Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-18, 11:04   #2881
akasha84
Zadomowienie
 
Avatar akasha84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

http://www.youtube.com/watch?v=Fu8qK1JcG64 jakoś mnie dzisiaj drażni YT, teraz Linda... powiedzcie mi jak to jest, że dorosła kobieta (nie wiem ile ma lat, ale wygląda na ponad 30) mówi o sobie Lindusia na okrągło? To co inni mają mówić witajcie u Kasiuni, Basiuni, Asiuni etc? syndrom matki i zdrobnień a'la Kretka??
__________________
...kiedyś nadejdzie dzień, gdy nasze sny nie będą krainą marzeń...
akasha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:05   #2882
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Chyba mam prawo napisać, że moim skromnym zdaniem jest nieinteligentna i średnio rozgarnieta? Czy ja jej wybieram kierunek? Mówię o swoich odczuciach.
Przeczytaj swoje wypociny i poprzednie wypociny raz jeszcze.. Jak nie zrozumiesz przeczytaj raz jeszcze a pózniej ocen siebie czy jesteś inteligentna czy nie.
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:05   #2883
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Chyba mam prawo napisać, że moim skromnym zdaniem jest nieinteligentna i średnio rozgarnieta? Czy ja jej wybieram kierunek? Mówię o swoich odczuciach.
Masz prawo napisać, co uważasz swoim skromnym zdaniem, ale myślę, że we wszystkim warto zachować umiar, minimum kultury i wrażliwości.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:07   #2884
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Chyba mam prawo napisać, że moim skromnym zdaniem jest nieinteligentna i średnio rozgarnieta? Czy ja jej wybieram kierunek? Mówię o swoich odczuciach.
Malaczarna studiuje prawo to i Kornela może. :P
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:08   #2885
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Urodzona3maja - widać, mamy inny poziom wrażliwości na komentarze - dziwi mnie oburzenie, bo napisałam, że moim zdaniem, ktoś jest mało kumaty. Natomiast, jak pojawiają się komentarze dotyczące czyjejś urody, a raczej jej braku, od razu pojawia się rzesza osób przyklaskujących i dalej komentujących. To jest dopiero obłuda.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:08   #2886
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez akasha84 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=Fu8qK1JcG64 jakoś mnie dzisiaj drażni YT, teraz Linda... powiedzcie mi jak to jest, że dorosła kobieta (nie wiem ile ma lat, ale wygląda na ponad 30) mówi o sobie Lindusia na okrągło? To co inni mają mówić witajcie u Kasiuni, Basiuni, Asiuni etc? syndrom matki i zdrobnień a'la Kretka??
Nie znałam jej wcześniej... Nie przepadam za zwykłymi szarymi kobietami lol mam to codziennie więc tutaj szukam czegoś innego
Pamietam jak na studiach zawsze stylistki mówiły ze kolor brązowy jest jedynym kolorem niebezpiecznym i każdego postarza widzę ze miały racje
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:10   #2887
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

no i później mamy wykształconych, co nawet drogi na wyższe uczelnie nie powinni znać... idę, bo zaraz się burza rozpęta.
ale prawda jest taka, że nie każdy, kto nakręca filmiki, zmienia się na plus..
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 11:12   #2888
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Urodzona3maja - widać, mamy inny poziom wrażliwości na komentarze - dziwi mnie oburzenie, bo napisałam, że moim zdaniem, ktoś jest mało kumaty. Natomiast, jak pojawiają się komentarze dotyczące czyjejś urody, a raczej jej braku, od razu pojawia się rzesza osób przyklaskujących i dalej komentujących. To jest dopiero obłuda.
To jest forum plotkowe więc tu plotkujemy a temat wątku to filmiki urodowe więc wybacz ze nie plotkujemy ani nie obrazamy nikogo bo jest za mało inteligentny. A co ona testy rozwiazywala na żywo ze możemy ocenić ?
Inny poziom wrażliwości na komentarze lol jak ja to mówię wszystko w granicach rozsądku koniec off topu następnym razem oddychaj głęboko i jak ci emocje opadna to wtedy zapraszam do klawiatury




http://m.youtube.com/watch?v=KlgtDPbmJUE nasza kate w wersji anglojezycznej powraca z ulubiencami 2012. Chyba nie miała dnia do kręcenia bo ciagle brakuje jej słów
__________________
less is more

Edytowane przez urodzona3maja
Czas edycji: 2013-01-18 o 11:25
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:27   #2889
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Podczytuję Was od pewnego czasu i uważam, że przesadzacie z tymi komentarzami. Może "siedliskiem hejterstwa" to bym tego wątku nie nazwała, ale coś chyba jest na rzeczy, że wszystkie vlogerki tak się na niego żalą.

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania filmików, jeśli nie podoba mi się, co ktoś sobą reprezentuje, to go najzwyczajniej w świecie nie oglądam. Nie podoba mi się filmik - wyłączam w połowie, a nie żalę się w komentarzach, że "nissiax jest tak mdła i bez wyrazu, że aż mi się słabo robi". Przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania tych filmików.

Tak samo naturalne jest mówienie o ciąży, gdy ktoś jest podekscytowany przyjściem na świat swojego maleństwa. Priorytety w życiu się zmieniają, być może nie ma już ochoty zajmować się tylko i wyłącznie wyglądem i pielęgnacją i schodzi to na dalszy plan w jego życiu.

Komentarze tutaj są krzywdzące, wytykacie zaniedbanie, niedouczenie, brak inteligencji, niechlujstwo. Przecież nie każdy ma idealną twarz, ciało, sylwetkę, paznokcie. Czy nagrywanie filmików oznacza, że trzeba być chodzącym ideałem? Oglądam filmiki, ponieważ uważam, że to dobra forma relaksu. Mam kilka ulubionych youtubrek i bardzo lubię poświęcić na ich nagranie kwadrans w trakcie swojego dnia, ale nie przeżywam ich życia ekscytując się na forum, że ma krzywą kreskę czy wygląda brzydko.

Według mnie przesadzacie. W większości to są normalne dziewczyny i mają prawo mieć gorszy dzień, wyglądać mniej korzystnie przy danym oświetleniu, etc.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:30   #2890
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
dlatego ja mam w subach, to nie to co czesc kochani dzisiaj przedstawie wam krem z ziaji/balsam z natury/zwykly nude codzienny makijaz
ale tym razem ten bialy z czarna obwodka na styku mnie przerazil, wyglada jak mega brud, a swiadomosc ze ona pracuje przy zwlokach jeszcze to poteguje XDD
Co ona robi przy tych zwłokach?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:36   #2891
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Co ona robi przy tych zwłokach?
No właśnie nie mów ze wykonuje makijaże
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 11:41   #2892
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
chyba panience trochę odbiło - ona myśli, że wyjazd do anglii to jest po prostu nie wiadomo co... jak jeszcze powiedziała, że chce iść na prawo, no ludzie, przecież ona jest nieinteligentna w ogóle ;\
tak, zaraz, polecą komentarze, że jestem brzydka, gruba i zżera mnie zazdrość...
Nie nam oceniać jej wybory, ani jej inteligencję. Może świetnie się uczy i czuje się w tematach związanych z administracją i prawem?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:44   #2893
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Podczytuję Was od pewnego czasu i uważam, że przesadzacie z tymi komentarzami. Może "siedliskiem hejterstwa" to bym tego wątku nie nazwała, ale coś chyba jest na rzeczy, że wszystkie vlogerki tak się na niego żalą.(...) W większości to są normalne dziewczyny i mają prawo mieć gorszy dzień, wyglądać mniej korzystnie przy danym oświetleniu, etc.
Oj tam, nie przesadzaj, ja też często podczytuję. Nie wszyscy tutaj naskakują na każdego. Raczej wyrażają swoje opinie. Różne osoby wypowiadają się tutaj, tak samo, jak różne są vlogerki.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:44   #2894
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
chyba panience trochę odbiło - ona myśli, że wyjazd do anglii to jest po prostu nie wiadomo co... jak jeszcze powiedziała, że chce iść na prawo, no ludzie, przecież ona jest nieinteligentna w ogóle ;\
tak, zaraz, polecą komentarze, że jestem brzydka, gruba i zżera mnie zazdrość...
Proszę wrócić do tematu wątku
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:45   #2895
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Podczytuję Was od pewnego czasu i uważam, że przesadzacie z tymi komentarzami. Może "siedliskiem hejterstwa" to bym tego wątku nie nazwała, ale coś chyba jest na rzeczy, że wszystkie vlogerki tak się na niego żalą.

Nikt nikogo nie zmusza do oglądania filmików, jeśli nie podoba mi się, co ktoś sobą reprezentuje, to go najzwyczajniej w świecie nie oglądam. Nie podoba mi się filmik - wyłączam w połowie, a nie żalę się w komentarzach, że "nissiax jest tak mdła i bez wyrazu, że aż mi się słabo robi". Przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania tych filmików.

Tak samo naturalne jest mówienie o ciąży, gdy ktoś jest podekscytowany przyjściem na świat swojego maleństwa. Priorytety w życiu się zmieniają, być może nie ma już ochoty zajmować się tylko i wyłącznie wyglądem i pielęgnacją i schodzi to na dalszy plan w jego życiu.

Komentarze tutaj są krzywdzące, wytykacie zaniedbanie, niedouczenie, brak inteligencji, niechlujstwo. Przecież nie każdy ma idealną twarz, ciało, sylwetkę, paznokcie. Czy nagrywanie filmików oznacza, że trzeba być chodzącym ideałem? Oglądam filmiki, ponieważ uważam, że to dobra forma relaksu. Mam kilka ulubionych youtubrek i bardzo lubię poświęcić na ich nagranie kwadrans w trakcie swojego dnia, ale nie przeżywam ich życia ekscytując się na forum, że ma krzywą kreskę czy wygląda brzydko.

Według mnie przesadzacie. W większości to są normalne dziewczyny i mają prawo mieć gorszy dzień, wyglądać mniej korzystnie przy danym oświetleniu, etc.
Podczytujesz, ale chyba nie czytasz, bo to, co napisałaś wyżej się zgadza, ale są też tu użytkowniczki, które na takie komentarze reagują i zwracają uwagę, że są one niewłaściwe.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:51   #2896
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Według mnie przesadzacie. W większości to są normalne dziewczyny i mają prawo mieć gorszy dzień, wyglądać mniej korzystnie przy danym oświetleniu, etc.
Jasne, że mają prawo. Aczkolwiek zauważ, że one nie występują w reality show i nie są nagrywane w każdej chwili życia swego, ale same wybierają dzień do zrobienia nagrania. Zatem można wybrać taki dzień, aby wszystko było OK - i makijaż dobry, i światło odpowiednie, i włosy czyste.

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
No właśnie nie mów ze wykonuje makijaże
Wyobraziłam sobie właśnie 70 - letnią kobietę w tym makijażu, który widziałam w tym filmiku z ajfonem .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 11:52   #2897
malaczarna248
Raczkowanie
 
Avatar malaczarna248
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
Nie znałam jej wcześniej... Nie przepadam za zwykłymi szarymi kobietami lol mam to codziennie więc tutaj szukam czegoś innego
Pamietam jak na studiach zawsze stylistki mówiły ze kolor brązowy jest jedynym kolorem niebezpiecznym i każdego postarza widzę ze miały racje
Ja też raczej nie oglądam takich szarych myszek, chyba, że rzeczywiście mają coś ciekawego do powiedzenia.
Nie krytykuję tutaj nikogo, ale lepiej mi się ogląda filmiki urodowe zadbanych dziewczyn ( nie ze szpachlą na twarzy itp. ), są dla mnie bardziej wiarygodne.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
malaczarna248 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:04   #2898
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez malaczarna248 Pokaż wiadomość
Oj tam, nie przesadzaj, ja też często podczytuję. Nie wszyscy tutaj naskakują na każdego. Raczej wyrażają swoje opinie. Różne osoby wypowiadają się tutaj, tak samo, jak różne są vlogerki.
o to to.
Każda z nas wyraża własną opinię.
Chyba ktoś poskarżył się moderatorom, bo pan złośliwiec przybył

właśnie, co ona robi z tymi zwłokami ? maluje je ?
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:18   #2899
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
kornela wylatuje z subów. toć tego nie da się już oglądać... jak suszę i prostuję włosy? w ogole po co prostować idealnie proste włosy? i te tłumaczenia, że wygląda jak lew? każdy, jak suszy z głową w dół i rownocześnie czesze włosy tak wygląda..
prymitywnie ;|
Po to, ze po jakims czasie prostowania prostych wlosow zaczynaja sie one naturalnie krecic i juz tak im zostaje. O ironio.

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Nikt nikogo nie zmusza do oglądania filmików, jeśli nie podoba mi się, co ktoś sobą reprezentuje, to go najzwyczajniej w świecie nie oglądam. Nie podoba mi się filmik - wyłączam w połowie, a nie żalę się w komentarzach, że "nissiax jest tak mdła i bez wyrazu, że aż mi się słabo robi". Przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania tych filmików.
Jak Ci sie bedzie kiedys bardzo nudzilo to mozesz przeleciec wszystkie edycje tego watku wraz z offtopowymi i policzyc ile razy juz to bylo mowione i czy cokolwiek zmienilo. Ale plus za dobre checi.

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Co ona robi przy tych zwłokach?
Cytat:
Napisane przez urodzona3maja Pokaż wiadomość
No właśnie nie mów ze wykonuje makijaże
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie właśnie 70 - letnią kobietę w tym makijażu, który widziałam w tym filmiku z ajfonem .
No to Was zmartwie, ze tak. Maluje zwloki. Uczy sie tanatopraksji czy jak to tam sie nazywa. W sumie tez kiedys rozwazalam taka kariere, pieniadze dobre. Tylko przypuszczam ze do czasu jak sie dostanie pierwsze ofiary wypadkow a nie starosci.


Btw- osoby noszace papiery miedzy pokojami w sadach i urzedach tez maja skonczone prawo i musza zdac egzaminy z kilku ustaw, zeby moc nosic papiery. Prawnik prawnikowi nierowny.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-18, 12:22   #2900
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
właśnie, co ona robi z tymi zwłokami ? maluje je ?
ostatnio przeczytałam książkę : "Sztywniak osobliwe życie nieboszczyków" i ze zwłokami można robić różne rzeczy


candycotton moja koleżanka pracuje w sądzie i jest po pedagogice

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2013-01-18 o 12:24
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:22   #2901
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Przecież są makijażystki, które zajmują się makijażem zwłok.To takie dziwne?
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:27   #2902
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
No to Was zmartwie, ze tak. Maluje zwloki. Uczy sie tanatopraksji czy jak to tam sie nazywa. W sumie tez kiedys rozwazalam taka kariere, pieniadze dobre. Tylko przypuszczam ze do czasu jak sie dostanie pierwsze ofiary wypadkow a nie starosci.
Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Przecież są makijażystki, które zajmują się makijażem zwłok.To takie dziwne?
Dziewczyny, ja żartowałam z tą moją wizualizacją, domyślałam się, że chodzi o to, o czym napisałyście.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Btw- osoby noszace papiery miedzy pokojami w sadach i urzedach tez maja skonczone prawo i musza zdac egzaminy z kilku ustaw, zeby moc nosic papiery. Prawnik prawnikowi nierowny.
Pracownicy sekretariatów sądowych i innych nie mają bynajmniej obowiązku kończenia studiów prawniczych.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:30   #2903
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Przecież są makijażystki, które zajmują się makijażem zwłok.To takie dziwne?
ze ma pokoj pelen hello kitty, tipsy mega dlugie i makijaz jak z baru w texasie? ale pewnie jej o to chodzi zeby byc taka weirdo, nietypowa i nie taka jak jej okladka
moze kiedys zrobi linie trumien w panterke i brokatem, tylko co bedzie jak juz panterka i brokat wyjda z mody? w koncu to na lata
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:31   #2904
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Wiecie może gdzie trzeba kliknąć, żeby otworzyły się WSZYSTKIE komentarze spod filmiku?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:35   #2905
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie trzeba kliknąć, żeby otworzyły się WSZYSTKIE komentarze spod filmiku?
Ja klikam wszystkie komentarze i otwieram w nowej karcie/oknie.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:38   #2906
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Pracownicy sekretariatów sądowych i innych nie mają bynajmniej obowiązku kończenia studiów prawniczych.
Obowiazku nie maja ale w ogloszeniach o prace gonca w sadzie czy urzedzie jest to wymagane.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:42   #2907
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez monicar Pokaż wiadomość
Ja klikam wszystkie komentarze i otwieram w nowej karcie/oknie.
A gdzie to jest?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:45   #2908
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A gdzie to jest?
na dole pod komentarzami
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:47   #2909
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
na dole pod komentarzami
No serio, ja tego nie mam, chyba, że jestem jakaś ślepa. Pod komentarzami mam "pokaż więcej" i tak sobie klikam do usranej śmierci jeśli komentarzy jest wiele.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (28,1 KB, 112 załadowań)
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-18, 12:47   #2910
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. IX

u mnie jest opcja, pokaz wiecej i mozna tak klikac w nieskonczonosc
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.