Schudnij z Jillian Michaels - czesc II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 14:43   #2371
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Nie mogę się doczekac tego 2 levelu i chyba zacznę dziś XD I tak nie mam co robic w sumie
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:04   #2372
anu
Raczkowanie
 
Avatar anu
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 147
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

ja wlasnie skonczylam i wcinam nalesnika z nutellą i bananem

trochę nie kumałam wszystkich ćwiczeń, trochę mi też miejsca brakowało i musiałam na gwałt odpychać fotel i matę ale i tak skończyłam zlana potem. jutro jak będę bardziej ogarniać to pewnie będzie jeszcze gorzej (zwłaszcza że ćwiczę z natalie). poza tym zamieniam ten szczątkowy stretching z jillian na 8 min stretch, bo chcę się bardziej rozciągnąć ogólnie (jestem strasznie sztywna).

chyba jeszcze sieknę wieczorem po pilates
anu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 15:38   #2373
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Ooo matko, ale się zmęczyłam Zrobiłam ten level 2 Rozszalałam się dziś hehe
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 17:46   #2374
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny, gdzie mogę kupić taki ekspander jak w Body Revolution? Chodzi mi o to, żeby był taki długi, bo do tej pory widuję tylko krótkie, nawet na Allegro jakoś mi nie idzie znalezienie go ;/
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 18:55   #2375
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie mogę kupić taki ekspander jak w Body Revolution? Chodzi mi o to, żeby był taki długi, bo do tej pory widuję tylko krótkie, nawet na Allegro jakoś mi nie idzie znalezienie go ;/
Niestety ja miałam silikonowy i mi po miesiącu pękł ,dzisiaj widziałam na alllegro gumowe,poszukaj dobrze bo jest ich pare
live jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 19:44   #2376
llama
Przyczajenie
 
Avatar llama
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 17
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Za mną pierwszy dzień Ripped in 30 i to jest to. Z 6w6p nie rezygnuję, będę uzupełniała jedno drugim.
Moje osobiste zwycięstwo - wszystkie pompki zrobiłam normalnie.
__________________
30 DS - 30/30
6w6p 1/42
Ripped in 30 9/24
llama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 20:19   #2377
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Dziewczyny killer buns & thigs da rade mi wyszczuplić udka ? Bo na tej partii zależy mi dość mocno.
I myśle żeby połączyć shreda, k b&t i do tego 10-15 minut treningu na jakąś wybrana partie ciała.
Zastanawiam sie teraz tylko jak to sensownie rozpisać w sensie kolejności, co robić po czym? Najpierw konkretna partie a potem shred i killera czy na odwrót?
Tylko widze że ten killer dość długi jest wiec ćwiczenia na tyłek i nogi moge sobie odpuścić, ale chętnie pocwicze rece i brzuch jak dam jeszcze rade

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-20 o 20:30
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 20:36   #2378
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziewczyny killer buns & thigs da rade mi wyszczuplić udka ? Bo na tej partii zależy mi dość mocno.
I myśle żeby połączyć shreda, k b&t i do tego 10-15 minut treningu na jakąś wybrana partie ciała.
Zastanawiam sie teraz tylko jak to sensownie rozpisać w sensie kolejności, co robić po czym? Najpierw konkretna partie a potem shred i killera czy na odwrót?
Tylko widze że ten killer dość długi jest wiec ćwiczenia na tyłek i nogi moge sobie odpuścić, ale chętnie pocwicze rece i brzuch jak dam jeszcze rade
hej hej
Ja robię Killera B&T
Faktycznie jest długi, ale nie męczy za specjalnie.
Myślę, że powinnaś robić najpierw Shreda, potem Killera (koniecznie między treningami choć pięć minut przerwy), na koniec to coś na wybraną partię ciała - jak oczywiście dasz radę.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:13   #2379
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
hej hej
Ja robię Killera B&T
Faktycznie jest długi, ale nie męczy za specjalnie.
Myślę, że powinnaś robić najpierw Shreda, potem Killera (koniecznie między treningami choć pięć minut przerwy), na koniec to coś na wybraną partię ciała - jak oczywiście dasz radę.
Ok to tak zrobie Pytanie czy trening przy shredzie i killerze nie bedzie zbyt długi? Coś mi sie ostatnio obiło o uszy że jak właśnie jest zbyt długi i zbyt częsty to zamiast obwody spadać to rosną bo nie spala sie tkanka wogóle a mięśnie sie rzeźbią.
Pytanie czy coś w tym jest? Bo chyba trzeba by do tego jeszcze jeść zbyt dużo?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 21:57   #2380
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Chodzi o killer Chodakowskiej czy jakiś inny?
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:16   #2381
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

25 shred zaliczony
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-20, 22:31   #2382
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Sylwia16_ Pokaż wiadomość
Chodzi o killer Chodakowskiej czy jakiś inny?
Killer buns&thighs jillian


Tak czy siak bede robic oba programy, bo po samym shredzie czuje ze mi malo, a zalezy mi mocno na wyszczupleniu nog i ogolnie lepszym ich wygladzie mysle ze bedzie ok :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-20, 22:36   #2383
Sylwia16_
Zadomowienie
 
Avatar Sylwia16_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

to ja tak samoo sie przyłączę Jutro zrobię oba, bo itak czasu mam aż za dużo to przynajmniej w dobry sposób spożytkuję
__________________

Te ostanie trzy cztery powtorzenia, to jest to co powoduje że mieśnie rosną. Ten moment bólu odziela mistrzów od ludzi którzy nimi nie są. Tego własnie barkuje wiekszości ludzi, determinacji aby powiedzieć nie ważne co się stanie, przejdę przez ten ból.
bez słodyczy 0/20
Sylwia16_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 06:54   #2384
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

bajons widze w podpisie że zrobiłaś BR, możesz podzielić się swoimi efektami?
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:02   #2385
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomości: 371
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok to tak zrobie Pytanie czy trening przy shredzie i killerze nie bedzie zbyt długi? Coś mi sie ostatnio obiło o uszy że jak właśnie jest zbyt długi i zbyt częsty to zamiast obwody spadać to rosną bo nie spala sie tkanka wogóle a mięśnie sie rzeźbią.
Pytanie czy coś w tym jest? Bo chyba trzeba by do tego jeszcze jeść zbyt dużo?
Czekoladowoo, boisz się mięśni?

Polecam ten wątek. Cały jest interesujący i wart przeczytania, jednak odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się już w pierwszym poście.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401661

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2013-03-21 o 07:04
wooow12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 07:32   #2386
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

czekoladowoo
Faktycznie nie możesz się głodzić najlepiej policz swoje BTW i dopasuj dietę do siebie. Ważne abyś po treningu (jeśli ćwiczysz wieczorem) zjadała białkową kolację.
Wątek o Białku, Tłuszczach i Węglowodanach jest tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666690

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
bajons widze w podpisie że zrobiłaś BR, możesz podzielić się swoimi efektami?
Oj z Jillian mam za sobą już Shreda, 6w6p i BR.
Najbardziej ruszyło mnie po Shredzie, teraz tylko pracuję nad sylwetką.
Nie mam już trzęsących się ud, a i talia jest wyraźnie zaznaczona.
Wagowo to z 72 kg mam 68,7 więc warto, ale ja ćwiczę już 25 tygodni. Codziennie. Dieta jest różna. Tzn. staram się jeść zdrowo, śniadanie obowiązkowo (owsianka, razowiec, szynka drobiowa, sok pomidorowy - dla przykładu), II śniadanie - owoc, jogurt naturalny z mrożonymi owocami taki a'la shake, albo banan z jogurtem nat. i szpinak - zielony drink, obiad: piekę, nie smażę, koniecznie surówka, ryż brązowy albo bosmati, leczo, papryki z kaszą kus kus, przekąska - np. ciastka owsiane (które sama sobie upiekę), coś zdrowego, albo owoc - jabłko. Kolacja białkowa - serek wiejski, pomidor, ogórek, albo ogórek kiszony i kromkę chrupkiego pieczywa - kolacje jem po treningu około 20-30 min po. W ciągu dnia piję wodę, herbatę zieloną i białą.
Grzeszki się zdarzają - czasem skrobnę coś słodkiego i niedozwolonego, ale wszystko z głową - dwie kostki czekolady - nie dwa słupki, jeden pierniczek nie trzy. Wiadomo tego się chce, ale staram się jeść to świadomie - bo boję się, że w końcu rzucę się na te niedozwolone rzeczy i będzie po mnie. Wagę utrzymuję na poziomie 68,7 a 70 więc nie jest źle. (oprócz czasu przed okresem, ale to wiadomo)
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina

Edytowane przez bajons
Czas edycji: 2013-03-21 o 07:34
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:32   #2387
martamw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 165
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
A cz któraś ćwiczy Body Revolution? Najlepiej pierwszy miesiąc. Zamierzam to ćwiczyć od poniedziałku. Kiedyś zrobiłam 30 DS i Ripped in 30 i widziałam efekty ale zamiast kontynuować to zaprzestałam i połowa tego co straciłam wrociła.
Ja ćwiczę BR. Jakieś dwa lata temu też ćwiczyłam 30DS i pierwsze dwa tygodnie BR są lżejsze, ale nie ma się co zniechęcać. Jak już pisałam wcześniej w tym roku wróciłam do porzuconego po 1 miesiącu BR i zaczęłam właśnie od 2 miesiąca, żeby nie nudzić się na łatwym początku. W chwili obecnej jestem już w drugim tygodniu ostatniego miesiąca. Potem planuję powtórzyć 30DS, który też w przeszłości porzuciłam po 2 levelu... Eh, ale teraz systematyczność i zaparcie na razie mnie nie opuszcza i planuję żaby tak zostało.
martamw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 08:48   #2388
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

I teraz mam dylemat czy po shredzie zacząć BR czy killer B&T są to dwa różne treningi BR rozpisany aż na 3 m-ce, ale ogólnorozwojowy , killer B&T na miesiąc, ale skupia się na dolnych partiach (czyli tam gdzie mi najbardziej zależy...) ehhh mam małą zagwostkę, a muszę szybko się zdecydować bo dziś ostatni dzień shreda
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:03   #2389
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Del Pokaż wiadomość
I teraz mam dylemat czy po shredzie zacząć BR czy killer B&T są to dwa różne treningi BR rozpisany aż na 3 m-ce, ale ogólnorozwojowy , killer B&T na miesiąc, ale skupia się na dolnych partiach (czyli tam gdzie mi najbardziej zależy...) ehhh mam małą zagwostkę, a muszę szybko się zdecydować bo dziś ostatni dzień shreda
Zrób sobie Killera popracujesz nad dolnymi partiami ciała tuz przed okresem spódniczek, a potem BR, takie ogólne kształtowanie i modelowanie.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 09:09   #2390
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Zrób sobie Killera popracujesz nad dolnymi partiami ciała tuz przed okresem spódniczek, a potem BR, takie ogólne kształtowanie i modelowanie.
Chyba tak zrobię, shred był ogólnorozwojowy a teraz trzeba wyszczuplić nogi to czyli od soboty Killer B&T, co prawda shreda kończę już dziś, ale co tam strzelę sobie jeden dzień leniuchowania o potem znowu czeka mnie 30 dni
dziękuję za pomoc
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 09:22   #2391
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez wooow12 Pokaż wiadomość
Czekoladowoo, boisz się mięśni?

Polecam ten wątek. Cały jest interesujący i wart przeczytania, jednak odpowiedź na Twoje pytanie znajduje się już w pierwszym poście.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=401661
Absolutnie nie Zależy mi na tym żeby były widoczne Wiadomo że nie chce ich rozbudowywać ale też nie mam zbytnio na to szansy. Chodziło mi tylko i wyłącznie o zweryfikowanie tego co przeczytałam, bo wydawało mi sie troche bez sensu. Nie mniej moje uda mają tendencje do tego że przy ćwiczeniach dość szybko czuć że są pod tłuszczem mięśnie, a wolałabym żeby tego tłuszczu nie było Mięśnie pewnie że mają być Wydawało mi sie że tak nie mniej tamten artykuł troche wybił mnie z tropu i chciałam potwierdzić
Dopiero raczkuje w fitnessie i wole pytac, czytac niz popełnić błąd
Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
czekoladowoo
Faktycznie nie możesz się głodzić najlepiej policz swoje BTW i dopasuj dietę do siebie. Ważne abyś po treningu (jeśli ćwiczysz wieczorem) zjadała białkową kolację.
Wątek o Białku, Tłuszczach i Węglowodanach jest tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=666690

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------



Oj z Jillian mam za sobą już Shreda, 6w6p i BR.
Najbardziej ruszyło mnie po Shredzie, teraz tylko pracuję nad sylwetką.
Nie mam już trzęsących się ud, a i talia jest wyraźnie zaznaczona.
Wagowo to z 72 kg mam 68,7 więc warto, ale ja ćwiczę już 25 tygodni. Codziennie. Dieta jest różna. Tzn. staram się jeść zdrowo, śniadanie obowiązkowo (owsianka, razowiec, szynka drobiowa, sok pomidorowy - dla przykładu), II śniadanie - owoc, jogurt naturalny z mrożonymi owocami taki a'la shake, albo banan z jogurtem nat. i szpinak - zielony drink, obiad: piekę, nie smażę, koniecznie surówka, ryż brązowy albo bosmati, leczo, papryki z kaszą kus kus, przekąska - np. ciastka owsiane (które sama sobie upiekę), coś zdrowego, albo owoc - jabłko. Kolacja białkowa - serek wiejski, pomidor, ogórek, albo ogórek kiszony i kromkę chrupkiego pieczywa - kolacje jem po treningu około 20-30 min po. W ciągu dnia piję wodę, herbatę zieloną i białą.
Grzeszki się zdarzają - czasem skrobnę coś słodkiego i niedozwolonego, ale wszystko z głową - dwie kostki czekolady - nie dwa słupki, jeden pierniczek nie trzy. Wiadomo tego się chce, ale staram się jeść to świadomie - bo boję się, że w końcu rzucę się na te niedozwolone rzeczy i będzie po mnie. Wagę utrzymuję na poziomie 68,7 a 70 więc nie jest źle. (oprócz czasu przed okresem, ale to wiadomo)
Powoli jakoś zaczynam mniej więcej liczyć te kalorie, przy obecnych ćwiczeniach podobno mam zapotrzebowanie jakieś 2000 kalorii. Wczoraj zjadłam jakieś hmmm 1500-1600 i myśle że zazwyczaj waha sie tak koło 1500, bo wczoraj pozwoliłam sobie na frytki . No i też nie odmawiam sobie jedzenia Wczoraj bez kolacji wyszło mi mniej kalorii na pewno i, nie czułam sie wogóle głodna ale przyszła mi ochota żeby coś zjeść, więc zjadłam Wiem, że na pewno kuleją u mnie węglowodowany i bede próbowała je wyeliminować jakoś Bo jem ich zbyt dużo.
Generalnie jem o wiele mniej niż jadłam, ale im bardziej sie zagłębiam w to wszystko to widze że jednak nadal jem kiepsko troche

Nie powiem - utrudnia to że mieszkam z TŻ, ciężko gotować osobno, a znowu jak kupie sobie dajmy na to twaróg, to on mi zje No i z chlebem ciagle problem bo on biały, a ja wole ciemny. Ale nie kupie dla siebie bochenka bo ile ja zjem, 3 kromki dziennie max.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-21 o 10:15
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 10:55   #2392
La_Mezcla
Wtajemniczenie
 
Avatar La_Mezcla
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 213
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez llama Pokaż wiadomość
Za mną pierwszy dzień Ripped in 30 i to jest to. Z 6w6p nie rezygnuję, będę uzupełniała jedno drugim.
Moje osobiste zwycięstwo - wszystkie pompki zrobiłam normalnie.
no własnie ja się zastanawiam czy do szesciopaku nie dolaczyc np sherda, bo jednak mam troche tluszczu do spalenia glownie na brzuchu .. i na ramionach
__________________
"Everyday is a step closer"
La_Mezcla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:13   #2393
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No i z chlebem ciagle problem bo on biały, a ja wole ciemny. Ale nie kupie dla siebie bochenka bo ile ja zjem, 3 kromki dziennie max.
Ja kupuję taki z Biedronki za około 2,80 Chleb żytni (teraz mam ze słonecznikiem) wystarcza mi na około tydzień (+-) Jem go tylko ja. Może kupuj dla TŻ biały chlebek mniejszą porcję jak standardowe 500 g, tak by miał co dwa dni świeży. A z tym twarogiem to po prostu kup dwa, chyba nie będzie jadł codziennie twarogu

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Generalnie jem o wiele mniej niż jadłam, ale im bardziej sie zagłębiam w to wszystko to widze że jednak nadal jem kiepsko troche
Ja też ciągle jeszcze w lesie z BTW, nie mam głowy do liczenia kcal, ale powoli zaczynam to rozumieć, a to już połowa sukcesu.
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:16   #2394
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez La_Mezcla Pokaż wiadomość
no własnie ja się zastanawiam czy do szesciopaku nie dolaczyc np sherda, bo jednak mam troche tluszczu do spalenia glownie na brzuchu .. i na ramionach
ja bym dołączyła a robisz SWSP codziennie? mnie kiedyś trener powiedział i w wielu art. o tym czytałam, że nie powinno się ćwiczyć na jedną partię ciała codziennie (bo szybciej i łatwiej można je przeciążyć). Nie ma takiej potrzeby. Nawet Tony Horton w P90X - Ab Ripper mówi, żeby nie ćwiczyć tego codziennie bo nie ma takiej potrzeby. No i Jill w BR gdzie workouty parzyste są na przednie partie ciała, nieparzyste na tylne a w środę cardio. W efekcie wychodzi dwa razy w tyg. Ja bym na Twoim miejscu ćwiczyła SWSP 3 razy w tyg, a 3 razy coś innego np shred ogólnorozwojowy
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:19   #2395
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Hej Rzeczka
Co tam u Ciebie??
Co teraz ćwiczysz???
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:24   #2396
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja kupuję taki z Biedronki za około 2,80 Chleb żytni (teraz mam ze słonecznikiem) wystarcza mi na około tydzień (+-) Jem go tylko ja. Może kupuj dla TŻ biały chlebek mniejszą porcję jak standardowe 500 g, tak by miał co dwa dni świeży. A z tym twarogiem to po prostu kup dwa, chyba nie będzie jadł codziennie twarogu :hahaha
ja też jem ciemny, kupuje w piekarni pół bochenka i proszę żeby mi od razu pokroili. Widziałam też opcję zdrowych chlebów na kromki

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Hej Rzeczka
Co tam u Ciebie??
Co teraz ćwiczysz???
hej hej

u mnie trochę się dzieje, ostatnio mam mniej czasu ale ćwiczę dzielnie
Ostatnimi czasy zakochałam się w jodze ćwiczę Travis'a Eliota (Yoga short&sweet), Hilarię Baldwin (na marginesie, instruktorka yogi, żona aktora Aleca Baldwina) można znaleźć jej filmiki np http://www.youtube.com/watch?v=xsfwxExjyUI

Jillian też ćwiczę, w zasadzie wszystko na zmianę BFBM, NMTZ, oba killery, Shed & Shreda ale teraz chwilowo zwolniłam bo jestem przed okresem i jak ćwiczę coś intensywniej to strasznie mnie jajniki bolą tak na marginesie, na blogu dodałam ostatnio posta o moim planie treningowym. Więc jeśli któraś z Was jest zainteresowana to zapraszam

ale joga jest wtedy zbawienna

a co u Ciebie? widzę, że dziewczyny Mags i KotVonGot rzadziej już tu bywają...
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim

Edytowane przez Rzeczka
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:27
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:25   #2397
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez bajons Pokaż wiadomość
Ja kupuję taki z Biedronki za około 2,80 Chleb żytni (teraz mam ze słonecznikiem) wystarcza mi na około tydzień (+-) Jem go tylko ja. Może kupuj dla TŻ biały chlebek mniejszą porcję jak standardowe 500 g, tak by miał co dwa dni świeży. A z tym twarogiem to po prostu kup dwa, chyba nie będzie jadł codziennie twarogu

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------



Ja też ciągle jeszcze w lesie z BTW, nie mam głowy do liczenia kcal, ale powoli zaczynam to rozumieć, a to już połowa sukcesu.
Coś bede musiała z tym chlebem wymyśleć
Codziennie chyba nie Ale czasem padam ze śmiechu, kupie coś, ide do lodówki i nie ma

Apropo tego twarogu, czy moge np zjeść go z sokiem malinowym dajmy na to? Pewnie lepiej byloby z jakimiś warzywami ale najpierw musze sie do samego twarogu przyzwyczaić a jadłam go zawsze tylko na słodko

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:27
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:26   #2398
mira_belle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 106
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Absolutnie nie Zależy mi na tym żeby były widoczne Wiadomo że nie chce ich rozbudowywać ale też nie mam zbytnio na to szansy. Chodziło mi tylko i wyłącznie o zweryfikowanie tego co przeczytałam, bo wydawało mi sie troche bez sensu. Nie mniej moje uda mają tendencje do tego że przy ćwiczeniach dość szybko czuć że są pod tłuszczem mięśnie, a wolałabym żeby tego tłuszczu nie było Mięśnie pewnie że mają być Wydawało mi sie że tak nie mniej tamten artykuł troche wybił mnie z tropu i chciałam potwierdzić
Dopiero raczkuje w fitnessie i wole pytac, czytac niz popełnić błąd


Powoli jakoś zaczynam mniej więcej liczyć te kalorie, przy obecnych ćwiczeniach podobno mam zapotrzebowanie jakieś 2000 kalorii. Wczoraj zjadłam jakieś hmmm 1500-1600 i myśle że zazwyczaj waha sie tak koło 1500, bo wczoraj pozwoliłam sobie na frytki . No i też nie odmawiam sobie jedzenia Wczoraj bez kolacji wyszło mi mniej kalorii na pewno i, nie czułam sie wogóle głodna ale przyszła mi ochota żeby coś zjeść, więc zjadłam Wiem, że na pewno kuleją u mnie węglowodowany i bede próbowała je wyeliminować jakoś Bo jem ich zbyt dużo.
Generalnie jem o wiele mniej niż jadłam, ale im bardziej sie zagłębiam w to wszystko to widze że jednak nadal jem kiepsko troche

Nie powiem - utrudnia to że mieszkam z TŻ, ciężko gotować osobno, a znowu jak kupie sobie dajmy na to twaróg, to on mi zje No i z chlebem ciagle problem bo on biały, a ja wole ciemny. Ale nie kupie dla siebie bochenka bo ile ja zjem, 3 kromki dziennie max.
Można kupić ciemny jakiś krojony, podzielić na mniejsze porcje i jedna sobie zostawić a resztę zamrozić. Ja tak robię, bo mało chleba schodzi u mnie w domu i się marnuje.
mira_belle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:29   #2399
Rzeczka
Raczkowanie
 
Avatar Rzeczka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: K-K / Krk
Wiadomości: 353
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez mira_belle Pokaż wiadomość
Można kupić ciemny jakiś krojony, podzielić na mniejsze porcje i jedna sobie zostawić a resztę zamrozić. Ja tak robię, bo mało chleba schodzi u mnie w domu i się marnuje.
moi rodzice też tak robią z białym chlebem dobry sposób!
__________________
http://fitocracy.blogspot.com
Mój skromny blog o wszystkim
Rzeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 11:34   #2400
bajons
Zadomowienie
 
Avatar bajons
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dziki Zachód
Wiadomości: 1 043
GG do bajons
Dot.: Schudnij z Jillian Michaels - czesc II

Cytat:
Napisane przez Rzeczka Pokaż wiadomość

hej hej

u mnie trochę się dzieje, ostatnio mam mniej czasu ale ćwiczę dzielnie
Ostatnimi czasy zakochałam się w jodze ćwiczę Travis'a Eliota (Yoga short&sweet), Hilarię Baldwin (na marginesie, instruktorka yogi, żona aktora Aleca Baldwina) można znaleźć jej filmiki np http://www.youtube.com/watch?v=xsfwxExjyUI

Jillian też ćwiczę, w zasadzie wszystko na zmianę BFBM, NMTZ, oba killery, Shed & Shreda ale teraz chwilowo zwolniłam bo jestem przed okresem i jak ćwiczę coś intensywniej to strasznie mnie jajniki bolą

ale joga jest wtedy zbawienna

a co u Ciebie? widzę, że dziewczyny Mags i KotVonGot rzadziej już tu bywają...
Stara ekipa Jillianowa nam się wytopiła, są nowe dziewczyny.
Ja po BR ćwiczę dalej z Jillian, skupiłam się na Killerze B&T ale nie z jakimś planem, po prostu ćwiczę... Wracam też chętnie do NMTZ.
Ostatnio robię też coś na boczki z Tiffany Rothe (dwa, trzy jej zestawy) i Extreme z BeFit (level 1 za lekki po Jillian, robię dwójkę i trójkę jeden po drugim, głownie ABS i spalanie). W każdym bądź razie codziennie ćwiczę około 50-60 minut, rowerek 60 minut i robię jakieś określone ćwiczenia: side plank 2x 30, russian twist x 50, jumping jacks x 120, sumo squat x 30 ....
edit
Aaa i jeszcze muszę wrócić do ćwiczeń z BBL na pupę
__________________

Trenuję Nordic Walking to już 257 km


Fanka Sagi G.R.R. Martina

Edytowane przez bajons
Czas edycji: 2013-03-21 o 11:38
bajons jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.