Buty Melissa Vivienne Westwood - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 18:14   #91
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez boguska Pokaż wiadomość
Raczej nigdzie. Przetrząsnęłam chyba cały internet w poszukiwaniu i nic. Nie wiem jak allegro i ebay, ale boję się podróbek.
Ja też ich nigdzie już nie widziałam
__________________
KarmimyPsiaki.pl
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:17   #92
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

wisienek i kul nie ma podrób , trzeba uwazac na te z sercami bo one sa bardzo czesto podrobione , na allegro prawie wszystkie :/
jeslii chodzi o wisienki i kule to napewno sa one oryginalne na allegro , ale ta cena 700 zl prawie- czasem 800 :/ ehh
jesli ktos jest zainteresowany kulami szarymi , rozmiar 38 to moge zapodac linka do strony gdzie sa za niecale 62 funty , ale jest problem ze nie wysylaja do pl , jesli macie kogos w uk to moze wam je zamowic i wyslac poczta
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-02-22 o 19:19
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:09   #93
matylda99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Te też sa fajne, ale potrzebuję nr 39 i najlepiej jakby wysałali do PL
matylda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 08:54   #94
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

hej hej

Dziewczyny bylam wczoraj na Mokotowskiej w concept store Blind, maja tam rzeczywiscie Vivienki, ale nowa kolekcja - kulek na razie zadnych, ale byly wisienki i serduszka z nowej kolekcji, ceny ok.550zl a na pewno oryginaly wiec nie ma strachu jak z allegro.

Pytalam o biale z czerwonym sercem i pani powiedziala mi ze one pojawia sie w kolekcji jesien-zima 2011, bo byly na Fashion Week'u w Londynie!!! wiec moze przed slubem uda mi sie dorwac

bylam tez w Blue City w butiku Lollipop, maja tam Melisski ale nie od Vivienne Westwood, bo podobno nie wolno ich sprzedawac w centrach handlowych

nie wiem nic o sklepie na Koszykowej ani Chmielnej, ktos wie dokladnie gdzie to ma byc lub jak sie nazywaja??

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
jesli ktos jest zainteresowany kulami szarymi , rozmiar 38 to moge zapodac linka do strony gdzie sa za niecale 62 funty , ale jest problem ze nie wysylaja do pl , jesli macie kogos w uk to moze wam je zamowic i wyslac poczta
to ja poprosze


aha, zapomnialam napisac - przymierzylam w sklepie te buciki (co prawda nie ten model co chce) i sa bardzo wygodne, nie wygladaja tandetnie tylko slicznie, pragne ich jeszcze bardziej!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:25   #95
Alexsandra22
Przyczajenie
 
Avatar Alexsandra22
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Wiecie co wczoraj dotarły do mnie mellisski niebieskie z miedzianą kulką, rozmiar 40.. ale nie wiem czy one nie są za małe bo w palce cisną..:/ a są prześliczne i nie chce się z mini rozstawać powiedzcie czy one się rozejdą? bo nie chce mieć kolejnych pantofli z serii " ozdoba szafy"
Alexsandra22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 09:44   #96
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Alexsandra22 Pokaż wiadomość
Wiecie co wczoraj dotarły do mnie mellisski niebieskie z miedzianą kulką, rozmiar 40.. ale nie wiem czy one nie są za małe bo w palce cisną..:/ a są prześliczne i nie chce się z mini rozstawać powiedzcie czy one się rozejdą? bo nie chce mieć kolejnych pantofli z serii " ozdoba szafy"
wczoraj bedac w Blind zapytalam sprzedawczynie czy te butki sie rozciagaja/rozchodza, powiedziala ze absolutnie nie ale osobiscie nie wiem bo nie mam (jeszcze )

juz sprawdzilam gdzie te sklepy na chmielnej i koszykowej, na pewno odwiedze w tym lub przyszlym tyg
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 10:56   #97
molka86
Rozeznanie
 
Avatar molka86
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 525
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

nulka dzięki za wiadomość. Ja właśnie bardzo chciałabym kulki szare lub niebieskie . Może skuszę się na wisienki. czekam jeszcze na relację z Chmielnej i Koszykowej
__________________
KarmimyPsiaki.pl
molka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:15   #98
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

*nulka* to w blind byly wisienki ? kurcze jak do nich pisalam to dostalam informacje ze zadnych wisienek ani kul nie ma
niestety teraz patrze ze juz wykupili wszystkie te kule na tej stronie ( nawet ich zdjecie wycofali ze strony , wiec juz nie wróca szkoda bo tez te szare chcialam


dziewczyny a co do bialych wisienek czy ich biel jest taka rażąca czy wpada raczej w beż ? bo na niektórych zdjeciach sa wrecz biale , a ja strasznie nie lubie białych butów :/ .
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-02-23 o 11:59
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 12:09   #99
mikannika
Raczkowanie
 
Avatar mikannika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 102
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
*nulka* to w blind byly wisienki ? kurcze jak do nich pisalam to dostalam informacje ze zadnych wisienek ani kul nie ma
niestety teraz patrze ze juz wykupili wszystkie te kule na tej stronie ( nawet ich zdjecie wycofali ze strony , wiec juz nie wróca szkoda bo tez te szare chcialam


dziewczyny a co do bialych wisienek czy ich biel jest taka rażąca czy wpada raczej w beż ? bo na niektórych zdjeciach sa wrecz biale , a ja strasznie nie lubie białych butów :/ .

Posiadam białe wisienki- wcale nie sa rażąco białe sama nie lubię bieli te wpadają w ecru-sa piękne-naprawdę.
mikannika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 13:52   #100
matylda99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
wczoraj bedac w Blind zapytalam sprzedawczynie czy te butki sie rozciagaja/rozchodza, powiedziala ze absolutnie nie ale osobiscie nie wiem bo nie mam (jeszcze )

juz sprawdzilam gdzie te sklepy na chmielnej i koszykowej, na pewno odwiedze w tym lub przyszlym tyg

a gdzie je kupiłas????

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

a gdzie je kupiłas????
matylda99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-23, 15:36   #101
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
*nulka* to w blind byly wisienki ? kurcze jak do nich pisalam to dostalam informacje ze zadnych wisienek ani kul nie ma
byly wisienki, ale moze nie mieli Twojego rozmiaru po prostu, bo to poprzednia kolekcja i nie wiem czy im nie zostala jedna para czy cos takiego
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 19:07   #102
mikannika
Raczkowanie
 
Avatar mikannika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 102
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez matylda99 Pokaż wiadomość
a gdzie je kupiłas????

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

a gdzie je kupiłas????
na revolveclothing
mikannika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 08:39   #103
Herman_hr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cześć dziewczyny,

Po raz pierwszy na wizaz.....Czytam od paru dni wasze wpisy i wkrecam się maksymalnie...buty są przesliczne, któraś z was szukała serduszek, są rożne kolory ale to chyba stara kolekcja...nie jestem specjalistka wiec mogę się mylić

http://www.ministryoffashion.co.uk/v...on=bran&page=2


Niegdy nie zamawialm ze sklepu za granicy ale chyba cza zacząć zwłaszcza, ze wy macie pozytywne doświadczenia

Ps. Wczoraj widziałam wisienki za 92 a baleriny z kokardka za 42 dol
Herman_hr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 12:42   #104
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Herman_hr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

Po raz pierwszy na wizaz.....Czytam od paru dni wasze wpisy i wkrecam się maksymalnie...buty są przesliczne, któraś z was szukała serduszek, są rożne kolory ale to chyba stara kolekcja...nie jestem specjalistka wiec mogę się mylić

http://www.ministryoffashion.co.uk/v...on=bran&page=2


Niegdy nie zamawialm ze sklepu za granicy ale chyba cza zacząć zwłaszcza, ze wy macie pozytywne doświadczenia

Ps. Wczoraj widziałam wisienki za 92 a baleriny z kokardka za 42 dol


omg !!!! na tej stronie co podalas wisienki byly przez jakis czas za 33 funty !!szok !
jeszcze takiej ceny nie spotkalam tych butow .
a gdzie wczora widzialas wisienki za 92 dolary ?


---------- Dopisano o 13:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

UWAGA !!
czy ktoś szuka wisienek zielonych ,rozmiar 37- one sa za 60 funtow .
jesli ktos jest zainteresowany niech pisze na priv to podam linka
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-02-24 o 12:45
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 14:06   #105
Herman_hr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Linka nie zapisywalam gdyż niestety cała rozmiarowka była już sprzedana...wie nie było sensu ale jak zauważyłam to cena zależy od ilosci posiadanych przez sklep butów, cena jest najniższa jeżeli zostaje jeden lub dwa numery....tak wiec codziennie trzeba szukać, nie wiem tylko czy już należy kupować czy poczekać jeszcze miesiąc lub dwa i poczekać...zobaczyć co nowego się pojawi
Herman_hr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-24, 17:50   #106
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

już jutro będę miała moje vivienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MISX-WZ92_V1.jpg (19,6 KB, 117 załadowań)
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:50   #107
elstee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

mam takie pytanie, czy zamawiala ktoras z Was moze buty ze strony www.nonnon.co.uk ? czy dlugo czeka sie na realizacje zamowienia? z gory dziekuje za odpowiedz
elstee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:57   #108
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez cynnamon Pokaż wiadomość
już jutro będę miała moje vivienki
Cudne <3!
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:04   #109
cynnamon
Zadomowienie
 
Avatar cynnamon
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 257
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez aleksandrajoanna Pokaż wiadomość
Cudne <3!
dzięki są bardzo wygodne
dla mamy kupię takie niebieskie bo też przypadły jej do gustu!
__________________
paradoks kobiecej szafy - nie ma co włożyć, nie ma gdzie powiesić


cynnamon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 17:25   #110
solideja
Zadomowienie
 
Avatar solideja
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 068
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Dziewczyny, ja jak zwykle z opóźnionym zapłonem szukam różowych vivienek z czarnym serduszkiem i coś czuję, że już ich nie dorwę w swoje łapki a po przeczytaniu całego wątku jestem już w 100% negatywnie nastawiona do allegro i ebaya
znalazłam ewentualne piękne niebieskie: http://www.endless.com/dp/B003DZ1BUM...SIN=B003DZ1BUM niestety nie wysyłają do PL gdyby któraśz Was się napatoczyła gdzieś w necie albo sklepach stacjonarnych na którychś z tych podeli, błagam!
solideja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 00:34   #111
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez molka86 Pokaż wiadomość
No właśnie chyba podróbki . tak samo jak i różowe z czarnym sercem. Cena zadziwiająco niska no i kartonowa metka na plastikowym sznureczku

Cena może być niska, bo są kupowane z wyprzedaży jako model zeszłoroczny, a co do plastikowego sznureczka, to też wcale nie jest kryterium, bo to zależy skąd te buty są z UK czy z USA - z tego co zauważyłam w UK są na metalowych kuleczkach, a w USA - same zobaczcie, n jednym zdjęciu widać właśnie plastikowy sznureczek

http://www.walkshoesbuy.info/product...a-sandals-pink




-

Edytowane przez Arietta
Czas edycji: 2011-02-27 o 00:36
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 00:55   #112
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez mikannika Pokaż wiadomość
Posiadam białe wisienki- wcale nie sa rażąco białe sama nie lubię bieli te wpadają w ecru-sa piękne-naprawdę.
A czy mogłabyś zrobić zdjęcie na stopie? będę bardzo wdzięczna

I dziewczyny, czy mogłybyście podać adresy warszawskich sklepów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 01:18   #113
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś zrobić zdjęcie na stopie? będę bardzo wdzięczna

I dziewczyny, czy mogłybyście podać adresy warszawskich sklepów
ja tez sie dołaczam do prośby , wiem ze na rugiej stronei sa juz takie zdjecia , ale im wiecej tym lepiej
__________________

rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 10:44   #114
mikannika
Raczkowanie
 
Avatar mikannika
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 102
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś zrobić zdjęcie na stopie? będę bardzo wdzięczna

I dziewczyny, czy mogłybyście podać adresy warszawskich sklepów

proszę wrócić do strony 1 lub 2 tam dziewczyna załączyła foto na stopach-pozdrawiam

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
Cena może być niska, bo są kupowane z wyprzedaży jako model zeszłoroczny, a co do plastikowego sznureczka, to też wcale nie jest kryterium, bo to zależy skąd te buty są z UK czy z USA - z tego co zauważyłam w UK są na metalowych kuleczkach, a w USA - same zobaczcie, n jednym zdjęciu widać właśnie plastikowy sznureczek

http://www.walkshoesbuy.info/product...a-sandals-pink




-
Przykro mi,ale nie zgodze sie z tym, co jest tu napisane. Strona , którą Pani podała nie jest wiarygodna- oferowane na niej Viwiennki są repliką! Proszę zauważyć,że na spodzie buta nie ma napisu Melissa. W oryginałach jest napis i podana rozm. EUR, BRAZ i US lub UK. Znak powinien być lustrzanym odbiciem a nie kierować sie w dół- powinien iść w bok. Zapięcie powinno posiadać złote napy a nie stożki w dodatku srebrne. Serduszko w oryginałach powinno się świecić a nie być matowe. Oryginały -WSZYSTKIE!!! posiadają metke na metalowych kulkach a nie żyłkach!!!
pozdrawiam
mikannika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 11:26   #115
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez mikannika Pokaż wiadomość



Przykro mi,ale nie zgodze sie z tym, co jest tu napisane. Strona , którą Pani podała nie jest wiarygodna- oferowane na niej Viwiennki są repliką! Proszę zauważyć,że na spodzie buta nie ma napisu Melissa. W oryginałach jest napis i podana rozm. EUR, BRAZ i US lub UK. Znak powinien być lustrzanym odbiciem a nie kierować sie w dół- powinien iść w bok. Zapięcie powinno posiadać złote napy a nie stożki w dodatku srebrne. Serduszko w oryginałach powinno się świecić a nie być matowe. Oryginały -WSZYSTKIE!!! posiadają metke na metalowych kulkach a nie żyłkach!!!
pozdrawiam


Ależ nie ma powodu do przykrości - przeciwnie, przecież chodzi tutaj o to, żebyśmy się nie dawały nabrać.

Mea culpa! Biję się w piersi, bo faktycznie nie przeczytałam o tym sklepie czym się zajmuje, tylko zajrzałam, obejrzałam, że to sklep, który funkcjonuje legalnie i podałam stronę bez czytania. Tymczasem oni zajmują się właśnie replikami o czym uczciwie piszą i mają tam kolory, jakich Westwood nie projektowała.

Właśnie się zalogowałam żeby napisać sprostowanie i dodać kilka szczegółów jak odróżnić prawdziwe od fałszywych, a przyłożyłam się solidnie do tematu i "nabyłam" sporo wiedzy w tym względzie, którą się teraz podzielę;

mianowicie wypunktuję to co pani podała i dodam, to o czym pani nie napisała, a co również może być pomocne

1. W oryginalnych logo tej planety z krzyżykiem nie jest całe jak tutaj

http://www.forbestshoe.com/pic/Vivie...%20pink_02.jpg

tylko jest ucięte w połowie jak tutaj

http://4.bp.blogspot.com/_IMIqs4iazF...od-melissa.jpg

http://www.blog.fashion-conscience.c...n_recycled.jpg

UWAGA! To jest właśnie bardzo częsty błąd, który popełniają ci, którzy robią fałszywki.

2. Postawione obok siebie buty nie mogą mieć obydwu planet skierowanych na zewnątrz lub do wewnątrz - one są zawsze w jednym kierunku tj, jedna ma krzyż skierowany na wewnętrzną stronę, drugi but na zewnętrzną (czyli nie rozchodzą się ani nie krzyżują, są po skosie równoległe)
to jest podróba:
http://cdn1.iofferphoto.com/img/item...hoes-c564a.jpg

a tak wygladają w oryginalnych:

http://farm5.static.flickr.com/4136/...e35ef3f2_z.jpg


3. Westwood nigdy nie zaprojektowała czarnych z czerwonym serduszkiem, jak na takie traficie, to wiadomo że fałszywka

4. Wspomniane już metalowe zapinki przy paskach - muszą być płaskie, żadne stożki

6. Pudełko - niebieskie a logo (planeta) ciemnoniebieskie - fałszywki mają niebieskie pudełko ale logo zamiast ciemnoniebieskiego ma czarny kolor

7. Fleki są w kolorze buta - na allegro widziałam fałszywe vivienki różowe, które miały czarny flek !!!

8. Podeszwa ( niestety na ogół nie widać na zdjęciach butów sprzedawanych przez internet, ale zawsze można poprosić sprzedawcę o przysłanie takiej fotki) - sprawdziłam na swoich oryginalnych, mają pionowy napis melissa na środku i również pionowo podaną rozmiarówkę UK, USA, Europejską 9napis idzie przez środek śródstopia, rozmiarówka w pionie - z brzegu) - jeśli chcecie zrobię swoim zdjęcie podeszwy i wstawię.

To tyle co wygrzebałam wiadomości, mam nadzieję że tym rehabilituję się za poprzedni post i że pomogłam teraz. Sama mam jedne oryginalne a skoro wiedziałam że są oryginalne, to nie przyglądałam się takim szczegółom, teraz sprawdziłam na nich te wiadomości, wszystko posprawdzałam i zgadza się - fejki się różnią. Sama o mało nie kupiłam "okazji", ufff.
To co zauważyłam jeszcze wzrokowo, to że W i V w oryginałach ma stylizowaną pętelkę w tych replikach tego nie ma.

Edytowane przez Arietta
Czas edycji: 2011-02-27 o 11:55
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 15:08   #116
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Wizażanki kochane, powiedzcie mi czy dobrze mi się wydaje, że butki w załączniku to raczej podróbki? Znalazłam je dzisiaj na allegro i cena jest zachęcająca, aukcja od 199 zł, ale choć generalnie wydają się być w porządku, to nie pokoi mnie, że ta "wizytówka" jest na zwykłej plastikowej żyłce, a nie na łańcuszku.
Pewnie napiszę jeszcze do sprzedawcy o dodatkowe zdjęcia...bo jest jedno i to zrobione tak jakby chciał on coś ukryć
Właściwie gdyby nawet były podróbkami, a były tańsze to może bym nawet się skusiła...ale podróbki za 200 zł to już nie bardzo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472899573.jpg (31,1 KB, 477 załadowań)
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 16:26   #117
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

podrobki na 10000 % poczytaj co kolezanka nad Toba napisala
pomijajac ta zylke to one maja jeden karton cienki a powinny byc dwa + ten karton .
mnie z kolei ktos chcial podrobki wcisnac za jakies 350 :/ i oczywisie kupiłabym gdyby nie ostrzezenia dziewczyn tutaj .podróbki sa najcześciej sprowadzane z chin za 15-25 dolarow + przesylka , wiec zobaczcie jak oni oszukuja i zarabiaja na niewiedzy innych .http://www.c2coffer.com/search?keywo...ood&category=0
naszczęscie wisienek i kul nie podrabiaja :/
podrobki bym nawet nie wziela za dopłatą , ale każdy zrobi jak uwaza
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-02-27 o 16:33
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 17:49   #118
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Ale śliczne te buciki...
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:27   #119
nielegalnaa
Rozeznanie
 
Avatar nielegalnaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 864
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

O jeśli wisienek nie podrabiają to tym lepiej Bo bardziej podobają mi się niż te z serduszkami.
A wie ktoś może czy w Katowicach lub jego okolicach są butiki gdzie można kupić buty Vivienne Westwood? Mimo wszystko boję się, że na allegro mogą mnie oszukać, nie koniecznie sprzedając podróbkę, ale np. po zapłacie, nie wysyłając bucików?
__________________


nielegalnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 18:46   #120
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Arietta, bardzo fajnie ze wypisalas co wiadomo o podrobkach, dziekujemy!!
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.