Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 22:51   #3961
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja nie wiem jak bardzo zakompleksionym trzeba być, żeby nie dopuszczać do siebie żadnych komentarzy - moim zdaniem jak się człowiek w internecie ujawnia to powinien brać pod uwagę to, że niekoniecznie będzie cudem i miodem w świecie internetu.

A ta wypowiedź na jej blogu - to jest zdecydowanie wypowiedź osoby, która sama zwraca uwagę tylko na pieniądze jakie ktoś na coś wydał i próbuje się we własnych oczach uszlachetnić. Ja jeśli czegoś komuś zazdroszczę to raczej rzeczy samej w sobie, ze udało jej się to upolować/zrobić/przerobić, a nie że jak ma fajnie bo wydała ileśtam złotych boszzz
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 23:09   #3962
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
A ta wypowiedź na jej blogu - to jest zdecydowanie wypowiedź osoby, która sama zwraca uwagę tylko na pieniądze jakie ktoś na coś wydał i próbuje się we własnych oczach uszlachetnić.
dlatego twierdze, ze widze hipokryzje...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 23:17   #3963
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak bardzo zakompleksionym trzeba być, żeby nie dopuszczać do siebie żadnych komentarzy - moim zdaniem jak się człowiek w internecie ujawnia to powinien brać pod uwagę to, że niekoniecznie będzie cudem i miodem w świecie internetu.

A ta wypowiedź na jej blogu - to jest zdecydowanie wypowiedź osoby, która sama zwraca uwagę tylko na pieniądze jakie ktoś na coś wydał i próbuje się we własnych oczach uszlachetnić. Ja jeśli czegoś komuś zazdroszczę to raczej rzeczy samej w sobie, ze udało jej się to upolować/zrobić/przerobić, a nie że jak ma fajnie bo wydała ileśtam złotych boszzz
Kiedyś nawet był pod jedną z jej notek dość długi wywód o tym, dlaczego nie podaje już cen rzeczy na blogu - bo niby ktoś jej wypominał, że się nie zgadzają, że oszukuje, etc...mnie zabiły te białe kozaki, jak się musiała wytłumaczyć z ich ceny. Z drugiej strony często pisze o tym, że gdy była młodsza, to na wiele rzeczy nie było jej stać - może buty za 300 zł czy metka ze sklepu takiego jak Zara to dla niej pewnego rodzaju symbol sukcesu?


Z początku wchodziłam tam po części dlatego, żeby się pośmiać. Potem Kamila coś jakby się ogarnęła i zaczęła ubierać się lepiej, więc byłam ciekawa, co z tego wyniknie. Po ostatnich postach chyba straciłam nadzieję na to, że jej stylizacje czy sposób wyrażania opinii mogą kiedykolwiek kogoś inspirować...

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-06-06 o 23:18
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 01:07   #3964
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tosiajola Pokaż wiadomość
Ale dzisiaj Kamila pobiła samą siebie
http://4.bp.blogspot.com/-lONit3SOwt...0/DSC04411.JPG

A myslalam, że juz nic mnie nie zdziwi w jej wykonaniu. A jednak.
Mnie osłabiło omotanie szyi apaszką aż po uszy, dodatkowo apaszka na głowie, a dekolt prawie do pasa. Nie rozumiem po o co jej tak szczelnie omotana apaszka, jak pomiędzy nią, a dekoltem bluzki jest pół metra gołego ciała?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Czy tylko mi wydaje się, że materiał na biuście jest lekko rozciągnięty?

Mam niepokojące wrażenie, że przez te pućki policzkowe oczy jej się coraz głębiej osadzają
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 08:26   #3965
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Mój dzisiejszy rozwalacz - jak przeczytałam tytuł tej aukcji i wyobraziłam to sobie, to się zakrztusiłam ze śmiechu

http://allegro.pl/kolekcja-zara-basi...400370948.html
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 08:34   #3966
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 08:36   #3967
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ubiegłyście mnie, bo chciałam pierwsza pochwalić strój Kamili który sam w sobie jest spoko (porównując do ostatniego) i nawet zdjęcia lepsze
Niestety zablokowanie komentarzy
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 08:42   #3968
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Rozwala mnie robienie zdjęć tak, by nogi wyglądały jakby były połamane kolanka do środka, stopy jakoś dziwnie ułożone co powoduje moim zdaniem karykaturalny efekt
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 09:13   #3969
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To akurat chwyt marketingowy stosowany od dawna - zależy co jest aktualnie "na fali", kiedyś w co drugim tytule aukcji była Jessica Simpson, potem Magda M, albo Brodziki itp. Teraz jest Tusk.

Ale mnie rozwaliło to zestawienie słów w tym konkretnym tytule - wyobraziłam sobie białego taliowanego szefa rządu, w dodatku w rozmiarze S (takiego taliowanego konusa)


A co do Kamili - ja wchodzę na jej blog (przyznaję bez bicia) z niezdrową fascynacją. Po prostu nigdzie indziej czegoś takiego nie zobaczę - i w tym jednym ma rację

Edytowane przez Arietta
Czas edycji: 2012-06-07 o 09:25
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 09:19   #3970
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja nie wiem jak bardzo zakompleksionym trzeba być, żeby nie dopuszczać do siebie żadnych komentarzy - moim zdaniem jak się człowiek w internecie ujawnia to powinien brać pod uwagę to, że niekoniecznie będzie cudem i miodem w świecie internetu.

A ta wypowiedź na jej blogu - to jest zdecydowanie wypowiedź osoby, która sama zwraca uwagę tylko na pieniądze jakie ktoś na coś wydał i próbuje się we własnych oczach uszlachetnić. Ja jeśli czegoś komuś zazdroszczę to raczej rzeczy samej w sobie, ze udało jej się to upolować/zrobić/przerobić, a nie że jak ma fajnie bo wydała ileśtam złotych boszzz
Podzielam opinię.
I jak któraś z Wizażanek napisała; ona jest faktycznie żywą antyreklamą każdego sklepu, który wrzuca baner na jej stronę.

Taka moja mała refleksja w tym temacie. Gdyby Kamile wpuścić do sklepu w miarę ładnymi rzeczami w przystępnych cenach, mogę się założyć, że wyciągnęła by z nich najbrzydsze szmatki, albo znowu skomponowała ładne rzeczy tak, że i tak by źle wyglądała. Takie moje odczucie, bo znam jedną taką dziewczynę, która uwielbia Stradivariusa. Dla mnie sklep okej, podoba mi się. A ona jak zaczyna przebierać w rzeczach, to znajduje wg niej perełki, które kompletnie jej nie pasują do niczego. I tak właśnie jest z Kamilą.
Plus: Ślepo podąża za modą...
Cieliste getry? okej, trzeba kupić.
Zara jest modna? Okej, poszukam na allegro jakiś perełek.
Bandamka w stylu Pin-up, okej? Zakładam.


Nie lubie takich ludzi i szczerze mówiąc już wolę patrzeć na chodzącego 'manekina' z sieciówki niż na nią.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.



Edytowane przez Shinn
Czas edycji: 2012-06-07 o 09:20
Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 12:47   #3971
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
Plus: Ślepo podąża za modą...
Cieliste getry? okej, trzeba kupić.
Zara jest modna? Okej, poszukam na allegro jakiś perełek.
Bandamka w stylu Pin-up, okej? Zakładam.
... a do tego potrafi trzasnac posta pt. "rozwalaja mnie ludzie, ktorzy slepo podazaja za moda"...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 12:56   #3972
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
... a do tego potrafi trzasnac posta pt. "rozwalaja mnie ludzie, ktorzy slepo podazaja za moda"...
O, tak. I obrazić potrafi wszystkich, którzy maja odmienne zdanie niż ona. Bardzo mi się nie podoba fakt, że jest bardzo wyszczekana na swoim blogu, mówi coś o tym, że krytyki się nie boi- kiedy to ma po blokowane komentarze.
A sklepy, które reklamuje na swoim blogu, na pewno nie znajda we mnie klientki, bo jak kupować u kogoś kto ma antyreklamę
Oni robią to dobrowolnie i jeszcze jej za to płacą, no szkoda.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:05   #3973
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Shinn Pokaż wiadomość
O, tak. I obrazić potrafi wszystkich, którzy maja odmienne zdanie niż ona. Bardzo mi się nie podoba fakt, że jest bardzo wyszczekana na swoim blogu, mówi coś o tym, że krytyki się nie boi- kiedy to ma po blokowane komentarze.
Kamila jest pelna sprzecznosci, pamietam jak kiedys pisala, ze ma tak szczupla figure z natury i nie daje rady przytyc, po czym wyleciala pozniej z postem, ze udalo sie jej schudnac i lubi sie taka chuda. a nastepnie znow wrocila do wersji, ze ma taki metabolizm. ze juz o rewelacjach z gazety.pl nie wspomne.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-06-07 o 13:04
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:20   #3974
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Zaczęłam nadrabianie wątku po egzaminach i tak wracając do tematu ślubów: fajnie, że jest mniejsza presja społeczna i rodzinna na wyprawianie hucznych wesel przy dźwiękach muzyki biesiadnej i disco polo. Ale i tak uważam, że jeśli się już kogoś zaprasza na ceremonię (nikt nie przychodzi z pustymi rękami), należałoby odwdzięczyć się za przybycie i zaprosić na obiad, czy tort i kawę (co innego zawiadomienie). Byłam ostatnio na ślubach dwóch koleżanek. Jedna postępowa i antykościelna, ale ślub konkordatowy wzięła, bo rodzina jej męża nalegała. Wesela też nie chciała, w ogóle nie życzyła sobie żadnych prezentów. Ale rodzina jej męża zafundowała im wielką fetę. Składając jej życzenia widziałam skwaszone miny młodej pary i jestem pewna, że była naprawdę nieszczęśliwa tego dnia. Trwało to do momentu, kiedy około 21 podjechała biała limuzyna, w bagażniku spakowane walizki i jej siostra (nie zdążyła na samolot do Polski) z biletami na Hawaje Rodzinka i znajomi zostali i bawili się dalej, młodzi pojechali prosto na lotnisko. Im akurat zrobili świetną niespodziankę, ale na pewno są kobiety, które nie chcą mieć wesela, zgadzają się dla zadowolenia bliskich a potem całą noc udają szczęśliwe.
Druga koleżanka zaprosiła tylko najbliższą rodzinę i znajomych, o ślubie tylko zawiadomiła, a i tak każdy przyniósł kopertę albo inny upominek. Na szczęście przygotowała się na taką ewentualność i rozdała gościom koszyczki ze słodyczami i owocami. Miny wielu gości bezcenne.

Mnie natomiast rozwaliły tegoroczne komunie. Jako matka chrzestna pojawiłam się w skromnej sukience. Ale przy nastoletnich kuzynkach mojego chrześniaka odpicowanych u fryzjerów i kosmetyczek, w asymetrycznych, miętowych i pastelowych sukienkach powinnam czuć się jak szara myszka. Wszystkie wyglądały tak, jakby one były tego dnia najważniejsze. A potem na fb lądowały fotki - komunia to świetna okazja do lansu. Teraz w ogóle świat stanął na głowie, na komunie ludzie rezerwują sale jak na wesele już rok wcześniej, potem jest wielkie ustalanie menu i listy prezentów, fryzjer, kosmetyczka, wielkie kupowanie sukienek na komunię siostrzyczki. iphony, quady, laptopy... czego to dzieci nie dostają...

Edytowane przez anlaya
Czas edycji: 2012-06-07 o 13:23
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:39   #3975
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Zaczęłam nadrabianie wątku po egzaminach i tak wracając do tematu ślubów: fajnie, że jest mniejsza presja społeczna i rodzinna na wyprawianie hucznych wesel przy dźwiękach muzyki biesiadnej i disco polo. Ale i tak uważam, że jeśli się już kogoś zaprasza na ceremonię (nikt nie przychodzi z pustymi rękami), należałoby odwdzięczyć się za przybycie i zaprosić na obiad, czy tort i kawę (co innego zawiadomienie). Byłam ostatnio na ślubach dwóch koleżanek. Jedna postępowa i antykościelna, ale ślub konkordatowy wzięła, bo rodzina jej męża nalegała. Wesela też nie chciała, w ogóle nie życzyła sobie żadnych prezentów. Ale rodzina jej męża zafundowała im wielką fetę. Składając jej życzenia widziałam skwaszone miny młodej pary i jestem pewna, że była naprawdę nieszczęśliwa tego dnia. Trwało to do momentu, kiedy około 21 podjechała biała limuzyna, w bagażniku spakowane walizki i jej siostra (nie zdążyła na samolot do Polski) z biletami na Hawaje Rodzinka i znajomi zostali i bawili się dalej, młodzi pojechali prosto na lotnisko. Im akurat zrobili świetną niespodziankę, ale na pewno są kobiety, które nie chcą mieć wesela, zgadzają się dla zadowolenia bliskich a potem całą noc udają szczęśliwe.
Druga koleżanka zaprosiła tylko najbliższą rodzinę i znajomych, o ślubie tylko zawiadomiła, a i tak każdy przyniósł kopertę albo inny upominek. Na szczęście przygotowała się na taką ewentualność i rozdała gościom koszyczki ze słodyczami i owocami. Miny wielu gości bezcenne.
Od kilku lat widzę na ślubach czy pogrzebach taką tendencję, by zamiast kwiatów czy innych prezentów przynieść jakąś drobną sumę, która zostanie przeznaczona na jakiś cel charytatywny. Spotkałam się też z przypadkiem, gdzie para młoda zbierała przybory szkolne dla uzdolnionej młodzieży z biedniejszych rodzin. I w tym momencie rozwalają mnie ludzie, którzy wiedzą lepiej i przynoszą wypasioną wiązankę czy bukiet "bo tak wypada" albo "niech widzą, że nas stać".
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:43   #3976
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta

Edytowane przez mm444
Czas edycji: 2012-06-07 o 14:14
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:45   #3977
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Zaczęłam nadrabianie wątku po egzaminach i tak wracając do tematu ślubów: fajnie, że jest mniejsza presja społeczna i rodzinna na wyprawianie hucznych wesel przy dźwiękach muzyki biesiadnej i disco polo. Ale i tak uważam, że jeśli się już kogoś zaprasza na ceremonię (nikt nie przychodzi z pustymi rękami), należałoby odwdzięczyć się za przybycie i zaprosić na obiad, czy tort i kawę (co innego zawiadomienie). Byłam ostatnio na ślubach dwóch koleżanek. Jedna postępowa i antykościelna, ale ślub konkordatowy wzięła, bo rodzina jej męża nalegała. Wesela też nie chciała, w ogóle nie życzyła sobie żadnych prezentów. Ale rodzina jej męża zafundowała im wielką fetę. Składając jej życzenia widziałam skwaszone miny młodej pary i jestem pewna, że była naprawdę nieszczęśliwa tego dnia. Trwało to do momentu, kiedy około 21 podjechała biała limuzyna, w bagażniku spakowane walizki i jej siostra (nie zdążyła na samolot do Polski) z biletami na Hawaje Rodzinka i znajomi zostali i bawili się dalej, młodzi pojechali prosto na lotnisko. Im akurat zrobili świetną niespodziankę, ale na pewno są kobiety, które nie chcą mieć wesela, zgadzają się dla zadowolenia bliskich a potem całą noc udają szczęśliwe.
Druga koleżanka zaprosiła tylko najbliższą rodzinę i znajomych, o ślubie tylko zawiadomiła, a i tak każdy przyniósł kopertę albo inny upominek. Na szczęście przygotowała się na taką ewentualność i rozdała gościom koszyczki ze słodyczami i owocami. Miny wielu gości bezcenne.

Mnie natomiast rozwaliły tegoroczne komunie. Jako matka chrzestna pojawiłam się w skromnej sukience. Ale przy nastoletnich kuzynkach mojego chrześniaka odpicowanych u fryzjerów i kosmetyczek, w asymetrycznych, miętowych i pastelowych sukienkach powinnam czuć się jak szara myszka. Wszystkie wyglądały tak, jakby one były tego dnia najważniejsze. A potem na fb lądowały fotki - komunia to świetna okazja do lansu. Teraz w ogóle świat stanął na głowie, na komunie ludzie rezerwują sale jak na wesele już rok wcześniej, potem jest wielkie ustalanie menu i listy prezentów, fryzjer, kosmetyczka, wielkie kupowanie sukienek na komunię siostrzyczki. iphony, quady, laptopy... czego to dzieci nie dostają...
Odnośnie przyjęć komunijnych: w lokalnej gazecie na pierwszej stronie było zdjęcie komunijnej wódki Etykieta na butelce była ze zdjęciem tego chłopca, który przyjmował komunię. Oczywiście impreza w lokalu na kikladziesiąt osób, dania wykwintne, fontanna z czekolady. Goście na odchodnym dostawali ciasteczka w ozdobnych pudełkach i czekoladki ze zdjęciem chłopca. Chłopak dostał quada, laptopa, aparat cyfrowy, ipada, wycieczkę do disneylandu i 8 tysiecy.
Inna dziewczynka od chrzestnych dostała...10 tysięcy.
Ja się boję jak moja chrzesnica podrośnie (ma 4 lata), to będę jej chyba musiała kupić samochód
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 13:59   #3978
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:00   #3979
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Odnośnie przyjęć komunijnych: w lokalnej gazecie na pierwszej stronie było zdjęcie komunijnej wódki Etykieta na butelce była ze zdjęciem tego chłopca, który przyjmował komunię. Oczywiście impreza w lokalu na kikladziesiąt osób, dania wykwintne, fontanna z czekolady. Goście na odchodnym dostawali ciasteczka w ozdobnych pudełkach i czekoladki ze zdjęciem chłopca. Chłopak dostał quada, laptopa, aparat cyfrowy, ipada, wycieczkę do disneylandu i 8 tysiecy.
Inna dziewczynka od chrzestnych dostała...10 tysięcy.
Ja się boję jak moja chrzesnica podrośnie (ma 4 lata), to będę jej chyba musiała kupić samochód
Straszne. Nigdy bym nie pozwoliła na to, żeby moje dziecko dostawało tak drogie prezenty i takie sumy na jakąkolwiek okazję. Zastanawiam się, gdzie tu jest w tym wszystkim miejsce na radość z przyjęcia sakramentu, z tego, że cała rodzina przyjechała specjalnie dla dziecka. Takie komunie jak opisałaś przynoszą wiele szkody dziecku, źle że rodzice tego nie widzą...
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 14:19   #3980
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Odnośnie przyjęć komunijnych: w lokalnej gazecie na pierwszej stronie było zdjęcie komunijnej wódki Etykieta na butelce była ze zdjęciem tego chłopca, który przyjmował komunię. Oczywiście impreza w lokalu na kikladziesiąt osób, dania wykwintne, fontanna z czekolady. Goście na odchodnym dostawali ciasteczka w ozdobnych pudełkach i czekoladki ze zdjęciem chłopca. Chłopak dostał quada, laptopa, aparat cyfrowy, ipada, wycieczkę do disneylandu i 8 tysiecy.
Inna dziewczynka od chrzestnych dostała...10 tysięcy.
Ja się boję jak moja chrzesnica podrośnie (ma 4 lata), to będę jej chyba musiała kupić samochód
nie wierze.... już pomijam że na takich uroczystościach wódki jakoś nie widzę, to wódka ze zdjęciem dziecka? to żart jakiś.
Byłam w tym roku na komunii siostrzenicy. To co tu czytam to jakaś abstrakcja. Poza tym, że nie było żadnych kopert bo rodzice tak zadecydowali, to nie było żadnych laptopów i tym podobnych bardzo drogich gadżetów. Nie widziałam żeby dziewczynka byla zawiedziona Dużo zależy od rodziców, ci co prawda są majętni, ale dzieci w głowie przewrócone nie mają
Słyszalam że w tym roku hit prezentów komunijnych to... jeż pigmejski
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 14:29   #3981
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Odnośnie przyjęć komunijnych: w lokalnej gazecie na pierwszej stronie było zdjęcie komunijnej wódki Etykieta na butelce była ze zdjęciem tego chłopca, który przyjmował komunię. Oczywiście impreza w lokalu na kikladziesiąt osób, dania wykwintne, fontanna z czekolady. Goście na odchodnym dostawali ciasteczka w ozdobnych pudełkach i czekoladki ze zdjęciem chłopca. Chłopak dostał quada, laptopa, aparat cyfrowy, ipada, wycieczkę do disneylandu i 8 tysiecy.
Inna dziewczynka od chrzestnych dostała...10 tysięcy.
Ja się boję jak moja chrzesnica podrośnie (ma 4 lata), to będę jej chyba musiała kupić samochód
Ja na komunię dostałam złote kolczyki. Koniec kropka. Ale nie powiem, jak przyszłam do szkoły następnego dnia musiałam kłamać, żeby się nie wyróżniać bo aż takie kwoty to to nie były ale było: a ja dostałam rower, komputer i 1000 zł (komunię miałam w 1996).
Sama jeszcze matką nie jestem, ale chyba nie będę swojego dziecka ani chrzcić, ani wystawiać na ten komunijny cyrk - jak będzie mieć 18 lat to zdecyduje czy chce być katolikiem/protestantem/buddystą/niewierzącym.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:14   #3982
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez kunia1 Pokaż wiadomość
nie wierze.... już pomijam że na takich uroczystościach wódki jakoś nie widzę, to wódka ze zdjęciem dziecka? to żart jakiś.
Byłam w tym roku na komunii siostrzenicy. To co tu czytam to jakaś abstrakcja. Poza tym, że nie było żadnych kopert bo rodzice tak zadecydowali, to nie było żadnych laptopów i tym podobnych bardzo drogich gadżetów. Nie widziałam żeby dziewczynka byla zawiedziona Dużo zależy od rodziców, ci co prawda są majętni, ale dzieci w głowie przewrócone nie mają
Słyszalam że w tym roku hit prezentów komunijnych to... jeż pigmejski
Niestety to prawda, tutal artykuł w wersji elektronicznej: http://expressilustrowany.pl/komunia...aedd5c4c000000
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:37   #3983
meflina
Zadomowienie
 
Avatar meflina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 914
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja na komunię dostałam złote kolczyki. Koniec kropka. Ale nie powiem, jak przyszłam do szkoły następnego dnia musiałam kłamać, żeby się nie wyróżniać bo aż takie kwoty to to nie były ale było: a ja dostałam rower, komputer i 1000 zł (komunię miałam w 1996).
Sama jeszcze matką nie jestem, ale chyba nie będę swojego dziecka ani chrzcić, ani wystawiać na ten komunijny cyrk - jak będzie mieć 18 lat to zdecyduje czy chce być katolikiem/protestantem/buddystą/niewierzącym.
ja też własnie dostałam 1000 zł i rower, złoty zegarek , a komunię miałam w 2006 roku. nie powiem, dostawali dwa razy tyle..
__________________
odchudzanie
72 68 67 66 65 60...57 56 55 54 53 52 50



'Być kobietą to strasznie trudne zajęcie,
bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami'
~J. Conrad
meflina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:41   #3984
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Taaa, ja pamietam jak dostalam bizu, rower, jakies ☠☠☠☠☠☠☠y i 800zl i to byl szal (a ile lat temu wczesne lata 90te)
Teraz to sie w glowie nie miesci, na komunie quada, to co na 18stke?
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:42   #3985
zekori
Wtajemniczenie
 
Avatar zekori
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 178
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Nie wyobrażam sobie wódki komunijnej.
Ja swoją miałam 10 lat temu i dostałam zestaw złote kolczyki, wisiorek + za duży pierścionek, zegarek i pieniądze, które moi zapobiegliwi rodzice złożyli na jakimś rachunku oszczędnościowym. Nie wyobrażam sobie dawać dziecku z okazji komunii, np. quada, czy super wypasiony komputer.
zekori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:43   #3986
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez foxy123 Pokaż wiadomość
Taaa, ja pamietam jak dostalam bizu, rower, jakies ☠☠☠☠☠☠☠y i 800zl i to byl szal (a ile lat temu wczesne lata 90te)
Teraz to sie w glowie nie miesci, na komunie quada, to co na 18stke?
Może mieszkanie w apartamentowcu?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:55   #3987
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Może mieszkanie w apartamentowcu?
są takie przypadki, tak samo jak auto na 18 to dość popularny teraz prezent.

Ja tak samo jak Foxy komunię miałam xxx lat temu i dostałam popularny w tamtych czasach rower Bmx ( nie tego typu jak teraz są modne) z 3 pary złotych kolczyków i jakieś pieniądze za które rodzice kupili mi kilka drobiazgów typu fajny plecak do szkoły i to był szał wtedy, ale kilka lat temu( z 8) prowadząc brata na "biały tydzień"( tak to się chyba nazywa) gdzie świeci się prezenty z komunii już wtedy dzieciaki targały do tego kościoła komputery, quady( niektórzy wszystkie prezenty przywlekli chyba żeby się pochwalić)...Ale czy to coś dziwnego w czasach gdzie dzieciaki z podstawówki chodzą czasami z lepszymi telefonami komórkowymi niż teraz moim rodzice...tylko czekać a pojawią się polskie wersje filmików na youtube gdzie jakaś laska dostaje czerwone super autko i robi focha bo chciała inny kolor
http://www.youtube.com/watch?v=-JvtlB_NzI8

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2012-06-07 o 16:01
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:03   #3988
Testarosa
Raczkowanie
 
Avatar Testarosa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Nad morzem:)
Wiadomości: 210
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Może mieszkanie w apartamentowcu?
My się ostatnio właśnie z dziewczynami śmiałyśmy, że zanim chrześniaki nam dorosną, to już się będzie mieszkania kupowało na komunie:P
Testarosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:04   #3989
foxy123
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 650
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Trafilas w dziesiatke z tym apartamentowcem bo moj bratanek na komunie dostal kawalerke nad morzem, warta ponad 200tys zl
Coprawda do 18stki bedzie ona wynajmowana, ale jakby nie bylo-prezent niemaly

Z 18stkami to tez coraz czesciej sie spotykam,ze prezentem jest nowy samochod.
__________________
15.10.2010-
foxy123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 16:07   #3990
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez owieczkaa Pokaż wiadomość
Ja brałam cywilny i jestem nim szczerze mówiąc trochę zdegustowana - cała "ceremonia" trwa mniej niż 10 minut, za puszczenie z taśmy muzyki płaci się 100 zł (!), nie ma żadnej otoczki wyjątkowości, a raczej taka taśmowa produkcja, nie ma nawet chwili na gratulacje, życzenia bo wyganiają na zasadzie "następny proszę". W takiej sytuacji nie dziwię się, że ktoś może nawet obłudnie przysiąc kilka rzeczy w kościele, ale przynajmniej ma to jakąś doniosłą atmosferę a nie jak w kasie w tesco.
Nasz ślub cywilny trwał dłużej niż 10 minut a za piękną oprawę muzyczną (nie z taśmy ) - harfę i skrzypce, zapłaciliśmy 180 zł.
Po ślubie były normalne gratulacje i życzenia, nie widziałam następnej pary czekającej w kolejce.
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.