Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-30, 10:18   #481
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

byasia chyba rzeczywiście zacznę nawilżać cerę od wewnątrz, ale nie wiem czy to cos da- ale zawsze można spróbować. A co do tego toniku nie próbowałam, zaraz spojrzę do kwc.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-30, 10:20   #482
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Szkoda... podobno niektórych drażnią konserwanty z tego żelu. Poddaję się
Ja chyba powoli też A tak na serio to spróbuje jeszcze nawilżenia od środka, a jak i to nie pomoże, to wybiorę się do mojej dermatolog, moze ona coś wymyśli..
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-01, 19:37   #483
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

no więc wczoraj zrobiłam sobie maseczkę aspirynową dodając kefir, potrzymałam 20min i chyba nawet trochę nawilżyło to moją buzię. Wypryski po "żelowym wysypie" posuszam glinką zieloną, ale tylko punktowo, na całą twarz to jednak za duże wysuszenie. Póki co nie jest tragicznie, jak maseczkowe nawilżanie się sprawdzi to chyba przy nim zostane i nie będe kombinmować i ryzykować pojawieniem się kolejnych pryszczy, a co za tym idzie kolejnych przebarwien.)
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-03, 12:44   #484
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

Moim zdaniem najlepsze będą naturalne sposobyMoze jakies wyciągi z ogórka , albo po prostu nałóż sobie plasterki ogórka na twarz i sprobuj , a moze akurat po skutkuje??
Warto sprobowacTo nic nie kosztuje...
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 12:34   #485
Gaboleczek
Raczkowanie
 
Avatar Gaboleczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 80
GG do Gaboleczek Send a message via Skype™ to Gaboleczek
Wink Dot.: Ostry Trądzik...

Wydaje mi się , ze przez te chmikalia tak pogorszył Ci sie stan jeśli Ci nie pomagją , a wystepuja tylko skutki uboczne odłóż je!Wyprobuj jakis naturalnych sposobów.Ja np. Wszystko co mam na skorze wyciskam rodzice mi nie pozwakaja , ale ja i tak to robie , bo mi pomagapOtem gdy wycisne pory nie sa juz zatkane wieć je oczyszczam płynem AFRONIS(mozna go kupic w aptece ok.4zł) i pomaga teraz pryszcz wychodzi mi raz na ruski rokTylko zostały zaskorniki:/

Pozdrawiam

P.S.Zapomniałam o jednym.Pije tez zioła z bratka , pomaga
Gaboleczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 13:28   #486
enedule
Przyczajenie
 
Avatar enedule
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Ostry Trądzik...

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
A uzywala ktoras z Was Metronidazol? Jakie efekty?
Zaczęłam też to brać, razem z biseptolem

Copycat - pomaga coś ?
__________________

enedule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 13:42   #487
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Ostry Trądzik...

Na razie 2 razy sie smarowalam to nie widac za bardzo efektow...
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 13:48   #488
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ostry Trądzik...

a metronidazol bierzecie wenętrznie czy uzywacie w postaci zelu?

moja mama uwielbia ten żel, bo kosztuje grosze a skóre poprawia jej w kilka dni (ma trądzik rózowaty pod ostawieniu tabletek anty)
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 13:50   #489
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Ostry Trądzik...

ja mam zel
Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 09:16   #490
enedule
Przyczajenie
 
Avatar enedule
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 23
Dot.: Ostry Trądzik...

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
ja mam zel
Ja w tabletkach.
Smaruje Benzacne na noc, a w dzień neomycyna i dermagal .

A skóra mi złazi straszliwie...
__________________

enedule jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 10:08   #491
Jota
Raczkowanie
 
Avatar Jota
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 449
Dot.: Ostry Trądzik...

Rok temu miałam na policzkach naprawde ogromne gule z ropą , dermatolodzy mi nie pomogli, tony antybiotyków też nie. Pomyślałam, że problem leży wewnątrz organizmu, więc smarowanie twarzy "cudownymi" środkami to za mało. Zaczęłam zażywać Citrosept i zjadać na noc ząbek czosnku (blech). Wierzę, że ten duet zwalczył to coś w organizmie, co sprawiało tak okropne wypryski. Od tamtego czasu mam spokój, poza zaskórnikami, ale to już inna bajka.
Twój problem znam bardzo dobrze, wiele razy słyszałam od ludzi - jeju a co ci się zrobiło na buzi .
pozdr.
__________________
O nadziejo przedziwna...
Jota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 11:54   #492
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: Ostry Trądzik...

Ja tez mialam problemy z tradzikiem.
Zero problemow z cera jako nastolatka,a potem wielki boom okolo trzydziestki,dramat.
Nie mialam zaskornikow,ale ropne krostki na boach twarzy.Wszystko sie zaczelo po zaprzestaniu antykoncepcji hormonalnej,njpierw to byl regulon,a potem Diana.

Dermatolozka jak tylko mnie zobaczyla zaproponowala antybiotyk,lecz wczesniej wyslala mnie na badania krwi,zbadanie migdalow,do ginekologa itp.
Tetracyklina pomogla prawie natychmiastowo,zero nowych pryszczy ,a tamte ,ktore juz mialam z dnia na dzien znikaly.
Lekarka kazala mi jesc dodatkowo rapaholin i sylimarol.zeby chronic watrobe.
Ta kuracja trwala az 4 mce,tradzik nie powrocil,czego sie balam najbardziej,gdyz naczytalam sie w necie,ze czesto wraca.

Ostatnio na forach szweckich furore robi w walce z tradzikiem ziele Guggul extract.Podobno zachowuje sie w organizmie prawie identycznie wlasnie jak tetracyklina i efekty sie pojawiaja juz szybko.
Wyczytalam,ze Guggul lykaja sportowcy,bo pomaga spalac tluszcz.Ale juz np w Indiach jest to znany srodek wlasnie na tradzik wg Ayurwedy.Sama nie probowalam,ale czytalam wiele postow o tym ziele i same pochlebne opinie. Z jedna roznica,ze rozne osoby potrzebowaly roznych dawek(wg masy ciala).

Gdyby u mnie problem wrocil(mam nadzieje,ze to nie nastapi) to na pewno sprobuje.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 13:53   #493
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Ostry Trądzik...

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Ja tez mialam problemy z tradzikiem.
Zero problemow z cera jako nastolatka,a potem wielki boom okolo trzydziestki,dramat.
Nie mialam zaskornikow,ale ropne krostki na boach twarzy.Wszystko sie zaczelo po zaprzestaniu antykoncepcji hormonalnej,njpierw to byl regulon,a potem Diana.

Dermatolozka jak tylko mnie zobaczyla zaproponowala antybiotyk,lecz wczesniej wyslala mnie na badania krwi,zbadanie migdalow,do ginekologa itp.
Tetracyklina pomogla prawie natychmiastowo,zero nowych pryszczy ,a tamte ,ktore juz mialam z dnia na dzien znikaly.
Lekarka kazala mi jesc dodatkowo rapaholin i sylimarol.zeby chronic watrobe.
Ta kuracja trwala az 4 mce,tradzik nie powrocil,czego sie balam najbardziej,gdyz naczytalam sie w necie,ze czesto wraca.

Ostatnio na forach szweckich furore robi w walce z tradzikiem ziele Guggul extract.Podobno zachowuje sie w organizmie prawie identycznie wlasnie jak tetracyklina i efekty sie pojawiaja juz szybko.
Wyczytalam,ze Guggul lykaja sportowcy,bo pomaga spalac tluszcz.Ale juz np w Indiach jest to znany srodek wlasnie na tradzik wg Ayurwedy.Sama nie probowalam,ale czytalam wiele postow o tym ziele i same pochlebne opinie. Z jedna roznica,ze rozne osoby potrzebowaly roznych dawek(wg masy ciala).

Gdyby u mnie problem wrocil(mam nadzieje,ze to nie nastapi) to na pewno sprobuje.
Hmm..ciekawe.. Wpisałam w google i widze ze mozna bezproblemu kupić Guggul Complex. A wiesz może dokładniej jak ustalało się te dawki?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 08:53   #494
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Unhappy Tradzik....

Wiem ze nie powinnam pisac w tym watku ale jestem do tego zmuszona gdzyz dzial z dermatologia jest zamkniety. a wiec mam trodzik od 12 roku zycia (to juz 5 lat) i nie kryje tego ze mam juz dosc. Juz sie tym brzydze. Chodzilam do dermatologa i nici z tego. Tylko kasa zmarnowana. Stosowalam juz chyba wszystkie srodzki na trodzik od masci po antybiotyki. Stosuje rowniez naturalne sposoby czyli maseczki, napary i uwaga ostatnio posunelam sie do tego ze robie urynoterapie. To ze wystakuje mi co jakies 3 dni cos nowego to nic takiego ale nie wyskakuja mi takie normalne syfki tylko cos takiego jakby mnie komar ugryzl i to jak sie dotkie to bardzo moli a z tego potem albo sie robi syfek albo znika zostawiajac rozowa blizne. I co ja mam zrobic z tymi bliznami?? Stosowalam rozengo rodzaju mascie ale nic z tego. A oto zdjecia z moja dolegliwoscia... Licze na Wasza pomoc.


Rozpaczona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20070802366.jpg (90,8 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20070808381.jpg (118,1 KB, 263 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20070802361-001.jpg (100,4 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20070802365.jpg (98,2 KB, 213 załadowań)
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-08, 09:06   #495
effi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 29
Dot.: Tradzik....

Kamila mój trądzik miał inną postać ale też się leczę latami i teraz po kilkunastu latach (!!) jest nareszcie jakas większa poprawa po tetracyklinie. Brałaś ją? Ja się wcześniej nie chciałam zdecydować ze względu na wątrobę it. ale powiem Ci że 3,5 miesięczna kuracja nie wpłynęła na moje próby watrobowe. Poza tym może zmień dermatologa - dowiedz się jaki jest polecany, chodź najlepiej do jakiejś prywatnej przychodni dermatologicznej. Myślę że musisz działać i od wewnątrz i na zewnątrz. Lekarze twierdza że najwyższą skuteczość ma pochodna witaminy A zwana popularnie Roaccutan - ja się nie zdecydowałam ze względu na wpływ na płód w kolejnych miesiącach a ja wkrótce pewnie będę chciała mieć dziecko, także za duże ryzyko. Ale myślę że to u Ciebie zda egzamin. Ty jesteś b. młoda więc na Twoim miejscu dałabym się namówić na Roaccutan.
Poza tym poczytaj wszystkie trądzikowe wątki tu na wizażu i wyciągnij dla siebie to co najlepsze, bo kazdemu może pomóc coś innego. Próbowałaś olejku pichtowego z naftą - do zrobienia samemu i swego czasu polecane przez użytkownika daisydee- choćby w tym wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400
Pamiętaj żeby nie używać zatykających pudrów - stosuj excipial - około 20 zło do kupienia w aptece. To jest maść - korektor z właściwościami leczniczymi na trądzik.
Powodzenia!
effi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 12:50   #496
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Tradzik....

Wpisz w wyszukiwarkę izotek. Chyba na kosmetycznym był o nim watek. Musisz niezwłocznie zacząć działać, bo zostaną Ci blizny, a widać na fotkach, że masz dość silne ogniska zapalne. Ja jestem juz, po 4 miesiacach kuracji Izotekiem i baaaaaaaaaaaardzo żałuje, że nie zaczęłam tej kuracji wcześniej. Jestem bardzo zadowolona i juz dosłownie nie pamiętam, kiedy ostatnio cos wyciskałam czy dłubałam przy twarzy. Przejdź sie do dermatologa i porozmawiaj z nim o tej kuracji izotekiem.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 18:59   #497
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: Tradzik....

Dziekuje Wam ze odpisalyscie. Mam nadzieje ze cos z tych rzeczy mi pomoze bo mam juz tego serdecznie dosc.
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-09, 21:35   #498
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Tradzik....

Jeżeli zdecydujesz sie na Izotek to na pewno będziesz bardzo zadowolona. Ja po prostu nie mogę uwierzyć jak moja twarz i cera teraz wygląda i dekolt i plecy i ramiona... A moje włosy, które nawet po 5 dniach wyglądają jakbym je dopiero umyła, zero przetłuszczania się ! Ech A gdyby ktoś jeszcze pol roku temu powiedziałby mi , że będę używała kremów nawilżających, a nawet do cery suchej to wyśmiałabym go w głos
A nawet nie chce myśleć ile przez te wszystkie lata straciłam i wywaliłam w błoto kasy na dermatologów, tabletki, witaminki, antybiotyki, kremy, żele , toniki i inne cuda, które na receptę miały zdziałać cuda. Miesięczna kuracja Izotekiem kosztuje ok 140 zł. Jeżeli będziesz miała jeszcze jakieś pytania pisz śmiało
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 06:18   #499
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: Tradzik....

Gdzie kupiłaś ten lek?? Jakie ma skutki uboczne?? Czytałam o nim troche i różne opinie były na jego temat. A cena wachała sie od ok 180 zł do 230 zl za 30 tabl. Może jednak spróbuje.
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 06:45   #500
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Tradzik....

Lek jest na pewno na receptę. Z tego co wiem to jest to polski odpowiednik ROA.Na pewno będziesz musiała być pod opieką lekarza i zrobić odpowiednie badania.Ale pewnie Ci się uda,trzymam za Ciebie kciuki bo ze zdjęć widać, że naprawdę ładna z Ciebie dziewczyna
__________________
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 09:16   #501
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Tradzik....

Cytat:
Napisane przez kamila0404 Pokaż wiadomość
Gdzie kupiłaś ten lek?? Jakie ma skutki uboczne?? Czytałam o nim troche i różne opinie były na jego temat. A cena wachała sie od ok 180 zł do 230 zl za 30 tabl. Może jednak spróbuje.
Tak jak napisała Ewunia2, wszystko sie zgadza. Izotek jest polskim odpowiednikiem zachodniego leku Roa i jest trochę tańszy. Ja płace za niego w aptece ok. 138 zł. Są apteki, które sprzedają ten lek taniej, ale to juz wszytko opowie Ci lekarz. Przed kuracja, bedziesz miała zlecone badania m.in. na cholesterol, cukier, ogólna morfologia, czy wszystko z wątrobą jest ok. Ja mimo bardzo słabych wyników (miałam bardzo podwyższony cholesterol i lata brania przeróżnych antybiotyków też odbiły się na mojej wątrobie) zdecydowałam sie na własną odpowiedzialność na ta kurację. I nie żałuję ani trochę! Już następne badania pokazały, że udało mi sie zbić i to znacznie cholesterol. Pilnowałam diety i przy okazji zrzuciłam parę kilo
Lek jest teratogenny, co oznacza, że uszkadza płód, dlatego kobiety podpisują deklarację, że nie zajdą w czasie kuracji i parę miesięcy po niej, w ciąże. O tym leku, krąza różne historie, bardzo często nie prawdziwe. Dla mnie jedynym skutkiem ubocznym jest okropne wysuszenie ust, ale z tym, mozna sobie poradzić.
Według mnie Kamilko powinnaś, czym prędzej znaleźć godnego zaufania dermatologa i pójść do niego z tym problemem. Jeżeli znów zechce wypisywać Ci jakieś antybiotyki, zapytaj sie co myśli o tej kuracji Izotekiem, a jeżeli powie Ci, że u Ciebie to nie jest potrzebne czym prędzej zmień lekarza. Mnie zwodziło tak kilku dermatologów. Co miesiąc latałam do nich plącąc 100 zł za wizytę i kupując za kolejne 200 zł torbę leków. Jak o tym myślę to krew mnie zalewa, dosłownie. No, ale ja mam juz to prawie za sobą. Jedyną przeszkodą mogą być u Ciebie słabe wyniki, ale do póki ich nie zrobisz nie ma co się głowić.

Wpisz w wyszukiwarkę Izotek, znajdziesz bardzo dużo wątków poświeconych temu lekowi i doświadczenia innych dziewczyn.
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:22   #502
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: Tradzik....

3maj sie kochana3mam kciuki ,zeby sie udalo
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 17:05   #503
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: Tradzik....

Dziekuje Wam bardzo . Anetko powiedz mi jeszcze bo jednej rzeczy sie tylko boje... nawrotów. Na ile procent jest to możliwe??
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 20:55   #504
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Tradzik....

Z tego co mi mowiła moja dermatolog kuracja zazwyczaj trwa od 4 do 8 miesiecy. Ja jestem juz po 4 miesiacu kuracji. Pod koniec sierpnia bede miała kolejna wizytę i wtedy zobaczę co powie mi moja dermatolożka. Zadałam jej to samo pytanie na początku kuracji. Ona twierdzi,że istnieją przypadki gdzie kurację trzeba powtórzyć drugi raz, ale już o innych nie slyszała. Wiesz, mi też nie chce się w to wierzyć ale po zakonczeniu tej kuracji ma już wszytko być ok. Ja jestem tak zadowolona z efektów, że najchetniej w ogole bym nie odstawiała tych tabletek Oczywiście zartuję, bo w końcu kiedyś muszę urodzić zdrowe bobaski
Kamilko, wiesz jak to w medycynie, nigdy nic nie wiadomo, ale z rozmów z osobami, ktore juz sa dłuzszy czas po odstawieniu Izoteku lub Roa, wszyscy zgodnie twierdza, że już dawno zapomnieli o tradzikowym problemi Wiec bądzmy dobrej mysli
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 22:58   #505
olcia1987
Rozeznanie
 
Avatar olcia1987
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 550
Dot.: Tradzik....

mysle ze najlepiej bedzie gdy poszukasz jakiegos dobrego dermatologa.Niejest to latwe ja chyba w moim miescie u wszystkich;/kazdy polecal co innego.Uzylam wiele masci,bralam tetracykine i dopiero niedawno trafilam do prywatnego dermatologa,rowniez dostalam masci ale jako pierwa zwrocila uwage na moja wrazliwa cere,naczyncza.Najwazniej sze zeby sie niepoddawac,wiele osob ma problem z tradzikem.Moze to jakies sprawy hormonalne??Tak jak juz napisalam mysle ze najlepiej znalesc odpowiedniego lekarza,ktory dobierze odpowiednie leki
olcia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 20:32   #506
Olivka1990
Raczkowanie
 
Avatar Olivka1990
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 100
Dot.: Tradzik....

Kamilko, dziewczyny dobrze radzą. Jak najprędzej dobry lekarz, (na stronie niszczpryszcz.pl jest lista polecanych lekarzy z każdego województwa). Ja swoją Panią derm. znalazłam właśnie na tej stronce. Mnie osobiście Izotek/Roaccutane ogromnie intryguje, narazie leczę się antybiotykiem i staram się wierzyć, że będzie dobrze... Ale jeśli znów nie wyjdzie pozostaje właśnie Izotek.
Boję się... Boję się strasznie, bo to przecież ostateczność . Nie chcę Cię tutaj straszyć bo wiem, że ten lek wielokrotnie odmieniał smutne trądzikowe losy. Lecz musimy się liczyć z tym, że to naprawdę 'ciężki kaliber'. Co tu dużo pisać, rozumiem Cię doskonale Najważniejsze to być dobrej myśli. Zobaczysz, my też niedługo będzemy świecić gładkimi liczkami

Jako ciekawostkę powiem Ci coś, co mnie ostatnio ogromnie zaskoczyło. Jessica Simpson (tak, tak TA gładkolica Jessica ) miała paskudny trądzik, który wyleczyła... a jakże, Roaccutanem .
Tak więc uszy do góry
Ściskam serdecznie
Olivka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 17:03   #507
kamila0404
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 34
Dot.: Tradzik....

Olivka1990 to mnie rzeczywiscie zaskoczylas. Rozmawial juz z mama o tym izoteku ale narazie mi go odradzila. I od dzisiaj zaczelam stosowac Tetralysal. Mam nadzieje ze troche pomoze bo mam okropne stany zapalne i normalnie cala twarz mnie swedzi ;(.
kamila0404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 10:49   #508
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

Gaboleczek mi takie naturalne sposoby robią przeważnie więcej szkody, niż pożytku, ale dziękuję


W związku z moim ostatnim pogorszeniem cery byłam wczoraj u mojej pani deramtolog. Dostałam kolejne leki, a przy okazji wspomniałam, ze mam problem z wysuszaniem twarzy i pani zapisała mi Metronidazol. Mam go stosować naprzemiennie z isotrexinem. Dziewczyny, używała tego któraś z was?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 11:15   #509
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

A to nie jest maść sterydowa?

edit: nie, pomyliłam się http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...3&postcount=12
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-17, 11:22   #510
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: nie mam już siły do swojej cery...czym ją nawilżać??

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Gaboleczek mi takie naturalne sposoby robią przeważnie więcej szkody, niż pożytku, ale dziękuję


W związku z moim ostatnim pogorszeniem cery byłam wczoraj u mojej pani deramtolog. Dostałam kolejne leki, a przy okazji wspomniałam, ze mam problem z wysuszaniem twarzy i pani zapisała mi Metronidazol. Mam go stosować naprzemiennie z isotrexinem. Dziewczyny, używała tego któraś z was?
Używała - zresztą zarówno w żelu, jak i w kremie. Żel fajniejszy Ogólnie ładnie goi i uspokaja skórę, ale czy pomaga na wysuszoną cerę nie zauważyłam.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.