CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-29, 11:09   #151
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
sylwio co robic?
Wyslalam jej ostatnie już pw aby się z Tobą do końca tego tyg skontaktowala, jeśli to nie nastapi, będę musiała użyć bardziej przykrych środków.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:02   #152
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Wyslalam jej ostatnie już pw aby się z Tobą do końca tego tyg skontaktowala, jeśli to nie nastapi, będę musiała użyć bardziej przykrych środków.
Jeśli do niedzieli się nie odezwie, wystaw jej oczywiście negatywa. Jeśli nawet nie ma takij torebki jaką chcesz, powinna odesłać uczciwie rzeczy.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 07:03   #153
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

No i mam cilestkę. Osoba po numerem telefonu faktycznie nic nie wiedziała. Dziś raniutko do mnie zadzwoniła, że namieszała jej kuzynka,która mieszkała z jej rodzicami pod jej nieobecność. Ma mi odesłać moje kosmetyki w poniedziałek, albo zwróci pieniądze. Strasznie mi jej szkoda, bo mnie o oszukała obca osoba ale ją kuzynka i to jeszcze korzystając z jej gościnności.
W każdym razie zostałam upoważniona do podania jej numeru komórkowego innym ewentualnym oszukanym. Jeśli jest jeszcze ktoś (agusiu_85 chcesz zadzwonić czy dpuszczasz?), kto czuje się oszukany proszę o PW.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:14   #154
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Przekupka: 9 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Speranza nie odezwała się, proszę Sylwio zadziałaj jakoś
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:24   #155
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
Przekupka: 130 pkt / 100% pozyt.
GG do ennkaa
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Odzyskałam swoje kosmetyki. Jestem stratna tylko przesyłke i próbki, Jakoś przezyję. Kuzynka cilestki odesłała mi moje kosmetyki. Co prawda troszkę poobijane, ale niewiele, więc odpuszczam. Tym bardziej, że mi jej żal bardziej niż siebie. W każdym razie sprawa zamknięta z mojej strony
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 11:36   #156
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Odzyskałam swoje kosmetyki. Jestem stratna tylko przesyłke i próbki, Jakoś przezyję. Kuzynka cilestki odesłała mi moje kosmetyki. Co prawda troszkę poobijane, ale niewiele, więc odpuszczam. Tym bardziej, że mi jej żal bardziej niż siebie. W każdym razie sprawa zamknięta z mojej strony
Cilestka oraz jej klon mają BANaniki.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 14:07   #157
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Moja cierpliwość ostatecznie się wyczerpała

Niniejszym ostrzegam przed zawieraniem transakcji z Agateczką Chyba, że wyśle paczkę jako pierwsza Wymieniałyśmy moje próbki kremu z wysokim filtrem Vichy (o ile kojarzę to nawet dwa rodzaje, przy czym jednego było coś ok.60ml, a drugiego ok.15ml - saszetki), na jej żel do mycia twarzy CALMA z Ziaji Moja paczka dotarła w umówionym terminie. Ja się niestety nie doczekałam żadnej przesyłki...

Dodam, że wymiana była obgadana w pierwszej połowie sierpnia...
W międzyczasie Agateczka dwa razy obiecywała wysłać paczkę "jak najszybciej" - jak widać to "jak najszybciej" jeszcze nie nadeszło
Próbowała mi również wmówić, że podałam jej błędny adres wysyłki, że niby dostała zwrot itp.
Tylko jakoś nie pomyślała o tym, żeby jako dowód niewinności podać numery nadania paczki... Tak więc jak dla mnie wszystko jasne - kłamała jak najęta

Jestem totalnie zniesmaczona, bo jak do tej pory dziewczyna miała same pozytywy w IP. A dziwnym trafem jakoś od niedawna przestała bywać na Wizażu...

Okazałam sporo dobrej woli - sylwia.gda świadkiem. Czekałam prawie dwa miesiące, naiwnie wierząc, że może dostanę ten głupi żel (który w sklepie kosztuje raptem parę złotych...) Wysyłałam grzeczne PW z prośbą o kontakt, nie podawałam na forum jej nicka (żeby w przypadku winy Poczty Polskiej jej nie oczernić), w końcu poprosiłam o interwencję moderatorkę.

Po tym ostatnim kroku Agateczka napisała w PW, że żelu nie wysłała i w najbliższym czasie nie wyśle, bo nie ma go przy sobie, tam gdzie oecnie przebywa Co za tupet?!?

To tyle z mojej strony - wystawiłam negatywa i ujawniam całą historię ku przestrodze innych Wizażanek
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 14:09   #158
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Przekupka: 23 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

To bardzo smutne co piszesz bo niedawno wymieniłam sie z agateczką i mimo tego że troszkę się opóźniła to przesyłka dotarła do mnie i wszystko jest OK. Bardzo dziwna sprawa
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 15:10   #159
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

a wiec powinnam sie wypowiedzić

POdstawowa sprawa - nie unikam wizażu z powodu nieudanej transakcji z Tobą, tylko najzwyczajniej w świecie rozpoczal mi sie rok akademicki i szereg innych zajęć, zadko jestem w domu, z czego wynika brak dostepu do internetu a jesli nawet mam ten dostęp to wejście na wizaż nie jest priorytetową sprawą tylko jesli mam na to czas

Pisałam Ci pw że nie ma mam poprostu tego zelu przy sobie teraz, wystawiłaś mi negatywa bo rzeczywiście ta paczka w koncu nie trafila do Ciebie i napisalaś ze nie liczysz juz na żadną przesyłkę ode mnie i zebym sie nie fatygowała, wiec odpuściłam skoro juz jestes tak tym wszystkim zmęczona nie masz ochoty na finalizację.
Do mojej winy sie przyznaje ze nie wysłałam na czas i wystawie Ci pozytywa bo z Twojej strony bylo ok, ale nie zgodze sie z tym ze 'uciekam' przed wizazem z powodu wymiany z Toba, to nie jest dla mnie świętość zebym za każdą cene logowała sie. Poprostu tak sie złożyło i uplynelo tyle czasu. Z innymi wizazankami sie wymianiałam i bylo ok
To tyle z mojej strony
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 06:51   #160
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

I mam uwierzyć w to, że od sierpnia nie mogłas wysłać??? Choć dwa razy obiecywałaś i twierdziłaś, że paczka poszła i wróciła...

Aż tak naiwna nie jestem - mam nauczkę na przyszłość. Za to Ty skorzystałas podwójnie... I nie poczuwasz się nawet do zwykłego "przepraszam"

Nie wnikam dlaczego rzadziej tu jesteś. Ale kontakt z Tobą do łatwych nie należał. Trochę cywilnej odwagi dziewczyno

EOT
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących

Edytowane przez kamaO
Czas edycji: 2006-10-05 o 07:19
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 16:44   #161
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Pozwole sobie wtracic, bo chyba nie bardzo zrozumialam...
Jesli do kamaO nie dotarla obiecana przesylka, to wybacz- agateczko, ale powinnas robic wszytko zeby transakcja byla sfinalizowana z zadowoleniem dla obu stron, bo o to chodzi na targowisku. Prezentow tu sobie nie robimy raczej, i tyle. O "przepraszam" nie wspomne, bo to jakos oczywiste...
Dosc dziwnie brzmi Twoje tlumaczenie, naprawde.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 18:43   #162
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zgadzam się z Dorotą. Poza tym uważam, iż to, że Ty wystawisz Kamie pozytwną opinię w KWC sprawy nie załatwi, pozytyw jej się słusznie należy, bo z umowy się wywiązała. Natomiast Ty jeśli chcesz wyjść z całej sprawy z twarzą powinnaś nie tylko przeprosić za kłamstwa, ale również wysłać Kamie to do czego się zobowiązałaś. W przeciwnym razie chyba tylko nieświadome całej sprawy osoby, które nie czytaja tego wątku będą chętne na wymiany z Tobą. Brak czasu nie może być usprawiedliwieniem dla kłamstw i niewywiązywania się z podjętych zobowiązań. Takie jest moje zdanie.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 18:50   #163
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Popieram dziewczyny, całą sprawę trzeba załatwic do końca, czyli albo wyslesz KamaO obiecane rzeczy, albo powinnaś odesłać to, co od niej dostałaś, bo w tym momencie ona jest stratna z powodu Twojej niefrasobliwości
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 23:44   #164
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
I mam uwierzyć w to, że od sierpnia nie mogłas wysłać??? Choć dwa razy obiecywałaś i twierdziłaś, że paczka poszła i wróciła...


Nie wnikam dlaczego rzadziej tu jesteś. Ale kontakt z Tobą do łatwych nie należał. Trochę cywilnej odwagi dziewczyno


EOT
no cóż, wierzyć nie musisz, ja przedstawiłam sprawe jak to widze

nie bardzo rozumiem... zapewniam Cie ze to że nie sprawdzam wizazu 10 razy dziennie nie oznacza tchórzostwa

nie bede sie juz tutaj rozpisywała na ten temat poniewaz w korespondencji juz i Ty pisałaś i ja pisałam i nie chce powtarzac tego samego tutaj tylko dlatego zebys zyskala poparcie a negatywa mam i do wzglądu każdego on jest

EOT
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 07:44   #165
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dziewczyny, mysle, ze w naszym wspolnym interesie na tym forum jest abysmy pilnowaly uczciwosci wszytkich transakcji, rowniez tych, ktore nas nie dotycza (poki co, bo przeciez jak pisze Basia, tylko te dziewczyny, ktore sledza ten watek moga ustrzec sie przed ewentualnymi wymianami z nierzetelnymi wizazankami)
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 07:57   #166
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do agusia_85
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
nie bardzo rozumiem... zapewniam Cie ze to że nie sprawdzam wizazu 10 razy dziennie nie oznacza tchórzostwa
Akurat myślę, że jeśli zobowiązujesz się do wymiany, to musisz zainteresować się jej przebiegiem, a jeśli nie masz na to czasu to jest prosta rada - nie wymieniaj się. Pozdrawiam!!!
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:32   #167
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dorota -coco - Każdy przed wymianą zagląda do IP i zapewniam Cie ze nikomu nie umknie dowiedzieć sie że jestem taką oszustką

agusia_85 - nie pisalam ze sie nie interesuje tylko ostatnio zagladałam wtedy kiedy na to czas pozwala, zapewniam Cie ze wiecej razy niz widać w IP sie wymienialam i wszystko bylo w porzadku a to że teraz tak wyszło z jedna osoba to sorryy...
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 08:51   #168
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
no cóż, wierzyć nie musisz, ja przedstawiłam sprawe jak to widze

nie bardzo rozumiem... zapewniam Cie ze to że nie sprawdzam wizazu 10 razy dziennie nie oznacza tchórzostwa

nie bede sie juz tutaj rozpisywała na ten temat poniewaz w korespondencji juz i Ty pisałaś i ja pisałam i nie chce powtarzac tego samego tutaj tylko dlatego zebys zyskala poparcie a negatywa mam i do wzglądu każdego on jest

EOT

No wybacz, ale to już jest zwykła bezczelność...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 09:13   #169
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

moze i tak, ale wybacz nie bede Cie namawiała zebys mi wierzyla, ja przedstawiłam sprawe z mojej strony na pw i tutaj po krotce i nie bede sie tlumaczyla kilka razy z tego samego. Nie wierzysz - Twoja wola
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 09:23   #170
Dorota-Coco
Zakorzenienie
 
Avatar Dorota-Coco
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 9 631
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Dorota -coco - Każdy przed wymianą zagląda do IP i zapewniam Cie ze nikomu nie umknie dowiedzieć sie że jestem taką oszustką .

Moja droga, zalosny sarkazm wsadz sobie w trzewiki.
Nie bede z Toba prowadzila slownych ripost.
Dla mnie sprawa jest jasna-Targowisko to miejsce do wymian, a nie filantropii.
Dorota-Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:00   #171
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Przekupka: 137 pkt / 99% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Wiesz co agateczko zaskakujesz mnie coraz bardziej swoją postawą do całej sprawy, Twoje zachowanie i ironiczny ton wypowiedzi niestety nie najlepiej świadczą ani o Tobie ani o Twoim stosunku do innych. Odnosze wrażenie, że starasz się zbagatelizować całą sprawę i przejść nad tym do porządku dziennego. Nieładnie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 10:35   #172
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
GG do agusia_85
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Odzyskałam swoje kosmetyki. Jestem stratna tylko przesyłke i próbki, Jakoś przezyję. Kuzynka cilestki odesłała mi moje kosmetyki. Co prawda troszkę poobijane, ale niewiele, więc odpuszczam. Tym bardziej, że mi jej żal bardziej niż siebie. W każdym razie sprawa zamknięta z mojej strony
Ja również otrzymałam zaległą rzecz.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 11:27   #173
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Wiesz co agateczko zaskakujesz mnie coraz bardziej swoją postawą do całej sprawy, Twoje zachowanie i ironiczny ton wypowiedzi niestety nie najlepiej świadczą ani o Tobie ani o Twoim stosunku do innych. Odnosze wrażenie, że starasz się zbagatelizować całą sprawę i przejść nad tym do porządku dziennego. Nieładnie
Mnie jest tym bardziej głupio, bo zostałam z niczym - dałam się nabrać

Nie jest to może afera na miare Water Gate, ale niesmak się snuje...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 13:34   #174
astronomiczna.ania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 685
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
GG do astronomiczna.ania
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
odpuściłam skoro juz jestes tak tym wszystkim zmęczona nie masz ochoty na finalizację.
Przyznam, że czytam kilka ostatnich wpisów w tym watku i własnym oczom nie wierzę
Wypowiedzi kamaO i Agateczki to jakieś totalne "postawienie sprawy na głowie"

Jestem w stanie zrozumieć sytuację, kiedy „odpuszcza” strona pokrzywdzona; tzn. wizażanka wystawiona do wiatru przez targowiskową oszustkę rezygnuje z egzekwowania swoich jak najbardziej słusznych roszczeń, powodowana niechęcią do ciągnięcia sprawy nieprzyjemnej, a mającej relatywnie niewielką wartość finansową.

Teraz jednak po raz pierwszy widzę, jak „odpuszcza sobie” strona krzywdząca, która ewidentnie - i jest to oczywiste nawet dla niej samej - nie wywiązała się z zaciągniętych zobowiązań.
Tego to ja już nijak pojąć nie potrafię .

W wypowiedziach niewątpliwie nieuczciwej wizażanki szokują mnie brak chociażby cienia wstydu za niedotrzymanie obietnicy, jak również brak widocznego zamiaru doprowadzenia całej sprawy do satysfakcjonującego dla wszystkich finału.
Toż to klasyczny przykład moralności Kalego "Kali komuś zabrać krowę - dobrze".

KamaO - mogę Ci jedynie współczuć i jednocześnie cieszyć się z faktu, że przedmioty wysłane przez Ciebie niedotrzymującej obietnic wizażance nie miały jakiejś znaczącej wartości
astronomiczna.ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:24   #175
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Przekupka: 12 pkt / 93% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez Dorota-Coco Pokaż wiadomość
Dorota -coco - Każdy przed wymianą zagląda do IP i zapewniam Cie ze nikomu nie umknie dowiedzieć sie że jestem taką oszustką .

Moja droga, zalosny sarkazm wsadz sobie w trzewiki.
Nie bede z Toba prowadzila slownych ripost.
Dla mnie sprawa jest jasna-Targowisko to miejsce do wymian, a nie filantropii.
Moja droga, zwroty do mnie wsadz sobie w trzewiki
Tym bardziej ja nie mam ochoty prowadzić z Toba ripost i tym bardziej ze sprawa nie dotyczy Ciebie, a jeśli juz zwracasz sie do mnie w taki sposob to nie licz na to ze bede siedziala jak mysz pod miotla i nie odpowiem, wiec jesli nie chcesz prowadzic 'słownych ripost' to poprostu nie pisz

Edytowane przez agateczka
Czas edycji: 2006-10-07 o 13:50
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 15:32   #176
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez agateczka Pokaż wiadomość
Moja droga, zwroty do mnie wsadz sobie w trzewiki
Tym bardziej ja nie mam ochoty prowadzić z Toba ripost i tym bardziej ze sprawa nie dotyczy Ciebie, a jeśli juz zwracasz sie do mnie w taki sposob to nie licz na to ze bede siedziala jak mysz pod miotla i nie odpowiem, wiec jesli nie chcesz prowadzic 'słownych ripost' to poprostu nie pisz
Dałam Ci 2 pkt karne-należą się one za wysłanie rzeczy dopiero po mojej interwencji.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 07:25   #177
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

To paczka jednak została wysłana??? Coś podobnego...
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 08:46   #178
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
To paczka jednak została wysłana??? Coś podobnego...
Wybaczcie, zagubilam się w tych negocjacjach-to te rzeczy nie zostały wysłane?!
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 09:50   #179
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Zapytaj Agateczkę - o ile mi wiadomo nic do mnie nie wysyłała
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 10:02   #180
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: CZARNA LISTA oraz JAK SIĘ USTRZEC PRZED OSZUSTAMI

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Zapytaj Agateczkę - o ile mi wiadomo nic do mnie nie wysyłała
Już nie mam ochoty na żadne pytania, BAN stały dla niej oraz innego konta na tym kompie.

Kamo, podaj proszę w tym wątku jej imię, pierwszą literę nazwiska oraz miasto tej osoby (tyle można bez łamania prawa).
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-23 11:05:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.