Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-24, 16:42   #4141
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Tymczasem na instagramie u Nissiax dyskusja czy Aga powinna glosowac
https://instagram.com/p/3CxVlwqF09/?taken-by=nissiax83
Ja się od kilku h zastanawiam, czy nie pomyliłam kwadratów, a tu są większe problemy
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 16:54   #4142
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Ja się od kilku h zastanawiam, czy nie pomyliłam kwadratów, a tu są większe problemy
Wiesz, że ja też?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 16:57   #4143
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI


Makeup no makeup u Ewy, filmik ze współpracy z Maybelline o czym mówi otwarcie. NARESZCIE
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 16:57   #4144
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cześć dziewczyny. Także podczytuję Was od pewnego czasu.

Piszę bo ostatnio zdziwiła mnie pewna rzecz. Dotyczy ona Azjatyckiego Cukru. Chodzi o to, że na jej blogu uświadczyć nie można testów koreańskich kosmetyków, ale chodzi mi o te wysokopółkowe. Z tego co mi wiadomo, to kobiety w Korei czy Japonii raczej sięgają po te wysokopólkowe, a te które można dostać teraz w Polsce na allegro, czy innych sklepach interentowych to zwykłe kosmetyki drogeryjne, których cena jest wywindowana.
Po prostu nei potrafię ogarnąć, jak osoba, która kreuje się na osobę zauroczoną azjatyckimi kosmetykami, nawet nie wspomniała o tych ze średniej czy wyższej półki. Do tego sprzedaje w swoim sklepiku te drogeryjne kosmetyki po mocno zawyżonych cenach.

Wiadomo można nie kupować, nikt nikogo nei zmusza, można znaleźć je po o wiele niższych cenach, ale chodzi mi tutaj o zwykłą uczciwość, przedstawienie różnych opcji itd. Co o tym myślicie dziewczyny?
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:02   #4145
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość

Makeup no makeup u Ewy, filmik ze współpracy z Maybelline o czym mówi otwarcie. NARESZCIE
Mój makeup no makeup trwa może ze 4 minuty, używam połowe kosmetyków co RLM a wygląda podobnie, gdzie tu logika?
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:27   #4146
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Makeup no makeup u Ewy, filmik ze współpracy z Maybelline o czym mówi otwarcie. NARESZCIE
Już pomijając to, że nie mogę jej słuchać i dotrwałam do 1 minuty, ale moim zdaniem make-up no make-up to makijaż, którego jak sama nazwa wskazuje "nie widać" To, co ona ma na sobie, to normalny dzienny makijaż, mam na myśli zwłaszcza oczy.
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:28   #4147
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Wygląda podejrzanie, jak brudny róż?
Dziewczyny, czy któraś z was ma może słynny rozświetlasz Mac soft&gantle?
Niestety nie mam możliwości go obejrzeć stacjonarnie. Ma duże drobiny czy nie? Różnie o nim piszą w internecie.
Mary mi się pokruszyła i potrzebuje nowego rozświetlacza .

Przymierzałam się jakiś czas temu do jego kupna i po sprawdzeniu w drogerii, od razu go skreśliłam - jak dla mnie ma okropne, wielkie drobiny, przypominające zwykły, tandetny brokat. Strasznie się cieszę, że nie zamówiłam w ciemno i to jeszcze za taką cenę.
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 17:45   #4148
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość

Makeup no makeup u Ewy, filmik ze współpracy z Maybelline o czym mówi otwarcie. NARESZCIE
Ohydny ten makijaż, po prostu wstrętny. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze jej zapłacono za tę współpracę, skoro musiała używać tak beznadziejnych kosmetyków, że nawet jej ogromny talent poległ w tym starciu.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:50   #4149
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Długo go używałaś?

Mam wrażenie że szusz co kilka miesięcy, przed każdymi wakacjami kupuje kostium kąpielowy... po co jej tyle tego. Żaden się nie zużyje po tygodniu czy dwóch noszenia.

Hmm, jakoś drugi rok będzie dobijał niedługo, czyli akurat ważność się kończy


Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Wygląda podejrzanie, jak brudny róż?
Dziewczyny, czy któraś z was ma może słynny rozświetlasz Mac soft&gantle?
Niestety nie mam możliwości go obejrzeć stacjonarnie. Ma duże drobiny czy nie? Różnie o nim piszą w internecie.
Mary mi się pokruszyła i potrzebuje nowego rozświetlacza .
The Balm ten nowy bronzer reklamuje własnie jako bronzero-róż, jestem bardzo ciekawa efektu, który można nim uzyskać. Myślę, że jak sprzedam coś z zalegających ubrań to sobie go kupię <u mnie trwa prawdziwy projekt minimalizm>

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Ja jakoś nie mogę strawić Justyny. Wali od niej taką sztucznością i popisówą
Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja ich obu nie mogę Nie mój gust juciuberowy Ale mają świetnie zmontowane filmiki i jakość też mnie powala.

Ten nowy bronzer z TheBalm wygląda w internetach bardziej na róż niż bronzer, dziwne. A sama chętnie przytuliłabym nowy bronzer, bo mój Kobo się kończy.
Jaki z Kobo miałas ? Sahara Sand?

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Widocznie jej się nie chciało nawet obejrzeć przed wrzuceniem. Albo zrobiła to celowo żeby nabijać wyświetlenia ale nie sądzę, że jest tak inteligentna.

Swoją drogą dla mnie to jest obleśne i nie zamierzam używać delikatniejszych słów, chepanie i później kłamstwo, że chciało się kichać...
Zgadzam się z tym, to jest obleśne i koniec.

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
no i tu koło sie zamyka i szusz i one wydaje fuullll kasy na ciuchy
no nie czaje tego
znaczy rozumiem, że ktos może miec potrzebę kupowania, ale az tak ?
ekhm z ciekawości podliczyłam zakupy Justyny, kwota mnie zabiła, ja tyle na żarcie nie wydaję na miesiąc :lol:

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Jakby się tak głębiej zastanowić, to gdyby nie te zakupy to ich kanały raczej by już nie istniały, bo co innego by nagrywały? Ciągle vlogi do kawy? Chociaż z drugiej strony taki ban na zakupy może wyzwoliłby w nich jakąś kreatywność
Ciekawy pomysł ; )

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ohydny ten makijaż, po prostu wstrętny. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze jej zapłacono za tę współpracę, skoro musiała używać tak beznadziejnych kosmetyków, że nawet jej ogromny talent poległ w tym starciu.
Aż idę zobaczyć w przerwie od wykopywania się z notatek i zaliczeń na uczelni
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 17:56   #4150
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ohydny ten makijaż, po prostu wstrętny. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze jej zapłacono za tę współpracę, skoro musiała używać tak beznadziejnych kosmetyków, że nawet jej ogromny talent poległ w tym starciu.
Ona sobie zawsze robi takiego siniaka w zewnętrznym kąciku... Niby ona go "zaznacza", ale ja mam takiego naturalnego sińca i wg. mnie urody to nie dodaje, ale ja nie makeupguru, ja nie znaju.
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:02   #4151
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Nie wiem, czy już u Was była, ale jest taka kochana W ogóle uwielbiam jej filmy poradnikowe typu jak być szczęśliwym - gada jak trener motywacyjny, tylko bardziej ludzko A jej morning routine jest jak dla mnie jedną z najciekawszych spośród wszystkich rutyn

https://www.youtube.com/watch?v=d0h_WA-gyJ0

Edytowane przez yesno
Czas edycji: 2015-05-24 o 18:03
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 18:03   #4152
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Ona sobie zawsze robi takiego siniaka w zewnętrznym kąciku... Niby ona go "zaznacza", ale ja mam takiego naturalnego sińca i wg. mnie urody to nie dodaje, ale ja nie makeupguru, ja nie znaju.
Mnie też się ten efekt nie podoba, ale wydaje mi się, że jej oko po prostu najlepiej wygląda w tym kształcie. Ja bym to tylko mniej wyciągała, bo coś mi nie pasuje w proporcjach
A tutaj akurat mówiłam o estetyce makijażu. Podkład nie kryje, warzy się po minucie, korektor nie kryje, nie rozświetla, pomadka ma nierówny kolor nawet nałożona palcem, w cieniach są prześwity i rozcierają się na buro, rzęsy posklejane w smętne kupki. Koszmar.
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:11   #4153
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Kto to są hajsownicy?

To jakaś grupa załozona przez Gimpera w tej grze o zjadaniu kulek: Agar.io?
__________________
"Trenuj do końca, do upadłego, bo życie to walka, by dążyć do czegoś."
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:13   #4154
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już u Was była, ale jest taka kochana W ogóle uwielbiam jej filmy poradnikowe typu jak być szczęśliwym - gada jak trener motywacyjny, tylko bardziej ludzko A jej morning routine jest jak dla mnie jedną z najciekawszych spośród wszystkich rutyn

https://www.youtube.com/watch?v=d0h_WA-gyJ0
Śliczności!
Baaardzo przyjemny film, wszstko takie piękne. No może oprócz mena, ale to już rzecz gustu
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:15   #4155
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez chocaholic Pokaż wiadomość
obejrzałam z ciekawości najnowszy film szusz i nie moge jej słuchać. ma taki sposób mówienia, że mnie to męczy zszokowało mnie, że 90tys. ma ją w subskrypcji
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
w jej przypadku mysle ze nalezy brac pod uwage, ze sporo to mogą byc puste suby - ludzie, którzy oglądali ją x lat temu czy ludzie, którzy dostali jej kanał w "propozycjach" przy zakładaniu konta

nie do końca jednak przybywa jej sporo nowych widzek, jeszxcze nie dawno jakies 4 miesiace temu swietowala 70 tys a teraz ma juz ponad 90 tys


Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
no i tu koło sie zamyka i szusz i one wydaje fuullll kasy na ciuchy
no nie czaje tego
znaczy rozumiem, że ktos może miec potrzebę kupowania, ale az tak ?
Ja nie mam nic przeciwko wydawaniu dużo pieniędzy na ubrania, ale uważam że ważna jest jakość nie ilość. Zamiast kupować tony szmatek z zary i podobnych sklepów lepiej kupiłyby mniej ale lepsze jakościowo rzeczy. Nie mówię,że wszystko w sieciówkach jest kiepskie jakościowo, ale prawda jest taka,że może 20% tego co jest w ich kolekcjach ma jakąś jakość
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:16   #4156
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Ewela i vlog z Tajlandii



Fajny ten jej Michał

Śmiesznie to wyglądało gdy oparła biust o brzeg basenu
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:17   #4157
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
w jej przypadku mysle ze nalezy brac pod uwage, ze sporo to mogą byc puste suby - ludzie, którzy oglądali ją x lat temu czy ludzie, którzy dostali jej kanał w "propozycjach" przy zakładaniu konta
NIe ona jest wysoko w statystykach, ma duże ilości odtworzeń, pewnie to też wynika z faktu że wrzuca filmy codziennie ,ale i tak spora liczba jej subskrybentów nadal ja ogląda.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:19   #4158
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Śliczności!
Baaardzo przyjemny film, wszstko takie piękne. No może oprócz mena, ale to już rzecz gustu
Men, powiem Ci, ma zwykle coś do powiedzenia, nie to co Lew przykładowo, także można mu wybaczyć jego aparycję

Edytowane przez yesno
Czas edycji: 2015-05-24 o 18:21
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:21   #4159
anja415
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 530
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Ohydny ten makijaż, po prostu wstrętny. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze jej zapłacono za tę współpracę, skoro musiała używać tak beznadziejnych kosmetyków, że nawet jej ogromny talent poległ w tym starciu.
wydaje mi się, że znając te kosmetyki mogła odmówić a nie robić filmik na siłę
__________________
czekam aż zdam na prawko - zdałam 29.12
anja415 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-24, 18:22   #4160
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość

Makeup no makeup u Ewy, filmik ze współpracy z Maybelline o czym mówi otwarcie. NARESZCIE
Akurat RLM kilka razy mówiła, że dany film jest z Maybelline/Golden Rose czy czymś tam innym A na pewno podpisuje filmy.
Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Mój makeup no makeup trwa może ze 4 minuty, używam połowe kosmetyków co RLM a wygląda podobnie, gdzie tu logika?
może masz co innego do zakrycia/ podkreślenia
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:23   #4161
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Mnie też się ten efekt nie podoba, ale wydaje mi się, że jej oko po prostu najlepiej wygląda w tym kształcie. Ja bym to tylko mniej wyciągała, bo coś mi nie pasuje w proporcjach
A tutaj akurat mówiłam o estetyce makijażu. Podkład nie kryje, warzy się po minucie, korektor nie kryje, nie rozświetla, pomadka ma nierówny kolor nawet nałożona palcem, w cieniach są prześwity i rozcierają się na buro, rzęsy posklejane w smętne kupki. Koszmar.
Też mi coś nie pasowało w tym makijażu, tylko nie wiedziałam co. Wydaje się być taki niechlujny. To samo w filmiku o makijażach XX wieku. Każdy z tych makijaży wyglądał na taki zrobiony na szybko, byle jak. Wydaje mi się, że jeśli już robić makijaż, to starannie, żeby jakoś wyglądał, tym bardziej, jak ktoś nagrywa filmik i wrzuca na YT. Ale może to tylko moje wymysły
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:31   #4162
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość

Dobrze, że nie zawsze tak jest. Ile razy widziałam naprawdę piękne starsze kobiety. Zachwycająco piękne. Dałabym wtedy wiele, żeby zobaczyć ich zdjęcie z czasów młodości.
Parę lat temu widziałam starowinkę o idealnie białych włosach i pięknej skórze. Pomarszczona bo starsza ale w jakiś taki ładny, delikatny sposób a do tego o idealnym jednolitym pigmencie. Żadnej plamki. Jasna, porcelanowa skóra bez skazy. A te białe włosy pięknie do niej pasowały <3 To mój ideał skóry jest. Najpiękniejsza cera jaką widziałam a do tego o dziwo u babuleńki.
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:33   #4163
yesno
Raczkowanie
 
Avatar yesno
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 127
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
NIe ona jest wysoko w statystykach, ma duże ilości odtworzeń, pewnie to też wynika z faktu że wrzuca filmy codziennie ,ale i tak spora liczba jej subskrybentów nadal ja ogląda.
Ciekawe, czy w statystykach i raportach robionych np. przez sotrender brane są pod uwagę ogólne wyświetlenia, czy unikatowe, bo podejrzewam, że duża część nawet samych komentujących potrafi odświeżać stronę x razy, żeby sprawdzić, ile ich komentarz miał łapek albo czy ktoś coś do nich odpisał i to też nabija wyświetlenia - im bardziej zaangażowana społeczność, tym większa ilość wyświetleń, szczególnie gdy w komentarzach pojawia się krytyka, wiadomo, wzbudza ciekawość. Jeśli więc jest tak, napisałam, to same 'fanki' mogą nabić dość wysoką liczbę
yesno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:35   #4164
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez pepppermint Pokaż wiadomość
Ja też go słyszę! Wydaje mi się, że to zoom tak głośno chodzi. Karola miała taki sam problem (w jej filmiku o brzmiało to jak rechocząca żaba).
Już myślałam, że mam słuchowe omamy. A gdy któraś zaczęła pisać o niej w tematyce creepy to naprawdę się przeraziłam
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:42   #4165
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

https://www.facebook.com/pages/Pub-M...394458?fref=ts

A jeśli nie masz fejsa, to przy Stanisława 5 (boczna od Mariackiej).
Fajne ceny i przyjemny klimat, sernik ze snickeresem i białą czekoladą oraz z malinami i białą czekoladą polecam mocno!
Dzięki, zaciągnę TŻ przy najbliższej okazji


723
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 18:46   #4166
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy już u Was była, ale jest taka kochana W ogóle uwielbiam jej filmy poradnikowe typu jak być szczęśliwym - gada jak trener motywacyjny, tylko bardziej ludzko A jej morning routine jest jak dla mnie jedną z najciekawszych spośród wszystkich rutyn

https://www.youtube.com/watch?v=d0h_WA-gyJ0
Dzieki, bardzo przyjemny filmik tylko zeby mi sie tak chcialo wstawac 2,5h przed praca i robic te wszystkie rzeczy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:01   #4167
201703241651
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Ja nie mam nic przeciwko wydawaniu dużo pieniędzy na ubrania, ale uważam że ważna jest jakość nie ilość. Zamiast kupować tony szmatek z zary i podobnych sklepów lepiej kupiłyby mniej ale lepsze jakościowo rzeczy. Nie mówię,że wszystko w sieciówkach jest kiepskie jakościowo, ale prawda jest taka,że może 20% tego co jest w ich kolekcjach ma jakąś jakość
A gdzie można dostać takie dobre ciuchy? Polecasz jakiś sklep...?
201703241651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:03   #4168
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez yesno Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy w statystykach i raportach robionych np. przez sotrender brane są pod uwagę ogólne wyświetlenia, czy unikatowe, bo podejrzewam, że duża część nawet samych komentujących potrafi odświeżać stronę x razy, żeby sprawdzić, ile ich komentarz miał łapek albo czy ktoś coś do nich odpisał i to też nabija wyświetlenia - im bardziej zaangażowana społeczność, tym większa ilość wyświetleń, szczególnie gdy w komentarzach pojawia się krytyka, wiadomo, wzbudza ciekawość. Jeśli więc jest tak, napisałam, to same 'fanki' mogą nabić dość wysoką liczbę
Pod uwagę brane są UN
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:06   #4169
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Dzieki, bardzo przyjemny filmik tylko zeby mi sie tak chcialo wstawac 2,5h przed praca i robic te wszystkie rzeczy
Piekna dziewczyna, fajnie mówi, przyjemny głos ale jej rutyna jest dla mnie totalną abstrakcją.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-24, 19:11   #4170
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Oglądacie lamakeupebella ? Ja trafiłam jakiś czas temu przez przypadek i jestem zachwycona - pozytywna energia, super osobowość, lubi podróże, ma pasje Póki co moja ulubiona Youtuberka zaraz po Nissiax
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm


Edytowane przez Leae
Czas edycji: 2015-05-24 o 19:16
Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.