Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-25, 18:15   #4351
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Gabi
ktoś miły dla odmiany
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:16   #4352
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Cionża Cionżą ale czy królewski ślub już był? bo nie jestem chyba na czasie XD
Królewski ślub moja droga to będzie w tę sobotę xD
#slubnaresorach #slubroku
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:19   #4353
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że to związane z jej dietą po prostu... nie nadaję się na cionrzową wruszkę.
Też byłam pewna, że to przez diete

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Cionża Cionżą ale czy królewski ślub już był? bo nie jestem chyba na czasie XD
Podobno ma być 30. Przynajmniej wcześniej było takie niby #potwierdzoneinfo.
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:20   #4354
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
W ogóle regały z butami w sypialni... WTF? Gdzies widziałam jak dziewczyna miała buty poustawiane na półkach typowo pod książki / bibeloty - dla mnie abstrakcja, bo buty to tylko buty. Ale pewnie gdybym kupowała szpilki za 1k $ też darzyłabym je czcią xD
W sypialni "otwartych" półek sobie nie wyobrażam, bo by mi za bardzo śmierdziało, ale generalnie zrobienie sobie regału na buty rozumiem. Sama mam dość dużo par i wolę jak mam wszystko "porozkładane", wtedy zawsze wiem co mam i do wszystkiego mam dojście


Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, kiedyś do was wpadłam a potem niestety wybyłam -> uczelnia niestety ciśnie .
przychodzę z filmikiem Juszes o jej Erazmusie
https://www.youtube.com/watch?v=NxoQS8zfuMY
Uwaga, będzie o pieniądzach , ale bez personalnych przytyków. Tak sobie słucham tej pogadanki i szczerze mówiąc trochę mnie zmroziło/zaimponowało gdy usłyszałam o kwotach stypendiów erazmusowych (400E) i naukowych (800zł) u niej na uczelni, którą jest, z tego co wysłyszałam, Politechnika Białostocka <?>.
Jak tak sobie porównuje, u mnie na uczelni (niby "największa, najlepsza, najbogatsza w Polsce, najnajnaj") na Eramusa otrzymałam 220E (erasmus w Duesseldorfie, naprawę drogie miasto) a stypendium naukowe wynosiło 250zł; dla tych z pierwszej trójki. Oczywiście nikt się u nas nie wzruszał kosztami akcesoriów niezbędnych do studiowania. Wiadomo też było że Erazmus to impreza do której trzeba będzie w większości dopłacać. Ale mając takie stypendia jak na PB, wszyscy by u nas płakali ze szczęścia.
W związku z tym byłam zaskoczona gdy Juszes mówiła że jej stypendium erazmusowe jest cieniutkie i cieżko sobie finansowo z nim poradzić.
....i teraz nie wiem czy u mnie takie dziadostwo było, czy u Juszes norma a ja tu Januszuje.

Ja byłam w zeszłym semestrze i dostałam 400e (Niemcy). Z tym, że od tego roku się pozmieniały niektóre zasady i jest pula krajów do których dostaje się stypendium 400e, 500 itp



Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Ale boję się tych dziewczyn które wywąchały sprawę zanim cokolwiek było wiadomo, Boogie naprawdę nie dawała żadnych wskazówek. Pytam się JAK
Mam nadzieję, że nie wyjdę na stalkera, ale też od razu wiedziałam. Jak mówiła o tym soku to się zdziwiłam, bo to, że piwa nie pije to rozumiem, ale we wcześniejszych filmach mówiła np: "nie piję piwka, bo wiecie, dietkuję, a to puste kalorie są, lepiej wypiję soczek z buraczka!". A tak to rzuciła tylko, że piwa nie pije. W komentarzach też dużo osób pisało czy można gratulować, a Boogie tego w ogóle nie komentowała, więc można się było domyśleć. Tak czy siak gratulacje
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:22   #4355
mpointofview
Raczkowanie
 
Avatar mpointofview
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 61
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Co to za maska/maść?
Maść to Flexitol, pielęgnacja stóp normalnych i cukrzycowych, bardzo ją polecam, stosujemy ją razem z mamą i po kilku użyciach wystarczy posmarować mniej więcej raz w tygodniu - oczywiście u nas akurat tak się sprawdza
__________________
________________________
Instagram: https://instagram.com/mpointofview/
mpointofview jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:23   #4356
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Ja nie mam czasu i głownie funkcjonuję na uczelni i w pracy (Silesia ), no i od jakiegoś czasu biegam w Parku Śląskim, tu akurat się zgodzę, piękne miejsce Jeśli chodzi o jedzenie, to często mamy problem z tym, musimy chyba zacząć odkrywać coś poza naszą dzielnicą i centrami handlowymi
Masz MNÓSTWO do odkrycia - tyle Ci powiem. Silesii nie mogę znieść, zakupy tam to istny koszmar. Park Śląski jest okej, ale same Katowice są dla mnie piękne! Koniecznie rzuć się kiedyś na centrum, na okolice Placu Miarki, Placu Andrzeja, Placu Sejmu Śląskiego! Koniecznie na Warszawską, Wojewódzką, Mariacką i boczne. Koniecznie na okolice Placu Wolności, okolice katedry. No musisz po prostu, bo szkoda tak nie lubić Katowic Jakbyś chciała zjeść coś dobrego, a nie wiesz gdzie - pisz. Chętnie polecę genialne miesjca I pierwsza zasada - nie jedz w centrach handlowych. Jeśli lubisz sushi, to zaraz obok pracy masz Hana Sushi - najlepsze jakie jadłam do tej pory. Poza tym Magiel, Basiliana, Len Arte, Dobra Karma, Złoty Osioł, Mad Mick, Katowicka Weranda, Baron Makaron, Cafe Byfyj i wieeeeeele innych.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:24   #4357
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Do tego filmu Szusz powinny być napisy, stoi w przebieralni i rusza ustami. No lol.
To jest sexy szept. Ogarnij
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 18:24   #4358
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Czy tylko ja mam wrażenie, że sukienka na damę Szusz jest za ciasna? Te pomarszczone poziome paski w dolnej części. Jestem na nie...
szusz mnie smuci, naprawdę. a w pednym momencie zapowiadało się tak dobrze, te vlogi i w ogóle... jeszcze w starym roku naprawdę ją lubiłam. a teraz
to samo co z karo. jak widzę ten jej ponton pomarszczony to mnie bierze alergia
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:28   #4359
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Boogie, ale ekstra

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
szusz mnie smuci, naprawdę. a w pednym momencie zapowiadało się tak dobrze, te vlogi i w ogóle... jeszcze w starym roku naprawdę ją lubiłam. a teraz
to samo co z karo. jak widzę ten jej ponton pomarszczony to mnie bierze alergia
doskonale cię rozumiem
u mnie poszły juz trzy te "słynniejsze" jutjuberki z subów - szusz jako pierwsza, oleska jako druga i karola jako trzecia. Chyba jestem za stara juz na reklamarole i gimbolge i za bardzo nerwowa na flegme szusz ;-;
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:28   #4360
201607131028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 396
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ombligo Pokaż wiadomość
W sypialni "otwartych" półek sobie nie wyobrażam, bo by mi za bardzo śmierdziało, ale generalnie zrobienie sobie regału na buty rozumiem. Sama mam dość dużo par i wolę jak mam wszystko "porozkładane", wtedy zawsze wiem co mam i do wszystkiego mam dojście
Chodzi mi dokładnie o rozkładanie butów na półkach / meblościance. Regał na buty spoko, ale zamykany. Nie czaję takiej wystawki z butów
201607131028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:29   #4361
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez loczek88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczęta, kiedyś do was wpadłam a potem niestety wybyłam -> uczelnia niestety ciśnie .
przychodzę z filmikiem Juszes o jej Erazmusie
https://www.youtube.com/watch?v=NxoQS8zfuMY
Uwaga, będzie o pieniądzach , ale bez personalnych przytyków. Tak sobie słucham tej pogadanki i szczerze mówiąc trochę mnie zmroziło/zaimponowało gdy usłyszałam o kwotach stypendiów erazmusowych (400E) i naukowych (800zł) u niej na uczelni, którą jest, z tego co wysłyszałam, Politechnika Białostocka <?>.
Jak tak sobie porównuje, u mnie na uczelni (niby "największa, najlepsza, najbogatsza w Polsce, najnajnaj") na Eramusa otrzymałam 220E (erasmus w Duesseldorfie, naprawę drogie miasto) a stypendium naukowe wynosiło 250zł; dla tych z pierwszej trójki. Oczywiście nikt się u nas nie wzruszał kosztami akcesoriów niezbędnych do studiowania. Wiadomo też było że Erazmus to impreza do której trzeba będzie w większości dopłacać. Ale mając takie stypendia jak na PB, wszyscy by u nas płakali ze szczęścia.
W związku z tym byłam zaskoczona gdy Juszes mówiła że jej stypendium erazmusowe jest cieniutkie i cieżko sobie finansowo z nim poradzić.
....i teraz nie wiem czy u mnie takie dziadostwo było, czy u Juszes norma a ja tu Januszuje.
Ja na Erasmusie w DE miałam 410 euro, taka sama stypa była też dla Szwecji i Finlandii. Pozostałe kraje miały około 300 z kawałkiem. Ja za samo mieszkanie płaciłam 280 euro miesięcznie więc nie wyobrażam sobie jakbym miała dostawać 220

A stypendium naukowe 450zł niższy próg i 650 na wyższym.
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 18:34   #4362
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez krolewna Indyjska Pokaż wiadomość
Chodzi mi dokładnie o rozkładanie butów na półkach / meblościance. Regał na buty spoko, ale zamykany. Nie czaję takiej wystawki z butów
A to ok, też mam zamykany
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:34   #4363
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Ja pierdziulkam, cieszę się razem z Boogie & Krzychem
A tak nawiasem mówiąc, jak oglądałam ostatniego vloga to sobie pomyślałam- ciekawe kiedy
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:34   #4364
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
szusz mnie smuci, naprawdę. a w pednym momencie zapowiadało się tak dobrze, te vlogi i w ogóle... jeszcze w starym roku naprawdę ją lubiłam. a teraz
to samo co z karo. jak widzę ten jej ponton pomarszczony to mnie bierze alergia
A te pytania do Tomka czy to zorza :O Ona na prawdę jest taka mało obyta?
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:35   #4365
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
A te pytania do Tomka czy to zorza :O Ona na prawdę jest taka mało obyta?
Jak się go zapytała to mi szczena opadła
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:37   #4366
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Jak się go zapytała to mi szczena opadła
Mnie też A te szepty w przymierzalni... Wstydzi się odezwać będąc w przymce ale beknąć na wizji już nie
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:37   #4367
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Nie oglądam Boogie ale teraz specjalnie zaliczyłam ten film o tej nowinie i ... kurde jak ona optymizmem tryska, że JUPI będzie mamą, że będzie mały bobasek a ... przed nią nieprzespane noce i ... cała reszta
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:41   #4368
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie oglądam Boogie ale teraz specjalnie zaliczyłam ten film o tej nowinie i ... kurde jak ona optymizmem tryska, że JUPI będzie mamą, że będzie mały bobasek a ... przed nią nieprzespane noce i ... cała reszta
Oby tylko ozm ją ominął
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:42   #4369
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

A ja się wzruszyłam na filmiku Boogie, ale o dziecku nie marze, po prostu te dni

A Szusz to baaardzo często zadaje głupie pytania Tomkowi
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 18:43   #4370
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Szusz jaki ciasto na twarzy mnóstwo podskórnych grudek:/
#beautygurupotrzebujeszur uburu

Boogie od jakiegoś czasu bardzo podkreślała,że u niej wiele się dzieje i sporo zmian i na bank nie tylko o ślub jej chodziło, od razu pomyślałam,że jest w ciąży

Edytowane przez cattt
Czas edycji: 2015-05-25 o 18:47
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:46   #4371
Beata28Mys
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 602
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Szusz jaki ciasto na twarzy mnóstwo podskórnych grudek:/#beautygurupotrzebujeszur uburu

Boogie od jakiegoś czasu bardzo podkreślała,że u niej wiele się dzieje i sporo zmian i na bank nie tylko o ślub jej chodziło, od razu pomyślałam,że jest w ciąży
Ja jak widze to co ma na twarzy Szusz to mam ochote poprosic ja zeby zrobila peeling
Beata28Mys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:50   #4372
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
to samo co z karo. jak widzę ten jej ponton pomarszczony to mnie bierze alergia
Ciebie bierze alergia a KAro tak się pięknie do Ciebie uśmiecha
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:56   #4373
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Zapytajmy się naszej wątkowej cyganeczki
A tak serio - moja koleżanka od razu wywęszyła, że Boogie jest w ciąży (jak jej to napisałam to było tylko wielkie "mówiiiiiłaaam"). Krzychu jak się cieszy - gratulacje!
Gabsonie , a po czym ona wywęszyła cionrzę?
Teraz tak obczajam insta i na jednej ze ślubnych fot Krzysiek trzyma rękę na brzuchu Pauli - dopiero teraz to zauważyłam, wcześniej bym na to nie wpadła
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:56   #4374
kiziamizia91
Koteł
 
Avatar kiziamizia91
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 521
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Są tu jakieś dziewczyny z germanistyki albo innych filologii, też do Was się tak pracodawcy dobijają? Dzisiaj wstałam rano, a tam kilka nieodebranych połączeń z prywatnego numeru, później wchodzę na gmaila, a tam mail od jednej firmy, jak to bardzo chcą, żebym wzięła udział w rekrutacji itp., kilka dni temu też odmówiłam jednej firmie (bo znalazłam już pracę) i babeczka bardzo prosiła, żebym poleciła kogoś znajomego, kto też jest po filologii germańskiej, pytam, bo byłam przekonana, że będzie mi ciężko znaleźć pracę.
ja niestety po fil rosyjskiej jak ktos bedzie chcial zebys polecila kogos, to mozesz Kiziemizie z wizazu haha
kiziamizia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:57   #4375
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ciebie bierze alergia a KAro tak się pięknie do Ciebie uśmiecha
Albo mi się wydaje, albo ona biedna tak z dnia na dzień spuchła, we wcześniejszych filmikach nie było to aż tak widoczne
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 18:58   #4376
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Boogie, ale ekstra

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------


doskonale cię rozumiem
u mnie poszły juz trzy te "słynniejsze" jutjuberki z subów - szusz jako pierwsza, oleska jako druga i karola jako trzecia. Chyba jestem za stara juz na reklamarole i gimbolge i za bardzo nerwowa na flegme szusz ;-;
i tu mnie boli, bo jestem uzależniona od oglądania gadających do mnie kobiet xD lubię posłuchać sobie i w ogóle.
i tu zawód, bo szusz nawet nie nadaje się jako podkład do nużących czynności, bo można zejść na zapaść i utratę tętna.


Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
A te pytania do Tomka czy to zorza :O Ona na prawdę jest taka mało obyta?

a, cholera, ma warunki na kręcenie ekstra rzeczy, bo na brak hajsu i czasu nie narzeka. no ale chyba po prostu ją na nic ambitniejszego nie stać... woli łatwy piniądz.

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
Ciebie bierze alergia a KAro tak się pięknie do Ciebie uśmiecha


oooo

nie proszę
da się to jakoś odwołać?
niech ona przestanie....


---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Albo mi się wydaje, albo ona biedna tak z dnia na dzień spuchła, we wcześniejszych filmikach nie było to aż tak widoczne
jedno że przytyła, a dwa że ona coś majstruje ze sobą ewidentnie.
wczoraj oglądałam jej stare stare filmiki i miała normalny aparat gryząco-ssący, teraz wygląda jak poduszkowiec.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:01   #4377
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Gabsonie , a po czym ona wywęszyła cionrzę?
Teraz tak obczajam insta i na jednej ze ślubnych fot Krzysiek trzyma rękę na brzuchu Pauli - dopiero teraz to zauważyłam, wcześniej bym na to nie wpadła

Mam 158 tysięcy takich zdjęć. :P Teżetowi często się zdarza łapać mnie gdzieś w talii na zdjęciach. Cionrzy brak.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:01   #4378
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

No misiaki kochane

Boogie i Krzychu

https://instagram.com/p/3HSDgRBmkp/?...y=boogiesilver
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:02   #4379
paczusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 424
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Masz MNÓSTWO do odkrycia - tyle Ci powiem. Silesii nie mogę znieść, zakupy tam to istny koszmar. Park Śląski jest okej, ale same Katowice są dla mnie piękne! Koniecznie rzuć się kiedyś na centrum, na okolice Placu Miarki, Placu Andrzeja, Placu Sejmu Śląskiego! Koniecznie na Warszawską, Wojewódzką, Mariacką i boczne. Koniecznie na okolice Placu Wolności, okolice katedry. No musisz po prostu, bo szkoda tak nie lubić Katowic Jakbyś chciała zjeść coś dobrego, a nie wiesz gdzie - pisz. Chętnie polecę genialne miesjca I pierwsza zasada - nie jedz w centrach handlowych. Jeśli lubisz sushi, to zaraz obok pracy masz Hana Sushi - najlepsze jakie jadłam do tej pory. Poza tym Magiel, Basiliana, Len Arte, Dobra Karma, Złoty Osioł, Mad Mick, Katowicka Weranda, Baron Makaron, Cafe Byfyj i wieeeeeele innych.
Kocham Katowice miloscia wielka choc nie mieszkam tam juz od 6 lat. I ciagle tesknie i zazdroszcze przepotwornie tym,ktore tam mieszkaja.
__________________

paczusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-25, 19:03   #4380
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez mpointofview Pokaż wiadomość
Maść to Flexitol, pielęgnacja stóp normalnych i cukrzycowych, bardzo ją polecam, stosujemy ją razem z mamą i po kilku użyciach wystarczy posmarować mniej więcej raz w tygodniu - oczywiście u nas akurat tak się sprawdza

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Masz MNÓSTWO do odkrycia - tyle Ci powiem. Silesii nie mogę znieść, zakupy tam to istny koszmar. Park Śląski jest okej, ale same Katowice są dla mnie piękne! Koniecznie rzuć się kiedyś na centrum, na okolice Placu Miarki, Placu Andrzeja, Placu Sejmu Śląskiego! Koniecznie na Warszawską, Wojewódzką, Mariacką i boczne. Koniecznie na okolice Placu Wolności, okolice katedry. No musisz po prostu, bo szkoda tak nie lubić Katowic Jakbyś chciała zjeść coś dobrego, a nie wiesz gdzie - pisz. Chętnie polecę genialne miesjca I pierwsza zasada - nie jedz w centrach handlowych. Jeśli lubisz sushi, to zaraz obok pracy masz Hana Sushi - najlepsze jakie jadłam do tej pory. Poza tym Magiel, Basiliana, Len Arte, Dobra Karma, Złoty Osioł, Mad Mick, Katowicka Weranda, Baron Makaron, Cafe Byfyj i wieeeeeele innych.

Ogólnie bywam w tamtych okolicach, ale nigdy z TŻ i zazwyczaj w biegu Dzięki za polecenia, zaraz sobie zanotuję Ja Silesii też nie znoszę, głównie z powodu ludzi, którzy tam łażą, nie cierpię zarozumiałych nowobogackich

2990
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.