Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-15, 14:05   #2251
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Jestem na etapie 5i6 workoutu BR i w 6 jest to ćwiczenie supermena na podłodze z ciężarkami ja mam po 2kg w każdej ręce i niestety przerasta mnie to ćwiczenie ledwo odrywam ręce z podłogi ,też tak miałyście wydawało mi się że kondycja mi się wyrobiła a tu Jillian uciera mi nosa za każdym workoutem
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:28   #2252
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to, który level jest trudniejszy zależy od indywidualnego odbioru, poziomu wycwiczenia itp. Według mnie kolejnośc, jaką proponuje Jillian ma sens. L2 przygotowuje nas do L3 - np. wykroki w 2 obwodzie L2 to dobry wstęp do tych bardziej dynamicznych, skocznych wykroków z L3. Podobnie planki/pompki w pierwszych obwodach obu lvl. Ja bym nie zamieniała kolejności. Zresztą nie ma co demonizowac tak 2levelu, jest jak najbardziej do przejscia.
dzięki za odpowiedź obejrzałam go sobie dzisiaj dokładnie i zamierzam zrobić po kolei wszystko
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:51   #2253
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Level 2 6W6P jest faaaaaaaajny

Natomiast Level 2 30 DS uważam za cięższy niż 3 :/ i w dodatku kolana mi zmasakrował :/
Zawsze się dziwię, jak ktoś komentuje tak Shreda, bo dla mnie to jeden z łagodniejszych programów Jillian. Kolana mogą boleć od nieprawidłowego ustawienia stóp przy podskokach, chodzi o to by odbijać się od tzw. core, żeby nie obciążać kolan czy kostek.


Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Jestem na etapie 5i6 workoutu BR i w 6 jest to ćwiczenie supermena na podłodze z ciężarkami ja mam po 2kg w każdej ręce i niestety przerasta mnie to ćwiczenie ledwo odrywam ręce z podłogi ,też tak miałyście wydawało mi się że kondycja mi się wyrobiła a tu Jillian uciera mi nosa za każdym workoutem
A bez ciężarków nie sprawia ci w ogóle problemu? Jeżeli tak, to zacznij od małych butelek wody, potem weź się dopiero za ciężarki.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 18:53   #2254
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez moniak85 Pokaż wiadomość
mnie to g.... obchodzi co robiła wcześniej Jillian i czy to jest w ogóle prawda, co ten gościu mówił. dla mnie liczy się to, że fajna z niej babka, miło się z nią ćwiczy i być może efekty też będą

dziś jestem po 1d 2lvl i dla mnie całkiem przyjemne te ćwiczenia
Zgadzam się.

Co do chudnięcia - ja jak tylko zacznę ćwiczyć to waga zatrzymuje się w miejscu. Wiem niby, że wtedy tłuszcz zmienia się w mięśnie (w dużym uproszczeniu), ale mój facet, który też ćwiczy i jest na diecie twierdzi, że to dlatego, że za mało jem. Bywają dni, gdy niestety zjadam tylko 1000 kcal, bo albo nie mam czasu, albo nie jestem głodna i nie jestem w stanie wmusić w siebie 1500-1600 kcal i wydaje mi się, że tu jest pies pogrzebany. Dlaczego tak łatwo zjeść 2000 kcal śmieciowego jedzenia, a tak trudno 1500 kcal w zdrowym białku i tłuszczach itp. (warzyw ponoć nie powinno wliczać się w bilans, chyba że ziemniaki, buraki) ?

Btw. robię 2 dni przerwy od shreda, moje kolana nie polubiły się z 3 levelem i zaczynają mnie boleć nawet przy chodzeniu
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-03-15 o 18:54
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:02   #2255
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zawsze się dziwię, jak ktoś komentuje tak Shreda, bo dla mnie to jeden z łagodniejszych programów Jillian. Kolana mogą boleć od nieprawidłowego ustawienia stóp przy podskokach, chodzi o to by odbijać się od tzw. core, żeby nie obciążać kolan czy kostek.




A bez ciężarków nie sprawia ci w ogóle problemu? Jeżeli tak, to zacznij od małych butelek wody, potem weź się dopiero za ciężarki.
Bez ciężarków to pikuś ćwiczenie to jest bardzo proste , dlatego jestem ciekawa czy inne dziewczyny też tak miały ,może z mniejszym obciązeniem dałabym radę ale niestety ciężarki posiadam od dwóch kilogramów do 6 kg
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:26   #2256
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Zawsze się dziwię, jak ktoś komentuje tak Shreda, bo dla mnie to jeden z łagodniejszych programów Jillian. Kolana mogą boleć od nieprawidłowego ustawienia stóp przy podskokach, chodzi o to by odbijać się od tzw. core, żeby nie obciążać kolan czy kostek.
Kurde, to znaczy jak? może chodzi o to, że ja sobie podskakuje najczęściej bez butów (wiem...) na macie? Ale naprawdę nic się nie działo do tego 2 levelu

Nie uważam, że 30DS jest ciężki jako program w całości, uważam, że level 2 jest relatywnie trudniejszy niż 3


Cytat:
Napisane przez justkax3
Co do chudnięcia - ja jak tylko zacznę ćwiczyć to waga zatrzymuje się w miejscu. Wiem niby, że wtedy tłuszcz zmienia się w mięśnie (w dużym uproszczeniu), ale mój facet, który też ćwiczy i jest na diecie twierdzi, że to dlatego, że za mało jem. Bywają dni, gdy niestety zjadam tylko 1000 kcal, bo albo nie mam czasu, albo nie jestem głodna i nie jestem w stanie wmusić w siebie 1500-1600 kcal i wydaje mi się, że tu jest pies pogrzebany. Dlaczego tak łatwo zjeść 2000 kcal śmieciowego jedzenia, a tak trudno 1500 kcal w zdrowym białku i tłuszczach itp. (warzyw ponoć nie powinno wliczać się w bilans, chyba że ziemniaki, buraki) ?
Jesz za mało! Organizm spowalnia metabolizm, bo przechodzi na tryb głodowania, magazynuje energię itd. 1000 kcal to przy braku ćwiczeń stanowczo za mało, a Ty jeszcze się ruszasz przecież

Ja na zdrowym żarciu muszę się strasznie ograniczać, żeby powyżej 2000 kcal nie wychodzić, więc nie rozumiem jak się nie da dobić do 1500
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:47   #2257
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Justkax3 kalorycznośc dziennych posiłków możesz zawsze podbic jedząc np. orzechy. Orzechy mają sporo kalorii lecz również sporo omega. Polecam masełko orzechowe własnej roboty z włoskich i migdałów .

Nie musisz w jednym posiłku zjadac niewiadomo jakiej ilości jedzenia, rozbij to na mniejsze a częstsze posiłki. Oblicz sobie przede wszystkim ile musisz zjadac białka i węgli dziennie.

Co do zatrzymującej się wagi, ja największe spadki (o ile w trakcie 3tyg. możemy mówic tu o spadkach) odnotowuję po niedzieli, czyli po dniu w którym nie cwiczę i pozwalam sobie na ciut więcej pyszności W trakcie tygodnia, kiedy intensywnie cwiczę moja waga jest bardziej "ustabilizowana". Ważę się codziennie w celach doświadczalnych, choc kg niewiele mnie obchodzą .

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2013-03-15 o 19:55
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 19:57   #2258
cherry l
Zakorzenienie
 
Avatar cherry l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14 174
GG do cherry l
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja żyje w nieświadomości, jeśli chodzi o dzienne zapotrzebowanie, bo liczenie kalorii mnie denerwuje, że tak to ujmę, próbowałam ale się nie udało
__________________
"If you want something you've never had,then you've got to do something you've never done "
"When somebody tells you "you can't" turn around and say "watch me"
"Never let the fear of striking out keep you from playing the game"
----> *mój postcrossingowy blog* <---



cherry l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 20:03   #2259
pink_pocket
Rozeznanie
 
Avatar pink_pocket
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 599
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

melduję 9 dzień levelu 2 Dziś pod względem jedzenia była rozpusta: były lody, makaron i caaała paczka czipsów, pocieszam się, że jak ci e tak najem to potem przez dwa tygodnie nie mam już ochoty na nic takiego
pink_pocket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:23   #2260
flyerbag
Raczkowanie
 
Avatar flyerbag
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 112
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez pink_pocket Pokaż wiadomość
melduję 9 dzień levelu 2 Dziś pod względem jedzenia była rozpusta: były lody, makaron i caaała paczka czipsów, pocieszam się, że jak ci e tak najem to potem przez dwa tygodnie nie mam już ochoty na nic takiego

mam podobnie jak Ty, tyle, że ja już mam dość tego obżarstwa - kurde muszę przestać tak jeść na oślep, bo to wcale mi nie pomaga a wręcz psuje moje efekty po ćwiczeniach z Jill
__________________
Zapraszam na moje blogi:

BLOG FITNESSOWY
BLOG MACIERZYŃSKI

INSANITY 24/60
30 day shred - done
6Weeks Six-Pack -DONE
SQUAT 30/30 - DONE
KILLER ABS - DONE

Ćwiczę z Zuzką - lb ZWOWów - 40
Trening siłowy <3
flyerbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 21:26   #2261
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość



Jesz za mało! Organizm spowalnia metabolizm, bo przechodzi na tryb głodowania, magazynuje energię itd. 1000 kcal to przy braku ćwiczeń stanowczo za mało, a Ty jeszcze się ruszasz przecież

Ja na zdrowym żarciu muszę się strasznie ograniczać, żeby powyżej 2000 kcal nie wychodzić, więc nie rozumiem jak się nie da dobić do 1500
Wiem, wiem, ja to wszystko doskonale wiem, ale jakoś nie wychodzi mi to. Już się tak przyzwyczaiłam, ale bardzo chciałabym to zmienić.

Co w ogóle jesz na obiad? Bo to z tym mam największy problem
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 21:55   #2262
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ja bym tak chciała - nawpychać się raz i dobrze i mieć spokój potem przez 2 tygodnie. Ale nieeeeee, jak już sobie odpuszczę raz to potem leci lawina chipsów, ciastek, pizzy itd.

Na obiad dziś jadłam razowy makaron ze szpinakiem, łososiem i fetą (makaron 200 kcal, łosoś jakieś 100-110 kcal, favita 12% tłuszczu pewnie jakie 50-60) plus zupę z czerwonej soczewicy która miała pewnie koło 300 kcal. Mogłam jeszcze dorzucić jakies migdały/orzechy w gorzkiej czekoladzie na deser i sam obiad by miał 1000
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:21   #2263
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Ja bym tak chciała - nawpychać się raz i dobrze i mieć spokój potem przez 2 tygodnie. Ale nieeeeee, jak już sobie odpuszczę raz to potem leci lawina chipsów, ciastek, pizzy itd.

Na obiad dziś jadłam razowy makaron ze szpinakiem, łososiem i fetą (makaron 200 kcal, łosoś jakieś 100-110 kcal, favita 12% tłuszczu pewnie jakie 50-60) plus zupę z czerwonej soczewicy która miała pewnie koło 300 kcal. Mogłam jeszcze dorzucić jakies migdały/orzechy w gorzkiej czekoladzie na deser i sam obiad by miał 1000
Ja właśnie się boję, że przy zbyt dużej ilości kcal zjadłabym za dużo węglowodanów. Makaronem nieźle podbija się kalorie, ale węglowodany również. Chociaż w sumie to chyba lepiej jeść więcej węgli niż w ogóle za mało. Będę musiała nad tym popracować.
Gorzką czekoladę i orzechy też czasem zjadam, ale sporadycznie.
Za to w ten weekend zapewne będzie rozpusta - mama ma imieniny, zjeżdża się rodzina i nie będzie czasu, żeby ugotować coś osobnego dla siebie. Jak ja tego nie lubię ;/


Aa jeszcze Cię zapytam - spada Ci waga przy jedzeniu odpowiedniej ilości kcal?
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."

Edytowane przez justkax3
Czas edycji: 2013-03-15 o 22:23
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:30   #2264
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Melduje L1D8 + 8 min legs, dzisiaj na lekko bo cos mnie łamie w krzyżach

No i dzisiaj caaały dzień udało mi sie nie zjeść żadnego posiłku w zbyt dużej ilości Ciesze sie strasznie i jestem z siebie dumna
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:37   #2265
manonnie
Raczkowanie
 
Avatar manonnie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 175
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ale węgle nie są jakimś złem w stylu tłuszczów trans czy sacharozy, że nie możesz ich jeść przecież. Chyba, że robisz I fazę South Beach
Dobre węglowodany z pełnego ziarna to nie jest jakaś rzecz, której za wszelką cenę należy unikać. Zresztą nie wiem, dietetykiem nie jestem, ale tak mi wychodzi po zapoznaniu się ze źródłami

Wiesz, mi waga nie spada, bo ja naprawdę jem dużo. Dużo za dużo, żeby mi kg leciały Nie nadaję się do liczenia kalorii i generalnie się w to nie bawię, ale dwa czy trzy razy z ciekawości to zrobiłam i wyszło, że wsuwam 2100-2300 przeciętnie, gdzie powinnam się zatrzymać na 1700 max

No i nie mam wagi, więc nawet nie mam jak tego kontrolować Ale wizualnie jest lepiej
manonnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:38   #2266
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Racja!
Nie popadajmy w paranoję. Babka jest fajna, ma wiedzę na temat fitnessu, jej programy działają - facet ma chyba żal, że jej się udało
Często tak jest,zal tyłek mu sciska i tyle
Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Justkax3 kalorycznośc dziennych posiłków możesz zawsze podbic jedząc np. orzechy. Orzechy mają sporo kalorii lecz również sporo omega. Polecam masełko orzechowe własnej roboty z włoskich i migdałów .

Nie musisz w jednym posiłku zjadac niewiadomo jakiej ilości jedzenia, rozbij to na mniejsze a częstsze posiłki. Oblicz sobie przede wszystkim ile musisz zjadac białka i węgli dziennie.

Co do zatrzymującej się wagi, ja największe spadki (o ile w trakcie 3tyg. możemy mówic tu o spadkach) odnotowuję po niedzieli, czyli po dniu w którym nie cwiczę i pozwalam sobie na ciut więcej pyszności W trakcie tygodnia, kiedy intensywnie cwiczę moja waga jest bardziej "ustabilizowana". Ważę się codziennie w celach doświadczalnych, choc kg niewiele mnie obchodzą .
Mi najbardziej waga skacze po alkoholu, chyba ze sie mocno struje to mam 3 kg mniej
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:42   #2267
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez manonnie Pokaż wiadomość
Ale węgle nie są jakimś złem w stylu tłuszczów trans czy sacharozy, że nie możesz ich jeść przecież. Chyba, że robisz I fazę South Beach
Dobre węglowodany z pełnego ziarna to nie jest jakaś rzecz, której za wszelką cenę należy unikać. Zresztą nie wiem, dietetykiem nie jestem, ale tak mi wychodzi po zapoznaniu się ze źródłami

Wiesz, mi waga nie spada, bo ja naprawdę jem dużo. Dużo za dużo, żeby mi kg leciały Nie nadaję się do liczenia kalorii i generalnie się w to nie bawię, ale dwa czy trzy razy z ciekawości to zrobiłam i wyszło, że wsuwam 2100-2300 przeciętnie, gdzie powinnam się zatrzymać na 1700 max

No i nie mam wagi, więc nawet nie mam jak tego kontrolować Ale wizualnie jest lepiej

Węgle są ważne, to prawda, ale mam takie skrzywienie, że zjem ich za dużo . Poprawię się
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 22:53   #2268
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Mi najbardziej waga skacze po alkoholu, chyba ze sie mocno struje to mam 3 kg mniej
hehe, bywa i tak. Ja po alko potrafię pochłonąc olbrzymie, gigantyczne ilości jedzenia.
W sumie nie piłam już od miesiąca... Jakoś mi się nie chce. Kilka dni temu skusiłam się najedną perłę winter i aż mi głupio było, bo czułam się po niej lekko zamroczona
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:17   #2269
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez live Pokaż wiadomość
Bez ciężarków to pikuś ćwiczenie to jest bardzo proste , dlatego jestem ciekawa czy inne dziewczyny też tak miały ,może z mniejszym obciązeniem dałabym radę ale niestety ciężarki posiadam od dwóch kilogramów do 6 kg
też pamiętam, że superman z ciężarkami był trudniejszy. Ja na początku zapodałam sobie cięższe ale potem zeszłam do 1kg bo mnie bolały łopatki przy większym obciążeniu
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 11:49   #2270
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny myślicie, że sam 30 days shred wystarczy na początek? Czy dołączyc cos do niego? Nie wiem, czy oddac sie przez ten miesiac całkowicie temu programowi czy coś dodac do niego.
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 11:56   #2271
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny myślicie, że sam 30 days shred wystarczy na początek? Czy dołączyc cos do niego? Nie wiem, czy oddac sie przez ten miesiac całkowicie temu programowi czy coś dodac do niego.
To zależy jak będziesz się czuła po jeszcze jakieś dawce ćwiczeń.
Ja wtedy (podczas 30DS) robiłam czasem dwa levele, a nawet 3, często również NMTZ albo Banisha. Zatem spróbuj coś dołożyć (niekoniecznie z Jill), ale tylko jeśli masz ochotę i siłę, bo to nie sztuka się zajechać
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:14   #2272
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dzięki, spróbuję coś
Kurde dziewczyny dziś się mierzyłam i wydaje mi się, że jestem jakaś niewymiarowa... takie dziwne liczby wyszły.
na wysokosci piersi - 90 cm
talia - 74 cm
biodra z tylkiem - 98 cm
mojej talii praktycznie nie widac
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:16   #2273
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Dzięki, spróbuję coś
Kurde dziewczyny dziś się mierzyłam i wydaje mi się, że jestem jakaś niewymiarowa... takie dziwne liczby wyszły.
na wysokosci piersi - 90 cm
talia - 74 cm
biodra z tylkiem - 98 cm
mojej talii praktycznie nie widac
A jaki masz typ figury??
http://lula.pl/lula/1,97804,7932602,..._Susannah.html
bo ja jestem wiolonczela
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:24   #2274
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Szczerze to nie mam pojęcia. Kiedyś pokazywałam dziewczynom z innego wątku moje zdjęcie, to jedne mówiły, że jestem klepsydrą, tylko muszę nad sobą popracowac, a drugie, że gruszką. No cóż, zobaczymy jak moja figura będzie się prezentowac, gdy schudnę. Zazwyczaj chudnę ok. 2 cm w każdym miejscu na tydzien (oprócz ud-1 cm łydek itp. ) i obliczyłam sobie, że za ok. 5 tygodni będę jakoś już wyglądac hehe. A wiolonczela dobra, zazdroszczę
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:27   #2275
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
. A wiolonczela dobra, zazdroszczę

Chyba łydek, bo to atut tej figury.

Wielkie udziska i tyłek, krótka talia, wyraźna, ale krótka.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:35   #2276
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość

Chyba łydek, bo to atut tej figury.

Wielkie udziska i tyłek, krótka talia, wyraźna, ale krótka.
Ja chyba jestem kręglem, bo mam w normie ramiona, średni biust, średni brzuch,średnie biodra i pupę, ale za to duże uda i łydki. Dodam,że po Jillian uda zrobiły się nieco większe, nie wiem jeszcze czy mi się to podoba... Wolałabym przyrost w pupie
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:45   #2277
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Co jak to zrobily Ci się większe? :O Matkoooo ja już mam ogromne
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:05   #2278
dd1dd
Zakorzenienie
 
Avatar dd1dd
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie :]
Wiadomości: 3 603
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez werty Pokaż wiadomość
Ja chyba jestem kręglem, bo mam w normie ramiona, średni biust, średni brzuch,średnie biodra i pupę, ale za to duże uda i łydki. Dodam,że po Jillian uda zrobiły się nieco większe, nie wiem jeszcze czy mi się to podoba... Wolałabym przyrost w pupie
U mnie rośną wielkie mięśnie nad kolanami
Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
A jaki masz typ figury??
http://lula.pl/lula/1,97804,7932602,..._Susannah.html
bo ja jestem wiolonczela

Do mnie chyba nic nie pasuje duże piersi i proporcjonalny do nich obwód bioder (to to nawet ok ) ale do tego duże uda i łydki

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

A no i melduję shreda i killera abs
__________________
dd1dd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:09   #2279
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
Do mnie chyba nic nie pasuje duże piersi i proporcjonalny do nich obwód bioder (to to nawet ok ) ale do tego duże uda i łydki
Może razem coś dopasujemy? hm??
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 13:12   #2280
werty
Zadomowienie
 
Avatar werty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 817
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Co jak to zrobily Ci się większe? :O Matkoooo ja już mam ogromne
Cytat:
Napisane przez dd1dd Pokaż wiadomość
U mnie rośną wielkie mięśnie nad kolanami

O to, to, miałam na myśli dolną część uda, nad kolanem Tak jak u dd1dd

dla zobrazowania- na fotkach widać te mięśnie

U mnie tak 10cm nad kolanem obwód wynosi: 47cm. Teraz to miejsce jest twarde i mocne i mięsień się zarysował ale nadal to wygląda proporcjonalnie.
Za to mam dzięki ćwiczeniom szczuplejszą wewnętrzną stronę ud, to zdecydowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9125_TCMKTCTRTO.jpg (56,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mbaa2pwKum1ru9y3vo1_1280.jpg (80,3 KB, 47 załadowań)
__________________
.

01.2013 Start

Od V/2013 sercem i ciałem z
Melissą Bender

Edytowane przez werty
Czas edycji: 2013-03-16 o 13:14
werty jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.