :P Mam nadzieję, że jakoś się zaklimatyzuję, poznam spoko ludzi i w ogóle będzie cool

Pozdrowienia
Kasiuniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:42   #262
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez zte Pokaż wiadomość
łoo mamuniu z dworca na kortowo? raz szłam,ale to tak niechcący wyszło i że tak powiem "na raty"
pytanie namber łan: ogolna czy Systemy?
pytanie namber tu: bolą Cie nogi od tych kilometrów?
Zdecydowałam się na ogólna. A nogi pewnie, że bolały. To w końcu ponad 6 km


Cytat:
Napisane przez zte Pokaż wiadomość

spokjnie, nie nerwowo wycieczka bedzie nalepszym rozwiazaniem, cudwnym lekiem na Twoj lęk
OBY !
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:46   #263
kalioppe
Zadomowienie
 
Avatar kalioppe
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 583
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na ogólna.
ja też ogólna, musimy umówić się na inaugurację
__________________


Kiedy bogowie chcą nas ukarać, spełniają nasze prośby./
O.Wilde



UWAGA jeżdżę
kalioppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 20:48   #264
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez kalioppe Pokaż wiadomość
ja też ogólna, musimy umówić się na inaugurację
A pewnie
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:01   #265
queen0power
Raczkowanie
 
Avatar queen0power
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 438
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

aj niespecjalnie podobaja mi sie akadmeiki do wns 11 i 13 , myslicie ze nie da rady z innymi ?
queen0power jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:42   #266
cyrylka
Zadomowienie
 
Avatar cyrylka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 609
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Witam kolejne nowe studentki

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
W końcu znalazłam watek o UWM Dostałam sie na Administracje ;] Kortowa też nie znam, ba! Olsztyna nie znam. Wczoraj się nałaziłam jak głupia. Z dworca głównego na Kortowo szłam pieszo, teraz wiem że z zachodniego byłoby szybciej

Mam nadzieję, że kierunek przyjemny. W sumie moim piorytetem była geodezja, ale niestety...

Pozdrawiam wszystkie studentki
Szłaś pieszo taki kawał? Autobusem to zajmuje jakieś pół 20-30 minut!

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
ja takze zlozylam dzis dokumenty Kortowo w miare poznalam na Kortowiadzie. a co mozecie powiedziec o akademikach spoza Kortowa? bo na wydzial nauk spolecznych, to blizej by bylo z innych, a bylam tylko w tych na Kortowie i spodobaly mi sie zwykle kojaryzly mi sie ze starymi meblami, obdrapanymi scianami i ogolnie obskornie i taki tez mialam okazje zobaczyc w innej miejscowosci, ale po pobycie w kortowskim zmienilam zdanie, mam nadzieje,ze inne olsztynskie akadmeiki sa rownie fajne

halo halo czy sa tu jacys pedagodzy?
Jeśli lubisz, jak się dużo dzieje, to bratniak by Ci pasował

Cytat:
Napisane przez sweetlittlegirl Pokaż wiadomość
Zjawiam się tu skorzystawszy z zaproszenia Cyrylki od października zacznę drugi rok studiów... I mam nieco obaw jak pierwszoroczniak- po roku mieszkania na stancji w centrum- ds 119 wita. Jestem ciekawa jak to będzie.
Cieszę się, że zajrzałaś 119 jest fajna! Co prawda tam nie mieszkałam, ale dzięki zte miałam okazję się parę razy bawić i wspominam bardzo pozytywnie

Cytat:
Napisane przez maRudziak Pokaż wiadomość
Nie było mnie kilka godziń a już takie zaległości? Hoho, widzę, że rozwijamy się
Dzisiaj zawiozłam dokumenty. Troszkę nastałam się w kolejce, nie powiem, że nie, ale cieszę się, że mam to już za sobą
albi_mk szczerze mówiąc nie bardzo. Zresztą od października sama będę miała okazję przekonać się co i jak. Zawsze można zacząć coś dodatkowego, prawda? Także póki co- oby do przodu.
Jeśli chodzi o mniejsce zamieszkania, Kasiuniaa007, to jeszcze tam nie mieszkam, ale prawdopodobnie zacznę się przenosić jakoś pod koniec września. Mieszkanko miałam okazje "pozwiedzać" wcześniej, bo mieszkał tam mój facet. Piastowska 4, konkretnie. Zaraz za Qotłownią. Dobra lokalizacja, ludzka cena, jedyny minus, to mała kuchnia, ale przecież nie wyjeżdżam do Olsztyna, żeby stać przy garach
Ta kolejka była straszna! Jak weszłam do biblioteki, to aż poleciałam na górę, żeby się upewnić, czy ona naprawdę się ciągnie przez całe piętro, schody i spory kawałek parteru.
Jeśli chodzi o jedzenie, będziesz miała blisko do Green Way'a. Jest tam całkiem tanio (za niecałe 10 zł można się naprawdę najeść), smacznie, a do tego zdrowo
edit: To, co mówią o olsztyńskich studentach to prawda Wystarczy spojrzeć na Kortowiadzie. Pamiętam, jak szłam w koszulce WNT i ludzie, których nie znałam, a mieli taką samą, się uśmiechali, przybijali piątki, śpiewali ze mną...
__________________
Życiowy cel: każdego dnia być coraz lepszą.


<3

Edytowane przez cyrylka
Czas edycji: 2010-07-20 o 21:48
cyrylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 06:38   #267
maRudziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

cyrylka kolejki były olbrzymie. Swoją drogą chyba nic mnie bardziej nie rozśmieszało od masowego pytania "A ta, na jaki wydział?" i mina ludzi, kiedy dowiadywali się, że Ci wszyscy ludzie stją w jednej, długiej kolejce Bezcenne.
A Ty, Kasiuniaa007 też na Piastowskiej zamierzasz się ulokować? Moim zdaniem to całkiem przyjemna miejscówa. No, chociaż nie da się ukryć, że wiele w tej kwestii zależy od tego, na jakich sąsiadów trafimy
maRudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:00   #268
zte
Zadomowienie
 
Avatar zte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 856
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez queen0power Pokaż wiadomość
aj niespecjalnie podobaja mi sie akadmeiki do wns 11 i 13 , myslicie ze nie da rady z innymi ?
możesz pokombinować w październiku moja kolezanka miała podobnie rok temu, tzn.nie chciała ani bratniaka ani 13 i chciała ze mną do ds119, ale to nie jej ds i kierowniczka powiedziala, ze nie moze przyjac podania w 1.terminie i mowila,zeby najpierw zlozyla podanie do swojego akademika a w październiku sie przeniosła jesli beda wolne miejsca tylko, że np.w 119 zawsze jest mało wolnych miejsc, z tego co wiem to remontuja ds 9 wiec studenci z tego akademika sa porozrzucani na inne, wiec tez moze byc problem...no nie wiem, jak Ci tu doradzić ale chcesz akademik na Kortowie, jak masz wydzial na miescie?

Cytat:
Napisane przez Lorelei24 Pokaż wiadomość
Zdecydowałam się na ogólna. A nogi pewnie, że bolały. To w końcu ponad 6 km



OBY !
nie wierzysz w lecznice moce wycieczki ? a raczej lecznicze moce Kortowa

nie straszcie tak tymi kolejkami rok temu tak źle nie było, a jak mam dzisiaj czekać na parterze to padne, umre i nie wstane ... na schodach przynajmniej sobie usiade
zte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:08   #269
maRudziak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 31
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Cytat:
Napisane przez zte Pokaż wiadomość
nie straszcie tak tymi kolejkami rok temu tak źle nie było, a jak mam dzisiaj czekać na parterze to padne, umre i nie wstane ... na schodach przynajmniej sobie usiade
zte to nie tak jak myślisz! Nie straszymy, tylko... powiedzmy, że uprzejmie ostrzegamy. A tak serio, to po prostu wydaje mi się, że im szybciej dotrze się do Bilbioteki, tym lepiej, sprawniej (?) Ja przyszłam koło 11.30 i to co zobaczyłam "troszkę" mnie przeraziło. Z drugiej strony w porównaniu do tego, co widziałam, dwie godziny to i tak dobry czas
Jakby co, trzymam kciuki, żebyś dziś nie trafiła na taki meksyk, jaki był tam wczoraj!
maRudziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 07:35   #270
Lorelei24
Rozeznanie
 
Avatar Lorelei24
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 559
GG do Lorelei24
Dot.: Przyszli studenci UWM w Olsztynie ! Łączmy się :)

Oj tam, nie jest tak źle. Kiedyś za mięsem czekało się całą noc Ja byłam z TŻem, troche on stał, trochę ja. Godzina i było po wszystkim ;p
__________________



Lorelei24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-08 17:45:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.