Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-04, 23:17   #3001
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś przełamałam się i pojechałam do S.
Kupiłam lakier OPI Tomorrow never dies za 24.90zł
Podkład Givenchy Photo Perfection light za 145.90zł i w drodze do domu sprawdziłam kod no i okazało się że podkład traci ważność w styczniu 2014 czyli w sumie już. Gdyby nie bolały mnie nogi to bym się wróciła a tak to bede musiała ekstra do nich jechać i zwrócić purchawę.
Widziałam na stoliku mełno cieni lancome przecenionych, pomadek, podkładów. Z Givenchy podkłady i tusz w kolorze kaki. Guerlain przecenione terracoty do nóg i całego ciała czyli jakieś samoopalacze, olejki itp, płynne pomadki za 145zł (w D są za 99zł), pomadki automatique oraz rouge G, puder sypki w 2 kolorach w nazwie rose ale na 12 chętnie bym się skusiła, prasowane meteoryty 01, paletka z kolekcji paris,
Przecenione wybrane kolory OPI za 24.50 i 29zł (piaski)

Niestety w Bydg nie ma różu Bella Bamba bo się o niego pytałam.

W D kupiłam
bezbarwną konturówkę Isadora za 37zł
Guerlain płynną pomadkę za 99zł w kolorze M25 przecenioną ze 199zł
A w ktorej S bylas? Ja bylam wczoraj w tej przy Realu i bylo Bella Bamb sporo

Orientujecie sie na ile sa przecenione Rouge G?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!

Edytowane przez Joskelyn
Czas edycji: 2014-01-04 o 23:19
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:17   #3002
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kupony są tylko dla karty Gold[COLOR="Silver"]
aaaa faktycznie, to Douglas wysyłał kupony -10%
przepraszam za kłopot
__________________
"Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami,
Nie do opisania jest uczucie między nami."
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:22   #3003
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A co tam ciekawego można dostać, na co Ty się czaisz? Może bym się dołączyła .
Podobno równie zabójczo fajne jak i drogie pędzle Toma Forda. Nigdzie indziej ich nie widziałam z wysyłką do polski.
No i może podkład armaniego na zapas skoro tańszy niż u nas
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:26   #3004
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dzięki za polecenie Chętnie wypróbuję Potrzebuję czegoś nowego, ale i skutecznego.

Moim zdaniem balsam Clarins do ust jest dobry, ale za bardzo się błyszczy, no i minusem jest (standardowa) cena.
Sztyfty czy balsamy (mam i jedno i drugie, różne warianty) Burt's Bees - dla mnie to totalna porażka. W ogóle mi nie pomagają, a jeśli już to na chwilę.

Plamersa do ust nie używałam, ale kosmetyków Palmers w ogóle nie lubię - mają kiepskie składy i dla mnie zapach jest zbyt intensywny, czasem nawet nieznośny.
Lubię NUXE w słoiczku - wadą jest mało higieniczne opakowanie, a z wyższej półki balsam Bobbi Brown w metalowym opakowaniu - gdyby nie opakowanie (piękne, ale niehigieniczne) to byłby to mój KWC, mimo tego, że balsam jest drogi. Świetnie nawilża, wygładza, regeneruje i goi usta, nie nabłyszcza przy tym tak nachalnie.
Dobry jest też sztyft do ust JMO. To mój nr 2 po Bobbi Brown, a do torebki to nawet nr 1


Też uważam, że ten sztyft Alterra jest bardzo dobry jak na swoją cenę.
Do brwi też u mnie dobrze się sprawdził, rzęs nie smarowałam długo, bo miałam wrażenie, że mi od niego łzawią oczy. Powracając jednak do brwi to ładnie je uelastycznia i trzyma w ryzach. Gdy na ponad miesiąc go odstawiłam to zauważyłam różnicę - brwi zaczęły mi rosnąć każda w inna stronę


Tej pomadki nie znam, ale bardzo chętnie wypróbuję. Nie wiesz gdzie można ją kupić?


Gratuluję dziewczynek Trzymaj się dzielnie w tym spa jak mus to mus, dziewczynki na pewno pięknie rosną - a monitoring zawsze się przyda.
Ja jestem w fazie kompletowania torby szpitalnej i doszłam do wniosku, że bardzo ciężko jest rodzić w jakimś sensownie wyglądającym odzieniu. Polecane koszule do szpitala to jakieś paskudztwa (najczęściej w pieski czy podobne zwierzaczki ) i o kształtach worków.
Chyba się zbuntuję i zabiorę nieco inne odzienie, niż to zalecane
Ja może się skuszę na balsam do ust Clarinsa, jeśli dorwę go w promocyjnej cenie. Dotąd tak naprawdę żaden do końca się u mnie nie sprawdził, a ten z Nuxa to już w ogóle. Ma jakieś irytujące grudki. A ten z Rossmanna kupiłam właśnie do brwi, ale zapominam używać. Po Twojej rekomendacji chyba zacznę regularniej stosować. Przyjrzę się jeszcze temu z BB, jeśli polecasz.

A do szpitala zabierzesz koronki? .

A serio - nieustająco trzymam za Ciebie i Elizkę kciuki

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Podobno równie zabójczo fajne jak i drogie pędzle Toma Forda. Nigdzie indziej ich nie widziałam z wysyłką do polski.
No i może podkład armaniego na zapas skoro tańszy niż u nas
O matko, jakieś nowe pędzle, aż się boję sprawdzać, bo na tym punkcie mam manię . Z drugiej strony mam już całkiem spory zestaw MACowych i tak naprawdę to już nic z pędzli nie jest mi potrzebne, choć pokusy nadal mam.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:30   #3005
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Jeśli się znajdzie jeszcze ktoś chętny to nawet i już Ale mogę i poczekać.
A skad chcesz zamaiwac, i po ile maja podkład Armaniego Maestro? Bo pisałaś, e sporo taniej niz u nas

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
O matko, jakieś nowe pędzle, aż się boję sprawdzać, bo na tym punkcie mam manię . Z drugiej strony mam już całkiem spory zestaw MACowych i tak naprawdę to już nic z pędzli nie jest mi potrzebne, choć pokusy nadal mam.
He he, to samo miałam pisac Jak słysze pędzle, to jak zajac robię słupka i uszy w gorę
A propo macowych, podpadły mi, a zwłaszcza jeden - 187 LE sprzed 2 lat ze swiatecznego zestawu. Farbował na czarno już od poczatku, włosie mu troche wylatywało, ale po takim czasie, dalej farbuje i to chyba paskudniej ... bo od kilku dni końcówka białego włosia jest czarna, jakby farba z dołu leciała na dół
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2014-01-04 o 23:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:31   #3006
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Jeśli się znajdzie jeszcze ktoś chętny to nawet i już Ale mogę i poczekać.
Rozumiem ja musze w koncu przetestowac armaniusza, ale w razie co jestem chetna
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:42   #3007
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
He he, to samo miałam pisac Jak słysze pędzle, to jak zajac robię słupka i uszy w gorę
A propo macowych, podpadły mi, a zwłaszcza jeden - 187 LE sprzed 2 lat ze swiatecznego zestawu. Farbował na czarno już od poczatku, włosie mu troche wylatywało, ale po takim czasie, dalej farbuje i to chyba paskudniej ... bo od kilku dni końcówka białego włosia jest czarna, jakby farba z dołu leciała na dół
No wśród MACowych też zdarzają się niewypały. Współczuję "przygód" z 187 LE. Dlatego sceptycznie podchodzę do zestawów. Ja mam 187 z regularnej, ale prawie nie używam, bo do podkładu wolę RT, a do różu wydaje mi się za duży.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 23:43   #3008
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A w ktorej S bylas? Ja bylam wczoraj w tej przy Realu i bylo Bella Bamb sporo

Orientujecie sie na ile sa przecenione Rouge G?

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Byłam w Focusie i mi "małpa"powiedziała ze w Realu tez nie mają tego rózu.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:45   #3009
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A skad chcesz zamaiwac, i po ile maja podkład Armaniego Maestro? Bo pisałaś, e sporo taniej niz u nas

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------



He he, to samo miałam pisac Jak słysze pędzle, to jak zajac robię słupka i uszy w gorę
A propo macowych, podpadły mi, a zwłaszcza jeden - 187 LE sprzed 2 lat ze swiatecznego zestawu. Farbował na czarno już od poczatku, włosie mu troche wylatywało, ale po takim czasie, dalej farbuje i to chyba paskudniej ... bo od kilku dni końcówka białego włosia jest czarna, jakby farba z dołu leciała na dół
Z selfridges, maestro kosztuje 38Ł+ wysyłka, przy trzech wspólniczkach w zbrodni wychodzi po 5Ł. Po teraźniejszym kursie to będzie pi razy drzwi 217,58zł. Plus rozsyłka w Polsce. No ale to jakieś 7-8zł.
Kryśka wyrażała się pozytywnie o pędzlu TF do kremowych podkładów, popatrzyłam i zachorowałam Szkoda, że kosztuje 56Ł
Pędzle to nałóg
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 23:51   #3010
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja może się skuszę na balsam do ust Clarinsa, jeśli dorwę go w promocyjnej cenie. Dotąd tak naprawdę żaden do końca się u mnie nie sprawdził, a ten z Nuxa to już w ogóle. Ma jakieś irytujące grudki. A ten z Rossmanna kupiłam właśnie do brwi, ale zapominam używać. Po Twojej rekomendacji chyba zacznę regularniej stosować. Przyjrzę się jeszcze temu z BB, jeśli polecasz.

A do szpitala zabierzesz koronki? .

A serio - nieustająco trzymam za Ciebie i Elizkę kciuki
Clarins opłaca się kupić właśnie podczas VIPów.
A ten BB to polecam z całego serca, tylko minusem jest właśnie gmeranie palcem/pędzelkiem w słoiczku.

Do szpitala zabieram prawie koronki Czarne, wąskie (ale ciążowe) na ramiączkach z H&Mu + zwiewny bawełniany szlafroczek (na porodówkach podobnież jest upał ). Chcę rodzić w czerni choćby tylko miałby to być sam top
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 00:01   #3011
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

A ja kurcze zapomniałam wejść do Sephory popatrzeć na te zestawy Benefit, tylko Douglasa zaliczyłam
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 00:28   #3012
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Clarins opłaca się kupić właśnie podczas VIPów.
A ten BB to polecam z całego serca, tylko minusem jest właśnie gmeranie palcem/pędzelkiem w słoiczku.
Jak się nie załapię na Clarinsa, to kupię ten BB.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Do szpitala zabieram prawie koronki Czarne, wąskie (ale ciążowe) na ramiączkach z H&Mu + zwiewny bawełniany szlafroczek (na porodówkach podobnież jest upał ). Chcę rodzić w czerni choćby tylko miałby to być sam top
To na pewno będziesz sexi mamusią, bardzo słusznie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 07:03   #3013
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Zachciało mi się bombki przez was, a u mnie nie ma zestawów
u mnie są; piszę pw.
Cytat:
Napisane przez iguanaiguana Pokaż wiadomość
Gratulacje,fajne zakupy
oooo,a pryzmy jakie odcień,pamiętasz moze?
sweet caramel na 100%, rozważałam zakup przez jakieś 30 s.

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Tej pomadki nie znam, ale bardzo chętnie wypróbuję. Nie wiesz gdzie można ją kupić?
Caudalie to także moje KWC zimowe (pomadka znaczy się) - kupuję zwykle w aptece przy Domaniewskiej (tzn. przez net zamawiam, a małż mi odbiera, bo to koło jego roboty)

Elizabarbara
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2014-01-05 o 07:04
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 07:50   #3014
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Elizko trzymam kciuki za Ciebie i Maleńkie

MIlka za Was też kciuki. Ja na poród miałam granatową koszule rozpinaną na całej długości. BYła wygodna chociaż i tak skończyło sie cięciem.

Już długo do Was nie zaglądałam bo miałam oszczędzać. Ale po wizycie tu znowu mam chciejstwa.
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:21   #3015
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

a ja tam zabralam piżamke do szpitala na czas porodu chociaz na przebranie mialam koszulke - ale okaazala sie niepotrzebna
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:28   #3016
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny po ile są u Was zestawy świąteczne z Bombką? Widziałyście je w Warszawie? CO roku kupowałam je na wyprzedażach w S,a w tym roku łaziłam, łaziłam i nie widziałam ich

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2014-01-05 o 08:30
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:34   #3017
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

widzialam na zywo - piekne
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:35   #3018
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Mam jeszcze nietypowe pytanie: czy któraś z Was nie chciałaby zakupić flaszki Gucci (Flora by Gucci Gorgeosu Gardenia) 100 ml w cenie 205.91 pln?
Ja zamierzam nabyć (iperfumy, z odbiorem osobistym) a jest taka promocja, że przy zakupie jednej flaszki druga taka sama w niższej cenie i summa summarum za dwie wychodzi 411.82
Cena kurcze korzystna, w D kosztują sporo ponad 4 stówy, w Mario na wyprzedaży równo 300...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 08:59   #3019
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Olu, Damonku, Illios - dziękuję za wsparcie
Z e-papierochem jest tak, ze może być szkodliwy, jak się go źle używa, czyli np. zaciąga nim jak papierosem, znaczy do płuc (powinno się parę chwilę potrzymać tylko w ustach, aby śluzówka przepuściła nikotynę do organizmu)) i jak się pociąga co chwilkę, bo wtedy dostawa nikoytny jest wyższa niż kiedy się normalnie pali. Ale ja jestem świadoma, więc nie powinnam popełnić tych błędów.
No i fakt, ma to być pomost pomiędzy prawdziwymi fajkami a niepaleniem wcale.
Z jedzeniem nadmiernym, to nie tak, że ma się to w głowie lub że nie wiadomo co z łapami robić - wiem, bo rzucałam i na żywca i na plastrach Niquitn, jak mi plastry dostarczały nikotynę, to ani nie jadłam więcej, ani nie miałam innych przykrych objawów związanych z brakiem nikotyny, ba! nawet wychodziłam z innymi palaczami na fajkę w pracy aby się przewietrzyć po prostu i zero chęci na palenie. Tylko dwa momenty były trudne - poranna kawka i popołudniowo-wieczorna, jak wracałam z pracki, bo podobny rytuał jak rano
A e-papieros jest po prostu bardziej ekonomiczną wersją plastrów, stąd o nim myślę.


Elizko, jak też trzymam kciuki , dacie radę wszystkie

Milko, bardzo mi się podoba Twój pomysł na fajne ciuszki w ulubionym kolorze na porodówkę i też
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 09:49   #3020
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Zrobiłam swoje pierwsze zakupy Mac
Tusz in Extreme Dimension
Puder studio fix
Zobaczymy czy się sprawdza, nigdy nie miałam z macem do czynienia.

Jeszcze oglądałam rozświelacz Soft&gentle i wydawał mi się zbyt drobinkowy, ale po powrocie do domu spojrzałam w lustro i nawet fajnie się prezentuje..
Ja podobnie do tej pory miałam tylko jedna pomadkę nudziaka i nie zachwyciła mnie,wciąż czekam na Maca w D.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć Z tego co przeglądałam francuską stronę Sephory, to wychodzi, że Mikrodermabrazja Brandt'a nie była teraz dostępna w zestawie.



To są te w plastikowym opakowaniu Na początku myślałam, że to wkład.



Ten wątek jednak jest zgubny . Przez Was moja "wish lista" ciągle się wydłuża, a produkty, które dawno skreśliłam ze swoich planów zakupowych, po Waszych opiniach zmieniają się w "must have"



Cena regularna samego peelingu to 285zł, a zestaw na wyprzedaży z dwoma pełnowymiarowymi produktami za 142,90 z 239zł Pierwszy plus cenowy dla Sephory, bo na stronie Sampara zestaw pierwotnie kosztował 100euro
Mogę pomóc w zakupie, bo widziałam kilka sztuk.


Dziękuję,ale wydałam wczoraj 8stówek plus 150zł bon urodzinowy i już się boję czy mąż rozwodu nie zażąda Zreszta tyle samo jak było -30% i do tego już wzięłam debet,żeby trochę kartę kredytową spłacić,a do wypłaty jeszcze kilka dni

Teraz długo nic nie kupię(zreszta już prawie wszystko mam)Jedynie czekam na Vipy w lutym i kupię szczotkę Clarisonica.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 09:50   #3021
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Po wczorajszych zachwytach nad balsamem do ust clarins przejrzałam swoje zapasy kosmetyczne i odnalazłam go Kupiłam go jakoś w wakacje i kompletnie o nim zapomniałam Nałożyłam go na noc i jak obudziłam się rano to wyglądało to jakbym miała błyszczyk na ustach, przetrwał całą noc. Kilka dni temu miałam podawany kwas w usta na wyrównanie i strasznie popękały co jest czymś normalnym przy tego typu zabiegu wcześniej używałam tisane i owszem dawał radę ale po tygodniu stosowania, po clarinsie widzę poprawę po 1 nocy. Jestem zadowolona i będę go używać dalej
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:00   #3022
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Dziękuję za pamięć Z tego co przeglądałam francuską stronę Sephory, to wychodzi, że Mikrodermabrazja Brandt'a nie była teraz dostępna w zestawie.



To są te w plastikowym opakowaniu Na początku myślałam, że to wkład.



Ten wątek jednak jest zgubny . Przez Was moja "wish lista" ciągle się wydłuża, a produkty, które dawno skreśliłam ze swoich planów zakupowych, po Waszych opiniach zmieniają się w "must have"



Cena regularna samego peelingu to 285zł, a zestaw na wyprzedaży z dwoma pełnowymiarowymi produktami za 142,90 z 239zł Pierwszy plus cenowy dla Sephory, bo na stronie Sampara zestaw pierwotnie kosztował 100euro
Mogę pomóc w zakupie, bo widziałam kilka sztuk.
Jeszcze mam Peeling jeden nowy i jeden używam,ale pewnie jeszcze połowa w nim jest,mega wydajny
Mimo wszystko dziękuję za chęci

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Warto? Bo nigdy nie miałam



Można spytać kto Cię operował?
Ja też nie miałam
Jednak słyszałam ochy i achy,a cena fajna,więc myślę,ze warto się skusić jesli akurat takiego produktu szukasz.Ja mam w kulkach

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
ten peeling Sampara to bym za darmo nie chciała Kupiłam go w zeszłym roku za tą ogromną sumę ( było wtedy -20 % ale ponad 200 zł za peeling to i tak przesada ) i leży. Używałam go, zostało jeszcze troche na dnie ale mi nic z cerą nie robił. No i przeokropnie śmierdział

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------



Dr. Zbigniew Giedrojć Juraha
Kolejny raz widać,że co osoba to opinia.Ja kiedyś tu poczytałam o nim(James go poleciła)kupiłam i od tamtej pory tylko jego używam.Ja mam cerę wrażliwa i dla mnie ideal,próbowałam z BU i uczulał mnie,a po tym mam jaśniejsza buzię,lepiej po nim wchłania maski,sera.To zdecydowanie mój KWC

---------- Dopisano o 11:00 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez adelka99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzę, że toczy się dyskusja o micelach. Ja polecam nowy micel Garniera - jest świetny, właśnie kończę butlę 400 ml i gdyby nie to, że mam zapas Tołpy to kupiłabym od razu kolejną butlę. Testowałam już wiele miceli ( Biodrma - bez fajerwerków za taką cenę, Vichy - lubię, Bourjois - nie lubię, Tołpa - jeden z ulubionych, Loreal - całkiem ok, Biedronka - nie lubię mimo że niby Tołpa wg mnie to nie to samo, YR - może być, i jeszcze kilka innych któorych już nie pamiętam) ten jest w ścisłej czołówce. Koi buzię, wreszcie nie jestem czerwona po demakijażu, całkiem fajnie zmywa tusz, jest tani.

A Bella Bamba mocno mnie rozczarowała, póki co po 2 użyciach stwierdzam, że niektóre róże za 10 zeta lepiej na mojej buzi wyglądają. Dam mu jeszcze szansę.

Kolejne rozczarowanie, kupiłam zestaw Mango Lady Rebel Dance Queen - trwałość słaba
Kupiłam jeszcze czarną kredkę do oczu Sephora ( bardzo fajne kredki mam kilka i z Art Deco poszły w kąt ) za całe 8,90 zł .
A który to?ja też po większości mam czerwona buzię
Ostatnio miałam z AA cera wrażliwa,ale nie urywał
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:00   #3023
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Kolejny raz widać,że co osoba to opinia.Ja kiedyś tu poczytałam o nim(James go poleciła)kupiłam i od tamtej pory tylko jego używam.Ja mam cerę wrażliwa i dla mnie ideal,próbowałam z BU i uczulał mnie,a po tym mam jaśniejsza buzię,lepiej po nim wchłania maski,sera.To zdecydowanie mój KWC
Ja do dziś nie znalazłam chyba peelingu idealnego Ja mam chyba jakąś dziwną cerę bo to co jest polecane w kwc i wiele osób się zachwyca, na mnie rzadko kiedy działa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:29   #3024
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
Niedużo, ten zestaw Rexaline i zestaw Chloe. Mam w zapasie jeszcze kilka zestawów z zeszłorocznej wyprzedaży i obiecałam sobie, że najpierw muszę tamte zużyć.



Możliwe że widziałaś te same zestawy, wczoraj tam byłam w R. i nie mieli ich przemetkowanych
Zazdroszczę

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Wspominałam już tutaj 229 mniejszy zestaw i 327 - większy. Chyba, że jeszcze poszło w dół, to proszę o korektę.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Co z takim opóźnieniem recenzja Ja już po zakupie i będę musiała się przekonać na własnej skórze Skończył mi się Glamglow i chciałam jakiejś odmiany.
też w tej cenie widziałam

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Margo25 Pokaż wiadomość
Wspominałam już tutaj 229 mniejszy zestaw i 327 - większy. Chyba, że jeszcze poszło w dół, to proszę o korektę.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------



Co z takim opóźnieniem recenzja Ja już po zakupie i będę musiała się przekonać na własnej skórze Skończył mi się Glamglow i chciałam jakiejś odmiany.
Ja jestem mega zadowolona z niego,zawsze po zmyciu peelingu nakładam na 15min tę maskę z zestawu z Rexaline,następnie serum i krem(tylko już jakiś lekki)

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez alime05 Pokaż wiadomość
ddiana, o ile się nie mylę, wyczytałam, że rozglądałaś się za zestawem Chloe w GB. Jeśli Ci jeszcze na nim zależy to sprawdź w Klifie. W czwartek było ich tam sporo, a już przed świętami w pozostałych S. (oprócz tej przy dworcu w Gdańsku Gł., bo tam nie bywam) ich nie widziałam. .
Kochana,dziękuję,ale juz kupiłam Ange ou Demon le secret,dopłaciłam tylko róznicę do bonu urodzinowego
Jestem na maxa spłukana
Jesli chodzi o tę S.przy dworcu tez tam nie jeżdze od jakiegoś czasu.Nigdy mi tam żadnych próbek nie dawali,jak prosiłam,żeby na testy podkładu odlewkę zrobiły to z łaską kropelkę na jeden policzek
Kiedyś kupiłam 2 flaszki 100ki zapachu za niemała kwotę,a dały mi dwie próbki podkładu Sephorowego,zawsze robiłam niemałe zakupy,a nigdy nic nie dawały,tylko próbki podkładu S.czy kremu S.czy lady gaga próbkę.Oliwy do ognia dolały,gdy:
Babeczka pomyliła się o 90zł przy zakupie Reparatora EL i jak zadzwoniłam do kazali przyjechać,a ja mam do nich ponad 40km,mimo to najbliższa S. dla mnie.
Paliwa wyniosło mnie połowę tego i żadnej rekompensaty,że mimo jej błędu poniosłam stratę
Obsługa mało kompetentna,wyniosła.
ZAKOŃCZYŁAM definitywnie zakupy w tej S.

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Moglabyc wkleic linka do tych zestawów sampara?


Mnie dzis ta puszka nie skusila, chociaz u mnie byly 2 do wyboru, rózowa i ta z pielegnacja



Fajne zakupy Tez sie zastanawialam nad tym zestawem glow, ale w sumie kiedys mialam dosc duza probke i nic nie robil

Moglabys mi zalinkowac ten zestaw strivectin z wyprzedazy?



O tak James, takie zakupy w swietle ostatnich zakupów "dzieciowych" to szał ponad szały

A co do ascezy... Spa na patologii ciazy nie jest fajne Ale jak mus to mus


Dziewczynki, po ile byla ta bella bamba? po 59 czy 89, bo mi sie zapomnialo Jutro bede jeszcze na ostatnich zakupach przed spa i moze wstapie do drugiej S.. To sobie capne
Dziękuję
Tylko na all znalazłam,proszę
http://allegro.pl/dr-brandt-glow-zes...856338458.html

Zdrówka dla Was

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Denticoo Pokaż wiadomość
Ja już miałam nie chodzić do Sephory ale posmarowałam się tym masełkiem P&R otulającym ( karmel, cytryna , wanilia)i się zakochałam, obdzwoniłam Sephory w Łodzi i o 21 jechałam po dwie kolejne puszki. Oczywiście w jednej znalazłam bella bamba i nabyłam zestaw kremów Algenist -krem plus serum. Jeśli wygładzi mi twarz jak rękę to będę w niebie. Akurat formuła beztłuszczowa i ma zwężać pory ........no i się skusiłam.
Używała może któraś z Was tej pielęgnacji Algenist?
Ja go miałam odłożony,ale dziewczyny z S.stwierdziły,że może mnie wysuszać i poleciły ten Glow Dr.Brandta

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

[QUOTE=iguanaiguana;444344 05]
Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Gratulacje,fajne zakupy
oooo,a pryzmy jakie odcień,pamiętasz moze?






Niestety nie pamiętam jaki odcień ale jak Ci zależy mogę jutro podejść do S.Napisz mi PW jak Jesteś zainteresowana.
Dziękuję
Już,nie byłam na zakupach,ale dzięki za chęci
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:38   #3025
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Z selfridges, maestro kosztuje 38Ł+ wysyłka, przy trzech wspólniczkach w zbrodni wychodzi po 5Ł. Po teraźniejszym kursie to będzie pi razy drzwi 217,58zł. Plus rozsyłka w Polsce. No ale to jakieś 7-8zł.
Kryśka wyrażała się pozytywnie o pędzlu TF do kremowych podkładów, popatrzyłam i zachorowałam Szkoda, że kosztuje 56Ł
Pędzle to nałóg
Dziękuję za informacje, to ja byłąbym chyba chetna, bo kurcze, za tyle to nie dostane w pl nawet przy minus 20% w dougu
Ile by nas było chetnych i kiedy zamówienie ewentualne?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:39   #3026
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
aaaa faktycznie, to Douglas wysyłał kupony -10%
przepraszam za kłopot
Zaden kłopot
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:39   #3027
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Ja podobnie do tej pory miałam tylko jedna pomadkę nudziak

Dziękuję,ale wydałam wczoraj 8stówek plus 150zł bon urodzinowy i już się boję czy mąż rozwodu nie zażąda Zreszta tyle samo jak było -30% i do tego już wzięłam debet,żeby trochę kartę kredytową spłacić,a do wypłaty jeszcze kilka dni

Teraz długo nic nie kupię(zreszta już prawie wszystko mam)Jedynie czekam na Vipy w lutym i kupię szczotkę Clarisonica.
Ja niestety też zaczynam chować zakupy przed mężem Wczoraj był z córą w kinie, to mogłam przynajmniej pochodzić po s. Co prawda tylko zapach kupiłam, ale o tym męzulo wiedział, bo teatralnie podkreśliłam fakt zużycia ostatniej kropli Candy. Mniejsza z tym, że w szufladach mam masę innych zapachów Coś się skończyło i coś musiałam kupić
We wtorek chyba wybiorę się po ten Rexaline, tylko znów z mężem muszę, bo jakis akumulator będzie zdawał

A jeszcze namierzyłam dwie marynarki z Zary i nie ma wyjścia, muszę je mieć, bo cudnie w nich wyglądałam A takie stwierdzenie w moich ustach jest tak częste jak widok komety Halleya
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:40   #3028
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze nietypowe pytanie: czy któraś z Was nie chciałaby zakupić flaszki Gucci (Flora by Gucci Gorgeosu Gardenia) 100 ml w cenie 205.91 pln?
Ja zamierzam nabyć (iperfumy, z odbiorem osobistym) a jest taka promocja, że przy zakupie jednej flaszki druga taka sama w niższej cenie i summa summarum za dwie wychodzi 411.82
Cena kurcze korzystna, w D kosztują sporo ponad 4 stówy, w Mario na wyprzedaży równo 300...
heh za późno albo za wcześnie mają tą promocję swoje gucci kupiłam kilka miesięcy temu i jeszcze mam sporo, więc kiszka, a tak to bym się skusiła, bo zawsze to taniej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:44   #3029
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny po ile są u Was zestawy świąteczne z Bombką? Widziałyście je w Warszawie? CO roku kupowałam je na wyprzedażach w S,a w tym roku łaziłam, łaziłam i nie widziałam ich
Stronę lub dwie są podane ceny
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-05, 10:44   #3030
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziewczyny a kiedy chcecie zamawiac tego maestro ?
Bo ja bym go sobie musialam wyprobowac i jakby mi sie spodobal to chetenie bym sie przylaczyla do zakupow. Ale nie wiem czy zdążę
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.