Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 21:54   #2221
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

rudywiking, mi też cwiczenia pomagają w problemach. Po zawsze przechodzi mi stres itp.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:17   #2222
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

widziałyście to? KLIK
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:30   #2223
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Co on tam gada, bo nei rozumiem? !!!!
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:34   #2224
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
widziałyście to? KLIK
możesz streścić co on mówi? nie chce mi się oglądać
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:54   #2225
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

W naprawdę ogromnym skrócie:
To jest koleś, który był jej trenerem przez długi czas, ponoć traktowała go jak ojca, przynajmniej on tak twierdzi.
Zarzuca jej kłamstwo, że nigdy nie miała takiej nadwagi o jakiej mówi w tv i pisze w swojej książce, że była uzależniona od hormonów i sterydów, że miała operacje plastyczne, że ukradła jego program, nazywając swój niemalże tak samo jak ten jego, że każde ćwiczenie którego uczy w swoich programach zostało mu "skradzione" i że nawet jego matka płakała jak oglądała to w telewizji, bo ponoć Jillian "okradła" jej syna . Twierdzi, że ćpała. No i ogólnie, że kłamie, że w jej książce używa nawet tych samych słów, których on uczy swoich uczniów, np. "master your metabolism". No a on sam oczywiście żyje skromnie, chce tylko pomagać ludziom itp.
Ponoć miał też być w The biggest loser, ale ona miała powiedzieć "jeśli on wchodzi, to ja wychodzę".

Podsumowując: rozgoryczony koleś, który czegoś ją tam kiedyś nauczył, a teraz mu źle, bo ona jest sławna, a on nie. Wyciąga jej "brudy" z przeszłości, nie mając na to absolutnie żadnego dowodu i jeszcze się skarży, że ona mu grozi, że go pozwie .
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-03-14 o 23:07
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:18   #2226
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Podsumowując: rozgoryczony koleś, który czegoś ją tam kiedyś nauczył, a teraz mu źle, bo ona jest sławna, a on nie. Wyciąga jej "brudy" z przeszłości, nie mając na to absolutnie żadnego dowodu i jeszcze się skarży, że ona mu grozi, że go pozwie .
Dokładnie, pranie brudów... Główną ideą tego przemówienia ma byc to, że Jillian zarabia pieniądze na tym, czego nauczyła się od Roba - czyli na tym, jak efektywnie cwiczyc i odżywiac się. Rob też oskarża ją o zabijanie ludzi przez polecanie im wspomagaczy. Dotyczy to jakiegoś fat burnera prawdopodonie - że działa on jak 10 kaw dziennie, że podnosi ciśnienie etc etc. i przez to jest niebezpieczny i zabija. Do tego dochodzi wywlekanie brudów - że cpała koks, paliła, że jedzie na sterydach, od których urosło jej jabłko Adama, że miała bodajże 9 operacji plastycznych na twarz, że jest agresywną lesbijką, która nigdy nie powinna miec dzieci.

Dla mnie takie wywlekanie osobistych spraw, mieszanie w to rodziny, dzieci itp jest niesmaczne. Szczerze mówiąc średnio mnie obchodzi to, co robiła ze swoim życiem. Lubię z nią cwiczyc, widzę efekty i jest ok.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:28   #2227
tootsie86
Raczkowanie
 
Avatar tootsie86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: b.
Wiadomości: 472
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

co za koleś.. ale czego zazdrość nie robi z ludzmi
__________________
http://adopcje.kroliki.net/

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

tootsie86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:29   #2228
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Wiadomo, ze kazdy popelnia w zyciu bledy.
Ja tez patrze na to jaka jest trenerka, a to co robi ze swoim zyciem to jej sprawa
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:45   #2229
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Do tego, że sobie nos zoperowała sama się przyznała, więc żadne odkrycie

Co do reszty, to na pewno spora część metod i ćwiczeń Jillian jest zaczerpnięta od niego i nie ma się co dziwić, jeżeli był jej trenerem, zresztą w którejś książce są chyba nawet podziękowania dla faceta. Historia z nadwagą, chipsami na treningu itd. jest zapewne odpowiednio przerobiona, żeby się lepiej sprzedawała, z tymi tabsami też była jakaś nieciekawa sprawa. Tak niestety dziś się zarabia w tym biznesie Nie zmienia to faktu, że Jillian jest dobra w tym co robi i jakaś taka "autentyczna" o ironio
Posłuchajcie jej podkastów, do znalezienia na itunes za free. Albo w formie króciótkich wycinków video na youtube jak się wpisze "daily dose" Motywator nr 1.

Człowiek wyszedł na zazdrosnego, sfrustrowanego faceta, który usiłuje pogrążyć robiącą karierę byłą uczennicę i zaszkodził tym wystąpieniem tylko sobie

Wracając do tematu kończę 30DS w sobotę I chyba odpuszczę BR na rzecz ripped na razie. BR zacznę z jakąś przyzwoitą dietą jak już się jakieś warzywa pojawią

Edytowane przez manonnie
Czas edycji: 2013-03-15 o 09:47
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:42   #2230
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Niniejszym ogłaszam, że weszłam na trzeci poziom shredowania. Dałam radę, zmęczyłam się. Krótko, lecz intensywnie - tak, jak lubię. Póki co podoba mi się, ale zobaczymy...

Ja rippeda również przetestuję, ale tylko wyrywkowo, tak dla urozmaicenia. To fajny system do "podkręcenia" się. Po shredzie mam zamiar skupic się na BR. BR jest bardziej urozmaicony i taki... sensowniejszy w kontekscie długofalowym . Po tym ułożę sobie jakąś własną hybrydkę.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:48   #2231
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Pochwalę się nieskromnie: skończyłam dziś 30 DS
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 10:50   #2232
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Niniejszym ogłaszam, że weszłam na trzeci poziom shredowania. Dałam radę, zmęczyłam się. Krótko, lecz intensywnie - tak, jak lubię. Póki co podoba mi się, ale zobaczymy...
Mi też bardziej przypadł do gustu Level 3- w L.2 bolały mnie kolana, także cieszę się,że już do niego nie wrócę.
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:07   #2233
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja dzisiaj weszłam niestety na wage
Nie wiem co jest, owszem nie mam jakiejś super restrykcyjnej diety, ale ograniczyłam słodycze itd, nie jem tłusto, zmniejszyłam porcje - bo dla mnie dieta to na całe życie a nie żeby schudnąć. Staram się jeść zdrowo. I wiem że taka dieta u mnie zawsze działała, wracałam po prostu do normalnego jedzenia.

Ćwicze prawie codziennie po minimum 40 minut, jak w jakiś dzien opuszcze trening to następnego dnia robie dłuższy. No i co - przytyłam 2 kg I to nie są spuchnięte mięśnie bo ten etap już za mną, nie są to też jakieś super wyrzeźbione mięśnie bo na to za wcześnie.

Powinna mi waga chociaż o 1 kg spaść po 3 tygodniach a tu nic

3 lata temu robiłam tak samo - wróciłam do normalnego jedzenia, ograniczyłam słodycze, fast foody itd, + ćwiczenia ale mniej intensywne niż teraz. I przez pierwszy miesiąc zeszło mi 2,5 kg i potem co miesiąc po 1.
Nie mam pojęcia co robie nie tak, może powinnam wydłużyć trening. Zmniejszyć jeszcze ilość jedzenia, albo wprowadzić większe restrykcje w diecie. Ale szczerze mówiąc - kocham jeść i wiem że jeśli bardzo mocno ogranicze ilość, to po miesiącu zaczne znowu jeść więcej więc mija sie to z celem
A ograniczyłam ilość tego co jadłam spokojnie od momentu kiedy zaczęłam tyć - zaczęłam ze stresu jeść zbyt dużo i to ograniczyłam.
Na ten moment mam plan słodycze wyeliminować z diety całkowicie przynajmniej na miesiąc - 2.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:23   #2234
Jadeitea
Zadomowienie
 
Avatar Jadeitea
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 008
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam niestety na wage
Nie wiem co jest, owszem nie mam jakiejś super restrykcyjnej diety, ale ograniczyłam słodycze itd, nie jem tłusto, zmniejszyłam porcje - bo dla mnie dieta to na całe życie a nie żeby schudnąć. Staram się jeść zdrowo. I wiem że taka dieta u mnie zawsze działała, wracałam po prostu do normalnego jedzenia.

Ćwicze prawie codziennie po minimum 40 minut, jak w jakiś dzien opuszcze trening to następnego dnia robie dłuższy. No i co - przytyłam 2 kg I to nie są spuchnięte mięśnie bo ten etap już za mną, nie są to też jakieś super wyrzeźbione mięśnie bo na to za wcześnie.

Powinna mi waga chociaż o 1 kg spaść po 3 tygodniach a tu nic

3 lata temu robiłam tak samo - wróciłam do normalnego jedzenia, ograniczyłam słodycze, fast foody itd, + ćwiczenia ale mniej intensywne niż teraz. I przez pierwszy miesiąc zeszło mi 2,5 kg i potem co miesiąc po 1.
Nie mam pojęcia co robie nie tak, może powinnam wydłużyć trening. Zmniejszyć jeszcze ilość jedzenia, albo wprowadzić większe restrykcje w diecie. Ale szczerze mówiąc - kocham jeść i wiem że jeśli bardzo mocno ogranicze ilość, to po miesiącu zaczne znowu jeść więcej więc mija sie to z celem
A ograniczyłam ilość tego co jadłam spokojnie od momentu kiedy zaczęłam tyć - zaczęłam ze stresu jeść zbyt dużo i to ograniczyłam.
Na ten moment mam plan słodycze wyeliminować z diety całkowicie przynajmniej na miesiąc - 2.
Ciężko powiedzieć, o co może chodzić - wybacz bezpośredniość, ale nie jesteś przed okresem? Bardzo dużo kobiet "bierze wodę" i bardzo puchnie w tym czasie. A może zaczęłaś pić więcej wody - wtedy organizm mógł sobie uzupełnić braki, jeśli jakieś były. Takie przypuszczenia tylko.

Może spróbuj przez tydzień, dwa zapisywać codziennie wszystko, co zjadasz (jeśli jeszcze tego nie robisz), razem z godzinami posiłków i nawet najmniejszymi przekąskami - kiedy ja to zaczęłam robić, bardzo mi to pomogło. (Ostatnio zarzuciłam to z powodu lenistwa, ale teraz do tego wracam). Ważny jest czas - ja zauważyłam, że najbardziej tyję/najmniej chudnę, kiedy dużo jem wieczorami, więc staram się przenieść więcej jedzenia na rano i popołudnie. W każdym razie ważne jest, żeby się nie załamywać, na pewno część z tego to mięśnie.
__________________
30 Day Shred: done!
Ripped in 30: done!

Body Revolution: IN PROGRESS/ON HIATUS (przerwa spowodowana remontem i przeprowadzką)

Jem trawę - blog (też zaniedbany, ale kiedyś doń wrócę)
Jadeitea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:28   #2235
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj weszłam niestety na wage
Nie wiem co jest, owszem nie mam jakiejś super restrykcyjnej diety, ale ograniczyłam słodycze itd, nie jem tłusto, zmniejszyłam porcje - bo dla mnie dieta to na całe życie a nie żeby schudnąć. Staram się jeść zdrowo. I wiem że taka dieta u mnie zawsze działała, wracałam po prostu do normalnego jedzenia.

(...)
Nie mam pojęcia co robie nie tak, może powinnam wydłużyć trening. Zmniejszyć jeszcze ilość jedzenia, albo wprowadzić większe restrykcje w diecie. Ale szczerze mówiąc - kocham jeść i wiem że jeśli bardzo mocno ogranicze ilość, to po miesiącu zaczne znowu jeść więcej więc mija sie to z celem
A może jesz za mało, lub problem leży nie w ilości, a jakości jedzenia? Spożywasz codziennie odpowiednią ilosc bialka w każdym posiłku? Zdrowe tłuszcze? Węgle z odpowiednich źródeł? Dbasz o posiłki okołotreningowe?

Może te 2kg przybyło ci przed@ lub zatrzymana woda? Czy wzrost wagi ma odzwierciedlenie w cm?

Ooo, Jadeitea uprzedziłaś mnie z tym okresem . 2kg to w sumie niedużo biorąc pod uwagę dzienne wahania wagi, czy nawet miesięczne, związane z naszym cyklem . Musiałabyś miec nieźle dodatni bilans kaloryczny żeby w 3tyg złapac 2kg tłuszczu, więc spokojnie, bez paniki.

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2013-03-15 o 11:34
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:36   #2236
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Pochwalę się nieskromnie: skończyłam dziś 30 DS
I jak efekty ?
Ja już dzisiaj zaliczyłam shreda L3D4 i killera abs - L2D2 (zaczyna mi się podobać )
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:38   #2237
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
I jak efekty ?
Ja już dzisiaj zaliczyłam shreda L3D4 i killera abs - L2D2 (zaczyna mi się podobać )
Dziękuję
Dam znać jutro jak się zmierzę
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:47   #2238
tootsie86
Raczkowanie
 
Avatar tootsie86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: b.
Wiadomości: 472
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

gratualcje!
ja dziś 17 dzień..
zastanawiam się co robić po nim czy coś Jiliian czy wziąć się za Insanity
__________________
http://adopcje.kroliki.net/

62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52

tootsie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 11:48   #2239
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Dam znać jutro jak się zmierzę
Ok, w takim razie czekamy
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 11:56   #2240
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Pochwalę się nieskromnie: skończyłam dziś 30 DS

Gratulacje

Jak myślicie, mogę sobie zamienić L2 z L3 kolejnością? Wszędzie czytam, że L2 jest dużo trudniejszy i że kolejność tych poziomów jest pomyłką
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:00   #2241
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Jadeitea Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć, o co może chodzić - wybacz bezpośredniość, ale nie jesteś przed okresem? Bardzo dużo kobiet "bierze wodę" i bardzo puchnie w tym czasie. A może zaczęłaś pić więcej wody - wtedy organizm mógł sobie uzupełnić braki, jeśli jakieś były. Takie przypuszczenia tylko.

Może spróbuj przez tydzień, dwa zapisywać codziennie wszystko, co zjadasz (jeśli jeszcze tego nie robisz), razem z godzinami posiłków i nawet najmniejszymi przekąskami - kiedy ja to zaczęłam robić, bardzo mi to pomogło. (Ostatnio zarzuciłam to z powodu lenistwa, ale teraz do tego wracam). Ważny jest czas - ja zauważyłam, że najbardziej tyję/najmniej chudnę, kiedy dużo jem wieczorami, więc staram się przenieść więcej jedzenia na rano i popołudnie. W każdym razie ważne jest, żeby się nie załamywać, na pewno część z tego to mięśnie.
Hmm okres w sumie powinien być za tydzień gdzieś około Więc może zaczęłam wcześniej wode zatrzymywać.
Generalnie mam plan wyrzucić całkowicie białe pieczywo - co prawda jem je rzadko i jak już to rano ale lepiej na pewno bedzie jeść ciemne.
Jeśli chodzi o posiłki nie ukrywam że nie mam jakiejś super restrykcyjnej, przepisowej diety, opieram się głównie na tym żeby jeść mniej, ograniczyłam jedynie jakieś typowo tuczące produkty.
Na obiady zazwyczaj jem ryż lub makaron (częściej ryż) z kurczakiem czy z warzywami, czasem schab, ale raczej rzadko, kotlety sojowe, czasem pierogi, filety rybne,jakieś zupy, sporadycznie ziemniaki - bez sosu. Do tego jakaś surówka.
Generalnie po prostu wróciłam do tego jak jadłam zawsze, bo wiem też że moje przytycie wynikało z tego że sie po prostu obżerałam + stres, jadłam ogromne ilości słodyczy różnego rodzaju, fast foodów - potrafiłam o 22 zjeść ogromny talerz frytek
No i też kuleje u mnie to że troche za dużo jem wieczorami - nie przejadam się ale wiem że mogłabym zjeść odrobine mniej.
Załamywać sie na pewno nie mam zamiaru Mam motywacje i postanowiłam sobie że dojde do wagi sprzed pół roku i wiem że mi sie to uda
Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
A może jesz za mało, lub problem leży nie w ilości, a jakości jedzenia? Spożywasz codziennie odpowiednią ilosc bialka w każdym posiłku? Zdrowe tłuszcze? Węgle z odpowiednich źródeł? Dbasz o posiłki okołotreningowe?

Może te 2kg przybyło ci przed@ lub zatrzymana woda? Czy wzrost wagi ma odzwierciedlenie w cm?

Ooo, Jadeitea uprzedziłaś mnie z tym okresem . 2kg to w sumie niedużo biorąc pod uwagę dzienne wahania wagi, czy nawet miesięczne, związane z naszym cyklem . Musiałabyś miec nieźle dodatni bilans kaloryczny żeby w 3tyg złapac 2kg tłuszczu, więc spokojnie, bez paniki.
Tak jak pisałam wyżej - moja dieta na pewno nie jest idealna. Staram się jeść wszystko i dostarczać wszystko co trzeba, ale głownie opieram się na zmniejszeniu posiłków, odrzuceniu tego co najbardziej niezdrowe i tuczące.
I wszystkie rady jakie dostaje staram się wprowadzić do diety i do ćwiczeń na tyle ile moge
Jeżeli chodzi o posiłki okołotreningowe to szczerze mówiąc nie patrze wogóle na to - może to i błąd. Zazwyczaj ćwicze rano - po lekkim śniadaniu, albo wieczorem - godzine gdzieś przed kolacją.

Na pewno wyeliminuje słodycze zupełnie całkowicie póki co - tak samo białe pieczywo.
Co do cm - szczerze mówiąc nie mierzyłam się jeszcze, zrobie to pod koniec tygodnia. Ale z tego co widze wydaje mi się że tyłek i uda mam bardziej zbite, jędrne, brzuch też jakoś ładniej wygląda, nie jest już takim wałkiem tłuszczu tylko sie troszke zbił

Pewnie macie racje - przejmuje się bez sensu bo takie wahania wagi są normalne i miałam je zawsze, tylko teraz cyfry na wadze troche większe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:02   #2242
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez tootsie86 Pokaż wiadomość
gratualcje!
ja dziś 17 dzień..
zastanawiam się co robić po nim czy coś Jiliian czy wziąć się za Insanity
Jak patrzę na krótki filmik z yt to już się męczę a co dopiero to robić
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 12:36   #2243
rudywiking
Rozeznanie
 
Avatar rudywiking
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 911
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja sobie chyba 6 weeks 6 pack zarzuce po shredzie.
Obejrzalam sobie wczoraj i calkiem fajne mi sie wydaja te cwiczenia.
A BR jeszcze troche poczeka

Smieszny ten facecik. Uczen przerosl mistrza. I trza to z godnoscia na klate przyjac a nie plakac swiatu w rekaw
rudywiking jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:03   #2244
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmm okres w sumie powinien być za tydzień gdzieś około Więc może zaczęłam wcześniej wode zatrzymywać.
Generalnie mam plan wyrzucić całkowicie białe pieczywo - co prawda jem je rzadko i jak już to rano ale lepiej na pewno bedzie jeść ciemne.
Jeśli chodzi o posiłki nie ukrywam że nie mam jakiejś super restrykcyjnej, przepisowej diety, opieram się głównie na tym żeby jeść mniej, ograniczyłam jedynie jakieś typowo tuczące produkty.
Na obiady zazwyczaj jem ryż lub makaron (częściej ryż) z kurczakiem czy z warzywami, czasem schab, ale raczej rzadko, kotlety sojowe, czasem pierogi, filety rybne,jakieś zupy, sporadycznie ziemniaki - bez sosu. Do tego jakaś surówka.
Generalnie po prostu wróciłam do tego jak jadłam zawsze, bo wiem też że moje przytycie wynikało z tego że sie po prostu obżerałam + stres, jadłam ogromne ilości słodyczy różnego rodzaju, fast foodów - potrafiłam o 22 zjeść ogromny talerz frytek
No i też kuleje u mnie to że troche za dużo jem wieczorami - nie przejadam się ale wiem że mogłabym zjeść odrobine mniej.
Załamywać sie na pewno nie mam zamiaru Mam motywacje i postanowiłam sobie że dojde do wagi sprzed pół roku i wiem że mi sie to uda

Tak jak pisałam wyżej - moja dieta na pewno nie jest idealna. Staram się jeść wszystko i dostarczać wszystko co trzeba, ale głownie opieram się na zmniejszeniu posiłków, odrzuceniu tego co najbardziej niezdrowe i tuczące.
I wszystkie rady jakie dostaje staram się wprowadzić do diety i do ćwiczeń na tyle ile moge
Jeżeli chodzi o posiłki okołotreningowe to szczerze mówiąc nie patrze wogóle na to - może to i błąd. Zazwyczaj ćwicze rano - po lekkim śniadaniu, albo wieczorem - godzine gdzieś przed kolacją.

Na pewno wyeliminuje słodycze zupełnie całkowicie póki co - tak samo białe pieczywo.
Co do cm - szczerze mówiąc nie mierzyłam się jeszcze, zrobie to pod koniec tygodnia. Ale z tego co widze wydaje mi się że tyłek i uda mam bardziej zbite, jędrne, brzuch też jakoś ładniej wygląda, nie jest już takim wałkiem tłuszczu tylko sie troszke zbił

Pewnie macie racje - przejmuje się bez sensu bo takie wahania wagi są normalne i miałam je zawsze, tylko teraz cyfry na wadze troche większe
Dziewczyny dobrze piszą a poza tym sama miałam tak, że więcej ważyłam a byłam chudsza (widziałam to po ubraniach). Po przejściu m.in. Shreda, Body revolution i kilku innych programów ciało zaczyna się kurczyć i być wyrzeźbione. Nie zrażałabym się takimi wahaniami wagi, ja już w ogóle się nie ważę.

W tym tygodniu kończę 2 tydzień 6 Weeks 6 Pack i niedługo zobaczę, jak wygląda Level 2. Nie mogę się doczekać, bo wiem, że Jillian lubi podnosić poprzeczkę.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:15   #2245
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez anu Pokaż wiadomość

Jak myślicie, mogę sobie zamienić L2 z L3 kolejnością? Wszędzie czytam, że L2 jest dużo trudniejszy i że kolejność tych poziomów jest pomyłką
Wydaje mi się, że to, który level jest trudniejszy zależy od indywidualnego odbioru, poziomu wycwiczenia itp. Według mnie kolejnośc, jaką proponuje Jillian ma sens. L2 przygotowuje nas do L3 - np. wykroki w 2 obwodzie L2 to dobry wstęp do tych bardziej dynamicznych, skocznych wykroków z L3. Podobnie planki/pompki w pierwszych obwodach obu lvl. Ja bym nie zamieniała kolejności. Zresztą nie ma co demonizowac tak 2levelu, jest jak najbardziej do przejscia.
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:30   #2246
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to, który level jest trudniejszy zależy od indywidualnego odbioru, poziomu wycwiczenia itp. Według mnie kolejnośc, jaką proponuje Jillian ma sens. L2 przygotowuje nas do L3 - np. wykroki w 2 obwodzie L2 to dobry wstęp do tych bardziej dynamicznych, skocznych wykroków z L3. Podobnie planki/pompki w pierwszych obwodach obu lvl. Ja bym nie zamieniała kolejności. Zresztą nie ma co demonizowac tak 2levelu, jest jak najbardziej do przejscia.
Też tak myślę
Jill po coś ustawiła tak tą kolejność
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:33   #2247
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
W tym tygodniu kończę 2 tydzień 6 Weeks 6 Pack i niedługo zobaczę, jak wygląda Level 2. Nie mogę się doczekać, bo wiem, że Jillian lubi podnosić poprzeczkę.
Podnosi i do tego z uśmiechem mówi, że teraz będzie odrobinę trudniej.
Cała Jill!
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:39   #2248
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Level 2 6W6P jest faaaaaaaajny

Natomiast Level 2 30 DS uważam za cięższy niż 3 :/ i w dodatku kolana mi zmasakrował :/
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:40   #2249
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

mnie to g.... obchodzi co robiła wcześniej Jillian i czy to jest w ogóle prawda, co ten gościu mówił. dla mnie liczy się to, że fajna z niej babka, miło się z nią ćwiczy i być może efekty też będą

dziś jestem po 1d 2lvl i dla mnie całkiem przyjemne te ćwiczenia
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 13:45   #2250
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
mnie to g.... obchodzi co robiła wcześniej Jillian i czy to jest w ogóle prawda, co ten gościu mówił. dla mnie liczy się to, że fajna z niej babka, miło się z nią ćwiczy i być może efekty też będą

dziś jestem po 1d 2lvl i dla mnie całkiem przyjemne te ćwiczenia
Racja!
Nie popadajmy w paranoję. Babka jest fajna, ma wiedzę na temat fitnessu, jej programy działają - facet ma chyba żal, że jej się udało
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.