Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-27, 20:17   #4861
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez ruskieklopsy Pokaż wiadomość
klik
CZEMU MNIE TO TAK ROZWALIŁO O MATKO XD
e: jednak to chyba jakiś troll, ale mi zorbiła dzień, w każdym swoim zdjęciu pisze 'mam pytanie', kurde to dla mnie zagadka
(wycięłam obrazek, coś za duzy był.)
Wydaje mi się, że jednak nie trol. Obstawiam, że szusz to jej wielka idolka, a ona jest jedną z tych fanek, które mają kisiel w majtach, jak idol chociażby na nie spojrzy to taka prowokacja, żeby szusz jej odpisała i spytała jakie ma pytanie
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:23   #4862
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mój ulubiony komentarz: i tak to wszystko po sobie zostawisz kiedyś, po co gromadzisz aż tyle?
XD
i jeszcze "może to już czas stac się minimalistką?"

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2015-05-27 o 20:25
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:26   #4863
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
nie wiem, czy w Was też, ale we mnie szusza budzi chęć do porządnego doszorowania jej. Zawsze wydaje mi się, zwłaszcza na twarzy, lekko niedomyta
Co Ty gadasz 3 stopniowy demakijaż stosuje! Wstydź się, nie oglądałaś uważnie.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:37   #4864
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez fableux Pokaż wiadomość
Chyba jakaś moda na bekanie na yt nastała, Boogie w ostatnim vlogu z Krety też to zrobiła
Myślałam, że sukieneczka to już szczyt, ale jak powiedziała sukienusia to musiałam wyłączyć....
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:41   #4865
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Ciemna, Dzięki!
to krojenie w kostkę sprawia, że sałatka wygląda przeeeapetycznie! - muszę koniecznie zrobić.
Zazdroszczę talentu siostrze TŻta
[COLOR="Silver"]

Daj znać jak smakowało


Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Bogusia i makijaż wieczorowy:

wow, na miniaturkach wygląda ślicznie

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
szkoda tylko, że alterra z alkoholem jest be a shiseido już cacy


Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Kompletnie nie trafia w mój gust jeśli chodzi o urodę, filmy ma profesjonalne i ładne, ale te niby seksowne mnie nie kręcą, natomiast ten filmik, szczególnie to co mówi, podoba mi się bardzo. Wręcz ją polubiłam.
Ja też, a już do niej nie zagladałam, bo te minki i seksi pozy mnie męczyły. Ale ten filmik jej się udał baaaardzo. Montaż, pomysły, śmieszne gagi no i baza z kanapy i poduszek <3
Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Uwielbiam ta dziewczyne
https://www.youtube.com/watch?v=SL4nRBGbyWw&hl=en&fs=1&">https://www.youtube.com/watch?v=SL4nRBGbyWw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

serio, też zaczynacie dzień od laptopa?


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
szusz pisała, że widziała film z tym u Karo i DG, ale nie skojarzyła co to.
No pewnie, tez bym nie skojarzyła, ma taki typowy kształt, do mnie co chwile przychodzą takie tuby
do mnie też. Cheetosy mi z nich wypadają na cały pokój
Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Pod filmem z zakupami u Marty Doncellity oburzenie, że ona tak dużo kupuje. Ja już dawno na to zwróciłam uwagę, bo nie wiem, gdzie ona to składuje
Szkoda, że nie zwróciłaś uwagi co mówi na początku filmu Jej sprawa.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:42   #4866
201607211122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 279
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

czyzby afera paletkowa ciag dalszy? najpierw zdjecie na insta BJH o jedynej przyjazni z yt a teraz z jej kanalu znika film z darami losu od Queen B hmmm
201607211122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:45   #4867
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

A co do Asi i Glam:
542gosia 6 godzin temu
Na snapie Asia w trochę chamski sposób odpowiedziała na podobne pytanie, od razu dało się zauważyć, ze coś jest nie tak.
[P] jak się wyprowadzisz to wracasz do rodzocow, czy zostajesz w Warszawie tylko wynajmujesz inną stancje?
Odpowiedz · 4
Ukryj odpowiedzi


pandaa xo 3 godziny temu
Co powiedziała, ze chamsko ?
Odpowiedz · 2

nat x 2 godziny temu
+542gosia ona ogólnie jest chamska
Odpowiedz · 3

Sabi J 2 godziny temu
hmmm ja tak tego nie odebralam. Powiedziala poprostu, ze nic sobie nawzajem nie zrobily ale ich drogi sie rozeszly i tak czasami jest
Odpowiedz ·


542gosia 1 godzinę temu
+Sabi J
akurat nie o to mi chodziło, wczoraj powiedziała, że ciągle pytamy czemu Pauli nie ma i odpowiedziała z takim uśmieszkiem "ale to jest mój snap, a nie jej" i mówiła, że będzie sama mieszkać i się cieszyła, bo "ubrania jej się nie mieszczą".
Odpowiedz ·

nat x 37 minut temu
+542gosia ona jest taka płytka i pusta
Odpowiedz · 1


Wycięłam kilka komentarzy (typu jaki Asi ma nick na snapie), bo dyskusja była ciut za długa.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 20:56   #4868
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
A co do Asi i Glam:
542gosia 6 godzin temu
Na snapie Asia w trochę chamski sposób odpowiedziała na podobne pytanie, od razu dało się zauważyć, ze coś jest nie tak.
[P] jak się wyprowadzisz to wracasz do rodzocow, czy zostajesz w Warszawie tylko wynajmujesz inną stancje?
Odpowiedz · 4
Ukryj odpowiedzi


pandaa xo 3 godziny temu
Co powiedziała, ze chamsko ?
Odpowiedz · 2

nat x 2 godziny temu
+542gosia ona ogólnie jest chamska
Odpowiedz · 3

Sabi J 2 godziny temu
hmmm ja tak tego nie odebralam. Powiedziala poprostu, ze nic sobie nawzajem nie zrobily ale ich drogi sie rozeszly i tak czasami jest
Odpowiedz ·


542gosia 1 godzinę temu
+Sabi J
akurat nie o to mi chodziło, wczoraj powiedziała, że ciągle pytamy czemu Pauli nie ma i odpowiedziała z takim uśmieszkiem "ale to jest mój snap, a nie jej" i mówiła, że będzie sama mieszkać i się cieszyła, bo "ubrania jej się nie mieszczą".
Odpowiedz ·

nat x 37 minut temu
+542gosia ona jest taka płytka i pusta
Odpowiedz · 1


Wycięłam kilka komentarzy (typu jaki Asi ma nick na snapie), bo dyskusja była ciut za długa.
kurcze, z jednej strony - Paula mówi, ze o Asie nie pytac i takie komentarze będą kasowane a z drugiej - komentarzy "jadących" po Asi juz nie kasuje
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 20:59   #4869
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
U mnie współczucie to taki pierwszy, chwilowy odruch, który potem mija. Nie bój się, nie jestem bez serca. Po jakimś czasie albo mam wylane albo się cieszę (ale bez przesady) z tą osobą jeśli to ktoś mi bliski. Ale np.taka obca mi Boogie powiewa. I jedynie mam teraz obawy, że pojawi się ozm które zdominuje jej kanał.
Nie podejrzewałam Cię o brak serca, bo wtedy nie czułabyś współczucia . To już u mnie szybciej się on objawia, bo nie myślę ani o pozytywnych, ani negatywnych stronach stronach macierzyństwa - ot, ktoś się dzieli nowiną, to nie myślę "ale będzie ryk i sranie", ale też nie "ojejku nowe życie w niej rośnie i będą patrzeć jak uczy się chodzić i mówić itepe"; najlepiej moje uczucia określa "aha, fajnie" (cały czas mówię o dzieciach planowanych bądź przynajmniej chcianych).

A co do OZM Boogie to akurat jestem pewna, że nastąpi i to szybciej niż pojawi się potrzeba używania pieluszek

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
U Maxi to jednak sztuczne rzęsy. I znowu przysłoniły całą feerie barw. O ile przy lekko przymkniętej powiece wygląda pięknie przy szeroko otwartych widać głównie ciemną plamę z rzęs. buu ;c
Też mi to przeszkadza... Jak po kilku pierwszych ujęciach z zamkniętym okiem przeszła do dalszego planu i otworzyła oczy, to miałam ochotę ją pociągnąć za te rzęsy żeby opuściła powieki.

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Aaa, szkoda. Obstawiam, że to jakiś specyficzny rodzaj promowania marki, wysyłają sami do blogerek bo doskonale wiedzą, że one te paczki otwierają na wizji. Nie sądzę by osobie postronnej chciało się wydawać kasę na wysyłanie tego jakimś tam ludziom z internetów. Aczkolwiek może nie doceniam ułańskiej fantazji rodaków
Jak widzę jakie rzeczy ludzie przysyłają Banshee (ta to dopiero może mieć problem ze składowaniem rzeczy), to przestaje mnie ta fantazja zadziwiać. W tym przypadku jednak to faktycznie może być wysyłane bezpośrednio przez firmę.

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2015-05-27 o 21:04
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:03   #4870
marta_tychy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 3
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Macie tramwaje? Ok, wszystko sobie rozplanuję jeszcze logistycznie Bardzo Ci dziękuję za informacje! Już nie mogę się doczekać
Mogę Ci również polecić odwiedzenie strony www. unikatowetychy.pl.
Strona jeszcze w budowie, ale zawiera trochę pożytecznych informacji.
marta_tychy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:07   #4871
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
kurcze, z jednej strony - Paula mówi, ze o Asie nie pytac i takie komentarze będą kasowane a z drugiej - komentarzy "jadących" po Asi juz nie kasuje
?? Powiedziała, ze wcześniej usuwała, a teraz postanowiła odpowiedzieć i że nie będzie na nie odpowiadać w przyszłości

Dziewczyny, my tu gadu gadu a o Szuszy taaaaaaaka dyskucja pod ffilmem... Nieesi Tym ostatnim o domowym budzecie - własnie obejrzałam i o ile normalnie nie lubię Agnieszki to w takiej pogadance bardzo fajnie mi się jej słuchało Moze nie dowiedziałam się bóg wie czego, ale miło było wreszcie wysłuchać ją w ciszy i spokoju, bez biegające Jamesa, ona sama też wydawała się zdecydowanie bardziej zrelaksowana
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 21:09   #4872
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Pod filmem z zakupami u Marty Doncellity oburzenie, że ona tak dużo kupuje. Ja już dawno na to zwróciłam uwagę, bo nie wiem, gdzie ona to składuje
Nie oglądałam jeszcze, ale ja nie wiem co ona ma z tymi krótkimi spodniami. Przy tej budowie lepiej by wyglądała w normalnej długości.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:17   #4873
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

serio, też zaczynacie dzień od laptopa?
Tak, z rańca, po prysznicu, do makijażu odpalam zazwyczaj odcinek Miodowych Lat na rozbudzenie ( tak, uwielbiam ten serial i się tego nie wstydzę!), a potem przegląd wiadomości i do pracy. W wolne dni zwykle po śniadaniu i ogarnięciu mieszkania siadam do kompjutera, ale jestem raczej uzależniona od Internetu, także nie dziwie się sobie samej, że dużo wolnego czasu spędzam z lapsem na kolanach.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez marta_tychy Pokaż wiadomość
Mogę Ci również polecić odwiedzenie strony www. unikatowetychy.pl.
Strona jeszcze w budowie, ale zawiera trochę pożytecznych informacji.
Dziękuję! Dziaisj, planując kroki wyprawy, już trafiłam na stronę
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:21   #4874
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, z rańca, po prysznicu, do makijażu odpalam zazwyczaj odcinek Miodowych Lat na rozbudzenie ( tak, uwielbiam ten serial i się tego nie wstydzę!), a potem przegląd wiadomości i do pracy. W wolne dni zwykle po śniadaniu i ogarnięciu mieszkania siadam do kompjutera, ale jestem raczej uzależniona od Internetu, także nie dziwie się sobie samej, że dużo wolnego czasu spędzam z lapsem na kolanach.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



Dziękuję! Dziaisj, planując kroki wyprawy, już trafiłam na stronę
Hm, Munka chyba nie odpaliłaś tamtego filmiku Laska odpala laptopa zanim jeszcze wstanie z łóżka, od razu po przebudzeniu, jako pierwsza czynność w ogóle. Do makijażu też często sobie coś puszczam, plus poczta, pogoda itd. wiadomo
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:30   #4875
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, z rańca, po prysznicu, do makijażu odpalam zazwyczaj odcinek Miodowych Lat na rozbudzenie ( tak, uwielbiam ten serial i się tego nie wstydzę!),
piona! To takze ulubiony serial moj i Tz ja zawsze po powrocie z pracy trafiam na odcinek na Polsacie 2 i wlaczam sobie do szykowania obiadu
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:33   #4876
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
Hm, Munka chyba nie odpaliłaś tamtego filmiku Laska odpala laptopa zanim jeszcze wstanie z łóżka, od razu po przebudzeniu, jako pierwsza czynność w ogóle. Do makijażu też często sobie coś puszczam, plus poczta, pogoda itd. wiadomo
zdarza mi się :"D ale w sumie faktycznie najczęściej do śniadania i mejkapu. Myślałam, że jestem kompoholik level hard, a jednak da się lepiej
nie śpię bo nadrabiam wizaż
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:37   #4877
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Tak, z rańca, po prysznicu, do makijażu odpalam zazwyczaj odcinek Miodowych Lat na rozbudzenie ( tak, uwielbiam ten serial i się tego nie wstydzę!), a potem przegląd wiadomości i do pracy. W wolne dni zwykle po śniadaniu i ogarnięciu mieszkania siadam do kompjutera, ale jestem raczej uzależniona od Internetu, także nie dziwie się sobie samej, że dużo wolnego czasu spędzam z lapsem na kolanach.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------



Dziękuję! Dziaisj, planując kroki wyprawy, już trafiłam na stronę

Ja do makijażu albo do śniadania włączam sobie ,,Świętą Wojne'' Uwielbiam ten serial i p. Krzysztofa Hanke, miałam okazję porozmawiać z Nim na żywo
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:42   #4878
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Czepiam się zakupoholizmu, bo piszę o tym pracę dyplomową i zaczynam widzieć dokładnie, jak youtube wpływa szczególnie na dorastające osoby.

Już się zamykam z książkami i nie komentuję więcej
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:44   #4879
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Czepiam się zakupoholizmu, bo piszę o tym pracę dyplomową i zaczynam widzieć dokładnie, jak youtube wpływa szczególnie na dorastające osoby.

Już się zamykam z książkami i nie komentuję więcej


Kolejna Zakupy za 3500, nie zebym ja rozliczala, ale to powalajace...
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 21:46   #4880
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
?? Powiedziała, ze wcześniej usuwała, a teraz postanowiła odpowiedzieć i że nie będzie na nie odpowiadać w przyszłości
aaaa, chyba, że tak, źle słyszałam.
Ale te komentarze o Asi mnie jednak trochę rażą, takie ocenianie kogoś na cudzym kanale:
"ona jest taka płytka i pusta"
"mnie rozbawia to jej 'zabiegane zycie' ohh jejku ajak ona aktywna i zabista"
"Nasladuje maffashion (lody, rozne pozy, miny, gesty) . Również jej nie lubie, i te jej stylizacje tragedia! + zaebisty wyjazd poza usta konturówka"
"mam niezla beke z tych stylizacji naprawde. "
"maff tez jest sztuczna, prózna, ale aśka jest mistrzem"
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:47   #4881
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Czepiam się zakupoholizmu, bo piszę o tym pracę dyplomową i zaczynam widzieć dokładnie, jak youtube wpływa szczególnie na dorastające osoby.

Już się zamykam z książkami i nie komentuję więcej

O, a mogę spytać z jakiej bibliografii korzystasz? takie główne pozycje?
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:48   #4882
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Ja do makijażu albo do śniadania włączam sobie ,,Świętą Wojne'' Uwielbiam ten serial i p. Krzysztofa Hanke, miałam okazję porozmawiać z Nim na żywo
u mnie z serialowych "głupotek" to 13Posterunek do obiadu
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:59   #4883
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
aaaa, chyba, że tak, źle słyszałam.
Ale te komentarze o Asi mnie jednak trochę rażą, takie ocenianie kogoś na cudzym kanale:
"ona jest taka płytka i pusta"
"mnie rozbawia to jej 'zabiegane zycie' ohh jejku ajak ona aktywna i zabista"
"Nasladuje maffashion (lody, rozne pozy, miny, gesty) . Również jej nie lubie, i te jej stylizacje tragedia! + zaebisty wyjazd poza usta konturówka"
"mam niezla beke z tych stylizacji naprawde. "
"maff tez jest sztuczna, prózna, ale aśka jest mistrzem"
Jeszcze bardziej rażą w zestawieniu z Paulą. Czepiają się 'zabieganego' życia Asi, ale ona przynajmniej coś robi, studiuje i prowadzi bloga. Paula nagrywa filmiki na yt, które nie powalają profesjonalizmem, a udaje najbardziej zabieganą osobę na świecie.
Beka ze stylizacji pod filmikiem osoby, która przez większość czasu chodzi w dresie. A porównania z maff chyba tylko dlatego, że obie są blogerkami modowymi.
Te komentarze chyba z założenia nie mają sensu i są tylko po to żeby podlizać się glam. Taki nowy trend, zamiast zachwalać jaka glam jest cudowna, teraz cisną po Asi. Nie ważne, że jeszcze niedawno rozpływały się nad nią z zachwytu
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:03   #4884
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Rozumiem, że rozliczanie z kasy jest niesmaczne ale w tekście, że gdyby Doncellita sama ciężko zarobiła pieniądze miałaby do nich inny stosunek jest sporo prawdy.

Wiadomo, że nie pracuje a jej zajęcia to uczelnia/ siłownia/ zakupy. Gdyby musiała przez 8 godzin cokolwiek robić aby zapracować na 12 parę butów na siłkę myślę, że nabrałaby innego stosunku do pieniędzy.

Ok teraz możecie mnie zjechać, że jej nie gratuluję i jestem taka zazdro etc. Po prostu uważam, że jest dość rozpieszczona a w tekście o braku znajomości wartości pieniądza jednak coś jest.
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:07   #4885
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Zagubiona, spokojnie. Mam takie samo zdanie co ty i wielu hejterów w komentarzach. Ja jedynie wolę przemilczeć by nikt mnie potem nie obgadywał, że się wtryniam, i piszę takie rzeczy
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:13   #4886
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
aaaa, chyba, że tak, źle słyszałam.
Ale te komentarze o Asi mnie jednak trochę rażą, takie ocenianie kogoś na cudzym kanale:
"ona jest taka płytka i pusta"
"mnie rozbawia to jej 'zabiegane zycie' ohh jejku ajak ona aktywna i zabista"
"Nasladuje maffashion (lody, rozne pozy, miny, gesty) . Również jej nie lubie, i te jej stylizacje tragedia! + zaebisty wyjazd poza usta konturówka"
"mam niezla beke z tych stylizacji naprawde. "
"maff tez jest sztuczna, prózna, ale aśka jest mistrzem"
no tak, ale czego tu sie spodziewać? Przecież to widzki Glam, to jednak ona jest dla nich idolką, nie Asia. Poza tym chyba większość to są dzieci w wieku 8-13 lat, nie wymagajmy zbyt wiele
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:16   #4887
Nike04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 290
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Zagubiona myślę tak samo. Łatwiej się wydaje cudze pieniądze.
Nike04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:18   #4888
zagubiona_ja_
Rozeznanie
 
Avatar zagubiona_ja_
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 757
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

MsDoncellita 1 dzień temu
+Ola Jak ktoś jest w czymś beznadziejny to nie ma znaczenia co studiuje i tak nie znajdzie pracy;d

hahahah padłam Powiedziała osoba, która wytrzymała pracując w Mohito max parę miesięcy i każde wyjście musiała uwieczniać fotką na insta
zagubiona_ja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:27   #4889
ruskieklopsy
tuńczyk duńczyk <><
 
Avatar ruskieklopsy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 980
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez Nike04 Pokaż wiadomość
Zagubiona myślę tak samo. Łatwiej się wydaje cudze pieniądze.
A dla mnie nie. NIENAWIDZĘ prosić mamę o jakikolwiek zakup, zwykle tchórzę i w ogólę nie proszę. Swoje kieszonkowe dzielę na części, co wydaję i na co, a reszty wrzucam do słoiczka. Nie mogę się doczekać, aż zacznę sama zarabiać i swobodniej mi będzie zarządzać budżetem. I sknerą nie jestem, ba, uwielbiam pierdółki niepotrzebne, ale cięzko mi wydać(nie swoje pieniądze) na coś co nie jest mi potrzebne, zastanawiam się długo.
Ale zgadzam się z tym, że inaczej patrzyłaby na te buty, jakby sama musiałaby na nie zasuwać. I pewnie nie kupiłaby kolejnej pary na zasadzie 'mam juz takie, ale jedne chce na to a drugie na tamto'

E: a co do pracy- jestem po maturach, mogę pracować w teorii... Moi znajomi mają poznajdywane prace, wszyscy po znajomości, zaraz po skonczeniu szkoly. I to całkiem calkiem niezłe.
A ja? Nic. Null, zero. W ofertach wymagają doświadczenie na podobnym stanowisku, książeczki sanepidowskiej, statusu studenta, prawa jazdy. Nie mam zadnej z tych rzeczy. Smutno mi ogromnie. Dajcie mi chociaż pracę za psi piniondz z wredną kierowniczką, ale DAJCIE. Koniec żalu
__________________
Mój hipstagram


Edytowane przez ruskieklopsy
Czas edycji: 2015-05-27 o 22:31
ruskieklopsy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:29   #4890
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XXXVI

Cytat:
Napisane przez zagubiona_ja_ Pokaż wiadomość
Rozumiem, że rozliczanie z kasy jest niesmaczne ale w tekście, że gdyby Doncellita sama ciężko zarobiła pieniądze miałaby do nich inny stosunek jest sporo prawdy.

Wiadomo, że nie pracuje a jej zajęcia to uczelnia/ siłownia/ zakupy. Gdyby musiała przez 8 godzin cokolwiek robić aby zapracować na 12 parę butów na siłkę myślę, że nabrałaby innego stosunku do pieniędzy.

Ok teraz możecie mnie zjechać, że jej nie gratuluję i jestem taka zazdro etc. Po prostu uważam, że jest dość rozpieszczona a w tekście o braku znajomości wartości pieniądza jednak coś jest.
wiesz, ja bym nie była taka do przodu z tym wszystkim, dla mnie takie rozliczanie kogoś, że "za hajs matki baluj" i że to brak szacunku do pieniądza jest troche niefajne.
Ale ja też mam do tego dosyć osobisty stosunek, bo sama się takich tekstów nasłuchałam od ludzi, którzy nie mają zielonego pojęcia o mojej sytuacji finansowej i może dlatego tak do tego podchodzę.
Weź pod uwage, że Doncze nie mówi skąd ma kase. czasami wspomni, że coś "kupiła jej mama". Na bank ma jakies tam "kieszonkowe" z jutjuba, biorąc pod uwagę jej sytuacje rodzinną może jakieś alimenty, może dostawać stypendium, może mieć jakiekolwiek inne "źródło hajsów".

Czasami mnie zastanawia gdzie one to trzymają (czy doncze swoje ciuchy czy Karolina te wszystkie chinskie badziewia w swojej kawalerce), ale od takiego wyliczania kto czyj hajs wydaje... no ja uważam, że to nie jest ok.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-28 18:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:49.