Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-11, 11:59   #2731
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Napisane przez visionAM
[
Dziewczyny, pisze po raz ostatni, bo nie lubię się powtarzać - w klubie są osoby, które udzielały się w zamkniętym wątku, pisały tam posty, dyskutowały czynnie.
Nie zapraszamy osób podczytujących, przykro mi, taka jest ogólna decyzja [/I]

No to szkoda bardzo, bo ja na ten tutaj wątek trafiłam niedawno i przez przypadek. I dopiero poprzez lekturę tego wątku trafiłam również na różne blogi i pooglądałam o czym mówicie. Wypowiedzi przyszły oczywiście dopiero po zapoznaniu się z tym o czym mowa.
A teraz tyle wiadomości i rozmów na temat tamtego wątku (o którym nie wiedziałam i nie miałam możliwości poznać) zaostrza apetyt :P I co? Nie mogę teraz poczytać, bo nie mogę. Bo się nie udzielałam - siłą rzeczy udzielać się nie mogłam ;( Za późno się pojawiłam żeby mieć szansę.

Ach, jakie "rzycie" jest niesprawiedliwe
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:05   #2732
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

mnie nie chodzi o to, że w zgięciu lokcia. Ale zgięcie łokcia z pewna manierą, na paniusię z dłonią ku górze.

Ja teraz torebki na skos bo z wózkiem inaczej niewygodnie;-)
Kupiłam se na szafie MIĘTOWA sukienkę choć może jest pistacja;-)
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:15   #2733
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:24   #2734
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
mnie nie chodzi o to, że w zgięciu lokcia. Ale zgięcie łokcia z pewna manierą, na paniusię z dłonią ku górze.

Ja teraz torebki na skos bo z wózkiem inaczej niewygodnie;-)
Kupiłam se na szafie MIĘTOWA sukienkę choć może jest pistacja;-)
Ja jestem demode i mam niebieską kiecę
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:26   #2735
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnych rzeczy nie warto się trzymać tylko dlatego że są modne. Zawsze mnie zastanawiało, dlaczego niektóre z nas zamiast przyjrzeć się sobie i traktować modę wybiórczo, tak żeby podkreślić atuty a ukryć mankamenty robią czasem coś zupełnie odwrotnego, dam przykład z jednego bloga

http://4.bp.blogspot.com/-EccT_ziRPP...40/cvbcbcv.jpg


a to jeden z komentarzy pod tym zdjęciem;

"Zestaw jest fajny, ale bezwzględnie lepiej byś wyglądała w spodniach z wysokim stanem, a nie biodrówkach. Natychmiast zyskałyby na tym proporcje twojej sylwetki."


Zgadzam się z tym w zupełności - mała rzecz, a zmienia postać rzeczy. Podobnie jak z tymi paskami.


Co do torebek i sposobu ich noszenia - to jak dla mnie temat-rzeka. Ja nie mam idealnego rozwiązania. Najbliżej ideału byłoby chyba pod względem wygody noszenie właśnie tak z paskiem po przekątnej. No ale ja tak nie mogę i wiem że czułabym się źle z takim paskiem wrzynającym się między cycki. Nie chodzi o to że niewygodnie - przeciwnie, najmniej chyba obciąża taki sposób noszenia, ale nie czułabym się dobrze wizualnie - to nie dla mnie. Z kolei noszenie na ramieniu ma tę wadę, że po pierwsze obciąża dość mocno bark jeśli ma się w tej torbie sporo rzeczy (a czasem się tak ma i ja to potem odczuwam mocno), po drugie zawsze ale to zawsze jak mam siatki z zakupami w dwóch dłoniach (szczególnie jak jest tych siatek więcej), to torebka co dwadzieścia kroków zsuwa mi się z ramienia. Szału można dostać.
Osobiście lubię nosić torebkę w ręku na krótkich paskach, preferuję też wszelkiego rodzaju kuferki. No ale czasem kuferek jest za mały i czasem też potrzebuje się mieć wolną rękę (wtedy oczywiście na przedramieniu, co tak krytykowano tutaj) - no ale w przypadku zakupów, to po prostu dodatkowy ciężar wtedy. Tak więc jak dla mnie nie ma idealnego rozwiązania w kwestii torebek
Może byłoby dobrze jak w krajach afrykańskich - na głowie

http://www.bastazja.pl/WP/wp-content...R/SSC_1714.JPG


http://www.bastazja.pl/WP/wp-content...0/SSC_1679.JPG
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:41   #2736
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Czepiacie się tych torebek:P Niech każdy nosi jak mu wygodnie i tyle Ja lubię takie torby, które mają kilka możliwości noszenia: na ramię, przez ramię, do ręki Na przedramieniu też noszę, czasem tak też jest wygodnie
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:42   #2737
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

może wtedy przestałabym się garbic;-)

a propos ślepego nadążania- dlatego nie nosze alladynek i innych bryczesów, bo wtedy wyglądam- kryj się!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 12:43   #2738
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
EJ, DLACZEGO ZMIENIŁY SIĘ EMOTIKONY NA KRÓTKIEJ LIŚCIE? Nie ma już "", pojawiło mi się za to to: "". Czyżbyśmy się częściej złościły, niż śmiały?
U mnie nadal jest ""
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:44   #2739
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
może wtedy przestałabym się garbic;-)

a propos ślepego nadążania- dlatego nie nosze alladynek i innych bryczesów, bo wtedy wyglądam- kryj się!
Ja mam to samo doopa jak szafa i w ogole cała sylwetka jakaś masywna jakby mi nagle przybyło z 20 kg
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:45   #2740
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez muron Pokaż wiadomość
może wtedy przestałabym się garbic;-)

a propos ślepego nadążania- dlatego nie nosze alladynek i innych bryczesów, bo wtedy wyglądam- kryj się!
Ja się masakrycznie garbię staram się prostować, ale zapominam po 5 minutach...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 12:46   #2741
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja dziś do tematu rozwalaczy mam tylko jedno pytanie. Jak można w dniu, w którym już wcześnie rano (o 7) było jakieś 20 stopni ubrać się w wełniany płaszcz, trencz lub kurtkę narciarską? Śmiesznie mi się dziś rano stało na stacji i czekało na pociąg, jak wokół było mnóstwo dziewczyn zarówno w szortach i bokserkach, jak i w zimowych płaszczach. To na prawdę jest inne odczuwanie temperatury?

Wczoraj byłam na zakupach. Tak się obkupiłam, że mi zabrakło pieniędzy na MIENTOWĄ koszulkę Myślicie, że powinnam pójść coś oddać i kupić jednak koszulkę, którą tej wiosny każdy powinien posiadać?
I tak jeszcze w temacie tego boskiego koloru - widziałam w H&M, że wszystkie dziewczyny niosły do przymierzalni tą samą miętową sukienkę. Chyba ze 3 albo 4 stały w kolejce z tą sukienką Obstawiam, że może się stać jednym z wizażowych hitów.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2012-05-11 o 12:51
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 12:56   #2742
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

A tak teoretycznie, w kwestii zasad - jakie były przyczyny zamknięcia wątku? Konkretne zarzuty.
Bo chyba w przypadku formułowania zasad od tego należałoby zacząć.
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:01   #2743
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:07   #2744
Ejniacz
Zadomowienie
 
Avatar Ejniacz
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 1 571
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Ja dziś do tematu rozwalaczy mam tylko jedno pytanie. Jak można w dniu, w którym już wcześnie rano (o 7) było jakieś 20 stopni ubrać się w wełniany płaszcz, trencz lub kurtkę narciarską? Śmiesznie mi się dziś rano stało na stacji i czekało na pociąg, jak wokół było mnóstwo dziewczyn zarówno w szortach i bokserkach, jak i w zimowych płaszczach. To na prawdę jest inne odczuwanie temperatury?

Wczoraj byłam na zakupach. Tak się obkupiłam, że mi zabrakło pieniędzy na MIENTOWĄ koszulkę Myślicie, że powinnam pójść coś oddać i kupić jednak koszulkę, którą tej wiosny każdy powinien posiadać?
I tak jeszcze w temacie tego boskiego koloru - widziałam w H&M, że wszystkie dziewczyny niosły do przymierzalni tą samą miętową sukienkę. Chyba ze 3 albo 4 stały w kolejce z tą sukienką Obstawiam, że może się stać jednym z wizażowych hitów.

Jak jadę do pracy rano (ok 7.30) to nie wyobrażam sobie nie mieć kurtki skórzanej i jakiejś chustki, chociaż ludzie obok mnie w sandałach i krótkich rękawkach Potem, jak wracam to mi oczywiście za ciepło, ale rano jest mi zdecydowanie zimno
__________________
"Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi."


Jean Cocteau
Ejniacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:09   #2745
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Każdy już jest nieźle wygłupiony przez pogodę :/ Dzisiaj u mnie jest 25+ a jutro temperatura ma nie przekraczać 10stopni
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:18   #2746
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
I tak jeszcze w temacie tego boskiego koloru - widziałam w H&M, że wszystkie dziewczyny niosły do przymierzalni tą samą miętową sukienkę. Chyba ze 3 albo 4 stały w kolejce z tą sukienką Obstawiam, że może się stać jednym z wizażowych hitów.
MieNtowy jest już (lub za moment będzie) passe :P Trzeba być na czasie. Teraz modny będzie ŚMIETANKOWY A najlepiej coś uszyte z materiału typu firanka.

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Nikt nie wie nic poza tym, co pojawiło się w ostatniej wypowiedzi z decyzją o zamknięciu wątku
A co się pojawiło? No i wobec tego co było twoim zdaniem taką przyczyną? Ja nie mam odczuć na ten temat, bo nie miałam okazji czytać.
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:37   #2747
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
A co się pojawiło? No i wobec tego co było twoim zdaniem taką przyczyną? Ja nie mam odczuć na ten temat, bo nie miałam okazji czytać.
Wątek jest zamkniety, ale nei usunięty, mozesz sobie poczytać dyskujsa na luzie, trochę wstydliwych faktów z życia blogerek, (do których się nei chciały przyznawać i które je widać bolały, np. pochodzenie Charlize Mystery z podkarpacia) , lub komentarze na temat zbytniego wychudzenia niektórych blogerek.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2012-05-11 o 13:40
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:38   #2748
niemamco
Raczkowanie
 
Avatar niemamco
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 74
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Podczytuję Was, chciałam udzielić się na wątku o blogerkach, ale musiałam oddać się pracy, jak wróciłam, to już pozamiatane było. Wczoraj rozwaliła mnie grupa dziewczyn ubranych w pastele (mięta, morela, itp.), biele, nudziaki na obcasach, oczywiście z szanelkami jako dodatki. Sam fakt bycia klonami nie rozwalił mnie tak bardzo, jak fakt, że w takich strojach jechały na grilla na miasteczku AGH, o czym informowały głośno cały autobus. Stara już jestem, może przez te kilka lat, od czasu moich studiów, klimaty tam zmieniły się w takie haj faszyn.
niemamco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:42   #2749
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No tak, szpile na grilla na miasteczku Jestem dziwna, ale ubrałabym dżinsy, tiszert/top i tenisówki
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 13:42   #2750
biibi
Zakorzenienie
 
Avatar biibi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 462
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez niemamco Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, chciałam udzielić się na wątku o blogerkach, ale musiałam oddać się pracy, jak wróciłam, to już pozamiatane było. Wczoraj rozwaliła mnie grupa dziewczyn ubranych w pastele (mięta, morela, itp.), biele, nudziaki na obcasach, oczywiście z szanelkami jako dodatki. Sam fakt bycia klonami nie rozwalił mnie tak bardzo, jak fakt, że w takich strojach jechały na grilla na miasteczku AGH, o czym informowały głośno cały autobus. Stara już jestem, może przez te kilka lat, od czasu moich studiów, klimaty tam zmieniły się w takie haj faszyn.
nie ma to jak w szpilkach na grilla
__________________
Żyj z całych sił
I uśmiechaj się do ludzi
Bo nie jesteś sam.
biibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:46   #2751
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
Wątek jest zamkniety, ale nei usunięty, mozesz sobie poczytać dyskujsa na luzie, trochę wstydliwych faktów z życia blogerek, (do których się nei chciały przyznawać i które je widać bolały, np. pochodzenie Charlize Mystery z podkarpacia) , lub komentarze na temat zbytniego wychudzenia niektórych blogerek.
Oj, dzięki - z rozmów tutaj wynikało mi że nie da się go poczytać bez zaproszenia. To ja poproszę o linka do tego wątku jeśli można.

Ja nie widzę nic złego ani wstydliwego w pochodzeniu z Podkarpacia czy skądkolwiek indziej.

A co do klonów, to były zawsze i zawsze będą, mimo wszystko mnie się podoba moda na pastele. To ładne kolory na upalną porę - mnie raczej rozwalają czarne szpilki (w dodatku lakierowane) w upalny poranek - takie szpilki są jednak zarezerwowane na okazje wieczorowe.

Edytowane przez Arietta
Czas edycji: 2012-05-11 o 13:47
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:52   #2752
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
Oj, dzięki - z rozmów tutaj wynikało mi że nie da się go poczytać bez zaproszenia. To ja poproszę o linka do tego wątku jeśli można.

Ja nie widzę nic złego ani wstydliwego w pochodzeniu z Podkarpacia czy skądkolwiek indziej.

A co do klonów, to były zawsze i zawsze będą, mimo wszystko mnie się podoba moda na pastele. To ładne kolory na upalną porę - mnie raczej rozwalają czarne szpilki (w dodatku lakierowane) w upalny poranek - takie szpilki są jednak zarezerwowane na okazje wieczorowe.
A mówisz o klubie ? jest zamknięty . Ja zrozumiałam, zę chodzi o wątek srry. Ja wiem, ale pewną haj faszyn blogerkę pochodzenie z miasta bez starbaksa zawstydziło , szczegóły w zamkniętym wątku .

wracając do teamtu -Ja też dziś atak klonów na ulicach widzę. rozwala mnie mięta , jest passe i mainstream
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 13:56   #2753
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Nie wiem na czym w końcu polega bycie w klubie. kojarzy mi się to ze słynna wypowiedzią Groucho Marxa. Jeśli na tym czy można, czy nie można pisać w tym wątku, to nie zależy mi, chciałabym po prostu przeczytać - a skoro twierdzisz że jest tylko zamknięty i poczytać można, to poproszę o linka kierującego Taht's all
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:00   #2754
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja zawsze na takie imprezy chodziłąm ubrana byle jak. Powód: ja zawsze się czymś obleję albo uświnię. Do tego, bez skrupułów można sobie usiąść na trawie. No i ja miałam o tyle fajną ekipę, że chodziliśmy gdzieś w las albo na łąki i tam się imprezowało. Z tego względu nie wyobrażam sobie białych spodni, pastelek czy innych szpileczek (w ogóle ja nie lubię obcasów) na takie imprezy. Dodam, że pewnie wzbudziłabym niemały śmiech w otoczeniu
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:00   #2755
ladymoonn
Zakorzenienie
 
Avatar ladymoonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 349
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
No tak, szpile na grilla na miasteczku Jestem dziwna, ale ubrałabym dżinsy, tiszert/top i tenisówki
Cytat:
Napisane przez biibi Pokaż wiadomość
nie ma to jak w szpilkach na grilla
zdarza się, sama też widziałam taki widok, trawa, grill, a laska w szpilkach i to takich 12cm, nie powiem piękne były, ale wszyscy mieli z niej ubaw
__________________
"Upadamy wtedy, gdy nasze życie przestaje być codziennym zdumieniem"


ladymoonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:03   #2756
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Arietta Pokaż wiadomość
Nie wiem na czym w końcu polega bycie w klubie. kojarzy mi się to ze słynna wypowiedzią Groucho Marxa. Jeśli na tym czy można, czy nie można pisać w tym wątku, to nie zależy mi, chciałabym po prostu przeczytać - a skoro twierdzisz że jest tylko zamknięty i poczytać można, to poproszę o linka kierującego Taht's all
poczytać mozna tu
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:13   #2757
jasperin
Raczkowanie
 
Avatar jasperin
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

a ja jakoś nie czuję się zewsząd atakowana przez pastele... jasne, zdarza mi się spotkać stada dziewczyn pt. 'miętowe szorty + brzoskwiniowa marynarka' bądź odwrotnie, ale kawałek dalej idą sobie marynarskie paski, jeszcze dalej różnorakie kwiaty - od zwiewnej romantycznej sukienki w delikatną łączkę po cygaretki w duże, wściekle kolorowe kwiaciory, z kolei za nimi podążają połączone na sto sposobów neony, zestawy black&white oraz nieśmiertelny jeans. należy też wspomnieć o wzorach azcetckich, norweskich i innych nieokreślonych, oczywiście o grochach i koszulach w kratę...

naprawdę, teraz na ulicach jest wszystko i może faktycznie więcej mięty niż rok temu, ale to chyba tylko kwestia nazewnictwa, bo sama bladozielone spodnie mam w szafie od grubo ponad roku (no tylko wtedy nie przyszłoby mi do głowy nazwanie ich miętowymi chociaż one to może bardziej pistacjowe są )
jasperin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:23   #2758
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Bywałam swego czasu częstym bywalcem miasteczkowych grillów i stwierdzam, że rzeczywiście zdarzały się takie ewenementy w szpilkach. Na szczęście cała reszta w trampkach, zwykłych t-shirtach i jakichś nie nowych jeansach. Swoją drogą... pewnie te lasencje w szpilkach idą na grilla się polansować i porobić foty, a nie oszamać kiełbaskę, napić się piwa i posiedzieć na trawie przy dźwiękach gitary A potem focie na bloga i jest hajfeszyn.

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2012-05-11 o 14:24
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:35   #2759
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:36   #2760
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 096
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Ja o swoich cyckach nie mogę powiedzieć, że są małe. Wcześniej były małe, teraz zamieniają się powoli w mleczarnię.

Mnie tam nie rozwala, jak kto nosi torebki. Ja noszę zazwyczaj tak, jak pisałam wcześniej i czasem na ramieniu.
Ja mam rozmiar cycnika 65G, więc to tak trochę na przekór

Dzisiaj w Krakowie jest pewnie koło 30 stopni, w związku z czym dwie osoby poczuły obowiązek przyodziania się w prawie-jak-skórzane kurtki zapięte pod szyję. Do krótkich szortów. I nie, nie spotkałam ich rano, tylko koło 13, więc nie można tego nijak zwalić na poranny chłód. Ja wiem, że "różne odczuwanie temperatur", ale jak można czuć potrzebę włożenia sztucznej, nieprzepuszczającej niczego kurtki przy 30 stopniach?
szarri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.