Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-21, 19:38   #1951
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

To jedna z niewielu osób na YT która ma przyzwoity gust, ale przez te ACZKOLWIEK nie jestem w stanie jej oglądać.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:39   #1952
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Venin - dzisiaj właśnie miałam dzień zachwytu nad magnoliami. Aż przystanęłam na dłużej i podziwiałam. Obiecałam sobie, że jak będę miała ogródek to musi się w nim koniecznie znaleźć magnolia.

Też mi sie pare lat temu zamarzyła magnolia, kupiłam śliczne drzewko, wsadziłam w ogrodzie s takim miejscu, by móc patrzeć na nią z tarasu... I mój kot obdarł ją dla zabawy z wszystkich pąków. Z szoku chyba uschła musiałam sie podzielić, bo też nadal bardzo chce magnolie ale z tum mordercą boje sie posadzić kolejną.

Test Naked on the run u Karoliny jest chyba najlepszą antyreklamą tej palety. Miałam ją obmacać w Sephorze, ale po jej teście ochota wzięła i poszła.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość




Pani Bogusława i meliski ; ) jak ona tu wygląda nastka

Jest piękna. Ile ona ma tych butów <3 zazdro

Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2015-04-21 o 19:40
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:42   #1953
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Widzisz w dużych miastach czasem lepiej wsiąść w miejską niż tłuc się samochodem czy taksówką. Miejska ma swoje torowiska i nie stoisz w korkach. Za granicą też to jest normalne, że się jeździ metrem. U nas jest jakaś dziwna mentalnośc, że stać Cię na torebkę a na samochód/taksę już nie
Zgodzę się, ale jest też ta kategoria bogaczy, których stać na kilka takich torebek rocznie + wiele innych drogich pierdół i oni już nie tłuką się miejską komunikacją, bo 600zł za zatankowanie autka im nie robi. Zna się takich <3

Mnie trochę jednak bawią takie modnisie co prawie na wszystkim oszczędzą by mieć jedną, jedyną drogą torebkę czy parę butów. Tak jakby nagle jej status miał wzrosnąć a tak naprawdę wciąż jest niski. I tłucze się potem taka busami a ludzie się zastanawiają czy stać ją było na oryginał ;3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:43   #1954
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez beznadziejniak Pokaż wiadomość
Mam ochotę jej włosy umyć
włosy jeszcze przeżyje...ale te rzęsy! porażka jakaś, doczepiała chyba i zostało jej 5 na krzyż zbitych w jednym miejscu, strasznie to zniekształca całe oko
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:49   #1955
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Brzmi, jakby się nie przejmowała. Odniosła się do komentarzy, ale bez focha. Fajna dziewczyna.
Z klasą z tego wybrnęła. I rozumiem ją. Ja często noszę bardzo luźne ciuchy w których wyglądam źle ale czuję się genialnie. Jednak staram się dalej jak za ogród w nich nie wyłazić by ludzie nie gadali.
#coludziepowiedzo
Przez was mam ochotę na Kobo-Golden Rose
Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Brzmi, jakby się nie przejmowała. Odniosła się do komentarzy, ale bez focha. Fajna dziewczyna.


---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez panterarozyczka Pokaż wiadomość
Nowa RLM :3
Przepiękny kolor włosów <3
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:49   #1956
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Podziwiam... Ja do komunikacji miejskiej w W-wie pałam raczej niechęcią. Ale jak się to musi znosić na co dzień, to chyba tak już jest. Gdybym mogła wszędzie ruszałabym się autem.
Za każdym razem jak jestem, nie mogę się nadziwić punktualności, klimie w tramwajach, szybkiej i sprawnej komunikacji ogólnie. Z miejsca na miejsce, bez ceregieli, sprawnie, gdzie chcę, tam dojadę na czas. U mnie działa to tak sobie, może stąd uwielbienie do warszawskich linii.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 19:57   #1957
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość

Zgodzę się, ale jest też ta kategoria bogaczy, których stać na kilka takich torebek rocznie + wiele innych drogich pierdół i oni już nie tłuką się miejską komunikacją, bo 600zł za zatankowanie autka im nie robi. Zna się takich <3

Mnie trochę jednak bawią takie modnisie co prawie na wszystkim oszczędzą by mieć jedną, jedyną drogą torebkę czy parę butów. Tak jakby nagle jej status miał wzrosnąć a tak naprawdę wciąż jest niski. I tłucze się potem taka busami a ludzie się zastanawiają czy stać ją było na oryginał ;3
Nie zgodzę się z tym zupełnie, znam osoby które stać na bardzo drogie rzeczy i wcale nie jeżdżą samochodem. Z prostej przyczyny nie lubią. Nie ma tu znaczenia 600zł na zatankowanie samochodu. Poza tym nie dla każdego luksusowa torebka to wyznacznik statusu,a drogie zakupy nie muszą wcale wynikać z przesadnej oszczędności na wszystkim. Mnie generalnie bawią osoby, które analizują czy kogoś na coś stać czy nie.
No i jeszcze jedno naprawdę bogate osoby nie mają potrzeby logowania się i obnoszenia ze swoim bogactwem.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 19:58   #1958
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak jestem, nie mogę się nadziwić punktualności, klimie w tramwajach, szybkiej i sprawnej komunikacji ogólnie. Z miejsca na miejsce, bez ceregieli, sprawnie, gdzie chcę, tam dojadę na czas. U mnie działa to tak sobie, może stąd uwielbienie do warszawskich linii.
Jakbym moją mamę czytała xD
-No co tam, Mams, jak tam w Warszawie?
-JEJUKOMUNIKACJATAKASUPERO BOZETOWSPANIAŁE

<3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:01   #1959
WizazankaLublinianka
Rozeznanie
 
Avatar WizazankaLublinianka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kogut
Wiadomości: 524
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość


Pani Bogusława i meliski ; ) jak ona tu wygląda nastka
Wygląda pięknie.
Jej włosysą cu-do-wne. Obejrzałam jej wszystkie filmiki o włosach. Śliczna.
__________________

WizazankaLublinianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:04   #1960
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:04   #1961
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Podziwiam... Ja do komunikacji miejskiej w W-wie pałam raczej niechęcią. Ale jak się to musi znosić na co dzień, to chyba tak już jest. Gdybym mogła wszędzie ruszałabym się autem.
Ja też Metro o godzinie 16 <3 Wczoraj musiały przejechać 3 pociągi,żebym się do któregoś zmieściła. A punktualność? Nigdy 103 i 114 nie przyjechało na czas.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły

Edytowane przez pamelka146
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:06
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:07   #1962
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Osia Projekt denko


nissiax83 Zapychające kosmetyki ? Komedogenność i aknegenność
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:07   #1963
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym zupełnie, znam osoby które stać na bardzo drogie rzeczy i wcale nie jeżdżą samochodem. Z prostej przyczyny nie lubią. Nie ma tu znaczenia 600zł na zatankowanie samochodu. Poza tym nie dla każdego luksusowa torebka to wyznacznik statusu,a drogie zakupy nie muszą wcale wynikać z przesadnej oszczędności na wszystkim. Mnie generalnie bawią osoby, które analizują czy kogoś na coś stać czy nie.
No i jeszcze jedno naprawdę bogate osoby nie mają potrzeby logowania się i obnoszenia ze swoim bogactwem.
Jechałam wczoraj autobusem (nie mam prawka ) i jak to w moim przypadku często bywa, pan siedzący obok, bardzo kulturalny, zagaił rozmowę zaczynając ją od słów "niech pani nie myśli, że jakiś wariat z panią jedzie i uśmiecha się do siebie, bo ja pierwszy raz od lat w autobusem jadę i czuję się jak na wycieczce, fantastycznie!"
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:13   #1964
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Ja też Metro o godzinie 16 <3 Wczoraj musiały przejechać 3 pociągi,żebym się do któregoś zmieściła. A punktualność? Nigdy 103 i 114 nie przyjechało na czas.
przynajmniej są rozkłady :"D
w Sofii wiecznie byłam spóźniona na zajecia, bo coś takiego jak rozklad nie istnieje. Co prawda są tablice, na których się wyświetla za ile będzie tramwaj/autobus, ale co z tego - raz jest napisane, że autobus za 3 minuty, żeby za 10 sekund zmienić się na 20 minut. Już pomijając panów kierowców, którzy sobie robią przerwe na pizzę/burgera w trakcie kursu.
Komunikacja miejska w Polsce jest super <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:13   #1965
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jechałam wczoraj autobusem (nie mam prawka ) i jak to w moim przypadku często bywa, pan siedzący obok, bardzo kulturalny, zagaił rozmowę zaczynając ją od słów "niech pani nie myśli, że jakiś wariat z panią jedzie i uśmiecha się do siebie, bo ja pierwszy raz od lat w autobusem jadę i czuję się jak na wycieczce, fantastycznie!"
słodki


Włodeczek o internecie na modem : )
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:13   #1966
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Albo mam złe ustawienia albo połowa obrazu jest tak prześwietlona, że nawet na dłoni nie widać swatchy...
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:14   #1967
EllisMeddle
Raczkowanie
 
Avatar EllisMeddle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Ja miałam przygotowanie do życia w rodzinie z katechetką,która nie używała takich słów,jak seks,antykoncepcja,ciąża, penis ,pochwa itd. W zamian za to nadużywała słów miłość, bóg,nadzieja itp. Po pierwszym semestrze rodzice mnie wypisali,ale z opowiadań klasy wiem,że było później tak samo. A i nie jestem z jakiegoś małego miasteczka,a szkoła była jedną z lepszych-tylko to pdż takie nieudane.
Ja mialam w liceum takie zajecia z katechetka. Pokazywala nam zdjecia plodow po aborcji...
EllisMeddle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:15   #1968
pamelka146
Raczkowanie
 
Avatar pamelka146
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 456
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
przynajmniej są rozkłady :"D
w Sofii wiecznie byłam spóźniona na zajecia, bo coś takiego jak rozklad nie istnieje. Co prawda są tablice, na których się wyświetla za ile będzie tramwaj/autobus, ale co z tego - raz jest napisane, że autobus za 3 minuty, żeby za 10 sekund zmienić się na 20 minut. Już pomijając panów kierowców, którzy sobie robią przerwe na pizzę/burgera w trakcie kursu.
Komunikacja miejska w Polsce jest super <3
Hahahahahaha fakt,ja na Polskę nigdy nie narzekam Nie ma idealnie,ale nie ma najgorzej No,ale Warszawa to ogromne miasto,wszędzie remonty,więc nic dziwnego,że często autobusy jeżdżą jak chcą.
__________________
Chciałem zmienić świat.
Doszedłem jednak do wniosku,
że mogę jedynie zmieniać samego siebie.

- Aldous Huxley

Insta-pierdoły
pamelka146 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:15   #1969
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
No i jeszcze jedno naprawdę bogate osoby nie mają potrzeby logowania się i obnoszenia ze swoim bogactwem.

Niestety - ale to jest bzdura.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:16   #1970
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Jakbym moją mamę czytała xD
-No co tam, Mams, jak tam w Warszawie?
-JEJUKOMUNIKACJATAKASUPERO BOZETOWSPANIAŁE

<3
Pozdro dla mami, doceniającej uroki sprawnej komunikacji
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:24   #1971
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Jechałam wczoraj autobusem (nie mam prawka ) i jak to w moim przypadku często bywa, pan siedzący obok, bardzo kulturalny, zagaił rozmowę zaczynając ją od słów "niech pani nie myśli, że jakiś wariat z panią jedzie i uśmiecha się do siebie, bo ja pierwszy raz od lat w autobusem jadę i czuję się jak na wycieczce, fantastycznie!"
Ale czad. Uwielbiam takich ludzi pozytywnie zakręconych, którzy potrafią się cieszyć z małych rzeczy.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Niestety - ale to jest bzdura.
Mówisz z własnego doświadczenia? Bo ja ze swojego

Edytowane przez Yoooko
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:35
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:24   #1972
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Też mi sie pare lat temu zamarzyła magnolia, kupiłam śliczne drzewko, wsadziłam w ogrodzie s takim miejscu, by móc patrzeć na nią z tarasu... I mój kot obdarł ją dla zabawy z wszystkich pąków. Z szoku chyba uschła musiałam sie podzielić, bo też nadal bardzo chce magnolie ale z tum mordercą boje sie posadzić kolejną.

Test Naked on the run u Karoliny jest chyba najlepszą antyreklamą tej palety. Miałam ją obmacać w Sephorze, ale po jej teście ochota wzięła i poszła.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------




Jest piękna. Ile ona ma tych butów <3 zazdro

Kumiho, dzięki za cynk odnośnie kotów psychopatów - przemyślę tę magnolię - bo mój kot mnie atakuje nawet wtedy, gdy śpię. Wtedy moje ramię jest chyba najsmaczniejsze. A co dopiero taka delikatna magnolia...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:28   #1973
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Nie wiem czy dobrze dodałam załącznik, ale tak na temat magnolii. Ta ma z 30 lat jak nic <3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magnolia.jpg (107,5 KB, 224 załadowań)
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:30   #1974
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Mówisz z własnego doświadczenia? Bo ja ze swojego
Uogólniłaś i do tego się odnoszę. Przypominam przy okazji o szarych offtopach - nie wiem, który to już raz.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:30   #1975
ladymln
Zadomowienie
 
Avatar ladymln
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 440
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak jestem, nie mogę się nadziwić punktualności, klimie w tramwajach, szybkiej i sprawnej komunikacji ogólnie. Z miejsca na miejsce, bez ceregieli, sprawnie, gdzie chcę, tam dojadę na czas. U mnie działa to tak sobie, może stąd uwielbienie do warszawskich linii.

Nie chcę narzekać,ale żeby aż taka punktualna ta komunikacja,to bym nie powiedziała. Ale fakt,że jest sporo kursów,więc może tych opoźnień się nie odczuwa. Metro w godzinach szczytu...nie codziennie jest jazda jak "sardynki w puszce",ale czasem np. dziś zdarza się armagedon. Ale tak czy siak sprawniejsze poruszanie się po Warszawie to w większości przypadków komunikacja miejska.
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
I tak, zaraz odezwą się głosy, że "ja odkąd skończyłam 8 miesięcy i nauczyłam się sprawnego chwytania pracuję w chińskiej fabryce tekstyliów, żeby zarobić na swoje zachcianki" - ale nie każdy musi pracować w takim wieku, sorry.
ladymln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:32   #1976
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak jestem, nie mogę się nadziwić punktualności, klimie w tramwajach, szybkiej i sprawnej komunikacji ogólnie. Z miejsca na miejsce, bez ceregieli, sprawnie, gdzie chcę, tam dojadę na czas. U mnie działa to tak sobie, może stąd uwielbienie do warszawskich linii.
To masz szczęście, ja jestem bardzo zadowolona z przesiadki do samochodu bo nieraz przeżywałam udrękę. Mój rekord to było ponad 3 godziny na trasie która zajmowała normalnie 45 minut. Niestety jak się sypało to na ostro.
Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z tym zupełnie, znam osoby które stać na bardzo drogie rzeczy i wcale nie jeżdżą samochodem. Z prostej przyczyny nie lubią. Nie ma tu znaczenia 600zł na zatankowanie samochodu. Poza tym nie dla każdego luksusowa torebka to wyznacznik statusu,a drogie zakupy nie muszą wcale wynikać z przesadnej oszczędności na wszystkim. Mnie generalnie bawią osoby, które analizują czy kogoś na coś stać czy nie.
No i jeszcze jedno naprawdę bogate osoby nie mają potrzeby logowania się i obnoszenia ze swoim bogactwem.
ta jasne
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:36   #1977
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Uogólniłaś i do tego się odnoszę. Przypominam przy okazji o szarych offtopach - nie wiem, który to już raz.
W takim razie mam szczęście spotykać na swojej drodze osoby z dużą klasą, które nie mają potrzeby manifestowania zasobności portfela. Może stąd to uogólnienie. Zresztą zdziwiłabym się gdybyś się kiedyś ze mną zgodziła. Co do szarego offtopu, mam wrażenie, że tylko czekasz aż nie zmienię koloru Mam nadzieję, że będziesz upominać tak skutecznie inne dziewczyny z tego wątku.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
To masz szczęście, ja jestem bardzo zadowolona z przesiadki do samochodu bo nieraz przeżywałam udrękę. Mój rekord to było ponad 3 godziny na trasie która zajmowała normalnie 45 minut. Niestety jak się sypało to na ostro.

ta jasne
Jasne
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:37   #1978
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Haul u Boogie.
Uwaga spoiler- kupiła sobie torebusię, żeby polatać.
i ręczniczki w kropeczki


Ewela dobrze się odniosła w komentarzu, ona zawsze powtarzała, że rzeczy, które nosi osobom się nie podobają
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:38   #1979
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Świetny ten vlog u dziewczyny z kwiatkiem! Ciekawe informacje, uśmiech, fajna atmosfera, przyjemna relacja między partnerami na ekranie - nie wiem, czy Ania nas czyta, ale jeśli - Aniu! Apeluję o dużo vlogów dziennych ze stolicy!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-21, 20:42   #1980
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXV

Cytat:
Napisane przez diorentynka Pokaż wiadomość
Podziwiam... Ja do komunikacji miejskiej w W-wie pałam raczej niechęcią. Ale jak się to musi znosić na co dzień, to chyba tak już jest. Gdybym mogła wszędzie ruszałabym się autem.
Żadne miasto i żadne ztmy nie są straszne, gdy ma się apkę jakdojadę Polecam, ebnę se tatuaż na cześć twórców.

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak jestem, nie mogę się nadziwić punktualności, klimie w tramwajach, szybkiej i sprawnej komunikacji ogólnie. Z miejsca na miejsce, bez ceregieli, sprawnie, gdzie chcę, tam dojadę na czas. U mnie działa to tak sobie, może stąd uwielbienie do warszawskich linii.
Mam jedną linię, która jeździ jak chce, tylko szkoda, że moje 'chce' i jej 'chce' to dwa różne 'chce'

Cytat:
Napisane przez pamelka146 Pokaż wiadomość
Ja też Metro o godzinie 16 <3 Wczoraj musiały przejechać 3 pociągi,żebym się do któregoś zmieściła. A punktualność? Nigdy 103 i 114 nie przyjechało na czas.
Otóż to A metro to najlepsze, co ma Warszaffka Choć ludzie pędzący na ten jedyny kurs, jakby za 6min nie było następnego...

__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-04 17:40:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.