Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-24, 21:58   #3811
Karoolcia
Raczkowanie
 
Avatar Karoolcia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 495
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Karoolcia Pokaż wiadomość
dzięki, w takim razie chyba nic nie kupię
jednak wybieram się jutro na zakupy.. przez Wasze kuszenie
Karoolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 21:59   #3812
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Poważnie taki tani, wzięłabym w ciemno, ale wiem, że jest różowiasty (w sensie ten 01)

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------



Teraz mnie skusiłyście na niego, tylko ten odcień
Tak, taki jest taniutki
Ja w 01 nie widze różowych tonow, raczej żółte :P
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:02   #3813
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, zaryzykowałam i kupiłam ten korektor Wibo. Klapouszku29 Miałaś rację Dzięki Korektor jest niezły jak na cenę 7 zł. Jeśli chodzi o tego typu korektory nie przeliczałabym na gramy. Różowości mało widoczne, wpasowuje się w koloryt cery. Jest to korektor wybitnie pod oczy, leciuteńki, nie gromadzi się zmarszczkach. Nie daje dużego krycie, ale ładnie rozświetla siniec. Pięknie pachnie.

Polecam za tę cenę, a mam porównanie - w kufrze z 20 korektorów różnych marek. Chyba dokupię zamiast Eveline Art Scenic.


Ale tylko na jasnych ustach. Na mocno wybarwionych ustach wygląda po prostu źle. W przypadku ciemniejszych naturalnych ust lepszy jest odcień Asia lub Paradise.
Zgadzam się. Asia ♥. Airy Fairy wygląda dziuniowato na ciemniejszych ustach.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:03   #3814
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość

Ale tylko na jasnych ustach. Na mocno wybarwionych ustach wygląda po prostu źle. W przypadku ciemniejszych naturalnych ust lepszy jest odcień Asia lub Paradise.
Moje usta najjaśniejsze nie są, a Airy Fairy wygląda ładnie.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:03   #3815
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Tak, taki jest taniutki
Ja w 01 nie widze różowych tonow, raczej żółte :P
Jak już wcześniej pisałam, najpierw jest ładny beżowo-żółty, a potem mi zściemniał na róż

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Asia ♥. Airy Fairy wygląda dziuniowato na ciemniejszych ustach.
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:05   #3816
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, zaryzykowałam i kupiłam ten korektor Wibo. Klapouszku29 Miałaś rację Dzięki Korektor jest niezły jak na cenę 7 zł. Jeśli chodzi o tego typu korektory nie przeliczałabym na gramy. Różowości mało widoczne, wpasowuje się w koloryt cery. Jest to korektor wybitnie pod oczy, leciuteńki, nie gromadzi się zmarszczkach. Nie daje dużego krycie, ale ładnie rozświetla siniec. Pięknie pachnie.



Polecam za tę cenę, a mam porównanie - w kufrze z 20 korektorów różnych marek. Chyba dokupię zamiast Eveline Art Scenic.





Ale tylko na jasnych ustach. Na mocno wybarwionych ustach wygląda po prostu źle. W przypadku ciemniejszych naturalnych ust lepszy jest odcień Asia lub Paradise.

Cieszę sie ze moglam pomoc
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:21   #3817
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Zgadzam się. Asia ♥. Airy Fairy wygląda dziuniowato na ciemniejszych ustach.
Nie zawsze.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 22:26   #3818
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
Nie zawsze.
Na pewno ? Służę lusterkiem .
A tak na serio - jasne, zależy od koloru ust i cery. Moim zdaniem przy ciemniejszych ustach w odcieniu czerwieni albo ceglanej jej wersji oraz żółtej cerze ten kolor wygląda fatalnie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:30   #3819
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na pewno ? Służę lusterkiem .
A tak na serio - jasne, zależy od koloru ust i cery. Moim zdaniem przy ciemniejszych ustach w odcieniu czerwieni albo ceglanej jej wersji oraz żółtej cerze ten kolor wygląda fatalnie.
Dzięki, mam swoje (i to nie jedno ).
Może po prostu nie mam aż tak ciemnych ust, chociaż zawsze wydawało mi się, że tak.
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:35   #3820
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Na pewno ? Służę lusterkiem .
A tak na serio - jasne, zależy od koloru ust i cery. Moim zdaniem przy ciemniejszych ustach w odcieniu czerwieni albo ceglanej jej wersji oraz żółtej cerze ten kolor wygląda fatalnie.
Kolor jest chłodny, więc do żółtej tonacji nie pasuje, do neutralnej i różowej jak najbardziej
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 22:54   #3821
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

A czy któraś z Was wie czy pędzle też się zaliczają do promocji? Mnie się wydaje, że nie, ale słyszałam różne zdania.
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-24, 23:02   #3822
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez sirulys Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was wie czy pędzle też się zaliczają do promocji? Mnie się wydaje, że nie, ale słyszałam różne zdania.
Nie liczą, ew pędzle w szafach, np Essence (w naturze)
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-24, 23:25   #3823
pumellaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 11
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Ja wibo widziałam w zeszłym tygodniu przy metrze Stare Bielany. Nie wiem jak obecnie bo dopiero jutro się wybieram.
Ekspedientka mi mówiła, że dziś w nocy możliwe, że będzie dostawa..

Cytat:
Napisane przez otoya Pokaż wiadomość
Daj znać co kupiłaś i w którym
Mój sprawdzony Lirene city matt 203 (jasny) na Starych Bielanach :P niestety prawie wszystkie były pootwierane.. ale się udało.
Oraz Lovely gold highlighter na Młocinach [byłam wieczorem i zostały jeszcze 2 goldy] baardzo dobrze się zapowiada


Eh aż chce się wypróbować ten CC z Bell Bardzo odpowiada mi kolor (jak i formuła) tego Lirene 203, może któraś poleci inny podkład o podobnym kolorze?
pumellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 00:41   #3824
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam, zaryzykowałam i kupiłam ten korektor Wibo. Klapouszku29 Miałaś rację Dzięki Korektor jest niezły jak na cenę 7 zł. Jeśli chodzi o tego typu korektory nie przeliczałabym na gramy. Różowości mało widoczne, wpasowuje się w koloryt cery. Jest to korektor wybitnie pod oczy, leciuteńki, nie gromadzi się zmarszczkach. Nie daje dużego krycie, ale ładnie rozświetla siniec. Pięknie pachnie.

Polecam za tę cenę, a mam porównanie - w kufrze z 20 korektorów różnych marek. Chyba dokupię zamiast Eveline Art Scenic.


Ale tylko na jasnych ustach. Na mocno wybarwionych ustach wygląda po prostu źle. W przypadku ciemniejszych naturalnych ust lepszy jest odcień Asia lub Paradise.
Mówisz o tym korektorze Deluxe Brightener?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 01:03   #3825
201802190914
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 39
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Nie liczą, ew pędzle w szafach, np Essence (w naturze)
Dzięki, tak właśnie myślałam.
201802190914 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 01:23   #3826
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Też się pochwalę zakupami. Nie kupiłam jakoś specjalnie dużo, ale jestem bardzo zadowolona
Bell CC cream - podkład
Bell baza zielona
Lovely rozświetlacz silver
W rossmanie byłam dopiero koło 15-16, były chyba 2 osoby przy szafach i całkiem sporo produktów.
Po nadrobieniu paru stron wątku zachciało mi się jeszcze korektora Wibo, może jeszcze jutro podjadę


Cytat:
Napisane przez Allyshia Pokaż wiadomość
Niestety u mnie w Rossmanie baza z bell (zielona) nie wchodzila na promocję ekspedientka 2 razy sprawdzała
Mi naliczyło -49%
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 06:21   #3827
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
Mówisz o tym korektorze Deluxe Brightener?


Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Ten Asia wydaje się brudny, a takie mi nie leżą.
Wiesz, zależy czy masz odcień ust w ciepłe czy w zimnej czerwieniu. Mnie akurat w 077 Asia jest dobrze, tak jak we wszystkich odcieniach malwowych (Mauve). Muszę mieć zgaszone usta, bo mam bardzo wyraźne, ciemne oczy i zwykle je bardziej podkreślam.

Przez ten rok bardzo poszukiwałam fajnych kolorów w paletach szminek drogeryjnych, a samych odcieni Mauve przybyło z 20 sztuk.

Airy Fairy na ciemnych ustach zalatuje wczesną Dodą. Jeszcze tylko platynowy blond i solarka i mogę być nową królową Ale na jasnych ustach wygląda bardzo ładnie. Myślę jednak, że trzeba przede wszystkim testować. Każda twarz jest wyjątkowa i nigdy nie wiadomo...
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-04-25 o 06:38
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 06:26   #3828
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy spełni to Twoje oczekiwania, ale np. Inglot 263, ona mi pierwsza przyszła na myśl.
Revlon w kolorze Prim Rose
Pierre Rene hydro elegance lipstick 08
Revlon Soft Nude
Dzięki
Piękny ten inglot, obejrzę dziś. Ja dopiero dziś idę do rossmana, zamierzam kupić revlon cs 180 na lato i rimmel ten z czerwoną zakrętką najjaśniejszy dla siostry. Może też do natury się przejdę innej, bo jak byłam wczoraj i pytałam o ten cień różowo-złoty, który chwaliłyście, to już nie zastałam, a pani powiedziała, że nie pierwsza o niego pytam :P
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2015-04-25 o 08:15
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 06:27   #3829
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Moim zdaniem warto tym bardziej że 12 zł to nie tak znowu dużo. Jak próbować to tylko teraz
No tak to nie majątek biere.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-25, 07:24   #3830
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez emigota2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzicie? Revlon 150 buff jest za jasny, wygląda trochę jak trupi, a 180tka jest na prawdę za ciemna. Pani w Rossmanie twierdzi, ze 150tka jest dla kobiet o blond włosach, i bardzo jasną cera (jakby kobiety o ciemnych włosach nie mogły być blade:P) więc doradziła 180... No i nie wiem co robić
Podkładu nie dobiera się na oko do koloru włosów Najlepiej iść bez makijażu i przetestować na żuchwie -> wyjść na światło dziennie przed sklep i wtedy zdecydować, bo tak to wiesz... Wiem, że to trochę zachodu ale przynajmniej jest pewność a nie rozczarowanie w domu. Swoją drogą kto wymyślił te oświetlenie przy półce z kolorówką :/ jakby nie można było zamontować światła imitującego dzienne

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Cytat:
Napisane przez florence244 Pokaż wiadomość
Ja chwalilam, naprawdę warto go kupić !
Jak z jego kryciem? Masz porównanie z cc burżuja może?

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Jeszcze za wiele o tej zielonej bazie powiedzieć nie mogę ale już czuję że mi się spodoba trzeba będzie uważać przy aplikacji żeby nie przesadzić. Nie wydaje się być ciężka
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne!
Ja dzisiaj będę testować Nie planowałam tego zakupu, ale za 12zł można przetestować na moją naczynkową cerę;P

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość

Chciałam też kupić nowy róż Max Factora ale niestety nie było testera To chyba jedyny mankament.
.
Polecam zerknąć na róże eveline Chyba po nie wrócę;P Wychodzą za niecałe 10zł a mają bardzo dobre opinie https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tin-blush.html
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 07:26   #3831
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
Też się pochwalę zakupami. Nie kupiłam jakoś specjalnie dużo, ale jestem bardzo zadowolona
Bell CC cream - podkład
Bell baza zielona
Lovely rozświetlacz silver
W rossmanie byłam dopiero koło 15-16, były chyba 2 osoby przy szafach i całkiem sporo produktów.
Po nadrobieniu paru stron wątku zachciało mi się jeszcze korektora Wibo, może jeszcze jutro podjadę




Mi naliczyło -49%
Ten bell jest z serii hypoallergenic? To ten z czarną zakrętką i zielonym napisem cc? Możesz napisać o nim coś więcej? rosi:

Wysłano z Tapatalk
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 07:50   #3832
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Dziewczyny, zadowolone jesteście z tego rozswietlacza Lovely? Kompletnie o nim wczoraj zapomniałam i zastanawiam sie, czy warto dzisiaj po niego iść..

Wczoraj kupiłam tylko róż Bourjois i puder Rimmel Stay Matte na zapas - byłam po pracy na Placu Bankowym i niestety kosmetyki w szafach dosyć mocno przebrane Miałam ochotę jeszcze na jakiś podkład, ale będe musiała pojechać do drogerii, gdzie jest tez Revlon
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 07:55   #3833
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
do końca kwietnia w SP są 2 za mniej niż 60 złotych, chyba 58. to się opłaca sama kupowałam na spółę z koleżanką
Miałam tak kupić, ale koleżanka zdecydowała się jednak na inny, a reszta moich koleżanek nie jest zainteresowana takimi podkładami. Także zostaje mi chyba rossmann, bo z neta z przesyłką wyjdzie drożej za jeden podkład.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:03   #3834
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Podkładu nie dobiera się na oko do koloru włosów Najlepiej iść bez makijażu i przetestować na żuchwie -> wyjść na światło dziennie przed sklep i wtedy zdecydować, bo tak to wiesz... Wiem, że to trochę zachodu ale przynajmniej jest pewność a nie rozczarowanie w domu. Swoją drogą kto wymyślił te oświetlenie przy półce z kolorówką :/ jakby nie można było zamontować światła imitującego dzienne

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------



Jak z jego kryciem? Masz porównanie z cc burżuja może?[COLOR="Silver"]
Mam porównanie i uważam że zarówno krycie jak i trwałość są dużo lepsze w Bell. :p
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:07   #3835
kaasiaa66
Rozeznanie
 
Avatar kaasiaa66
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 702
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

hej dziewczyny !!!

kusicie tym bell hypoallergenic

wczoraj chciałam kupić krem CC i puder matujący, ale w ostateczności wzięłam tylko puder bourjois

polecacie te 2 produkty bell ??

już się pogubiłam z tym CC raz ktoś pisze, że jest różowy, raz że żółty, że jest jasny, a potem, że ciemnieje

chyba muszę przekonać się na własnej skórze i nieważne że kosztuje jakieś 9zł, nie chcę wyrzucać nowego kosmetyku
kaasiaa66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:36   #3836
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Wyjechałam dzis do Krakowa i będąc obok rossmana upolowalam wibo diamondilluminator cala polka ich byla, chyba dlatego ze świeżo po 9 skusilam sie jeszcze naroz catrice sunrice avenue i promocje w tym rzucie uwazam za zakończona
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:45   #3837
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Radzka Pokaż wiadomość
No ja mam właśnie bardzo mocno czerwone usta. A używałaś może Rimmela by Kate Moss nr 16?
16 jest pięęękna A Airy Fairy mi też nie odpowiadała Ogólnie nie lubię pomadek z tej serii, bo bardzo wysuszają usta, słabo się utrzymują i ogólnie są znacznie słabszej jakości (wg mnie) niż te z serii Kate Moss
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:55   #3838
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez kaasiaa66 Pokaż wiadomość
już się pogubiłam z tym CC raz ktoś pisze, że jest różowy, raz że żółty, że jest jasny, a potem, że ciemnieje

chyba muszę przekonać się na własnej skórze i nieważne że kosztuje jakieś 9zł, nie chcę wyrzucać nowego kosmetyku
No właśnie niby tylko 9zł ale i tak szkoda Ja sobie jednak odpuszczę Kupiłam sobie podkład z maybelline affinitone (ostatni w moim kolorze 03 ;D), przeleję go do pustej butelki po HM i będzie spoko;D Bo te opakowanie jego jest tragiczne jak na tak rzadki podkład ;P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:57   #3839
mancia9301
Rozeznanie
 
Avatar mancia9301
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 875
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

oo zakupki udane
Skorzystałam z promocji mniej niż myślałam
korektor z Wibo który tak polecacie
Rimmel LF,róż,prezent siostrze jej ukochany podkład z Astora,coś dla mamy i,z czystej ciekawości Podkład w buteleczce z Mis Sporty... Kosztował sprawy groszowe,więc nie było szkoda,a nigdy z nim do czynienia nie miałam. Rzekomo nie zatyka porów,i to mnie tak zainteresowało hmm
mancia9301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 08:59   #3840
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie najlepiej uderzyc w POZNANIU? Zeby nie bylo tlumu ale tez jakies ciekawe szafy, np eveline
Wszystkie szafy mają chyba w Citi Center, największa przestrzeń i warunki do sprawdzenie odcieni podkładów Najgorzej dla mnie w Browarze
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.